KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Megszökve a világ elől, csak te és én...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megszökve a világ elől, csak te és én... Empty
TémanyitásTárgy: Megszökve a világ elől, csak te és én...   Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeCsüt. Feb. 12, 2015 9:05 pm


Megszökve a világ elől, csak te és én...
Malibu, Tengerpart
❤Mara & Damien ❤


[You must be registered and logged in to see this link.]I[You must be registered and logged in to see this link.]I [You must be registered and logged in to see this link.] I[You must be registered and logged in to see this link.]I[You must be registered and logged in to see this link.]I [You must be registered and logged in to see this link.]


Kész voltam, először meglepődtem,hogy hozza a kis szerelmes párocskát, majd megnyugodtam, mert láttam, hogy nem vissza adni akarja, csak fontosnak érzi, hogy elhozzuk, rendben.  De az akkor is az ő ajándéka. Egy darabig figyeltem a repülőben, ahogy alszik, és szunyókál, de aztán felkeltem és inkább átültem a nagy fotelbe, mert ha ott maradok mellette, esküszöm végig csókolom a nyakának ívét, amelyen ott dobog az artéria ütemesen, lüktet és, bár esküszöm nem vagyok vámpír, de gondolom azok is hasonló késztetést éreztek arra, hogy beleharapjanak az áldozatuk nyakába, mint én most a szerelmemébe. Kénytelen voltam bekapcsolni az egyik játék gépünket, hát mit csinál a férfi ha nem akar a szexre gondolni megállás nélkül? Játszik! Szerettem az autós játékokat és az ügyességieket, ez utóbbiakat Tylernek köszönhetem, amikor megismerkedtem a James Bondos, vagy az Orvigyilkos sorozat játékaival, rá kattantam, tökélyre fejlesztettem, egyszer hónapokig falon ugrálással álmodtam és még a lépcsőkön is úgy mentem le, hogy néztem,hogyan tudnék parkour-ösen lejutni rajta… Tébolyda. De azóta tudom, hogy hol a határ. Most is csak azért kellett, hogy kikapcsolódjak, a fejemen a fülhallgató volt, azért, hogy ne zavarja a hang Marát, valahogy ki kellett üldöznöm a fejemből legalább egy kis időre Lite Röda utolsó mondatait, nincs fogalmam, mert mindig takargatta előttem, rejtegette és én is, előtte. Többször azért öltek meg, mert a szemem sarkából mindig őt figyeltem, ahogy emelkedik és süllyed a mellkasa, amikor pedig eljött az idő, vissza ültem mellé. Ha még ekkor is szunyókált, a leszállás után, mert egyébként profi pilótáim vannak, nem szokott zökkenni sem a gép leszálláskor.
Ha aludt az én drágám, akkor kikapcsoltam az övét, miközben bepakoltak a kocsimba, az itteni, egy  Hummer volt. Szerettünk kijárni vele a határba és szórakozni vele, ezért a nagy fényszórók a tetején és a dögrács, bár elütni kevésbé szerettünk bármit is, erre ezért ügyeltünk.
Betettem Marát az anyós ülésre, és óvatosan bekötöttem, lehet, hogy most már fel fog ébredni, ha igen, akkor puhán megcsókoltam az ajkát és megsimogattam a buksiját, jelezve, hogy pihenjen még. A kocsit betöltötte az illata, istenkém, az egy órás utat háromnegyed óra alatt tettük meg. Megálltam az automata behajtó előtt és, eltátottam a számat, a rendezvény szervezőm kitett magáért, láttam, hogy nemrég  jöttek velem szembe az L.A.-be vezető úton, amikor épp behajtottam Malibuba, sötét éjszaka volt már, fáklyák világítottak egészen az ajtóig, lassan hajtottam be, semmi sem világított a házban, csak a fáklyák ontották magukból a fényeket, már itt elkezdődött a romantikus hangulat, felhajtottam a házhoz és megálltam a nagy eresz alatt, a kocsi behajtónál, kipattantam az autóból és kisegítettem Marát, felnyaláboltam a hátsó ülésről az egyik szatyrot, a tortáról meg is feledkeztem, lezártam az autót és előre siettem az ajtóhoz. A szívem a torkomban dobogott éreztem, rátettem a zárra a kezem, majd a kulcsot is bedugtam, és végül a zár is kattant. A lélegzetem is elakadt, vastag vörös rózsa szirmos szőnyeg borította a házat, egészen a medencéig, egy ponton elvált fel a lépcsőig, amely a hálókhoz vezetett fel, és a szélén kicsi mécsesek világították meg az utat, kis poharakban voltak a mécsesek, hogy nehogy felgyullasszanak bármit is… az egész házat a rózsák illata töltötte be, halk zene szólt, észre vette, hogy a telefonomra felpakolt zenék egyike, Tyler még erre is figyelt. Felhúztam az alkaromra a szatyor száját és felkaptam Marát, még az ajtóban, nagyon romantikus tudok lenni ha arról van szó.
- Wintersen Kisasszony, - morogtam rekedten. - Üdvözlöm az otthonában,kettőnk rejtekhelyén. -léptem be vele az ajtón és löktem be a sarkammal az ajtót, nem féltem, Tyler spéci biztonsági rendszere azonnal bekapcsolt és távfelügyelettel kikapcsolta a riasztót, mert én még azt is elfelejtettem beütni, a kódot… Annyira lenyűgözött a látvány, a plafonon is a mécsesek fénye táncolt, mindent kellemes szerelmes felhőbe burkolt az egész varázslat, mert ez az volt, itt volt velem életem szerelme és együtt voltunk, a házamban, amit félig kettőnknek álmodtam meg, mert az a kép lebegett a szemeim előtt, hogy vajon, Mara örülne-e neki, ha a parton lakna olyan közel a parthoz…? Annak is, hogy nagyok az ablakai és ki is lehet menni a tetőre, a holdat és a csillagokat megnézni?
A karjaimban tartottam és megcsókoltam lassan, belesűrítettem minden érzésem és vágyam, a türelmetlenségtől kezdve, a nélkülőzésen át, a magányomat, kiadtam magamból azt is, egyre mohóbbá vált a csókom éreztem, de még fel kellett jutnunk a hálóba… Fájdalmas sóhaj kíséretében engedtem el az ajkát és piszéztem össze vele. Elmerültem a szemeiben, és éreztem, hogy mosolygok, belül is , a lelkem mélyén, és ennek az örömnek a sugárzását Mara szemeiben is láttam csillogni, akárcsak én, ő is olyan boldog lehetett.
- Nem kell bebizonyítanod semmit Lite Röda, hogy mennyire szerettél, és szeretsz, ma este és a jövőben is érezzük és élvezzük egymást. - csókot nyomtam a csókjainktól megduzzadt piros ajkára és lassan indultam el vele, istenem, éreznie kell, hogy milyen a szirom szőnyegen járni… Óvatosan letettem a földre és megállítottam magammal szemben, két irány volt amerre haladhattunk, a medence és az ágyam… az emeleten. Lerúgtam a cipőimet, majd belekotortam a zacskóba és az összes zsebembe eltettem legalább egy dobozt. Mókás… de hát, valahol az agy elvesztés előtt figyelnem kell erre, gondolnom kell Marára is, meg nem ismerjük egymást eléggé, de szeretném őt megismerni mindennél jobban, behatóbban és mélyre hatóbban. S ebbe nem fért bele az, hogy váratlanul becsusszanjon egy gyerek, a felelőtlenség korszaka rég elmúlt nálam, és tudtam, hogy nem szabad Marát sem ilyen helyzetbe hoznom, ekkora választás elé állítanom. Nem, a kapcsolatunknak meg kellett érnie arra, hogy tovább lépjünk egy olyan szintre, ahol már rajtunk kívül más is elfér, és… mondhatjuk azt, hogy a családunk bővíteni szeretnénk. Nagyon előre futottam, hiszen még le sem feküdtünk egymással, de éreztem, hogy a lelkeink vonzzák egymást, amikor egy szoros kötelék fűz össze minket, láthatatlan, de érezhető.
Letérdeltem, és levettem róla a kis topánját, végig simogattam a talpacskáit, és igen, eszembe jutott, a masszázs olaj, mivel az már nem fért el nálam, így az ő kezébe nyomtam amikor megcsörrent a telefonom.
- Testvér, gumik és masszázs szarok az ágyad mellett és jó ungabungát! Anyáddal szorítunk nektek! Csók Kicsi Vörös! - kiáltott ki a telefonból Tyler, és röhögve tette le a telefont. Jól van… azt hiszem felesleges lesz innentől a telefon, így… félre raktam a bejárati ajtó melletti kisasztalra, ahova a kocsi és lakás kulcsot is tettem.
- Khm, szóval… - vettem el tőle az olajat , de most már megmaradnak a gumik nálam, kész.  - Ezt neked is érezned kell. - kerültem meg Marát és a háta mögé kerültem. - Csukd be a szemed. - fogtam meg a derekát. - Vezetlek. - simogattam meg az ujjaimmal Mara mindkét oldalát. Nem volt kérdéses, hogy az emelet felé megyünk, így lassan arra vezettem őt, erősen, magabiztosan tartottam, de szerettem volna ahogy érzi, ahogyan a szirmok simogatják a lábujjait és a bokáját. Az ajtóm elé érve beljebb tipegtünk és még az én lélegzetem is elállt, itt nem volt egyetlen négyzetcenti sem, ahol nem volt leszórva szirmokkal. Gyönyörű volt. Az erkélyemen is égtek a fáklyák, végig a folyosó mentén is voltak a mécsesekből, az ágyunk pedig szintén be volt szórva vörös rózsaszirmokkal és a szív vastag fehérekkel volt elkészítve. Hogy gejl? Nem egyáltalán nem volt az, mindent megkap tőlem Lite Röda, mindent. Nem akartam hozzá érni az ágyhoz annyira gyönyörű volt. Halk sóhaj szakadt fel a torkomból és apró csókokkal borítottam be Mara nyakát. Felkaptam és nevetve, boldogan fordultam vele körbe a szobámban, kikötöttünk a fürdőm ajtaja előtt is, innen is tökéletes látvány tárult a hálómra, a fürdőben… ott mintha folytatódott volna a mesevilág. A kádam, körbe volt rakva csokrokkal különböző fajtákkal, de az orchideák is bele voltak építve, csókokkal borítottam be Mara vállát, és nekidőltem a fürdő ajtókeretének, nem tudtam dönteni, a fürdő… vagy az ágy…? Mindenhol akartam és napokig akartam csinálni, csak vele. A tenyerem Mara pofijára simult és lassan cirógattam körbe, a hüvelykujjammal megkerestem a kis gödröcskét az arcán és puhán megnyomtam, most még nem látszott, mert nem mosolygott. Újból csókot loptam az ajkáról, miközben elkezdtem felhúzni róla a pólóját, a tenyereimben akartam érezni a formás kebleit, őt akartam, minden sóhajom és mozdulatom erről árulkodott. Rá vártam, amióta csak megismertem. Szaggatottan vettem a levegőt, izgatottan pillantottam rá, lassan elszakadtam az ajkától, tudom ,hogy lerohantam, de már alig bírtam magammal, most is,csak egy szavába kerülne, még ha úgy is rebegne, mint a Vegasi házában, akkor is megállnék. Bár most sokkal nehezebben. Az ajka után végig követtem a nyaka vonalát és most nem bírtam megállni, tényleg az ajkaim közé vettem a halmait, neki döntöttem gyengéden az ajtókeretnek és letérdeltem elé, miután épp cask megízleltem a kebleit és felszakadt az elsó apró sóhaja, tényleg csak egy aprót ízleltem rajtuk, aztán fényes csíkot hagytam a nyelvemmel a hasán és körbe rajzoltam a köldökét is, a lábai előtt térdeltem és onnan pillantottam fel rá, miután megharaptam a pociját , és a kezeimben tartottam az övcsatját. Halkan súgdostam neki, hol svédül, hol az anyanyelvünkön, szerelmes szavakat, vagy épp egy rétről és az azt tarkító pipacsairól.
- Ha én vagyok a rét, mely búza színben sárgállik a nyárban, te vagy az én színes kincsem, akit elrejtek a világ elől. - s így volt, a búza tengerben rejtőző apró gyönyörű pipacs piros virágok szeretőként bújdostak a kalászok között, és simultak egymáshoz. Szeretlek! Üzentem mindúttalan a tekintetemmel. Minden porcikám hozzá ért, oda voltam érte, nem volt olyan rész a testén amit ne érintettem volna, bár... kezdett zavarni az ingem, mert szívesen éreztem volna magamon a combjainak súrlódását, tényleg... hamarosan megszabadítom a nadrágjától, vajon milyen cuki francia bugyi lesz rajta? Csipkés...? Azt hiszem ezen még túráztatom magam egy kicsit, éreztem ,hogy kidugom a nyelvem, de nem tehettem róla, Mara gyakran látta ezt a mozdulatot, ha izgalmas projekten dolgoztam, cukkolt is vele, egyszer  amikor nem épp a tábla felett görnyedtem, hanem fordultam el onnan, egy kanál fagyit kent rá, látta rajtam, hogy kezdem kiidegelni magamat, tényleg jókor jött, sokkal nagyobb segítség volt, mint Em, bármikor és bárhol.



