KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lányok a klubban - Zoe & Kelly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Kelly Frewer
Kelly Frewer

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 3
◮ join date : 2015. Apr. 06.

Lányok a klubban - Zoe & Kelly Empty
TémanyitásTárgy: Lányok a klubban - Zoe & Kelly   Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2015 5:17 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lányok a klubban

Ah, igen,pont ez kellett nekem. Egy új környezet, egy új város. Alig egy hónapja hogy megérkeztem a naagy és nyüzsgő Las Vegas-ba. Teljesen más,mint London, vagy Párizs vagy Jena. Ez... a fények és kalandok világa. Nem voltam egészen pontos: egy hónapja költöztem. Két hónapja, hogy idejárkálok. Ha már az első megérkezésem napján nem botlok bele egy hóbortos nőszemélybe, talán még mindig ingázhatnék a két város között. Igaz, meglepődtem, mikor vállán egy jókora fegyverrel üvöltözött egy pernahajderrel... Kis híján halálfélelmem volt, pedig nem vagyok az a félős típus. Bocs, mármint ijedős, félni azt lehet. Óvatoskodni. Az szabad. Sőt, kell. Amint látta döbbent képemet egyből elvigyorodott, és megnyugtatott hogy semmi pánik. Oké, megvan az a képessége, hogy ezt elhitesse az emberekkel. Én útbaigazítást kértem tőle, mire ő rávett, hogy várjam meg, míg végez, addig teleitatott fekete teával, és egy csomó mindenről beszéltünk. Mintha ezer éve ismernénk egymást, csak épp évek óta nem találkoztunk és most akkor puff, lelkizés. Azóta a legjobb barátnőm lett. Meg...hát, nos, azóta még az egyetlen is. Aznapra tehát meglett az idegenvezetőm. Még egy jó kis kérót is mutatott, még a tulajt is ismerte és olyan könnyedén elintézte, hogy csak kamilláztam. Látszik, hogy ismerik az emberek, és szót is fogadnak neki. Mondjuk én se szívesen mondanék ellent valakinek, aki abban utazik, mint ő...
Most pedig, bár a lakásban még mérhetetlen káosz uralkodik, újra sikerrel vett rá, hogy vessük bele magunkat az éjszakába. Végülis, mit árthat? Semmit! Szórakozni jöttem ide és ezt igyekszem is megvalósítani. Egy pasi se ártana. Bár az utolsóval jól kifogtam... Hittem a szeretetben, a hazugságaiban, aztán csak bocs, vége. Zoe azt mondta értem jön. Úgyis ő tudja hova megyünk. Nekem még az is kínai, hogy mi a hely neve. Elvileg bomba hely... remélem azért nem szó szerint értve... A sminkem elintézve, perfect, vad, de titokzatos, a tűsarkú tőlem el nem maradhat, magas szárú szandál, táncolok is benne, no problemo. Fekete bőrhatású sort és egy laza ujjatlan felső. Fel vagyok pörögve! Éppen még kifésültem hullámos hajam,amikor felcsendült Nickelback - Someday című száma, jelezve, hogy Zoe megérkezett. Fogom a mobilt és a táskám,rázárom az ajtót, és hallgatom a csengőhangom, amíg leértek. Ott aztán kinyomom, barátnőm képébe vigyorogva.
- Jó, hogy jössz, csajszi, fel vagyok villanyozva! - Köszöntöm vidáman a felfegyverkezett leányzót és hatalmas levegőt veszek, ráhangolódva ez elkövetkező estére.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Zoe Moulange
Zoe Moulange

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 18
◮ join date : 2015. Jan. 10.

Lányok a klubban - Zoe & Kelly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok a klubban - Zoe & Kelly   Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 5:58 pm

