KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
We are deaf, we are numb Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
We are deaf, we are numb Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
We are deaf, we are numb Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
We are deaf, we are numb Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
We are deaf, we are numb Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
We are deaf, we are numb Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
We are deaf, we are numb Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
We are deaf, we are numb Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
We are deaf, we are numb Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 We are deaf, we are numb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


We are deaf, we are numb Empty
TémanyitásTárgy: We are deaf, we are numb   We are deaf, we are numb Icon_minitimeSzer. Jan. 21, 2015 6:16 pm

I tried to be someone else
But nothing seemed to change
I know now, this is who I really am inside.
Finally found myself
Fighting for a chance.
I know now, this is who I really am.
Come break me down
Bury me, bury me
Csak pár hete vagyok itt, de nem drogozok, és csak házon kívül iszok, akkor sem annyit, hogy rendes hatása legyen. De cigizek, rengeteget, valamivel muszály pótolnom  és ez lett az. Egyiket a másik után szívom el. Nem csak a kieső bevitel pótlására cigizek, hanem a stresszre is. Elég komoly elvonási tüneteim vannak már, de még csak nem is ez az igazi gond, hanem a munkaadóim. Kiléptem szépen lassan az összestől, persze az eredménye a képemen virít. Mindenkit felbasztam ezzel a kis tervemmel, és első válaszként óriásit behúztak, vagy mégtöbbet. Néha kikötöttem a kórházban, csak míg összevarrnak, aztán leléptem. Még a kezemet is eltörték ezek a barmok. Minden esetre rettenetesen fáj, és be is gipszelték, csak az ujjaim hegye látszik ki alóla. Most is egy nagyobb gyepálás után térek haza, szőke hajam kócosan, néhol összeragadva a vértől áll szanaszét, orrom alatt még mindig ül pár karmazsin csepp, felszakadt ajkaim közt még mindig cigi ül. Már nem törőddök a fájdalommal, legalábbis próbálok, helyette a dalokat ismétlem, a legújabb a Take me to church, az elött kiadtam a frusztrációmat a The killben, és az elején a Sedated... ahh akkor még zombi voltam kicsit. Eladok belőlük egyet, kettővel meg majd  elatom magam abban a retkes bárban. Vah, leszarom, csak legyen pénz, hogy visszafizethessem ezeknek a gyökereknek az adósságaimat. Mielött pépesre vernek. Ahh... ásítva dörgölöm meg sajgó arcom, pedig este hét van, nem kéne még ennyire leharcoltnak lennem. Belépek a házba, de még a kertkapu elött lnyomom a cigimet és kidobom. Szerencsére nem látom semerre Dannyt, így nyugodtan osonok be a szobámba levéve a cipőt-kabátot. Lemosom a képemet, na nem mintha ez sokat segítene, de legalább a rászáradt vér lejön. A rongyos piros sapkát nem veszem le és az ujjatlan kesztyűt sem, így ülök le a szobámba. Előkötrom a fejesemet és  a mikrofont, mindegyiket bedugom a laptopba, megkeresem a Sedated zenéjét és elkezdem ráénekelni a szöveget... azt hiszem, egész jó lett, attól függetlenül, hogy eléggé rekedt a hangom. Mikor végeztem felakasztom a fejhallgatót a mikrofonra, állítgatok még pár dolgot, majd kihúzok mindent a laptopból és elfekszem az ágyon, bekapcsolom a lejátszót, hogy megmutassa a kész dalt. Ez egy jó szám lett. Büszke vagyok rá, még ha nem is az én stílusom, illetve valamilyen szinten az enyém, a depis oldalról. Míg megy a dal lehunyom a szememet. Nem szeretem hallani a saját hangomat. Anyáét szívesebben hallanám. A gondolatra megrezzenek. Kinyitom a szemem, kezem fejem fölé emelem, tenyerem friss hegekkel van tele, a kicsit túl nagy pulcsi lecsúszik és felfedi sápadt bőrömet a karomon, és a vörös vonásokat rajta, melyeket még nagyi házában ejtettem, de máig nem múltak el teljesen... na jó, mert kapartam. Nehezített pálya volt a testemnek. Ha anya még itt lenne biztosan nem itt tartanék... Összeszorítom az öklömet és visszacsukom a szemem, összezárt kezemet homlokomra helyezem és mély lélegzetet veszek. Nyugodjak meg. Felsóhajtok mélyen. Fáj a hasam, ennem kéne valamit, nem szoktam igazán étkezni, de ha most nem állok fel úgyse fogok. És bizony nem állok fel...


× [You must be registered and logged in to see this link.] × [You must be registered and logged in to see this link.] × [You must be registered and logged in to see this link.]

Dannynek sok szeretettel
Vissza az elejére Go down
 

We are deaf, we are numb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-