KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 I'm not to blame if your world turns to black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Tobias A. Blair
Tobias A. Blair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 36
◮ tartózkodási hely : A szíved legmélyebb bugyra
◮ hozzászólások száma : 59
◮ join date : 2014. Nov. 16.

I'm not to blame if your world turns to black Empty
TémanyitásTárgy: I'm not to blame if your world turns to black   I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2015 10:39 pm

Elment. Eeelment. Eeeeeelment! - ordibálhatnám örömömben, miközben vigyorogva ugrálnék végig a parkban, mint egy elmezavaros hippi a virágokkal ékes mezőn - miközben több tíz darázs fullánkja szakad bőrébe -, egy juharlevéllel eltakarva legféltettebb tagját…
De ezafajta valóság egy szökkenésnyi időre sem fejezné ki valódi érzéseim. Ha nem is hozom nyilvánosságra a bennem tomboló kavalkádot, az attól még kibaszottul megvisel.

Végül is tudtam, hogy előbb vagy utóbb jó nem sülhet ki abból, ha újabb szintre emeljük kapcsolatunkat. Mindketten okleveles barmok vagyunk, amiért elhittük; működhet. Frankie mondhat bármit, Ő kezdte az érzelgést még annó a kórházban, én pedig valami rejtélyes módon ellágyultam. Szavai talán túlságosan mélyre hatottak, amit valószínűleg egyikünk sem gondolt volna.
És most...egy kisebb kastélyt - és annak fenntartását - hagyta rám ez a szemétláda. Gondoltam mindezt én, mikor Frankie bejelentette: VÉGE!
Az egészben az a legrosszabb, hogy szinte végrendeletképp meghatározta, hogy találkozok majd egy nővel a Floyd Lamb Parkban szombaton délután háromkor...aztán elkísérem a lakásba, ahol széééépen körbevezetem - mert ők elvileg megtárgyaltak mindent az ALBÉRLETTEL kapcsolatban.
Még hogy szívességet tett nekem…
meg a nagy lófaszt!
- Három nap múlva találkozol ezzel a Jessamin nevű csajjal...
Ennyire dehonesztáló dolgot nem vártam volna Tőle, de én, mint az ex-pincsije, természetesen úgy cselekszem, ahogy azt Őfelsége még utoljára meghatározta. Csak azt nem értem, hogy ha mindent megbeszéltek, akkor mi a francért nem tudja idevonszolni a seggét a lány?!
- Ja, és legyél jó fiú! - bökte ki még utoljára, mielőtt bebaszta volna az ajtót maga mögött, én pedig akár egy kisemmizett hímringyó, csak bambán meredtem az ajtóra.

Miután megérkeztem kocsival a megbeszélt helyszínre, a ketrecekből előveszem a patkányokat, majd a parányi hámjukba öltöztetve őket indulok be a parkba. Néhány szempár mered rám a messzeségből; piknikezők, turisták tömkelege bámul. Sőt! Némelyik ferdeszemű még fényképez is. És lemerném fogadni, hogy nem gondolja, a napszemüvegen keresztül is tökéletesen látom, ahogy sunyiban próbálja megnyomni a megfelelő gombot a kütyüjén. Pózolnék is neki, ha épp udvari bolondot akarnék csinálni magamból...
- Ide! - dünnyögöm határozottan miközben rántok egyet a pórázokon, amik végén kutya helyett egy-egy patkány futkorászik teljesen ellenkező irányba, mint amerre én battyogok. Megszoktam már, hogy szinte rivaldafényben érzem magam, amikor kihozom a dögöket egy séta erejéig a levegőre, de talán ezek elriasztják majd ezt a Jessicát...vagy bánom is én hogyan hívják azt a luvnyát.
- Azt mondtam ide!. - hangom határozottabb, ahogyan erőteljesebben húzom magamhoz a két rágcsálót. Mindkettő pórázt karkötőként fűzöm bal csuklómra, majd rágyújtok egy cigire, majd leheveredem az egyik tóhoz közeli padra, hogy a még véletlenül se mocskoljam be a piknikezők auráját, és a nap egyenesen a pofámba süssön - jóságomért cserébe.
A lány számára az egyedüli ismertetőjelen talán az enyhén bongyor, sötétbarna sörényem lehet, amit Frankie vélhetően nem felejtett elmondani a kisasszonynak. Öltözködésem illetően az egyszerű póló-farmer-tornacipő triót viselem, elvégre mégsem valami jelképes ünnep az, hogy egy újabb nő fog valószínűleg belépni a már-már fabatkát nem érő világomba. A két dög továbbra is szanaszét rohangál, miközben a nikotinrúdba szívva a méreg lassan járja át sejtjeim, és annak a füstje karikaformákban hagyja el ajkaim.