¤ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]¤ Damien:[You must be registered and logged in to see this link.] ¤ Apróságok: [You must be registered and logged in to see this link.] ¤ [You must be registered and logged in to see this link.] ¤[You must be registered and logged in to see this link.]


A hozzászólást Damien Aquilus Knight összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 13, 2015 10:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megszökve a világ elől, csak te és én... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megszökve a világ elől, csak te és én...   Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 9:41 pm

Megszökve a világ elől, csak Te és Én...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem a legépületesebb ötlet volt részemről, hogy most azonnal üljünk repülőre és menjünk vissza Malibuba, de azt hiszem valahogyan úgy éreztem egész idő alatt mióta csak megérkezett, hogy valami nem jó, hogy valami hiányzik és akkor rádöbbentem, hogy egész idő alatt az járt a fejemben, az egész két hét alatt, hogy ott szeretnék vele először együtt lenni. Abban a házban, ahol már akkor is szerettem volna, de még nem lehetett.  Voltak olyan dolgaink azt hiszem már a múltban is amikor adott helyekhez ragaszkodtunk ő is és én is.  Talán ezért lehetett, hogy akkor abban a cukrászdában összefutottunk és ahova még nagyon sokszor visszatértem azután is. Ó ha tudta volna, hogy nagyon sokszor ültem abban a régi óriási virág mintás fotelben amiben mindig ő ücsörgött ha nálunk volt, és nem engedtem Emilynek, hogy áthúzassa a szövetet, mert kicsit úgy éreztem az egyetlen dolgot venné el tőlem, ami megmaradt nekem belőle. Néha menthetetlenül romantikus tudok lenni és ezt hiszem ez már nem nagyon fog változni az évek folyamán. A repülőn ülve éreztem, hogy a pilláim elnehezednek, ugyanakkor azt is éreztem, hogy valami puha takarót terít rám, ó de jó illata van, kicsit feljebb húztam magamon megszaglászgattam és azt hiszem még vigyorogtam is rá. Szerettem volna elbújni a karjában, szerettem volna úgy újra megcsókolni ahogyan a lakásomon, de azt is éreztem, hogy nem lennénk képesek megállni, és ha már ilyen hosszú utat megteszünk, ha már képesek vagyunk lejönni ide az óceán partra megint akkor legyen olyan amilyennek megálmodtuk amilyennek igazán szeretnénk. Egyre hosszabbakat pislogtam végül aztán a jótékony álom teljesen magával ragadott és azt hiszem elszunyókáltam. Ekkor már több mint huszonnégy órája voltam talpon, és az a négy óra amit aludtam a délelőtt folyamán, azt is valamiféle éber álomban sajnos nem volt elég. Reménykedtem benne, hogy mire oda érünk sikerül majd felkeltenie. Egy darabig mér éreztem a közelségét, ahogyan átsimítja az arcomat, néhány tincset a fülem mögé gyűröget, a légzése rám is ugyanúgy hatott, még a takarón keresztül is éreztem, hogy akar engem, itt és most és azt hiszem ha kiemelném a kezemet és hozzáérnék azzal még nagyobb lenne a kínja, amit már így is kiáll miattam. Nem is emlékszem volt e az életem során, leszámítva persze a saját szüleimet, aki bármiféle módon ilyen önfeláldozást tanusított volna irántam. És bármennyit is gondolkodnék nem találnék azt hiszem senkit. Senkit csak őt, az én szőke svédemet, aki annyiszor és annyiféle módon bizonyítja be nekem, ez alatt az egyetlen este alatt, hogy nem csupán arra vágyik, hogy ágyba bújjak vele, nem csupán az kell neki, hogy megkaphatta a kis vöröskét, hanem fontos neki az utolsó kis sóhajtásom is, az utolsó szemhéj rezdülésem, mely most egyre lassabbá válik a rám telepedő álomnak köszönhetően. Róla álmodom, persze nem meglepő, hiszen annyira szeretnék végre vele lenni, annyira vágyom rá, hogy a tíz év alatt összegyűlt minden vágyamat egyetlen gyors álomba sűrítem bele, az izgalom is okozza mely ott dobol az egész testemben, a vérem ezer fokon ég, és azt hiszem meg is remegek, mikor arról fantáziálok éppen, hogy a medencében vagyunk és lassan leszedi rólam a ruháimat, én meg nem távolodom el tőle és nincs Tyler és nincs senki rajtunk kívül, csak mi vagyunk, meg a simogatóan lágy víz ahogyan fodrozódva körülölel bennünket. Nem tudom mióta aludhattam, mert az orromat a friss, óceáni levegő csapja meg, és mozdul a testem szinte magától amikor érzem, hogy nem megyek mégis haladok előre, a lágy esti szél simogat, néha a hajamba is beletűr és a fürtjeim az arcomat csiklandozzák amitől felkuncogok, és kicsit kisandítok a szemhéjamat nagyon enyhén kinyitva. Sötét van, távolabb elmosódó fénypászmák, és az ismerős illet innen közelről. Boldog mosollyal az arcomon szívom magamba az illatát.
– Damien- motyogom kicsit kábán fél álomba, ő meg mosolyogva helyez be valami autóba, és takargat vissza. Nem akarom még kinyitni a szemem, vissza akarok menni a medencéhez kicsit álmodni még. A homlokomra egy forró csókot lehel és hagyja, hogy még ez a puha és nyugtató álom magával ragadjon. Pedig ha kinyitnám a szemeim a valóság is éppen ilyen szép lenne, sőt még inkább az mert vele lehetek, végre és úton vagyunk a malibui házba. Szeretem nézni a napot ahogyan lenyugszik és szeretem nézni ahogyan felkel. Innen az óceán partjáról ez még inkább magával ragadó látvány tud lenni, és én meg akarom vele osztani. Igazából a hátralévő életem összes napnyugtáját és napfelkeltéjét meg akarom vele osztani,  soha többé nem akarok távol lenni tőle, soha nem akarom ismerni a tudatot, hogy csak vágyódom utána de nem lehet az enyém. Most az volt, és érzem, hogy ő is ezt akarja. Mindig….örökké ezt akartuk, mennyi kárba ment év, mennyi olyan alkalom amit hagytunk elfutni. Ó Damien, könyörgöm a ma estét ne hagyjuk elmúlni úgy mint az éveket, hogy nem tettük meg amit akarunk. Őszintén szólva félig már azt is megbántam, hogy amikor legutóbb itt voltunk akkor nem engedtem tovább. Hogy bár az ajtóm nyitva volt, de valójában még mindig zárva előtte. Ám most minden megváltozik….halkan sercenő fáklyák hangja, még mindig duruzsoló szél, az óceán mellett mindig fúj a szél, gondolom a tengeri áramlatok miatt.  Hagytam, hogy úgy vezessen vissza a házba ahogyan ő szeretné, és csak mosolyogva nyitottam ki a szemem amikor megszólított, de még ekkor is félig aludtam. Az ajtó kitárult előttünk én meg kapaszkodtam a nyakába, és a szám tátva maradt a csodálkozástól. Ahol hetekkel korábban még egy család volt, ahol Eli sütötte a palacsintákat, ahol…ott a pihenő szobában mi ketten azt hiszem tökéletesen átéltük a legnagyobb kínokat, hogy nem ronthatunk egymásra. Mindenhol gyertyák, mécsesek és rózsaszirmok. Egekre, életemben nem láttam még ennyi szirmot a földön, és éreztem, hogy végig akarok rajta simítani. De nem is! Végig akarok hemperegni benne….az egész házban mindenhol vele a mi otthonunkban….amikor kimondta ezt azt hiszem akkorát ütött a szívem, hogy még az ő mellkasában is érezni lehetett. És ez az eszement szívverés nem csillapodott főleg akkor nem amikor olyan lassú és végtelennek tűnő csókot adott, hogy éreztem ha nem az ölében tartana, akkor most összerogynék, a lábaim már nem bírnának el. Eltelítődtem az illatával a jelenlétével az érzéssel ami itt dübörgött bennem már évek óta és nem is akartam tőle szabadulni, sőt még inkább magamnak akartam. Végre valahára megengedhettem magamnak azt amiről egykor azt gondoltam, hogy én vagyok a legszerencsétlenebb a világon, mert egy olyan fiúba vagyok szerelmes, aki máshoz tartozik, akinek majd ott fogok bután ácsorogni az esküvőjén és éppen ilyen rózsákat fogok szórni amelyen most álltunk. Ez a virágszőnyeg azonban most a kettőnké, velem osztja meg. Mikor letett a földre, egyszerűen még mindig csak egyik ámulatból estem a másikba. Ebben a halovány megvilágításban még inkább meseszerűnek tűnt ez a ház, a kettőnk meséjének a helyszíne, csak ő meg én….annyira szeretném, hogy tökéletesnek lásson, hogy már szinte remegek. Vagy ez még az előző csók utóhatása, ez még annak az utóhatása, ahogyan láttam a lelkét is rám mosolyogni, ahogyan közel hajolt és beterített a kisugárzása, a varázsa, minden ami ő volt. Kezembe adta a masszázs olajat és én az orromhoz emeltem megszagolni mikor megcsörrent a telefonja. Közel álltam hozz és meghallottam Tyler összetéveszthetetlen hangját és a szavai. Önkéntelenül vetettem hátra a fejem és nevettem, szinte alig tudtam abbahagyni. Búcsúkor még odanyúltam Damien kezéhez és beleszóltam a telefonba.
– Csók te perverz dög!- és fejcsóválva nevettem tovább. Bármit is mondtam kedveltem a testőrt, neki köszönhetjük ezt az egészet amiben most vagyunk. nem tudok megszólalni, hagyom, hogy vezessen végig az ő kis birodalmán, és azt hiszem mg akkor is levegő után kapkodom, amikor a topánt leveszi  rólam az ajtónál. A ruhám sincs már rajtam, már csak a nadrágom ami takar éppen ugyanaz a helyzet mint a lakásomban pár órával ezelőtt. A kebleimen játszik és én tudom, hogy minden egyes csókja éget, megfeszülök és elernyedek, egyetlen hangosabb sóhajtás kíséretében. Itt volt az a pont amikor már nem akartam tovább gondolkodni, főleg miután külön kis utat rajzolt magának a nyelvével a hasamon és belekapaszkodott az övem csatjába. A fémes kattanás dallam volt a füleimnek és lepillantva rá bólintottam, ujjai az édes mézszőke hajába fúrtam és átfésültem egymás után többször is, feltekergettem őket az ujjamra aztán elengedtem, végül a karjára simultak a kezeim és kényszerítettem szelíden, hogy álljon onnan fel…csak egy kicsit csak amíg én is….lassan akkurátusan gomboltam ki az ingét, minden gombocskával eljátszadoztam egy kicsit.
– Ez az első…amikor találkoztunk…ez a második, amikor rájöttem mennyire szeretlek…ez a harmadik amikor majdnem megcsókoltalak…ezt mondjuk többször is – mosolyodtam el ujjam befutott az ing alá, és cirógatni kezdtem, végül az utolsó gomb is szétpattant, én meg egyszerűen kihámoztam őt belőle, hagytam, hogy a könnyű anyag lehulljon a földre. Damien keze végig csúszott a derekamon, és hagytam, hogy megint a pocimnál legyen, valahogyan szeretett ott játszani, én meg imádtam, egyszerűen megőrültem ahogyan onnan rám nézett azokkal a sötétzöldben táncoló szemekkel, ragyogott, mint két borostyánkő ebben a halovány, nyugalmas fényben. Végül aztán éreztem, hogy rám vár, a beleegyezésemre, arra, hogy én is akarom, hogy megengedem. Vidám fények keltek életre a tekintetemben, amikor a kezét rávezettem a nadrágom gombjaira, és rásimítva a sajátomat együtt gomboltuk ki. Bólintottam mosolyogva, hogy megszabadíthat tőle.
– Igen, a megszokások rabja vagyok….és jól tudom mindig arra vártál, hogy ne a szennyes kosárban lásd azokat a fehérneműket. Hááááttt….ma a gazdájukkal együtt kapod, ha nem bánod.- óóó tudom, hogy nem bánta, én sem….semmit nem bántam, és hirtelen már nem számítottak az évek, hogy mennyit kellett erre a várnom, hogy mennyit szenvedtünk, és talán még fogunk is ezért a kapcsolatért. Nem számított semmi többé, csak hogy végre vele lehetek, annyi év után.


