KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimePént. Május 15, 2015 8:58 am

Claudia egy tök rendes csaj annak ellenére, hogy piszkosul gazdag és a szülei katasztrofálisak. Nem is tudom, hogy válhatott ilyenné, két besavanyodott szentfazék mellett, és ha már ilyen, még hogy nem vágta fel az ereit, amiért velük kell élnie.
Most viszont meg kell találnom, különben oltári balhé lesz náluk otthon hajnalban. Ez egy éjszakai bár! Még életemben nem jártam ilyen helyen, nem is járhatnék. Mellesleg már a lehetőségtől is undorodom, mert az jut eszembe, hogy apám biztos ilyen helyen szedte fel az új csaját, azt a nőt, akiért elhagyott minket, és akiért odadobott mindent, ami nekem, nekünk fontos volt.
Eszméletlen sokan vannak, ekkora tömegben hogy fogom megtalálni? Öreg, maradj mindig mozgásban, kerüld a feltűnést, és tartsd nyitva a szemed! Csak aztán ne döbbenj meg azon, amit látsz! Cicik, popsik...
Nekem csak egy szöszke fej kell (Mondjuk abból is van elég).
Sajnos nem vagyok annyira magas, hogy ellássak a tömeg feje felett, néha lábujjhegyre járok, körbekémlelek, visszahuppanok és aztán megindulok egy irányba. Aztán amikor falig érek és arrafelé nem találom meg, akkor újabb kukucskálás, és újabb irány.
Nyilván ez nem a legjobb módja a feltűnés kerülésének, amíg ágaskodom, addig furán nézek ki, de amikor a tömegben nyomulok, akkor meg éppen olyan megtalálhatatlan vagyok, mint Claudia.
Aztán egyszer csak meglátom, két fiúval beszélget tőlem viszonylag messze a pultnál. Irány arra! Mire odaérek csak a két srác van ott. Mért csinálod ezt velem, te lány?
- Mi van öcsi?
- Hová lett Claudia? A lány, akivel beszéltetek.
- Azt mondta kimegy a mosdóba.
- Kösz!
Sarkon fordulok, és már indulnék, de merre is? Visszafordulás.
- Bocs, hol is van a mosdó?
- Arra menjél, egészen a falig!
Egyikük irányba állít, és kicsit meglök, én meg megyek ... Hát basszus, itt a fal, de mosdó az sehol. Most vajon mi volt átverés, csak a mosdó helye, vagy az is, hogy oda ment a csaj?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 12:00 pm


" to Emilio "


- Hé, Dalton! Vedd át a helyem, elmegyek szünetre! - lököm oda a fickónak és amint biccent megcélzom a rötyit. Pisálnom kell már jó ideje. De ilyenkor a legnagyobb a felhozatal, a legtöbb a gyökér, aki azt hiszi teljesen elázva bejöhet vagy a kiskorú. Még csak az kéne, hogy lazán lekapcsolják Vincentet, hogy gyerekeket enged be egy ilyen.. kétes hírű helyre, nem köszönné meg ha ránkszállnának a gyerekvédelmisek. Azokat tuti nem fizeti le...

Útban befelé azért szanaszét van a szemem. Szakmai ártalom, hogy az egész terepet figyelem, aztán egy félreeső biccentés Heinz-nek, - a főnök testőre - aki már megint a Vincent irodája felé vezető folyosó oldaláról figyel, vagyis a főnök az irodában van.
Segítség.. A többségünknek, sokszor a két, nagydarab árja német nagyobb visszatartó erő mint mi mindannyian.

Tovább folytatom az utam, aztán valami csörömpölés a háttérben, hirtelen pördülök egyet, de csak Stace, az új pincérnő dobott el egy poharat, neki se lesz hosszú élete itt.
Sóhajtok, de csak mert már majd bevizelek, mégis átfúrom magam a tömegen. Már látom az ajtót.. az hogy most kajakra a szolgálatiba menjek lehetetlen, addig tuti elereszt a csap, a vendégek meg.. nem törődnek ezek semmivel, vagy segg részegek, vagy nem látnak mást mint pár felfújt cicit, meg formás női segget. És az ajtóban botlom bele valami törpébe...

Hirtelen megtorpanok. A zene nem üvölt annyira erre, vásott szemekkel nézek rá, kábé akkora mint egy cseresznye, én meg még mindig a kiskrapekot nézem.

- Hát téged.. meg hogy engedtek be.. - figyelem, nem hagyom ha lógna, ha elszökne, a pólója grabancánál kapnám el, persze erősen túlzok.. De akkor is, túúúl fiatalnak néz ki nekem ez a kiscsirke, valami itt nagyon nem gömbölyű!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 12:26 pm

