KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Savannah & Agatha Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Savannah & Agatha Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Savannah & Agatha Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Savannah & Agatha Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Savannah & Agatha Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Savannah & Agatha Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Savannah & Agatha Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Savannah & Agatha Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Savannah & Agatha Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Savannah & Agatha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah & Agatha Empty
TémanyitásTárgy: Savannah & Agatha   Savannah & Agatha Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 8:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Fülledten ébredek fel egy bizsergető álmomból. Ziháltan túrok a hajamba, és fáradt szemekkel nézek az éjjeliszekrényen lévő kis órára. Hamarosan hét óra, ideje lenne felkelnem. Elígérkeztem egy partira, állítólag csupa orvosok lesznek ott. Nincs semmi bajom velük, hisz egy nap én is az leszek, de most itt tombolok. A vén fószereket szándékosan meg akarom botránkoztatni. Ezt meg csak úgy tudom elérni, ha valami igazán merészet cselekszem. Nem titkolom, nemcsak a férfiak hoznak lázba. Az ilyen konzervatív embereket pedig akkor lehet zavarba hozni, ha egy lány jelenik meg partneremként. Tegnap már cselekedtem, az egyik leghíresebb bordélyházat hívtam fel. Ők pedig kérdés nélkül ígértek nekem- csak nekem- egy gyönyörű kívánatos lányt egész estére. Bevallom, rengeteg pénzt kérnek érte. De, ha ez az ára, akkor biztosan olyan jó is lesz.
Átfordulok a másik oldalamra, nincs sok kedvem felállni, és elkezdeni a készülődést. Viszont ha nem veszek erőt magamon, akkor elkések. Bár az biztos, hogy nagyobb figyelmet kapnánk. Szeretem a végletekig fokozni a határok megismerését. Meg az sem utolsó szempont, hogy amit a nők a szájukkal képesek művelni. Na az első rendű. Hm, bele is borzongok. Ma nem fogom önmagamat kényeztetni, ma este lesz más erre a feladatra. Igazán drága, de nem baj. Apának van pénze, és most az ő pénzén nyaralok itt egy évig. Számlákat pedig nem kér, eléggé meglepődne, ha megtudná, mire költöm a pénzét... Azt hiszem, kisebb szívinfarktus kerülgetné. Na még ha azt mondanám el neki, hogy nyolc éve állandó kapcsolatom van a feleségével. Hm, ha már csak mostohámra gondolok... Összehúzódik a gyomrom, és belem költözik az az érzés, ami nyolc éve kísért. Nem, nem vagyok belé szerelmes. Ő sem belém, de őszintén szólva piszok jól meg vagyunk. Viszont ő most nincs itt. Így kénytelen vagyok pénzért nőket keresni.
Kipattanok végül az ágyból, túlságosan elszaladt az idő. Felöltözök, felhúzom a combfixet. A sminkelésre sok időt fordítok. Magassarkúmat felveszem, majd bezárom az ajtót magam mögött. Szép lassan elindulok a lift felé, belépve elgondolkozom. Hm, itt mennyi piszkod, mocskos dolgot lehetne csinálni. Ahogyan egy izmos férfi test rám nehezedik, ah! Vissza kell fognom magamat, többen is vannak a liftben. Kilépve a liftből leadom a kulcsomat a recepción dolgozó egyik pasinak.
- Ha jön egy kihívóan öltözött dekoratív nő, akkor kérem, irányítsa hozzám- mosolyodom el, és a kényelmes fotelek felé biccentek, ahová nem sokára leülök.
Miután elintézem a recepción a dolgom, elfoglalom a helyemet. Úgy tervezem, hogy itt találkozunk, és innen megyünk el a kocsimmal. Egyrészt mert így több időt tölthetünk együtt, másrészt mert imádok kocsikázni. Remélem, pontos lesz, nem szeretek sokat várni.
xx hm, ez rövidke lett :$
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah & Agatha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Agatha   Savannah & Agatha Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 1:00 am


[You must be registered and logged in to see this image.]
