KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ashlee Frank  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ashlee Frank  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ashlee Frank  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ashlee Frank  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ashlee Frank  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ashlee Frank  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ashlee Frank  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ashlee Frank  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ashlee Frank  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ashlee Frank

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ashlee Frank  Empty
TémanyitásTárgy: Ashlee Frank    Ashlee Frank  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 1:08 pm

Ashlee Katerina Frank
Las Vegas, 1992. február 19.[You must be registered and logged in to see this image.]
23
Pincérnő
Civilians
Lily Collins
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
• magabiztos
• szókimondó
• erőteljes
• talpraesett
• segítőkész



◆ negatív tulajdonságok:
• naív
• bizalmatlan
• néha barátságtalan
• makacs
• bezárkózott



◆ egyebek: nincs

Történet vagy szerepes példa
A pult mögül bámulom a három szőkeséget, akik nem olyan rég jöttek be ebbe a kávézóba, ahol éppenséggel dolgozom. Talán nem hangzik annyira furcsán, ha azt állítom, hogy gyűlölöm a lányokat, a szőkéket, meg egyenesen megvetem. Ó, nem! Nem azért, mert valamikor ferde hajlamaim voltak, erről szó sincs. Teljes mértékben a férfiakhoz vonzódom, bár mostanában komolyan elgondolkodok ezen is, mert talán jobb lenne, ha magamon kívül senkivel sem törődnék, ha senkit sem vennék figyelembe. Na, de visszatérve erre a három szőkeségre... elképesztően irritál a jelenlétük, lesgszívesebben nyakon önteném valami forróval. Nem, nem ismerem Őket, de, hogy őszinte legyek, nem is nagyon szeretnék megismerkedni velük. Elég rájuk nézni, és a hideg futkos a hátamon. Sokan nem is értik, hogy miért vetem ennyire meg a nőket, hiszen én is az vagyok. Igen, valóban. De azt hiszem, hogy van külömbség azok a csitrik és köztem. És tévedés... mert én nem a nőket vetem meg, hanem az ilyen plázacicákat, akik kénytelenek kifesteni magukat, hogy valahogyan kinézzenek. A szőke libákat, akiknek az a hobbijuk, hogy mások pasijára másznak rá, és emberek életét tegyek tönkre. Mert valljuk be, a legtöbb kurva szőke. Van persze barna, meg vörös, meg bármilyen hajszínű is, de azokból kevesebb. Általában ha ránézek egy nőszemélyre, meg tudom róla állapítani, hogy mennyire szánalmas éppen. Mint erről a háromról is például. És, hogy mióta van ez az utálatom a többi lány iránt? Mióta az exemet rajtakaptam egy csámpás, szöszivel. A két és fél éves kapcsolatomat egy ilyen ostoba liba tette tönkre, erre pedig nem igazán hiszem, hogy lenne bocsánat. A csajszi persze utánna megkapta a magáét, a fél haját kitéptem, bár nem mintha sokat megoldottam volna vele. Megkönnyebbültem. Mindennek már két hónapja, de még mindig undorral gondolok vissza arra a libára, akit bármikor ha elkapnék meg tudnék pakolni rendesen. Gyakran szokott ide járni kávézgatni, de mivel nem akarom elevszíteni az állásomat, inkább elintézem annyival, hogy csúnya tekintetemet rajta tartom. Ami meg a volt barátomat illeti... azóta sem találkoztam vele, ami szintén nagy szerencséje, mert még tartozok neki egy pofonnal. Szokott persze hívogatni, de vagyok annyira büszke, hogy nem veszem fel neki a telefont. Nem sok minden van, amit meg kéne vele beszéljek, részemről le van zárva ez az ügy vele. Mindössze csak annyi történt, hogy megundorodtam az emberiségtől, főleg a lányoktól.
Az egyik szőke lánnyal összakad a tekintetem, aki felvont szemöldökkel néz végig rajtam. Csak most döbbenek rá, hogy igen csak feltűnően bámulom annál az asztalnál ülőket. Gyorsan a kezembe veszek egy poharat és törölgetni kezdem, közben pedig egy szánalmas vigyor ül ki az arcomra. Remélem nem rontsák még sokáig itt a levegőt

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Ashlee Frank  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashlee Frank    Ashlee Frank  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 8:19 pm

Elfogadva!
Miss Megsértett!

Lehet nem pont nekem kéne minősítenem Téged, PÁRDON! Lecsekkolni, elvégre a másik csapatot erősítem, de pont EZÉRT! Talán megérted hogy nem tudom azt mondani az esetedre, hogy: ejnye-bejnye! A Szőke.. vérmes egy jószág, ezt mind tudjuk amióta a világ világ - bocs a kedvenc Szőkéimtől! Razz - de bevallom.. önző indok vezérel hogy lássam amikor ellátod a boszorkány baját!

Persze egy kis sár.. vagy iszap, csak fűszerezne némi ízzel, de hogy azt ne mondd hogy telhetetlen vagyok, inkább nem játszom a tűzzel és a pofámra lakatot rakok.
Szóval kisasszony..


Billogot a fenekedre, ezúttal általam vagy szabadjára eresztve, keverd fel a város forgatagát!
Én nagyon várlak már! Wink


u.i.: A foglalás le ne maradjon már ha nem akarod hogy egy hasonmás kontárkodjon, bele a levesedbe aztán mi lesz ha őt találja meg az a kipécézett szörnyű szőke!?? Elveszne a bosszú íze! Shocked

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

Ashlee Frank

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Frank & Savi nr2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-