KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 I know what you did - Micah & Daniil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


I know what you did - Micah & Daniil Empty
TémanyitásTárgy: I know what you did - Micah & Daniil   I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2015 12:59 am

Ez egy kivételes alkalom. Mondhajtuk, hogy unatkoztam vagy akár azt is, hogy nem bízom másra a dolgot. Az van csak elintézve, amit magam csinálok. Nem, ez most tényleg csak egy egyszerű szórakozás, nem akarok kiesni a gyakorlatból. Mióta feljebb kerületem a rangsorban, nem foglalkozom olyasmivel, mint emberi életek kioltása. Annál nekem sokkal fontosabb dolgom van. Kinyírni bárki képes a másikat, mindezt megszervezni már kevesen. Nagyon kevesen. Nagyobb felelősség, nagyobb nyomás, de kevesebb vér tapad a kezeimhez. Nem mintha zavarna. Szokatlan, szinte már gusztustalan módon vonz, szeretem a szagát, semmihez sem hasonlítható. Az íze sem rossz, de nem sokszor kóstoltam még. Kevesen érdemesek erre. Keveseket kívánok meg. A mai este sem erről szól, egyszerűen csak van valaki, aki az utamban áll. Nem nagy szám, viszonylag kevésbé zavar még bele az általam irányított világba, de nem engedhetem meg magamnak, hogy elbízza magát. Bármelyik emberem örömmel megtenné, de nem, ez ma a szórakozás napja, olyan, mint másnak az, amikor kedvére tehet bármit, amit csak akar. Az egyik sötét sikátorban húzódok meg, nem azért, mert szükségem van rá, egyszerűen csak nem szeretem a feltűnést. Túl sokan ismernek. Az utcán sincs forgalom, késő van már, aki haza akart menni, már régen megtette, aki az éjszakai szórakozóhelyek füstös, sötét, zajos környezetét választotta, azt még mindig magába szippantva tartja ez a hangulat. Alig pár fiatal halad el mellettem, észre sem vesznek, körbelengi őket az alkohol kicsit sem kellemes szaga, amit zavaró nevetgélésük is bizonyít, hogy nem kevés mennyiséget fogyasztottak ma. Az egyetlen gond, hogy cigizni akarok, nagyon kéne, de nem lehet. Nem hagyhatok itt semmilyen nyomot vagy bizonyítékot, én ma itt sem jártam. Hanyagul a falnak dőlök és várok. Általában türelmetlen vagyok, de ilyenkor nem, ez más. Nem csak azért, mert a mai áldozatom nem várat meg. Hamarosan feltűnik az alakja, nem tudom összetéveszteni, hiszen láttam már. Nem része a játéknak, még túl kicsi ehhez, de nem is akarom, hogy ellenfél legyen belőle. Drogot terít, néha fegyvert, mindent, ami kell és nem is rossz minőségben. Nem fér meg mellettem, nem kétséges. Kapott egy ajánlatot, hogy dolgozzon nekem, de annak ellenére, hogy tudta mi vár rá nemleges válasz esetén, nem túl elővigyázatos. Lecsapok rá. Elkapom, nem kímélem, megszólalni, sikítani sincs ideje, olyan gyorsan repítek golyót belé egészen közelről. Összeesik, még próbálna tiltakozni, de nincs lehetősége. Én meg csak nézem. Olyan semlegesen, érzelemmentesen, mintha nem éppen most vettem volna el egy embertől valamit, ami a leglényegesebb. Nem érzek semmit. Egy pillanatig elgondolkodva nézem, amikor valami zajt hallok. Pontosan tudom melyik irányból, képzett vagyok, tudom mire figyeljek. Szemeim összeszűkülnek és a zaj irányába indulok. Bárki is az, olyat látott, amit nem kellett volna. Ezt pedig csak egy módon felejtheti el. Ezekszerint nem tudja kivel áll szemben.
- Neked is jobb lesz, ha előjössz – szólalok meg teljesen nyugodtan. Nálam ez soha nem jelent jót, de ezt nyilván nem tudja. Hiszen nem ismer. Még nem ismer.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Micah Blackwood
Micah Blackwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : L.V.
◮ hozzászólások száma : 16
◮ join date : 2014. Mar. 28.