Agatha and Savannah


Pénz, szex, vágy, hatalom. Olyan világban élünk, ahol csak ezek számítanak. Az, hogy kinek milyen a személyisége nem számít, ahogy az sem, hogy ki mennyi jó cselekedetet vitt véghez élete során.
Elgondolkozva állok az egyik kirakat előtt és egy gyönyörű [You must be registered and logged in to see this link.] nézegetek. Kihívó, mégis elegáns, és természetesen méreg drága, pedig az a mennyiségű anyag ami a ruhában van egyáltalán nem ér meg annyit, mint amennyi ki van írva. Kell nekem. Elképzelem, hogy vajon hogyan is festhetnék benne. A próbababán is csodásan néz ki, de ha rajtam lenne még szebb lenne.
Elkezd csörögni a telefonom, felismerem a csengő hangot, hisz neki sajátot állítottam be, hogy tudjam, ha meghhallom ezt a zenét akkor mindenképpen fel kell vennem a telefont.
- Drágám rendbe jöttél már?- Szólal meg, nem kertel, rögtön a lényegre tér, amit felettébb értékelek. Minek is beszéljünk össze vissza? Hisz ha úgy vesszük Ő a főnököm. Futtatóm, madame-om, ki hogy hívja.
- Igen, ma már semmi sem látszik. - Hajolok egészen közel a kirakat üvegéhez és ujjaimmal végigsimítok felső ajkamon. Tökéletes.
- Ezt akartam hallani. Holnap este jelenésed van. - Ajkaimra széles mosoly ült ki, végre vissza állhatok dolgozni. Az elmúlt egy hetet ki kellett hagynom, egy őrült szadista pasas miatt, aki olyan csúnyán képen törölt hogy felső ajkam felszakadt. A szemétláda. Átlépte a határt, miszerint azt csinál velem amit csak akar, azzal a feltétellel, hogy annak semmi nyoma sem marad rajtam. Némi elégtétel, hogy rengeteg pénzt kaptam tőle, valamint az, hogy többet nem fog a mi bordélyházunkból lányt kapni.
Egy hetes kényszerpihenőmet nem viseltem valami jól, de most hogy újra munkába állhatok, az unalmas óráimnak búcsút mondhatok.
Miután elmondta az instrukciókat a holnapi estével kapcsolatban úgy döntöttem, hogy én megérdemlem azt a gyönyörű ruhát. Azt fogom holnap fölvenni. Bárki is a kliens már most kíváncsi vagyok rá, hisz társaságba akar menni, ez a nőkre nem jellemző.

Másnap
Egy szál semmiben sétálok ki a fürdőszobából, hajam nedvesen hullik a hátamra. Még bőven van időm elkészülni, de nem szeretem a dolgokat az utolsó pillanatra hagyni. Tökéletesnek kell lennem, hiszen ezt várják el tőlem. Nem csak a ma esti kliensem, hanem mindenki. Még az a fickó is aki velem szemben lakik, és egészen biztos vagyok, hogy álmában csak rám gondol, nem pedig a feleségére.
Megszárítottam a hajamat, szerencsére nem kell sokat foglalkoznom vele, úgy döntöttem, hogy ma este kibontva fogom hagyni, így lágy hullámokban omlik le a hátamra, egészen a lapockám aljáig. Miután a hajammal elkészültem elkezdtem öltözni. A fehérneműs fiókom hatalmas volt, szinte minden típusú apró ruhanemű megtalálható volt benne a szivárvány minden színében. Kiválasztottam egyet a sok közül, majd combfixet veszek fel, hozzá harisnyatartót, majd végül jöhet a gyönyörű ruha amit tegnap a kirakatban megláttam. Cicifix nem kell, ha csak nem akarnám, hogy valahol kilátszódjon egy része, szóval inkább nélkülözöm ezt a ruhadarabot,. Sminkeltem, majd tűsarkú cipőt húztam, fogtam a táskámat és már útra kész voltam.
