KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Sean & Chandler Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Sean & Chandler Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Sean & Chandler Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Sean & Chandler Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Sean & Chandler Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Sean & Chandler Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Sean & Chandler Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Sean & Chandler Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Sean & Chandler Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sean & Chandler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sean & Chandler Empty
TémanyitásTárgy: Sean & Chandler   Sean & Chandler Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2015 12:28 pm

- Anya? - szól Sammy a hátsó ülésről, és ahogy az utat kémlelem lassítva, pontosan tudom mit fog mondani. - ... nincs itt a kutyus.
- Igen kicsikém, ez nekem is furcsa. - felelem, miközben önkéntelenül is a ki útszakaszt szemlélem, ahol a fiatal lányka ki szokott fordulni a kutyával, de most csak egy gondterhelt arcú férfi szedi gyorsabban a lépteit, miután gyors pillantást vetett az órájára. Bizonyára késésben van.
- Biztos nincsen semmi gond - nyugtatom a fiamat, miközben lassan megérkezünk haza, és megállok a kocsival. - Talán Lacey nem ért rá ma megsétáltatni.
- De tegnap se volt itt. - jegyzi meg komolyan, miközben ujjacskáját a szájába veszi, hogy megint a körmét rágja.
- Ezt meg ne lássam többször, drágám - figyelmeztetem a visszapillantóból, miközben az ujja kicsúszik a szájából, és a háta mögé dugja. - Na kiszállás...

Estére egészen folyamatos lesz a kutyaugatás, Sammyt le se lehet vakarni az ablakból, ahogy a szomszéd lakásba néz, én pedig a fejemet csóválom, akárhányszor könyörögva néz rám.
- Mami, csináljunk valamit. - selypeg, mint mindig, ha fáradtnak érzi magát, én pedig felsóhajtok.
De hiszen biztos, hogy nincsen semmi baj. Talán csak a gazdája elutazott valahová. De akkor a lánykával, aki sétáltatja, mi történhetett? Csak ezen jár a fejem, miközben megvacsoráztatom Sam-et, megfürdetem, és lassan aludnia kell, de még az esti mesénk hangját is félbeszakítja a szerencsétlen állat ugatása. Szerencsére a gyerek jó alvó, így pár kérdés után békésen alszik, mit bán ő kutyaugatást, vagy bombarobbanást, bár én is ilyen jó alvó lennék mint mindig.
Azonban lassan ideje kézbe venni a dolgokat, hátha mégis valami szerencsétlenség történt. Habozva tárcsázom is a rendőrség számát, egyébként is minta Lacey említette volna, hogy a kutya gazdája egy rendőr, és nyugodt hangon megkérdezem, nem küldenének -e ki valakit, mert aggódom a két nap óta tartó ugatás miatt, hátha rosszul lett a lakó a lakásban, és segítségre szorul.
Aztán nincs más hátra, mint várni.
Ügyes-bajos teendőim között egyre gyakrabban tekintgetek ki az ablakon, miközben megpróbálom elképzelni a férfit, aki "nem olyan öreg", ahogy Lacey leírta, és "egész jóképű lenne, ha nem dolgozna annyit, mint egy gép, és nem nézne úgy ki,mint egy zombi." Elmosolyodom, ahogy eszembe jut a lány hangjának csengése, és szinte látom magam előtt a férfit, aki bizonyára magas és széles vállú, mert hát a bűnt üldözi, rendőregyenruhában, elhanyagolt pofaszakállal, szomorú szemekkel. Ilyennek képzelem. Bizonyára roppantul magányos lehet, ha a kutyája az egyetlen társa, és talán történt vele valami a múltban, amitől egyedül maradt.
Szegény fickó.
EGyre többet sandítok ki az ablakon, és szinte megdobban a szívem, amikor meglátok egy férfit a lakás felé közeledni. Rögtön magamra is kapok egy kardigánt, és kisietek az utcára, gondosan bezárva az ajtót magam után, hogy Sammy biztonságban legyen.
A férfi lassúnak és fáradtnak tűnik, nagyon megesik rajta a szívem, így a legkedvesebb, legmelegebb hangon szólítom meg.
- Jó estét kívánok, itt lakok a szomszédban, és én hívtam a rendőrséget. - szorosabbra húzom a kardigánom, elég csípős az éjszakai levegő. - A kisfiammal nagyon aggódtunk, mert két napja nem láttuk a kutyust, és az ifjú hölgyet aki sétáltatni szokta, így... azt hittem valami baj van... - elbizonytalanodok, mert a sötétben nem láthatom az arckifejezését. - Elnézést, engedje meg, hogy bemutatkozzam, Chandler Vaillant vagyok - isten neki, mi baj történhet alapon nyújtom a kezem, és tudom, a sötétben nem igazán láthatja, de megeresztek felé egy kedves mosolyt is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Sean Walker Holmes
Sean Walker Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : LA/LV
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2013. Dec. 12.