I know what you did - Micah & Daniil Empty
TémanyitásTárgy: Re: I know what you did - Micah & Daniil   I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2015 6:12 pm

Néha én is megérdemlem azt, hogy csak úgy szórakozzak és ne azt kelljen lesnem, hogy mi a legfőbb vágya annak akivel az időmet töltöm. Ha úgy tetszik akkor most kivettem két nap szabit, persze volt aki ennek nem örült, például egyes vendégeim meg a futtatóm, de nincs mit tenni, néha nekem is jár egy kis egyedüllét és kikapcsolódás. Azt terveztem, hogy majd otthon ülök a tv előtt és nem csinálok semmit sem, de ezt hamar meguntam, elkezdtek hiányozni az emberek, nem tehetek róla, ha megszoktam, hogy mindig van velem valaki akkor nem bírom már sokáig a magányt, inkább elmentem a közeli moziba, hogy egyszerre több emberrel nézhessek meg egy bugyuta filmet. Nem is tudom miről szólt, talán a felénél sem járhatott a film, mikor elnehezült szemhéjaimat már nem tudtam újra kinyitni.
A film végénél keltem fel, mert nem tudtak tőlem kimenni az emberek a sorból, és kis hijján mindenki átesett rajtam, ahelyett, hogy megbökdöstek volna, hogy húzzam már össze magam. Nem a legkellemesebb arra felébredni, hogy valaki a nyakadba önti a megmaradt kukoricáját, csak mert nem tud egyensúlyozni rendesen.
Az olyanoknak, mint én nem sok barátjuk van, leginkább egy sem, csak néhány ismerős akad, akik ugyan azokban a körökben mozognak, mint én. Prostik, férfiak és nők, akik tudják, hogy milyen nyomorúságos is tud lenni ez a szakma. Tudom rég kereshettem volna valami mást, de az igazat megvallva a művészek sem élnek valami jól és inkább választom azt, hogy árulom a testem és viszonylag normális élet színvonalat tudok fent tartani, mint azt, hogy egy nyomorgó művész legyek, aki próbálja rásózni az emberekre a festményeit. Talán egyszer lesz egy olyan vendégem akinek van egy galériája és kellő képpen belém habarodik ahhoz, hogy kitegye az én képeimet is, de itt még nem tartok. Hogy miért hoztam ezt fel? Hát azért, mert úgy tűnik, hogy ma este mégis csak dolgozni fogok, ugyanis az egyik "kollégám" küldött egy sms-t, hogy több emberre lenne szüksége a kliensének és rám gondolt, mert mi már dolgoztunk együtt és egész jól ment a dolog. Egy bárban lesz, és van fél órám oda érni. Ha csipkedem magam akkor gyalog odaérek.
Egyik sikátorból megyek a másikba, útszéli prostik, drog dílerek és hajléktalanok mellett megyek el, nem igazán hat meg egyik látványa sem, és szerencsére nincsenek olyan sokan. Már majdnem elérném a célomat, az utolsó kis utcába fordulok meg, mikor meglátom a pasas kezében a fegyvert ahogy egy másik emberre fogja rá. Gyorsan vissza is lépek és a falhoz simulok. Itt kell elmennem, de előbb megvárom amíg szépen elmennek innen, legalábbis az amelyik nem halott. Valószínűleg csaphattam valami zajt, mert hallom, hogy megszólít. A francba, finoman szólva is.
Sóhajtok és elő lépek rejtekemből.
-Nem láttam nem hallottam semmit sem, szóval segytek eltakarítani a hullát utána meg elengedsz? - Ajánlom fel a szolgálataimat neki, remélve hogy nem repít azonnal golyót a fejembe. Talán erre az előtt kellett volna gondolni, hogy kiléptem a fal mögül, de legalább láthatja, hogy nem vagyok zsaru.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


I know what you did - Micah & Daniil Empty
TémanyitásTárgy: Re: I know what you did - Micah & Daniil   I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 12:13 am

