KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Egy kellemes éjjel Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Egy kellemes éjjel Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Egy kellemes éjjel Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Egy kellemes éjjel Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Egy kellemes éjjel Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Egy kellemes éjjel Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Egy kellemes éjjel Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Egy kellemes éjjel Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Egy kellemes éjjel Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Egy kellemes éjjel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitimeSzomb. Jan. 31, 2015 4:15 pm

Este van, mikor én a hotel szobámban forgolódok az ágyon. Nem tudok elaludni, de emellett nem tudok mit kezdni magammal. Végül felülök az ágyban, aztán a telefonkönyvet felcsapom. Megpillantom az egyik hirdetést, ami kellemes kikapcsolódást ajánlj. Utólag meggyőzőm magam, hogy nekem pontosan erre van szükségem. Szeretnék kényeztetve lenni, s ehhez valami partner kellene. Nemsokára valaki felveszi a vonal túlsó végén. Öt percembe kerül, hogy leegyeztessem a dolgokat, majd elköszönök. Várnom kell, de talán képes leszek megállni, míg nem a bizonyos kényeztető személy megérkezik. Gondolok egyet, majd felfrissülni van kedvem. Elindulok a zuhanyzóhoz, hogy ott rövidebb időt eltöltve felkészüljek az éjszakára. Mikor sikerül a hajam és a testem tisztává és illatossá változtatni, akkor jön a törölközés. Megszárítom a hajam és a testem, majd kék csipkés bugyit és hozzá tartozó melltartót veszek fel. Az idő ilyenkor gyorsan telik, ezért mikor az órára nézek, kissé meglepődöm. Nem lesz időm teljesen kiszárítani a hajam, de remélem nem lesz gond annak, akit ide küldenek hozzá. Nemsokára meghallom a kopogást az ajtómon én meg egy barna blúzt és kék farmert húzok fel magamra.
- Mindjárt jövök! - kiáltom a kintinek, majd odasietek. A leselkedőn megnézem ki az, mikor megpillantok egy szőke lányt. Iskolásnak nézem, mármint aki felső oktatásra jár. A kíváncsiság lesz úrrá, így döntök az ajtó kinyitása mellett. Szélesre tárom előtte, miközben köszöntöm.
- Szia! A nevem Serafina Eldene. Téged hogy hívnak? Valamint téged honnan küldtek ide? - teszem fel a kérdést, mert nem tudok hinni a szememnek. Nem nézem ki a másikból, hogy nagyon jól értene a kényeztetéshez. Milyen butaságot csinálok! Már az első perctől elkezdek kételkedni a tudásában. Bezárom végül mögötte az ajtót és kulcs segítségével bezárkózunk.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitimeSzomb. Jan. 31, 2015 7:06 pm

- Nem is rossz. - motyogom magamnak elégedetten nézve a próbafülke tükrében a mélyen dekoltált hosszú ujjúban, amely azzal az ígérettel kecsegtet, hogy nem csak jól néz ki, de még meleg is. Remélem is, hogy mindez igaz, mert nem valami olcsón kínálják. Nem mintha a ruháknál nekem nagyon azt kéne néznem, hogy mennyit fogok értük fizetni, csak jobban örülök, ha minél több kevesebb pénzből jut minél több dologra. Ez azért nem gátol meg abban, hogy megvegyem ezt a blúzt, olyan kis szép és puha. Nagyon levetni sincs kedvem, de muszáj, ezért hát hamar lekapom és a függöny mögül már az eredetileg rajta lévő sötétkék felsőben jövök ki kezemen a kosárral, amiben megy egy kék fehérnemű és egy vörös hálóing szerepel. Kifizetem őket, aztán megindulok haza. Otthon amint lepakolok megcsörren a telefonom. Biztos valaki megérezte, hogy a mai estém szabad és lefoglalja. Nem baj, vállalom, hogy elszórakoztatom az illetőt, ezért gyorsan felveszem. Egy fiatal, csábos nő az, akivel gyorsan letisztáztunk mindent. Kora estére várt, hat órára. Már öt óra van, szóval ideje készülődni. Lezuhanyzok, megszárítkozom, felhúzok egy fekete csipkés fehérneműt, egy szép belátást nyújtó barna hosszú ujjút és egy fekete miniszoknyát. Lábamon fekete tűsarkú. A hajam kifésülve, szabadon hagyva, a sminkem pedig dögös, de nem túl sok. Egy fekete ridikült veszek magamhoz belerakva egy vibrátort, egy felcsatolhatós műpéniszt, pár ízű síkosítót, a mobilom, meg persze a kulcsaim. Fél hatkor rendelek egy taxit, ami szerencsére öt percen belül itt van. Beleülök és már indulunk is. A hely közel van, ezért hat előtt tíz perccel érek oda. Beérve felmegyek a mondott szobához és bekopogok. Amikor türelemre int természetesen várok, az ügyfél az első mindenek előtt. Végül hamar ajtót nyit, de picit nagyobb lelkesedésre számítok. Mindegy, úgy teszek, mintha semmi se történne és kissé csábosan mosolygok rá.
