KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 MiaBell Indulásra Kész!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MiaBell Indulásra Kész!   MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 18, 2015 12:23 pm

Van pár rossz tulajdonságom, senki nem tökéletes, én meg soha nem is állítottam, hogy az lennék.
Ám arra gondosan ügyelni fogok, hogy Mia ne tudjon ezekről. Hogy számára lehessek az apuka, akit elképzelt. És nem is esik annyira nehezemre. Egy korty alkoholt nem ittam egész hét alatt, ez most villan az agyamba. Ott volt a hűtőben a Johnny, a Grey Goose, és hozzájuk se nyúltam, mióta csak nálam van a Picur. Ami még furább, hogy nem éreztem szükségét, pedig azelőtt nem volt nap, hogy valamelyik üvegből ne fogyott volna. Kellett a pia, hogy ne görcsöljek annyit. Mia mellett viszont lehetetlen nem ellazulni. Mellette nem tudok haragudni, nem tudok a holnapon rettegni, nem tudok a világ gondjára gondolni. Csak néha, egy-két percig, mikor eszembe jut, min kellett átmennie.
Vegasban keresek egy plasztikai klinikát. El fogom tüntetni a ciginyomokat a hátáról. Szegényke biztos nem fogja érteni, és panaszkodni fog, amíg nem gyógyul be teljesen... de azt akarom, hogy mire a tavasz megjön Nevadába, és végre nem kell nyakig felöltözni, akkor már vihessem strandra, vehessen fel olyan szellősebb ruhákat is, amik a hátát nem takarják el teljesen. Hogy ne bámulják meg, mikor az iskolában át kell majd öltözni tesiórához. Ne viselje élete végéig szégyenbélyegként ezeket a hegeket.
Most viszont hagyom, nem, egyenesen szeretném, hogy hozzám bújjon, és dédelgethessem kicsit. Látszik, hogy ellazul és már laposakat pislog, édesem, csak nem vagy álmos?
Még annyira nem, de nem tiltakozom, mikor leveszi a hajráfot.
- Semmi baj kicsim, nyugodtan. - Még a cirógatást se hagyom abba. Szeretném, ha aludna kicsit, de ha neki jól esik az, hogy az ölembe kucorodhat, és csak pihenget, azzal is megalkuszom.
Mikor elhangzik az ominózus pár szó, már figyelek, ilyenkor mindig valami érdekeset szokott mondani. Ezúttal Santanáról mesél.
- Környezetünket, kicsim. Suliban is lesz majd környezetismeret órád. - javítom ki. Valamiért erre kicsit érzékeny vagyok, talán mert szeretném, ha rendesen megtanulná a szavakat.
- Én is tanultam fizikát, és tényleg nagyon érdekes dolgok vannak benne.
Na ja... Például az, mekkora erőhatásokkal kell számolni, ha egy henger alakú kamrában felrobban pár gramm nitrolőpor, és ennek a gáznak kell kirepítenie egy kúpos ólomdarabot, plusz a gáz egy része elvezetve működteti az újratöltő mechanizmust...
- Kisemmizték? - egészítem ki a szót és kicsit elkomorodom. Nem az első és nem is az utolsó eset minden bizonnyal, hogy valaki így jár. Túlontúl is ismerős a helyzet, a családomat maga az állam akarta kisemmizni. Apám belehalt a stresszbe, ahogy úgy tűnt, a cég, amit felépített, és amit örökségének szánt, a szeme láttára omlik össze. Szegény nem érhette meg a fordulatot...
- Hét év... az hosszabb idő, mint mióta Te élsz, Picur. Nagyon hosszú idő, ha valaki fontostól vagy távol. - együtt tudok érezni a pacákkal. Egyetlen hete van mellettem Mia, és már most sem tudom, mihez kezdenék, ha elszakítanák tőlem. Belegondolni is nehéz, mihez kezd az, akitől az édeslányát, saját vér szerinti gyerekét veszik el. Bele lehet őrülni. Főleg, ha minden mást is elveszít mellé.
- Azt jelenti, hogy a felesége többé nem őt szerette, hanem a sógorát. Hogy becsapta, és elhagyta. És aztán kisemmizte, vagyis elvette mindenét. A kislányát is. A felesége nagyon gonosz ember. - nem bírom palástolni a haragomat. Az ilyen nem érdemli meg, hogy éljen... de mégis kell neki, mert valakinek gondoskodni kell a gyerekről.
- Persze, hogy fájna. Semmi nem fájna jobban. - felelem teljesen őszintén. Most, hogy van valakim, nem akarom elveszíteni. A végsőkig elmennék érte.
