KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 accidental meeting - Robert & Emily

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

accidental meeting - Robert & Emily Empty
TémanyitásTárgy: accidental meeting - Robert & Emily   accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeHétf. Május 11, 2015 7:31 pm

accidental meeting - Robert & Emily Carlos-bakery-las-vegas
Robert &Emily


Alapjában tudtam magamról, hogy szerencsés ember vagyok, de ez ezúttal is bizonyításra került. Mindössze egyetlen éjszakát kellett a reptéren töltsek, s másnap már találtam is lakást, és a munkaszerzéshez is csak egy hét kellett.
Azzal, hogy repülőre szálltam nem csak Richardal, de egész Franciaországgal leszámoltam, s úgy döntöttem bepótolom az elpazarolt fiatalságom, méghozzá Vegasban. Talán nem jól fogalmazok, hiszen 19 évesen nem beszélhetnék még elpazarolt fiatalságról, szóval módosítsunk inkább arra, hogy mielőtt elpazaroltam volna a fiatalságom a csalfa vőlegényemre, leléptem.
Nem mondom, hogy nem hiányzik az arisztokrácia megszokott kényelme, de apa biztos büszke lenne rám, ha tudná egyenesen beleugrottam az élet legjavába, követve a szívem által helyesnek vélt utat. Egyébként is egyértelmű volt, hogy hiába a hosszú szőke haj, s csillogó kék szemek, angyalka helyett sokkal inkább a család fekete báránya leszek. Amikor a "Diplomata vagy jogász szeretnél lenni Kicsim?" kérdésre nemes egyszerűséggel azt feleltem cukrász, már akkor tudta mindkét szülőm, hogy hiába beszélek folyékonyan a francia mellett angolul, németül és oroszul, s hiába járattak a legjobb iskolákba, én a magam útját fogom járni.
Viszont ennek köszönhetem, hogy
minden cuccom egy bőröndbe bepakolva leléphettem kis hazámból, s Las Vegasban pár nap után az egyik legfelkapottabb cukrászdában dolgozhatok. Persze a Madame ajánlólevele magáért beszélt, s amikor vállaltam, hogy túlórában kiszolgálni is hajlandó vagyok, egyenesen repestek az örömtől. Így kerültem a Carlo's Bakery-hez, a Palazzo melletti cukrászdához, s
ezért állok most is épp a kiszolgáló pult mögött, kedves mosollyal az arcomon, minden vendéghez egy két jó szót intézve. Ez itt alapkövetelmény, de ha nem lenne az, akkor is így csinálnám. Mindenki megérdemel egy kis kedvességet, s ha már csak ezért is hozzánk jönnek majd vissza, én már boldog vagyok.

"...mint a cukrászdák kirakatában az islerekkel és tortákkal megrakott, csillogó tálak."
| Robert Brennan | Carlo's Bakery | outfit |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Robert Brennan
Robert Brennan

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 55
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 15
◮ join date : 2015. Apr. 19.

accidental meeting - Robert & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: accidental meeting - Robert & Emily   accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeKedd Május 12, 2015 12:05 am

