KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 A kihalt sikátor melletti bárban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


A kihalt sikátor melletti bárban Empty
TémanyitásTárgy: A kihalt sikátor melletti bárban   A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeVas. Márc. 29, 2015 9:19 pm

Már lassan egy éve jártam abba a bárba, de még mindig nem tudtam, mi a neve. Ez volt a névtelen bár, vagy ahogy még gondoltam rá: a bár a kihalt sikátor mellett. Szörnyű egy elhelyezkedése volt, az biztos, ahogy az is hogy itt nem akadok össze ismerőssel. Leszámítva a csapost, aki már a belépésemkor nyúl a whisky-s üvegért. ~Van aki ért engem...~ Gondoltam aznap is. Zsebemben pár dollár, elég hogy ezen a helyen kiűzzem magamból a józan eszet. Oldalamon most is ott lógott a táskám, szakmai ártalom. Ha kiderülne a csaposról hogy ő a bújkáló, még mindig életben lévő Elvis, egy fotó holnap dollármilliókat érne. Na persze, ennek nem sok az esélye. Főleg, hogy Charlie körülbelül a negyvenes éveit taposhatja. Nem nyúlok a pénztárcáért, régóta számlám van már ezen a helyen. Ledöntöm a scotch-ot (lázadásként az amcsi whiskey ellen), és máris átjár az a bizsergető érzés. A telefonomra pillantok, fél 11. Egy mozdulattal kikapcsolom. Utálom ha a hobbim közben zaklatnak.
-Na és ma kit kaptál le?
Kérdezi Charlie, én meg csak legyintek.
-Ha elmondanám, meg kellene hogy öljelek... Tudod a cenzúra.
No nem mintha az újságomnál komolyan vennék az ilyesmit, habár Erzsébet királynő kockapókeres fotóit is el kellett süllyesztenem a fiók mélyére. Pedig full house-al nyert az öreglány! Körbenézek, semmi érdekfeszítő. Tökéletes estének ígérkezik. Az öreg Charlie pedig (mivel el sem rakta az üveget), már tölti is újra a poharamat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mia Jones
Mia Jones

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 20
◮ join date : 2015. Feb. 23.

A kihalt sikátor melletti bárban Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kihalt sikátor melletti bárban   A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2015 8:06 pm

Néha mindenkinek kell egy kis lazulás, kikapcsolódás, főleg ha már nagyon elege van az ember fiának - vagyis az én esetemben lányának - úgy én bloc mindenből. Persze tudtam, hogy ez az egész FBI-osdi nem lesz egyszerű, és könnyű, de még csak tanonc vagyok de ez az utolsó hét elég sűrű volt, aludni se nagyon volt időm. Na de majd ma! Holnap úgyis egész nap szabad vagyok, de előtte még teszek egy kis esti sétát a városban, a friss levegő mindig jól jön, bármikor. Séta közben egy kicsit megszomjazom, ezért az első utamba kerülő bárba betérek. Nem igazán kedvelem az ilyen helyeket, mert a többségük tele van részeg, undorító emberekkel. Persze azért akad kivétel, és ha esetleg találok egy ilyen helyet, akkor szívesen ellátogatok oda többször is. Viszont ilyen helyet még eddig nem igazán találtam. Persze nagy valószínűséggel azért, mert nagyon szűk látókörű vagyok sok témában, így az ilyen pubokkal kapcsolatban is.
Nem is értem, most miért is jöttem ide be, mert igaz, hogy kezdek szomjas lenni, de akár haza is mehetnék, ám én helyette inkább ide jövök. A pulthoz érve egy whisky-t rendelek, s míg azt várom megigazítom a copfom, és körülnézek, hogy egyáltalán milyen helyen vagyok. Közben a fülem is nyitva tartom, jó szokásomhoz híven, épp ezért hallom meg a tőlem két székkel arrébb ülő férfi mondatfoszlányát. "Meg kellene öljelek..." Csak ennyit hallottam, de ez épp elég ahhoz, hogy felkeltse a figyelmem. Tekintetem a férfi felé fordítom, és talán egy kicsit túl sokat is időznek barnáim az ismeretlenen, és talán már túl későn kapom el a tekintetem. Jaj... Remélem nem vette észre, hogy bámulom... Szemem sarkából azért még odasandítok, hogy lássam, észrevette-e.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


A kihalt sikátor melletti bárban Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kihalt sikátor melletti bárban   A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2015 11:01 am

Van az a furcsa érzés, amikor figyelnek. Az a semmivel össze nem téveszthető borzongás a nyakon hátul... Ilyet érezek most, és nem szeretem.
-Valami probléma van?
Kérdeztem a nőt hirtelen felé fordulva. Még éppen elkaptam a tekintetét, így amikor ismét felém sandít, már teljesen felé fordulva nézek rá. Whiskyt iszik, ez némiképp szimpatikussá teszi számomra, bár ezen jócskán ront az ahogy az előbb bámult rám.
-Kicsit idegennek érzem itt... nem gyakran járhat ide.
Charlie felé nézek, ő meg inkább nem reagál erre. Pedig biztos tudja, ő mindenkire emlékszik. Amíg várok a nő válaszára, ismét a számhoz emelem a whiskyt, és mivel már kezd olvadni benne a jég, óvintézkedésként nehogy több víz legyen mint alkohol, gyorsan le is húzom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mia Jones
Mia Jones

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 20
◮ join date : 2015. Feb. 23.

A kihalt sikátor melletti bárban Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kihalt sikátor melletti bárban   A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2015 7:51 pm

Tudom, tudom... Nem szép dolog így megbámulni a másikat, rossz szokásom. De ha egyszer valaki felkelti a figyelmem, a külsejével, vagy esetleg - mint jelen esetben is - egy mondatával, mondattöredékével, késztetést érzek arra hogy hosszan végigmérjem az illetőt.
El is kapom róla a tekintetem, mihelyst eljut a tudatomig, hogy mit is művelek, de sajnos tül későn, a férfi észrevette. És naaagy szerencsémre nem hagyja annyiban.
- N-n-nem.... Nincs semmi baj... Té-tényleg... - felelem közben végig a poharam nézem, majd kiiszom belőle az összeset. Csak nyugi, tuti nem lesz semmi baj. Végülis csak megbámultam... Ezért még senkit nem ítéltek halálra, legalábbis tudomásom szerint.
- Hát nem. - mosolyodom el a megállapítását hallva a férfinak. - Igazság szerint most vagyok itt először... De gondolom maga már régóta itt tölti a szabadidejét. Jól gondolom? - fordulok felsőtestemmel a férfi felé, közben pedig az asztalra felkönyökölve támasztom meg a fejem a kezemmel.
- Kérek még egy Whisky-t. - intek a csaposnak még egy kör alkoholért. Ez nem feltétlenül jó ötlet, hisz nem bírom olyan jól az alkoholt, mint mások, jóval kevesebb szesztől is kidőlök, de ez most nem nagyon izgat. Nem lesz ez így jó...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



A kihalt sikátor melletti bárban Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kihalt sikátor melletti bárban   A kihalt sikátor melletti bárban Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A kihalt sikátor melletti bárban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» John & Sophie and Kendall - Egy bár mögötti sikátor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-