Aztán megtalálom a mosdót, csak egy kicsit eltértem az iránytól, és páran az ajtó elé álltak, nem láttam. Na, de most jön a következő kérdés: tényleg benn van? És ha benn van, akkor most mi van? Mert én ugye nem mehetek be. Ha meg nincs benne, és itt álldogálok, hogy kijöjjön, akkor közben bárhová elmehet, amit már átnéztem.
"Tű a szénakazalban."
Kétségbeesetten vakarom meg a fejem, és először fel se tűnik a nagy hangzavarban, hogy valaki hozzám szól. Mert ugye mért is beszélne hozzám bárki is, hiszen nem ismerek itt senkit, csak Calut, de őt se találom.
Aztán egy kis késéssel feltűnik, hogy talán mégis nekem szólt valaki, sőt, azóta is engem néz. Ahogy felemelem a fejem és a szemébe nézek, egészen magasra kell fókuszálnom.
Ez egy hústorony!
Gyorsan visszapörgetem, mit is kérdezett, aztán reflexből válaszolok.
- Sehogy. Nem is lehetnék itt, de meg kell találnom egy csajt, mert hazajöttek a szülei, és ha nem megy haza nagyon hamar, akkor oltári botrány lesz. -  hangomon a csüggedés és a bosszúság érződik, mert amikor nekiindultam még nem tudtam, mire is vállalkozom.
Egyébként láthatóan nem is vagyok így öltözve, ahogy ide eljárnának az emberek, elvégre füvet nyírni mentem, nem bulizni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 12:49 pm

- Hellló.. kisfiam! - kopogtatom meg a vállát, amire úgy tűnik végre észrevett, és ahogy belenéz a szemeimbe, egyre nyilvánvalóbb a történet, hogy itt.. valaki valamit tényleg nagyon elcseszett!

Csak hebegésre futja. Vagy legalábbis belőle, ami három perc alatt nyilvánvalóvá teszi a tényeket, hogy nemmm.. egy kisnövésű milliárdossal van dolgom.

- Na pont, ott a pont.. - húzom élesre, mégsem ő az akire dühös vagyok - Ki a fene engedett be!? - fordulok hátra, innen is szemrevételezve az új fiút, vajon az ő szűrője az amin átcsúszhatott?? Mégis visszafordulok a gyerekre, mert gyerek még, a pisálás most másodlagos, most oldjuk meg a helyzetet!

- A kislány is olyan idős mint te? - teszem fel a kérdésemet, habár csak tippelni tudok, mégis.. nőből egy ilyen törpe.. Okozhat még kellemetlenségeket!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 1:08 pm

"Ki a fene engedett be!?"
Ennek ez a mániája? Hát tudom én, hogy ki volt, az? Egyáltalán beengedett valaki? Megtaláltam az ajtót, és befurakodtam a tömegen keresztül.
- Mit érdekel, hogy ki engedett be! - morranok fel ingerülten. Most tényleg ez lenne a legfontosabb?
Még nem, még nem esett le, hogy biztonságis, csak a következő kérdésnél, amikor a lánynak is a kora érdekli, akkor kezd gyanús lenni a dolog. Na, én is jól nézek ki!
Most mondjam meg, hogy Clau mennyi idős? Hát tudom én azt? Nekem nem mutatta meg a személyijét.
Most nekem itt döntenem kell, hogy megbízzak ebben a ... hmm ... gorillában, vagy valahogy lépjek le? De hát egyik oldalon "A Torony" a másikon meg a fal ... sok esélyt nem adok magamnak.
- Őszintén szólva nem tudom. Én csak náluk dolgozom, nyírom a füvet. Claudia délután mondta, hogy a szülei csak holnap jönnek meg, és hogy este eljön ide kicsit szórakozni. Aztán elhúzott, én meg lenyírtam a füvet, és mire végeztem, beálltak az autóval. És a szülei bigott vallásosak! Ő meg olyan rendes csaj, nem akarom, hogy bajba kerüljön!
Ha most hazamegy, így korán, még mondhatja, hogy tanult az egyik barátnőjével, vagy könyvtárban volt, vagy mit tudom én, de ha hajnalban állít be, és be lesz piálva... Na, és én mit kapok majd, ha esetleg az derül ki, hogy fedezni akartam ... Munkát ott többet biztos nem.
- Kérlek, segíts! Te itt dolgozol, ugye?
Már évek óta úgy vélem, hogy a kivertkutyanézés-ből már kinőttem, de azt hiszem, most valahogy úgy nézek rá.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 1:32 pm

És még feljebb áll a kis csóka! Egyéb esetben szórakoztatna.. ha nem lenne ilyen.. mélynövésű, vagy mondjuk még gyerek, már túúl rég volt utoljára hogy valaki kötözködött, hogy szórakozhattunk kicsikét, vagy hogy rendet tegyek, mégsem állok le egy kölyökkel.

- Szóval te vagy a balek.. - dünnyögöm csak az orrom alatt félhangerővel, és előránt némi emléket. Régen.. Mexikó.. fehérnek lenni a sok bronzbőrű között, mégis a segélykérés az amire felkapom a fejem, és muszáj kiadósat sóhajtanom.