A Taxim pontosan érkezik, aminek következtében én is pontos leszek, szerencsére sehol sincsen dugó, vagy ha van, akkor szerencsére mi nem abba az irányba megyünk. Nem sok instrukciót kaptam az estére vonatkozóan, nem tájékoztattak arról, hogy ma esti partnerem mit szeret, és mit nem, majd magamnak kell kipuhatolnom, vagy majd Ő megmondja, hogy mit is és hogyan akar. Ha társaságba visz akkor igazán bevállalós lehet. A hotelban a recepcióshoz megyek, aki egyből az egyik fotelben helyet foglaló szőke nőhöz irányít. Valahogy egyből gondoltam, hogy Ő lesz az aki rám vár. Magabiztos, és kecses léptekkel indulok meg felé, arcomon egy apró, hamiskás mosoly jelenik meg.
- Szia, Savannah vagyok. - Mutatkozok be beki, mikor oda értem hozzá. Tekintetemmel a szemeit követem, és próbálom kitalálni, hogy vajon meg van e elégedve velem.



A hozzászólást Savannah Monroe összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 21, 2013 6:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah & Agatha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Agatha   Savannah & Agatha Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 7:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Míg várakozom, felveszem a kis asztalról egy magazint. Unottan lapozgatni kezdem. Csupa unalmas kacsa hír. Ez ezzel jött össze, ő pedig amazzal szakított. Ah, sosincs benne semmi érdekes. A politikai részét egyszerűen kihagyom, sosem érdekelt igazán. Gyorsan körbepörgetem még egyszer az újságot, végül megnézem a horoszkópomat. Nem hiszek az ilyesfajta sületlenségben. Még is most várakozásnak megfelel. A Hold állása ma különösen jó lesz és kedvezni fog a Halaknak és a Rákoknak. Mintha én ebből értenék is valamit. Áh, de legalább elmondhatom, hogy olvastam a mai horoszkópot. Inkább visszalapozok az első oldalak egyikére, ahonnan egy piszokul izmos férfi modell néz rám. Nem bírom megállni, hogy ne legeltessem rajta pár pillanatig a szememet. Végül sóhajtva teszem le az újságot, mennyi szenny és nem ér semmit.
Lustán pásztázom inkább a csarnokot, hátha meglátom a ma esti partneremet. Bár én jöttem le ide a megbeszélt időpontnál korábban, de csak azért, hogy biztosan megtaláljon. Megropogtatom párszor a nyakamat, majd a tekintetemet a kitáruló ajtó felé vonzza a kintről jövő levegő fuvallata. Arcomon egyből elterül az elismerő mosoly. Igen, egészen biztos, ő az én kiválasztottam. Nem állok fel a fotelből, inkább jólesően legeltetem rajta a szememet, ahogy a recepcióhoz megy. Szememet végig rajta tartom míg elém nem sétál.
Haja hosszú, szinte a fenekét verdesi és elképesztően szép barna árnyalattal rendelkezik. Kedve támad az embernek beletúrni. Imádom, ha egy jó alakú nő szoknyát hord. Az kiemeli szép, hosszú lábait. És ez a csöppnyi ruha. Látszik rajta, hogy nem egy szalajtott kis senki, hanem igen is ad magára. Szeretem, ha egy nő ad magára és nem megy egy hivatalos eseményre smink nélkül, valamint egy prostinak ügyelnie kell a higéniára is. Viszont, akiért ilyen sok pénzt kérnek az nyilván nem egy slampos nő.
- Agatha- állok fel és kendőzetlenül végigmérem.
Egy kicsit hasonlít arra, mintha az árut méricskélném. De ha jobban belegondolunk nem is áll ez a kijelentés olyan távol az igazságtól. Végül is itt most üzletről van szó. Kell nekem egy nő, akivel megbotránkoztathatom a tisztelt orvos társadalmat, és ha már úgyis jelen van a nő, akkor még kölcsönösen elmerülhetünk egymásban.