Ez egy elég nagy szívás. Egy apró kis hiba, amit nem engedhetek meg magamnak. Legszívesebben a saját fejembe repíteném a következő golyót, amiért ennyire kezdőként viselkedek. Igen, erre nincs jobb szó, annak ellenére, hogy kezdőként is elővigyázatosabb voltam ennél. Ennyit arról, hogy én akarok bármit is elintézni... Nem, ha már így alakult, nem hagyhatom annyiban a dolgot. Nem hagyok soha lezáratlan szálakat, hiszen nem tudom, hogy az illető, akit még elrejt a homály, vajon mit látott, esetleg csak hallott, de túl sok múlhat rajta, én meg nem kockáztatok. Egyetlen apró hiba is túl drága lehet. Nem szoktam hibázni. Most mégis itt van ez az apró porszem, ez az idegesítő kis hiba, hogy nem vagyunk kettesben. Az, hogy van valaki, aki ezt látta, hallotta, legalábbis fogalma van arról, mit tettem. Így aztán megszólítom, várom, hogy előjöjjön és felfedje magát, mielőtt... Nem tudom még mit teszek vele, a lényeg, hogy ne járjon el a szája. Azt meg csak egyféleképpen lehet a legbiztosabban elérni. Előbb látni akarom, aztán majd döntök, milyen módon fogom be a száját. Talán szerencséje lesz, de nem hiszem.
- Nem mondom mégegyszer. Mi lesz már? – sürgetem kicsit, aztán megpillantom az alakot, ahogy kilép a takarásból és egy halvány utcai lámpa megvilágítja az arcát. Fiatal és szép. Igen, szép, akkor is, ha férfi. Arca finom vonású, mégis határozott, kimondottan tetszik, de nem téveszt meg. A szép vonások veszélyesek, sokszor olyasmit rejtenek, amire az ember gondolni sem szokott. Nem becsülöm le, nem tartom ártalmatlannak csak azért, mert szép. Meg azért, mert ilyenkor errefelé egyedül mászkál. Nem valami jó ötlet, nekem pedig kezdenem kell valamit vele. A fenébe. Utálom, ha valami nem úgy történik, ahogy akarom.
- Elég feleltőlen dolog ilyenkor errefelé mászkálni egyedül. Mit keresel itt? Ki küldött? – kérdezek rá, hiszen nem lehetek biztos benne, hogy nem csak véletlen jár erre. Az is lehet, hogy valamelyik ellenfelemnek dolgozik, aki a hatalmam akarja megszerezni. De nem... Azt nem hiszem. Ahhoz túl nagy zajt csapott, egy gyakorlott ember ilyet nem tesz. Akár rendőr is lehetne, de ezen nem gondolkodok el. Azokat messziről megismerem. Ő egészen biztosan nem olyan.
- Otthon lenne a helyed pizsiben, jobban állna, mint egy golyó – emelem meg kicsit a még mindig a kezemben levő fegyvert, ahogy lassan közelítek felé.
- Mit is csináljak veled... – gondolkodok hangosan. Ha meg akar lépni, úgysem hagyom, ráemelem a fegyvert, ha nyugton marad, akkor még nem. Hiszen még nem döntöttem el, mit tegyek. Miért nem lövöm le? Mert mára megvolt az élvzet, ok nélkül pedig ritkán teszek ilyesmit. Most lenne okom, de remek lehetőségeket látok a fiúban. Ha nem válik be, még akkor is eltehetem láb alól.
- Velem jössz vagy kapsz te is egyet. Lásd milyen kedves vagyok. Választhatsz is. Használd ki – elmosolyodok. Láthatja, hogy ez nem egy átlagos mosoly, nem kedves, annak ellenére, hogy nem ismer, biztos lehet benne, hogy veszélyes vagyok ebben a pillanatban. Mindig, de most különösen az vagyok. Közben annyira közel lépek hozzá, ha hagyja, hogy egyik kezemmel a vállát érintve visszatolom a falhoz, ahonnan előlépett. A másikban még mindig ott a fegyver. Rajta múlik, mi lesz a vége. Nekem mindkettő megfelel, kíváncsian várom, ő mit akar.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Micah Blackwood
Micah Blackwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : L.V.
◮ hozzászólások száma : 16
◮ join date : 2014. Mar. 28.