- Valószínű.. Vagy legalábbis addig, amíg rá nem jönnek hogy valaki beengedett. - kapom el a hátát, nem vagyok barom, nem lökdösöm vagy erőszakoskodom vele, egyszerűen csak szépen megtolva a kijárat felé kísérem, ha nem ellenkezik. De ha igen...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 1:52 pm

Nem értem, mit mond először, mert nagyon halkan mondja, de az biztos, hogy nem volt pozitív, az a hanglejtésből azért érezhető. Persze, persze, le lehet engem nézni, megértem, ő ilyen szép nagy mamlaszra megnőtt, én meg nem, és nem is fogok. Legalábbis ilyen alkatom biztos nem lesz.
Amikor a hátamra teszi a kezét, akkor először azt hiszem, hogy segíteni fog, de aztán mintha a kijárat felé indulnánk, és nem kérdezett semmit a lányról, tehát nem keresi. Na, ennyit a segítségről.
Nő bennem a méreg, amiért ennyire bunkó. Én itt szépen kérem, nem kamuzok, de ez mit sem ér.
Ahogy megyünk kifelé, éppen azon töröm a fejem, mivel is vehetném rá arra, hogy meggondolja magát, amikor az egyik galériára vezető lépcsőn meglátom Claudiát. Éppen felfelé furakszik egy másik lány társaságában.
Ne már, hogy pont most látom meg! Mért nem előbb?
Sűrűbb tömegbe érünk, és én alapvetően különösebb terv nélkül hirtelen belépek két felénk tartó srác közé, és aztán megpróbálok elhúzni oldalra. Mivel eddig nem tiltakoztam, reménykedhetek a meglepetés erejében. Ráadásul most nekem előny, hogy kisebb vagyok. Ha sikerül némi távolságra szert tennem, akkor ő nem fog engem látni a tömegben, ő viszont kimagaslik, tehát tudni fogom merre jár.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 3:06 pm

Minden a legjobb mederben. Csak a kissrác legyen kívül, legalábbis a két ajtón, AZTÁN.. foglalkozunk a lány ügyével, de útban, úgy néz ki két seggfej, még véletlenül se veszi a fáradtságot hogy kikerüljön, zsigerből jön nekem, és amíg én utánanézek, hogy lássam szükségesek e intézkedések, a kölyök három másodperc alatt tűnik el.

- Nabaszd meg! - torpanok meg, itt már jóval erőteljesebb a zene, a fények, fordulok körbe, de sehol se látom, jól eltűnt ez a kis féreg, nekem meg muszáj cselekednem.
Megindulok Derek fele. már előre szemmel jelzek, hogy gond van, segítenie kell, a rádiót otthagytam Daltonnal az ajtó mellett így muszáj szóban rendeznem a helyzetet.

- Hé! Valami kissrác belógott az újfiú mellett, azonnal kapjuk el, amíg a főnök rá nem jön hogy hiba van a gépezetben, különben megnézhetjük magunkat! - lököm el, aztán ő csak bólint. - Alacsony.. kinéz vagy tizenhétnek, barna haja van, és folyton szökik! - adom le a gyorsban az egészet, mire ő már tolja is a rádión.

- Ha valaki elkapja, el ne engedje amíg oda nem érek..! - tolom még oda, azzal ellökve magam én is szemrevételezni kezdem a terepet, muszáj megtalálnom a kis csókát. Komoly dolgok foroghatnak itt terítéken, és egyikünk se kap majd köszönetet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 3:26 pm

Hát nem volt nehéz lerázni. Szánok rá egy pár másodpercet, hogy megnézzem, mit csinál. Nem örülök annak, amit látok, hamar lehervad az arcomról a mosoly, amikor rájövök, hogy szólt a kollégáinak.
Innentől, mivel most nem látnak még, irány egyesen a lépcső. Itt viszont biztos, hogy valaki észre fog venni. Viszont csak az a hústorony ismer konkrétan, a többiek csak tippelhetnek, hogy én vagyok-e az, akit keresnek. Bár, így körbenézve eléggé kilógok a tömegből kinézetre.
A lépcsőn megpróbálok minél hamarabb feljutni, és aztán ott újra eltűnni.
A lépcső tetején visszanézve már tudom, hogy észrevettek, de ez már nem számít, mert ott van Claudia az egyik asztalnál.
- CLAU! - kiáltok feléje, mire felkapja a fejét, és tátva marad a szája meglepetéstől.
- Mit keresel te itt? - lép oda hozzám, és ez a jó, mert így nem az asztaltársaság előtt kell elmondanom neki, miért is jöttem.
- Hazajöttek a szüleid. - szinte úgy súgom a fülbe a hírt, persze konkrétan suttogni lehetetlenség.
Látom rajta, hogy elsápad, és összerezzen, majd az órájára néz, sarkon perdül, és visszalép a társasághoz.
- Srácok, nekem most lépnek kell. Van valakinek egy mentolos rágója? Kösz!
Elmarja a felkínált rágót, aztán sarkon fordul, és odalép hozzám.
- Kösz, Emilio! - mondja, és megcsókol, amit a társaság hangos ovációval jutalmaz.
Mire magamhoz térek, Clau már nincs is ott, siet kifelé. Nekem is mennem kéne, de képtelen vagyok megmozdulni, csak valami üdvözült vigyor ül ki a képemre. Még mindig nem tudom, hogy elmúlt-e 21, de nem is érdekel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 6:45 pm

Folyik a keresés. Teljes gőzzel, néhány pillantás az ajtó fele, onnan Fred biccent vissza, arra semmi nyoma. Derek.. A hátam mögé fordulok hogy felmérjem jutott e valami eredményre, de az irányból is csak fejcsóválás a válasz. És AZTÁN pillantom meg!