Miután felállok két rövid csókot nyomok arcára, finom az illata. Majd a harmadikat a hívogató ajkaira nyomom. Rövid, szinte csak üdvözlési, nincs meg fűszerezve erotikával. Nem tudom, mások hogyan csinálják. Én nem szeretem az óvatoskodó felesleges köröket. Hisz ezért hívok el egy ilyen lányt, hogy lefeküdhessek vele. Csak nem fogom egész este távolról figyelni.
- Jól áll a ruha- mosolyodom el, majd az [You must be registered and logged in to see this link.] is végignézek. Nem hinném, hogy annyira elütne egymástól a ruháink.- Remélem, lesz majd alkalmam kicsomagolni.
Nem suttogom, nem halkítom le a hangomat. Minek titkolni? Én nyíltan felvállalom, még akkor is ha ezzel a pokolra jutást kockáztatom. Mármint apám szerint, akinek fogalma sincs az Ingriddel folytatott kapcsolatomról.
Elgondolkozom, most csak a kezét fogja, vagy öleljem át? Melyikkel lehet közelebbi kapcsolatba kerülni? Természetesen az öleléssel. Így könnyedén bal oldalamra húzom, és ujjaimat szétterpesztem ruháján.
- Nos, nem tudom mennyire vagy tájékozott...- kezdek bele, és lassan sétálni kezdek a kijárat felé.- Gondolom, nem nagyon. Egy rendezvény lesz, tiszta puccparádé- már előre is utálom, bár hogy itt van Savannah, most talán jobb lesz.- Úgy tudom, egy jótékonysági rendezvény, de igazából ez lényegtelen. Nem tervezem, hogy végig ott maradunk... bár ki tudja, majd ott kiderül mennyire lesz jó...
Kiérve az ajtón az ott ácsorgó srác kezébe nyomom az autó kulcsaimat és utána mindkét kezemmel átölelem Savannah derekát.
- Mondjuk ott is vannak élvezhető helyek- vigyorodom el. Gondolok én itt például a női mosdóra vagy esetleg a liftre. De ha földig erő asztalterítők lesznek... Én semmi rossznak nem vagyok az elrontója.
xx remélem, tetszik ^^
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah & Agatha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Agatha   Savannah & Agatha Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 1:23 am


[You must be registered and logged in to see this image.]
Agatha and Savannah



Fiatal vagy idősebb, nő vagy férfi... Van aki válogatós, és megszabja, hogy csak mondjuk huszonöt és negyvenöt év körüli pasasokkal fekszik össze, de én nem vagyok ilyen válogatós, pedig megtehetném. Akár ebben a szent pillanatban is kiszállhatnék ebből az egészből, és akkor is életem végéig lenne elég pénzem, de nem teszem, hiszen akkor mihez kezdenék unalmas perceimben és óráimban? Elmehetnék dolgozni egy irodába, mint titkárnő vagy valami hasonló, de én annál sokkalta szebb vagyok, hogy egy ilyen úgymond alantas munkát kelljen végeznem.
Na meg szeretem a kihívásokat is, és minden egyes új vendéggel egy olyan kihívás elé állítanak, amit meg kell oldanom, hisz nincs két olyan ember, akiknek a szexuális ízlésük teljesen megegyezne, ezért is keresi a társaságom sok, elvileg boldog házasságban élő ember.
Kíváncsi vagyok, hogy a ma estém hogyan is fog telni, de remélem, hogy jól, és nem fogom magam halálra unni azon a rendezvényen ahova menni fogunk. Ahogy megpillantom, a ma esti partneremet már biztos vagyok abban, hogy egyáltalán nem fogunk unatkozni, hiszen bevállalósnak tűnik, aki egy cseppet sem retten vissza a nem szokványos helyektől, legalább is nagyon remélem.