- Nem is hagynám. Senkinek, soha. - talán túl komoly tekintettel nézek rá vissza, de valamiért most nem menne az őszinte mosoly. Ez nem vicces téma. Végigfut a hátamon a hideg, ahogy a House of the Rising Sun-t dúdolja egy hatéves. Csak ölelem magamhoz, és simogatom, babusgatom tovább, azt kívánva, bárcsak soha nem kéne még csak letennem sem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MiaBell Indulásra Kész!   MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 19, 2015 11:51 am

MiaBell Indulásra Kész, Vegas Vár!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Outfit of Mia:
[You must be registered and logged in to see this link.]*[You must be registered and logged in to see this link.]*[You must be registered and logged in to see this link.]*

Mia pici fejében bizonyos dolgok összemosódtak. Ilyen volt az, hogy ő pontosan mennyi ideje is van a világon. Hat év...az sok vagy kevés? És ha ő hat éve van itt, hol volt korábban? És ő Mia...de miért pont így néz ki ahogyan, és tulajdonképpen ki is ő valójában? Minden bizonnyal a hozzá hasonló korú gyerekek fejében is ilyen idős koruk körül nagyjából megszületnek ezek a kérdések. Szakemberek tudnák biztosan, hogy mi ez pontosan, ahogyan azt is, hogy miért kérdésekként jön ez elő, hogy  a gyerekek miért nem képesek még felfogni azt a dolgot, hogy ők tulajdonképpen pontosan kicsodák és hol a helyük a világban? Miánál ez pláne nem volt egyszerű kérdés, hiszen alig, hogy ezek a dolgok a pici fejében megszülettek, jöttek a zavaró tényezők, a nem megfelelő családi háttérrel, az anyának legnagyobb jóindulattal sem nevezhető nővel, aki a világra hozta és azt gondolta onnantól majd olyan lesz a pici lány is mint az állatkölykök aki születésük után pár órával már járnak. Hát nem. Sajnos a természet egyik csúfos mókája, hogy az embert olyannak teremtette aki szinte élete végégi másokra szorul, főleg ha nőnek születik, mint Mia is. És ha hozzávesszük azt, hogy mennyi mindent kellett nélkülöznie, amelyre pedig olyan nagyon szüksége lett volna. Nem véletlenül bújt oda az apukájához, nem véletlenül még levegőt is alig mert venni valahányszor érezte a szeretetet. De ez mindig így volt, ha valaki a kislányt megölelte. Az a számára boldogító volt, mámoros semmihez sem fogható. Lám, vannak gyerekek akik eltolják maguktól a szülőt ha az meg akarja ölelni, és vannak olyanok, mint ez a csöppség, akik viszont igényelnék, akik mindennél jobban vágynak rá, mégsem kaphatják meg. Most azonban őrangyala lett, és hiába állította Rupert, hogy ő nem szuperhős, és még csak a közelében sincs ennek, Mia szemében igen is az volt, és ettől senki nem tudta volna eltántorítani a csöppséget. Kicsi fejét odafúrja, mintha kevés lenne a hely, mintha kevés lenne a simogatás amit kap. Tökéletesen olyan mint egy vackolódó kölyök, aki a helyét keresi, aki nem képes betelni a szülőjéből áradó törődéssel. Mia bár nem édes gyermeke Rupertnek, mégis annyi mindent kapott tőle, és csupán csak ez alatt az egy hét alatt, amely sem pénzben sem értékben nem mérhető. Illetve ha mérni lehetne bizonyosan a Marianna-árok is túl kicsi lenne neki, hogy megteljen vele. Mia néha laposan pislogott fel az apukájára, és megszólalni alig tudott, összetapadt a pici szája, már nehezen forogtak a betűk, az álommanók ott csücsültek a kis tündérke hosszú szempilláin, és bizony egy idő után apró tappancsaikkal már ugráltak is rajta. Mia bizony álmos volt ha akarta ha nem, és egyre nehezebben tudott ébren maradni. De nem akart elaludni, mert minden ébren töltött pillanatban az apukájával lehetett, akitől annyi mindent kapott, aki nem hagyta, hogy ott maradjon a hidegben és lám még Mr Wilson is itt van vele...kívánhatna ettől többet ez az apró kislány?
- Környek...környezet...ismeret...környezetisme-ret.- na csak sikerült összepakolni ezt a szót, bár még kicsit idegenül hangzott a számára és nagyjából ugyanúgy nem jelentette semmit neki, de ha Rupert azt mondja, hogy ilyet is fog tanulni az iskolában akkor az úgy lesz. A fizikát már most szerette, tetszett ahogyan Santana beszélt róla, és mivel nem száraz dolgokat próbált az apró kis buksiba belegyömöszölni hát fel is keltette a pici lány érdeklődését. Valóban igazi tanár ember volt, aki hivatástudatból lépett erre a pályára és nem csupán azért mert valamivel mégiscsak foglalkoznia kell. És mégis egy ilyen ember kénytelen az utcán a megmaradt egy szál gitárjával énekelni, meg alkalmi munkákat vállalni, hogy amit csak lehet félretegyen. még nem adta fel a reményt, hogy egyszer újra együtt lehet a kislányával. Talán ez adott számára erőt, talán pontosan ez az erő hajtotta Miát is ott a konténerben, a remény, hogy egyszer majd találkozhat az apukájával. Az igazival. és neki Rupert lett az igazi, mert a törődés és a szeretet nem köthető vérségi kapcsolathoz, az nem onnan jön hanem lélekből táplálkozik.
- Szeretem a fizikát, amikor Santana mesélt róla olyan mintha valami varázslat lenne. Mert csak ámulsz, hogy milyen érdekes dolgok vannak.- pillantott fel az apukájára, és apró kis kezével megdörgölte az ép szemét, de azt is nagyon óvatosan, nehogy a másik oldalon lévő alapozóba belemásszon. Azzal csak pislogott nagyokat, próbálta az álmot messze űzni de nem nagyon sikerült neki.