- Megvagy.. - dünnyögöm megindulva a lépcső felé, nem rohanok, nem töröm magam össze, amúgy se jutnék gyorsabban előre, na meg csak két lejárat van az emeleten.

- Derek! - intek neki a messzibe, egy büdös szót nem hall belőle, ez nyilvánvaló de kézjelekkel jelzem hogy húzzon a hátsó lépcső fele, ezt az elsőt én bevédem.
Útban felfelé, nem azon jár a fejem hogyan is nyuvasztom ki. Pedig lehet kéne, de én is voltam kölyök. Loptam a boltban, elemeltem amit el lehet, és igen, párszor még a nyakamra is hoztam nem a kellő embereket, ha nincs a "családom", aki már akkor megvédett, már rég alulról szagolnám az ibolyát.

Be is lövöm. A kölyköt, úgy látszik megtalálta akit keresett, ez a csaj.. ez se néz ki sokkal többnek, de a 21-et már úgy sejtem elérte. Mázli...
És akkor csattan a csók! Még simán vigyor is költözne a fejemre, ha nem  azzal lennék elfoglalva, épp, hogy ezt a kis gyökeret összeszedjem, még talán gratulálnék is neki.

- Küldetés teljesítve. - állok meg mögötte, de most már szemfülesen, ha lépne, követem, vagy én vagy Derek tuti fülöncsípi a másik végen. - Ha jól láttam, vagyis most már ideje hogy hazamenj! - A hangom mély, öblös, mégse durva vagy parancsoló, komolyan szórakoztat a dolog ténye, hogy a kis tacskók egy nőért mi mindenre képesek.
Mintha nem ezt játszottuk volna mi is fiatalon...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 8:49 pm

Ismerős hang szólal meg a hátam mögött, miközben én még a felhők felett lebegek megdicsőülve. Nehéz leszállni a fellegekből, de azért egy csók hatása nem tart örökké.
- Igen. - sóhajtok fel még mindig elégedetten. Az asztalnál van, aki rám emeli a poharát.
Aztán összerezzenek, mert rájövök, hogy ki áll mögöttem. Nyelek egyet, majd hátra, valamint felfelé pillantok. Mennyire dühös a Hústorony? A szája széle nem habzik, és az én fejem is még a helyén van. Eddig jó ...
- Bocs, hogy leléptem, de megláttam Claut a lépcsőn. - úgy érzem azért ennyivel tartozom, még ha szemét is volt, és nem segített. - És igen, most már megyek haza. Mér neki se álltam a leckéimnek.
Már a lecke szóra is rám tör az ólmos fáradtság.  Igaz van miért, hiszen délelőtt suli, délután munka, aztán az eszement tekerés idáig a bicajjal ... és még nincs vége. Most haza kell tekernem, és vár a tanulás.
Csüggedten sóhajtok egyet, és megfordulok, hogy leballagjak a lépcsőn. Gondolom kapok díszkíséretet is, de ez most már lényegtelen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimePént. Május 22, 2015 5:41 pm

Szerelem.. Ja, árulkodók a mesekönyvek, és lefogadom a kis csóka ábrázatát nézve, hogy pont az ilyeneket pécézték ki.
De itt a mese vége...

- Feltűnt.. - megjelenik egy önkéntelen mosoly a szám jobb szegletében. - De most már ideje lenne. - figyelmeztetem, ahogy a lépcső irányába intve előreengedem - Az iskolapad sokkal inkább ideális hely az ilyen kölyköknek.  - indulok el utána ahogy útnak indul előttem, és lelépkedve a lépcsőn, mindvégig követem. Egy percre se veszítem szem elől!

Az ajtó felé tartva kóbor biccentés Dereknek, sínen van az ügy, kösz a segítséget, az meg visszaintve visszamegy a helyére.
Az ajtó már csak pár lépés. Dalton és Fred még mindig kitartóan állja a helyet, csak az a kis szőke pancser, az új fiú húzza be fülét-farkát, tisztában van vele hogy nem figyelt. Ezért még számolunk!

Ha nem avatkozik közbe, kikapcsolva a korlátot előtte, intek a szabad út irányába, és csak ha meglépi azt a párat, amikor már kívül van a területen, jogilag, csak akkor kiáltok utána.

- A lányok buknak a kitartásra! De ne lépkedj folyton a lábán, hagyd, hadd fusson ő utánad!  - vigyorgom telibe, azzal visszaakasztva a kampót fordulnék is el, kivéve HA..!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimePént. Május 22, 2015 5:59 pm

// HA... Haha... Igen készültem, több dologgal is, az egyiken simán átmesélted magad, de sebaj! Van másik. :) //