- Szia, Serafina! Nagyon szép neved van. Én Amber Alvar vagyok és a közelben bérelek egy hotelszobát, onnan jöttem. - válaszolok a kérdéseire őszintén. Belépek a szobába, ami igazán szép és tágas, biztos nem lehetett olcsó.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitimeSzomb. Jan. 31, 2015 8:11 pm

Megérkezik végre  a lány, akivel lebeszéltem az egész találkozót. Illedelmesen bemutatkozik nekem, ami nálam plusz pontot jelent. Beengedem a szobámba, ami nem volt olcsó, de a munkámnak hála szerencsére futja belőle. A bókolására elmosolyodom.
-Köszönöm, de te sem panaszkodhatsz. Az Amber szépen hangzik szintén. Biztosan sok ügyfeled nyögte kéjes sóhajjal – jegyzem meg. Bezárom az ajtót kulcsra, így megzavarni biztosan nem fognak. Kissé izgatott leszek a jelenlététől, hiszen olyan régen nem szeretkeztem sem nővel, sem férfival. Úgy érzem magam, mint ha most lenne az első, azonban nagyon tapasztalt vagyok a szex terén. 14 éves koromtól egészen 26 éves koromig kurva voltam, s egyáltalán nem szabad. Most viszont én szeretnék főnök lenni, s másokból megélni. Végignézek Amberen, az arcától kezdve egészen a lábujja hegyéig. Önkénytelenül lépek közelebb hozzá, hogy hátulról támadva belesimítsak a hátsójába, aztán átkarolja fél kézzel. Tekintetem az övét fürkészi, miközben a szívem egész hevesen dobog. Közelebb vonom magamhoz, sőt lágy érzékiséggel bújok hozzá, hogy aztán vad szenvedéllyel csókoljam meg az ajkait.
- Tetszel – halkan mondom neki, miközben az üdvözlő csók után beljebb terelem a hálószobába. Szép francia ágyam van, s a szekrények szintén drágának tűnnek. Az egészben a legjobb, hogy e két berendezés stílusa egyforma. Egy kéz formálta ilyen megragadó stílusra. A hálószobámban elválok tőle, sőt elé állok.
-Üdvözöllek a saját birodalmamban! – mutatok körbe somolyogva, végül kezdésként felajánlok neki egy ötletet.
- Mit szólnál, dobókockás játékhoz? Egy dobókockával tesszük, s az nyer, akié a nagyobb. A győztes mindig utasíthatja a másikat, hogy mit csináljon. A játék addig tart, míg az egyik fél meztelen nem lesz. – adom elő az ötletem, amit vagy ellenezni fog, vagy belemegy. Utóbbit szeretném. Ha a lány végignéz rajtam, akkor végignézheti a búja testem. A ruháim jelenleg takarják, a nagy telt feszes kebleim. Nem túlságosan nagyok, de nem is átlagos. A hátsóm kerek és a hasam nem lapos teljesen.  A combjaim a magasságom miatt meg egyáltalán nem hosszú.
-Én 26 éves vagyok különben, s sajnos ilyen kicsi maradtam. Csak 159 centiméter vagyok. – mondom el jelenlegi társamnak, aki biztosan magasabb nálam.


A hozzászólást Serafina Eldene összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2015 8:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitimeSzomb. Jan. 31, 2015 8:38 pm

A visszafogott kezdet után olyasmit hallok tőle ami tetszik. Igen, Serafina jól rá tud tapintani a dolgokra, nem egy ügyfelem szerette a nevemet hangoztatni szex közben. Egyesek egész hangosan, egyszer volt, hogy a szomszéd szobában lévő fószer majdnem betörte az ajtót miatta, szerencse, hogy az masszív volt és alaposan bezártuk előtte. Nem érdekel, ha ez a veszély fenyeget most, kívánom ezt a nőt, rettentően meg akarom már most kapni. Nem túl magas, azonban formás a teste és csinos a pofija. Olyan vonzó az egész lénye, biztos sok férfit az ujja köré csavart már.