- Én szerettem Santanat, még akkor is ha kisemmizték- ismételte meg szépen tisztán az újonnan megismert szót, amiből világossá vált számára, hogy a "semmi" szóból ered, ami ugye azt jelenti, hogy valaki mindent elveszít, tehát nem marad semmi ami az övé volna. Ahogyan a férfitól elvették a kislányát, az otthonát, és még munkája sem volt, mert az iskolában csak állandó lakcímmel rendelkezők dolgozhattak, az meg neki ugye nem volt.
- És aki ilyet tesz az nagyon gonosz ember- nézett ő is komolyan Rupertre, bár arcot nem tudott társítani ehhez az érzéshez, tudta, hogy ilyen soha nem szeretne lenni, aki ilyet képes tenni másokkal. Ahol tudat alatt az anyukájára sem akart hasonlítani, bár ő maga mégis az ösztönei szintjén ragaszkodott a nőhöz. Néha még most is eszébe jut, de az apukája gondoskodik róla, hogy egyre kevesebbszer. Ha elhalmozza szeretettel, ha érezteti vele, hogy ő számára s világ közepe, a szíve csücske, akkor ezt a kis csöppség ezerszeresen fogja neki viszonozni, amennyire csak tőle telik. Márpedig Miában ez túlcsordult az évek hosszú során. Ezért lehetett, hogy rengetegszer próbált felülni Taylor néni ölébe, aki nem nagyon tudta megtartani az egyre nagyobb lánykát, még akkor sem ha olyan vékonyka volt, mint most is. Egy hét nem tesz még csodákat, de a lassú évek biztosan azt fognak tenni. Újra Ruperten csüng az a két álmosan pislogó nagy szempár és az apukája arcából látja, hogy minden szavát nagyon komolyan gondolta. Ő azonban nem tud komoly maradni amikor majd kicsattan a boldogságtól, és miközben a papája olyan határozottan kijelenti, hogy nem hagyná senkinek, hogy Miát tőle elvegye a pici lány a tőle megszokott váratlansággal próbálja elütni a helyzetet.
- De buta vagy....tőled úgysenemse tudna elvenni senki. Szuperhős vagy! Az én apukám.- nevetgélve bújt vissza a férfihoz. Naná, hogy senki nem tudná elvenni tőle, Mia sem hagyná. Ők már összenőttek és kész.A dúdolás lassan hagy alább. Először pár hang marad ki, aztán újabb pár hangok. Mia kicsi kezeivel átöleli az apukáját, és mint valami apró kis mackó kölyök kapaszkodik bele, az inget markolja a kezével, aztán lassan az is lecsúszik, még motyog fél álomban, valahol már az álom mezsgyéjén járva még fontosnak tartja a szavakat kimondani ami a kis fejében utolsó gondolatként jár, mielőtt a pillái végleg elnehezülnek.
- Szeretlek Rupert!- a gyerekek számára a mozdulatok és a szavak együttese adja meg, hogy az érzéseiket kifejezzék. Minden módon szeretnék elmondani, és állandóan kifejezésre juttatni a ragaszkodást. Ezt tette Mia is, miközben még egy nagyot szusszantott, majd elnyaklott a feje, és boldog, nyugtató álomba szenderült az apukája ölében.




Tag:Rupert| Reag Muzzak: [You must be registered and logged in to see this link.] |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MiaBell Indulásra Kész!   MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 19, 2015 2:45 pm

Talán nem kellett volna említenem az időt, hiszen a Mia korabeli gyerekeknek még zavaros az időfogalma. Az iskola hivatott megtanítani nekik, hogy mennyi egy óra, egy nap, egy tanóra. Ezért van szabályos időközönként a csengetés is. Még így is időbe telik, amíg felfogják az olyan hosszabb időtartamokat, mint hetek, hónapok, évek.
Ahhoz meg, hogy azon tudjon elmélkedni, ő ki a világban, először magát kell különválasztania tőle. Vagy legalább is ilyesmit ír a könyv, amit olvasgatni kezdtem. Bizony, apuka képzi magát. Muszáj, nem lehet mindent csak ösztönből csinálni.
Az biztos, hogy a saját életem árán is megvédeném ezt a kis csöppet bármitől és bárkitől, pillanatnyi habozás nélkül. Kezdem megérteni a lányos apákat meg a hozzáállásukat az udvarlókhoz. Főleg, ha ők maguk is olyanok voltak sráckorukban... Ha magamból indulok ki, shotgun lesz a párnám alatt, ha Mia tizenéves korba ér.
Most viszont elég az is, ha megadok neki minden törődést és biztonságot, amit csak tudok. Ezért is nem bánom, hogy itt bújik hozzám, dörgölőzik, mint valami kiscica, és még ilyen álmosan is tovább kérdezget, mintha a tudásszomját semmi sem tudná csökkenteni.
- Környezetismeret... majdnem jó. Lesz ez jobb is - újabb buksisimi. Szeretném bíztatni a tanulásra, és úgy ébreszteni rá a tévedéseire és hibáira, hogy közben ne törjem le a kedvét. Nekem is tanítanom kell, nem csak a leendő tanítóinak. Ugyanakkor viszont Mia is tanít engem...