Unalmas nap, unalmas reggel, unalmas délelőtt, unalmas délután. A húgom, Alexia ma nem méltóztatott bejönni dolgozni, így egész álló nap egyedül voltam. Mint mindig, most is betalált pár morcos igazi sorotatgyilkos kinézetű kigyúrt férfiállat, akik úgy gondolták hogy mindent jobban tudnak nálam. Imádom az ilyet. Egy fegyverboltom van, természetes hogy fura alakok is ellátogatnak ide, és nem is szoktam tőlük félni. Az egész hely be van kamerázva, és amúgy se kell gépfegyver a kezembe ahhoz, hogy leállítsam őket. Persze vannak extrém nehéz esetek is, akikkel nehezebb dűlőre jutnom. Egy ilyen eset volt az is, amikor Kellyvel találkoztam. Szegénynek biztos nem ez volt a legjobb élménye velem kapcsolatban. Nem vagyok ok nélkül agresszív, vagy kiabálok, nem szoktam feleslegesen arcoskodni a nálam nagyobbakkal, erősebbekkel, de ha nem állok ki magamért akkor csak több támadási felületet hagyok nekik. Plusz fegyverbolt tulajdonosként nem lehetek egy szerény, bátortalan kisnyuszi.
Elvileg ma megyünk bulizni, nem a pasizás a cél, inkább az ivás, a szórakozás. De ha belebotlunk valaki...helyesbe, az nem lesz baj. Tudtommal most ő is szingli, szóval minden szuper.
Egy gyors zuhany, evés a maradék kínai kajából, aztán el is kezdhettem készülődni. Nem sminkeltem magamat halálra, nem szokásom. Egy fekete, combközépig érő fekete ruhát kaptam magamra, ami ízlésesen emelte ki a dekoltázsomat, egyáltalán nem kurvásan. Felvettem egy hozzáillő nyakláncot, hiszen egy drága, jó nevű helyre megyünk, nem állíthatunk be oda melegítőben.
Vártam egy kicsit, mielőtt kocsiba pattantam volna, hogy elmenjek a barátosnémért. Gondolom ő se fél perc alatt készül el.
Megálltam pár percre a tükör előtt, végig nézve magamon. Régen nem voltam ilyen bulizós, akkor is csináltam de nem ilyen mértékben. Mindegy. Egyszer élünk. Ez itt Vegas, egy új élet. Talán egy jobb élet. Ki tudja. A réginél csak jobb lehet. Abba kell hagynom az ezen való rágódást, mert a múltat nem lehet megváltoztatni, nem én csesztem el, nem az én hibám. Ennyi.
Belebújtam fekete magassarkúmba, bezártam az ajtót, eltipegtem az autómig és már süvítettem is Kelly házához. Nagyjából húsz perc az út, hamar odaérek.
- Örülök neki, de siess mert a végén ott meg lekapcsolják a villanyokat! - Szélesen elvigyorodtam, megvártam míg beszáll mellém a leányzó, aztán meg sem álltam a buli helyszinéig. - És mi újság? Hogy vagy? - Hamar megérkeztünk a helyre, de én még nem szálltam ki, csak néztem a kocsiból a bár bejáratát, miközben Kelly válaszát, reakcióját vártam. Ha ő kiszáll, akkor én is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Kelly Frewer
Kelly Frewer

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 3
◮ join date : 2015. Apr. 06.

Lányok a klubban - Zoe & Kelly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok a klubban - Zoe & Kelly   Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimeVas. Ápr. 12, 2015 7:16 pm

