KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?    Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?  Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 10:24 pm

Lassan megijeszt a tény, hogy nem láthatom a gyerekeimet. Legutóbb is mi volt? Majdnem rám tört a roham a lányom előtt. Nehéz ezzel a tudattal csak létezni is.
Mindenre megoldás az alkohol, azt mondják. Erősen hajlok arra, hogy néhanapján csak elengedjem magam, megfeledkezve a világ problémáiról. Messze utazva a jelen szürke tudatától a mámoros, már-már szürreális világába. Igen, ez lenne a legjobb. Rólam sem tudná senki, hogy mi van, meg engem sem érdekelne a kitaszító társadalom.
Nem tehetem meg. Már csak két okból is. Van két gyerekem, akiknek ugyan úgy érzem, lassan elvesztem a bizalmát. És akik látogatnak azért! Egy óriási ok, hogy miért nem adhatom fel. Pedig sokszor olyan szívesen megtenném. Nem várom el senkitől, hogy megértse az indokaimat. Amikor a seregbe léptem, a családom javát akartam. Most, hogy velük lehetnék és mindent meg tudnék nekik adni, széthullóban van. És mindenki rám mutogat, vagy csak kinéznek a tömegből, ha elszakad az a bizonyos cérna nálam. Megviselt a háború. Azt nem gondoltam volna, hogy ennyire.
Azt mondják a beteg gyógyulása ott kezdődik, hogy felismeri a bajt és megpróbál tenni ellene. Én felismertem. Az első sikeres lépést megtehettem. De el nem ismerném senki előtt sem semmilyen okból sem. Nem és nem! Úgy érzem, azzal ép elmém is megkérdőjelezném. Nem kell nekem sem dilidoki, sem szociális tanácsadó. Hagyjanak békén a mérgeikkel és a sok bugyuta tanácsaikkal. Majd ha kipróbálták saját magukon, akkor talán vevő leszek rájuk. Addig nem.
Megkönnyíthetném a dolgom. De ez az én harcom. Sokszor nem hiszem el, hogy sikerül. De azt hiszem, ha megtalálom a fényt az alagút végén, akkor jobbra fordulnak a dolgok. Van egy hitem, amit Istenbe és a gyerekeimbe vetettem. Ez erősít és noha látom a félelmet olykor a szemükben, vagy a bizonytalanságot - ez meg mit csinál? - akkor sem akarom őket eltaszítani magamtól.
Némi idő elteltével, pontosabban pár hét elteltével rászántam magam egy újabb találkozóra. Az anyja nem engedte el. Sőt végzést akart kérni a bíróságon, hogy távol tartsam magam a lányomtól. A SAJÁT LÁNYOMTÓL! Nem elmeháborodott vagyok, csak kicsit nehéz teljesen józannak megmaradni.
A fél lakást összerámoltam. Így már talán jó lesz. Igen, így már lakható. Kiharcoltam, hogy talán egy éjszakára is maradhasson, ha úgy szeretné. Mindenesetre ha mást nem, marad a vacsi. Igen, főztem is. Szóval minden készen áll arra, hogy fogadhassam a kis vendégemet. Aki már nem is olyan kicsi.
Feszélyezetten várom mikor csöngetnek. Végül ahogy meghallom, a szívem csak kihagy egy ütemre. Ő lesz az! Vagyis... az anyja elhozta.
Vissza az elejére Go down
 

Gaby & Joe - Maradsz vagy sem?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» "Azt mondod író vagy?" Daryl&Serena
» Varrni vagy nem varrni... - A lényeg hogy KIT!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-