- Elhiszem, hogy szeretted, biztos jó ember... - sajnos a jó emberekkel szokott a világ a legdurvábban kibabrálni. Ezért se gondolom, hogy az Úristen, ha létezik, jóindulatú.
- És igazad van, ha valaki ezt teszi a másikkal, az nagyon gonosz ember. - efelől nincs kétségem. Csakhogy szerintem az emberek többsége simán képes hasonlóra, vagy még többre is. Ha nem így lenne, nem lennének tele a börtöneink, és történne mégis minden nap annyi bűncselekmény az Államok minden szegletében.
- Hát az fix, hogy senki nem tudna elvenni tőlem. Nem hagynám. - talán komolyabbra sikerül az utolsó két szó, mint eredetileg szerettem volna. De annál igazabb, komoly vagy sem a hangzása.
- Én is szeretlek, Mia. - suttogom, és még akkor is tovább cirógatom, mikor már mélyen alszik. Meg se próbálom elrakni az ölemből, annyira aranyos, ahogy hozzám bújva szundít azzal az angyali békés pofival. Most komolyan, hogyan volt képes bárki bántani ezt a gyereket?
Sebaj... aki megtette, megfizetett érte. Mia pedig úton van a saját új élete felé. Álmok szárnyán, meg egy pár alumínium és acél szárnyon.
Azt hiszem, én is elszundíthattam, mert a kapitány hangja ébreszt a hangosbemondóban.
- Kedves utasaink, itt a kapitány beszél. Megkezdjük az ereszkedést Las Vegas irányába, kérjük foglaljanak helyet és kapcsolják be öveiket. Előreláthatóan fél órán belül landolunk. Vegas felett derült az idő, a helyi meteorológiai állomás jelentése szerint szélcsend és 48 fahrenheit fok van odakint.
Aham... szóval megérkezünk. Óvatosan Mia arcát kezdem cirógatni pár puszival megtoldva.
- Mia drága, mindjárt leszállunk, ébresztő... vissza kéne ülnöd a saját ülésedbe. - ébresztgetem türelmesen, és mikor már eléggé magánál van, akkor pakolom vissza az ülésébe, és gondosan bekötöm a hevederbe.
- Jót aludtál?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MiaBell Indulásra Kész!   MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 20, 2015 12:56 pm

MiaBell Indulásra Kész, Vegas Vár!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Outfit of Mia:
[You must be registered and logged in to see this link.]*[You must be registered and logged in to see this link.]*[You must be registered and logged in to see this link.]*

A kislánynak az utóbbi egy hétben voltak álmai amikor aludt. Az agya már nem küzdött lázasan azzal, hogy a rossz vagy éppen olyan emlékeket elnyomja, ami számára nem volt jó, nem volt kellemes. Mia szépen lassan nyugodott meg, és ez többnyire annak volt köszönhető, hogy érezte maga mellett a papáját. Persze nem volt ez olyan egyszerű, hiszen eleinte voltak olyan éjszakák, és bizonyosan még lesznek is, amikor a kislány sírva ébred fel, valamit motyogva, érthetetlenül többnyire és keres valakit. Valószínű azt akivel telefonálni is szokott, mert legtöbbször úgy alszik vissza, hogy apró kis kezeit ökölbe szorítva teszi a füléhez. Hosszú idő lesz és elég fáradtságos minden bizonnyal míg minden rossz emléktől megszabadul majd ez a csöppség. Addig viszont teljesen Rupertre van utalva. Talán más gyerekek az ő korában nem ilyen riadtak, nem ennyire rossz alvók, de úgy tűnt a pici lánynál ez az a bizonyos csatorna amin keresztül a benne felgyülemlett rossz dolgok távoznak. Az álmatlanság, vagy éppen a rosszabb álmok éjjelente, amikben levezeti, amelyekben megéli a dolgokat ezáltal segít neki feldolgozni. Ám ezek a felriadások egyre ritkultak és egyre rövidültek. Az első éjszaka kritikusan nehéz volt, hiszen Mia szinte vigasztalhatatlanul zokogott, és Rupert hiába vigasztalta, úgy tűnt meg sem hallotta. Persze, hogy nem hallotta, hiszen aludt, és vehemensen szorította magához Mr Wilsont, a már ismert ringatós mozdulattal, amellyel önmagát próbálta nyugtatni. És ahogyan akkor az apukája most is átvette tőle ezt a szerepet, és maga kezdett előre és hátra billegni piciket vele, Mia pedig szépen lassan megnyugodott. Eleinte kapkodva szuszogott, ahogyan most is a repülőn, de végül egyenletesen vette a levegőt, és nyugtató álomba szenderült. Azt szokták mondani, hogy nem érezzük az érintést az alvás során, hogy nem érezzük ha valaki közben simogatja a fejünket. Bizonyosat senki nem tudhat, mert a gyerekek igenis érzik ezt, hiszen miért van az, hogy a legtöbbjük, mint maga Mia is, valakinek az ölében alussza békében