Tag:[You must be registered and logged in to see this link.]|Muzzak: [You must be registered and logged in to see this link.] | Outfit: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megszökve a világ elől, csak te és én... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megszökve a világ elől, csak te és én...   Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeVas. Feb. 15, 2015 7:14 pm


Megszökve a világ elől, csak te és én...
Malibu, Tengerpart
❤Mara & Damien ❤


[You must be registered and logged in to see this link.]I[You must be registered and logged in to see this link.]I [You must be registered and logged in to see this link.] I[You must be registered and logged in to see this link.]I[You must be registered and logged in to see this link.]I [You must be registered and logged in to see this link.]

Mindent egy rózsaszín ködön láttam, jelen esetben örültem is neki, mert ezt csakis Mara volt képes eloszlatni, mégpedig úgy, hogy beburkoljon a saját kis pipacsvörös világába, azt jobban szeretem, mint a rózsaszínt.
Minden egyes gomb után csókot csentem az ajkairól, a harmadiknál a nyelvem is eltűnt az ajkai között, álltam, és hagytam ,hogy simogasson, cirógasson, édes dallam volt ez a testemnek, felpezsdültem és bizseregtem mindenhol. Imádom az érintéseit, többet akarok belőlük, mindig akarom magamon. Így már szabadon ölelhettem magamhoz, igen, mindenképpen érezni, akartam ,ahogyan a meztelen felsőtesteink egymáshoz érnek, így megöleltem, és lesiklottam a teste mentén, együtt bontottuk ki az övet, ami sokat jelentett nekem, tényleg akarta ő is, és én is. Mosolyogtam, szerintem megállás nélkül.
A csipői közti kis dombot csókolgattam a bugyiját, máskor talán körbe vizsgálom, de nem most, a kezeimmel lehúztam róla a farmert és lesegítettem a lábairól is, aztán a fogaim közé csippentettem a francia ruhadarabka felső részét és elől a fogaimmal, hátul a kezeimmel segítettem le, persze, nem maradt ki a fenék markolás sem. Csókot leheltem Mara selymes pihaságára, amikor már a combjain volt a bugyi. Először az egyik lábát csókoltam végig, és finoman harapdáltam meg a térdét és a hajlatát, majd haladtam egyre lejjebb. Finom volt, nagyon finom, az orromat pedig betöltötte a tusfürdőjének az illata és az ő selymes puhaságának az illata,lehúztam a lábáról a bugyit, majd áttértem a másikra, itt már felfelé haladtam, minden kis négyzetcentinek szenteltem figyelmet, kicsit széttártam a lábait is és a combtöveinek is szenteltem figyelmet, nem akartam rajta össze vissza haladni, elég figyelmet szerettem volna szentelni minden porcikájának, semelyik testrészét sem hagyva ki a puha simogató csókjaimból. Halk morgás tört fel a torkomból, amikor végre a kelyhéhez értem, ha akarta, ha nem kicsit jobban szét tártam a lábait, az egyik térdét a vállamra is tettem. Mézédes, pipacs ízű finomság, bár még nem kóstoltam  de nem is szándékoztam legelészni a réten, ám Marát ahányszor csak tudom majd, annak rendje és módja szerint meglegelészem, aztán, megöntözöm és törődök vele, ameddig csak szeretné. Csibészesen csillogtak a szemeim, úgy festett felettem mint egy istennő, halvány glóriával a fején.
- Min Gudinna! - suttogtam halkan,felkaptam és elindultam vele az ágyra, rá fektettem a puha rózsa ágyamra, mosolyogva könyököltem fölé. Nagyon kívántam már Lite Röda-t, de tudtam, hogy nem szabad sietnem, a méreteim miatt, nem mintha farok király lennék vagy akármi, de… nem akartam kárt okozni neki. Rosszul lennék, ha fájdalmat okoznék Marának. A csókom így is elég heves volt, amikor összeforrtak az ajkaink, szerettem volna, ha legalább egy orgazmusig elrepítem az ajkammal, így ismét bejártam a kebleit, finoman gyúrtam és masszíroztam, itt volt a helyem, vele. Mellette. Szívem minden szeretetét belesűrítettem a mozdulataimba, lejjebb siklottam az ágyon, és eltűntem a combjai között.
- Maradj kedvesem, innen nem szabadulsz egy darabig! - nekiláttam, mit látsz neki?! Ez,Ő, nem egy projekt, Damien! Megráztam a fejem és boldogan kuncogtam fel a saját hülyeségemen, továbbra is halkan becéztem Marát, többnyire svédül, olykor általa ismert szavakkal, de voltak amik ismeretlenek lehettek a számára.
Istenem, annyira szeretem! Könyörtelen voltam viszont az élvezetekkel amelyet a számára nyújtottam, a hasánál fogva nyomtam vissza az ágyra, ficánkolhatott amennyire csak akart, én akkor is elkényeztetem, és nyöszörgései, halk hangocskái mennyei zeneként hatottak rám, csak buzdítottak és, bátorítottak, ujjaimmal is zongoráztam a kelyhében, óvatosan és gyengéden, amikor pedig még csengett lefele az öröme és zsibbadt az orgazmustól, gyorsan magamra húztam egy akármilyen színű kis köpenyt, nem szerettem, de kellett. Aztán, elmerültem meg-meg rázkódó testében. Nagyon kívántam már az én Kicsi Virágomat, hosszan  és öleltem, vártam, hogy egy kicsit magához térjen, aztán ismét csókoltam, hevesen és rendíthetetlenül, szeretem, minden porcikám üvöltözik a szerelemért, a szerelmünkért. Több mint tíz évet vártam erre az éjszakára és csak neki tudtam volna így odaadni magam, éreztem, ahogy megnyílok neki, miközben rá emelem a tekintetemet.
- Nyisd ki a szemed édes! - kértem halkan.Elmerültem a csokoládé szín szemeiben, éreztem, ahogy a lelkeink összekapcsolódnak, és vigyáznak ránk, az isteneim, Frey és Freya s tán még Odin is fél szemmel ha éppen rá ér, Thornak pedig azért imádkoztam, hogy szétcsapja a kalapácsával az ösvényt, bár tudtam, hogy ezt majd nekünk kell kijárnunk. Addig is, itt voltam a kedvesemmel, együtt hullámoztunk, mint két tenger akik egymásba folytak, vagy két földrész akik épp összekapcsolódtak. Összefűztem az ujjainkat és felhúztam Mara kezét a feje fölé, jelen pillanatban csak a kettőnk boldogsága létezett, és ha képes lettem volna rá, megállítom az időt, hogy mi ketten elbújhassunk itt a szobám rejtekében, akár örökre. Ám, most még az idő sem számított, nem voltam görcsös, minden aggodalmam elszállt, amikor megéreztem Mara vágyát, tudtam, hogy mit kell tennem, minden érintésem egy vallomás volt, mely visszhangot vert a bőrén és ezerszeres erővel csapódott vissza hozzám. Mást sem akartam volna, csak megállás nélkül ismételni, hogy szeretem, de nem akartam, hogy elcsépelt szavakká váljon ez a szó, még a kis szobor párunkat, kihalásztam a nadrágjából, és mikor ide hoztam, az asztalkára tettem, halványan emlékszem erre a mozdulatra, vagy ő tette? Nem számított. Mosolyogtam, nem bírtam, olyan sokáig mint szerettem volna, de igyekeztem, igyekeztem, hogy az én Lite Rödámnak ismét örömöt szerezzek, elmosódott körülöttem a világ, a fényeket sem láttam, csak a vörös hajtincseket a hófehér huzaton, Mara kebleit amint emelkednek és süllyednek. S ahogyan érzem, hogy átfogja a combjaival a derekamat. Olyan rejtett zugokat ismertem meg és fedeztem fel, melyekkel őrült módon fel lehet cukkolni Marát, és ezt a jövőben is alkalmazni akartam. Sőt, még többet felfedezni, hangosan morogtam fel és dörmögtem az én kicsi vörösöm nevét a vállába, nem tudtam már megálljt parancsolni a kitörni készülő vágyamnak, éreztem, ahogy egy ér lüktet a halántékomon, és a légzésemmel próbálok még játszani, de nem bírtam már, éreztem, hogy a hajam a tarkómra tapad, és izzadságtól nedves a hátam is, és, hogy tele vagyok minden négyzetcentin szirmokkal, de a legfontosabb kincs alattam feküdt, semmi és senki nem veheti el tőlem. Hozzám tartozik, még soká volt reggel, és nem csak reggelig, de azután is szeretné akartam. Őrült módon, szerelmesen, bárhogy, csak vele lehessek. A hátamra gördültem, de nem engedtem el Marát, magamra ültettem, fektettem, halkan ziháltam boldog voltam, beletemettem a fejem Röda hajába, vállgödrébe és kapaszkodtam belé.




¤ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]¤ Damien:[You must be registered and logged in to see this link.] ¤ Apróságok: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megszökve a világ elől, csak te és én... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megszökve a világ elől, csak te és én...   Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 3:05 pm