Tíz percet vagyok hajlandó várni, azt követően felállok, és csapot-papot itt hagyva elindulok a bűzgombócokkal - mondván, hogy nem jött el a csaj.
Ami talán jó is lenne…de amilyen szerencsétlen vagyok…
Eljön.
✖ Jessamine ✖
∑ 535
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Jessamine AlSudairy
Jessamine AlSudairy

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 33
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, baby
◮ hozzászólások száma : 5
◮ join date : 2015. Apr. 03.

I'm not to blame if your world turns to black Empty
TémanyitásTárgy: Re: I'm not to blame if your world turns to black   I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeHétf. Ápr. 06, 2015 11:21 am


Jessamine & Tobias


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az élet állandó kockázatot rejt,
és aki megfeledkezik erről, az soha nem készül fel a sors kihívásaira....



- A francba, hol van már? - morgok idegesen, mivel sehol sem találom a világos rózsaszín blézeremet. Már mindent felkutattam, de sehol semmi. Nem szeretek feladni dolgokat, így hát újra átnézek minden szekrényt, fiókot és dobozt. Elegánsan és jól akarok kinézni, elvégre egy új lakásról, egy új albérletről van szó. Egy ápolt vevő az eladóban (jelen esetben a lakótársban) is jó benyomást kelthet.
A nagy keresések közben hanyagul az órámra pillantottam. Ó basszus! 2.30
Képtelenség, hogy időben odaérjek, főleg, hogy nem 5 percnyire lakok attól a parktól. Bevallom, annyira izgatott voltam az új lakás lehetősége miatt, hogy nem teljesen figyeltem, mi is a park neve. Fold Lend? Flod Lamb? Áááh kit érdekel, majd fogok egy taxit. A sofőr biztos tudni fogja, hova akarok menni.
A mostani lakás egyébként amit bérlek, az sem rossz, de a férfi leírása alapján a másik jobban hangzott, ahogy vizuális létemre elképzeltem. Hmmmm.
- Na végre - sóhajtok fel megkönnyebbülten, mikor kezeim közé kerül a ruhadarab, kicsit sem felvállalható formában. Király. Vehetem elő a vasalót, hogy gyorsan elfogadható állapotba hozzam, majd pár pillanat alatt a hajam kérdését is megoldjam.
Végül csak kifésültem, kicsit begöndörítettem itt-ott, arcomra pedig a legalapabb sminket raktam csak fel, szájfényt és szempillaspirált. Nem szoktam túlzásba vinni, főleg nem akkor, ha szorít az idő, márpedig most rohadtul.
Világos farmerem és hozzá illő fehér magassarkúm (bár eleve magas vagyok, 173 centi, ezzel együtt a közel 180-at ütöm) tökéletesen néz ki együtt a blézeremmel. Még egy utolsó pillantást vetek a tükörből visszanéző alakra, majd kilibbenek az ajtón. Apró kis táskámban minden esetre ott lapul egy bizonyos összeg - sose lehet tudni -, így hát szorosan magamhoz fogom, miközben megpróbálom a lehetetlent, hogy magassarkúban lefussak a lépcsőkön. Kis híján nyaktörés a vége, de kiérek a forgalmas utcára, ahol azonnal az út mellé lépve leintek egy taxist.
A cigarettafüst azonnal megcsapja az orrom, ahogy beülök. Ennél jobbat nem is foghattam volna ki. Utálom a cigit, ráadásul elfogja nyomni a parfümöm. Lehet, hogy a leendő lakótárs vagy minek hívjam azt fogja hinni, hogy egy bagós barom vagyok, aki illuminált állapotban fel is gyújtaná a dohánnyal a lakást.
- A F... - na ez kurva jó. Elfelejtettem. Na nem mintha eddig is jól tudtam volna a nevét, de most még annyira se.
A sofőr kérdő tekintettel néz rám vacak szemüvege felett. Elég érdekes látványt kelt, majdnem összenőtt szemöldökével és szinte 2 ülést elfoglaló testével. Brrr.
Amennyire csak tudom, kihúzom magam és az üléshez lapulok. Minél távolabb akarok tőle és a szagától lenni, habár tudom, hogy a hátam mögött lévő üléshuzatba is minden bizonyára már beleivódott.
- Igen? - sürget. Na de milyen jogon? Én adom neki a pénzt, akkor indulunk amikor ÉN akarom.