Oda érek mellé, és feláll, így láthatom, hogy egy csöppet magasabb vagyok nála, de nem olyan nagyon, csupán pár centiről lehet szó, de lehet, hogy csak a cipőink sarka miatt van, de igazából ez teljesen mindegy. Csókot nyom mindkét arcomra, én is az övéire, majd a számra is kapok, amolyan ismerkedős félét, de tetszik, felettébb tetszik ez az este már most.
Szavaira elmosolyodok, hiszen a dicséretet mindenki szereti hallani, és ez mutatja azt is, hogy a külsőm elnyerte a tetszését, hisz igen csak kellemetlen lenne, ha mondjuk egy szőke vagy vörös hajú nőre vágyott volna ma estére.
- Gyönyörű vagy. - Sokszor kamuzni szoktam, de ez esetben nem teszem, hiszen tényleg ezt gondolom, pláne ebben a vörös ruhában, ami kiemeli alakját.
- Talán előbb, is mint hinnéd... - Mosolygok rá sokat mondóan, hisz ha a kocsi út hosszú lesz... akkor addig el kell majd ütnünk valamivel az időt, míg megérkezünk a parti helyszínére. Feltéve, ha van sofőr, de ha Ő fog vezetni, az sem okozhat komolyabb problémát, feltéve, ha egyszerre tudd több dologra is figyelni, igaz a saját épségemet nem kockáztatnám.
Lazán átkarolom a derekát, miközben megyek mellette, és figyelmesen hallgatom a szavait. Olyanokat mond, amiket már vagy tudtam, mivel a futtatóm mondta el, vagy saját tapasztalatból, hiszen nem most fordul elő velem először, hogy elsőnek egy puccos partin vagyok bemutatva, hogy a többi férfi had irigykedjen csak, aztán pedig rátérhetünk a dolgok azon részére amihez a legjobban értek.
- Addig maradunk, amíg szeretnél, abban biztos lehetsz, hogy unatkozni nem fogsz, hisz azért vagyok itt, hogy... szórakoztassalak... - Vagyis kielégítsem a vágyait, de ezt akár lehet szórakozásnak is nevezni, hiszen az, vagy nem? Nos nem mindig, de ez most nem tartozik ide.
Végigsimítok finoman a gerince mentén, mikor két kézzel öleli át derekamat. - Az olyan helyek száma csak attól függ, hogy mennyire vagy bevállalós, illetve szereted megbotránkoztatni az embereket... - Kevés olyan hely van ahol még nem csináltam, de én mindent ki szeretnék próbálni, már csak egy olyan személyt kell találnom, aki vevő az ötleteimre, és nem csak a saját elképzelései alapján akarja a dolgokat. Templomban még nem szexeltem például, de egyszer muszáj lesz ott is...
Hamar meghozzák a kocsiját, a srác, aki hozta alaposan végigmér mind a kettőnket, miközben vissza adja Agathának a kulcsokat. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ezt nem szabadott volna így csinálnia, de valószínű még nem igazán volt szerencséje ilyen párost látni, mint amilyenek most mi vagyunk.
Adok egy csókot Agatha ajkaira, majd beszállok a kocsiba.
- Mennyi idő míg oda érünk? - Kérdem, mikor már Ő is beszállt a kocsiba. Hisz ha hosszú az út, akkor valamivel el kell ütnöm az időt, mert nem szeretek unatkozni, és nem mellesleg szeretem úgy végezni a munkámat, hogy az időnk lejártával az ügyfél tökéletesen kielégült legyen.


642 szó || Remélem tetszik, és bocsánat a késésért.



