KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lucky Seven - La première nuit

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lucky Seven - La première nuit Empty
TémanyitásTárgy: Lucky Seven - La première nuit   Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 7:54 pm

- Emelek kétszázzal - dobtam be a két százdollárost póker arccal, hiszen nem hiányzik egy csöppet se, hogy rájöjjenek, csak egy párral bátorkodok ekkorát bizniszezni. De hát ez a játék lényege, nem? A 'vesédig lelátok' nézésemet már tökélyre fejlesztettem az évek során, és már sokan dobták be miatta a lapjukat, pláne ha még megspékeltem egy enyhe mosollyal. Nem tehetek róla, sugárzik belőlem a magabiztosság. Sosem hittem abban, hogy az életünket előre megírták, de az biztos, hogy én erre születtem.
Jó húzás volt a szülőktől ez az étteremmel egybekötött kártyabarlang, így a kellemeset össze lehet kötni a hasznossal. Na és persze egy újabb színvonalas helyet tudhatunk magunkénak a nagy Las Vegas városában. És a legjobb, hogy ebben száz százalékos a beleszólásunk. Így nem csoda, hogy az alkalmazottak kifogástalanok, mind kinézetre, mind modorra. Ha népszerűsíteni akarjuk a Lucky Sevent-t mindez elengedhetetlen.
Ittam egy kis kortyot a jéggel teli whiskymből aztán ismét néhány százast csúsztattam az asztal közepére. Igen, ez végre az én menetem... Bár ilyen bárgyú pojácákat nem nehéz megverni. Lassan kezdek félni, hogy süllyed a tudásom, hiszen manapság egyre több hozzájuk hasonlóval futok össze. Igazi kihívásokat a piti kis utcai csavargók jelentenek, hiszen ők a megélhetésükért játszanak, így kénytelenek jól blöffölni.
Természetesen én nyertem a parit, így miután összeszedtem a pénzhalmot és szépen számsorrendbe rendeztem fellöktem magam az asztaltól egy széles mosoly kíséretében.
- Köszönöm uraim ezt a nem túl színvonalas, de egyben szórakoztató játékot. Várjuk vissza önöket legközelebb is. - azzal a fekete nadrágom zsebébe csúsztattam a pénzt és a zakómon igazítva egyet indultam el a bárpulthoz, ahol egy igen csinos kisasszony iszogatott egymagában. Bár ha az őt bámuló kiéhezett pasasokat elnézem, ez nem fog sokáig így maradni.
- Hé, Marty! - szóltam a pult mögött ügyködő srácnak. - Kérek még egyet. - az olvadozó jégdarabok hangosan csörrentek, ahogy a márványlapra tettem a poharat, ami mellett hamarosan megjelent egy ugyanolyan színig töltve a pazar ízű aranyos folyadékkal. A kezembe vettem és nagyot szippantottam mámorít illatából.
- Mit szolnál egy fogadáshoz? - kérdeztem a fiútól, aki közben serényen törölgette az asztalát.
- Milyen fogadáshoz, Campbell? - kérdezett vissza rögtön. Igen, Marty az én emberem. Az elsők között ismertem meg, mikor Vegasba költöztünk. Természetesen egy ostoba fogadás miatt elegyedtünk szóba. Ki képes több likőrt lehúzni egy levegővételre. A másnap mondjuk már nem volt olyan mulatságos...
- Látod azt a lányt? - intettem a fejemmel az előbb kinézett szőke felé, akire már időközben le is csapott az egyik úriembernek álomban sem nevezhető alak környékezett meg. Bár annyi szent, hogy női szemmel elég fessnek és helyesnek mondható lehetett. Csak az a kár, hogy buta mint a föld. - Egy százasba, hogy fél órán belül együtt távozunk innen. Na? - nyújtottam be a kezem neki, hogy szentesítsük a fogadást.
- Mármint szerinted lekoptatná miattad azt a csávót? Állom. - azzal meg is történt a gyors kézrázás, én meg nagyot hörpintve a poharamból el is indultam a sokat emlegetett hölgy felé, és mintha a csávó ott se lenne, kedves mosollyal üdvözöltem.
- Bonjour Fleur. Szépséges vagy, mint mindig. Rég láttalak, Juliette, hol jártál ma petite?