Két fajta ember van: aki koffeinnel, és aki cukorral tankol, hogy rásegítsen a megrekedt napra. Nos én előbbi halmazba sorolhatom magam... de ahogy elnézem a helyet biztos valami belső inger vezetett félre a két háztömbnyire álló Starbuckstól, hogy mégiscsak az elsődlegesen cukrászda profilú helyre besoroljak. (Bár lehet inkább a kilométeres sor tette, ami a fent említett kávézóból az utcára kígyózott. Kinek van ahhoz kedve ébredés után..?)
Az öltözetem tökéletesen hétköznapi, akármennyire is haladunk már dél felé, a mai napom még nem kezdődött el. A bőrömmel is egybenőtt öltönyömet egyszerű ing váltja fel, nyaknál kioldva, kendő nélkül, a kezemben a sarki élelmiszerboltból az ujjaimra aggatott szatyor, aminek a mérete alapján nagyon is lehet valószínűsíteni, hogy nem egy öttagú családot kell ma etetnem (hála a magasságosnak).
Az ajtó fölé szeret kis csengőcske pedig fémesen adja a személyzet tudtára, hogy jelen vagyok, és persze ennek örömére kicsit lejjebb is csúsztatom a napszemüveget az orromon, hogy fölötte nézzek körbe, ki az a jótét lélek, aki a mai délelőttömön megszánna... egy pasas pakolja a tálcákról a plexi mögé a süteményeket - negatív. Egy kötényes leányzó épp valami háklis vásárlónak kíván nya... segíteni - negatív. A kis szőke a pultban pedig mintha csak rám várna, és minden mocskosfantáziás mellékízt félretéve, én is így vagyok ezzel.
- Mondja csak, bogaram, tudna adni nekem itt valami kávészerűt..? - egy lépéssel ott termek a pultrésze előtt, a szemüveg a tiszteletem jeléül a szárával bekúszik a mellzsebembe. Kedvesnek szánt féloldalas mosolyom mellé így látszik, hogy tényleg nincs velem semmi baj, sőt. Ki is egészíteném magam könnyed hangszínnel:
- Bármennyire is kedvelem titokban a rózsaszín gyöngyös epres muffinokat, sajnos a szervezetem sikít a feketéért. Nagyra értékelném.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

accidental meeting - Robert & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: accidental meeting - Robert & Emily   accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeKedd Május 12, 2015 1:40 pm

Robert &Emily


Ilenkor hétköznap délelőtt nincs tömegnyomor, de azért bőven van mit tenni. A hajnalban díszített cupcake-jeimmel épp most tölti fel David a pultot, s én két vásárló között büszkén szemlélem alkotásaim. Helena megint a jófej idős nénivel veszekszik, mint minden alkalommal, azaz kb. két naponta. A kedves kollegina iránt nem táplálok túl sok pozitív érzelmet, s ezért állok mindig a hölgy pártján, határozottan élvezve a kis perpatvarukat nap mint nap.
Ám nem sokáig mulathatok rajtuk, mert egy újabb vásárló érkezik, idősebb férfi, napszemüvegben. Kedves mosollyal hallgatom hízelgő szavait, de pár másodperc után furcsa érzés fog el...mintha találkoztunk volna már.
-Természetesen, hogy szeretné? Olasz, francia vagy bécsi pörkölésűből készíthetem?- felelem mosolyogva, s közben előkészítek az italnak megfelelő csészét. Mire visszafordulok, már lekerül az úrról a napszemüveg, s arcomon végigsuhan a felismerés  mámora.
-Robert bácsi?!- kérdezem félig kíváncsi, félig meglepett tekintettel, majd gyorsan összeszedem magam, s hangszínem újra normálisra állítva folytatom.-Mármint elnézést uram, Emily Lynx vagyok, ön esetleg nem Robert Brennan?- nyújtok kezet a pulton keresztül, hogyha még csak félreértés is az egész, ne legyen olyan kellemetlen. Az idegenben ugyanis apám régi barátját ismertem fel, akit anno Chicagoban viszonylag sokat látogattunk. Utoljára talán 5 éve voltunk náluk, de azóta úgy érzem, mintha több idő telt volna el, mint az addigi 14 évben. Apáék meghalltak, a bátyám Németországba költözött, felnőttem, majdnem hozzámentem egy 38 éves pasihoz, megcsalta a vőlegényem, s én is megcsaltam a őt, feltettem mindent egy lapra, ide költöztem...szóval eseménydúsabb volt az elmúlt pár év, mint kellett volna.

Viszont ha aki velem szemben áll, tényleg Robert bácsi, akkor fogalmam sincs, hogy Ő hogy kerülhetett ide. Nem Chicagoban kéne lennie a családjával? Mármint ha...mindegy, amíg nem tudom, hogy ki is áll velem szemben, a kíváncsi szemek helyett inkább hozzálátok a kávé készítéséhez, amit az úr rendelt.
A hely nem a kávéjáról híres, pedig minőségi kávét árulunk, csak a torták, sütemények, s kekszek elvonják erről a figyelmet. De elvégre olasz cukrászda vagyunk, s az olaszok híresen kényesek a presszójukra, így nálunk is minden eszköz rendelkezésre áll, hogy tényleg úgy tudjuk elkészíteni az  italt, ahogy a vásárló szeretné.

