KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Kíra Ardelia Lyson Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Kíra Ardelia Lyson Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Kíra Ardelia Lyson Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Kíra Ardelia Lyson Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Kíra Ardelia Lyson Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Kíra Ardelia Lyson Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Kíra Ardelia Lyson Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Kíra Ardelia Lyson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Kíra Ardelia Lyson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kíra Ardelia Lyson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kíra Ardelia Lyson Empty
TémanyitásTárgy: Kíra Ardelia Lyson   Kíra Ardelia Lyson Icon_minitimeSzomb. Márc. 07, 2015 9:31 am

Kíra Ardelia Lyson
Des Moines, Iowa, 1997.03.10 [You must be registered and logged in to see this image.]
18
Tanuló, Gitározás, Rock
Civil
Madeline Rea Mason
Karakter személyisége
◆ Pozitív tulajdonságok:  
- Imád gitározni.
- Szereti az apját.
- Őszinte.
- Macskabolond.
- Természetbarát 



◆ Negatív tulajdonságok:
- Öntörvényű.
- Makacs.
- Adrenalin függő.
- Bosszúálló.
- Kapzsi.
- Pofátlan.
- Maximalista.


◆ egyebek: Tetoválások, fülbevalók, piercingek.


◆ Kinézet: Nem vagyok nagy termet, 160 centimmel nem magasodom épp az emberek fölé, de az biztos hogy magamra hívom a tekinteteket. Hajam hmm...az biztos hogy hosszú, enyhén hullámos, felnyírt, eredetileg talán fekete volt valamikor, de már régóta a szivárvány színeiben ragyog, voltam már barna, vörös, piros, lila, rózsaszín, kék. Más cipőkre költ, én hajszínezőre. A nőiesebb cuccok híve vagyok, bár nem vagyok az a csajos csaj, így ruhatáram se elegáns! Láncok és biztos tűk tucatjai, amik díszítik ruházatom, ezen kívül szegecseket is vélhetsz felfedezni rajtam.

Történet vagy szerepes példa
Az angyali szépségem megmaradt, csupán hibátlan lelkem fényét zabálta fel a sötétség, s torzította egykoron szelíd lelkemet vérszomjasan kapzsivá. Én az vagyok aki, az lettem, amivé tettek és ezt már elfogadtam. Az előnyeit nézem és nem a hátrányait, élni akarok, nem egy sírban fetrengeni. Nem vagyok jó, nem vagyok rossz, ne skatulyázz be, ha megteszed, az már a te bajod, ha meglepetést okozok.