- Igen, akadt jó pár ilyen ügyfelem és te is megkapod azt a kéjt, amit ők, ezt garantálom. - kacsintok rá és a hangom tiszta erotika. Ezt nem is kell túlzottan megjátszanom, úgy akarom őt, hogy ez erőlködés nélkül is simán megy. Ahogy pár pillanat múlva megérzem ezzel ő sincs másként. Az ujjait a hátsómon érzem és ez teljesen feltüzel, ami a tekintetemből is tisztán kilátható. A szemkontaktussal már meg van az este alaphangulata, mert érzem a vágy szikráit a levegőben és a testem jelzéseit, amik azt súgják, hogy magamévá akarom tenni minél előbb. Az a csók teszi fel a pontot az i-re és koronázza meg a pillanat hevességét. Ajkammal szenvedélyesen kapok az övé után és a nyelvemmel is őt keresem.
- Nem jobban, mint te nekem. - hagyják el halkan a szavak a számat mialatt engedelmes bárányként engedek az akaratának és a hálóban kötünk ki. Ugyanolyan szép és elegáns, mint az előtér. Eső pillantásra az ágy nagynak, masszívnak, de puhának tűnik. A későbbi órák folyamán biztosan leteszteljük.
- Pompás. - fejezem ki a tetszésemet és valóban úgy érzem ez a szó tökéletesen passzol ide. Türelmesen hallgatom végig. Meg kell hagyni igazán ötletes nő és ez abszolút nem gond, sőt, szeretem, ha valaki ilyen ügyes trükkökkel dobja fel a szeretkezést. Ne nem mintha itt annyira kellene ez, de sose baj, ha egy kis plusz izgalom kerül a képbe.
- Kitűnő elgondolás, részemről semmi akadálya. - megyek bele egyből a dologba és már alig várom, hogy elkezdődjön ez a pikáns kis játék.
- Én 22 vagyok. Szerintem akármilyen magas is vagy csodásan nézel ki. - közelebb lépek hozzá és egy forró csókkal erősítem meg a szavaimat. Engem nem érdekel a magasság, én se vagyok egy égimeszelő. Azt mondják a jóból kicsi is elég, megtapasztaltam, hogy ez erre is igaz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitimeSzomb. Jan. 31, 2015 9:19 pm

A kezdés nem a legfényesebb pontja a találkozásunknak, de remélem, hogy a végére jól összemelegedünk. Fogalmam sincs róla, hogy hányan nyögték ki Amber nevét. Ha visszatekintek a múltba, akkor ráeszmélek sokan nem tudták kimondani a Serafina-t, mindig csak Serának becézték. Vadmacska királynő voltam, némi extrával. Végül elárulja nekem Amber, hogy a mai este nem kell félnem attól, hogy nem kapom meg a kéjt. Erre a szavakra csillan fel a szemem, sőt megnyalom az ajkaim kissé. Tudom rossz szokás, de talán nem veszi rossz néven a másik. A lány erotikus hangja zene a fülének. A további dolgok szintén jóval kecsegtetnek, mert látom rajta, hogy az érintésem nyomán feltüzelődött. Végül lesmárolom ezt a szőke angyalt.
-Akkor jobb ha megyünk a hálószobába – válaszolom neki, mikor elmeséli, hogy tetszek neki. Jó hallani, hogy 26 évesen tetszek egy nőnek. Kissé fura lenne másoknak ezen gondolatok, de ettől én csak boldogabb leszek. Hagyom, hogy végignézzen a saját birodalmamon, s kuncogással reagálom le azt a egy szót, ami ajkain kibújik a tereppel kapcsolatban.
-Nos akkor hozom a dobókockát – szólok hozzá, mikor megkapom ama megerősítő csókot. Jólesik vele csókolózni, hiszen érzem rajta a tapasztalatot. Úgy tűnik, hogy nagyon jó társaságba botlottam bele az este folyamán. Vajon mi lesz, amikor mindketten teljesen fel leszünk tüzelve? Egyre jobban kíváncsi vagyok a szex partneremre. Szeretkezésben állapodtunk meg, de nem vennék rá mérget, hogy be fogunk durvulni a végére. Elsietek a dobókockáért, aztán a kezébe nyomom. Kezemmel jelzek az ágy felé, hogy azon gurítsa a kis játékeszközt.
