KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Shaun Dreyer
Shaun Dreyer

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2015. Mar. 17.

Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon  Empty
TémanyitásTárgy: Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon    Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon  Icon_minitimePént. Május 15, 2015 12:43 am

// Nincs gépem hétfőig, telefonról írtam. Ha valamiféle elírás lenne, előre is elnézést kérek.
Remélem nem veszed túlzott irányításnak a megérkezést, Isaac.

Ami a sorrendet illeti, szerintem jöjjön Isaac, aztán én, majd készülődhetne Simon, Isaac, én, Simon, Isaac...innentől meg még meglátjuk?:) - Kacifántos, de majd kihuzigálom aki megvolt. Razz -

Ha bármi gáz lenne, szóljatok! :)  //


Isaac


Shaun


Simon

A hamis barát olyan, mint az árnyék: csak addig tart velünk, amíg süt a nap.
Ma kivételesen csak hárman ülünk az asztalnál reggeli közben. Érezhetően feszült a hangulat, a szülők csak piszkálják a kaját...én pedig szolidaritásból nem eszem, pedig a gyomrom hangot ad éhségemnek. A kávémba kortyolok, hogy valami mégis legyen bennem...
- Kérlek menj fel segíteni Tashának. Tudod mennyire lassan megy a pakolás neki… Kora délután már indulnunk kell. - csilingel egy kedves hang, majd annak gazdájának praclija simít végig vállamon.
Ó, hát hogyne tudnám! Mikor legutóbb elutaztak két hétre nyaralni, Tasha legalább öt órán keresztül nézegettette velem fürdőruha kollekcióját. Aztán bemászott a gardróbjába, ott guggolva végigkérdezgette melyik színhez melyik passzol. Válaszul végül csak a nagypárnáját vágtam hozzá, aminek köszönhetően elvesztette egyensúlyát, és szó szerint beesett a ruhák közé, magára rántva körülbelül húsz vállfát pluszban. Az egész este párnacsatába torkollott, majd másnap reggelig tartó virrasztásba.

Ellenben most...
Az ágyán ülve, a combjaimon könyökölve hesszelek, s várom toporzékolásának végét. Közben a laptopján állandóan új üzenetek hangja hallatszódik...ő mégis fittyet hány ezekre, vagy nem is hallja saját fülsüketítő ricsajától.
Ránézek gépére...de amiket neki írtak, egyáltalán nem érdekelnek, sokkal inkább azon akad meg szemem, amit Ő tervezett írni.
majd szólok neki, hogy maradjon itt, aztán a héten ugorj be
gondolom a kulcsokat nem vesztetted el, és ha lehet, ne hozd
majd rá a frászt

Helyette is enter-t nyomok, majd státuszát elfoglaltra állítom. Tasha egy percig sem hagyja abba a szitkozódást. Nem akar elmenni, gyűlöli Londont, az angolokat, és átmenetileg a szüleit is. Shoppingolni sem akar - és ez nála már nagy baj!
Félve pillantok felé mikor ruhásszekrénye tartalmát egyhuzamban belebassza bőröndjébe, a kupac tetejére zoknis-, és bugyis fiókjait egy az egyben ráborítja. Mikor próbálja becipzározni a koffert, hisztériás rohama odáig fajul, hogy elkezd a bőröndön ugrálni, hátha az laposabb lesz.
Az ilyeneket szokták kényszerzubbonyban elvinni, nem?
- Húzz innen! - végül rámförmed, majd akár egy bowling golyót, úgy vágja ki az ajtón a bőröndöt. A további ordibálást elkerülve megyek a koffer után, eztán úgy kúrja be Tasha az ajtót, hogy még a szomszéd utcában is beleremegnek az ablakok.
A folyosón szanaszét heverő ruhák láttán csak sóhajtok, majd a földre ülve elkezdem neki összepakolni. Úgyis megköszöni majd, ha csitulnak a kedélyek. Talán.

A gorillája is örülhet, amiért lesz egy libamentes időszaka. Bármiért is jönne Simon, őt ismerve a hét végén fogja TALÁN idevonszolni magát. Ahogy én látom a dolgokat mostanság, nemigen jön lázba ha lányról van szó.
Megértem.


Túlzok...de most, amikor a huszadik bőröndöt pakolom a tizenkilencedik tetejére, miközben Mr. Alarie a hátsó ülésről próbálja nyöszörögve betuszkolni felesége óriási retiküljét, azon imádkozom, hogy ne kapjak sérvet. A csomagtartó már így is dugig van kisebb-nagyobb cókmókkal. Nem értem miért viszik magukkal a fél házat, hiszen úgyis legalább háromszor ennyi kacattal térnek majd haza. Kedves tőlük, hogy gondolnak rám, de a negyvenedik bögre után már jól esne akár egy hűtőmágnes...vagy egy aszfaltdarab - hogy ne legyek annyira nagyravágyó.

Mrs. Alarie elhalmoz nyálas búcsúpuszijaival, mintha egy életre elválnának útjaink. A miszter pedig magabiztos kézfogással köszöni meg, hogy távollétük során is figyelek a házra...pontosabban a tisztaságra. Annyi kérése volt csupán, hogy két-három naponta jöjjek el meglocsolni a virágokat, és hetente azért takarítsak ki. És semmiképp se rendezzek bulit. - Ezen még nevettem is.
Mégis kivel? Simon csürhéjével? Isaac, vagy apu kollégáival?
Ugyan. Partiveszély nem fenyegeti az Alarie rezidenciát.

Végül a bumburnyák primadonna is megérkezik, kinek arcáról lerí a világ iránti gyűlölete. Érzem, ahogy farzsebembe tesz valamit...de nem nézhetem meg most. Ez nyilvánvaló.
Az anyuka végső fejcirógatása elől lesütött szemekkel fordulok el…
Anyám is így kezdte annó.
- Vigyázz magadra! Majd telefonálunk!- csendül fel a búcsúmondat, majd integetések közepette hagyják el a kapubejárót.


Amint csukódik a kapu, a zsebembe csúsztatott fecnit nézem meg elsőször.
Könyvek mögött van egy Hamupipőkés tasak,
a kakaó mellett meg egy-két teásdoboz.
Csak ügyesen! Wink

XOXO

Utam máris Tasha szobájához vezet. A kupleráj ami ott fogad…holnap rendbe rakom...van időm.
Lábujjhegyen lépkedve át az egyes ruhadarabokon, és a szanaszét dobált csetreszeken, keresem a tasakot, majd miután megtalálom, az ágyra dobom.
Eztán a szobámba kullogok, magamhoz kapom cigisdobozom, a hamutartót, és kiülök a párkányra. Rágyújtok, majd Tasha cetlijét a csikkbilibe téve elégetem...ekkor egy ismerős autót pillantok meg a bejáratnál.
Isaac.
Hát ez meg mi a lópikulát keres itt?
Elhessegetem a füstfelhőket, a csikket elnyomom, és máris a kaputelefonhoz megyek, hogy kinyithassam a kaput, eztán a bejárati ajtóban állva várom Őt karbatett kezekkel. Legyek bármennyire is pókerarcú a nap huszonnégy órájában, meglepettségem nem tudom most leplezni...
Nem mintha nem örülnék neki, de nem szokása teljesen váratlanul meglátogatni.
Baj van, ez tutifix.
Vissza az elejére Go down
 

Playing Judas à la Isaac, Shaun & Simon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Shaun Brian Dreyer
» Simon mondja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Külváros :: Lakóterületek-