A hozzászólást Chrysander Campbell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 19, 2013 5:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lucky Seven - La première nuit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucky Seven - La première nuit   Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 11:23 pm

sunny

Something inside


Ma nagyon elaludtam, egészen tizenegyig durmoltam. Azt álmodtam, hogy a híd aljánál állok, és nézem a bátyám, ahogy leugrik, és ordítok neki, de meg sem hall, és leugrik újra meg újra, és nem tudok mit tenni, csak dermedten nézni. A bátyám ébresztett, úgy rázott, hogy mikor felkeltem, csukladozott a fejem is, és halálra rémültem az üvöltésétől. Egy pár pillanatig ijedten néztük egymást, én azért, mert nem tudtam beazonosítani, mi történt, és ő miért üvölt, ő meg azért, mert pontosan jól tudta, mit álmodtam, és én miért sikítottam. Én adtam fel előbb a meredést és sírva fakadtam. Na erre ő csak még jobban megdöbbent, és szorosan ölelt magához, míg megnyugodtam annyira, hogy nem adtam ki fura hangokat.
- Jól leszek, Gas, menj csak, mindjárt megyek reggelizni - Ígértem neki halvány mosollyal, mire homlokon csókolt és megölelt kicsit, aztán elment. Visszazuhantam a párnák közé, a kis csillagokat néztem a plafonomon, melyek még halványan fluoreszkáltak. Ezt a részét imádtam a szobámnak... itt kapnám meg Christől, hogy ez igazi kislányos, Lettys megszólalás volt. Elvigyorodtam... na tessék, az az idióta még akkor is megmosolyogtat, mikor nincs is itt, hogy húzgálja a hajam és beszóljon olyanokat, hogy nagyon gyerekes ahogy nevetek, meg hasonlók.
Az álmom után nem volt olyan nehéz megválnom az ágyamtól, kimentem, ettem valamit a testvéremmel, aztán elmentem mozizni Chris-szel, nagyon jót nevettünk a filmen, egyszerűen szánalmasan pocsék volt... szerinte, én meg olvadoztam jobbra-balra, hogy milyen végtelenül aranyos az egész... hát, szerettem volna egy pasit, ez ennyi, ezért volt minden, ezért tetszettek annyira a nyálas filmek is. Mert oké, hogy szánalmas nézni, de benne lenni gyönyörű lehet. Mindez után elhatároztam, hogy elmegyek sétálni, esetleg beülök valahova. Hajat mostam, meg lezuhanyoztam, most se fogtam be arany fürtjeimet, nem szerettem, gyerekes, de piszkáltam őket, ha már más nem teszi meg nekem ezt a szívességet... Egy [You must be registered and logged in to see this link.], melyeket gyöngyök díszítettek, és vastag arany szalag volt a derekánál. Szerettem volna csinos lenni, bárhol is kötök ki. Kifelé menet Gas megjegyezte, hogy gyönyörű vagyok, de a feketétől falfehérnek tűnök.
- A porcelán a divat - öltöttem nyelvet és kilibbentem. Sétáltam egy sort, a férfiak jól megnéztek maguknak, meg füttyögtek, de nem álltam meg, egészen egy szimpatikus helyig, ahova bementem, leültem, és kértem valami kicsit alkoholosat inni. Nem tudtam, mi hozott ide, talán csak simán nem akartam egyedül lenni, féltem a magánytól. éreztem, hogy néznek, de nem törődtem vele, ha szeretnének valamit, majd szólnak. Hát hamarosan jött is egy jól öltözött, orosz pasi. Szerencse, hogy tudtam oroszul is nagyjából, így megpróbáltam elbeszélgetni vele, de hamar beláttam, hogy ez egy idióta, és semmilyen finom téma nem érdekli. Nemhogy még irodalom, vagy zene, esetleg tudományok... ehh, ez is csak egy csinibabának nézett. Kedvem lett volna otthagyni a fenébe, de belém még szorult egy kis illem, és nem vitt rá a finom lelkem.
Szerencsére egy ismerős megmentett, és a közeledésében mégis volt kedvesség. Értékeltem, hogy franciául kezdi, nagyon figyelmes. Azonnal felé fordultam.
- Bonjour Chrysander - Mosolyogtam rá és elpirultam kicsit a megszólításra.
- Merci, te is nagyon fess vagy - Söpörtem ki egy mozdulattal szememből szőke hajam. Az orosz pasi döbbenten nézett rám, hogy nem vagyok orosz, és valahogy Chrysre sokkal szebben mosolygott, majd duzzogva elment.
- Nekem is hiányoztál, veled mindig olyan jó találkozni, végre egy kis értelmes társalgás - utaltam a többi pasira akik már nagyon figyeltek, és nem kellett nagyon a fejükbe túrnom, hogy lássam, miket gondolnak.
- Hát csak erre-arra, elmentem Londonba, meglátogattam a nagyapám a szülinapom alkalmából, két napja volt - Pirultam el kicsit, mert nekem a húsz nagy mérföldkő volt, és jól esett, hogy sokan eljöttek a megünneplésére.
- Örültem volna, ha akkor is látlak, azt hittem, meghívtak.. meglepetés volt - Sajnálkoztam finoman megérintve a karját. Tényleg örültem volna neki, nagyon kedvelem, és komolyan jó vele beszélgetni.
- És te hogy vagy? - Kérdeztem felé fordulva teljesen, láttam, hogy az orosz férfi még lépdel mögötte, hogy mi legyen.
- Nagyon szép ez a hely - Néztem körbe