- Te dobsz elsőnek, aztán utána én fogok. – adom meg neki az elsőbbséget. Kíváncsian várom, hogy az első dobása mekkora érzéket fog mutatni. Rögtön hatost, vagy szerencsétlen egyest?
-Különben hoztál szex játékszereket? Megnézhetem őket? – teszem fel a kérdést, miközben lehet látni rajtam az izgatottság fokát. Tán valamivel le kéne hűtenem magam, mert hamarosan csak össze-vissza bénázni fogok. Próbálok magamra erőltetni egy kis nyugalmat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitimeVas. Feb. 01, 2015 10:44 am

Nem egyszer fordult már elő, hogy sokkal rosszabbul indult az este, mégis elég jó vége lett. A kezdés most nagyon ígéretes, remélem a folytatás is hasonlóan remek lesz. Eddig úgy látom nincs semmi akadálya egy nagyszerű estének, sőt úgy érzem miden meg van hozzá, ami kell. Az alaphangulat biztosan nem hiányzik, szenvedély van bőven mindkettőnkben. Úgy látom ő is ugyanannyira akar, amennyire én őt és ez jó, nagyon is. Így legalább azzal is fokozható a hangulat, hogy addig tüzeljük egymást, amíg az már nem bírja és nem áll neki kielégíteni a vágyait. Tudom, lágy szeretkezésben maradtunk, azonban kétlem, hogy a mai este folyamán valamelyikünk nem lépné át a határt és ne kerülne előtérbe a hevesség. Én kicsit sem bánnám, szeretem, ha igazán érzem a másikban a vágyat és azt mennyire meg akar kapni. Nem csodálkoznék rajta, ha kiderülne, hogy ez a nő az ágyban vad, bár akkor se fogok rá megharagudni, ha a lassúságot részesíti előnyben. Már az is örömet okoz, hogy ma pont őt kell boldoggá tennem és minden kívánságát lesnem. Az ilyen estékért szeretek kurva lenni. Serafina minden kérésének öröm eleget tenni. Igazán vonzó nő, olyan, akit élmény kiszolgálni. Ha munkán kívül találkoztunk volna akkor is simán belementem volna vele egy közös éjszakába. Az meg, hogy pénzért kell vele ezt eltöltenem nagyszerű. Elég tapasztaltnak látszik, biztos nagyon jó az ágyban, már alig várom, hogy megtudjam ez mennyire van így.
- Rendben. - a kezembe veszem a behozott kockát, majd az ágyhoz közelebb húzódva azon gurítok. Egy négyes. Nem tudom mire lesz jó, majd kiderül. A kérdésére kiveszem a táskámból a vibrátort és a felcsatolhatós játékszert is az ágyra helyezve őket.
- Ezeket hoztam, azt próbáljuk ki amelyiket csak szeretnéd. - közlöm vele csábosan és ahogy az ágyhoz engedem, hogy megnézhesse a játékokat és guríthasson mögé kerülök és belecsókolok a nyakába. Az egyik kezem a mellére tapad, a másik kezem pedig a blúzán keresztül simogatja az alhasát.
- Hoztam síkosítókat is, ha nyalakodni szeretnél.- súgom a fülébe és apró foltot ejtek a nyakán.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitimeVas. Feb. 01, 2015 6:44 pm

Egyre inkább azt érzem, hogy a percek múlásával a hangulat fokozódik. Feszülten várom, hogy egy kellemes éjszakám legyen ezzel a szőke nővel. Négy évvel fiatalabb nálam, de én azonban nem finnyáskodom e téren. Lehetne öregebb vagy fiatalabb, teljesen mindegy lenne. Én a mai este teljesen kielégülök, ő pedig teletömi a pénztárcáját pénzzel. Ilyen egyszerű az egész. Tapasztalt ágy akrobatának látom, hiszen a mozdulatai olyan kifinomultak, így biztosan nem én leszek az első nő, akivel hancúrozik egy jót. Elfogadja a játékszabályokat minden további nélkül, s én meg azt egy bájos mosollyal veszem tudomásul. Négyest dob, ami elég nagy szám így elsőre, de van némi esélyem a nyerésre. Amber közben előhalássza a magával hozott játékszereket. Van egy vibrátor, meg egy felcsatolhatós műpénisz. Régen fogtam a kezemben ilyeneket, így egyből feléjük veszem az irányt, emellett a dobókockát szintén a kezembe veszem. Éppen a műpéniszen legeltetem a jobb kezem, amikor áramütésként ér, ahogy hozzám ér. Felhevíti teljesen a testemet az érintéseivel. Sóhajtok egyet, mikor erősebben tapad a mellemre a tenyere. Aztán újra megrezzenek, mikor ügyesen elhelyezi azt a foltot a nyakamon. Azt érzem, hogy ha most hozzám érne alul, akkor biztosan benedvesednék tőle.
