KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Zoey x Douglas Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Zoey x Douglas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Zoey x Douglas Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Zoey x Douglas Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Zoey x Douglas Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Zoey x Douglas Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Zoey x Douglas Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Zoey x Douglas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Zoey x Douglas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zoey x Douglas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Zoey Nishimura
Zoey Nishimura

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 17
◮ join date : 2015. Apr. 26.

Zoey x Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Zoey x Douglas   Zoey x Douglas Icon_minitimeSzer. Ápr. 29, 2015 11:02 am

Kellemes péntek délután. A város zaját elnyomja a fülembe dugott fülhallgató. Úgy terveztem, hogy a mai szabadnapomat kihasználva csak úgy csellengek a városban. Kényelmes cipőt húztam a farmer rövidnadrágoz, és a mentaszínű pólóhoz, amely nagyon szépen végigköveti az alakomat. Bal kezem mutatóujján kövecskés gyűrű. A jobb csuklómon karkötő. A fülemben húsz oldalú dobókockás fülbevaló, de úgysem látszik a leengedett hajam miatt. Csak félek attól, hogy benő a fülem.  Fogalmam sincsen hány megállót mentem, egy olyan busszal, amellyel még soha nem utaztam, de egyszer csak leszálltam és térképpel a kezemben bejelöltem, hogy merrefelé járok. A környék kezdett egyre „bizarrabb lenni”.  Az emberek átlag életkor lecsökkent olyan húsz-huszonötre, és a legtöbben nagyon divatosan vannak öltözködve. Anélkül, hogy ránéztem volna az  épületre rájöttem: ez egy egyetem. Azt hiszem mindegy, hogy melyik részén lennék a világnak vannak dolgok amik soha nem változnak. A rendőrség körül mindig sok lesz az egyenruhás, az ügyészség környékén pedig az öltönyösök vannak túlnyomó többségben. Az egyetem/főiskola ugyanolyan behatárolható. Messziről kiszúrom a füves arcot – habár Japánban nem igazán voltak ilyenek ugyanis már a fűért is nagyon keményen lép fel az igazságszolgáltatás. Szóval az amerikai filmes sztereotípia segített, meg az a pár hétnyi tapasztalat amelyet itt töltöttem a bűn városában. Éppen kihúzom a telefonom a zsebemből, amikor a jack dugó úgy döntött szakít a telefonommal. Túl sok volt már nekik ez a hosszú kapcsolat, és egyáltalán nem bírták egymást. Teljesen lefagyva nézem ahogyan a telefonom landol a betonon. Három részre szakad, akár egy rossz skizofrén.
- しまった。- káromkodom el magam. Mások engem néznek,  én pedig még mindig csak a telefonomra meredek.  – 何をじろじろ見るよ。
Tudom, költői kérdés volt. Úgy sem értik. Pedig csak azt kérdeztem mi az istent bámulnak rajtam. Biztosan nincsen petrezselyem a fogam között. Felocsúdásom után sikeresen összeszedem a készüléket aminek csodával határos módon nem tört be a képernyője. Beteszem az akkumlátort a helyére visszapasszolom a hátlapot, és rácsúsztatom a színes kis tokot amin cseresznyefavirágok vannak. Próbálom bekapcsolni, de egyáltalán nem megy… Felsóhajtok.  Az egyik bámészkodóra nézek, amitől egy pillanatra megrémül. A következő sokk az, amikor elindulok felé. Lábaim kecsesen egymás elé pakolom, ettől a csípőm lágyan ring miközben járok. Az ilyesmi általában megőrjíti a férfiakat.
Kedvesen érdeklődök, hogy ugyan már, hol találok egy konnektort, vagy valamit, mire a srácok készségesen megmutatják, hogy a közeli gyorsétteremben van Wifi, meg konnektor meg minden.
Bemegyek, előtúrom a táskámból a pénztárcám.
- Szia.. öm… szeretnék egy menüt,  nagy narancslével – a vörös hajú srác pedig rutinosan és gyorsan szolgál ki. Szar belegondolni, hogy még egy ilyen helyre se vettek fel. Bár lehet jobban jártam. Nem lehet túl magas az órabére. Elém teszi az adagot, és rájövök, hogy nem is kívánom annyira. Otthon ettem.  Lehet hogy csak úgy leülhettem volna valamelyik asztalhoz. Japánban nagyon csúnyán néznek az emberre ha ilyesmit csinál. Egy McDonaldsban  nagyjából 60 cm jut egy átlagos méretű embernek. Meglincselnek ha te oda beülsz semmit se csinálni.
Leülök az egyik falnál lévő asztalhoz, előveszem a töltőt, bedugom és várom a csodát. Egy sült krumpli, egy kis nyomkodás. De rájövök, hogy az alapvetően angol szoftverrel nem sok mindenre megyek. Van amit nem is értek… Random nyomkodom, hátha sikerül valamit összehozni.