- Valamilyen parkba szeretnék eljutni. Fold vagy Flod...Ahj... - sóhajtok tanácstalanul és idegesen. Az órám már 2.57et mutat.
- A Floyd Lamb Parkra tetszik gondolni?
- Igen! - vágom rá a kelleténél kicsit hangosabban. - Siessen!
- Amennyire a forgalom engedi.
Utálom, ha valaki meg sem próbál valamit. Én elhiszem, hogy vigyázni kell, elvégre sofőr és egyben az állásával is játszik, de ha nekem időre oda kell érnem, akkor nem érdekel mekkora dugó van. Tudom, előbb is elkészülhettem volna, de nem érdekel. Ez már nem rajtam múlik.
Idegesen és feszülten szorongatom a táskám pántját, ami az ölemben pihen. Illően lenémítottam a telefonomat, a pénzt pedig a legbelső zsebbe raktam.
Lassacskán bár, de sikerül odaérni a parkba. Talán ha egyszer voltam eddig itt, így hát ez se segít abban, hogy mihamarabb megtaláljam az illetőt. Igaz, egy kis személyleírással rendelkezek, de az nem sok támpontot ad.
Miután átadom a pénzt a csekély borravalóval együtt, megállok a járdán, s rendbe teszem magam. Leporolom az amúgy is tiszta nadrágom, megigazítom a hajam és a blézerem, majd mikor senki se figyel, előkaptam táskámból a parfümöm és befújom magam. Hmmm, már is jobb. Talán ez kicsit elnyomja a cigi orrot szúró szagát.
Immáron magabiztos léptekkel indulok el a parkban, hol jobbra hol balra tekintve, vajon hol lehet a keresett személyem, azt hiszem Tobias. Ezt a nevet azért valljuk be, könnyebb volt megjegyezni mint a park nevét, elvégre ritka név, legalábbis számomra.
Szemeimmel egy göndör, barna hajú srácot keresek, miközben dinamikusan haladok előre a nyugodtan pihengető párok és boldogan nevetgélő gyerekek között. Ó, mit meg nem adnék egy kis csöndért! Úgy sokkal élvezhetőbb lenne ez a szép napsütés ezen a helyen.
Járásom könnyed és légies, úgy haladok el mások mellett, mintha most is a kifutón lennék - kihúzott hát, egyenes tartás, mosolytól sugárzó arc, egyik láb a másik után, testsúly a magassarkú cipőre úgy helyezve, hogy tökéletesen menjek benne. Kissé megvetően nézem a többi, nálam alacsonyabb nőt, milyen hanyagul mennek az öltözködésükről meg ne is beszéljünk! Én, ha kijövök a parkba, legalább egy normális nadrágot felveszek, nem pedig szakadt mackógatyát, amiben talán otthon pihengetnék, de ezt se jelentem ki biztosra. Otthon is szeretek magamra adni.
- Patkányok? - húzom fel a szemöldököm, mikor meglátok két vadul ficánkoló, eltérő színű kis állatkát egy barna hajú...Ó, de hiszen ez Ő! Legalábbis azt hiszem. Király. Ő is cigizik. Basszameg, mi ez a cigi mánia? Épp az előbb parfümöztem be magam, erre megint legyek büdös.
Lépteimet lassítva bár, de elindulok a lazán öltözött fiú felé. Látszik rajta, hogy ő kevesebb energiát fektetett a kinézetébe, mint én. Azért legalább egy elegáns ruhát felvehetett  volna, esetleg ing, vagy valami. És az a tornacipő...Te jó ég! Jól van Jess, fogd vissza magad, mély levegő.
Ahogy a két patkány észrevett, mintha kicsit abbamaradt volna a ficánkolás, de semmit se kell elkiabálni.
Tisztes távolságban maradok tőlük, úgy másfél méterre, ahova a póráz már nem engedi őket, s a füst sem nagyon terjed.
- Üdv! Te vagy Tobias, ugye? - kérdezem határozottan, szemeimet félig-meddig még mindig a két rágcsálón tartva.
Semmi szükségem nincs rá, hogy rávessék magukat a cipőmre és esetleg szétrágják, amíg a fiúval beszélek. Leülni se akarok, mert zavar a cigifüst, ráadásul úgy még közelebb lennék hozzájuk. Na meg persze, mi van, ha még se ő az? Akkor azt nevezik szívásnak. De remélem legalább felkel a padról, csak nincs annyira illetlen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tobias A. Blair
Tobias A. Blair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 36
◮ tartózkodási hely : A szíved legmélyebb bugyra
◮ hozzászólások száma : 59
◮ join date : 2014. Nov. 16.

