KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 A maszk alatt, CLOWN&LILLIE

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Joshua Wylon
Joshua Wylon

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 8
◮ join date : 2015. May. 02.

A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Empty
TémanyitásTárgy: A maszk alatt, CLOWN&LILLIE   A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Icon_minitimeHétf. Május 04, 2015 2:34 pm

Az autó begördül és a motorhang is pár pillanat elszáll. A benzin szag szinte marja az orrom, a maszk mit sem segít. Gumiból van és ha mondható ilyen, még büdösebb lesz a maszk alatt. Forog a gyomrom és legszívesebben leokádnám az egész műszerfalat ahogy van. A kezemen még mindig ott van a véres kesztyű, a csomagtartóban pedig a villáskulcs. Szép lassú mozdulatokkal lehámozom a fejemről a maszkot és beletekintek a visszapillantóba. Egy negyvenes, nagy szakállú férfi bámul vissza, a szemei alatt nagy táskák vannak, a haja pedig a válláig ki van bontva.
A francba, ez én vagyok?!
A maszkot behajítom a táskámba, amibe még ott rejlik a Glock és a kés is.
Nagy levegő vétel után szépen kikászálódok a kocsiból és magam köré húzom a kabátot.
Az arcomra szép lassan mosoly csúszik, majd vicsorrá alakul és újra mosoly. A kávézó még nyitva van, pedig lassan kilenc órába csúszik az idő. A kesztyűt még visszafordulva gyorsan behajítom a kocsiba.
A kávézó szinte üres, pár kamionos külsejű fickó és egy fiatal lány van bent.
Rövid ideig a lányt méregetem majd gyors mozdulattal az egyik asztalhoz ülök. A pincérnő unottan odaballagott mellém.
- Üdv! Mit adhatok?
A képemen a vigyorral vágok gondolkodó pofát majd megvonom a vállam.
- Pitét, kávét, bármit!
A csajszi unottan ásít egyet.
- Ha bármit kér, azt bánná a tárcája...
- Amiatt sose aggódj, cukorajkú!-nevetek fel.- Pénzben nincs hiány!
Pláne, ha a táskát magával hozta volna. Akkor a kávézó lenne hiányban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Empty
TémanyitásTárgy: Re: A maszk alatt, CLOWN&LILLIE   A maszk alatt,    CLOWN&LILLIE Icon_minitimeHétf. Május 18, 2015 11:30 pm

Is this real? Is it pretend?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hétköznap lévén ma nincs nagyon buli. Meg ha már itt tartunk, valahogy kivételesen nincs is annyira buli hangulatom. Még mindig nem hevertem ki a hétvégét így hétfő estére. Mondjuk nem is csoda, ritka durva parti volt. De cefetül jó. Bár sokra nem emlékszem belőle, ha őszinte akarok lenni. De amire igen, az sejtetni engedi, mennyire jó lehetett az a része is, ami kiesett. Viszont otthon maradni nincs kedvem, meg másnap úgysem kell most fotózásra mennem, aludhatok. Elugrok hát egy nevesebb kávézóba. Nem valami okos dolog mondjuk ilyenkor kávézni, de kit érdekel? Az alvással sosem volt gondom. Na meg, hátha addig mégis alakul valami estére. Sosem lehet tudni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Az aránylag késői órára tekintettel elég kevesen ülnek a kávézóban, leginkább csak kamionosok, akik az éjszakai vezetésre való felkészülés gyanánt vesznek magukhoz némi koffeint. Érzem magamon bámész tekinteteiket, ahogy belépek az ajtón és leülök egy félreeső asztalnál. Pedig most direkt nem is öltöztem ki. Egyszerű, sötét, kapucnis pulcsiban, farmerban és tornacipőben vagyok. Sminket se tettem fel, reggel óta fésülködni se fésülködtem. Bár tisztában vagyok vele, még így is jobban nézek ki, mint az átlagos csajok nagy része. Nem foglalkozom a rám tapadó szemeikkel, leadom rendelésem a pincérlánynak, majd mikor megkapom a latte-m, kortyolgatni kezdem, közben előveszem a telefonom és a közösségi oldalam hírfolyamát tanulmányozom, jobb híján. Inkább, mint hogy farkasszemet nézzek valamelyik kamionossal. Még a végén bátorításnak venné esetleg. Csak akkor pillantok fel, mikor nyílik az ajtó.
Tekintetem egy pillanatra összeakad a belépő, igencsak szakadt, negyvenes fazonéval és valahogy ki is ráz tőle a hideg. Nem tartom sokáig a szemkontaktust, gyorsan visszakapom pillantásom a mobilom kijelzőjére, de így is érzem, ahogy szinte fixíroz, még egy jó darabig. Mintha meg akarná jegyezni minden egyes arcvonásom. Kicsit ijesztő. Aztán szerencsére elfordul és leül egy távolabbi asztalhoz. Igyekszem nem foglalkozni vele tovább, végtére is épp olyan érdektelen ember, mint itt az összes többi. Mégis, valami nem hagy nyugodni miatta. Legszívesebben most azonnal felállnék és elrohannék erről a helyről, de elnyomom magamban ezt a paranoiás hangot. Végtére is mi baj lehetne? Csak egy jelentéktelen fickó a sok közül, nem árthat nekem, semmi közöm hozzá. Valahogy, valami miatt mégsem tudok a továbbiakban annyira nyugodtan a gondolataimba mélyedni.
tag: CLOWN ~ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.] ~ notes:Bocsi a késésért! ❤
Vissza az elejére Go down
 

A maszk alatt, CLOWN&LILLIE

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-