Három órával később nyűgösen baszom le az asztalra a telefont, és én is megfejelem azt. Ilyen peches nem lehetek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zoey x Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey x Douglas   Zoey x Douglas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 30, 2015 3:08 am

Gyűlölt helyettesíteni, főleg péntek délután. Hősünk azonban nem tehetett mást, hiszen a meló az meló, és ha a főnöke azzal fenyegeti, hogy kirúgja a munkahelyéről, akkor Douglas bizony behúzza a fülét és még a farkát is, hogy azonnal megjelenjen a helyszínen és a gyorskajálda egyenruhájában felszolgálja a jobbnál jobb étkeket. Mert ő ilyen volt, kerülte a konfrontációt és a kínos helyzeteket, s az a pillanat az életében, mely során ellenkezett volna a telefonban, konfrontáció és kínos helyzet lett volna.
Futószalagon szolgálta ki a fiatalokat, némelyik átnézett rajta, némely csoporttársa megmosolyogta, és bárcsak azt mondhatta volna, hogy nem érdekelte az egész, de mindkét véglet fájt neki. Bár azt már jobban megszokta, hogy kinevetik, hiszen egész életében ebben volt része, mindig is a pikírt viccek céltáblája volt, de hogy semmibe vegyék, az nagyon új volt neki és kellemetlen is. Vagy mondjuk inkább szar.
Ellene azonban nem tudott mit tenni, így inkább befogta a száját és csendben dolgozott. Csak akkor szólalt meg, amikor feltétlenül muszáj volt, s akkor is inkább csak csendesen. Mint annál a szőke hajú lánynál... Máskor jobban megnézte volna magának, kielemezte volna a tincsek állását, szemének színét, alakját és sminkjét, de most egyszerűen erre sem volt képes. Csak bambán állt, felvette a rendelést és kiadta a menüt nagy narancslével.
- Baj van? - kérdezte Miguel, aki egyedüliként törődött bele az egész étteremben, de ő sem sokáig, hiszen mennie kellett vissza a vaslap mögé forgatni a hamburgereket. Douglas így nem tudott válaszolni, csak sóhajtott egyet, majd felvett egy következő rendelést. És még egyet. Aztán egy újat. Majd egy sokadikat...
- Ha tudom, hogy ilyen mufurc leszel, nem hívlak be dolgozni. - nevetett fel mellette főnöke, aki széles fogsorral díszített álmosollyal állt meg a fiú mellett.
~ Azért vagyok mufurc, mert behívtál. - válaszolta volna Douglas, de nem merte, így csak egy sóhajra telt tőle, meg némi bólogatásra.
- No figyelj Doug, pihenj egy kicsit... Takarítsd fel a padlót és szedd le tálcákat. - vigyorgott újra a manager, akinek eléggé furcsa gondolatai voltak a pihenéssel kapcsolatban. Hősünknek most a pihenés egy elsötétített szobát, kedvenc videójátékát, egy doboz energia italt és némi chipszet jelentene, nem kajamaradékok felseprését. - És ha már ott vagy... Látod azt a szőkét? Szabadulj meg tőle vagy rendeljen még valamit. Ez nem pihenősarok, hanem étterem...
A nyájas hangtól szinte felkunkorodott a szőr Douglas hátán, de nem tudott ellenkezni, így fogta a felmosót és a vödröt, majd szisztematikusan nyalta tisztára a helység padlóját, hogy öröm volt nézni. Valahol nagyon messze a lánytól kezdett és lassan, nagyon lassan haladt a szőkeség felé, hiszen minél később ér oda, annál később kell megszólítania. Az elkerülhetetlen végzet pedig három másodperc múlva utól fogja érni ... de ekkor egy hatalmas koppanás, majd egy másik még hangosabb.
- Jó...jól vagy? - fordult meg hirtelen, majd a szőke lány vállára tette a kezét, kicsit noszogatva a másikat, remélve, hogy amaz nem ájult el. Aztán észrevette, hogy most éppen a szőke lány vállára tette a kezét, így pillanatokkal később már el is vette onnan ujjait. - Rosszul vagy? Tu...tudok segíteni?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Zoey Nishimura
Zoey Nishimura

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 17
◮ join date : 2015. Apr. 26.