I'm not to blame if your world turns to black Empty
TémanyitásTárgy: Re: I'm not to blame if your world turns to black   I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeHétf. Ápr. 06, 2015 4:26 pm

A karomon már-már halovány piros csíkot hagy a póráz, ahogy a két dög a lehetségesnél messzebb próbálna szaladgálni. Persze hagyom, hadd élvezzék az itteni levegőt, hiszen lehet most vannak itt először és utoljára. Szörnyen lassan telnek a másodpercek, szinte már kínzó lassúsággal halad előre az órám nagymutatója. Ha még csak az elem adta volna meg magát…
Csupán három percet fogok itt a napsütésben tölteni, és hazamegyek, hogy kiélvezzem ISMÉT a szinglilét előnyét; hogy a nemrég még kastélynak hívott valamiből igazi kanlak legyen.

Ficánkáék mintha megrökönyödnének, és mikor oldalra nézek, látom a végzetem.
~ Idenegyere, idenegyere, idenegyere. ~ - mondogatom magamban miközben a lányt szuggerálom mindvégig, hátha elkanyarodik másfele, és hozzácsapódik mondjuk valamelyik piknikezőbandához. Azon nyomban elillan ez a parányi kis reményszikra, amikor elhalad a majomtömők mellett és nyílegyenesen felém jön, s meghallom a hangját. Az üdvözlés hallatán csupán két ujjammal intek felé, majd továbbra is magam elé meredve bámulom a tóban szabadon lengő avarkori csónakot. És mégis kénytelen vagyok válaszolni a kérdésére, hiszen a nevemen szólított. Mintha a cigim utolsó slukkja lenne a végső mentsváram, mélyen szívom be az utolsó nyugtatólöketet.
- Nem, Ő ott ül a horgászszékben. - mormogom, majd lassan fordulva a luvnya felé, a füstöt arra fújom tiszteletem jeléül, eztán a napszemüvegem fölül tekintek Rá - úgy két másodpercig, míg végigmérem. A csikket félrepöccintem, egy fikarcnyit sem törődve azzal, hogy a gondosan ápolt pázsitra hullik-e vagy sem.
- Persze, hogy én vagyok. Te meg valami J betűs, igaz? - kérdezem az egyértelműt, majd napszemüvegem fejem tetejére tolva vizslatom a lány tekintetét. Láthatóan zavarja a két négylábú. Tipikus nő...
- Ne féljél már, nem vérebek. - magamhoz húzva mindkét állatot az ölembe kapom őket.
- Huppanj le! - ajánlom fel neki a lehetőséget, szinte már utasítóan, s jobb kezem a pad támlájára fektetem - ezzel is jelezve neki, hogy hova tegye le a fenekét. Bal kezemmel - amin a pórázok vannak - cirógatom a szőrgombócokat, akik macskadoromboláshoz hasonló hangot adnak ki.
Rohadékok!
- Gondolom az a vadbarom elhordott engem mindennek...de ne aggódj, annak csak a fele igaz. Vagy nem. - halkan nevetve próbálok valami beszélgetésszerűségbe elegyedni Vele, és a kezdeti félelmeit ezzel egy időben elhessegetni. Fogalmam nincs miket mondott el rólam Frankie, de jobb előre tudnia a lánynak, hogy nem is vagyok annyira borzasztó.  

