KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
we will never change a thing Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
we will never change a thing Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
we will never change a thing Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
we will never change a thing Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
we will never change a thing Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
we will never change a thing Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
we will never change a thing Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
we will never change a thing Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
we will never change a thing Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 we will never change a thing

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

C. Collie Ward
C. Collie Ward

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 36
◮ tartózkodási hely : Vegas, baby
◮ hozzászólások száma : 5
◮ join date : 2015. Apr. 06.

we will never change a thing Empty
TémanyitásTárgy: we will never change a thing   we will never change a thing Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2015 5:10 pm

we were never welcomed here at all
Egy nap eljön egy olyan pillanat, amikor rájössz, az egész eddigi életed hazugság volt. Rájössz, hogy az az élet, amit élsz, csupán illúzió; a lakás, amibe annyi pénzt öltél bele, már napok óta üresen áll, mert nincs időd hazamenni, a kocsi, amire évekig gyűjtöttél, félig összeroncsolva áll a garázsban, a macska pedig, aki annak idején az egyetlen társad volt, minden bizonnyal éhen pusztult már pár napja, mert nem volt benned annyi felelősség, hogy hazamenj az ebédszünetben és megetesd. Könnyebb azt mondani, hogy ez nem a te hibád; ha eléd is annyi pocsék kézirat kerülne, te sem látszódnál ki a papírok halmai mögül és eszedbe sem jutna valami olyasmi, mint king-size ágy vagy macska.
Collie Ward legalábbis így látta a dolgokat, mikor másfél hete először megengedhette magának, hogy ott hagyja az irodát és a külvárosban elhelyezkedő lakása felé vegye az irányt. Végre sikerült befejeznie azt a kéziratot, amin napok óta dolgozott és nagy szerencséjére a fiatal írónő is volt annyira készséges hogy egyből meghallgatta a tanácsait és még ugyanazon a napon kijavította a legtöbb hibát. Most, hogy a kézirat elment utolsó javításra a főszerkesztőhöz, Ward szabad volt; semmi másra nem vágyott, csak arra, hogy végre a saját ágyában aludhasson és reggel ne a fénymásoló zúgására ébredjen, hanem arra, hogy mindjárt kiégeti a retináját a nap. Igaz, a városközpontból még hosszú út vitt a lakásáig, amit a változatosság kedvéért gyalog szándékozott megtenni, végigvonszolva magát az utcákon, mint valami zombi. Sejtette, hogy nem egy embert fog ezzel megijeszteni; az első alkalommal, amikor megnézte a tükörképét az egyik bolt vitrinjében, ő maga is majdnem megijedt - a férfi, aki visszanézett rá, hulla sápadt volt, szemei alatt sötét karikák húzódtak, haja pedig szét volt zilálva, mintha hetek óta nem látott volna már fésűt... De hát nem így volt? Néha kezdte megbánni, hogy hagyta magát belerángatni ebbe a könyvszerkesztősdibe ahelyett, hogy tovább indult volna az újságírás irányába. Vajon ott jobban alakítana?
Utcasarkon balra, lámpáknál jobbra, bal-jobb-bal-jobb, lassan haladt a lakása felé, fejben dúdolgatva valami dalt, amit még a délelőtt folyamán hallott a munkahelyén, néha rápillantott a mellette elhaladó autókra vagy emberekre, akik utána pár lépést eltávolodva tőle haladtak tovább, és olyankor elgondolkodott azon, hogy vajon a homlokára van írva, mennyire rossz ember? Egy pillanatig felrémlett benne a Sid Vicious plakát a lakása nappalijából, meg az éppen akkori barátnőjének a szavai, hogy szerinte ő teljesen olyan, mint Sid, és hogy egy nap ugyanúgy fogja végezni - holtan. Ez majdnem hét éve volt már, és ha akkor Layla szavai igaznak bizonyultak volna, akkor neki már hat éve halottnak kéne lennie. Ennek ellenére Collie Ward kitűnő egészségi állapotnak örvendhetett; nem számítva a nikotinfüggőségét, a háromszoros elvonókúrát és azt, hogy jelenleg még egy három hetes vízi hulla is életképesebbnek tűnhetett volna nála.
Mikor süllyedtem ennyire mélyre?
Újabb utcán balra, be a sikátorba, ahol végre rágyújthat, hátát a koszos falnak támasztva, jobb kezén könyékig felhúzva a bőrkabát ujját. Az öngyújtó abszurd erővel húzza lefelé a kezét, mikor az ajkai közül kilógó cigarettához emeli azt, hogy meggyújtsa a végét és nagyot szívjon bele, egészen a tüdőjéig lehúzva a maró füstöt. Mikor is cigarettázott utoljára, tizenhét órája? Tizenhét órája és kilenc perce, egész pontosan. Újabb slukk, figyeli, ahogy felizzik a cigaretta vége, szabad kezének ujjai a hajába túrnak, még jobban összekócolja a sötét tincseket, lehetőleg emberi kinézetet adva magának. A tornacipő feltörte a lábát; káromkodni lenne kedve, ehelyett viszont csak újabbat szív a cigarettába. Csak két perc szünet. Két perc ebben a sikátorban, míg elszívja ezt a filter nélküli vackot, messze az emberektől, a fölé magasodó épület árnyékában, aztán tovább indul, egyenesen haza, ahol már Sorata vár rá... Már ha még életben van. Nem fog betérni a bárba, ami mellett minden nap elhalad, nem kér dupla whisky-t, nem íratja hozzá a számlájához. Nem fogja megtenni ugyanazokat az ostobaságokat, mint minden más alkalommal - ez itt már nem a középiskola, ahol a szüleire hagyatkozhatott, mert ők elintéztek mindent helyette. Ez itt nem a középiskola, ahol volt még kihez visszatérnie, egész addig, amíg...
Nem, Collie, ne gondolj erre.
A falon nyomja el a csikket, majd a földre dobja azt; utolsót igazít a haján és visszatér a sétálgató emberek forgatagába. Igaz, ritkul a tömeg, ahogy közeledik a külváros felé, fejét leszegve, pillantását a kopott tornacipőire szegezve. Már nincs messze. Hazamegy, végre kialussza magát, aztán visszatér a normális kerékvágásba egy sokkal emberibb kiadásban. Kitakarítja a lakást, kerít magának egy másik autót a régi helyett, talán még a munkatársait is elviszi egy kis integrációs iszogatásra. Talán... Megszakad a gondolatmenete, mikor nekimegy valakinek. Megtorpan, mikor lecsúszik a táska a válláról, aztán hátrál egy lépést, morogva, ahogy üres pillantását felemelve végigméri a nőt, aki keresztezte az útját.
- Mi a büdös francért nem figyelsz oda, merre mész?
lesz ez még jobb is, csak várd ki ;_;
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Zoe Moulange
Zoe Moulange