Sean & Chandler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sean & Chandler   Sean & Chandler Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2015 3:39 pm

Nagyot sóhajtok... Hátradőlve a székemben mikor először felnézek az újabb ügy aktája fölött. Mikor sötétedett be?? - kíváncsian szemlélem az ablaküveget, ahol nincs kecmec, a nap megint elérte a horizontot. Egy újabb elpocsékolt nap.. - térek vissza a szöveghez, olvasok bele a jelentésbe, aztán a másikat húzom elő, de még most sem passzolnak a történtek. Valamit nem vettünk észre.. Érzem!

Újabb órák telnek el, talán.. de az is lehet már napok óta itt ülök a papírok fölé görnyedve és az íróasztal széléről befigyelő lámpa az egyetlen, na meg a némán vilukszoló számítógép kék képernyője, ami jelzi, hogy errefelé még van valaki. Az egész kapitányság kiürült már...
Aztán hirtelen vágódik ki az üvegajtó a képembe!

- Hé.. Sean.. Valami bejelentés érkezett... a házból ahol laksz.. azt mondják kutyaugatás, a nő a te címedet adta meg. - bután nézek - Kiküldjek egy járőrt vagy...

- Nem, nem.. megnézem! - vágom rá hirtelen, talán kapva az alkalmon hogy végre hazamehetek, de a telibe terített akták egymáson felfekvő tömege visszahúz.
Az ajtó már becsukódott, de én visszaeresztem a zakómat. A telefon..
Kikutatom a zsebemből, és tárcsázom Lacey számát. Örülni fog hogy ilyenkor zavarom.. - nézek az orrom elé emelt karórára közben, holott a szemben fekvő nagy falon ott feszít a falon.
Kicsöng... De nem veszi fel. Ráncolom a szemem, de beletelik újabb néhány pillanatba mire a tekintetem a naptárra téved, arra ami ott feszeng folyamatosan az asztalon és.. Hányadika is van ma??

A számítógép képernyőjére nézek, aztán a naptár, és akkor világosodik meg hogy elmulasztottam tekerni rajta egyet. És Lacey TANULMÁNYI KIRÁNDULÁSON VAN!

Pont ilyen lehet az a jelenet, a filmekben, amikor a főhős megáll.. megvilágítják körülötte a környéket és ez hivatott jelezni a magvilágosodás pillanatát. Igen, pont így nézhettem ki...

- Basszus.. - hagyja el a számat csendesen, de azonnal is kapcsolok, kezem újra a zakó nyakán, a másikkal már kapcsolom a lámpát, a gép lekapcsolást nem tervezem, jelszóval védett, és már száguldok is kifelé a kocsihoz.

Paul.. biztos nem tudta mi ez az éjszakai nagy vágtatás. Még mindig az ő képzelt képe játszott a fejemben, amikor már szorítom a kormányt, és egy cseppet sem nagyobb sebességgel mint ami megengedett, de azért sietősen tartom hazafelé az irányt.
A zakót nem vettem fel.. A vegasi éjszakák amúgy is pokoli melegek, hát még ilyentájt.. és a következő percben már csurgok is befele a parkolón.
Pity-pity.. Szól a riasztó, de én már kezemben a zakóval sietek, és másikkal már útközben túrom is fel a zsebemből a kulcsokat. Ekkor van hogy valaki megállít.

Először megtorpanok. Kedves, női hang, vagyis nem számítok támadásra elsőre, inkább meglep a dolog. El is tart néhány rövid pillanatig amíg felmérem a helyzetet és válaszolok.

- Jó estét! - ez az első reakció - Igen.. az én hibám, Lace elutazott a hétvégére én meg.. - kezdem el véletlenszerűen rázni a fejemet, de már előttem is az a barátságosnak tűnő kéz - Bocsásson meg.. - dobom át a zakót a másik kezemre, és felé nyújtom az enyémet hogy belecsúsztassam a felém nyújtott tenyérbe. - Sean Holmes. - egy nyomatékosító biccentés, de.. hol is tartottunk az előbb? - Szóval elnézését kérem, Lace mondta nekem hogy ebben a két napban nem lesz, de tudja hogy van ez... - elnézéstkérő pillantás - eltévesztettem a napot.. De azonnal orvosoljuk a helyzetet.. - indulok meg előre, félig hátra-hátrafordulva, remélve hogy követ, elvégre nem kéne egy újabb bejelentés vagy egy másik haragos szomszéd. Az emberek néha szeszélyesek!


Vissza az elejére Go down
 

Sean & Chandler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sean & Lacey in LA
» Nikita and Sean - Régi barátok...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-