KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Astrid & Dale Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Astrid & Dale Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Astrid & Dale Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Astrid & Dale Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Astrid & Dale Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Astrid & Dale Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Astrid & Dale Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Astrid & Dale Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Astrid & Dale Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Astrid & Dale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Colin Dale Braston
Colin Dale Braston

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 3
◮ join date : 2014. Dec. 23.

Astrid & Dale Empty
TémanyitásTárgy: Astrid & Dale   Astrid & Dale Icon_minitimeVas. Jan. 04, 2015 3:23 pm


Ahogy kiteszi a lábát az irodaházból, egy mélyet szippant az elég szmogos levegőből, melynek büdös szaga enyhe undort fest az arcára. Hát igen, Las Vegas bőven büszkélkedhet lakosokkal, és turistákkal egyaránt, akik ahelyett, hogy sétálgatnának egy keveset, inkább fogják magukat, és beülnek a kis kocsikába, hisz egyszerűbb öt perc alatt elérni a kívánt helyre, mint sétálva tizenöt vagy húsz perc alatt. Persze, most minden szépséget összehordok itt Dale és Colin véleményéről egyaránt, de mondanom se kell, hogy ő se utasítja el a járműveket, elvégre hasznos kis találmányok, és ha már vannak, akkor miért is ne használja őket ő is, nap mint nap. Na jó, ez enyhe túlzás, hisz ő veszi a fáradtságot, hogy azt az egy-két kilométert le sétálja egy nap, a jó kondijából adódóan nem is nagy megerőltetés a számára. Amikor reggel elindul, az idő még kellemes, nem túl meleg, nem is túl hideg, és este, az munkaidejének lejártával ugyan ez a helyzet. Más tényező nincs, hogy miért is ne tenné azt, amit. Jó, a hirtelen személyiségváltozásai elég nagy akadályt okoz, elvégre Colin egy fárasztó nap után inkább hazabaktatna, és bevágná magát a tévé elé egy üveg sörrel, és csak bambán bámulna ki a fejéből, Dale viszont, mondhatni ugyan ezt folytatná, csak ő egy füstös kis kocsmában, ahol csak úgy vonzza a bajt. Vagyis, jobbára ő generálja őket, de a végkifejletben nem szokott általában benne lenni, csak külső szemlélőként figyeli, ahogy két mamlasz egymásnak esik. Ez pedig az ő csinos kis pofájára egy elégedett vigyort képez. És lássuk is, ma este kivel van dolgunk... ahogy sétál az utakon, a szépen, konkrétan rá öltött zakót lassan kigombolja, ezzel egy időben az ingje felső egy- két gombját is, a nyakkendőjét lazábbra veszi, ezáltal nem simul szorosan a testére, csak leng a levegőben. A zakót levadássza magáról, az akasztójába dugja mutató ujját, és nem foglalkozva azzal, hogy ki van mögötte, a vállára csapja. Kifejezetten idegesíti, hogy az általa annyira szeretett bakancs helyett holmi lakk cipő foglalja el a helyet a lábán, amit legszívesebben ebben a minutumban lerúgna magáról. Na, kitalálták már? Hát még szép, hogy Dale roppant ellenszenves vigyora az, amit láthat az egész város. Lerí róla, hogy felsőbbrendűnek érzi magát, holott a pénz nem az ő munkája által termett a pénztárcájába, a számtalan épület, ami tarkítja a látképet, nem az ő keze munkája, hanem a másik énjéé. Ennek ellenére mégis ő az, aki úgy érzi, hogy mindenki fölött minimum egy lépcsőfokkal áll, holott mindig neki köszönhetően legalább egy zöld vagy lila volt tarkítja a testüket. Ezek keletkezéséről viszont Colinnal halvány lila fingja sincs. Még nincs teljesen tisztában azzal, hogy egy másik emberrel osztozkodik a testen. De ezzel Dale sincs máshogy.
Dale szokásos, igen csak eldugott, füstös kis helye az, ahova éppenséggel beteszi a lakkcipős lábát. Minden tekintet rá szegeződik, hisz akármilyen nagy a hangzavar a kocsmában, az ajtó nyikorgása mindenkinek feltűnik, ezáltal minden újonnan érkezőt kellően megnézhetnek maguknak. Van, akinek az arcán elégedett mosoly húzódik el, de van, akinek majdhogynem kinyílik a bicska a zsebében, elvégre Dale nem az a személyiség, akit mindenki bír. Sőt! A feszültséget érzékeli, de nem foglalkozik vele túlzottan, félmosolyt varázsol a szája szegletébe, majd lassan odabaktat a kocsmároshoz, és kikéri a ma este első sörét. Ahogy azt megkapja, kortyol belőle egyet, majd elengedi a tekintetét a helyiségben, majd levágja magát egy ismeretlen, szőke nő mellé.
- Nincs véletlen egy cigije? Sajnos a sajátomat otthon hagytam... -nem foglalkozik azzal, ki az illető, esetleg vár-e valakit. Ez volt az egyetlen szabad hely, akkor is elfoglalta volna, ha nála egy kétszer akkora pasas lenne a másik fél. De amíg egy elég törékenynek tűnő hölgy ül a szemközti széken, nem érzi magát túlzottan nagy veszélyben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Astrid & Dale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Astrid & Dale   Astrid & Dale Icon_minitimeSzomb. Jan. 10, 2015 7:45 pm