Talán így gúnyolódna velem Frankie, miszerint a rózsaszín felhő elborít majd egyszer? Hát bassza meg! Talán jó lesz majd valamire ez a lány; egyelőre nem tudhatom milyen belsőt rejt az aránylag csinos külső...de majd mindennek szép lassan eljön az ideje.
Persze csak ha nem szalad el még mielőtt a lakás ajtajához érnénk...
✖ Jessamine ✖
∑ 428
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Jessamine AlSudairy
Jessamine AlSudairy

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 33
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, baby
◮ hozzászólások száma : 5
◮ join date : 2015. Apr. 03.

I'm not to blame if your world turns to black Empty
TémanyitásTárgy: Re: I'm not to blame if your world turns to black   I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2015 11:38 am


Jessamine & Tobias


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az élet állandó kockázatot rejt,
és aki megfeledkezik erről, az soha nem készül fel a sors kihívásaira....



Apró kis becsapását, miszerint az általam megnevezett személy horgászszékben ül amott, egy apró szemöldökhúzással nyugtázom csak. Nincs ellenemre a viccelődés, de ez most kicsit úgy jön le, mintha hülyét akarna belőlem csinálni, márpedig ahhoz korábban kéne felkelnie.
- Jessamine - segítek neki. Lassan, érthetően ejtem ki a nevem, persze nem az a célom, hogy úgy érezze, fogyatékosként kezelem. Bár jobb szeretem, ha csak Jess-nek vagy Jessy-nek hívnak, ezt a lehetőséget még nem ajánlom fel neki. Elvégre még csak most kezdünk el ismerkedni, vagy valami olyasmi.  
Bevallom, értékelem, hogy szemüvegét elmozdította a helyéről, s immáron tisztán látom barna szemeit. Egy pillanatig nézek csak bele, próbálom kitalálni mire gondol, mikor ismét megszólal.
- Hát, kitudja - tekintek a két jól megtermett állatkára. Ilyen közel még nem voltam patkányhoz, az egerektől meg amúgy is félek, ezért magától értetődő, hogy a patkányoktól se fogok elolvadni első látásra.
Bal kezét figyelem, ahogy óvatosan simogatja őket. Látszik rajta, hogy szereti, és egyben óvja is őket. Lassan kezdenek lenyugodni a kis testőrök, s számomra furcsa hangot kiadni. Ez az egész jelenség mosolyt csal az arcomra, ami miatt egy apró, halk nevetés szökik ki belőlem.
- Ó, bocsánat - kapom kezemet a szám elé, hogy elrejtsem mosolyomat. - Régóta megvannak? - kezdek érdeklődni, s egyben megakadályozni a további nevetés kitörését. Nem a fiút nevettem ki, egyszerűen csak a megjelenés volt furcsa, ahogy két patkánnyal valaki itt ül a padon. Még életemben nem láttam olyat, hogy valaki ilyen állatot tart. Vajon mi vezérelhette erre? Na meg a másik, mennyi lehet még otthon? Ezt muszáj megkérdeznem, kicsit később.
Újra megszólalt, s ezt egy halk nevetés követte. Felé fordulok, úgy nézem, ahogy arcán megjelenik a keserű, no meg kicsit gúnyos nevetés egyvelege, amit nem tudok mire vélni, de nem teszem szóvá.
Gondolatban próbáltam visszaidézni, amit a másik férfival beszéltem, de abban nyoma sem volt rossz megjegyzésnek a fiút illetően.