Az időzítésemmel szerencsére sose volt gond, vagy lehet, hogy megéreztük, mikor lett épp kész a másik. Mindenesetre tökéletesen időben vagyunk még egy jól szervezett estéhez. Nem fognak lekapcsolni semmilyen villanyokat még. Vagyis semmi olyat, amit nem kéne, mégis szórakozottan szalutáltam:
- Igenis, főnök asszony!
Röviden felnevettem és bepattantam legújabb barátnőm mellé az ülésre.
- Szép kocsi!  - bólintottam egyet elismerően majd bekapcsoltam az övemet.
A helyzet az, hogy kinézem belőle a vad vezetési stílust, főleg, ha ő is annyira rá van hangolódva az estére, mint én. Talán egy kicsit személy szerint túlságosan is… De talán elnézi nekem. A lényeg a lényeg, hogy épségben meg szeretném úszni ezt az éjszakát. Remélem Zoenak nincsenek nagyon elvetemült haverjai vagy ellenségei esetleg… Inkább azok ne legyenek. A haverjait, azt hiszem, kordában tudná tartani. Minden tekintetben.  Ellensége meg csak nincs. Max riválisa.
- Áh, még mindig halomban állnak a csomagolatlan holmik otthon… Valahogy semmi kedvem a régi cuccokat előbányászni… Nagyjából csak a ruhák, konyhai meg varrócuccok vannak kipakolva. De teljesen kész vagyok a mai estére! Azt hiszem, nem vittem túlzásba a kiöltözést, te is csini vagy! – Állapítom meg végre hangosan is, eltérve inkább az otthon uralkodó káoszról. Legszívesebben tényleg hozzá se nyúlnék semmihez, lazulni akarok és kész!
– Nálad? –Kérdezek vissza aztán, inkább hallgatni szeretem az embereket. Vagyis hangulatfüggő, de szeretek mindig mindent tudni. Rossz szokás. Közben pedig kifelé bámulok az úton, bár a sötét miatt úgysem találnék el ide magamtól. Meg… amúgy sem… De attól még gyönyörű. Vegas olyan, mint egy kivilágított alagút… Vagy nem is tudom, mihez hasonlítsam. Egy szikrázó álom.
- Szóval, hol is vagyunk pontosan? Milyen hely? – Érdeklődöm az út végén, mikor leállítja a motort, mert leginkább ez fúrja az oldalam. Meg az, hogy vajon gengszter-tanya-e, vagy valami kevésbé rossz fiú is megfordulhat ott. Akit mondjuk, nem akar senki kinyírni. Na, az jó lenne. Innen nem tűnik vészesnek, de amíg nem válaszol, én mégsem teszem ki a lábam a biztonságos kis járműből.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Zoe Moulange
Zoe Moulange

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 18
◮ join date : 2015. Jan. 10.

Lányok a klubban - Zoe & Kelly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok a klubban - Zoe & Kelly   Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 7:33 pm

Nálam eléggé változó, hogy épp mihez van kedvem. Van, hogy a bulihoz, piáláshoz, társasághoz, és van hogy az otthonüléshez, bebújni a takaró alá, kibontani egy csomag csokit és egész este filmezni. Nos, a mai este az az előbbi kategóriába tartozik. Kelly pedig tökéletes partner erre. Csak remélem, hogy nem fognak ránk tapadni idióta kisfiúk, akiknek a legjobb szövegük az, hogy "Szia cica, van gazdád?" Szánalmas. Mondjuk már szerencsére leszokóban vagyok arról, hogy egyéjszakás kalandozzak, mert ez nem old meg semmit, nem tudja helyettesíteni azt, aki...na mindegy. A lényeg, hogy nem tudja. Ennyi.
- Miért nem királynő? - Vigyorogva néztem Kellyre, akkor legyek már nagyobb rangú. - Köszi. - Jól megy az üzlet, szerencsére már telik rendes kocsira is.
- Ha gondolod én szívesen segítek a csomagolásban, aztán elmehetnénk valamelyik nap valahova kajálni, moziba, vagy akárhova máshova. Köszi! - Lehet, hogy szenilis vagyok, nem emlékszem hogy máskor említett volna valamit a csomagolással kapcsolatban, hogy most miért is pakol, de segítek benne, bármi is legyen az ok.
- Én a fél napot dolgozással töltöm, egy kicsit túlságosan is belemerültem a fegyverboltba. Észre se veszem már, hogy alig járok el valahová. Remete lettem. - Szomorúan lebiggyesztettem a számat, aztán visszatért a arcomra az előbbi mosoly.
- Egy normális bár, elvileg mentes a balhéktől, és eléggé híres is. - Gyors szórakozóhely leírás, én se tudok sokkal többet róla.
Kiszállva a kocsiból, miután megkaptuk a belépőket gyorsan a pulthoz tereltem Kellyt, és lecsüccsentem az egyik bárszékre. - Egy Strawberry Daiquiri-t kérnék. - Kedvesen mosolyogtam a pultos srácra, majd újra a barátosnémat kezdtem el lesni. Természetesen bármit is rendelt Kelly, azt én álltam, ellentmondást nem tűrően. - Nélküled most otthon gubbasztanék egy zacskó pillecukor társaságában. - Vagy egy üveg borral a kezemben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Lányok a klubban - Zoe & Kelly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok a klubban - Zoe & Kelly   Lányok a klubban - Zoe & Kelly Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lányok a klubban - Zoe & Kelly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kelly Frewer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-