A hozzászólást Savannah Monroe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 21, 2013 6:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah & Agatha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Agatha   Savannah & Agatha Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 9:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


A legelső benyomásom róla az, hogy tökéletes. Az alakja, a haja, a kinézete. Ingerlő, csábító. Olyan, akiben el tudok veszni. Ha lehunynám a szememet, akkor magam elő tudnám képzelni testeinket, ahogyan összefonódnak. Aztán később már azt sem tudnánk, hol kezdődik az egyikünk és hol a másikunk. Igazán izgató dolgok ezek. Fulladásig a másik félben elmerülni. Érezni a teste izzadságát, vágyát. Már a gondolatára is megfeszül testem, régóta nem voltam már nővel. Mióta itt vagyok talán egy- két eset fordult csak elő, de azokból nem lett semmi. Még csak az ágyig sem jutottunk el. Mondhatni, rendesen ki vagyok éhezve. Így nem is csodálkozom azon, hogy Savannah kijelentése tüzet ébreszt bennem. Igen, határozottan hamarabb akarom közelebbről megismerni.
Tudom, hogy nem szép dolog kurvákat használni. Pénzt adni testi szolgálatokért, olyan alantas. És valószínűleg a másik félnek megalázó. Mert végül is semmi ismeretség nélkül elkezdik fogdosni és ráizgulnak. Pontosan, mint én. Én sem vagyok jobb. Talán csak abban, hogy én rájuk is figyelek. Azt akarom, hogy ők is kielégülten távozzanak majd. Mert fontos, hogy mindkét ember jól érezze magát. Lehet, azonban csak én látom így. Fogalmam sincs. De én meg fogom becsülni ezt a lányt.
- Ühüm, abban reménykedek- mosolyodom el féloldalasan.
Hogy szórakoztatni fog az nem kérdés. Nem titok, hogy miket gondol ez alatt. Végül is ő egy luxus kurva. Gondolom, tudja a dolgát. Sokat kérnek érte, ezért jónak kell lennie. Már a megjelenése vibráló. Hm, kedvemre való.
Mondatára elmosolyodom, és jólesően nyújtózkodom, ahogyan végigszántja rajtam ujjait. Még nem ismer, de majd fog. Majd megtudja, mennyire vagyok én bevállalós és megbotránkoztató. Igazából nekem minden jöhet, sok fajta perverz dologban benne vagyok.
- Unatkozni pedig szerintem egyáltalán nem fogok- ő sem néz ki egy szégyenlős lánynak.
Vad és kábító, összefut a nyál a szájamba. Örülök neki őszintén, hogy nem egy szende kislányt küldtek nekem. Most valahogy hozzájuk nincsen hangulatom. Nekem most egy tigris kell, egy egzotikum, akit megkapok.
A csókja puha, jóízű. Azonban még hiányzik belőle a túlfűtött erotika. Egy rövid puszi a szájra. Semmi nyelvmunka, semmi fogösszekoccanás. Mégis elegendő ahhoz, hogy felcsigázza a képzeletet. Nézem, ahogyan beszáll a kocsimba. Majd én is követem őt, elfoglalom a helyemet a kormány mögött.
- Hát összességében nem olyan hosszú- berregtetem a motort.- De ha dugó lesz, akkor akár sokat is állhatunk...
Nem feltétlen akarok bent ülni a nagy kocsi tömegben. De tény, hogy Savannah mellett most kibírnám. Gondolkodó fejjel hajtok ki a parkolóból.
- Te csak nyugodtan helyezd magad kényelembe- villantok felé egy féloldalas mosolyt.
A forgalom nem túl nagy és nem is kicsi. Épp kényelmes, szerintem még időben odaérünk. Most nem vagyok beszédes kedvemben, inkább kiélvezem a szexuális feszültséget kettőnk között. Számomra ez a csönd egyáltalán nem nyomasztó. Mocorgok az ülésben, meg akarom érinteni. Végül is mi gátol meg ebben? Én fizetek, és úgy tűnik, hogy neki sem vagyok egy bányarém. A sebváltó helyett a combjára teszem kezem. Sima, meleg, felizgat.
