KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lash Blackwood  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lash Blackwood  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lash Blackwood  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lash Blackwood  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lash Blackwood  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lash Blackwood  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lash Blackwood  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lash Blackwood  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lash Blackwood  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lash Blackwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Lash Blackwood
Lash Blackwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 14
◮ join date : 2015. Jan. 10.

Lash Blackwood  Empty
TémanyitásTárgy: Lash Blackwood    Lash Blackwood  Icon_minitimeVas. Jan. 11, 2015 3:51 pm

Lash Blackwood
Las Vegas 1997.máj. 7Lash Blackwood  Mc44ds
18
Díler
Addict
Azarkel
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Határozott, kitartó, eltökélt, öntudatos, hű az elveihez (mert azért vannak olyanjai), mértéktartó, egész elfogadhatóan tud főzni


◆ negatív tulajdonságok: nagyszájú, makacs, nehezen ismeri be ha nincs igaza, nem túl türelmes, és nem indulhat a nap kávé és cigi nélkül.


◆ egyebek: Nem a legjobb ember, de nem is kifejezetten gonosz, Las Vegas nem mindig kedvez az embereknek és ő elég hamar egyedül maradt, 17 évesen vesztette el a szüleit egy balesetben és neki sürgősen, sok pénz kellett hogy elrendezhessen mindent, így nem nehéz kitalálni mivel kezdett foglalkozni. Aztán csak nem szállt ki, bejött neki az élet ezen formája, és most az egyik közepes elosztónak számít, sokan keresik éjjelente az áruját.

Történet vagy szerepes példa

Álmosan meredek a telefonom képernyőjére, ami délután kettőt jelez. Remek, ezek szerint sikerült legalább valamennyit aludnom úgy, hogy nem kísértek rémálmok, és egyéb tényezők amik nem hagynak aludni. Nem mondom tudok aludni, elég rosszul esik ha mondjuk a közvetlen szomszédaim fúrnak faragnak hajnalok hajnalán. Értsd ezt  reggel 10-11 közötti időszakra. Ahogy felkelek, szinte azonnal anyázni kezdek mert majdnem fel bukom a saját nadrágomba, amit én dobtam az ágy mellé ehhez kétség sem fér hiszen egyedül lakom.

A kávém mellett, úgy egy órával, és egy zuhannyal később, már azt számolgatom, hogy a bevételem hányszorosa a kiadásaimnak, hiszen lássuk be a drog mindig jól fizet, és Las Vegasban meg főleg. Csak tudni kell hol a határ, és kiknek nem szabad az útjukba kerülni. Akkor jövedelmező de biztonságosnak éppen nem nevezhető. Na mondjuk nem lehet panaszom, még sosem kerültem össze a rendőrséggel, hiszen nem esek olyan könnyen pánikban és nem lett egyszer sem gyanús a viselkedésem. Ha para van elvegyülök a tömegben mint egy bulizó fiatal, az meg nem bűn ugyebár. A nagyobb gond ott kezdődik, hogy az egyik nagykutya (legalábbis azt hiszem hogy az) szemet vetett rám, és idegesít hogy nem tudom miért. Munka miatt, meg akar ölni vagy csak emberileg akar szórakozni? Hát szórakozzon az anyjával... nem vagyok játékszer. Ha nem sajnálnám annyira a kávém, most tuti filmbeillő mozdulattal söpörném le az asztalról. Felidegesít ez a tudat. Sosem tudhatom mikor és honnan kerül elő. Hogy legyek így nyugodt? Mindenesetre nem sok időm marad ezen filozofálni, hiszen délután van, engem meg lassan vár a munka és az a tudat, hogy reggelnél előbb megint nem kerülök ágyba. Nem, és nem. Nem akarok emlékezni rá hogy mikor kerültem utoljára éjjel ágyba.  Az az átkozott! A semmiből jött és fogalmam sincs miért engem akart, amikor aznap nem is voltam éppen a legjobb formámban. Nagyon kivoltam, így magam is felszívtam egy kis adag port és annak édes mámorában indultam haza, amikor elém toppant és mindenféle, nyálas, művieskedés nélkül lekapott. Hirtelenjében azt sem tudtam hogy megüssem vagy vigyorogjak, vagy csak hagyjam faképnél, mivel túl jó pasi volt ahhoz hogy csak úgy elmenjek mellette.  Nem mondom azt hogy meleg lennék, hiszen a nők is vonzanak, és én is őket, de ez más volt. Ő nem volt se gyengéd, se finom, se kíméletes, és mégis bizsergett mindenem. Biztosan a szer volt az oka, más nem lehetett! Ezzel próbálom meggyőzni magam, bár tudom hogy vannak dolgok amiket nem lehet ennek a rovására írni. Ch, a fenébe is, rohadjon meg....

Még akkor is ezen jár az agyam, amikor elindulok hogy felvegyem a mai adag elosztandó anyagot és elkezdjem azt teríteni a klubbokban, és ahol éppen szükség van rám. Mint egy kedves tündérkeresztanya, mindig ott jelenek meg ahol cucc kell. A Royale-ban tombol a zene, és a tömeg, én pedig belefolyok ebbe a véget nem érő forgatagba, hogy egy ital után neki is lássak, és pénzzé tegyem a zsebeim és a kabátzsebeim tartalmát. Nem is kell sokat várnom, mikor valaki hozzám lépve egy csendes sarokba von, és már nyitom a szám a sablon kérdésekre hogy mi kell, és mennyi és mennyi az ára, mikor bennem akad a levegő. Egy ismerős szempár néz rám, egy kegyetlen mégis szexi ívű ajak mosolyog gúnyosan, és egy izmos férfitest szegez a falhoz... Ó hogy rohadj meg!



//A kari nem rokona Micahnak, akivel megbeszéltem, és nem zavarja a vezetéknév egyezés!//


A hozzászólást Lash Blackwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 22, 2015 1:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lash Blackwood  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lash Blackwood    Lash Blackwood  Icon_minitimeHétf. Jan. 12, 2015 12:40 am

Elfogadva!
A kávéval valahogy egyet tudok érteni, isteni finom Very Happy

Végre egy újabb elosztó, bár az érdekelne amúgy, hogy mitől függ a karid Very Happy Nem is kell ennél több az előtöridbe, szóval mehetsz is játszani, örülök, hogy vagy, jöttél, és ha bármi lenne, tudod, hol találsz meg Wink

Foglalj kérlek avatárt, és már mehetsz is játszani Wink

Vissza az elejére Go down
 

Lash Blackwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» BLACKWOOD, micah
» Home sweet home - Daniil & Lash

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-