Megszökve a világ elől, csak Te és Én...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem tudom vágytam e valaha jobban bármire mint ezekre a pillanatokra, amelyet most vele élhetek át.Olyan semmiségnek tűnik most az a tíz év, és azt hiszem még többet is képes lennék várni rá, ha úgy alakulna. A csókjai elmossák mindazt a fájdalmas emléket amely annak kapcsán maradt meg bennem, hogy messziről vágyakoztam utána, és elképzeltem, ha nem is pontosan ezt a pillanatot, azt hittem fiatalabbak leszünk, hogy szenvedélyesebb leszek, hogy nem fogom majd tudni visszafogni magam, hogy annyira a hatalmába kerít majd az érzés, hogy képtelen leszek megállni, és egyszerűen csak gyönyörködni benne. Pedig most éppen ezt teszem,ragyogó szemekkel és ó igen...minden mozdulatával bizonyít nekem, és azt hiszem nem leszek képes egyetlen viszonzott másodperccel sem megadni neki mindazt amit most tőle kapok. Azt gondolom fogalma sincs róla min megyek most keresztül, ahogyan én is csak sejtem az ő érzéseit. Itt vagyunk egymásnak, mégsem hiszem hogy ez az idő elég lesz vagy akár a későbbi órák, hogy felfogjuk ami velünk történik. A ruhák lassan kúsznak le rólam a segítségével, és minden egyes darab után forrón égeti a bőrömbe magát, bár már így is ott van évek óta kitörölhetetlenül. Vonzódom hozzá, mindig is vonzódtam csak gyáva voltam, túl gyáva, pedig most értem meg igazán, hogy mit veszítettem, ahogyan azt is, hogy mit nyertem mégis vele. Sokkal több szenvedélyt, mint amit meg tudtunk volna akkor egymásnak adni. Én...másabb voltam akkor, sokkal félénkebb, sokkal esendőbb, most viszont már bátrabb vagyok, bátrabban ki merem magam adni neki, hiszen tudom, hogy nem fog vele visszaélni, most már úgy érzem feljogosít ez az idő mindenre. Viaszként olvadok bele abba ahogyan magához húz, és első reakcióként a kezemmel tolnám el a fejét, nem tudom még hogyan fogok arra reagálni, hogyha belém kóstol de a lüktetés mindennél árulkodóbb itt fogok összerogyni a padlón, bár tudom, hogy tartani fog, és abban is biztos vagyok erre akár órákon keresztül is képes lenne, még úgy is, ahogyan a lábamat a vállára teszi, én meg lenézek rá és mosolygok. Ó Damien, fogalmad sincs mennyit vártam erre az egészre, és most úgy remegek mintha fáznék, pedig nem...pedig lehet, hogy valami ismeretlen vihar cibál, felemészt a karjaiban, hátrahajtom a fejem és nekitámasztom a falnak, azt hiszem fel fogok robbanni másodpercek alatt, de mégsem. Olyan mesterien kóstolgatta minden porcikámat, hogy az érzés csupán felkapott, ringatott, láthatatlan karként ölelt körül és az égbolt felé tartottunk ő meg én, de még nem engedett elrepülni, csupán megmutatta nekem, hogy mire lehet képes. A nyelve egyszerre volt forró és érdes, egyszerűen beleborzongtam többször is, és a lábaim kezdték feladni a szolgálatot, már csak a nevetésem maradt, amivel meg tudtam őt fogni, ahogyan az anyanyelvén beszélt hozzám. És azt is tudtam, hogy ez rengeteget jelent neki, ahogyan azt is tudtam, hogy rajtam kívül még Em-hez sem beszélt ennyit svédül. Azt hiszem akkor értettem meg igazán, hogy engem jobban a bizalmába fogadott. Barátoknak gondoltam magunkat és azok is voltunk. Barátok, akik mégis vágyakoznak egymás után őrületes intenzitással. T
l voltam jelen pillanatban hevülve, azt hiszem arcom vörössége versenyre kelhetett volna a hajam színével. Lenéztem rá és ő is akkor emelte fel a fejét, az ajkai csillogott. Tőlem! Egyszerűen csak szerettem volna megcsókolni, úgy ahogyan most volt, de a mozdulatot későbbre kellett tartogatnom mert megemelt és a rózsákkal gazdagon behintett ágyhoz vitt, én meg csak átöleltem a nyakát, és apró puszikat adtam rá, ahol éppen csak elértem, egyetlen másodpercre sem hagytam abba a hajának a simogatását. Már anno is rájöttem, hogy ennek vagyok a bolondja, az édes mézarany hajának, amire ha rásütött a fény, egyszerűen az az őrült vágy kerített hatalmába, hogy belemarkoljak. Fogalmam sincs honnan jött ez, csak azt, hogy mindennél erősebb a késztetés. A vicces persze az egészben az volt, hogy nem kedveltem se a félhosszú se a hosszú hajú férfiakat, egyedül ő képezett kivételt, ő viszont teljesen. Megőrültem érte, ahogyan most is, és minden egyes simogatásomba beleborzongtam. Azt hiszem soha nem tudnám megunni azt, hogy a hajába belebújjak, akár a kezemmel, akár az arcommal. Fürdőzni akartam benne, mint ahogyan az istenek fürdőznek az aranyszín mannában. Nekem ő volt az, azt hiszem soha nem elég belőle, sem most sem később sem egyáltalán. Hogy voltam képes egyáltalán eddig nélküle kibírni? A kérdés egyszerű volt a válasz azonban már nem ennyire könnyen kimondható, bár inkább érezhető: kegyetlenül fájdalmas évek miután megszakadt a kapcsolatunk, miután ő elment Európába én meg elkezdtem rezidensként dolgozni. Az ágyon fekve simogatott a kezével, a bőrömre a puha rózsaszirmok is rátapadtak, úgy éreztem magam mint akit beburkoltak Gül Baba kertjébe, és mire ez a gondolat eszembe jutott elnevettem magam, kicsit össze is gömbölyödtem mintha az egyik érintése váltotta volna ezt ki belőlem, pedig egyszerűen csak boldog voltam, és ilyenkor mindig rámtör egyfajta megmagyarázhatatlan vidámság. Csak néztem őt, a két ragyogó zöld szemét, és éreztem, ha most a tekintetével belém tudna hatolni, talán már többször egymás után megtette volna. Ez a gondolat némi vágyat csempészett a nevetésembe, és alábbhagyva vele erőteljesen nyögtem fel, megfogtam a kezét és a tenyerét végighúztam a homlokomtól lefelé haladva, az ajkaimnál egy másodpercre megálltam, amíg az ujjait végignyaltam, végül haladtam vele együtt tovább. Valamiféle furcsa kis játék volt ez részemről, akartam, hogy érezze nem szégyellem már magam előtte, még akkor sem ha korábban esetleg ez így is volt. Bár nem voltam már huszonéves egyetemista, azért úgy gondoltam az évek nem fakították el az emlékeit rólam...és minden sóhajával azt üzente, hogy nagyon nem. Amikor lassan lekúszott rajta, mint valami élvezkedő kis dög, megint elnevettem magam, de nem elfele toltam, hanem még jobban magamra húztam. Nem akartam már semmi mást jelen pillanatban csak megadni magam neki, és annak a gyönyörnek amit okozni fog nekem. Az ujjai mint ezer pillangó szárnycsapása rezgett bennem, egy egész sereg volt, és vibrálva ütődött nekem, az egész olyan volt, mintha most szállnék ki a világból, nem létezne többé tér és idő sem, mintha ott lebegnénk messze túl mindene, hol csak a képzelet van...csak ő és én, ahol az arany meg a lángoló pipacsmező eggyé olvad, akárha két vödör festéket öntött volna szét egy őrülten bohó művész és a közepében robbannék fel vele együtt. Neki adtam azt a gyönyört amire olyan régen várt, bár a testem mindenképpen menekülni vágyott volna, mert olyan gyilkos volt a tempó amit diktált. A nevét sikoltottam, bár nem tudom megítélni a hangerőt, és ahogyan egy élvezetekben fürdőző kifliként ívben feszült meg a testem, szemeimet hatalmasra nyitva pillantottam meg a csókban összeforró kis porcelán párocskát az éjjeli szekrényen, a vibrálóan puha fények között. Egészen addig lehunyva volt a szemem, amíg meg nem hallottam a hangját, és nem éreztem, hogy puha élő szövetként rám simul a bőre. Ő volt a legszebb és legédesebb ruha darabom amit soha többé le nem akarok vetni, telítődtem az illatával, és markoltam a haját, egyre eszelősebben. Az első felszakadó orgazmusom olaj volt a tűzre. Nem pihenni, akartam, hanem még többet belőle. Kinyitottam a szemeimet és rámosolyogtam. Nem tudom milyenek voltak jelenleg, csak azt éreztem, hogy eleven tűz lángol bennük, az egész fél életem türelmetlen szerelme amelyet iránta éreztem.
Bennem volt. Kitöltött és aztán úgy váltunk egyé, mintha öröktől fogva összetartoztunk volna, mintha az istenei egykor bennünket így teremtettek volna, csak valami idegen világ haragosai elválasztottak volna bennünket. És a levegő sem volt jó a másik nélkül, ahogyan az évek és a nélkülözés. Most azonban, hogy egymásra leltünk úgy éreztem egyetlen sötét erő sem lenne képes soha elválasztani tőle. Összefűztük az ujjainkat és többször súgtam neki mennyire szeretem, hogy mennyire csodálatos amit csinál, a neve azt hiszem soha ennyiszer és így nem ejtettem még ki mint most. Gyengéd volt velem, mégis határozott, figyelt rám, ahogyan én is rá. Kölcsönös gyönyörben fürdőztünk a rózsák és a gyertyák ölelésében. Álmomban nem gondoltam, hogy ez ennyire....hogy ilyen magával ragadó lesz.
Felette voltam birtoklón szorítottam össze a combjaimmal, és mosolyogva pillantottam le rá, a kócos és vörös hajzuhatagom alól. Nevetve vetettem hátra a fejem, és meg is feszültem rajta úgy, hogy a kezemet a térdein támasztottam meg, és mozogni kezdtem, egyre gyilkosabb tempót diktálva. A csípőm megőrült kígyóként tekergőzött rajta, és amikor megláttam a kétségbeesett erőt a szemeiben, ahogyan tiltakozni próbálna, a füléhez hajoltam és nagyon finoman beharapva a fülcimpáját súgtam és duruzsoltam bele.
- Pszt....bízz bennem kis Manóm, tudom mit csinálok. Sosem kérdezted meg védekezem- e. És igen!- csak erre az időre adtam neki kíméletet a továbbiakban azonban nem voltam ilyen kegyes. Nevetve egyenesedtem ki és most én voltam az aki meg akarta adni számára a legteljesebb gyönyört, amire tudom, hogy várt, amire én is vártam, amit mindketten olyan nagyon akartunk. Gyengéden karmoltam végig a mellkasát, és vezettem be az ujjaim a szájába, mindegyiket egyenként, és amikor végignyalta őket, minden egyes mozdulatnál halkan nyögtem fel a gyönyörűségtől.
- Annyira finom ajkaid vannak, atyaég!- el sem hittem, tényleg, azok az apró pici ajkak micsoda gyönyört voltak képesek okozni még mindig beleremegtem a gondolatba, és ahogyan a képzeletem visszarepült a pár perccel korábban átélt gyönyörhöz úgy lett a mozgásom is egyre gyorsabb. Rászorítottam és elengedtem és azt hiszem ez az öntudatlan játékom lesz az amely őt is velem repíti. Azt akartam, hogy az én újabb hullámomon lovagoljon fel velem egy észbontó robbanásba. Megfogtam minkét kezét és kapaszkodót adva neki, a kebleimre simítottam a két tenyerét, majd az én kezem is rásimult az övére, és újabb észbontó táncba kezdtem rajta., Nem volt kímélet, nem volt megállás.    


Tag:[You must be registered and logged in to see this link.]|Muzzak: [You must be registered and logged in to see this link.] | Outfit: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megszökve a világ elől, csak te és én... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megszökve a világ elől, csak te és én...   Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeSzomb. Feb. 21, 2015 6:20 pm


Megszökve a világ elől, csak te és én...
Malibu, Tengerpart
❤Mara & Damien ❤


[You must be registered and logged in to see this link.]I[You must be registered and logged in to see this link.]I [You must be registered and logged in to see this link.] I[You must be registered and logged in to see this link.]I[You must be registered and logged in to see this link.]I [You must be registered and logged in to see this link.]