 Ki az aki viszont akarja látni tetteinek következményeit? Hát én nem! Nekem semmi kedvem sincsen hozzá. Nem számít, mit tesznek veled. Nem számít, ki néz rád ferde szemmel. Te erre születtél. Mások elvehetik, ellophatják - de csak, ha könnyelműen hagyod. Csak, ha engeded. Egyetlen barátomnak nevezhettem Thomas-t, aki jobban megértett, mint bárki más(apán kívül, de ő megint más). Össze voltunk nőve, de szó szerint. Mindent együtt csináltunk, rejtjeleket találtunk ki, egyszer pedig felástuk az egész játszóteret, mert valamelyikünknek valahonnan eszébe jutott, hogy biztos kincset rejtettek alá. Hogy miért pont oda, azt már egyikünk se tudná megmondani – van egy olyan sanda gyanúm, hogy akkor sem tudtuk volna. Ekkor voltunk 9 évesek, de már ekkortájt is eléggé lázadó típus voltam, apám nevelt, szóval ez érthető. Páran a suliban kinevettek emiatt minket, de én…engem csak ne nevesen ki senki, így 3 gyerek miattam került kórházba. Apa pedig nem volt boldog. De valahol mélyen tuti büszke volt a lányára. Tízen négy éves koromban kezdtem felnyíratni a hajamat, fülbevalókkal és piercingekkel látva el magam, aztán nyertem egy gitárt is. Hogyan? Egy pályázat volt, megnyertem. Mert nyernem kellett.  Ártatlan külső, ördögi belső, nem is, mert őrült!
Thomassal becsapódtunk egy bandába, öten vagyunk összesen, én vagyok az egyetlen csaj és én minden percét élvezem az együtt töltött időnek. Mindünk túl heves, önfejű és csökönyös természettel voltunk megáldva ahhoz, hogy életünk harmonikusnak vagy éppen idillinek legyen nevezhető, mégis bizton tudtam, hogy számíthatok rájuk, ahogy ők is rám. A magunk forrongó vérmérsékletével, ellentmondást nem tűrésével szeretjük egymást. Otthon nem sokat vagyok, ha mégis akkor apu idegeire megyek, már ha otthon van. Bár van olyan pillanat, mikor együtt ruccanunk ki valahová. Tanulok a múlt vétkeiből, dolgozom a megoldáson és nem várok el azonnali eredményeket, türelemmel várom ki, amíg eredményt nem hoz a küzdelmem. Nem véletlenül tartok ott, ahol. Adrenalinként szolgál a pozíciómmal járó kihívások sora. Nem félek kockáztatni, nem félek a változásoktól, ahogyan az ellenfeleim sikereitől sem rettenek meg... Megkörnyékeztem a helyi Tetoválómestert. No, nem a két szép szeméért! Nyugtalan voltam, újfent fogalmam sem volt róla, hogy ez megint miért van, de került fel rám pár lélekölő nyom. Jelzés, meg miegyéb.  Jó reggelt napfény, hozzád utazunk. Új dalt dúdolj most. Te fent vagy és mi feljutunk!
De történt egy katasztrófa is. Úgy gondoltam, Thomassal együtt leszünk örökké, sőt, egyszer talán több is lesz közöttünk... de meghalt. Egy nagy darab fickó elől menekültünk, beszóltunk neki. Ketté váltunk, a fickó Thom után eredt. Majd fékcsikorgásra lettem figyelmes, végül kiabálásokra, visszarohantam. Thomas ott feküdt vérben tocsogva a földön. Aki üldözött minket az meg sokkot kapott. Teljesen kifordultam magamból. A legjobb barátom meghalt. Lassan két éve. Azóta teljesen kezelhetetlen vagyok, nem engedek senkit se közel magamhoz. Gyűlölet feszült, gyűlöletnek, harag haragnak, megvetés megvetésnek. Voltak dolgok, amikkel ugyan nem birkóztam meg, de sikerült átlátnom a sötét felhők felett, amik körülöttem húzódtak. Apa próbált segíteni mindenben, de aztán a gitározásban megtaláltam magam. Annyira elveszítem az időérzékem, hogy még soha nem álltam ennyire közel valamiféle "transzállapothoz", bár ezt most nem a végtelen nyugalom, hanem a teljes elmeblokk okozza azt hiszem. Néha mintha nem színeket és szagokat éreznék, hanem csak hangokat, dallamokat, amiket a gitárom húrjai okoznak. Mint aki nem is a világban él, hanem a zenében. Egyszerűen, ha hozzám szólsz, kell néhány perc, míg felfogom. Az egész olyan megbabonázó. Nem létezik az idő, a tér, nincs test, nincs semmi, csak én vagyok és a gondolataim. Szabadnak érzem magam, igazán jó érzés.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

Kíra Ardelia Lyson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kíra Ardelia Lyson   Kíra Ardelia Lyson Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2015 6:06 pm

Elfogadva!
Szia!
  Ne haragudj, amiért ennyire megcárkoztattalak Téged is meg a fatert is...
viszont köszönöm szépen a változtatásokat!


  Mindig is szerettem a nem mindennapi, különleges neveket, így hát már a neveddel lenyűgöztél.

  Sajnálatos, ami a Te barátoddal történt...és bármennyire is volt szomorú a történeted vége, olyannyira tetszett az egész megfogalmazása. Már az első bekezdéssel elkápráztattál.

  Hogy ezek a tomboló hormonok mikre nem képesek! Very Happy Tipikus lázadó tinilány vagy, amivel nincs is gond...legalább edzed a fater idegeit. Wink
Gondolom muzsikusaink örömmel fogadnak egy újabb kis zenészpalántát...úgyhogy minden jót kívánok a jövődet illetően! Very Happy

  Apuci már biztosan tűkön ülve vár, így hát nem is tartalak fel; huss foglalózni, aztán már mehetsz is játszani!

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Kíra Ardelia Lyson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sid Lyson
» Lyson Family
» Karen Lyson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-