- Nem, semmi rosszat nem mondott rólad. - rázom a fejem, pont annyira, hogy ne tűnjön heves tagadásnak, amit még a végén rosszul értelmezne. Nem akarom, hogy azt higgye, hazudok.
- Viszont, őket nem említette, pedig megkönnyítette volna a dolgomat. - nézek az állatkákra, célzásképp. Előbbi megnyilvánulásából úgy érzem, mintha nem lennének jóba, mégis furdal a kíváncsiság, tisztességes és nem pofátlan kereteken belül, viszont visszafogom magam, s csak annyit mondok;
- Nem szeretnék közétek állni, esetleg belefolyni a konfliktusokba, ha vannak. - márpedig biztos vannak, ha vadbaromnak hívta. Vagy csak egyszerű, haveri megszólítás? Nem tudom. Érzem, hogy a levegő kezd egy kicsit feszültté válni, így témát válok, amit remélem, még nem un.
-  Vannak más állatok is az albérletben? Nem mintha zavarnának, persze nehéz lenne hozzászokni, ha egy patkánnyal a takaróm alatt ébrednék, de jobb szeretném előre tudni. A barátod őket is eltitkolta. Lehet, hogy egy egész tenyészet van otthon? - nevek fel kicsit feszülten, mivel fogalmam sincs, viccelődés terén meddig mehetek el.
- Egyébként én is szeretem az állatokat. - jelentem ki úgy, mintha kérdezte volna. Tekintettemmel újra feléjük nézek, kicsit bátorkodok a gondolattal, hogy kezemet feléjük közelítsem. Alig észrevehetően fel is emelem a jobb kezem, de inkább visszaejtem a lábaimra. Nem ismerem őket, ráadásul láttam, hogy reagáltak a megjelenésemre. Inkább hagyom egyelőre ezt a próbálkozást, majd talán máskor.
- Gyakran jársz ide? - nézek ismét a fiúra. Érzem, hogy kezd előtörni belőlem a beszélhetnék, amit nem akarok egyből rázúdítani. Nem fogok itt össze-vissza fecsegni, még csak az kéne, hogy már most az agyára menjek, pont, mikor kezdek feloldódni egy picit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tobias A. Blair
Tobias A. Blair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 36
◮ tartózkodási hely : A szíved legmélyebb bugyra
◮ hozzászólások száma : 59
◮ join date : 2014. Nov. 16.

I'm not to blame if your world turns to black Empty
TémanyitásTárgy: Re: I'm not to blame if your world turns to black   I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2015 11:31 pm

Fény derül a lány valódi nevére, amire nem is emlékeztem. Lehet megemlítette Frankie, de sokkal inkább arra koncentráltam, hogy mikor basz le egy nagy sallert búcsúképp.
- Aha. - mondom a levegőbe neve hallatán, hiszen tényleg nem érdekel hogy most Jessica, Jasmin vagy Jessamin.
Mindazok ellenére, hogy nem érez késztetést a négylábúak tutujgatásához, azokat az ölembe kapom...hátha megjön hozzá a kedve. Hiába a furcsa, fogcsikorgáshoz hasonlító hang; a patkányok így fejezik ki örömüket - hangozzon bármennyire ijesztően is. Nekem ez kellemes zene füleimnek.
- Másfél éve. - letekintek a dögökre, akik egy halovány mosolyt varázsolnak arcomra, ahogyan egyikőjük bevágta a szunyát a csinos kis hacukájában.
Nem tudom, hogy a dögök miatt van-e...de Jessamin mintha egy kicsit tartana tőlem - igaz, jogosan -. De nincs miért feszengenie, hiszen nem randin van.
Még csak az kéne!