-Nagyon huncut vagy, de szeretnék dobni nyugodtan, vagy rád fogom, hogy nem tudtam rendesen gurítani. – mondom neki mosollyal, ami azt jelenti, hogy viccelek. Semmi köze a kettőhöz, ráadásul mindenképpen élvezni fogjuk ezt az estét. A dobókockát végül elgurítom az ágyon, s mikor megáll akkor a kettest mutat. Szóval az első dobásnál ő nyert. Most lehet egy parancsa, amit nekem teljesítenem kell neki.
-Az első dobást te nyerted. Nos mi a parancsod felém? Mit tegyek és hogyan? – kérdezem tőle édesen, miközben csak megfordulok. Ránézek az ajkaira, aztán kicsit pipiskedve megcsókolom. Hosszúra nyújtom, aztán a két kezem sem marad tétlen ebben a helyzetben. Finoman nekitolom a testét a szobám falának. Kezem rásimul a formás hátsójára és belemarkolok. Nem végeztem még, az ő izgatásával, így minden tovább nélkül hajolok oda a nyakához, hogy csókoljam. Nem maradok ott sokáig, inkább a keblei közét választom, amíg csak a dekoltázsa engedi.
-De szép melleid vannak Amber! – mondom neki, mikor elengedem. Hátrébb lépek tőle, aztán várom mit kíván tőlem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitimeKedd Feb. 03, 2015 7:37 pm

Nálam ha szexről van szó két dolog van, ami leginkább háttérbe szorítható: a nem és a kor. Volt már dolgom tizenévessel is, de olyannal is, aki inkább volt ötven, mint negyven. A kor lényegében csak egy szám, amit az alapján számolnak, hogy az ember mikor született. Szerintem igazából a lélek kora számít. Lehet valaki hatvan is, ha húsznak érzi magát, esetleg hasonlóan jól is tartja magát, de érezheti magát valaki 15 évesen is harmincnak. A szeretkezésben a kor maximum annyit számít, hogy mennyire jó bírja a megerőltetést a másik, meg esetleg annyit, hogy hogyan néz ki a korához képest. Ami a nemet illeti szerintem férfival is jó egy ágyban lenni, meg nővel is. Mindkét nemben van valami amitől igazán élvezetessé válik velük a szex. Én részemről a nőkkel szeretem jobban a szexet. Jobban átérzik mi kellhet igazán a másiknak és mivel tudnak minél nagyobb kéjt elérni. Manapság már a pénisz hiánya sem baj, hiszen annyi mindennel lehet pótolni, hogy az ember észre sem veszi, hogy nem férfivel dug. Az ilyen játékszerekből most van nálam pont elég ahhoz, hogy ezzel a dögös csajjal nagyon jól érezzük magunkat. Már alig várom, hogy valamelyikkel magamévá tegyem. Őt még akkor is elvállaltam volna, ha ötven éves lenne. Olyan csábító már maga az egész lénye is, hát még ahogy kinéz, meg viselkedik. Sugárzik belőle a szenvedély, ami arra készteti az embert, hogy megfektesse. Bennem legalábbis ezt a vágyat ébresztette fel rendesen. Látszik rajta, hogy már ő is elég tapasztalt, azonban ez nem baj, sőt, ez azt jelenti, hogy így még jobban fog eltelni ez az éjszaka, ami sose gond.
Tetszik, ahogy a kis játékomra reagál, nagyon jól esnek a hangjai, még inkább feltüzel. Mikor a sóhaját meghallom a kezemmel csak még jobban rátapadok a mellére és enyhén masszírozni is kezdem azt. Olyan jó most kicsit kényeztetni, érezni, hogy én okozok neki élvezetet.