Szószám;???? Zene; [You must be registered and logged in to see this link.] Chrysnek Very Happy Egyéb;koptassuk le az oroszt Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lucky Seven - La première nuit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucky Seven - La première nuit   Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 5:48 pm

Bíztam benne, hogy megismer rögtön, hiszen a legutóbbi találkozásunk tényleg elég rég volt. De nem változott, még mindig hihetetlenül könnyen zavarba lehetett hozni. Piros arcát nézve elöntött a győzelem mámora, hiszen már biztos voltam a dolgomban. Marty felé pillantottam épp csak egy kicsit, de ez pont elég volt ahhoz, hogy lássam az elégedetlen képét. Na igen, veszteni pocsék.
- Na igen, az úriemberhez - köhintettem egyet ezzel is jelezve az iróniát - már nekem is volt szerencsém. Nem épp a legszórakoztatóbb társaság, annyi szent. - közben az imént említett sértődött pasira pillantottam, aki látszólag még mindig nem vette a lapot, hogy ideje lenne végleg távoznia, hiszen a közeljövőben esélye sem lesz, hogy újra Jule-vel társalogjon, míg én itt vagyok.
- Elnézésedet kérem, hogy nem köszöntettelek fel. - vágtam igazán bűnbánó képet - De nekem is a napokban volt a születésnapom, és... Elég sokáig tartott az utóhatása. - És ez igen finom volt arra, hogy milyen pocsékul voltam az elmúlt napokban. Na igen, a harmadnaposság ritka de igazán nagy szívás.De legalább a romok eltakarításában nem kellett aktív szerepet vállalnom, az elég vigasz volt. És nagyobb kár se történt, sőt, senkit nem vitt el a mentő. Bár szerény véleményem szerint én csaptam szét magam a legjobban. De ennyi megengedett, hiszen csak egyszer lesz az ember huszonegy éves.
- És milyen volt a partid? Minden tökéletesen klappolt egy ilyen tökéletes lánynak? - érdeklődtem kedvesen, hátha beavat egy-két részletbe, hiszen rögtön eszembe jutott valami, amivel továbbcsábíthatom innen.
- Én pazarul, köszönöm a kérdésed, bár mostanában elég sok meló szakadt a nyakamba, a születésnapi ajándéknak köszönhetően. - engedtem meg egy kis panaszkodást magamnak. Értékeltem, hogy egy komplett éttermet kaptunk, és komolyan szerettem volna venni a vezetését is, így elég sok időt töltöttem itt, és tanulmányoztam a papírmunkát, meg minden egyebet ami ezzel járt. legalább egy kis hasznát vettem a félbehagyott tanulmányaimnak az egyetemen. Na igen, a közgáz és társai nem kötötték le túlságosan a figyelmemet, ezért nem is jutottam el a diplomáig, de ez persze nem jelenti azt, hogy soha nem is gofok. Csak most még inkább másra koncentrálok. Na meg, mint tudjuk, tapasztalatok útján tanul legtöbbet az ember.
- Örülök, hogy tetszik, itt volt a "zsúrunk" is a húgommal. Eléggé meglepődtünk, mikor kulcsokat is kaptunk hozzá. - mosolyodtam el, majd én is körbepásztáztam a szememmel újra a helyet, de végül megakadt a szemem az orosz fickón aki itt töketlenkedett mellettünk. Hát igen, most jött el az a pont, hogy egyértelműen jelezzem, itt már nem sok esélye lesz, hogy befűzze azt a szőke bombázót.
- Uram - köszörültem meg a torkomat, miközben felé fordultam, hogy minden figyelmét rám irányítsa, majd elgondolkoztam, hogy oroszul intézzem-e hozzá további szavaim, de nem volt százszázalékos ama tudásom, így hát maradt az angol, hátha sikerrel járok vele - Sajnálom, hogy megfosztottam a hölgy társaságától, de rengeteg megbeszélnivalónk akad, így tudnám önnek javasolni, hogy próbálja ki vigaszképp magát a pókerben, hátha nagyobb sikerrel jár. - Annak ellenére, hogy elég udvariatlan voltam végig kedves mosollyal beszéltem hozzá, hátha így kevésbé ingerlem fel. Kitudja milyen temperamentumú a férfi, nem hiányzik nekem egy maflás az agyonszteroidozott izmait elnézve.
Reméltem ennyi figyelemmel beéri,hiszen néhány másodperc múlva ismét Julie felé fordultam még mindig rendületlen jókedvet sugározva, hogy végre a társaságomban tudhatom.
- Fleur, meghívhatlak valahová engesztelésképp, amiért nem tudtam elmenni a partidra? Tekintsd ezt egy utószületésnapi mulatságnak tőlem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lucky Seven - La première nuit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucky Seven - La première nuit   Lucky Seven - La première nuit Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 7:23 pm