az álmát, és sokkal kiegyensúlyozottabban mintha a saját ágyában tenné ugyanezt. A gyerekek szüntelen visszamásznak a szüleik ágyába, néha szinte öntudatlanul kóvályognak át, és fekszenek le akár a lábukhoz is, bárhol csak közel legyenek hozzá. Ez a pici lány olyan sokáig nélkülözte ezt, hogy az első adandó alkalom után amikor ott aludt az apukája mellett mindig ezt igényelte. Rupert gyakran ment át a kanapéra, és valószínű őt lepte meg a legjobban amikor reggel arra ébredt, hogy a kislánya feje a mellkasán, a teste pedig félig lelógva a kanapéról, összeborzolt haján keresztül csak az apró nózikája látszik ki ahogyan nyugalomban szuszog. Hiába a hatalmas ágy, a kislány azzal akart lenni amitől a legtöbb szeretetet érezte, és az jelen pillanatban Rupert. Néha, amikor a haja mégis sikeresen az arcába hullott, megvakarta az orrát, picit nyüszögött, és még vigyorgott is álmában amikor az apukája kisimogatta a kóbor fürtöket a lányka arcocskájából. Mia nem érzékelte, hogy mennyit aludhatott, egyszerűen csak jó volt neki így. Nyugalmas és békés. Álmában egy vidámparkban járt, ami a felhők között volt. varázslatosan gomolygó, fehér pamacsok között megbújó körhinták és rengeteg érdekesebbnél érdekesebb holmi amit mindenképp ki kell próbálnia. És ott volt vele Rupert, aki hófehér öltönyt viselt, ugyanolyan hófehér inget és fekete nyakkendőt és a kislány úgy látta mintha a fényben különösen nagyon ragyogott volna az arca, a meg nem szűnő mosolygásával pillantva a kislányára. Élvezettel merítkezett meg az álomban és hallotta miképpen nevet vele az apukája, amikor beültek az egyik forgó, óriási kávéscsészébe.
- Mi vagyunk itt a cukorkák Rupert, el ne olvadjunk!- ujjongott a picur és csöpp kezével még tapsikolni is próbált, amikor a szél belekapott a hajába. Málna és szedet illata volt a szélnek, vagy lehet, hogy a vattacukrostól fújja oda a szél ezeket az édes finomságokat? Távolról recsegő hangot hallott, aztán pedig megint az apukáját. Már nem voltak a felhők között, eltűnt a vidámpark, helyette azt érezte, hogy fázik, és még jobban odabújt, nem volt hajlandó kinyitni a szemeit, csak nagyon nehezen és azt is nyöszörgések közepette.
- Deeeee neeeem akaroooook! Egyiket sem!- még mindig nyekergett fél álomban apró kezeivel Rupertbe kapaszkodott, neki eszében sem volt visszaülni, neki itt jó. Persze értette ő miért van erre szükség, de még éppen csak felébredt, még éppen csak kinyitotta a szemecskéit, csipásan pislogott körbe, először nem is tudta hol van, de nem félt, mert érezte, hogy a papájához bújik hozzá, neki ez mindennél megnyugtatóbb volt. Üléseket látott, halk duruzsolást hallott. Ó igen, a repülőn vannak és éppen hazafelé tartanak, abba a másik sokkal melegebb városba, ahol nem nagyon van hó, ami mostantól az ő új otthona lesz. Még mindig álmosan pillogott fel Rupertre, és addig csimpaszkodott amíg nem tudott egy puszit nyomni az arcára. Ez volt a vigaszdíja, hogy vissza kell ülnie és nem maradhat az ölében. Apró kis tappancsai ide oda jártak, és amíg Rupert azzal foglalatoskodott, hogy bekötözze, Mia szórakozott. A maciját magához szorította és a lábujjait figyelte a harisnyán keresztül. Behajlította, majd kinyújtotta őket, aztán a kis lábujjait elválasztotta a nagytól és ez a harisnyában  rém mókása nézett ki.
- Volt egy barátom akinek hat lábujja volt. Azt mondta Taylor néni, hogy ő biztosan valami sámtánmán mert azoknak van hat lábujjuk. Nem tudom mi az a sámtánmán, de azt sem tudom, hogy mire jó hat lábujj. Igaz Danny, a barátom egy csomó mindent meg tudott fogni a lábujjaival, és úgy vette fel a földről. Miss Robinson gyakran veszekedett vele, mert mindig mezítláb akart mászkálni a teremben. Mondjuk Santana szerint jót tesz a lábunknak ha mezítláb vagyunk, mert akkor ....akkor...na arra már nem emlékszem miért, de ha ő azt mondta, hogy jót tesz, akkor én elhiszem neki.- éppen csak kinyílt a szeme de már be nem állt a kis szája. Bár a hangja rekedtes volt még, de már a közléskényszere működésbe lépett.
- Neked hány lábujjad van Rupert? Neked is öt? vagy te is olyan sámtánmán vagy? És csikis a talpad? Nekeeeeem naaaagyoooon- húzta össze a nyakát Mia kuncogva és nevetgélve, mikor az utolsó heveder is a helyére került még mindig fecsegett és a macihoz bújt.