Figyeltem ahogy az arca kipirul és egyre élénkebb lesz, és a francba! Vele együtt nevettem, egy ideig, de aztán a nevetésem elhalt, erőlködő nyögésekké alakul, mert… Meglepett ahogy fölém mozdult, még időm sem volt magamra venni a gumit, valahol a földön landolt, bánta is a franc? Nem, rohadtul de rohadtul nem érdekelt. Löktem volna le magamról, hé volt eszem na! A csípőjét fogtam, kidagadtak az izmok a karomon és a hasamon az erőlködéstől, a szemeimet is lehunytam. Mennyiszer képzeltem el, hogy rajtam lovagol az én kicsi vöröském? Milliószor, és… nem, ki akarsz nyírni? Szinte üzente a pillantásom és igyekeztem tartani magam, nagyon ügyes! Ha ezt így folytatja az eszemet vesztem, talán végre nem is ártott volna, végre elfeledni minden gátlást és csak élvezni a kedvesemet. Ahogy moccant és mélyebben éreztem magam, megremegtem, minden porcikámban.
- Ahh…aaaa, miiii?! Ezért….kapni fogsz! - nyögtem fuldokolva, kellett még egy kis idő hogy átkapcsoljak de ahogy a mellei a kezembe simultak minden ellenállásom megszűnt, csak élveztem, morogtam és rágcsáltam a kis ujjait, szopogattam és nyalogattam is, miért ne? Mara íze van! Azt pedig világ életemben nagyon szerettem, főleg azóta, amióta kóstolhattam is szabadon.
Fel akartam ülni, hogy átöleljem,de egyszerűen nem ment, a lábaim kocsonyásak voltak, azt hiszem csípőtől lefelé lebénultam, és csak arra voltam képes hogy rá segítsek a mozdulataimmal Maráéra. Melegem volt és a feszültséget tényleg Lite Röda keblein vezettem le, korábban lehet, hogy óvatosan bántam vele, mint egy ne bánts virággal, de ahogy észvesztőn lovagolt felettem és építette le rólam a gátlásaimat, melyek porrá hullottak minden egyes mozdulatával úgy egyre kevésbé bírtam, de nem is fogtam már vissza magamat, csak szálltam vele, repültem. Magam sem értem ,hogy miért és hogyan, de egy vágykép ugrott be, ketten voltunk és a hatalmas rét, hajnal volt, vagy talán este? Alkonyodott, nem tudom, kergetőztünk és földre borult én pedig utána vetődtem, birkóztunk, és ő került felülre, ez nem álom volt, ez…megtörtént, de olyan mélyen eltemettem a tudatalattimban, mert akkor azt a vágyat amit megéreztem iránta, mely már addig is ott lappangott bennem, ez a mozdulata előhozta belőlem, akartam, kívántam mindig is kívántam Marát, és most itt volt, a vágyképem, inkább elmosódott emlékképem, valóra vált, nem kellett megállnunk. Nem volt szél ami bele kaphatott volna a tűzvörös hajába, vagy egyéb zavaró kurjantások, amelyekkel minket keresnek, csak ő volt és én. Sosem engedtem senkinek egyetlen partneremnek sem ,hogy fölém gördüljön, ezt a helyet csak egy asszony, nő érdemelhette ki és az előbb utóbb Mrs Knight lesz és vörös hajú…
Lecsúsztak a kezeim Mara formás fenekeire, és beléjük martam, felültem, magamhoz szorítottam és nem engedtem, enyhén borostás arcomat végig húztam a keblén, és a nyakát harapdáltam, majd morgó fullasztó csókba fojtottam el a nyögéseit. Keresztbe futott le az egyik karom a derekán, a fenekére a másikkal szintén keresztbe a nyakához nyúltam, a vállánál fogtam és igyekeztem minél jobban magamra húzni, még  a hajába is bele markoltam s kicsit hátra húztam a fejét, hogy felvillanjon a torka. Közel voltam, nagyon közel, de azt akartam ,hogy érezze, hogy minden porcikám bele remeg, hogy én is neki adom magamat, hogy tudja, hogy örömet tud nekem szerezni ő is, miközben a lelkeink vörös fonala összekapcsolódik, végre. A vállába haraptam és a tarkójába valamint a fenekébe martam, elengedtem magamat, hangosan ziháltam és úgy éreztem , hogy nem kapok levegőt, felszabadultam , boldog voltam és nevettem sosem nevettem, ez nem egy átlagos baszás volt, ez megérintett a lelkemig, mert szeretkeztem a nőmmel, igen, kimondhatatlanul és végérvényesen is az enyém. Zakatolt a szívem, majd kiugortt és éreztem, hogy az övé is hevesen dobog, de nem végeztem, felpezsdültem, feldobott és csak ő volt képes erre. Megígértem, hogy megfizet a gumis tökölésem miatt. Remegtek a lábaim, és úgy igazából mindenem. Azt hiszem az érzelmi többlet miatt, amit tőle kaptam, az isteneimre! Mennyire kacér! Mennyire felszabadult, talán sosem nevetett ennyit azelőtt mint most amióta találkoztunk.
- Hallod…? El ne merj aludni! - dörmögtem, miközben a gerincén zongoráztam, az utolsó rándulásáig benne voltam vele, és ahogy leterített az orgazmusom, hátra hanyatlottam, és csak löktem magam előre, még a sarkaim is belevájtak a matracba. A hangom rekedt volt, reszelős  mint akit épp most rántott helyre a barátnője, úgy éreztem, magam mint akit kifacsartak, felpezsdültem , nagyon sok mindent szerettem volna még Marával csinálni, úgy éreztem magam, mintha egy új makettet vásároltam volna, építgetni akartam, tökéletesítgetni olykor az egész sem volt jó, nekem ő kell, mindegy ,hogy hogyan és sosem szeretném megunni! És, én is próbáltam tényleg próbáltam fennmaradni, de az, hogy két hétig csak rohangáltam és feleslegesen aggodalmaskodtam és irigykedtem, elmúlt, minden feszültségem elmúlt, oldalra fordultam és Marát is magammal döntöttem, kisimogattam a haját az arcából és befúrtam az egyik combomat a forró öléhez,lágy csókokkal borítottam be az arcát, a szemhéját és az ajkát ostromoltam puhán, kedveskedve simogattam ahol értem, mert jólesett és megtehettem.
- Most már bárhol elkaphatlak Lite Röda!- suttogtam az ajkaiba és a buksiját simogattam. Nem akartam mellőle elmenni, sem aludni, se lemenni a tejszínhabért a konyhába, pedig, azzal is voltak terveim. - Megnézzük, hogy mit varázsoltak nekünk a fürdőmbe, vagy maradjunk még itt…?- az ágyban természetesen. Még mindig dübörgött a mellkasomban a szívem, ez miatta volt, csakis miatta,ő hozta ki ezt belőlem és ez nem csak a szextől volt, a boldogságtól ,hogy vele lehettem. A kebleire hajtottam a fejem, hallgattam a hasonló szívverésünket, talán erre az időre még össze is hangolódtunk valamelyest, a fültövét simogattam, bújtam hozzá és húztam is magamhoz, míg végül úgy helyezkedtünk, hogy a feje a mellkasomon pihenhetett. Az ajkát pedig örökké csókoltam volna, állandóan. Felemeltem a fejemet annyira, hogy lássam a pirospozsgás pofiját és a pírokat is simogattam a hüvelykujjammal, bazsalyogtam, összepiszéztünk, igaz ,hogy csak simogattam de… annyira új volt a teste és az érzés amit nyújtani akartam neki, melyet nem akartam hogy megszűnjön, azt akartam, hogy örökké kitartson, bármikor így érjek hozzá, érezhető legyen a változás déltájon is, mert kívántam, minden porcikáját, szóval, ha elég ideig simizném, és engedné, hogy törődjek vele, kényeztessem a csókjaimmal, és az ujjaimmal, nem ereszteném, és ezúttal én vezetnék, én térdelnék fel a háta mögé, vágyakozva nyögtem fel s markoltam meg a popóját.
- Úgy érzem magam, mint egy gyerek vagy Mici Mackó akit bedobtak a mézes bödönbe és azt sem tudja hol kezdje… vagy abba merje-e hagyni egyáltalán. - vallottam be halkan, a hajába suttogva. - és esküszöm nem dumáltam még ennyit sosem, de annyi mindent ki akarok veled próbálni, a fürdőt...örökké itt maradni, ki sem mozdulni innen...- Mara mellett mindig könnyen jöttek a szavak, neki megnyíltam, ő volt az első akinek ennyire megnyíltam és őszinte tudtam vele lenni, még ha az igazság egy részéhez idő kellett,akkor is.




¤ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]¤ Damien:[You must be registered and logged in to see this link.] ¤ Apróságok: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megszökve a világ elől, csak te és én... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megszökve a világ elől, csak te és én...   Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeKedd Feb. 24, 2015 10:45 am

Megszökve a világ elől, csak Te és Én...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Olyan volt, mintha ezer éve ismertük volna már egymás mozdulatait. Talán nem is állt ez olyan messze az igazságtól, hiszen rengeteg félbemaradt érintést tudhattunk már magunk mögött a múltból. Ő is érezte ezt akkor ahogyan én is, mégis mindannyiszor ahányszor meg akartuk tenni, jött a keserű felismerés, hogy nem tehetjük meg. A barátaink miatt, a kettőnk barátsága miatt. Azt hiszem most már bátran beismerhetem, hogy jobban féltem attól, hogy elveszítem az ő bizalmát azáltal, hogy átlépek egy bizonyos határt, mint attól, hogy Em mit fog szólni az egészhez ha kiderül. Most már tudom, sőt biztos voltam benne, hogy Emily mindent tudott, és hovatovább beszélnünk sem kellett róla minden ránk volt írva amikor egymás mellé kerültünk. Miért nem tudtunk beismerni, mitől féltünk? Azt hiszem pontosan attól, ami most történik. Hogy néha a tündérmesék túl szépek ahhoz, hogy a való életben is életre keljenek. Nem mertem elhinni azt, hogy képes lehet éppen engem szeretni. Annyira...annyira különböztem mindig is a többiektől, a csoporttársaimtól, és egyáltalán mindenkitől a környezetemben. Talán azért lehetett mindez mert igazából egész életemben nehezen voltam képes megélni az érzéseimet, nehezen voltam képes felfedni azokat. A szüleim szerelme egymás iránt, amikor idős korukban is egymás kezét szorongatják, amikor kiülnek nyáron a gangra és apám hobbi gyümölcsfáiban gyönyörködnek. Ők tényleg képesek belefeledkezni abba is, hogy a napsugarak éppen milyen irányból simogatják meg a lassan érő, mosolygó gyümölcsöket. És abban a pillanatban is erre tudtam gondolni, erre a soha el nem múló kötődésre amikor Damien nevetve maga alá gyűrt játékosan és egyetlen pillanatra sem mulasztva el tengernyi csókkal elhalmozni. Istenem mennyire szeretem! Mennyire hiányzott mindig, hogy végre így láthassam, pontosan ebből a szemszögből, ahogyan az arcába hullik a haja, ahogyan az én nevemet suttogja, halkan nyögi, bele a fülembe, és a nyakam legérzékenyebb pontján halmoz el a csókjaival. Belőlem is szakadnának fel az érzések szavak formájában, de nem nagyon vagyok képes megfogalmazni, és a félig elnyöszörgött mondatkezdeményeimet egy-egy újabb csókjával szakítja félbe. Ott voltunk végre abban az ágyban amit először látva pontosan ezek a dolgok futottak át az agyamon. Szinte már akkor is éreztem ahogyan a borosta végigszánkázik a kebleim között le egészen mélyen a forróságba, és aztán visszatáncol, egy édes kis partner aki a ma éjjel összes táncát, keringőt, salsát, tangót, mindent nekem ajándékoz. Boldogat simítottam tenyerem a hátára és felvettem a ritmusát. Mi mindig összetartoztunk, mi mindig ezt akartuk, így akarunk egymásban elmerítkezni, és azt hiszem ő is ahogyan én is e percben arra gondoltunk, hogy olyan sok időt kihagytunk, elvesztegettünk, elpocsékoltunk, hogy még jó sok éjszaka kellene, hogy mindent be tudjunk pótolni. Fürdőztem az illatában, fürdőztem a smaragd szín szemeiben, fürdőztem abban a kényeztetésben amiben részesített, aztán pedig hagytam, hogy elragadjon magával. A saját őrületes tempójával hatolva belém, és minden mozdulatával egyre mélyebben bizonyítva számomra, hogy a lelkével és a testével is ugyanúgy szeret. Hogy sosem voltam számára szürke, hanem mindig vörös....kis vörös akár a pipacsmező, amelyben megmerítkezik arany hajának napsugár ragyogásával. Ó mennyire képtelen voltam abbahagyni, mennyire akartam még, hogy jobban elmerüljön bennem, és a világegyetem eme aprócska szelete nagyobb volt számunkra a teljes univerzumnál, mert ez csak a kettőnké volt, ezen nem kellett osztoznunk senki mással, és soha nem is kell. A vágy már lassan a tetőfokára hágott, éreztem, hogy beterít, hogy tökéletesen összeolvad velem, minden ami ő volt, az édes svédem, Damien, akire egész életemben vártam, aki után vágyakoztam. Nem okozott nekem csalódást....sőt. Felülmúlta az álmaimat, és a vad akaraton kívül a gyengédségével, azzal, hogy szeretkezés közben is képes volt megnevettetni. Ki lenne erre még képes, ki volt képes? Senki és soha. Bújtam hozzá, mintha nem lenne számomra egyetlen menedék sem az életben a továbbiakban csak ő. Minden tündérmese tartogat meglepetéséket, ahogyan a miénk is, de azt hiszem e percben erre nem akartam gondolni. Nem akartam gondolni arra, hogy túl sok évet kihagytunk, hogy igazból elvesztegetett időnek érzek minden pillanatot, amelyben nem így adtam meg magam neki. Minden évet olyan kegyetlenül nagy veszteségnek, amelyet azt hiszem ezer malibui éjszakák sem lesz képes pótolni. De azt hiszem igaza van a mamámnak, aki azt mondta minél tovább vársz valamire, minél inkább meg kell érte szenvedned, annál értékesebb lesz a számodra. Ilyen volt nekem a kis manóm, a svédem, akinek érzem a szívdobogását, érzem, hogy ver erőteljes ritmust a rá simuló tenyerem alatt.Az ajkaimba suttogott vallomás...ahogyan becézett finoman átsimogatva az arcomat én meg lehunyt szemmel hagytam, hogy ezt tegye. Igazából bármit hagytam volna neki jelen pillanatban amit csak szeretett volna. Úgy éreztem a szeretkezésünk valamit bennem is felszabadított. Gátlásokat....és azokból rengeteg volt. Ha csak belegondolok abban, hogy egy ideje már fürdőruhára sem mertem levetkőzni, mert szégyelltem a szélesebbé váló csípőmet, a kor előrehaladtával változó testemet. De ő még így is gyönyörűnek talált, én meg sírni tudtam volna a boldogságtól. Mit tudnék neki megadni? Bármit, akármit! Jelen pillanatban nem volt olyan dolog amit ne lettem volna képes megtenni, csak egyetlen szempilla rezdüléséért. Igen még azt is szerettem, azokat a gyönyörű szőke hosszú szempilláit, amiket emlékszem egyszer nagyon közelről láttam. Olyan közelről, hogy ha akkor nem zavarnak meg bennünket, az ajkunk egyetlen másodperc múlva összeért volna. Annyira forrón és közel éreztem akkor a leheletét, ahogyan a fűben felettem feküdt, a későnyári napsugarak arany glóriát vontak köré. Egy igazi, valósággá vált herceg volt...a számomra akkor mindenképp. Hogy ez változott volna az idők folyamán? Ó semmit nem változott, soha egyetlen percre sem voltam képes őt kitörölni a fejemből, talán ezért sem voltak kapcsolataim, és ezért sem működhetett az egész Michael-el. Beleszerettem akkor azon az estén, amikor az elázott Emilyt próbáltuk a bulin összeszedni. Feküdtem a mellkasán, és cirógattam, az ujjaim kis köröket írtak le egészen lefelé haladva, aztán pedig végighúztam rajta a mutatóujjam, majd megint kezdtem elölről az egészet.
- Hidd csak el nyugodtan te Mici Mackó- nevettem el magam a hasonlaton amit használt, de közben nagyon jól tudtam, hogy ugyanazt érzi amit én is.
- Hogy nem csupán te nem tudod, hogy hol is kezd vagy éppen folytasd ezt az egészet. Én még mindig nem nagyon tudom elhinni. Még egy hónapja sincs, hogy a véletlen vagy éppen a sors egy helyre sodort megint bennünket a kórházban.- még mindig mosolyogva simogattam végig fel egészen a nyakához, nem voltam képes abbahagyni, hogy megérintsem, hogy akár egyetlen másodpercre is abbahagyjam a kényeztetését. Képtelen leszek bepótolni az elvesztegetett időt, de legalább megpróbálom. Annyira akartam őt, annyira vágytam rá újra, érezni megint....mi az ördög van velem?
- Egyébként eszemben sincs elaludni...ezek után szerinted az alvásra akár csak gondolni is képes vagyok?- megint nevettem és ahogyan felemeltem a fejem, hogy a nekem járó apró kis puszit elcsenjem az ajkairól a kibomlott ekkorra már kócos hajam átcsiklandozta a hasfalát. Addig nyomultam felfelé, amíg az orrom az orrához nem ért, és odadörgöltem vigyorogva. Nem egyszer hanem sokszor, miközben pici csókjaim szüntelen ostromolták az apró kívánatos ajkait. Szerettem, hogy ilyen picit, és ennyire...manós. A végén már nem puszik voltak azok, nem is csak elcsent csókok, hanem hozzásimultam és nyelvem kalandozni indult a szájában, egy végtelen táncra csábítva újra el az övét. Hosszú percekig, hogy levegőt is alig kapjunk, fullasztóan sokáig, azt hiszem. Nehezen engedtem el, sőt igazából nem is akartam. Nem lehetne, hogy akár napestig így csókolom, abbahagyhatatlanul? Mondjuk az összes szabadnapomon Damient csókolni. Na igen, és mikor fogok pihenni? Ki gondolt itt most a pihenésre, mégiscsak róla volt szó, az én édes szőke svédemről.
- Oké, tejszínhab és torta....voltak ezzel más tervei is uram, vagy az, hogy megesszük? Farkas éhes vagyok, és ha nem kapok azonnal édességet....téged foglak felfalni! Waffff!- bolondozva vakkantottam a levegőbe csattantak a fogaim, aztán nevetve borultam a mellkasára, és csókokkal halmozva el, onnan néztem fel rá
- Bár...- apró puszi
- ...ha jobban belegondolok...- újabb apró puszi a mellbimbója köré, nyelvemmel még játékosan körül is táncoltam
-... sokkal édesebb vagy mint bármelyik...- finoman meg is haraptam, még mindig huncut vigyor bújkált az arcomon
- ...torta....vagy tejszínhab. Damien, a legfinomabb édesség!- cukkoltam őt is meg saját magamat is. Hosszú estének néztünk elébe, de nem bántam. Volt mit pótolni.