Gondolataim úgy pattogtak elmémben, mint a bolhák az állatok bőrébe, s olyan makacsul ragaszkodtak fejemhez, mint a kullancsok. A hangok elviselhetetlenek voltak, eltorzultak. Sátáni morajlások és ördögi kacajok visszhangzottak agyvelővel töltött koponyám üregébe. Fejemet a térdeimhez szorítottam és befogtam a füleimet, cselekvésem, olyan volt, mint halottnak a csók; értelmetlen. Legszívesebben újszülött csecsemőként sírtam volna fel. Lemeztelenedett térdeimen csúsztam, éreztem ahogy a húst nyaldossa az aszfalt. Csípős és fájdalmas érzés volt. Büntetés. Ez csak az lehetett, semmi más. ujjaimat magam előtt szorítottam össze és az ég felé nyújtottam karjaimat. Elcsontosodott végtagom elfehéredett a szorítás következtében. Könyörgöm Istenem, békítsd meg lelkem, s szabadíts meg ezektől a gonosz hangoktól! Képtelen voltam elviselni tovább. Szabadulni akartam az engem fogva tartó átoktól, azonban az nem eresztett karmai közül. Nem értettem egyetlen Istenem miért kárhoztat ilyen sorsra. Feladat, feladat. Visszhangzott a kósza gondolat koponyám sötétjéből, s a gonosz kárörvendése tovább gyötört, mivel már hetek óta nem találtam a helyes utat. Letértem a nekem kijelölt ösvényről, s ezért ezt a büntetést kell elviselnem. Nem hallottam Istenem hangját, hiába térdepeltem a hidegben, egy szál pólóban és nadrágban, hogy bocsánatot nyerjek elkövetett bűneimért, amelyekből megannyi akadt, hiszen nap mint nap vétkeztem én magam is.

Magamhoz tértem. Ismeretlen helyen találtam magamat. Felültem, majd odébb lökdöstem egy érdektelen patkányt, ami nyomban tovább is állt. Kedveltem a patkányokat, nekem is volt otthon egy – habár folyton elkóricált, eddig minden alkalommal visszatért hozzám. Kedves állat volt, néha napján viszont kissé harapós. Rustie-nak neveztem el, illett hozzá a név. Vöröses színezetét bárhol észre lehetett volna venni, élénkzöld tekintete pedig mindig kutakodó.
Nehézkesen feltápászkodtam a földről, majd elindultam. Egy kellemes hang, amelyet már jól ismertem, arra utasított, hogy menjek el és vásároljak cigarettát. Nem értettem, hogy mire fel, de azt tettem, amire kért. Alaposan válogattam, habár nem értettem hozzá. Végül egy olyat vettem le a polcról, amelyet a legtöbb ember szájában látni véltem – úgy gondoltam, hogy ezzel csak nem lőhetek nagyon mellé, majd útnak indultam, arra amerre utasítottak. Nyugodtan sétáltam a kihalt utcákon. A sikátorokból néha sikolyok, olykor elfojtott nyögések hangja szűrődött. Hiába akartam segíteni menni, a hangok nem engedték, hogy letérjek az útról – és féltem is Istenem haragját, s az angyalok büntetését, ezért engedelmeskedtem. Nekem nem volt félni valóm a sötét árnyaktól. Megvédtek engem, így volt ez mindig is. Szerencsésnek mondhattam magamat, azt hiszem, ám alkalomadtán megsajnáltam másokat, s ezt a szerencsét inkább más valakinek adtam volna, hogy az élet végre neki is kedvezzen, ám ezt nem tehettem meg, ilyesfajta erővel nem rendelkeztem. Emberi szemmel nézve jelentéktelen voltam. Láttam, hogy mások megbámulnak napközben, piszkos ruhám, kócos hajam és lesoványodott testem láttán.
Merengésemben a megszokott késztetés állított meg. Megtorpantam egy kocsma előtt. Nem kérdőjelezve meg a felsőbb akaratot, beléptem. Füstös volt a hely, mire felköhögtem. Orromat mindig is csikarta ez az illat, s rossz érzéssel töltött el. Halállal és betegséggel. Lopva körbepillantottam az embereken, nem tartva tekintetemet tovább rajtuk a kelleténél. Leszegett fejjel indultam el helyet foglalni. Nyugodtan ücsörögtem. Vártam a jelre, ami majd biztosít afelől, hogy mit kell tennem, s közben az asztal alatt tartott ujjaimmal szorongattam a cigarettás dobozt.
Sokáig vártam, mire történt valami. Időközben verekedés alakult ki, amivel nem törődtem, mert nem éreztem a késztetést, hogy beleavatkozzam, aztán hirtelenjében valaki helyet foglalt velem szemben.
– Van – bólintottam rögtön, majd az asztal felett átcsúsztattam a dobozt. – Az egész a tiéd, neked hoztam. – Megerőltettem egy halvány mosolyt. Most már biztos voltam abban, hogy Istenem most fog segíteni jó útra térni. Örömömben legszívesebben elsírtam volna magamat.
 – Astrid vagyok. Te ki vagy?

[[You must be registered and logged in to see this link.]]
Vissza az elejére Go down
 

Astrid & Dale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Colin Dale Braston

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-