KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Burn Into My Eyes Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Burn Into My Eyes Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Burn Into My Eyes Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Burn Into My Eyes Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Burn Into My Eyes Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Burn Into My Eyes Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Burn Into My Eyes Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Burn Into My Eyes Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Burn Into My Eyes Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Burn Into My Eyes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Burn Into My Eyes Empty
TémanyitásTárgy: Burn Into My Eyes   Burn Into My Eyes Icon_minitimePént. Márc. 06, 2015 10:55 pm

A koncert előtt üldögélek a kis lazító székben is a dalszöveget mormolom. Csak egy számot nyomunk le, talán ha a közönség akar még egyet akkor talán nyomatunk még egyet. Bár nem én vagyok az énekes, most engem kértek fel ide a...mi is a banda neve? Hmm...Burn Into My Eyes.
Óóócska. A mienk legalább egyedi volt.
Lényeg, hogy most néhány számuknak a dalszövegét én éneklem mert a gitáros rendesen bebaszott és jó formán használhatatlan lett. Atyaég, milyen tag az aki egy koncertjére sem tud megjelenni?
Persze öreg vagyok én már ehhez, hehe.
De most inkább a pénz vezérel. Valahogy fel kell tartani a kölyköt, én magam másodlagos vagyok. Éltem már szarabbul, festettem már szarabbul, most a kölykön a lényeg. Nem akarom elcseszni szegény fejét, ezért pénz szerzés céljából most muszáj egy ilyen koncertet bevállalnom.
A többi tag jóval fiatalabb a húszas éveik elején és közepén járnak, izgatottan dumálnak és próbálnak. A legrosszabb, hogy most nem gitározok.
Csak éneklek.
A koncert pedig kezdődik, egy kissé lerobbant pub, bár nekem az ilyen környezet jobban tetszik. Amolyan romkocsma hangulat, az ilyet pedig mindig is szerettem. Már úgy konferálnak fel minket, hogy:"Most pedig mindenki szegezze a fülét és szemét a színpad felé, mert következik A Burn Into My Eyes, Sid Lysonnal a mikrofonnál."
Mi pedig bejövünk. A srácok izgatottan mutogatják a metál villát, a dobos nagy vigyorral ütögeti a halántékát. Én csak hűvösen mosolygok. A közönség pedig szintén vissza kapálózik és ujjong. Beállok a mikrofon állvány elég majd megütögetem kicsit a mikrofont.
Működik, király.
- Oké, srácok szóval remélem kurvára készen álltok! Az üvegeket mellőzétek, úgy szeretem a pofám ahogy van!
Az apró közjáték hatására páran felröhögnek, valaki egy "okét" egy másik "semmit nem ígérhetek"-et ordít fel. Én csak vigyorogva biccentek majd a srácokra pillantok.
Tetszett nekik a közjáték. Biccentek, azzal az egyikük belecsap a húrokba, a dobos pedig püföli a tam-tamot. Én pedig visszafordulok a mikrofonhoz majd egy nagy ordítást követően elkezdem a bemagolt szöveget énekelni.
Másképpen adom elő mint az eredeti énekes, de meg kell hagyni szerintem egész jól hangzik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Burn Into My Eyes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burn Into My Eyes   Burn Into My Eyes Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2015 2:10 am

Sid & Lillie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Magam sem tudom, mit keresek egy ilyen lepukkant helyen. Komolyan, mintha valami lecsúszott alkoholista csöves lennék. Körülöttem mindenféle kissé szakadtnak tetsző arcok. Zavartan a szemembe húzom a kapucnimat, mikor a pulthoz megyek és rendelek egy feles vodkát és egy fröccsöt, majd egy félreeső sarokban keresek helyet magamnak és ujjaimmal türelmetlenül az asztalon dobolva várok. Gyorsan lehúzom a vodkát. Meg kell hagyni, nem az a fajta minőség, amit a menő klubokban megszoktam, elég karcos, az íze sem a legjobb, de az alkohol legalább megnyugtat valamelyest.
Természetesen nem önszántamból vagyok itt. Legalábbis nem teljesen. A helyzet az, hogy kifogytam az anyagból és már jó ideje nem futottam össze senkivel, akitől szerezhettem volna, a hétvégén pedig elég nagy bulik vannak kilátásban, oda nem szeretnék „kedvfokozó” nélkül menni. Felhívtam hát egy ismerősömet, aki tudtam, hogy segíthet a problémám megoldásában, ő hívott ide. Viszont egyelőre nem látom sehol. A tömeg azonban lassan sokasodik, majd a színpadon egy olyan bandát jelentenek be, akikről én személy szerint még sosem hallottam korábban. Meg is jelenik pár elég fura külsejű alak és az énekes egy alighanem viccesnek szánt beszólása után bele is csapnak a zenélésbe. A zenéjük nem áll túlzottan közel az én ízlésemhez, az énekes hangja mégis egész kellemes, észre sem veszem és ösztönösen a zene ütemére dobolok az asztalon egy idő után, ahogy várakozón pásztázom a tömeget, szememmel az ismerősöm után kutatva.
Vissza az elejére Go down
 

Burn Into My Eyes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Throw me to the flames. Watch me burn!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-