Tag:[You must be registered and logged in to see this link.]|Muzzak: [You must be registered and logged in to see this link.] | Outfit: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megszökve a világ elől, csak te és én... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megszökve a világ elől, csak te és én...   Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeKedd Feb. 24, 2015 11:20 pm


Megszökve a világ elől, csak te és én...
Malibu, Tengerpart
❤Mara & Damien ❤


[You must be registered and logged in to see this link.]I[You must be registered and logged in to see this link.]I [You must be registered and logged in to see this link.] I[You must be registered and logged in to see this link.]I[You must be registered and logged in to see this link.]I [You must be registered and logged in to see this link.]

Azt hiszem eggyé váltam a takaróval, elterültem rajta, és belefolytam, megbolondultam az érintéseitől, mindegyik mint egy apró kis pillangó úgy suhant át rajtam, de annál érezhetőbb nyomot hagyott a testemen és a lelkemben. Élveztem, hogy úgy kiterültem mint arizóna állam, és azt is, ahogy játszadozott rajtam, a csók maratonunk után alig kaptam levegőt, de zihálásom, morgásba fúlt, és előcsalt belőlem még néhányat a bűnös nyelvének játékával és a harapdálásával, hogy ebben a pillanatban hol tudnám elképzelni Marát magamon? Volt pár ötletem, és bassza meg! Ki akartam próbálni, élveztem ,hogy én vagyok az édessége, de felkaptam, a vállamra vetettem gondolkodás nélkül miközben felültem, és a fenekébe haraptam. Erősen fogtam, és tovább rágcsáltam a combját, aztán felkeltem és elindultam vele a földszintre, lent kinyitottam az ajtót , fél kézzel, és a kocsit is. Bedobtam a hátsó ülésre, persze finoman, és magamhoz húztam a tortást dobozt. Őrült vagyok? Nem, csak szerelmes, de a két elmeállapot hasonló és nem láthattak meg, mert a kertem is el volt kerítve, és egyébként is benne vagyunk a nagy Hummerben.
- Mondjuk a tortát tényleg enni gondoltam… -nyúltam a dobozért és vissza siettem a házba az ajtó melletti asztalra le is tettem a tortát és felnyaláboltam Lit Rödát, most nem a vállamon cipeltem, hanem a karjaimba, de még gyorsan lezártam az autót és az ajtót is bezártam, csak így meztelenül,mindent, nem érdekelt semmi, nem voltam sosem prűd, persze egyszer pórul jártam, náluk voltam, és aznap korábban keltem, mert délután vizsgám volt, állítólag Mara haza utazott a hétvégére a szüleihez, de mint kiderült, csak jól rejtőzködött, vagy korábban ért vissza? Erre a részletre már nem emlékszem pontosan, és én ott ácsorogtam meztelenül a konyában, a kávé főző felett és hol a pohárba nyomtam egy kis adag tejszín habot, hol pedig a számba, Emet nem lehetett zavarni, amíg fel nem kel, kivéve ha igen nyomós okkal ébresztem, ami kemény és sikamlós. De aznap reggel a vizsgám miatt izgultam, volt meglepődés amikor meghallottam Mara elakadó sikkantását, a konyha ajtóban, vigyorogtam mind a vadalma és egy fedővel takartam el az ágyékomat, miközben bocsánatkérőn mosolyogtam. Szerintem azt Mara már nem tudta úgy használni, hogy ne a kínos pillanatainkra gondoljon.
Egyfolytában cipeltem, noha tudtam, hogy tud járni, de sokkal jobb volt így. Letettem viszont a rózsa útra és megálltam vele szemben, végig pillantottam rajta, nem érdekelt a szélesebb csípője, szerintem feltűnt, de imádtam ha valamit harapni, fogni, nyammogni lehetett és ez az volt , az én kicsikémet mindenhol foghattam, most már.
- Hozom a habot, te… te... Pedig menj ki a… nem , gyere velem! - vettem el tőle a dobozt, nem én lennék, félúton változtatok a terveimen, lehet, hogy a munkában nagyon precíz vagyok, de a magánéletben sosem terveztem előre semmit, a munkában azt igen, hogy ezen és azon a napon szabi lesz, de hogy mit fogok akkor csinálni? Mindig akkor dőlt el. Az imént még úgy voltam vele, hogy kiküldöm a medence mellé, de jobb ötletem támadt közben, kinyitom a hűtőt és leültetem elé, és felnyitunk mindent, és szétkenek rajta mindent és megkóstolom az én személyes tortámat, amit mindjárt elkészítek magamnak. Elvettem tőle a dobozt, persze, megint annyit tökölök vele, mint a gumikkal, megállj Mara! Megállj!
Letettem a hűtő mellé a dobozt, és gyorsan eltűntem a mosó konyhában, raktam egy pokrócot a kőre, nem akartam, hogy felfázzon az én pisze, puha bőrű apró lábú Marám pipacs vörös hajú kacér, buja, érzéki nőm. Kinyitottam a hűtőt és feltérdeltem elé, halkan felmorogtam, és megfogtam ami a kezembe esett elsőként. Emlékszem mennyit cikiztük ezt a filmet, de legbelül ki akartuk próbálni a másikkal, és nem a kedvesemmel, hanem Marával a titkos szerelmemmel. Eper volt és tejszínhab, a torta mellé. Remélem még nem ment tönkre, annyira. Ha mégis… hát Mara orvos, és remélem tanult a gyomorrontásról.
- Nyisd ki, ezt neked találtam ki. - nógattam végre, hogy teljesen, tökéletesen meztelenül ültünk a hűvösben? Nem érdekelt, Malibuban még éjjel is meleg van. Izgatott voltam, megint, én meg is akartam valósítani az elképzelésünket, hogy mindkettőnk eszik a másikról,mindent amit elég izgalmasnak talál az adott pillanatban.
Elvigyorodtam és vettem egy nagy levegőt, majd megcsókoltam Marát, nem érdekelt, hogy nem vártam meg a doboz nyitását, nem tudtam várni, lassan csókoltam, aztán egyre mohóbbá váltam. Fulladásig csókoltam. De közben már készítettem a merényletet, a tenyerembe nyomtam egy nagy adag habot és rácsaptam az egyik majd a másik mellére is, és jól el is kentem rajta, végig mértem.
-Így kellene járnod a házamban. - a nyelvemmel körbe nyalogattam a keblét, majd a másikat is, akkurátusan, ráérősen, és a végén még a fogaimmal is megkarcoltam a bimbóját, aztán  az eperért nyúltam, bele haraptam a felét Marának kínáltam egy csók kíséretében, a másik részét az apró kergetőző kis puszi után végig húztam a mellein, mindene rózsaszín leves lett, egy millimétert sem hagytam ki a testéről.
- Gyönyörű vagy, habos, édes, zabálnivaló. - nem gondolkodtam semmin, csak… élveztem a vele töltött időt. Persze ő is csinálhatott velem amit akart.  Hmm, a torta… A kis marcipán szirmokból vettem magamhoz és mézzel rá ragasztottam a bimbóira egyet-egyet.
- Majdnem jó, virágot a virágnak, kedves Mara! - és bekaptam az édességet róla. Annyira jó érzés volt végre felszabadulni mellette, reméltem ,hogy ő is ilyen pozitívan és boldogan éli meg ezt az egészet mint én. Nem érdekes ,hogy magamat kínálgattam Lite Rödáról. - Saját bejáratú svéd asztalom van, vagy neked? - figyeltem ahogy valamit végig folyat a hasamon, a nyakamtól a derekamig és baromira élveztem a látványt, egyszer sem mulasztottam el csókot lopni az ajkairól, volt itt minden földi jó, banán, kivi, mogyoró vaj, mindenből csak egy kevéske, de mivel le kellett hunynunk a szemünket, ha valamelyikünk kínált, így sosem tudtuk, hogy mit kapunk, a grimaszainkon is nevetgéltünk, élvezem, kimondottan élvezem! A sok édes után én is megborzongtam a kivitől, mert váratlanul ért, de vissza fizettem, csoki öntettel fürdettem meg a köldökét és rajzoltam egy virágot a hasára.
- Hmm, Body art… - faltam fel a pociját, és éreztem, hogy az orrom is talán csokis lett, de nem foglalkoztam vele, amikor felemeltem a fejemet, rá vigyorogtam. Éreztem, hogy nem vagyok attól messze, hogy ezúttal elkapjam , mint egy gátlásait vesztett bika és magam alá gyűrjem életem szerelmét, egyre szabadabbnak éreztem magamat mellette, még most is alig tudtam időnként elhinni, hogy már nem kell visszafognom magamat vele szemben, csak élvezem az egészet, ösztönösen ahogy jön, ezért is próbáltam mind többet és többet adni neki magamból és az élvezetekből.Mindeközben világ jó kedvem volt, mert vele vagyok, és emiatt duplán jó  kedvem, annyi év után, megérdemeljük egymást, végre!