- Ühhüm....jól aludtam. Képzeld egy olyan vidámparkban voltunk ami a felhők között volt. Ezt álmodtam. Régen nem nagyon álmodtam, csak...csak elaludtam. Tudod, ahogyan egyszer anyu barátja mondta, csak eldőltem mint a krumplis zsák és már húztam is a lóbőrt. Hogy kell lóbőrt húzni ha közben alszunk Rupert?- az édes kis Mia folyamatosan kérdez, persze legtöbbször se füle se farka annak amit mond, de a kérdések azért vannak, hogy feltegye és választ kapjon rájuk. Rupert pedig sosem volt rest megválaszolni ezeket neki.
- Az a bácsi a dobozban, az a kapitány, azt mondta, hogy szélcsend van odakint. Hogy lehet a szél csendben ha mindig halljuk amikor fúj? Mi az, hogy szélcsend? Annak milyen hangja van?- kérdezgette tovább az apukáját, miközben a gép megint lendületet vett, Mia pedig átnyúlt az ülésen, és Rupert kezét kereste, hogy ugyanúgy ahogyan felszálláskor, a leszállásnál is foghassa a kezét. Biztonságot adott neki, és most biztosabbnak érezte a papája kezét szorítani, mint két kézzel Mr Wilson bundáját markolászni. Már ez is előre lépés volt. A bizalom egyik aprócska kis szikrája, hogy az apukája legalább olyan fontos szerepet fog betölteni az életében mint legrégebbi és leghűségesebb társa a jó öreg Mr Wilson.

Tag:Rupert| Reag Muzzak: [You must be registered and logged in to see this link.] |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MiaBell Indulásra Kész!   MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 20, 2015 4:04 pm

Olyan nyugodtan alszik most...alig moccan. Nem úgy, mint az elmúlt hét alatt néhány éjszaka. Számítottam rá, hogy egy traumatizált kislány felriadhat éjjelente, lesznek rémálmai, vagy nyugtalanul alszik. Az első napokban próbáltam kiosonni mellőle, de mikor reggel arra ébredtem, hogy utánam jött, csak hogy hozzám bújhasson, feladtam, és elfogadtam, hogy egy ágyban fogunk éjszakázni egy darabig.
Beszerezzek egy Pedomaci-jelmezt is? Komolyan néha annyira imádom ezt a csöppet, hogy megijedek magamtól. Talán lehetnék kicsit erélyesebb, idegenkedhetnék jobban attól, hogy ennyit bújjon hozzám, de semmi ilyesmi nincs. Még csak fel se tud idegesíteni. Normális ez egy facér férfinál?
Normális, vagy sem, ez van, és a tény az, hogy még a pelenkáját is szívesen cserélgetném, ha kéne (de hála az égnek, elég idős, és nem kell). Esküszöm, akárhányszor elringatom a saját karomban, amíg bírom erővel.
Nem csoda, ha egy pillanatig nem fordul meg a fejemben, hogy letegyem az ölemből, amíg meg nem szólal a pilóta hangja a hangosbemondóban, akkor viszont muszáj gyengéden felkeltenem, és a saját biztonsága érdekében becsatolnom. A puszit persze engedem, viszonzom is mindkét pofijára, de a biztonság attól még biztonság. Nézem, ahogy szórakozik a harisnyás lábujjaival, miközben a hevedereket igazgatom.
- Azt sámánnak hívják, Mia. Az indiánok különleges jelnek tartották a hat ujjat akár kézen, akár lábon, ezért a törzs lelki vezetője, a sámán vette maga mellé, hogy az utódjává nevelje. Mezítláb lenni azért jó, mert szellőzik a lábunk, de amilyen koszos tud lenni a járda, meg egy-két másik hely is, jobb, ha csak otthon vagy mezítláb. - megint magyarázok. És még mindig nem megy az agyamra. Olyan mókásakat tud mondani Mia, hogy egyszerűen muszáj mosolyogni rajta, és válaszolni neki.
- Nekem csak öt van egy lábamon, és egy kicsit én is csikis vagyok. De annyira biztos nem, mint Te. - és ha már említette, megcsikizem jól a talpát, miután becsatoltam mindent, aztán leülök a helyemre, és magamat is bekötöm.
- Örülök, hogy jól aludtál. Biztos nagyon szép lehet a vidámpark. Ezt a lóbőrhúzást meg én se értettem sose. Lehet, hogy ha valaki nagyon szuszog, akkor olyan hangja van, mintha a földön húznának egy lóbőrt? - vonok vállat, ez részemről is csak vad találgatás volt.
Teljesen természetes, hogy megfogom a kezét. Ha nem is vagyok fontosabb, mint a medvéje, legalább legyek vele egyenértékű. Nekem is jól esik, hogy ennyire ragaszkodik hozzám valaki.
- A szélcsend vajon mit jelenthet? - kérdezek vissza.
- Te is mondtad, a szél mindig hangos, amikor fúj. Vagyis mikor van a szél csendben? Amikor ott sincs. Amikor nincs szél, azt hívjuk szélcsendnek. - magyarázom vigyorogva, miközben a gép már ereszkedik.
- Szerintem, ha kinézel az ablakon, már láthatod valamerre Las Vegas házait. - teszem hozzá, elég ideje szórakoztam az ébresztgetésével és bekötésével, hogy közel kerüljünk.