Zoey x Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey x Douglas   Zoey x Douglas Icon_minitimePént. Május 01, 2015 7:24 pm

Nem vagyok hozzászokva, hogy emberek csak úgy megérintenek. Az ilyesmi illetlenség! Barbár külföldiek.  Felkapom a fejem, és a srácra nézek, aki mögöttem áll. Jé, ő volt az aki kiszolgált engem. Nem nagyon értettem, hogy mit akart, gyorsan beszélt, és nem voltam rá felkészülve, hogy bárki is meg fog szólítani.  Több, egymást követő, hosszú másodpercig bámulok az arcába, mire ráeszmélek, hogy mondanom kéne valamit.
- Ö… izé…  hello.
Rá kell jönnöm, hogy ő legalább annyira tanácstalan mint én.  Biztos kérdezett valamit. De az istenért! Nem értettem! Gondolkozzunk. A legrosszabb esetben elküldött a fenébe, viszont erre van a legkevesebb esély. Megkérdezhette a nevem, de fogalmam sincsen, miért csinálna ilyet. Eszembe jut, még ezer meg egy bizarr lehetőség, arra nézve, hogy miféle interrakciót kezdeményezhetett velem. A leglogikusabb az, hogy tekintve mióta ülök itt, talán feltűnt neki a szenvedésem.
- Te biztosan… tudsz… jól  angolt… -
Igazán bölcs, és nagyszerű megállapításokat teszel. Csak gratulálni tudok magamnak, igazán nagyszerű vagyok. Három, kettő, egy! Szedd össze magad.
- Igen, segíthetnél. Elejtettem a telefonomat, és most sehogy se tudom rávenni arra, hogy működjön. Bevihetném egy szervizbe elvihetném, de nem vagyok járatos a környéken, ami azt illeti életemben először járok itt, és még arról sincsen halvány milkalilagőzöm sem, miképpen jutok haza…
Lehet ez sok volt egyszerre szerencsétlennek, de igazán jó végre valakit nem az „ó, igen, japán vagyok, igen gyönyörű ország, és óóó nem, hát mi tényleg nem csak sushit, és nyers halat eszünk” – mondattal illetni.
Remélem nem ijesztettem el túlságosan. Viszont legalább eszembe jutott az a nagyszerű ötlet, hogy jutok haza, ha ez a srác nem segít… Ki mondta, hogy megmentésre váró királykisasszonynak kell lennem, aki várja a szőke herceget a hófehér pacin?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zoey x Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey x Douglas   Zoey x Douglas Icon_minitimeHétf. Május 04, 2015 11:12 pm

Az ilyen helyzetekben igencsak ingadozott az angoltudása. Egyrészt nagyon ideges természet volt, s amikor ideges volt, gyakran dadogott. Ha dadogott, akkor még jobban akarta, melytől még nehezebben jutottak eszébe a szavak, így mondataiban voltak pár másodperces szünetek is. Lehetett volna a hatás felkeltésének eszközeként tekinteni erre, de Douglas nem ilyen volt, neki az is elég volt, ha ki tudta magát értelmesen fejezni. S most ez ebben a pillanatban a nehezére esett.
Amint végighallgatta a mondandót, úgy pillantott azonnal a főnökére, aki egy "na mi van már" arckifejezéssel adta hősünk tudatára, hogy a lánynak mennie kell. Megköszörülte a torkát, majd egyik lábáról a másikra helyezte a súlyát, kicsit úgy, mintha egy bizonyos ingert akarna visszatartani a nadrágjában.
- Én ... figyelj... - mindenképpen kitűnő kezdés volt, erre a szilárd alapra már lehetett házat építeni. Hatalmasat kellett nyelnie, mintha hatásszünet járná át a mondandóját, pedig csak keresztbe állt a nyelve és nem akart a torka hangot kiadni. Hümmögött egyet, majd újra a főnökre pillantott, aztán valamilyen furcsa okból, amit ebben a szent pillanatban nem tudott megmagyarázni még magának sem, leült a másikkal szemben lévő székre.
Kicsit megnyugodott, szívverése enyhülni kezdett, majd belenézett a lány szemeibe és minden elszállt, nagyon messzire... Színe vörösebbre kezdett váltani, keze picit remegni kezdett az újra éledő idegesség hatására, majd szipogott egyet, mintha attól remélt volna megváltást. Azonban nem érkezett semmi ilyesmi, így kinézett egy pillanatra az ablakon és mintha annak mondta volna, úgy kezdett el újra beszélni.
- A főnököm szerint vagy rendelsz még valamit, vagy kívül tágasabb. - ebben a pillanatban nézett újra a másikra. - Csak mondj valamit és kihozom.
Nyelt egy hatalmasat, majd a telefonra pillantott. Ha sokkalta lazább arc lett volna, mint amilyen, akkor most elvette volt a ketyerét, varázsolt volna csodálatos ujjainak megismételhetetlen technikájával és már működött volna szerkezet. Ehelyett nyelt egy hatalmasat, majd az eszközre mutatott.
- Me-megnézhetem? - próbált mosolyogni, majd amikor közeledni látta a főnökét, azonnal felpattant, és hangosan helyeselni kezdett. - Szóval egy adag sült krumpli és majonéz. Rögtön hozom!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Zoey Nishimura
Zoey Nishimura

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 17
◮ join date : 2015. Apr. 26.