¤ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]¤ Damien:[You must be registered and logged in to see this link.] ¤ Apróságok: ¤ [You must be registered and logged in to see this link.] ¤[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megszökve a világ elől, csak te és én... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megszökve a világ elől, csak te és én...   Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeCsüt. Feb. 26, 2015 10:20 am

Megszökve a világ elől, csak Te és Én...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Élveztem a gondoskodását, a törődését, élveztem a szenvedélyét, bár azt is éreztem, hogy nekem ez néha már sok. Olyan voltam mint egy óriási dézsa, amely helyenként túlcsordult attól a mennyiségű őrülettől amely belőle áradt felém. Nem tudtam vele betelni, de biztos voltam abban, hogy ha így folytatjuk reggelre már levegőt sem fogunk kapni.Még mindig  a levegőt kapkodtam a csókjaink után és még mindig próbáltam megakadályozni a testem egyre hevesebb remegését. Nem tudom, hogy most azonnal újra akartam őt, vagy egyszerűen csak hagyni magunkat így ebben az állapotban lebegni. Nekem jó volt így, jó volt az ahogyan szeretett, jó volt minden érintése, de azt is szerettem volna ha beszélgethetnénk kicsit, ha szóhoz hagyna jutni. De minden mozdulatával egyre jobban felkorbácsolta újra a vágyaimat, amelyekben bennem szunnyadtak már egy évtizede. Teljesen megbolondított és magával rántott a saját kis zizegő őrületébe. Voltak kísérleteim amikor meg akartam szólalni, de ahogyan beborított a tenyerének forrósága, csupán a neve maradt meg, ahogyan hallom magam belülről, miképpen suttogom. Nem voltam képes összeszedetten beszélni, addig legalábbis nem amíg ilyen erőteljesen érzem a közelségét, és ahogyan én sem vagyok képes parancsolni magamnak ha csak egy másodperccel tovább simulok hozzá.
Halk sikoly hagyta el a torkomat és nevettem is, amikor hirtelen kapott fel, és kezdett cipelni a jóég tudja hova. Egyszerűen megkergült az én svédem, és nem tudtam, hogy ezt én váltom ki belőle, vagy az, hogy végre egymásra találtunk, vagy a kettő egyszerre, vagy mi volt az oka, hogy kezdett teljesen megbolondulva viselkedni. Ez volt az első akciója ami megijesztett, és hirtelen nem is tudtam vele mihez kezdeni, csak hagytam, hogy a hajam végigboruljon a vállán, és kapaszkodtam bele, jobb híjján. Nem akartam leesni, ám a fenékharapás váratlanul ért, úgyhogy a tenyeremmel a hátára csaptam. Nem fájdalmasan inkább játékosan ingerlőn.
- Héééé tortáról volt szó és nem a fenekemről! Ezért még kapni fogsz te bolond!- és felszabadultan nevettem, bár komolyan mondom, hogy kezdett picit megijeszteni. Soha nem szerettem a váratlan helyzeteket, amik felkészületlenül érnek, és nem szerettem azt sem ha olyan dolog történik amit én nem szeretnék. Én nem olyan voltam mint ő, én másképp működtem, persze ezt nem tudhatta, honnan is tudhatta volna, hiszen a vágy, és a szerelem mindkettőnk agyát hosszú éveken keresztül elhomályosította. nem tudom mi volt a célja az autóval, úgyhogy csak értetlenül pislogtam rá, és próbáltam jó kedvű maradni, de mivel egyre kiszámíthatatlanabb lett a számomra, így egyre nehezebb volt ezt a helyzetet tartani. Amikor végül a karjába vett és a tortával együtt visszacipelt a házhoz még bújtam hozzá, és nem tudom, hogy olaj volt a tűzre az a sok apró csók amivel a vállát elhalmoztam, vagy sikerült végre magához térítenem. Bár jobban belegondolva inkább az előbbi. Hogy bántam volna? Ezt a részét semmiképpen, mert annyira édesen szenvedett, nem tudta, hogy mit csináljon. Esküszöm olyan volt mint egy megkergült gyerek, akinek most megadtak mindent amire valaha vágyott. Ismertem ezt a viselkedését, volt hozzá szerencsém egykor, és ahogyan azokon az alkalmakon, most sem tudtam vele mihez kezdeni. A probléma talán csak az volt, hogy akkor nem éppen egy őrületesen finom és kellemes szex után voltunk. Hovatovább én kezdtem magam kényelmetlenül érezni, amikor a konyhában magamra hagyott, és elszaladt valamerre a házban, én meg álltam vagy ültem már nem is tudom zavaromban mit csináltam éppen. Visszatért valami pokrócokkal, atyaég ezekkel mi a terve? Még végiggondolni sem volt időm, amikor már olyan lehengerlően rámenősen terített végig rajta ott a konyhában. Nem....ezzel a részével semmi bajom nem volt...de Édes én nem így gondoltam a tortát, és az édességet sem! Ám nem maradt lehetőségem tiltakozni, mert már rámolta is ki a hűtőt a legnagyobb csodálkozásomra. Erőtlenül sóhajtottam fel, és nevetve tiltakoztam, de a csókja, ó egek, édes volt és nagyon finom. Mindig is édesszájú volt, és gyakran arra tértem vissza a lakásba, hogy Damien már megint az asztalnál találom egy adag sütemény társaságában. Annyira szeretnivalóan egyszerű volt a kócos, reggeli hajával, a pisze orrával, meg azzal a csibészes vigyorával, hogy megint valami olyasmin kaptam rajta amit az én szöszi barátnőm nem szeretett. Em kínosan ügyelt az alakjára, ami nála néha már beteges méreteket öltött és kezdő medikaként sem néztem jó szemmel a kihagyott étkezéseket amiket mozgáshiánnyal súlyosbított. Próbáltam volna elmagyarázni neki, hogy ezt a szervezete fogja megsínyleni, soha nem hallgatott rám. De ez a kis svéd manó ez két pofára falt mindent amit talált, én meg örömmel néztem volna napestig, fürdőzve a látványában. Egyszer voltam csak zavarban, amikor csupaszon láttam meg a konyhában, és bár senki meg nem mondta volna rólam, de hetekig a formás hátsójáról álmodtam. Nevethetnékem támadt a gondolatra, és ebben a pillanatban éreztem, hogy szétkent rajtam valamit. Felemeltem a fejem és elkerekedő szemekkel néztem mit művel.Nyíltak az ajkaim, éreztem a melleimen a hab hűvösségét, és az izgató és ijesztő érzést egyszerre, de nem engedett megint megszólalni, mert úgy tapadt az ajkaimra, hogy azt hittem az összes levegőt kiszívja belőlem, a magáéval keveri össze. Malibu csendes esti langyosságában fürdőzve a konyhakövön a mohósága nem ismert mértékeket öltött, de nekem ez már kezdett sok lenni. Én...csak egyszerűen szeretni akartam, nekem ilyesmire nem volt szükségem, én nem ilyen voltam. Vagy ő azt gondolta, hogy én is ezt akarom, hogy olyan vagyok mint Emily? Ekkor ért a felismerés, és éles késként hasított belém: félreismert volna engem? Olyannak látott amilyen nem vagyok, van én láttam őt olyannak amilyen valójában nem volt? Hiszen eddig barátok voltunk, barátok akik vágyakoznak egymás után, de ebben a pillanatban amikor már a marcipán virágokat ragasztotta a melleimre, és olyan volt mint egy túllelkesült kölyök, azt hiszem ekkor jöttem rá, hogy mindkettőnk számára mást jelentett a vágyakozás. Ő sokkal elevenebb volt nálam, én nem voltam ennyire vakmerő, engem másképp neveltek és másmilyen is voltam. Ez az ételesdi nem tetszett....egyáltalán nem tetszett, mert Damien kezdett átesni a ló másik oldalára. Próbáltam többször a tudtára adni, hogy nem az nem tetszik amit csinál, mert a testem válaszolt neki minden rezdülésével, minden újabb ostroma tökéletesen célba talált, csupán az agyam kezdett másképp kattogni és ellentmondani a testem reakcióinak, hanem az nem tetszik ahogyan csinálja. És ha azt gondolta mindent megtehet velem szemben tévedésben volt. Én más vagyok, tényleg más mint az eddigi barátnői. És nem, igazán nem esett jól, hogy úgy kezelt mint ahogyan esetlegesen őket. Hát nem én voltam a pipacs, a kis vörös? Mi a franc esett belé, hogy ezt műveli? Vagy ő mindig ilyen volt cska én gondoltam őt másnak? Sokadszorra leheltem a nevét, és sokadszorra próbáltam már meg végre eltolni magamtól, mert úgy látszott nem figyel a reakcióimra vagy félreérti azokat. Tény, hogy a testem nem volt valami jó abban, hogy ellentmondjon neki, sőt egyre jobban akartam őt ismét, de azt is éreztem, hog ez így nem....hogy nem így akarom.
- Damien...kérlek...Damien!- egy újabb csókroham közben, ahogyan maga alá gyűrt próbáltam meg ismételtem megfékezni ahogyan gátlástalanul rohan előre. Eddigre már tiszta csokoládé, méz és hab voltam, és egyre jobban idegesítettek ezek a cuccok magamon. Meg akartam tőle szabadulni. Ez nem én voltam, ez...nem ment nekem. El fogom veszíteni...el fogom veszíteni...folyamatosan ez kattogott bennem, amikor rádöbbentem nem tudom teljesíteni a vágyait, nem tudom őt tökéletesen boldoggá tenni.
- Damien! Hagyd abba....hagyd már abba!- talán kicsit élesebben csendült a hangom mint szerettem volna, és ezzel egy időben eltoltam magamról a fejét, hogy a szemembe tudjon nézni, hogy nézzen már rám, nekem ez az egész nem esik jól, nem akarom! De mintha ezt eddig meg sem hallotta volna. Azóta ebben a vad szenvedélyes ködben fürdőzött mióta a vállán kicipelt a kocsihoz. Bűntudatom volt, hogy ezt én okoztam, ugyanakkor rémült is voltam, hogy mi a fenét művelünk itt? Hátrébb húzódtam tőle egészen annyira, hogy a hátam a konyhaszekrénynek tudtam támasztani.
- Mi a franc ütött beléd? Ez itt....szerinted nekem ezekre van szükségem, hogy jó legyen veled, hogy még jobb legyen veled?- néztem végig a csupa ragacsos édességgel bekent testemen.Megráztam a fejem
- Lefürdöm. NE!- emeltem meg szigorúan a magasba lendítve a jobb mutatóujjam, amikor láttam, hogy közelebb akar jönni. Nem akartam most az érintését, mert a testem még mind azért az előző pár óráért vágyakozott amelyet a szobájában töltöttünk.Lassan álló helyzetbe toltam magam a konyhaszekrénynél, ragacsos tenyerem a szekrényhez simult.
- Megtalálom egyedül is a fürdőt amit a múltkor használtam. És ne....ne gyere utánam, egyedül akarok egy kicsit lenni!- könnyekkel telt meg a szemem, amikor visszapillantottam rá még távozóban.
- Miért kellett elrontani...?- nem vádoltam csak keserű volt a hangom, és miközben odafent a vendégszoba fürdőjében hagytam, hogy a víz lassú hűvöse beborítson, és végigmostam a testem, a könnyeim is szabadon engedtem. Komolyan ennyire nem ismert engem, komolyan azt hitte, hogy ennyire közönséges vagyok? Mocskosabbnak éreztem magam mint amilyen voltam, és nem az édesség miatt amit szétkent rajtam. Kezembe temettem az arcom, és kellett egy negyed óra még  fürdés után, amikor vizes hajjal és magamon végigcsavart vajszínű fürdőlepedővel lesétáltam a pihenő szobába. Nem tudom ő hol volt eddigre már nem találtam sem a konyhában sem ott. Valószínű fürödni ment vagy nem tudom. Leültem a kanapéra...valami furcsa indíttatásból oda ahol egy hete ő feküdt, és a tekintetével csalogatott. Hatalmas sóhajjal dőltem hátra és a plafont bámultam. Mi a fenét csináljak? ha előkerül azt hiszem megkérem, hogy vigyen haza...de nem. Ezt meg kell beszélnünk, hiszen megfogadtuk, hogy soha többé nem válunk el úgy, hogy kimondatlan dolgok maradnak bennünk. Magammal egyeztem meg, hogy megvárom amíg előkerül, csak reméltem, hogy nem alszom el addig. Újra megtelt a szemem könnyel, és próbáltam visszafogni, csak nyeltem nyeltem vissza mindet. Szeretem....perszehogy szeretem, de azt hiszem olyasmit vár el tőlem amit nem tudok neki megadni. Nem vagyok különleges, nem vagyok mindenféle étel fetisiszta, igazából még egy csomó dolgot ki sem próbáltam amikről Em mindig mesélt nekem....én egyszerű lány vagyok. Lehet ez a baj velem? De hiszen a pipacs is olyan egyszerű...és én ez vagyok neki. Vagy nem? Már nem? Kézfejemet a homlokomra tettem, és újabb nehéz sóhaj szakadt fel belőlem. Ó Damien, miért?  