"...mint a cukrászdák kirakatában az islerekkel és tortákkal megrakott, csillogó tálak."
| Robert Brennan | Carlo's Bakery | outfit |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Robert Brennan
Robert Brennan

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 55
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 15
◮ join date : 2015. Apr. 19.

accidental meeting - Robert & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: accidental meeting - Robert & Emily   accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeSzer. Május 13, 2015 12:27 am

- Reménykedtem, hogy "made in America" pörkölésűt is felajánl, ötven csillaggal... De tökéletesen megfelel az olasz... Dupla eszpresszó, kedvesem.
Hunyorítok rá barátságosan, ne gondolja már, hogy egy szavam is komoly ebben a témában (a konkrét rendelést kiéve, amikor nem csak a szél csattogtatja a számat).
Aztán amíg a leányzó elfordul, én szórakozottan támaszkodom meg oldalvást a pultrészénél, hogy félig őt is, félig meg a boltban még mindig folyó veszekedős műsort is élvezhessen. Senki nem mondhatja, hogy kárörvendő volnék, dehát kenyér és cirkusz kell a népnek, a kenyerem pedig már ott lapul a bevásárlásomban, ugyebár. Talán egy köhhentésnek álcázott nevetésfoszlány is felszakadna épp a torkomról a korát meghazudtolóan éles eszű néni egy felszólalása után, de belém áll, mint kés a tapasztalatlan bűvészasszisztensbe, ahogy meghallom a nevem. És a szöszi hangjával. És a bácsi utótaggal, ami egyébiránt jobban zavarba ejt, mint gondoltam volna. Tíz év alatt ebben a nyüves városban érthető okokból ugyanis senkinek nem állt rá a szája erre.
A meglepett szemöldökemeléstől gyűrődő homlokkal pillantok tehát vissza rá. A fogaskerekeket pedig elég aktívan használom a koponyámban ahhoz, hogy ne kelljen hosszú és kínos másodpercekig processzálnom a lányra, míg be nem azonosítom...
- Emy... demegnőttél. - a kifejezés diplomatikus az előttem álló jelenség tükrében, és egyben hagyja el az ajkamat, hogy aztán szélesebb mosolyt is produkáljak... A helyi befolyás csak mérsékelten érezni a szavaimon, szóval még mindig benne van a chicago-i dallamos akcentus, ha még kérdés lenne, hogy én vagyok-e, aki vagyok. Jól megnézem a lányt: az az öt év volt már kilenc is... vagy mégsem? Emlékszem volt egy hosszú hétvégém, amikor meglátogattam Lynxéket, jól elkerülve minden olyan eshetőséget, amivel a volt munkatársaim, Debra... Debra gyereke... Debra barátai... Debra szülei - avagy fél Chicago-val összefuthattam volna. Kevés köt már oda, és egyre kevesebb. Hirtelenjében el is felejtem hogy voltaképpen még mindig egy kávét akartam csak, kissé széttárom a kezeimet, változatlan vigyorba hajló mosollyal.
- Mi a fenét keresel itt, te lány?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

accidental meeting - Robert & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: accidental meeting - Robert & Emily   accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2015 10:31 pm