Zoey x Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey x Douglas   Zoey x Douglas Icon_minitimeCsüt. Május 07, 2015 2:01 pm

Ahha! Szóval itt sem tolerálják az ücsörgést! Micsoda egy trehány népség. Pedig péntek délután alig van tele a hely.  Gondolom hétvégére sokan hazahúznak, hogy szerezzenek némi kaját otthonról, és ne tejfölös-kiflit egyenek két sör között. Én is gyakran csináltam, hogy elcipeltem otthonról egy halom kaját, és bevágtam a fagyóba. Aztán csak meg kellett melegíteni, ha éhes voltam… Néha pokoli harminc perc volt, mire kiolvadt a gyusuji curry, vagy épp a kimchis nabe.  Nem mintha nem tudnék főzni – apa sose engedett volna el egy ilyen alapvető háztartási tudás nélkül még a szomszéd városba se, de sokkal időhatékonyabb volt.  Hazafelé – feltéve hogy eljutok addig, tuti beugrok egy wallmartba veszek lazacot, és tömök magamba egy kis sushit. Hiányzik a japán konyha… Meg feltéve, ha nem eszem degeszre még három adag sült krumplival. Nem is nagyon kívántam.
- Hoznál hozzá, mégy egy gyömbért is? – kiabáltam a srác után, aki gondolom tudomásul vette, mert amikor visszaért, az üdítő is ott volt.
Kihúztam a pénztárcámból a krumpli meg a többi árát, és dobtam mellé még 5 dolcsit borravalónak, ha már ennyire rendes. Ő letette elém a tálcát, én pedig a kezébe nyomtam a telefonom.  Na most reménykedhetek, hogy nem fog talpra ugrani, és eltűnni vele az éterben.
- Nagy segítség lenne.  Nem nagyon értek hozzá, főleg nem angolul… Ha át tudod állítani japánra, az is hatalmas szívesség lenne…  sajnos leejtettem…
A fülem mögé tűrtem a hajam, hogy lássam, mit is csinál, hátha legközelebb nem három órámba telik megoldani egy efféle rejtélyt.
Ahhoz képest viszont jó: nem tört be a képernyő, és érzékeli rendesen az érintéseket is. Hála istennek hogy rászoktam a tokra. Sokáig utáltam a tokokat, és nem használtam: kit érdekel mennyire dizájnos, és csinos a tok, ha nem fér bele a zsebembe, amikor este elmegyek otthonról?
- Na? Meg lehet csinálni, vagy ne…  öm… reménykedjek? Ez a helyes szó ugye?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zoey x Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey x Douglas   Zoey x Douglas Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2015 9:37 pm

Nem szerette, ha figyelik miközben dolgozik, de a lány túlzottan is kíváncsi volt arra, hogy milyen varázslatot hajt végre a ketyerén, így kénytelen volt engedni a fürkész szempárnak. S milyen gyönyörű szempár volt az... Tekintete azonban nem időzött sokat a lány orcáján, inkább visszatért a megmentendő telefonhoz, miközben lábával kezdett dobogni a földön.
Ideges volt, persze, hogy ideges volt, hiszen sok múlik ezen a dolgon most, legalábbis szerinte rengeteget jelentett, hogy meg tudja csinálni a szerkezetet. Azonban nem jutott vele dűlőre, akárhogyan próbálkozott, sikertelenek voltak a próbálkozásai. Hatalmasat sóhajtott, majd visszaadta a másiknak az eszközt.
- Sajnálom, nem tudom, mi a baja. - lemondóan hangoztak szavai, mintha legalábbis a egy hercegnőnek vallaná be, hogy elbukott a küldetés közben. Sarkon fordult, a helyén hagyva a másikat, majd elindult vissza a pultba, ahol eseménytelenül zajlott a műszak további része. Miután végzett, gyorsan átöltözött, hazasietett és a számítógépét bújva aludt el.

// Nem szeretem, ha mozgatják a karakterem. Ezennel a játékot befejezettnek tekintem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Zoey x Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey x Douglas   Zoey x Douglas Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Zoey x Douglas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-