- Akkor majd vállalom a büntetést, de nem akarlak még most elengedni. - suttogom és az alhasán lévő kezem befurakszik a nadrágja alá, hogy megkeressem azt a bizonyos pontot, ahol a legjobban fel tudom izgatni. Óvatosan behatolok a bugyija alá és simogató mozdulatokkal izgatom. Közben figyelem a dobását ami kicsi lett, ezért most én nyertem, ami elég izgató tudat. Akkor is örültem volna, ha ő nyert volna, mert biztos valami nagyon jó dolgot talált volna ki, de így se rossz a helyzet. Már alig várom, hogy bezsebeljem ezzel a kis győzelemmel járó jutalmat. Válaszolni azonban nincs idő, mert megfordít és megcsókol. Természetesen nem hajolok el, visszacsókolok és nyelvemmel játszok az övével. Közben az ölénél lévő kezem továbbra is simogat. Hamar a falhoz kerülök, de nem állok ellen, olyan kellemes amit velem tesz. Sóhajokat is kicsal belőlem amilyen ügyesen tevékenykedik. Amikor meg a melleimnek esik neki a sóhajaim erősödnek, csak kár, hogy a ruha rajtam jelenleg akadályt képez.
- Köszi, cica. - csábos a hangom meg persze a hozzá járó mosoly is. Kedvelem amikor valaki értékeli a testem, az ilyesmi mindig jól esik.
- Szeretném, ha megválnál attól a blúztól és megláthatnám, hogy neked milyen szép melleid vannak. - kérem meg ezzel behajtva a dobókockás játékban való nyerésem beígért jutalmát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitimeCsüt. Feb. 05, 2015 7:15 pm

Kíváncsian várom ezt az éjszakát, mert kissé tartok attól, hogy be vagyok rozsdásodva. Nem fog tetszeni a másiknak a kényeztetéseim. Magyarán el fogom magam mellől üldözni, amiért csakis én lehetek a hibás. A keze teljesen rátapad a melleimre, így néha egy-egy nyöszörgést hallatok. Tetszik, ahogy a kebleim masszírozza, de sajnos eddig csak ruhán keresztül. A mellbimbóim teljesen megkeményednek az érintésére, azonban a melltartónak és a blúznak hála ez nem látható.
- Szóval büntesselek majd meg? Milyen büntetést szeretnél? - kérdezem tőle, azonban nem tudom befejezni a dolgot, mert nagyot kell sóhajtanom. Miért? Mert eszeveszett gyorsasággal, emellett merészséggel közelít a puncim felé. Mikor megérint, akkor nyögök egyet hangosan, aztán első két mozdulatára a testem beleremeg. Mikor állandóvá válik a simogatása, akkor folyamatosan kéjesen nyögdécselek. Hogy kinek ilyen felszabadultan? Csakis Ambernek, akinek megmutatom, milyen búja hangokat tudok kiadni. Végül csak megáll a kényeztetése, aztán arra kér, hogy feddjem fel a melleim előtte. Kérésének eleget teszek, hiszen ez a játék nem véletlenül lett kitalálva. Odahajolok hozzá, hogy egy forró csókkal háláljam meg az eddigi kényeztetését. Mikor ez megtörtént, akkor hármat lépek hátra, aztán a blúzom felfelé húzom. Lassan csinálom, hogy centiméterenként nézhesse végig a szexi fehérneműbe bújtatott domborulataim. A felsőm végül eldobom valamerre, hiszen nem lesz rá szükségem. Megfordulok, aztán hátra nyúlva kikapcsolom a melltartóm s szintén eldobom. Amit lehet róluk tudni, hogy nagyok és kerekded formája van, emellett feszesek az edzéseknek hála. Felé fordulok, hogy végre közszemlére tegyem őket. Vajon mi lesz a véleménye? Mindenesetre láthatja a mellbimbóim ágaskodását.
-Jöhet az újabb kör dobás – mondom felé, miközben nem maradok tétlen. Odalépek hozzá, majd lehajolok a hasához. Felsőjét, meg ami alatta van ruha azt felhúzom, hogy kilátszódjon a köldöke. Mohón csókolni kezdem ott, miközben mindkét kezemmel a combjának belső oldalát simogatom. Szép hosszú lába van. Nem tudok ellenállni a kísértésnek, s a nadrágjától megszabadítom. Ekkor megállok és felállok. Szép szemeim a Szöszimet fürkészik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitimePént. Feb. 06, 2015 5:49 pm

Biztos vagyok benne, hogy Serafinaban nem fogok csalódni, akár hogy is teljesít az este folyamán. Az sem lesz baj, ha kicsit bénázik szex közben, vagy nem lesz annyira aktív, majd én teszek róla, hogy mindkettőnknek jó legyen. Úgyis azért vagyok fizetve, hogy kielégítsem és örömmel teszek eleget a kötelességemnek. Mellette élvezetes a munka, mert olyan szenvedélyes és olyan jól meg tudja teremteni az erotikához kellő hangulatot. Elég ha feltüzel egy mozdulatával, érintésével, vagy csak a szexi teste látványával és boldogan elintézem, hogy mi ketten hangosan nyögdécseljünk a kéjtől.