Ha lányokkal vagyok, szeretem, ha az irányító szerep nálam van. Velük egy igazi domina vagyok. És tudom, hogy ők is szeretik a határozottságomat. Persze, ha nagyon akarják átadom egy picit a vezető szerepet. De én első sorba akkor vagyok elégedett, hogy ha a partner is élvezi. Nyilván, van bennem egy olyan kényszer, hogy elveszem, amit akarok.
Ujjaim lustán vándorolnak a combján. Kiélvezek minden pillanatot, ha hagyja. Miért is ellenkezne? Én fizetek, én megbecsülöm. Lehet, hogy ezt neki kellene csinálnia, de ezt én jobban szeretem tenni. Amúgy is lesz még ideje bemutatni tudását.
xx bocsi a késésért és a minőségért, asszem elég zagyva lett xd
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah & Agatha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Agatha   Savannah & Agatha Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 11:38 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
Agatha and Savannah


Mióta is csinálom már ezt? Fogalmam sincs, talán tizenhét éves korom óta? Talán régebb óta? Igazából teljesen mindegy. Csak az számít, hogy valamilyen szinten szeretem azt amit csinálok, azt pedig még jobban, amit kapok érte. Pénzt... talán túlságosan is könnyen le tud kenyerezni az, aki tudja, hogy mi a gyenge pontom. Szeretem költeni, szeretem ahogy szépen dagad a bankszámlám... és egy ilyen este után még jobban fog. Nem vagyok olcsó, de ez ugyebár egyértelmű, hiszen luxus kategóriába tartozom. Azok közé a lányok közé, akik tudják, hogy mitől is döglik a légy. Egy átlagos prosti mondhat nemet. Mi nem, hisz azzal csak saját magunk alatt vágnánk a fát, hisz az ilyen hír gyorsan terjed. Egy fontos van, nem okozhat rajtunk senki sem olyan "károsodást" ami ne múlna el másnapra. Feltéve ha az illető kifizeti az így kiesett bevételt, hiszen minden kuncsaft minőséget akar a pénzéért, nem pedig egy olyan lányt, akit az előző használója kékre- zöldre vert, csak mert ettől áll fel neki.
Szerencsére ilyenről ma este szó sem lesz, hisz nem egy férfi a ma esti partnerem, hanem történetesen nő, és kétlem, hogy Ő bántani akarna, nem tűnik olyannak, de aztán ki tudja. Csak abban reménykedek, hogy... igazából már semmiben sem reménykedek. Egyáltalán nem olyan, mint amilyenre számítottam. Nem egy otthon ülő, gátlásos házi manci, aki unalmában kísérletezni szeretne, de mikor komolyabbra fordulnának a dolgok teljesen berezel, és mindent be kell vetnem, hogy ellazuljon.
-Ez igazán remek. Ha pedig dugó lenne, nem hagyom majd, hogy unatkozz, ebben biztos lehetsz. - Még szerencse, hogy ruha van rajta, és nem pedig nadrág kosztüm, hiszen így ujjai szabadon garázdálkodhatnak combjai találkozásánál.
Kezeim egyenlőre az ölemben pihennek, és türelmesen várom, hogy elinduljunk, majd azt, hogy megérkezzünk, minden probléma nélkül. Már mint dugó lehet, de más ne nagyon, nem akarok esetleg balesetet szenvedni, azért mert eltereltem a figyelmét, így egyenlőre még nem nyúlok hozzá. Agatha persze másként gondolja ezt. A kezét a combomra teszi, majd ujjai finoman bebarangolják a bőrömet. Hmm... Ez tetszik, pedig ennek nem szabadna így lennie, de így van. Ha a partner is kellő képen vonzó, akkor ritkán, nagyon ritkán előfordul olyan eset, hogy nem kell megjátszanom magam. Talán most is ez lesz? Egyenlőre nagyon is úgy tűnik, aminek felettébb örülök.
Kezem a combjára csúsztattam, és ujjaimmal finoman cirógatni kezdtem a bőrét, de nem haladtam se fel, se le. Nem, annak majd csak később jön el az ideje, mikor majd jobban feltérképezhetjük egymást.