Something inside


Nem szoktam alábecsülni az embereket, vagy hamar ítélkezni felettük, mert az én tudásom se minden téren 100%osan biztos. Szeretem a nyelveket, tekintve, hogy szinte minden felmenőm más országból ismerte meg egymást, és mikor látogatom őket jól jön ki, ha beszélem a nyelvüket is. Így idegennyelvekben elég nagy volt a tudásom. Irodalmi téren szintén, a művészetekhez is értettem, és a történelmi könyveket is egymás után faltam, szinte minden benne volt a fejemben. De például matematika és fizika terén elég csapnivaló voltam, ez elmondható a kémiai ügyekről is, a többit pedig kedvtelésből tudtam csak jól.
Tehát nem mondhatnám, hogy polihisztor hírében álltam, de volt fogalmam a világról. Nem sok dologra voltam büszke magamra nézve, de arra igen, hogy soha nem voltak előítéleteim. Senkivel szemben, ezért könnyen ismerkedtem. Persze voltak rossz tulajdonságaim, amiket a bátyám nagy erőkkel próbált kinevelni belőlem, mint például, hogy mindig mindent elhiszek mindenkinek. Meg, hogy könnyen zavarba lehet hozni, de nem csak jó értelemben, hanem a legkisebb rosszindulattól is elbizonytalanodok magammal kapcsolatban, és az első akit hibáztatok, én vagyok, így túl sokat tépelődök és mindent nagyon a szívemre veszek. De én nem bánom. Őszintén. Inkább verjenek át ezerszer, mint hogy ne bízzak meg az emberekben és inkább hibáztatnám magam milliószor igaztalanul, mint egyvalakit hibásan.
- Biztos jól elbeszélgettünk volna, csak még nem találtuk meg a közös témát - Mosolyogtam rá rosszallóan, hiszen mindenki kiváló társaság valakinek, csak a férfi talán nem nekem van kitalálva.
- Eltérő az érdeklődési körünk - Utaltam arra, hogy sem a művészet, sem az irodalom szépsége nem nyerte el a pasi ízlését. De nem sajnálhattam sokat az elszúródott beszélgetőpartnert, mert Chrys kárpótolt mindenért.
- Ó semmi gond és Joyeux Anniversaire ! - Mosolyogtam rá vidáman, és kapott volna egy puszit, de az orosz pasi zavarba hozott, úgy bámult, hogy azonnal zavarba jöttem, és el se indultam felé, csak ültem tovább a bárszéken, az alját piszkálva, de hamarosan megint elvörösödtem. komolyan, Chrys mintha arra utazna, hogy minél többször ejtsen zavarba a szép megszólalásaival.
- Hát szuper volt, bár a karaoket hamar ledaráltuk, miután felmentem senki se akart énekelni - Nevettem fel az emlékre. Na igen, aki rájön, hogy én tudok énekelni és ő nem, az azonnal elbújik, de akkor hol a buli? A hamisak is tök jók, én mindenkit nagyon szívesen meghallgatok. De legalább minden más hosszú volt és isteni.