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 18
◮ join date : 2015. Jan. 10.

we will never change a thing Empty
TémanyitásTárgy: Re: we will never change a thing   we will never change a thing Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 12:10 am

A tegnapi volt életem egyik legdurvább másnapossága. Nem szoktam vedelni, azt se tudom hogy mennyit ittam Kelly-vel a bárban. Biztosan sokat. Semmire se emlékszem. Az is kérdéses, hogy hogy éltük túl, jutottam haza épségben. Még jó, hogy nem valami fekete furgonban kötöttem ki három elmegyógyintézetből szabadult csávóval.
Megfogadtam, hogy nem rúgok be többet, de úgy is be fogok. Max csak nem ennyire. Kellyt nem hívtam föl se tegnap, se ma. Had másszon ki ő is ebből a zombi módból.
Ezeknek az előzményeknek köszönhetően ma se mentem be dolgozni, inkább bejártam a várost hogy egy kis életet is lehelljek magamba.
Ki tudja, hogy a húgom merre lehet, Alexiának szokása az eltünedezés, de nem vagyk az anyja. Felőlem oda megy ahova akar, nem szabok neki gátakat, de dolgozni azért bejárhatna rendesen. A fegyverek nem adják el magukat.
Egy lapostalpú cipő, csőnadrág és egy piros színű top, ebből állt a mai kinézetem. A hajamat mint általában mindig, most is szabadon hagytam, hadd omoljanak csak a tincsek a vállaimra. Már eléggé meleg, de még mindig nem az a kánikula, kabátot meg nem hoztam dehát sebaj.
Szeretem a társaságot, de néha jó a magány. El lehet merengeni a múlton, a jelenen, a még meg nem történt jövőn és minden egyéb máson. Ha már a jelennél tartunk, holnapután lesz egy randim Daniellel, de valahogy elment a kedvem az egésztől. Minek is mentem bele? Alig ismerem, a boltba bejőve nem keltett túl jó benyomást, de unaloműzésre jó volt beszélgetni vele, megbeszélni egy találkozót. Megint nem az emberek saját tulajdonságait nézem, hanem keresem a régi szerelmemet bennük. Az összesben. Hiába hitetem el magammal, hogy ez nem így van, sajnos minden rohadtul igaz. Egyszer majd csak jóra fordul minden, addig meg...ez Vegas. Ne búslakodjak már hülyeségeken.
A lábam egészen a külvárosig vitt, és mivel ennél tovább nem fogok találni semmi érdekeset, visszafordultam a belváros felé. Nem túlzottan figyeltem az orrom elé, elmerengtem a távolba, így meglepetésként ért amikor nekiütköztem valakinek. A lendülettől majdnem dobtam egy hátast, de szerencsére sikerült egyensúlyban maradnom. Az ismerős arc láttán szinte már elmosolyodtam, de ahogy kinyitotta a száját az illető elkomorodtam.
- Ezer bocsánat, hogy neki mertem menni véletlen őfelségének. - Megforgattam a szemeimet, a karjaimat összefontam a mellkasom előtt. Ennek meg mi baja? - Én figyeltem, talán inkább te nem figyeltél. Hülye. - Ez a srác a fegyverbolt mellett szokott munkálkodni, az ő helye az enyémnek a szomszédja. Szoktam látni, nem vagyunk barátok vagy haverok, de..mindegy. Nem direkt mentem neki, ha nem ilyen bunkón szólalt volna meg akkor még bocsánatot is kértem volna tőle.
Vissza az elejére Go down
 

we will never change a thing

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» The Change

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-