I know what you did - Micah & Daniil Empty
TémanyitásTárgy: Re: I know what you did - Micah & Daniil   I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimePént. Feb. 06, 2015 1:52 pm

Vonakodva ugyan, de előlépek rejtekhelyemről és csak reménykedni tudok abban, hogy nem fog engem is lepuffantani azon nyomban, hogy meglátja a körvonalaimat. Egyelőre megúszom a dolgot, sőt, úgy tűnik, hogy nem akar ténylegesen lelőni, de a fegyver továbbra is ott látszik a kezében, ami azzal fenyeget, hogy bármelyik pillanatban véget vethet az életemnek. Van esélyem alaposan megnézni magamnak, és ezt meg is teszem, nem azért, hogy később majd pontos leírást adjak róla a rendőrségen, nem eszemben sincs oda menni, hiszen nem akarom magam alatt vágni a fát, hisz van ügyfelem aki a rendőrségen dolgozik... nem akarom zavarni, vagy esetleg zavarba hozni.
Markáns arca magával ragadó, közelebbről is meg akarom magamnak nézni, hogy valóban tényleg olyan szép-e, mint amilyennek innen távolról látszik. Látni akarom a szemeit, azokat a lélektükröket amik egy gyilkoshoz tartoznak. Tudni szeretném, egyszerűen tudnom kell, hogy lehet-e rajtuk valamilyen nyomot látni, amiből lehet arra következtetni, hogy ténylegesen is veszélyes alakkal állok szemben. Igaz ezt már biztosan tudhatom, de ha legközelebb is látom majd azt a csillogást, amit nála is felfedezek, akkor tudni fogom, hogy minél gyorsabban el kell menekülnöm.
- Senki sem küldött, hanem hívtak. Dolgozni, ide a bárba. - Mutatok a mellettünk lévő falra, ami csakugyan egy kétes hírű klubhoz tartozik. Talán azt hiszi, hogy csapos vagyok, vagy a zenéért vagyok felelős, de nem érdekel, gondoljon amit csak akar.
Jut eszembe, szólni kéne Timnek, hogy ne várjanak rám, de aligha fogja drága gyilkos barátom engedni, hogy elővegyem a telefonom és neki álljak sms-eket írogatni.
- Pizsomában? Mégis minek nézel? Nem vagyok már kisiskolás. - Mérhetetlenül felháborít ez a feltételezés és talán igaza van, és otthon kellett volna maradnom, mégsem tettem és ezentúl sem fogom az éjszakáimat a négy fal között tölteni, vagyis igen, ha az a négy fal nem az én lakásomat veszik körbe.
Közelebb jön, elmosolyodom, bár magam sem tudom miért, talán csak egyszerűen örülök annak, hogy alaposabban megnézhetem őt magamnak... igen, az már biztos, hogy nem vagyok teljesen normális. Egészen közel áll meg hozzám, vagy így akarja rám hozni a frászt vagy tetszem neki. Ő tetszik nekem szóval remélem a második lehetőség miatt állt meg hozzám ilyen közel és nyomott vissza a falhoz. Ellököm magam a faltól és hozzá simulok, hiszen én csak ebben vagyok jó, hátha inkább csak a testem kell neki és az életemet meghagyja nekem... ha viszont téves a következtetésem akkor pedig hátra fog lépni, hisz a legtöbb férfi nem igazán szereti, ha egy másik hozzásimul.
- Nem áll jól nekem a golyó, te viszont jól mutatnál rajtam, szóval veled megyek. - Felelem végül neki. Ha több eszem lenne akkor meg kellene ijednem a sok jót nem ígérő mosolyától, de nincs sok eszem, vagy csak szimplán vonzzanak az ilyen helyzetek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


I know what you did - Micah & Daniil Empty
TémanyitásTárgy: Re: I know what you did - Micah & Daniil   I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2015 11:54 am