- Mondjuk fenekelj el, rád bízom, biztos nagyon jól leszek megbüntetve. - kacsintok rá és egyenesen imádom a hangjait, amit a kezem odalenti játékától hallat. Olyan jó hallani azokat a nyögéseket amiket nekem ad ki az én ügyeskedésemtől. Erre csak még intenzívebben simogatom, hogy minél inkább jó legyen neki. Végül én is bánom kicsit, hogy le kell állnom, hogy teljesíthesse a kérésemet. Azonban az a szenvedélyes csók és a látvány kárpótol. Nagyon szép mellei vannak és éppen olyan nagyok amekkorának kézzel éreztem őket. Már alig várom, hogy kezelésbe vegyem őket, főleg azokat az apró, ágaskodó bimbókat.
- Mmmm...istenien festenek. - jelentem ki elégedetten és egy cseppet sem túlzok, vagy hazudok, valóban ezt gondolom a melleiről. Úgy meg csak még inkább vonzónak tartom őket, amikor közelebb lép felém. Jól esik amit a köldökömmel művel, kicsal belőlem pár sóhajt. Kár, hogy miután leszedte rólam a nadrágom feláll.
- Én inkább veled játszadoznék. - kelek fel a helyemről és magamhoz húzva hevesen megcsókolom. Egyik kezem a fenekét markolássza, másik pedig a hajában turkál. Ha hagyja hátra terelem az ágyhoz, majd elfektetem rajta. Ha engedi végigcsókolom a testét kezdve a nyakával, amit alaposan körbecsókolok, majd a melleire vándorolok le tovább. Ott is elidőzök egy darabig, amíg egy-egy keblét a számmal kényeztetem. Végül lejjebb haladok, majd a köldökét is pár csókkal illetem. Amikor továbbhaladva ahhoz a vonalhoz érek ahol a nadrágja kezdődik felnézek rá keresve a szemeit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2015 11:51 am

Mikor felveti előttem az ötletet, hogy fenekeljem el a hátsóját, akkor elkalandozok kissé ezen a vonalon. Jó lenne őt ekképpen megbüntetni, de ma gyengédségről van szó. Ha durva dolgot tennék vele, akkor azt jelenti, hogy ő szintén megteheti. Elvetem az elfenekelést, helyette inkább érzéki nyalakodást fantáziálok. Tökéletes! Ordítok fel magamban, aztán nemsokára az ő heves kis kényeztetésétől nyögdécselek. Természetesen a testem nem csak ezt a reakciót adja válasznak, hanem egyszerűen kezdek nedvessé válni. Mivel régen nem voltam senkivel sem, így meglepően csöpögős vagyok. Úgy gondolom, hogy Amber szereti azokat a nőket, akik kellemesen domborodnak a megfelelő helyeken. Mikor megdicséri a melleim, akkor én elnevetem magam.
-Ha ennyire tetszenek, akkor vedd el, hogy csakis a tiéd legyen. – somolygok, miközben a tekintetemmel biztatom őt. Meghallom, hogy velem játszadozna, ami jóleső érzéssel tölt el. Úgy vélem kellőképpen a vonzerőm hatása alatt áll. Élvezem az érintéseit, sőt nem állok ellen, mikor az ágyba fektet. Hagyom, hogy játszadozzon rajtam, én pedig hangokkal hálálom meg a kényeztetését. Mikor felnéz rám, akkor feljebb invitálom egy csók erejére, aztán a következőket suttogom neki.