Az iskolapad... megcsóválom a fejem.
- Az már csak kb. két hét. Utána jön a meló. Idén végzek.
Nem megyek én semerre, csak kifelé alig várom, hogy kikerüljek erről a  helyről. A Hústorony meg egészen normális, csak kicsit kocka a biztonsági ügyeket illetően.
Amikor aztán utánam szól, egészen meglep, mert hát én nem is udvarolok Claunak, bár tényleg tetszik, de hát nem az én árkategóriám ugye.
- Á, én nem is ... - mondanám, amikor először megtorpanok, aztán meg elordítom magam - HÉ! A BICAJOM!
Aztán meg is indulok a lelakatolt járgány felé, ami előtt egy sötétbe öltözött csuklyás alak guggol. Az ordításra persze felpattan megperdül, és futásnak ered. A bicajhoz érve nem kergetem tovább, a károkat próbálom felmérni.
Az vázat egy rácshoz lakatoltam, azzal nem is próbálkozott, de nekiállt leszerelni a kereket meg a fékeket. A kerék itt van, de a bovdent már valószínűleg zsebre vágta.
- Ó, hogy a férgek rágnák ki a beledet te szemét! - ordítok fel, felkapok egy követ, és utána hajítom, de persze már nem találom el. - A rohadt életbe!
Most fel tudnék robbanni a méregtől.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeCsüt. Május 28, 2015 12:57 am

Szóóóvaaal.. ezt is megtudtuk. A kis tacskó nem több mint max 18 éves, ami, háát.. valljuk be őszintén, jobb is hogy nem jutott a főnök fülébe, még a végén kapnánk az útrabocsátó szépszót..
De neem, Vinnie nem ilyen, mégis..! Jobb a békesség. És a munka tökéletes elvégzése.

- Értem. – dünnyögök csak ennyit az orrom alatt, most a legfontosabb hogy mielőbb kinn legyen, UTÁNA! jöhet a mesedélután! – Vagyis akkor két hét múlva már nem akadályozlak semmiben. - Elvi szintek. De hogy a tények meg…

Valamikor ekkor jön az ajtó. Még két lépés, a kötél enged, én meg jobb szeretném minél előbb kinn tudni ezt a gyereket, mint mielőtt valami kis.. hírhajhász kezdő firkász ide téved, és ezzel akarja meglovagolni a klubbot. Na meg a holnap reggeli számot.

De mégis… valahogy az ösztön mondatja ezt velem.. vagy a régi szép emlékek, csak odaszólok valami elméset, végtére is, jó az ha tanul a kölyök, senki nem születik zseninek, mindenki megjárja a kemény utat. Kivéve, ha megfogadja a tanácsokat.. De melyikünk tesz ilyet?

Már épp fordulnék is el, valami széles vigyor féle ottragad a képemen, amikor a kölyök.. igen, az az előbb említett, úgy üvölt fel mint akinek a lábára léptek. Ekkor fordulok oda vissza.

Ééés szalad! Mit szalad!?? Egyenesen ROHAN!!

Szemmel mindvégig követem, azt is, ahogy átverekedve a sorban álló tömegen, ott az épület sarka felé, a sötétben, valami másik tag úgy pattan fel, mint akit egyenesen puskából lőttek ki.
Megcsóválom a fejem.

Gondolok egyet.. visszafordulok. Irány a munkahelyem. De aztán gondolok mégegyet. Ééééés…

Nagy sóhajt kipréselve a tüdőmből intek fejjel Daltonnak, hogy megint az övé a terep, és ugyanazzal a fordulattal már lépek is át a kötél fölött a bal szélen, hogy kellemes léptekkel meginduljak a kölyök felé a sötétben. Ott állok meg az orra előtt.

- Korábban még mondtam volna hogy ez a szerencsenapod, de egyelőre nem úgy tűnik.– bámulom őt.. meg a biciklit, felváltva, azt az elkeseredett fejet(?), és komolyan… Megsajnálom??
Talán…

Vagy csak szolidaritást érzek vele…




(ha valamikor.. útközben, bármikor, valamit változtatnál, terelnéd a cselekményt hát tedd meg! :) )
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeCsüt. Május 28, 2015 11:26 am

Amikor Hústorony odaér, még mindig tombol bennem a düh, és morgok, mint egy veszett kutya. Most úgy, de úgy behúznék valamibe, valakinek. De nem, nem neki. Ő tulajdonképpen egészen rendes volt velem. A szavaira azonban röviden keserűen felnevetek.
- Ó, nem! Hidd el, a csókot kivéve ez egy teljesen átlagos nap nálam mostanában.
Az égre emelem a tekintetem, mert valahonnan erő kell ehhez, és már más ötletem nincs, aztán leguggolok, hogy átnézzem a bicajt. Látszik a sietős szerelés, a vázon itt-ott felkarcolódott a festék. De hát miért is vigyázott volna rá, amikor azt nem tudta elvinni? A keréknek semmi baja, csak vissza kell rakni, de fékem az nincs. Lehet venni és felrakni, de hát ugye újabb kiadások. És hogy viszem ezt most haza? Ha a kereket vissza tudnám tenni, akkor legalább tolhatnám ... Mondjuk annyira, hogy minimálisan tartson kézzel is vissza tudom csavarni.
- Egyébként nem kell aggódnod, én ide az életben többet vissza nem jövök, sem most, sem két hét,v agy három év múlva. - szólalok meg, ha már idejött utánam. - Ez nem az én stílusom.
Abból, ha a férfiak más nők után koslatnak, cska az lesz, hogy gyerekek maradnak félárván, pénz nélküli csonka családokban nőnek fel, és még az előtt tönkremegy az életük, hogy egyáltalán elkezdődött volna. Én ne akarok ilyen felnőtt lenni.
Persze amit mondtam, az lehet, hogy nyers egy kissé, és őt nem akarom megbántani.
- Ne vedd sértésnek, a hely amúgy tök jól néz ki. Biztos profik vagytok. - teszem hozzá, miközben a kereket visszaillesztem a helyére, és nekiállok a rögzítést kézzel elfogadható állapotba hozni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 3:20 am

A kissrácot nézem.. a biciklit. Megint a srácot.. aztán csak ott állok, amikor kezd valami megfogalmazódni a fejemben. Mégis ő beszél elsőre.
Válaszolnééék.. de aztán újra ő, és a hirtelen jött válasz helyett muszáj felnevetnem. Elég hosszan és öblösen, de inkább szól ez a ténynek. Profik..