Ezt már szeretem, ha valaki nem ellenkezik. Megkönnyíti a dolgom, legalábbis eddig nincs rá panasz, de még mindig nem tudom, mit tegyek vele. Eléggé zavar a gondolat, hogy nem voltam kellően körültekintő, nem értem, hogyan fordulhatott elő, hogy ez a kisfiú meglátott. Igen, annak tartom, egy kisfiú, bármennyi idős is, lényegesen fiatalabb, mint én. Ez pedig a legnagyobb gond… Pont az esetem, nem vetem meg sem azt, aki szép, sem azt, aki fiatal. Ha a kettő párosul, akkor pedig lehetetlen ellenállni. Mégis észnél kell lennem. Lassan közelítem meg az ismeretlen fiút, kezemben a fegyverrel sétálok annyira közel hozzá, hogy teste a falhoz szoruljon. De nem fél. Látszólag nyoma sincs a félelemnek, talán a szemei árulkodnak kicsit, de más ilyenkor már sírva kérné, hogy ne bántsam. Ő viszont nem tesz semmi ilyesmit. Nem mondom, hogy gyakori jelenség, de a fene enné meg, attől csak jobban izgat. Szeretem, ha valaki merész és nem szarja össze magát egy fegyvertől, egy veszélyes helyzettől, egy apró kis bogártól. Más körülmények között nem is gondolkodnék, már alattam lenne, most azonban át kell gondolnom gyorsan a lehetséges következményeket. Gondolatban mindig előrébb kell járnom, nem engedhetem meg magamnak, hogy csak úgy sodródjak. Az veszélyes lenne. Átható pillantással méregetem, mielőtt megszólalnék egy kis hallgatás után.
- Egész nyugodtnak tűnsz. Vajon bennem nem bízol eléggé, hogy képes lennék megint használni a fegyvert vagy csak unod az életed? – szólalok meg mély, veszélyes, ugyanakkor csábító hangon. A kérdésre talán nem is várok választ, de ha megszólal, azt sem bánom, amíg ezt halkan teszi és nem segítségért kiabál. De nem olyan hülye. Nem értem miért, de mintha semmi kifogása nem lenne az ellen, hogy egy fegyverrel a kezemben szorítom a falhoz.
- Te itt dolgozol? És mégis mit árulsz? Drogot vagy a tested? – tapintok rá a lényegre, hiszen ezt a kettőt nézem ki belőle. Olyan, mint mondjuk a pultos vagy bármilyen más rendes foglalkozás, eszembe sem jut. Én nem gondolkodok ilyenekben. Fintorogva veszem szemügyre a helyet, nem valami elegáns, menő klub, de a környék sem az. Nem is érzem magam jól itt, ez nem az én közegem, egészen más körökben mozgok, mint azok, akik ilyen helyen szórakoznak.
- Ha kisiskolás nem is vagy, de azért felnőtt sem. Biztos nem örülnél, ha valaki megpiszkálná, kiskorúként mégis milyen sötét ügyletbe keveredsz a városnak ezen sötét oldalán… -  eszembe sem jutna rászabadítani a rendőrséget, hiszen azokat messziről kerülöm én is. Megfélemlíteni viszont lehet, sőt kimondottan hasznos. Nem tartom én sem normálisnak, hogy attól még, mert valaki fiatal, egész este otthon kéne ülnie, de kóstolgatom, kíváncsi vagyok meddig bírja, játszom vele és élvezem. Ezt is… hát még a folytatást. A képzeletemben legalábbis igen élvezetes lesz a folytatás is, neki nem sok tiltakozási lehetőséget fogok hagyni, abban biztos lehet. A falhoz szorítom, mégsem simulok hozzá, ő viszont megteszi helyettem. Formás, vékony kis teste az enyémhez szorul, én pedig nem sietek elhúzódni. Igen, a férfiakat szeretem jobban, mint a nőket, pontosabban az egészen fiatal fiúkat, akik valahol a nagykorúság határán járnak, de még nem estek át rajta. Ők egészen finomak tudnak lenni. Új ismerősöm láthatóan belemegy a játékba, még mindig nem fél, nem fogta fel a helyzet súlyát, azt, hogy elég egy rossz mozdulat és meggondolhatom magam. Válaszára elmosolyodom.
- Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem erre számítottam. Jó válasz. Csak rajtad áll melyiket próbálod ki… ha jól viselkedsz, megtudhatod, hogy mutatok rajtad… ha nem, hát akkor… nem kell nagy képzelőerő, hogy kitaláld – vonom meg a vállam, játszani akarok, bár nem így terveztem az estét, pont megfelel mára. Nem szoktam elszalasztani a lehetőségeket, főleg, ha ilyen izgalmasnak ígérkeznek. Nem viszem fel magamhoz, eszembe sem jut.
- Mi a neved? Nagyon messze laksz? – érdeklődök, de fejemben már megvan a terv. Van a közelben egy hotel, ami az én kényes ízlésemnek is megfelel. Egyik megoldás sem a legjobb, hiszen az ő lakása nekem idegen terep, de egy hotelben meg hátrány, hogy együtt látnak minket. Minden a válaszától függ. Nem mutatom a meglepettséget arcomon, uralom a vonásaim, de nem kis meglepetést okoz ezzel a merész viselkedéssel. Méghogy én mutatnék jól rajta. Hát, hamarosan kiderül. Rajtam nem múlik.
- Előtte azért megmutathatnád, mennyire érdemes energiát fektetnem beléd – vonom fel a szemöldököm, kétség nem fér hozzá, hogy akinek ennyire nagy a szája és ilyen magabiztos a viselkedése, az nem fog az utolsó pillanatban elmenekülni, de soha nem lehet tudni. Meg sem várom, hogy reagáljon, magam lépek, hogy haladjunk is végre egy kicsit. Csípőmmel szorítom testét a falhoz, egyik kezemben még mindig ott a fegyver, szabad kezemmel pedig határozottan megfogom az állát, hogy ne mozduljon, amíg ajkaim kissé erőszakosan, türelmetlenül, birtoklóan kóstolgatják. Kimondottan finomak az ajkai, kell nekem, akarom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Micah Blackwood
Micah Blackwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : L.V.
◮ hozzászólások száma : 16
◮ join date : 2014. Mar. 28.