Robert &Emily


A vevő szava szent, s még ha egyértelműen a hecc kedvéért is kéri az amerikai kávét, mindig jobb, komolysággal leplezett pajkos mosollyal válaszolok. Szemeimben láthatja, hogy értem mi a helyzet, de szerintem Ő is tudja, mi is a kiszolgáló etikett.
-Elnézést, nem tartunk világos pörkölésű kávét.- tekintve, hogy az amerikaiak eszméletlenül gyengén készítik, de az úrhoz egyértelműen jobban passzolna egy karakteresebb íz.
- Viszont az olasz eszpresszó jó választás. Azonnal készítem.- felelem még mindig mosolyogva, de miután megtalálom a megfelelő csészét és ismét a vendégre pillantok egy régi ismerőst vélek felfedezni arcvonásaiban.
5 vagy 10 éve találkozhattunk, ha akasztanának sem tudnám megmondani mikor láttam utoljára, a lényeg, hogy bőven kislány voltam még. Viszont nem tudom türtőztetni magam, így kérdőre is vonom a nevét illetően. Szerencsém van, az arcmemóriám még mindig a régi legalább, s a becenév hallatán megkönnyebbülök.
-Te semmit sem változtál!- felelem nevetve, miközben átnyújtom Neki a kért kávét. Furcsa ez a gyermek élet, amikor mindenki néni és bácsi, de a tegezés-magázás még nem különült el. Hiába minden eltelt év, de a kiskoromból maradt ismerőseimet még mindig az anno megtanult nevükön szólítom, és gond nélkül tegezem le. Remélem Bob nem haragszik érte, vagy ha igen, akkor nagyon hamar tiszta vizet önt a pohárba.
Ki tudja, lehet azóta már komoly ember, s nem szereti ha a kalandvágyó szöszke ismerősök, csak úgy letegezik. Viszont az mindenképpen érdekel, hogy őt mi szél fújta erre, de Ő a gyorsabb a kérdésfeltevés terén.
-Tévedések vígjátéka?- tippelem meg nevetve a saját indokom, de ennél azért bővebb válasz illeti Robertet.
-Igazából rossz döntések sorozata után, úgy döntöttem, hogy ebben a városban legalább nem ítélnek majd el egy-egy hiba miatt. Szóval jöttem...- fejtem ki kicsit részletesebben, mert őszintén nem szeretnék tinidrámát előadni, s azzal sem szeretném így a pult mögül letámadni, hogy: Jaa, és apa meghalt. Ráér az egy normálisabb pillanatban.
-Viszont Te hogyhogy errefelé?- dobom vissza a kérdést őszintén kíváncsi tekintettel, fittyet hányva az épp várakozó vendégekre. Van másik pult...néha én is lehetek önző.
"...mint a cukrászdák kirakatában az islerekkel és tortákkal megrakott, csillogó tálak."
| Robert Brennan | Carlo's Bakery | outfit |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Robert Brennan
Robert Brennan

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 55
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 15
◮ join date : 2015. Apr. 19.

accidental meeting - Robert & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: accidental meeting - Robert & Emily   accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeKedd Május 19, 2015 11:34 pm

Azért felpöffen belőlem félvállról egy nevetéskezdemény, érezze csak a kis hölgy, hogy értem ám a humorát. A csiszolatlan vicceknél ugyan csak a kávémat szeretem jobban, de ebben sem marad el a leányzó szerencsére, akármennyire is eltörpül ennek a jelentősége az - ezek szerint - kölcsönös felismerésünk nyomán.
Veszem is arra a fáradtságot, hogy jobban letámaszkodjak a pultra, nameg a féloldalas mosolyomat sem száműzöm az arcomról, ahogy újra meg újra bejárja a tekintetem Emily arcát, meg úgy az egészét. Mert bizony nem tegnap volt, és van egy olyan haszna annak, ha az ember idősebb, hogy a szeme előtt mennek végbe efféle virágzások.
A sztenderd addig marad, míg a végén én kapok egy bókot (..? Bókot. Annak veszem, ha nem is annak szánta), és a kezemben a kávémmal tárom el a karjaimat, kissé felvont vállakkal.
- Mindenki annyi amennyinek érzi magát... de ezekszerint kívülről is sikerült így megmaradnom.
Nem az elmúlt időszakban terveztem pálfordulással a tökéletes komolyság szürke mocsarába elsüllyedni. Szerintem tökéletesen emészhető tudok így is maradni a legtöbbek számára, ha pedig nem, az sem fog álmatlan éjszakákat okozni, annyi biztos.
- Kérlek, én már egy jó ideje itt dolgozom. Mármint nem itt, hanem... - hanyag mosollyal meg mozdulattal bökök hátra a vállam fölött utalva rá, hogy nem a parketta alatt rejtőztem eddig a lány lába alatt. A részletek meg a földrajzi helyzet tekintetében mindegyek is.
És nem, nem hagyta el a figyelmem a másik akár kitérőnek, akár ködösítésnek szánt, nevetős válasza. Nem is kívánom annyiban hagyni. Tisztában vagyok vele, hogy Emily dolgozik, nem engem van itt szórakoztatni, ezért okos tekintetemtől még mindig nem megkímélve őt, hajolok némileg közelebb:
- Akarsz beszélni róla? Biztos vagyok benne, hogy neked is jár egy óra ebédszünet. Tudtommal még mindig nem a harmadik világban varrsz sportcipőket, szóval... - Csettintek a nyelvemmel, ugyanekkor a kijárat felé is intenék az állammal... vagy legalább egy üres asztal felé itt a boltban, ha nem jön be az első verzió.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

accidental meeting - Robert & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: accidental meeting - Robert & Emily   accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 9:25 pm