Tag:[You must be registered and logged in to see this link.]|Muzzak: [You must be registered and logged in to see this link.] | Outfit:
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megszökve a világ elől, csak te és én... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megszökve a világ elől, csak te és én...   Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitimeSzomb. Feb. 28, 2015 3:16 pm



Megszökve a világ elől, csak te és én...
Malibu, Tengerpart
❤️Mara & Damien ❤️


[You must be registered and logged in to see this link.]I[You must be registered and logged in to see this link.]I [You must be registered and logged in to see this link.] I[You must be registered and logged in to see this link.]I[You must be registered and logged in to see this link.]I [You must be registered and logged in to see this link.]

Boldog voltam, mert azt hittem… úgy éreztem, hogy Mara is élvezi, minden érintésemet, elragadott a lelkesedés azt hiszem, csak azt tettem, amiről azt hittem, hogy ő is szeretné, hiszen…odafent tortáról, és habról beszélt és arról, hogy milyen finomak lennénk….vagy én lennék finomabb. A hangjára felkaptam a fejemet és meg is ráztam, mintha a zsibbadt ködöt próbálnám lerázni magamról, azt hiszem a mosolyom is lehervadt amikor rá pillantottam, mi csendült a hangjában? Megvetés? Szóra nyitottam volna a számat, de csak beszélt és én hallgattam, lehorgasztott fejjel, amikor éreztem, hogy ellép mellőlem utána akartam nyúlni, bocsánatot akartam volna kérni tőle, de nem, egyszerűen: "Ne!" Úgy húztam vissza a kezem mint akit megégettek, felálltam és figyeltem az alakját ahogy eltűnik a kanyarban, mit csináltam?! Ez neki sok volt…biztos, hogy sok volt! Tiltakozni akartam, hogy én nem rontottam el semmit, csak… izgalmasabbá tettem, csak hát nem ezt akarta ő is? Lerogytam a földre, és úgy ahogy voltam, elkezdtem eltüntetni a mocskot amit csináltam, mire erre jár ne is emlékezzen arra, hogy mit műveltem vele, tényleg megvet ezért? El sem kezdtük és szakítani fog velem?!  Remegve dobtam bele a mosógépbe a takarót, és töröltem meg az arcomat, melytől még ragacsosabb lettem, nem tudtam bemenni a szobámba, akkor lesújtana a veszteség, a tudat, hogy mit vesztettem el cirka negyedóra alatt. Beszélnem kellett valakivel, így csak egy dolgot tehettem, miután a földszinti közös fürdőt használtam, és lefürödtem, tréning nadrágban és egy kapucnis pulóverben mentem ki telefonnal a kezembe anyám rózsakertjébe és ültem le a verandára, fáztam, mert a lehető leghidegebb vízben fürödtem meg, vacogtam is a fogaim össze-össze csattantak.
-Mother! Baj van! Azt hiszem elveszettem! Én… azt csináltam amit szeretett volna, és … de mégsem! Negyedóra se lehetett és én mindent tönkre tettem. Megvet, és utál! Mother biztos hogy utál! Pedig csak tejszínhab volt, és méz… meg csoki… Azt…azt hiszem megbántottam, látnod kellett volna az arcát! Még sosem nézett rám így! - és csak beszéltem és beszéltem, megállás nélkül,arról, hogy nem lesz többé Mara, hogy nem leszünk mi csak megint én, és fájt beismerni, de mi van ha megutált?! Gyűlöl? Hogy elvesztem , egy félre értés miatt…?! Amikor pedig elfogytak a szavak az édesanyám nyugodt, de azért mégis aggodalmas hangját hallottam.
- Az istenekre Damien, szó szerint vetted az egyik kis sóhajtását?
- Tudod milyen vagyok…. - dünnyögtem halkan, kétségbeesetten.
-Tudom, Son, tudom de… ti még csak most kezditek megismerni egymást, más oldalról,  Mara visszafogottabb asszony, fokozatosnak kell lenned, nem rohanhatod le, és tudom milyen vagy ki sem mondtam, hogy Holland csokoládé, de te máris egyenesen Hollandiából hozatod nekem, mert akiket szeretsz, tudom, hogy a kedvükben akarsz járni, és minden kívánságukat akarod teljesíteni. Vegyél egy nagy levegőt, és igyál meg egy teát, ott van a szekrényben, csinálj neki is, jót fog tenni mindkettőtöknek, és beszéljetek, beszéld meg vele. Nincs itt a világ vége, okosak vagytok, felnőttek , meg kell beszélnetek.
- De, mi van ha nem akar belőlem többet?! Ha…ha…Mother!. - az ajkamat rágcsáltam, azt hiszem véres is volt a szám belülről, már éreztem a fémes ízt
- Son! Szedd össze magad, mert különben oda megyek és seggbe rúglak! Nem tudok nyilatkozni helyette, de ezt kettőtöknek kell megoldanotok, de hozd helyre, mindenképp, mert imádom Marát, rendben?!
- Rendben Mother! Szeretlek! - bontottam a vonalat, és egy nagy sóhajtás kíséretében becsúsztattam a kenguru zsebbe a telefonomat, és bementem a konyhába, feltettem főni a vizet a teának, és elmentem a másik telefonomért, körbe jártam a házat, de a kopogtatásomra nem válaszolt, így bátorkodtam benézni a vendégszobába, nem volt ott, a sajátomat vettem célba, ott sem volt.
Hova tűnt?!? Itt hagyott?!? Fogta magát, és itt hagyott szó nélkül?!? Ennyit értem neki…? Lerogytam a lépcső aljára a hallban és azt hiszem, életembe először bőgtem el magamat, mint egy óvodás gyerek, a nagy felfordulásban azt hiszem a mobilját ott hagytuk nála, felhívni sem tudom! A fejemre húztam a pulóver nyakát, és próbáltam megnyugodni, csak vegyél nagy levegőket, Damien! Minden rendben lesz! Visszamész hozzá becsengetsz és térden állva könyörögsz a megbocsátásért, így lesz, igen! Vissza megyek! Ám még halványan emlékeztem arra, hogy az anyám nyugtató teái közül igyak meg egyet, megtöröltem az arcomat és magamat átkoztam, hogy lehettem ekkora balfasz, miért kell mindig mindent szó szerint értelmeznem ha a szeretteimről van szó?! Tea készítés közben is többször megtöröltem az arcomat, és még az orromat is kifújtam egy papír törlőbe, aztán ügy döntöttem, hogy bemegyek abba a szobába, amit ő Afrikának hívott, pontosabban az… a menekülő szava, vagy mi a franc, érdekes hogy sosem vágytam olyan kapcsolatra ahol ilyen szavakat kell alkalmazni, mert nem vagyok az a típusú aki imádja az efféle szexuális játékokat, de… ez csak… móka volt… jól érezhettük volna magukat, túl követelőző voltam? Tényleg nem tudtam, hogy mi lenne jó az adott pillanatban, a hajam már úgy ahogy megszáradt, de még mindig fáztam, inkább belülről, a gyomor ideg miatt, ami rázott. A bögrémet majdnem elejtettem, amikor megláttam őt a pihenő szobámban, földbe gyökerezett a lábam, nem tudtam, hogy zavarhatom-e.
Azt mondta, hogy ne menjek utána és ne is keressem, letettem a bögrémet az ajtó melletti kisasztalra, igyekeztem, hogy ne koppanjon, tépelődtem, hogy mitévő legyek, csinálok neki is egy teát…Felemeltem a bögrém és sarkon fordultam, hogy tíz perccel később, én egy második adag teával térjek vissza, magamnak, neki pedig az elsővel. Egy szivecskés bögre volt, nagy fejér lábakkal, és egy görbített nyíllal ami a fogóját volt hivatott helyettesíteni, pici pötty orrocskája volt, és mosolygott.
Az én bögrémen mivel fehér volt, egy felirat is állt. : "Mérhetetlen szereteteddel, és imádatoddal és túlbuzgóságoddal fájdalmat is tudsz okozni, figyelj oda ezekre, Son!"
Nagy bögre volt ez kérem szépen! Ráadásul Mothertől kaptam, szerettem nagyon, mert olyasmire figyelmeztetett, amit ma tettem, egy olyasvalaki ellen, akit szeretek. Túlpörögtem és nem figyeltem, azt hittem azt szeretné… pedig nem. A bögréinket letettem oda ahol az enyém volt korábban, az asztalkára a pihenő szoba ajtaja mellett. Voltak itt héliumos szivecskés lufik, az ajtó mellett, díszítés gyanánt, emlékszem. Sarkon fordultam, halkan lépkedtem, még a házi papucsomból is kiléptem, hogy ne hallatszódjanak a lépteim, az előtérben halásztam párat és addig ügyeskedtem, míg rá nem tudtam kötni a telefont, és meg is tartották a levegőben, három, vagy négy lufi kellett hozzá. Aztán visszasétáltam a folyosóra, és meglöktem a kis postás lufijaimat, hagytam,hogy hadd lebegjenek oda Marához,a levegőben. A bögrét pedig beljebb raktam a szobába, nem szerencsétlenkednék ennyit, ha nem szeretném! Nem akartam zavarni, nem tudtam, hogy szabad-e, de mindensetre örültem,hogy idebent látom, nem ment el,van még esélyem beszélni vele, csak... jussa túl az akadályokon. Elbújtam, távolabb az ajtótól, levettem a saját telefonom hangját és ismét megtöröltem az arcomat, és azt hiszem meg kellett, hogy töröljem a szájam a pólóm ujjában, ugyanis, már láttam, hogy a fehér bögre pereme tiszta piros… Néhány pillanat múlva pedig sms-t jelzett a benti telefonom.

Zavarhatlak…? Vagy… hívjam ide Tylert, hogy vigyen haza?
D. :fff:  :34:


Ültem, és vártam és a telefonom kijelzőjét sasoltam, majd eszembe jutott a tea.

Tettem oda teát, a piros bögrében van…

Neki vettem, miután elkezdtem tervezgetni, hogy itt marad velem, márint, hogy… szóba jött az, hogy mi ketten…kettőnkből lehet valami. Mivel a pipacsosra várni kellett még a keramikusnál, így ezt vettem, hogy legyen kéznél bögréje, amiről én jutok eszébe akkor is ha még alszom és ő korábban reggelizne mint én. De, ilyenek már nem lesznek...? Nem sok esélyét láttam, az arca, a csalódottságát láttam magam előtt, ahányszor csak lehunytam, megvetés?Riadalom? Végeredményben, mindegy, mert az eredmény ugyan az, fájt  látnom amit láttam az arcára kiülni, és azt is, hogy ezt én okoztam neki.
Megdörgöltem a szemeimet, még mindig fáztam, most már a hideg járólap is zavart. Meglepett, hogy Tylerrel hogy el tud bolondozni, ő… biztos jobban illene hozzá mint én, én… nagyon szétszórt és szeleburdi tudok lenni, ha fellelkesülök valami iránt, időnként… időnként olyan lehetek ilyenkor mint egy gyerek, és…anyám szerint azért, mert nem volt igazi gyermekkorom, amiért egyáltalán nem hibáztathatom, ő megtett mindent azért, hogy jó iskolába járhassak, nem tehetek róla, hogy szociális szintem szerintem megbuktam az életben, vagy nem tudom.



¤ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]¤ Damien:[You must be registered and logged in to see this link.] ¤ Apróságok: ¤ [You must be registered and logged in to see this link.] ¤[You must be registered and logged in to see this link.]
[/font][/size][/font][/size][/font][/size]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Megszökve a világ elől, csak te és én... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megszökve a világ elől, csak te és én...   Megszökve a világ elől, csak te és én... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Megszökve a világ elől, csak te és én...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Széles a világ, nagy a szerelem
» Csak a magam törvénye szerint~
» Csak semmi pánik! - Deli & Scott
» Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás
» Csak kövesd a pénz szagát! - 3. szín

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-