I know what you did - Micah & Daniil Empty
TémanyitásTárgy: Re: I know what you did - Micah & Daniil   I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2015 12:26 am

Reméltem, hogy nem jön rá egyből, hogy csak egy kis prosti vagyok, nem pedig egy olyan aki az üvegekkel vagy éppen a tálcákkal zsonglőrködik a klubokban. Nem mintha szégyellném a munkámat, sőt nagyon is szeretem csinálni, csakhogy egy a probléma, a prostik senkinek sem hiányoznak, maximum a futtatóiknak de azok nem fogják jelenteni a rendőrségen az eltűnésüket. A felszolgálóknak valószínűbb, hogy vannak barátaik, rokonaik, míg én tulajdonképpen egyikkel sem büszkélkedhetek. Ha meghúzná azt a ravaszt akkor egy hónap múlva már csak egy felderítetlen eset lennék a rendőrség raktárjában. Csak egy karton tanúsítaná azt, hogy valaha is léteztem. Név nélkül... talán magamra kéne tetováltatnom a nevemet és a születési dátumomat, hogy könnyen azonosítható legyek.
- A testemet bocsájtom áruba. - Mondom el neki, hiszen teljesen felesleges lenne hazudnom, a következő reakciómból úgy is rájönne, hogy miféle szerzet is vagyok én igazából.
Nyelek egyet. Igaza van, nem lenne jó ha bárki is feldobna, hisz már réges rég óta a magam ura vagyok, nem hiányzik senki sem aki megmondaná, hogy mit is kell csinálnom és hogyan kell élnem.
- Nem lenne jó, de nem rendelkezel ahhoz elég információval rólam, hogy bármi bajom is eshessen. - felelem neki, iratok nincsenek nálam a teljes nevemet pedig hülye leszek az orrára kötni. Közelebb jön és ekkor már teljesen bevethetem magam, hozzá simulok, érezni akarom minden porcikáját, már amennyire ez a ruhákon keresztül lehetséges, plusz azt is felmérem így, hogy van-e más fegyver nála amitől esetleg tartanom kellene, na nem mintha az a fegyver ne lenne eléggé félelmetes amit még mindig szorongat. Igazán eltehetné és szorongathatna inkább engem, azt úgy is annyira szeretem.
Halkan dorombolósan felnevetek a válaszára, majd máris azt kérdezi, hogy merre is lakom, csak az a baj, hogy túlságosan is messze, annyit nem fog velem sétálgatni az utcákon. Egy sikátorban pedig nem szívesen adnám oda neki a testemet, annál azért jobb körülményekhez vagyok szokva.
- Micah, és körülbelül fél órányira gyalog. - hangzik el a felelet. Azt mondtam, hogy nem fogom elárulni neki a nevem, de a keresztnévből még nem jön rá semmire sem, egy csomó Micah rohangászhat még Vegas utcáin.
Nem várt fordulatot vesz kis történetünk, mikor az ajkai az enyémeket érintik. Automatikusan nyílik a szám, hogy viszonozhassam a csókot, türelmetlenül, hisz annyira finomak az ajkai, még többet akarom őket csókolni. A falhoz szorít, nem tudok hozzá közelebb menni, csak akkor tudnám leküzdeni a maradék pár millimétert ha vetkőztetni kezdeném, de az itt nem fog megtörténni. Kezeimmel magamhoz ölelem, végigsimítok a gerince mentén és beletúrok rövidre vágott hajába, mikor félbe szakítja a csókunkat akkor a derekánál fogva ölelem őt továbbra is magamhoz.
- Most hogy már tudod érdemes belém energiát fektetni leléphetnénk egy szállodába vagy legalább az utcáról menjünk be. - szólalok meg és ha hagyja akkor most én csókolom meg őt és nyomom hozzá a csípőmet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