- Háttt.. kösz..! - vigyorgom még mindig telibe, de hol is tartott az az előző gondolat?? - De mondok én neked valamit. - figyelem ahogy szerencsétlenkedik azzal az izével. Hátra nézek, Dalton és Frank bírja a tömeget, sóhajtok, azzal vissza emerre. - Legyen mégis ez a szerencsenapod. Hazaviszlek! - jelentem ki egyszerűen és már fordulok is vissza, kellemes léptekkel a bejáratot megközelítve, és odaszólok Daltonnak.

- Hé, öreg! Van egy kis elintéznivalóm, dobj meg a kulcsokkal! - kérem ki a kocsim kulcsát, ami ott feszít nem messze tőle a megőrzőben. - Addig tartsátok a frontot! - bököm oda fejjel. - Ha gebasz van, nálam a telefon. - biccent, azzal ahogy átnyújtja rámarok, és elindulok vissza a fiú fele. Kivéve ha nem jött végig mögöttem.
És mindezt csak akkor ha már az elején nem akadályozott meg az egészben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 8:38 am

Akkor nem mondtam túl nagy tahóságot, ha megköszöni. Mellesleg nyilván nem az én elismerésemre van neki szüksége, de sebaj. Először nem értem, miért mondja, hogy mégis lehet ez a szerencsenapom, de a következő mondat már igencsak mentőöv szerűen hangzik.
- Uh! Kösz!
Felegyenesedem és feléje fordulok, hogy tisztázzuk a részleteket, de már el is húzott vissza a bejárat felé, így inkább kilakatolom a bicajt és úgy várom, hogy visszajöjjön.
- Befér a bicikli is? - kérdem félénken, mert kész anyagi csőd lenne, ha itt kéne hagynom, és még valami eltűnne róla. De neki valami jó kis terepjárót képzelek el kocsinak, szóval erősen reménykedem benne, hogy befér.
- Meg nem kéne neked dolgoznom? Nem lesz bajod ebből, hogy lógsz a melóból?
Idióta kérdések, tudom, de hát még kívülállóként nem vagyok teljesen tisztában azzal, ki mit engedhet meg magának.
Most nagyon szerény, és visszafogott vagyok, mert nem szeretném ezt a felajánlást elbaltázni semmivel. Ha most pár perc alatt hazajutok ahelyett, hogy tolnom kéne a bicajt hazáig, akkor még az is elképzelhető, hogy hipp-hopp éjfél körülre a házijaim is kész lesznek, és esetlegesen marad vagy öt órám aludni is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Jún. 03, 2015 9:45 pm

Egyszerű ötlet.. Egyszerűen hazadobom a kissrácot, csak mert olyan rohadt jó szívem van, és mert egyszer vissza kell fizetni az életnek. Mindazt amit te kaptál tőle.
Talán itt az én lehetőségem!

- Ne aggódj kölyök.. a meló megvár.. - még mindig vigyorgom miközben jobb kézzel a járgány irányába intek. - A bicajodat meg berakjuk! - bólintok rá, de már hogy a fenébe ne férne be abba a dögbe, viszont elindulok a kocsi felé.
Hogy követ e.. azt valószínűleg hallom a hátam mögött. Csak nyomom a gombot és felpittyeg a Dodge villanó fénye, alig néhány autóval előttünk.
Megközelítem.. azzal várom hogy a kölyök kövessen és nyitva is a csomagteret a biciklit.. vagy ami még maradt belőle, egyszerűen beemelem.

- Egyéb óhaj-sóhaj!?? - emelem meg a fél szemöldököm ha a válasz egy fejrázás vagy egy nem, akkor kellemeset biccentek, és az ellenkező oldal felé bökve állal jelzem hogy szálljon be.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeCsüt. Jún. 04, 2015 11:49 am

Szóval befér. Nekem ennyi kellett, nem több. Nem akarom ezt a jótét lelket feltartani, ha már segít, így extra gyorsan kilakatolom a járgányt, és eltolom az autóig, majd amint benn van, én is gyorsan beülök.
Aztán odabenn ered meg a nyelve, amikor már úton vagyunk.
- Tényleg köszönöm! Sokat segítesz most nagyon. Elég szoros az időbeosztásom, és ez az egész cécó mára egyáltalán nem volt betervezve. Szóval nem úgy keltem reggel, hogy na ma hol balhézzak ... megvan! Táncoljunk egyet a biztonsági őrök idegein a night-klubban. Ez nem az én formám.
Ennyi talán magyarázkodásképpen elég is. Végül egészen jól jövök ki belőle, és hacsak nem jön közbe valami, akkor egészen időben otthon is leszek.
- De azt áruld el nekem, kérlek... - folytatom aztán kicsi szünet után - ... hogy először mért akartál segítség nélkül kirakni?
Ezt azért jó lenne megtudni. Mert számomra nem volt annyira ésszerű döntés, de hátha van valami alapja. Nem vagyok egy kekeckedős típus (annyira), de most, hogy már úgyis még egy pár percig össze vagyunk zárva, tehát nem tartom fel semmiben, csak megkérdezem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2015 2:22 am

A kocsi morog... Alig pár perce csapódott az ajtó a két oldalon, én meg lassan kicsorgatom a seggét. Éles kanyar balra, aztán irány az út, és már csak egy dolog hibádzik a képletben.

