KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Brieta S. Harlinsky Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Brieta S. Harlinsky Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Brieta S. Harlinsky Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Brieta S. Harlinsky Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Brieta S. Harlinsky Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Brieta S. Harlinsky Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Brieta S. Harlinsky Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Brieta S. Harlinsky Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Brieta S. Harlinsky Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Brieta S. Harlinsky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta S. Harlinsky Empty
TémanyitásTárgy: Brieta S. Harlinsky   Brieta S. Harlinsky Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 7:09 pm

Brieta Scarlett Harlinsky
26 év · Párizs · Fanatics · Miss Freud · Sheila Marquez
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: Okos. Humoros. Tud beszélni. Tud hallgatni. Tudja, mit akar. Tudja, hogyan érheti el.

◆ negatív tulajdonságok: Szeret csipkelődni. Olykor túlzásba viszi. Ösztönlény. Néha vad. Nem érdekli más, csak önmaga.

◆ egyebek: Totál őrült. Vigyázat! Elsőre nem látszik.
Történet vagy szerepjátékos példa
- Igen! Igen! Igen! Nem.
Ez az egész baromira nem lelkesít már. A cipő jó, a táska elmegy. Két árnyalatnyi színeltérés az én szakmámban nem megengedhető.
- Muszáj, hogy tökéletes legyek!
Odavágom Jim fejéhez azt a rohadt táskát. Ő a legmelegebb divattervező és szabó, akit ismerek. Legalább egy hajszálnyi érzéke lehetne ezekhez a sz@rokhoz. Mindegy, kivételesen nem vagyok hajlandó kiakadni, nem igazán éri meg a fáradságot.
- Ehelyett újat varrsz, cimbi - mordulok rá megvetően, majd mind közül a leginkább átokverte angyali mosolyomat villantom rá, hogy biztosan tudja, ez a legszebb a fejemben jelenleg éket verő megfogalmazás. Meg vagyok áldva ennyi idiótával magam körül. Vagy az egész világ arra vágyik, hogy pucéran, csak sminkben és ékszerekkel dekorálva tegyem be a lábam mindenhová? Értem, hogy a testem nem rossz, egy pillanatig sem volt az soha. De a Bankból nyilván mégis kib@sznak így.
Letépem magamról azt a rongyot, amiről ez a nyavalya azt hiszi, hogy ő varrta rám, ó, és milyen pazar munkát végzett vele. Mintha rám öntötték volna, bla, bla bla. Mondom! Mi, szakmabeliek mindig perfektül nézünk ki. A tűsarkúban, és egy szál csipketangában fordulok vissza felé, szemforgatva, két kezem az ég felé emelve lesz a legkényelmesebb leüvölteni a fejét.
- Megérted valaha egyáltalán, hogy hibátlannak kell lennie a ruhának, amit a hibátlan külsőmre akarsz ráaggatni? Ember, kurv@ sokat fizetek neked, és azért neked, mert azt várom, hogy olyan jó legyél, amilyen némelyik kan az ágyban volt velem - hívom fel a figyelmét arra, mit akarok. Ez az egy számít, semmi több. Ő pedig végignéz rajtam, szája sarkában apró mosoly tanyázik.
- Őrült vagy, Csillagom, tudod? Mondd, megérted valaha, hogy a "szakma", amit imádsz, többé nem tart igényt rád? Lásd át végre, ennek a kettőnek valahogy köze lehet egymáshoz - kacsint. Rühellem az igazáért, a korrektségéért. Minden fiatal kis cafka olyan pasiról álmodozna, mint Jim, de mi jól megtaláltuk egymást. Én egy megőrült exkurv@ vagyok. Ő meg egy minden lében kanál kis buzi. De legalább zseniális, ha ruhákról, táskákról van szó. De nem ma.
- Ez az, Jim, mondogasd még. Kipróbálnám, fel tudod-e nyalni magad után a véredet, miközben távozol, ha épp kiáll a hátadból egy konyhakés.
Közben magamra terítek valami rongyot, mégis csak a saját házamban vagyok, tiszteljem már meg néha azzal, hogy nem pucéran lófrálok benne, miközben a magassarkúmmal az üvegpadlót karcolom.
Töltök magamnak egy pohár konyakot. Jéggel. Felülök a konyhapultra, lábaim lóbázom, miközben Jim sajnos csak hímringyók számára "zöld" testét figyelem.
- Igen, tény, már nem tartozom a rövidszoknyás kis rongyok közé. Gazdag vagyok, annak teszem szét a lábam, akinek a kedvem tartja. És ezt nem a szakma szabja meg. Viszont tudod, ugye, hogy te belőlem élsz, Cicavirág? És ha továbbra is élni akarsz bárkiből, azt teszed, amit kérek tőled. Varrsz nekem egy rendes ruhát végre. Mielőtt elkaplak, kikötözlek, és rávezetlek, hogy nem vagy eléggé meleg.
Én is kacsintok rá, ahogy ő tette az előbb. Igen! Gazdag vagyok. Undorító világban éltem, és hasonlóan undorító lettem én is. Épp így tökéletes.

[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta S. Harlinsky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta S. Harlinsky   Brieta S. Harlinsky Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 7:14 pm

ELFOGADVA
Hujujuuuuj.... nem hiába vártam ennyire. Sajnálatos tény, hogy már nem "közöttünk" tevékenykedsz, de bármikor visszafogadlak. xD
Nekem elnyerte a tetszésem, szóval hess hess foglalózni.

Vissza az elejére Go down
 

Brieta S. Harlinsky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-