I know what you did - Micah & Daniil Empty
TémanyitásTárgy: Re: I know what you did - Micah & Daniil   I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimeSzer. Feb. 18, 2015 12:36 pm

Ez sem fordult még elő, hogy bárki meglepett volna munka közben, de nem jövök zavarba. Viszonylag könnyen megoldható a helyzet, de felismerem a benne rejlő lehetőséget és ki is akarom használni. Munka után jár egy kis szórakozás. Majd utána ráérek eldönteni, mi legyen a fiúval. Nem mondom, hogy nem lepődök meg a válaszán, bár benne volt, hogy akár kurva is lehet, mégis meglep. Nem mutatom, neki nem kell erről tudnia, csak biccentek, hiszen egyáltalán nem zavar. Még meg is könnyíti a dolgom. Nem nyafog, nem ellenkezik… és a legjobb, hogy utána senkinek sem hiányzik. Hiszen futtatója sincs. Ha lenne, ismerném a fiút, hiszen az én kezemben fut össze sok szál, köztük ez is, hogy kik vannak a városban, akik kurvákat futtatnak és kiket. Persze mindenkit nem ismerhetek, de egy ilyen arc tuti megmaradt volna. De nem ismerős.
- Hidd el, arról és olyan információval rendelkezek, akiről és amit csak akarok. De nekem így is jó, lebecsülhetsz, csak nehogy nagyot csalódj… - sóhajtok fel, nekem aztán mindegy mit gondola. Nem tudja kivel áll szemben, de nem is akarom felvilágosítani. Így is többet tud, mint kéne és ez ellen tenni kell valamit. A falhoz szorítom, hiszen tetszik nekem és ahelyett, hogy egyszerűen leőném őt is, megolva a gondot, inkább kihasználom a helyzetet. Ki gondolta volna, hogy ez egy jó este lesz. Válaszol a kérdésemre, így megtudom a nevét és azt is, hohy merre lakik. Nem bánom, hogy messze, így legalább nem teszek meggondolatlan dolgot és nem megyek fel hozzá. Nem jó ötlet, hiszen az neki ismerős terület, én meg nem szeretek előnyt adni senkinek.
- Micah… egészen különleges név – vagy nem az, nem tudom, nekem mindenesetre nincs sok Micah nevű ismerősöm. Nem mintha érdekelne, csak tudni akarom, milyen nevet nyögjek orgazmus közben. Ha nem felejtem el addig.
- Az messze van, de tudok a közelben egy hotelt – suttogom a csókba. Nem jártam még ott, legalábbis szobát nem vettem ki, de jó kis hely, a célnak pont megfelel. Ha a fiú is megfelel… Megcsókolom, mielőtt szólhatna, de a következő kis szünetet megint kihasználja, arra használva a száját, amire nem kéne. Beszédre. Felnevetek.
- Érdemes beléd energiát fektetni? – nevetek tovább, ez aztán nem semmi kijelentés. Merész a fiú vagy csak hülye, nem tudhatom még, talán tényleg annyira jó, mindenesetre hamarosan kiderítem. Ahogy hozzám nyomja a csípőjét, ahogy csókol, mind azt ígéri, hogy tényleg érti a dolgát, de ez nekem még nem elég bizonyíték, még kell valami más is.
- Ha annyira jónak tartod magad, bizonyítsd be. Van tíz perced, hogy annyira felizgass, hogy el is élvezzek – jelentem ki ellentmondást nem tűrően és egy csókot követően kibontom a nadrágom, aztán már nyomom is lefelé vékony testét, hogy értse a célzást és haladjunk is végre.
- Gyerünk, mutasd meg mennyire vagy jó… Térdelj… Szopj – adom ki az utasítást. Erőszakot és vágyat láthat a szememben. Rá vágyom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Micah Blackwood
Micah Blackwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : L.V.
◮ hozzászólások száma : 16
◮ join date : 2014. Mar. 28.