- Szóval!?? Hova is megyünk?? - kérdezem, és csak dübörögve a csodamasina a seggünk alatt, várom hogy feleljen, hogy jobbra vagy balra visz az út.

Amint megkaptam a válaszom, kanyarodok is rá Vegas egy forgalmasabb részére, nagyjából betéve ismerem a várost, a munkám megköveteli hogy tájékozott legyek, na meg az esti kis kiruccanások...
Nem szólok, pedig ezernyi dolog jár a fejemben. Már épp kérdeznék, amikor megelőz benne, én meg felé fordulva egy pillanatra, válaszolok.
Először egy nagy levegő.. de aztán kifújom az egészet, és egy orrom alatt megjelenő mosollyal a szélvédőre, folytatom.

- Nem az a dolgom hogy kisgyerekeket pesztráljak. - még mindig ott az a mosoly a képemen. - Az a dolgom, hogy távoltartsam őket. - újabb lezárt mondat. - Mindent csak szép, sorjában. Először te kinn vagy, aztán jöhet a lány... - a hangom monoton, nem emelkedik meg, csak a tényekről beszélek, a kemény világ megtörhetetlen szabályai. Egyszer mindenki megtanulja őket. Akár akarja.. akár nem.

- Egyszer majd te is rájössz.. - mosolygom felé, de aztán vissza az útra, egy piros lámpa fénye akadályoz hogy továbbmenjek, és csak fél szemmel lövöm be a mellettünk megálló vörös Mustangot. Ismerős...

És tudom is hogy honnan.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2015 11:48 am

Bemondom a címet, és megindulunk hazafelé. Furcsa érzés egy ilyen nagy autóból szemlélni a forgalmat, amiben általában egy biciklivel, vagyis eléggé védtelenül veszek részt.
Meg tudom érteni, hogy mért kell a hatalommán embereknek nagy kocsi. Érzem én is, hogy mi az, ami őket vonzza ebben, csal engem nem tölt el pozitív energiákkal.
A magyarázat egyszerű, és nagyszerű, csak éppen szerintem más erénye nincs.
- Értem, értem, rend a lelke mindennek. Csak aztán, ha engem kiraktál, hogyan akartad őt megtalálni? Odamész mindenkihez, hogy bocs, téged Klaudiának hívnak-e és elmúltál már 21? Mert én ugye felismertem őt, ezért találtam meg olyan gyorsan. Ki akartad rakni az egyetlen embert, aki megkönnyíthette volna a munkádat ebben a konkrét esetben.
Remélem, nem rak ki a kocsiból, amiért ellentmondok neki. Akkor jól néznék ki.
Pedig egészen rendes ipsének tűnik amúgy. Meg most segít is.
- Egyébként sokan próbálnak belógni?
Míg hozzá beszélek, csak néha pillantok rá, különben a forgalmat figyelem. Kényelmes dolog csak ülni, és haladni, tekerés nélkül. Emlékszem, amikor először ültem volán mögé, és vezettem, jött egy emelkedő, és nekem azonnal az jutott az eszembe, hogy "hú, ezen nehéz lesz feltekerni", mire az oktató rám szólt, hogy "nyomd már a gázt, fiam!" és akkor jöttem rá, hogy ez így mennyire más. Csak egy apró mozdulat mekkora erőt szabadíthat el.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2015 2:31 pm

Muszáj felnevetnem.

- Túlbonyolítod a részleteket! - vigyorgom még mindig elvégre.. nem ma kezdtem a szakmát, megvannak az apró kis válaszok minden egyes kérdésre, most mégsem megyek bele a részletekbe. A mellettem feszítő járgány sokkal inkább leköti a figyelmemet, túráztatja a motort, én meg csak figyelem, tudom is ki ő, de most eszemben sincs spontán versenyezni.
Ezért egy-két röffenés a géppel, aztán hagyom hogy a megjelenő zöldnél csikorgó kerekekkel kilőjön, én meg csak a szokásos, koca tempóval csurgatom tovább a gépet.
Ekkor figyelek vissza a gyerekre.

- Hiszed vagy sem, nem jellemző. - nézek még mindig az ablakon kifele, csendes az utca, ami meglepő ilyentájt, de úgy néz ki most indulnak csak be a tényleges pörgések - A többség nagyon jól tudja hogy nem mindenki ússza meg csak ennyivel.. - mosolygom csak rá, egy pillanatra a szemeibe nézve, de aztán vissza a forgalom.