A gép fordulót vesz, szerintem most állunk rá a végső megközelítési pályára, egy vonalban a reptérrel. A föld odakint egyre közelebb kerül, a hajtóművek hangja is megváltozik.
- Landolunk, picur! - szorítom meg Mia kezét, ahogy mellettünk már a reptér kiszolgáló épületei suhannak el, majd egy nyikkanás és huppanás, aztán egy kisebb, ahogy a fő- és az orrfutó lent van, a hajtóművek megint felvisítanak, de ezúttal már fékként szolgálnak a sugárfordítóval. A gép lelassul, és a pilóta ismét beszól a hangosba.
- Kedves utasaink, isten hozta önöket Las Vegasban! Hamarosan beállunk a terminálhoz, addig kérjük, ne hagyják el helyüket.
- Hallottad, Mia, ideje öltözködni. - felnyúlok a csomagokért, kicsatolom, és ráadom a csizmát, a nadrág most nem kell, hiszen itt +11 és nem -11 Celsius fok van, szélcsend és napos idő. A hajráfot kapja meg, meg a kabátot, a sapka-sál-kesztyű is a kézipoggyászban marad. Én még kabátot se veszek, csak a zakómat. Jó végre itthon lenni.
A gép végre megáll, és az utaskísérők elkezdik kifele terelgetni az utasokat, és elköszönni.
- Gyere, Picurka, ideje hazamennünk. - kapom ölbe a Csöppet, és elindulok a kijárat felé.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MiaBell Indulásra Kész!   MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 23, 2015 8:12 am

MiaBell Indulásra Kész, Vegas Vár!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Outfit of Mia:
[You must be registered and logged in to see this link.]*[You must be registered and logged in to see this link.]*[You must be registered and logged in to see this link.]*

Végre nyugodtan aludt, és az álma is szép volt. Hogy ennek köze volt ahhoz, hogy maga mögött hagyta New York-ot ahova annyi emlék kötötte melyeknek a rosszabb részét inkább elnyomta magában, és idővel minden bizonnyal még jobban meg fogja ezeket szépíteni, vagy ahhoz volt köze, hogy Rupert karjaiban aludt talán a végső szempontból nem is olyan lényeges. Nem akart felébredni, hiszen abban a képzeletbeli vidámparkban, ott a felhők között még annyi mindent ki akart próbálni, és szólt az a szép zene, amit annyira szeretett, hogy minden alkalommal amikor meghallotta pörgött és forgott, mint valami kis felhúzott balerina egy zenedoboz tetején. Mert a kislány mozgása jó volt, erre már a tanító néni is felfigyelt, bár hiába is mondta volna az anyának, feltéve ha találkozott volna vele, hogy a kislányt mindenképpen érdemes lenne elvinni valamiféle mozgással foglalkozó stúdióba. A saját korosztálya közé természetesen. Egyszer említette meg Mrs Taylornak, de az idős hölgy szerint ha erre volna is csekély esély, mert hát ő szívesen segítené ebben Miát még fizetné is talán ennek a költségeit, nem lenne aki hozza-vigye a csöppséget. Ő nem tud hetente több alkalommal a kerületen kívülre menni, más meg nem nagyon foglalkozna vele. Az idős hölgy Santana-ról nem tudott, de ha tudott is volna nem valószínű, hogy egy szebb napokat látott, utcazenész tanár emberre bízta volna a csöppséget. Így aztán maradt az, hogy a kislány valahányszor zenét hallott, azonnal táncolni kezdett, vagy éppen mórikálta magát, ahogyan az indulás előtt is a tükörben. Nem volt ebben semmi különös, teljesen úgy viselkedett, mint a korosztályának bármely tagja.
A lábujjakkal kapcsolatos magyarázatot érdeklődve hallgatja, és nagyon figyel. Szóval sámán, már megint egy szó aminek nincs értelme, legalábbis a számára és eddig. Most már tudja miért olyan különlegesek azok akiknek sokkal több lábujjuk van, és amikor Rupert visszaülteti a székbe és megcsiklandozza a lábát, kapkodja és nevetgélve csóválja meg a fejét.
- Hééééé mondtam, hogy csikis, ne mááááárrr! Na majd én is megcsikizem a tiédet ha alszol!- gonoszkodik a maga kis egyszerű módján mintegy bosszú gyanánt, de ezt is tovább nevetgélve mondja. Mia végre, hosszú idő után először őszintén nevetgélt, miközben izgatottan várta a földet érést.Miközben Rupert bekötögette a szélcsenddel kapcsolatos magyarázaton agyalt, mert még mindig nem értette, hogy lehet valami csendben ha egyszer pont attól tudjuk, hogy van mert hangos.