- Egy óriási ottalvós buli volt, háromra kifeküdtünk és délben együtt ebédeltünk, nem volt olyan nagy engedd el a hajam, mint valószínűleg a tiéd volt - Kacsintottam rá, mert tényleg, nem bírom a nagyon kifekvőset, béna vagyok, mi? De a bátyám... ő nagy party arc volt. Kenny. Nagyon hiányzott, és nem az, hogy nem volt ott, hanem, hogy soha nem is lesz, csak a képeket nézhetem, ahogy így van ez a szüleimnél is. Nem igaz, hogy még a dédijeim is élnek, de ők nem, már csak Gas van meg a szűk családi körömből.
Éppen kérdeztem volna meg, hogy miért, mit kaptak szülinapjukra, mikor meg is válaszolta a kérdést. Kislányos örömmel és csodálattal mértem végig a helyet, eddig is tetszett, de most már imádtam!
-Vraiment?! Ez csodálatos! Gratulálok, nem semmi, gyönyörű a hely, te vezeted, nem? - Kérdeztem szemébe nézve. Ha így van, hihetetlen, én képtelen lennék egy helyet irányítani, biztos nagyon sok dolog van vele, én meg őszintén szólva az embereken és könyveket kívül képtelen vagyok mással sokat foglalkozni. Ahogy alábbhagy a kezdeti lelkesedésem otthagyom, aztán mondjuk egy hónap után megint odáig vagyok érte, de egy ilyen szép helynél ezt nem lehet csinálni.
Mikor Chrys elküldte tapintatosan a pasit, nagyon rémisztően nézett rám, én meg, jobb híján szegény barátom ingének szélébe kapaszkodtam meg, elbújva mögötte, ami nem volt nagy dolog, tekintve kis méretemet. Picit közelebb húztam a lovagom, míg nem hallottam meg távolodó lépteit, és engedtem el hamar barátom ruháját, le ne szakítsam róla a nagy riadalmamban.
- Mon Dieu! Te jó ég, azt hittem, nekem esik - Rémüldöztem zavartan, majd tekintetem Chrysre csúszott, és már el is felejtettem, mi történt, felcsillanó szemekkel, boldog mosollyal álltam fel és igazítottam meg a ruhám.
- Igen, persze, menjünk, jó ötlet, úgyis rég beszélgettünk - Megkerestem hamar a pulton a táskámat, az italom már kifizettem, mikor kiadta a férfi, szóval mehettünk. Mikor kiértünk hozzá hajoltam és nyomtam egy csókot az arcára.
- Boldog Szülinapot!

Szószám;???? Zene; [You must be registered and logged in to see this link.] Chrysnek Very Happy Egyéb; Szép helyre vigyél ám o.o
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Lucky Seven - La première nuit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucky Seven - La première nuit   Lucky Seven - La première nuit Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lucky Seven - La première nuit

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lucky Seven Restaurant - C & C

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-