- De te.. mit tanulsz?? - váltok aztán a témán, hogy miért érdekel?? Csendes kölyöknek tűnik. Nem annak az errefelé általános nagyképű bunkónak, aki már tizenévesen szétszívta az agyát, hisz gazdaggá tette őt apuka pénze, a nők csak rongyok, a pia meg... Üdítő látni néha ilyet is elvétve.
Talán mégse annyira elveszett ez a világ!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2015 3:13 pm

A szükségesnél hagosabb motorhangok azért nekem is feltűnnek. Mivel nem tudhatom, hogy Hústorony mennyire gondolja komolyan ezt a versenyesdit, mire zöld a lámpa, én inkább bekötöm magam. Aztán a kezembe temetem az arcom, amikor mégsem indul meg. Nem csak a másik sofőrt verte át.
A szavai azonban megint elpattintanak bennem egy húrt, és felkapom a fejem.
- Ahha, szóval 18 év alatt piát nem lehet nálatok kapni, de verést, azt igen! Hát... gratulálok!
Ezzel most azért eléggé lejáratta magát nálam.
Ehhh.... nyilván jó buli, magamfajta, a válláig sem érő kölyköknek ellátni a baját. Kellemes, szórakoztató, kockázatmentes...
- Gimibe járok. - felelem morcosan. - Még két hétig... aztán vége.
De ezt már mintha említettem volna neki. Nyilván nem figyelt. Nyilván egyáltalán nem érdekelte az egész. Közben persze ott motoszkál benne, hogy csak segít és hazavisz. De most nem tudom mit gondoljak róla tényleg.
Basszus! És tényleg hazavisz?! Megáll bennem az ütő még a gondolatra is. Én csak úgy beszálltam az autójába! Én marha! Hogy lehettem ekkora ökör? Jó, persze, elvileg biztonsági őr ... De manapság ez már mit garantál?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent
Vincent"Riddick"Rodriguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 10:01 pm

- Ne félj.. nem vagy veszélyben.. - nevetek fel másodszor, ahogy látom a kis csóka mindjárt elbújik félelmében, de nem áll szándékomban kockáztatni az életét. Még ha mesterien is raktam össze ezt a gépet!

De akkor kiakad. Nekem meg muszáj megint hosszú mosolyra húzni a szám, nem mert annyira szíven ütne, vagy kinevetném, elvégre.. egy tacskó elhihet bármit!

- Nem püffölünk gyerekeket. - csak szolid, egyetértő hangnem - Az nem a mi asztalunk, mi csak elérjük, hogy ne olyanba dugják az orrukat, amihez még szemernyi közük sincs. - majd egyszer lesz. Tapasztalat! - De nem sok olyannal találkozom mint te.. - újra az a széles mosoly. És erről jut eszembe..

- Szóval gimnázium! - nyugtázom a választ, csak helyeslőn bólintva közbe - És ha azzal végeztél.. - hagyom nyitottan a kérdést, hisz.. az nem sok mindenre elég, ha a tanulmányaim nem végesek, azután valami szakma is kell. Elvégre.. ebben a világban soha.. semmit nem adnak ingyen. Mindenért meg kell fizetned...
Valahogy...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emilio de la Cruz
Emilio de la Cruz

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 78
◮ join date : 2015. May. 06.

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 10:29 pm

Most elhiggyem? Ne higgyem? Bajban vagyok, vagy sem? Alig bírok figyelni a szavaira. A szívem úgy kalapál, tényleg olyan ez, mintha ki akarna ugrani a helyéről.
De most már nem tehetek semmit, előbb kellett volna gondolkozni. Most a legjobb, amit tehetek, hogy úgy teszek, mintha nem is gyanakodnék.
- Ha ezzel végeztem, akkor keresek valami melót. Kell a pénz. - felelem, és külön örülök neki, hogy megint témánál vagyunk.
Lassan visszacsúszik a megfelelő helyzetbe, de az övet nem kapcsolom ki. Az olyan hülyén venné ki magát most már.
Teljesen elbizonytalanodtam közben. Mert először nem volt nekem szimpatikus ez a hústorony, amiért ki akart tenni. De aztán nem húzta fel magát, amikor meglógtam előle, és most meg segít. Vagy éppen elrabol ... a fene se tudja ... Meg fogok őszülni vajon, mire hazaérek? Hazaérek még valaha az életben?
- Esetleg, ha tudsz valami melót ... - folytatom közben, és próbálok nem a félelmeimre összpontosítani. - Már egy csomó mindent dolgoztam suli mellet is. Kertet gondozok, pizzafutár vagyok, a múlt nyáron egy fagyizóban dolgoztam.
Ekkor jövök rá, hogy le kell mondanom majd a következő futárkodást, mert nincs hozzá bicajom,v agy sürgősen alkatrészt venni, amihez viszont pénz is kell. Mikor is lesz? Előkapom a mobilt, és ... holnap ...
- Bassz ... - elharapom a káromkodást, és gyorsan SMS-t pötyögök.
Közben az jut az eszembe, hogy ha ezt engedi, akkor talán mégsem akar bántani.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio   Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kóbor lovag a pácban - Vincent & Emilio

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Emilio&Tiffany
» Nah most mi lesz? - Emilio és Kime

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-