- De ez a szélcsend ez akkor is butaság.Ha valami nincs az nem tud csendben lenni. Én tudok csendben lenni, de mégsem mondjuk, hogy Miacsend, mert nincs értelme.- az apukájára nézett és kibukott belőle a nevetés, amikor meglátta Rupert kissé értetlenkedő vigyorát. Na jól van, inkább kapaszkodik, az a biztos, és közben szorítja Mr Wilsont is, pici fejét belefúrva a medvebundába, oldalra sandítva az apukájára. Vegas említésére újra az apró ablakok felé fordult és a nyakát nyújtogatva bámult kifelé. A gép megint őrjítően hangos lett, úgyhogy a beszélgetést hanyagolta, csak szorította a férfi kezét, és nézte miként bucskázik le az óriási gépmadár a felhők közül és kezdi meg a landolást. A házak egészen aprók voltak, mintha valami terepasztalt nézne felülről. Olyan mint amit azon a karácsonyi vásáron láttak egyszer Taylor nénivel. Igaz akkor a tájat vékony műhóval fújták be, és olyan volt az egész mint valami mesebirodalom. Ám Miának a mostani is olyan volt, ahogyan a napfényes város lassan bontakozott ki a szemei előtt, elkerekedtek a szemei, még a szája is tátva maradt a csodálkozástól, egészen izgatott lett ahogyan a levegővételén is látszott, a pici mellkasában a szíve őrületes tempóval zakatolt. Az új otthona...az ő igazi új otthona, és az új város amit Las Vegasnak hívnak, és az apukája, aki vigyázni fog rá, aki soha többé nem hagyja magára. A kislány mérhetetlenül boldog volt, szavakban ki sem tudta volna fejezni mennyire. De erre most talán nem is volt szükség, mert minden az arcára volt írva: boldogság, hála, öröm, izgatottság, pici félelem az újdonságtól, ugyanakkor végtelen vágyódás is utána. Még mindig ezzel a boldogságtól ragyogó kipirosodott pofival pillantott oldalra az apukájára, ekkor zökkent felük egyet a gép, fülsüketítő volt a csikorgás, és a kislány egy másodpercre el is fintorodott, nem volt jó a fülének a hang. Érezte, ahogyan a hatalmas madár a földet éri, és immár szilárd talaj van a lábuk alatt. Hát most először megvolt életének első repülő útja is, és nagyon évezte. Főleg azért mert Ruperttel lehetett. Ugyanakkor a szíve mélyén némi fájdalom is érződött, ahogyan belegondolt, hogy most milyen messze vannak anyától és Taylor nénitől és Miss Robinsontól és Santana...vajon neki hiányozni fog Mia? Hiszen a kislányát elveszítette és most már a csöppség sem lesz, aki mindig hallgatta őt, akit tanítgathatott ha már a saját kislányát nem taníthatta.Gondolataiból Rupert hangja zökkentette ki, és hevesen jó kislány módjára bólogatni kezdett, hogy készen áll, hogy engedelmesen felöltözzön, bár meglepődött, hogy a kabát nem került vissza. Igaz is, az apukája mondta, hogy itt nem lesz olyan hideg mint New Yorkban. Megint összefacsarodott a pici szíve. Mégiscsak az az otthona, ott született, ott élt,oda kötötte minden emlék a rosszak mellett a jók is. valamiféle honvágyat érzett, de ez valószínű annak is betudható volt, hogy itt más volt a klíma, mások az illatok, az egésznek még olyan jellege volt, mint amikor az ember új bútort vásárol és azzal rendezi be a régi lakását. A ház ugyanaz csak a berendezés változott meg, és ettől tűnik másnak, ettől tűnik különlegesnek. Nem feltétlenül rossznak, csak egyszerűen....minden megváltozik. Ahogyan most Mia életében is új korszak köszöntött be Rupert által. Kettejük találkozása, a napok a Nagy Almában, ahogyan szépen lassan rájöttek, hogy innentől közös lesz az életük. Persze Rupert megtehette volna, hogy a gyámrendszer gondjaira bízza a talált kislányt, de nem tette. És ez volt Mia óriási szerencséje, mert innentől lehetősége lesz egy olyan életre amelyben eddigi kis álmai valóra válhatnak, és merhet még nagyobbakat is álmodni. Miközben elhagyták a gépet Mia fogta az apukája kezét de közben csavargatta a fejét, nem győzött töltekezni a látvánnyal, pedig még csak a repülőtéren voltak. Hatalmasat köszönt az utaskísérőknek, akik széles vigyorral integettek a cserfes kislánynak, majd haladtak kifelé. Mia megértette miért is nem kellett a kabát. Itt borzasztó meleg volt, neki legalábbis, hiszen a szervezete hozzászokott a New Yorkban megszokott hónapok óta tartó hideghez, így a klíma változás hirtelen érte és váratlanul. Még picit szaporábban vette a levegőt, szoknia kell a meleget. Egyik kezében a medvéje, a másikkal Rupert nyakába csimpaszkodik amikor végre ölbe veszi.
- Haza...van igazi otthonom. És apukám.- mosolygott Mia motyogva, majd mielőtt kocsiba szálltak még megpuszilta a papája arcát. Jó volt minden most ahogyan volt, bár a kettős érzés megvolt benne. Hiányzott New York, de egyre izgatottabb volt Las Vegast illetően.

Tag:Rupert| Reag Muzzak: [You must be registered and logged in to see this link.] |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: MiaBell Indulásra Kész!   MiaBell Indulásra Kész! - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

MiaBell Indulásra Kész!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Olivia Armstrong ~ kész
» Lucita Maysonet (kész)
» Elias Felipe Roldán KÉSZ!!!!!!
» Carmina Camilla Ricci - KÉSZ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-