Végül is nincs ellenemre a beszélgetés, hiszen nem kizárt, hogy Loreen parányi része rejlik a lányban. És nem is lehet annyira vészes; hiszen nem kezdett el rögtön sipítozni. Vegyük úgy, hogy már van egy piros pontja.
Viszont lövésem nincs hogyan próbáljam meg oldani a feszültséget, ami benne tombolhat. Habár még mindig dühít a pár nappal ezelőtti összetűzésünk Frankievel, mégis muszáj leszek nem arra és Őrá gondolni.
- Akkor lehet rossz emberrel beszéltél. - szórakozott nevetésem továbbra sem hagy alább.
- Még elmehetsz. - közlöm vele teljesen unott hangon, és ebből talán érezheti, baromira nem készültem arra, hogy valakit bepakolnának csak úgy mellém. Talán egy életre?! Na neee! Mondjuk...ha be is költözik, én leléphetnék, és az összes terhet ráhagyhatnám.
~ Ó Tobias, már megint olyan zseniális vagy! ~
- Közénk?! - kitör belőlem egy hangosabb nevetés, ahogy visszagondolok Frankie szánalomra méltó alakítására. A korábbi évek mintha egy másodperc alatt elillantak volna, és immáron csakis harag tombol bennem. Gyűlöletet érzek iránta...
- Frankie maga a két lábon járó konfliktus. Persze ő ugyanígy érzett velem kapcsolatban. Amúgy semmi ilyenről nincs szó. Ha így is lenne, két ismerős hapsi meg egy idegen nő… - pajzán tekintetem sokat sejtet arról, miként is szeretném befejezni a mondatom. - ...folytassam? - rákacsintok, majd elfordulok tőle, hogy megint csak a lágyan hullámzó vizet bámuljam. Plusz valamiért baromira tetszik az az avarkori csónak.

Ő máris arról érdeklődik, van-e még valamilyen dögszaporulat otthon. Örülhet, hiszen azok száma egyenlő a nullával.
- Nincs. Ezek meg ketrecben vannak otthon. Ráadásul az emelet úgyis tabu lenne számodra. - közlöm vele teljesen higgadtan a nyilvánvalót. Fogalmazhatnék úgy is, hogy tudatára adtam az első - és egyben legfontosabb - szabályt.
- Vagy ezzel arra akartál célozni, hogy velem aludnál? - széles mosolyra húzom ajkaim, ahogy a szavába vágok, majd a tenyészet hallatán csak lassan csóválom fejem - válaszképp.
- Felőlem lehet egy-két kedvenced, csak könyörögve kérlek, ne kutya vagy macska legyen! - tekintetem immáron teljesen rászegezem, mikor úgy érzem, most kezdjük el igazándiból az ismerkedést. Ugyan letérdelni nem fogok, de jobb ha tudja, azt a két állatot képtelen vagyok eltűrni magam mellett vagy a közeli környezetemben. Már csak az én kedvenceim miatt sem.
- Dehogy. Szökőévente egyszer ha megfordulok itt. Most is csak miattad jöttem ide. - egyáltalán nem bókolni akarok neki ezzel.

Ennek a lánynak valójában kurva nagy szerencséje van, hogy immáron tényleg nem közénk akarna állni, csupán közém és a szabadságom között akarja felbolygatni a nyugalmat.
Annyi mindent túléltem már, akkor Őt miért ne?!
- Egyébként Téged honnan szalajtott? Munkatársak vagytok? - nézek rá gyanakvóan, mert a legutóbbi kórházi látogatásom során Őt nem láttam. Tisztán emlékeznék akkor az arcára, hiszen annyi csinos ápolócica volt akkor műszakban!
- Na, de ha már így összehozott minket a Balszerencse...akkor mesélj magadról egy keveset. - tekintetem az övét fürkészi, ami már-már zavarba ejtő lehet számára, én mégis csupa fül vagyok.
✖ Jessamine ✖
∑ 607
Bocsi, elég gyenge lett. :/
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



I'm not to blame if your world turns to black Empty
TémanyitásTárgy: Re: I'm not to blame if your world turns to black   I'm not to blame if your world turns to black Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

I'm not to blame if your world turns to black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» three turns should do it
» Kis park a Black Cat mögött
» Amber&Lillie - the best sisters of the world
» Marvel World
» Endóriel Magical World

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-