-A büntetésed az, hogy le kell vetkőznöd előttem ebben a pózban és ujjaznod kell magad, míg meg nem csókollak. Közben engem is lemezteleníthetsz. – ejtem ki gonosz módon ezeket a szavakat, ami leginkább hívogatás a további játszadozásra. Ha nekilát a dolognak, akkor nem maradok tétlen. Az egyre meztelenné váló testét kényeztetem az édes mozdulataimmal. Simogatás az oldalán és a combjain, vagy éppenséggel a fedetlenné váló feszes megduzzadt kebleit gyurmázom érzékien. Néha pimasz módon a hátsóját markolom. Ha tényleg belefog a saját magad izgatásába, akkor rátapadok ajkaimmal a mellbimbóinak nyalásához, vagy néha én is egy-egy pillanat erejére hozzáérek alul. Végül, mikor érzékelem, hogy ő szintén nedvessé vált, akkor magamra vonom és egy vad csókkal taszítom mámorba a fejét. Kihasználva az alkalmat fordítok a helyzetünkön, hogy én legyek felette. A csókolózás közben szétnyitom a lábait én meg két ujjammal a nedves barlangjába hatolok és ki-be kezdem el mozgatni. Lassan csinálom, hogy minden egyes millimétert megérezzen.
-[color=#8F503F]Hallani akarom, ahogy a nevemet nyögöd/color] – ezzel a tempóm kissé felgyorsul, miközben ujjaim olyan mélyen hatolnak belé, amit eddig nem tettem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2015 3:04 pm

Részemről abszolút nem bánom, ha a mai estét nem feltétlenül végig a gyengédség jellemzi. El tudok viselni egy kis erotikus durvaságot, persze az ésszerűség keretein beül, úgy, hogy az inkább feltüzeljen, mint fájjon. Nem véletlenül ajánlottam fel neki az elfenekelést, ez egy célzás volt arra, hogy nyugodtan hanyagolhatja kicsit a finomságot, nem fogok rá megharagudni, vagy faképnél hagyni. Ő az ügyfél, sok mindent megtehet azért, amiért fizet a szolgáltatásaimért. Meg néz ki olyan jól és viselkedik annyira csábítóan, hogy pár dolgot elnézzek neki. Nem néz ki olyan nőnek, aki átlépné a határokat és túl erőszakosba menne át. Azt is kétlem, hogy hirtelen haragú lenne és egy rossz mozdulatra bántani akarna. Annál türelmesebbnek nézem őt, plusz tudja, hogy eszem ágában sincs neki ártani. Miért is bántanám a vendégemet, ha nincs vele semmi bajom? Nem látom értelmét a felesleges erőszaknak, nem vagyok olyan. Az egyetlen mód ahogyan nekiesnék az kizárólag úgy lenne, hogy leteperném az ágyra és magamévá tenném, de természetesen csak úgy, hogy azt ő is élvezné.
- Úgy is lesz, a mai estére kisajátítom őket. - jelentem ki és a hangom tele szenvedéllyel. Aztán rátapadok az ajkaira és végül az ágyon kötünk ki, ahol forrón kényeztetem, hadd nedvesedjen be még jobban, hadd tocsogjon a puncija forrón a nedvében. Ahogyan a hangjaiból hallom jó úton járok, hogy ezt a célt elérjem. Szívesen megvizsgálnám kézzel mit sikerült elérnem, de amikor elérkezek ahhoz a ponthoz, hogy esetleg lejjebb haladjak biztatás helyett felhúz egy csókra. Nem állok ellen, visszacsókolok. Tetszik a büntetés amit kitalált, jó kis ötletei vannak, meg kell hagyni. Levetem először a felsőmet, aztán a melltartómat. Jól esik az érintése és ez csak motivál és kedvet csinál a büntihez. Aztán őt szabadítom meg a nadrágjától, hiszen azt mondta levetkőztethetem és ha már felajánlja még szép, hogy megteszem. Egyedül a bugyiját hagyom rajta egyenlőre. Magamról viszont lehúzom a sajátom, hogy végrehajthassam a büntetésem. Az egyik kezemről egyből három ujjam eltüntetem magamban és nekilátok szorgoskodni. A kellő hatás meg lesz, pár nyögdécselés kíséretében benedvesedem. aztán csók formájában leállít és én kicsúsztatom az ujjaimat. Hagyom magam megfordítani és az ölemet is örömmel engedem, hogy birtokba vegye. Ügyesen csinálja, máris halkan nyögdécselek. Ahogy belegyorsít az nagyon jó és ezt a hangjaim is jelzik.
- Awhhh...Sera... - nyögök egyre hangosabban és egyre jobban vágyom rá, hogy valami vastagabbal és nagyobbal töltöm ki.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Egy kellemes éjjel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kellemes éjjel   Egy kellemes éjjel Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Egy kellemes éjjel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-