- Áruld el a legmocskosabb és legtitkosabb vágyad, és ma este valóra váltjuk! - Igaz, hogy nagyon határozottnak tűnik eddig, de ezen felül még kell nekem egy két kapaszkodó, amiből majd ki tudok indulni az éjszaka hátralévő részét illetően.

xxx szó || nagyon nagyon nagyon sajnálom, hogy csak most írtam Embarassed

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah & Agatha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Agatha   Savannah & Agatha Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 8:41 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Természetesen nem akarok bent ragadni a dugóban. Annyira nem unatkozom, noha az esetleges dugó most jobb fényben van feltüntetve. És ezt a mellettem helyet foglaló egzotikumnak köszönhetem. Reméltem is, ha beragadnánk, akkor elszórakoztatna. Hiszen azért fizetek érte, habár még nem kapott semmi pénzt. Mert ugye semmi sincs ingyen, mindenért meg kell dolgozni. Még akkor is, ha csak élveznie kell és elcsábulnia. De a legjobban azt szeretném elérni, hogy ne tetessen, hanem igazán élvezze. Hogy ne csak a pénzem kelljen neki. De mindez el fog majd dőlni a következő órál során. Sőt, ha olyan ügyes lesz, akkor kitüntetett figyelemben része. Olyan gondoskodásban, amiben még sosem hitt vagy nem volt képes elképzelni.
- Ezt örömmel hallom- és igazat is mondok.
Persze, mit is várnék el egy luxus kurvától, ha nem azt, hogy szórakoztasson. De ezt majd később. Viszont annyira kívánatosan ül abban az ülésben, hogy nem bírom megállni, hogy ne érintsem meg. Élvezem, ahogyan ujjaim körbejárkálják a combját. Igazán selymes lábakkal bír. Azt akarom, hogy lábai összeszoruljanak a visszafojtott izgalomtól, de ezt természetesen majd a későbbiekben, hiszen az olyasfajta szórakozáshoz még korán. Vagy mégis?
Mintha csak a tükörképemként funkcionálna. Ugyanis ő is ujjait a combomra vezeti. Ilyenkor tudom áldani magamat, amiért koktélruhát vettem fel, nem pedig nadrágot. Így szabad az út a kíváncsi ujjaknak, aminek kifejezetten örülök. Elégedett mosollyal nyugtázom az akcióját, majd ismét a kormánykerékre rakom a kezemet.
Beveszek egy jobb kanyar, majd egy balost. Hamarosan ott leszünk, addig is csöndben emésztgetem a kérdését. Mi is lenne az én legmocskosabb álmom? Hát, babám, azt nem akarod te most meg tudnod. És a gondolataim az otthoni korbácsokra és bilincsekre terelődnek. Hm, egy kis perverzkedés. Oldalra pillantva még egyszer alaposan szemügyre veszem. Igen, azt hiszem, élvezném, ha kikötözném. Viszont felvetődik a kérdés, hogy egy hotel rendezvénytermébe hol tudnánk ezt megtenni. Valamint a másik bökkenő, nincs nálam a bilincs. Szóval ez az ötlet eszköz és helyszín miatt ugrott. De akkor mi izgalmasat tudnánk művelni? Ahogyan egyre csak nézem, felvetődik bennem a kérdés, hogy benne lenne-e egyáltalán keményebb szexben?
- Hm- hümmögök, hogy ne vesszen el a kérdése a levegőben.
Majd megérkezve a hotelhez, leparkolok a bejárat előtt. Elgondolkodva ülök, majd Savannahra pillantok.
- Tudod, inkább beszéljünk rólad, szivi- kapcsolom ki a biztonsági övemet, és hajolok közelebb a lányhoz.- Neked mi az álmod?
Még nem akaródzok kiszállni, előbb hallani akarom a válaszát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Savannah & Agatha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Agatha   Savannah & Agatha Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Savannah & Agatha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-