KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Carmina Camilla Ricci Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Carmina Camilla Ricci Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Carmina Camilla Ricci Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Carmina Camilla Ricci Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Carmina Camilla Ricci Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Carmina Camilla Ricci Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Carmina Camilla Ricci Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Carmina Camilla Ricci Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Carmina Camilla Ricci Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Carmina Camilla Ricci

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Carmina Camilla Ricci Empty
TémanyitásTárgy: Carmina Camilla Ricci   Carmina Camilla Ricci Icon_minitimeSzomb. Jan. 10, 2015 7:27 pm

Carmina Camilla Ricci
Toscana, 1996. Január 5.[You must be registered and logged in to see this image.]
19
festő
Addicts
Luca Hollestelle
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
~ Kiváló sportoló
~ Megbízik az emberekben
~ Bárkinek szívesen válik a lelki szemetesládájává
~ Lélegzetelállítóan táncol
~ Nem irigyeli az emberektől, ami van nekik


◆ negatív tulajdonságok:
~ Kevés embernek képes kimutatni, amit valójában érez
~ Zárkózott, elutasítja az emberek közeledését
~ A magánéletében könnyen felad mindent
~ Drogokba próbálja fojtani a valóságot
~ Rosszul hazudik



◆ egyebek:
+ Európa bajnok vívó és műkorcsolyázó
+ Parkinson- kóros
+ Islával legjobb barátnők
+ Képtelen elfogadni, hogy Isla mellette akar maradni, még akkor is, mikor már a betegség elhatalmasodik rajta, szerette volna, hogy elmenjen, és békén hagyja őt, de mivel Isla hajthatatlan volt, egy idő után belenyugodott és elfogadta a segítséget
+ Két férfi van az életében: Az egyik Ewan, aki az exe, és jelenleg a legjobb férfi barátja, kapcsolatuk se veled, se nélküled, felváltva gyűlölik és imádják egymást, a másik Arthur, akivel jelenleg jár.
+ Artie az orvosa is, ő kezeli a drogfüggősége miatt
+ imádja Peter Pant <3


Történet vagy szerepes példa

You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That's where I'll always love you

Kedves Peter!

Ma végre befejezetem a [You must be registered and logged in to see this link.]. Nem tudom, még meddig csinálhatom ezt, már nagyon reszket a kezem, pedig annyi tervem van. Ezen felül semmi jó nem történt ma.
Mikor felkeltem rá kellett jönnöm, hogy tulajdonképpen a gyógyszereim elfogytak. Artie ma is egész nap dolgozik, egyedül maradtam. A reggelihez semmi étvágyam nem volt, így  inkább befejeztem a szobám plafonjának kipingálását a festékkel, ami világít a sötétben. Nagyon szép lett. Mintha felettem lenne az egész világegyetem. Valaki azt mondta nekem, hogy nem szabad a gondolatainkba menekülni az életünk elöl. De ha az életünk már egy romhalmaz, és látni a végét... akkor szerintem jogunk van elbújni. Én is elmenekülök. Mert ha befogadnám, ami történik velem, akkor összeroppannék. Tudom. Két agyturkász is foglalkozik velem, mindegyikük teljesen felesleges. Ma olvastam egy nagyon szép idézetet "Az élet a szerelem és a barátság regénye." Mit gondolsz erről? Nekem a szerelem csak vitákat és magányt hozott az életembe. De ahogy mondani szokás " Azt a szerelmet viszonozzuk, amit megérdemlünk." Én semmilyet nem érdemlek. Nem a jellemem miatt, vagy ilyesmi. Egyszerűen engem az élet már kikukázott. Ez a természetes szelekció. De ha már meg fogok halni nem kell egy gyászoló tömeget hagynom magam után.
Na mindegy. Utána véletlenül belefutottam a tükörképembe, és... elfogott az az érzés. Tudod. Amikor szépnek érzed magad. Nem tudom, miért történt. A hajam össze volt fonva, az Amerika Kapitányos pulcsim volt rajtam, ami óriási rám, alul a melegítő nadrágom, kicsit ki voltam pirulva, a szeplőim ragyogtak ahogy zöld szemem is. Nem szoktam megnézni magam, de most leakadtam. Megmosolyogtatott a dolog, és azonnal felhívtam Ewant, és mivel őszinte ember vagyok, ami a fejemben, az a számon, az első mondatom az volt " Te, Ewan, azt hiszem, szép vagyok!" Nevetett... mindig ilyen gonosz, nevet. Azt mondta, hogy ha már ilyen szép vagyok, akkor hoz pizzát, hogy legyen már ott egy szörnyeteg is. Tényleg meg is érkezett finom csípős pizzával és együtt fetrengtünk. De aztán minden elromlott, mikor elkezdtünk filmet nézni.
Én hülye a Csillagainkban a hibát választottam. Azt hittem, jó film, csak azt hallottam, hogy nagy sláger. Elmondom, mi jött le nekem belőle:

1) Az élet szívás, és bizony elég fiatalos is könnyen meg lehet halni, még mielött kettőt pislogsz
2) a vakság szívás. Soha nem akarok megvakulni
3) Egy embert elfelejteni egy pillanat. Butaság azt gondolni, hogy majd emlékezni fognak ránk. Mert nem fognak.
4) Mikor megengedtem Islanak, hogy ha már nagyon rosszul leszek, mikor már tolókocsiban kell majd gurigáznia, etetnie, mosdatnia... abban nem lesz semmi szép, vagy megható. Nem lesz benne méltóság.
5) Csak fájdalom, szenvedés és színészkedés egy beteg embert szeretni.
+1 az egyetlen jó dolog, amit tanultam belőle: van egy saját kis végtelenem, amit én dönthetek el, kivel osztom meg.


Valószínűleg Ewan is érezte, mennyire gáz ez a film nekem, mivel még mielött sírva fakadtam volna magához ölelt. Kezeim remegtek mellkasán, szanaszét áztattam a felsőjét... és végig Ethannek hívtam. Milyen érzés lehet neki, hogy még az ő nevét is elfelejtem? Csendesen próbált megnyugtatni, de egy teljes órát vergődtem a karjaiban, majd felszaladtam a szobámba és becsaptam az ajtót. A csillagokat néztem. Vajon én is egy leszek közülük, mikor meghalok? Valahol azt hallottam, hogy minden ember lelke egy másikhoz kapcsolódik, és halálunk után csillagok leszünk. Szeretnék olyan csillag lenni, ami sokáig fénylik, és sokan beszélnek hozzá. Ewan nem ment el. Mikor este lementem, ő még ott ült. Lefürdetett, úgy ültem a kádban magam elé meredve üveges tekintettel, mint egy baba. Együtt vacsoráztunk. Mesélt sokat, megnevettetett, és este megnéztük az Anasztáziát. Az a második kedvenc mesém. Azt mondta, holnapra szerez gyógyszert és együtt elmegyünk kávézni valami parkba, ahol hó is van. Szeretem a havat.

Peter, tudom, hogy nem szabad ilyet kérnem, de... Ewan nagyon jó ember. Ha meghalok vigyázz rá. Vagy ha ő meghal, és esetleg hozzád kerül, ne hagyd, hogy beálljon kalóznak, akkor sem, ha igazán bátor, és merész. Hidd el, hasznát veszed.

Egy Elveszett Fiú


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Carmina Camilla Ricci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carmina Camilla Ricci   Carmina Camilla Ricci Icon_minitimeSzomb. Jan. 10, 2015 11:22 pm

Elfogadva!
Üdv köztünk újra!
  Nagyon tetszik a neved!

  Milyen tüneményes vagy te. O_O Egész végig azt éreztem, hogy ,,jahajj, de megölelgetném”! De a monitor bánta volna. Rolling Eyes

  Ötletes megoldás volt a leírás, ahogy a kivitelezés is. :) Könnyed volt olvasni, ám a benne rejlő gondolatok igen velősek.
  Szééép kis mesevilágban élsz, bár néha meglepődtem azon, hogy miképp vélekedsz az életről. Hol egyetértettem, hol nem. Szóval sikerült jól összezavarodnod a saját gondolataimat, de ezért piripont. Razz

  Meg kell hagyni, furcsa kapcsolatban vagy a volt barátoddal - de öröm látni, hogy ennyire segítőkész.
Jól érzem, hogy keresett lesz? Wink

  Nyomás foglalózni, aztán már mehetsz is játszani.

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

U.i: Szívesen megnézném én azt a plafont! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Carmina Camilla Ricci

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Carmina Camilla Ricci - KÉSZ
» camilla eva munez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-