Robert &Emily


A kávé kész, a megszokott precizitással tálalom, ám a kölcsönös felismerés miatt kissé kiesek a szerepemből.
-Az biztos!- húzódik szélesebbre a mosolyom, mert Bob bácsi tényleg ugyan úgy néz ki, mint anno. Talán még egy kicsit megkönnyebbültebb is. A felszabadult féloldalas mosoly, a pajkos hangszín, nem volt ilyen közvetlen régen, bár nem csodálom...egy hétéves lánykával gondolom nem talált túl sok közös témát.
- Szóval a városban.- fejezem be helyette a mondatot, bár kézmozdulatából pontosan tudom, hogy erre gondolt. Igazából nem csodálom az áttelepülést, bár én személy szerint Chicago-t is bírtam, de Vegas azért mégiscsak Vegas, és ügyvédként itt igazán izgalmas perekben lehet része. Jómagam sem véletlenül választottam egyesek szerint a bűn városát, hiszen egész életemben tökéletesség vett körül. Apáék halála után szinte egyértelmű volt, hogy Rick karjai között kötök ki, aki továbbra is biztosítja nekem a luxust. Csak most kezdem megérteni mit is jelent néha nem azt csinálni, ami épp eszembe jut.-Nem, bár sokat gondolkoztam azon, hogy Indiába kéne költözzek.- nevetek fel Robert szavaira, s óvatosan körbenézek, hátha tényleg kicsit elszabadulhatok beszélgetni. Dave pedig pont kapóra jött...Nem kenyerem kihasználni az embereket, de kövezzetek meg érte, ha egy régi ismerőssel találkozva mégis ezt teszem.
-Figyelj David...- fordulok az épp cupcake-eket pakoló kolléga felé mézesmázos hangon
-én most épp rosszul vagyok, vagy ebédelek, vagy akármit is csinálok, a lényeg, hogy egy kicsit tartsd a frontot! - vetek megnyerő mosolyt a férfira, majd kilépve a pult mögül egy üres asztal felé veszem az irányt. Sajnos messzebb nem merek menni, mert Dave köztudottan képtelen a vásárlókkal szót érteni, ezért ha valaki problémásabb ember érkezik kénytelen leszek visszarohanni, de remélem nem lesz gond.
-Itt jó lesz?- kérdezem Robert bácsi tekintetét keresve, mert őszintén szólva ha nem is magamról, de összességében sok mindenről szeretnék beszélni Vele, ha már felajánlotta. Bízom benne, hogy ezek szerint nem tartom fel.
-Igazából...- kezdem nagy levegőt véve, mert túl akarok lenni a nehezén minél gyorsabban.
-nem tudom, hogy tudsz-e róla, de anya és apa is életüket vesztették egy balesetben.- nem, könnyekre nem kell számítani, csak ne kérjen rá senki, hogy részletezzem.
-a bátyám Németországban van a nagykövetségen, nekem meg egyik fehérgalléros munka sem tetszett.- fejezem be mosollyal az arcomon. -Szóval egyedül voltam Franciaországban, és ki akartam próbálni milyen a nagyvilág, tehát lassan két hete, hogy kiköltöztem.-

"...mint a cukrászdák kirakatában az islerekkel és tortákkal megrakott, csillogó tálak."
| Robert Brennan | Carlo's Bakery | outfit |
[/quote]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



accidental meeting - Robert & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: accidental meeting - Robert & Emily   accidental meeting - Robert & Emily Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

accidental meeting - Robert & Emily

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Robert Sheehan
» Robert & Candy
» Robert H. Ward
» Bennet Robert Clay
» Emily & Beck

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Belváros-