I know what you did - Micah & Daniil Empty
TémanyitásTárgy: Re: I know what you did - Micah & Daniil   I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitimePént. Május 08, 2015 12:20 am


Figyelem! a posztban férfiak szeretik egymást...

Tévedtem. Azt hittem, hogy senkinek sem hiányoznék de ez így nem igaz, a futtatóm biztosan nem örülne annak, ha eltűnnék a Föld felszínéről, hisz általam igen csak szép kis summához szokott jutni, de ha egy hónapig nem jelentkeznék akkor leírna mint veszteséget aztán keresne valakit a helyemre, ha nem előbb tenné meg ezt. A rendőrségre biztos nem menne, mert akkor egyből föladhatná magát, mint futtatót, meg mint erőszaktevőt. A rajtam lévő rengeteg minta nem csak azért jók mert emlékeztetnek bizonyos dolgokra, hanem azért is, mert nem látszik alatta a zúzódás és a véraláfutás, ha látszódna folyamatosan napokat vagy heteket kéne kihagynom, mert a legtöbb ügyfél úgy szereti ha a kis játéka egészséges és szép egész, nem pedig úgy néz ki, mint akit elütött egy teherautó.
- rólam mégsem tudod ki vagyok, akkor mégsem tudsz mindent. - Nem becsülöm le, az a fegyver a kezében tesz róla, hogy ne nézzem őt cuki kis húsvéti nyuszinak, de akkor sem tud mindent, amit igazából bánok, mert akkor talán hamarabb is egymásba botlottunk volna. Szemtelen vagyok, annyira azért még sem rezeltem be a pisztolyától, talán épp ez tetszik neki, hogy nem csináltam magam alá, és ha tetszik neki az, hogy pimasz vagyok akkor továbbra is az leszek, ez áll legközelebb a valódi személyiségemhez.... igen közel áll, mert már most sem vagyok teljesen önmagam, ha az lennék akkor elsétálnék megcsinálni a melót, de nem megyek, mert tetszik a pasi és... remélem, hogy majd a későbbiek során tőle is bezsebelhetek némi pénzt, ehhez pedig az kell, hogy olyan legyek aki felkelti és továbbra is fenttartja az érdeklődését.
- Neked mi a neved? Csak, hogy tudjam mit kell nyögni. - Az sem különösebben izgat ha nem a valódi nevét mondja, a fejemben csak sötét adoniszként fog szerepelni, mert az, ahogy hozzám simul a teste érzem, a kemény izmokat a mellkasán és a hasán.
Szája az enyémen, mikor újra megszólal, nem húzódom el, csak újra megcsókolom.
- Akkor mi a faszt csinálunk még itt? Menjünk oda! - türelmetlenkedem, bár nekem itt is jó, bár mindig is jobban szerettem puha párnák közt vagy épp egy jakuzziban dugni, mint kint a nyílt utcán, erre bármikor jöhet egy zsaru aki bevisz majd éjszakára. Nem akarok a sitten ülni.
- Ezt úgy mondjuk szépen, hogy térdelj le és szeress. - felelem, de nem ellenkezek, engedek a nyomásnak és letérdelek elé, kibontotta már a nadrágját, én lezúzom azt a térdéig, és hogyha visel alsónadrágot akkor azt is lehúzom, hogy kényelmesen hozzá férhessek. Kezeimmel simogatom először, majd a számat is bevetem, mindent megteszek azért, hogy minél előbb fölálljon neki és utána minél előbb elélvezzen, hiszen most csak a vége számít, a többi nem. Egészen a torkomig engedem, és ha nem túr bele a hajamba, hogy irányítson, akkor a saját ritmusom szerint csinálok mindent. Mozdulataimból könnyen észrevehető, hogy az előbb nem hazudtam, hivatásos kurva vagyok, tudom, hogy mikor mit kell csinálni, és mivel itt csak az élvezet a fontos nem is húzom el sokáig a dolgot. Amint e rövidke idő alatt kitapasztaltam, hogy mit is szeret, hamarosan, ha nem áll ellent nekem, akkor a csúcsra röpítem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



I know what you did - Micah & Daniil Empty
TémanyitásTárgy: Re: I know what you did - Micah & Daniil   I know what you did - Micah & Daniil Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

I know what you did - Micah & Daniil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-