KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Biff Lombardo Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Biff Lombardo Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Biff Lombardo Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Biff Lombardo Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Biff Lombardo Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Biff Lombardo Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Biff Lombardo Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Biff Lombardo Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Biff Lombardo Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Biff Lombardo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Biff Lombardo Empty
TémanyitásTárgy: Biff Lombardo   Biff Lombardo Icon_minitimePént. Május 22, 2015 6:30 pm

Biff Lombardo
Salem, 1995. február 1.[You must be registered and logged in to see this image.]
20 év
Modell
Civilians
Patrick Schwarzenegger
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
Laza srác vagyok, szívesen eldumálok bárkivel. Megvan az önbizalmam, de csak akkora, amekkora kell az egészséghez. Nem igazán vívok hatalmi harcokat, nem török magasra, csak jól akarom érezni magam. Általában kijövök mindenkivel, együtt nevetünk, partizunk, sportolunk, főzünk, iszunk, minden ilyesmi jöhet, kivéve egy dolgot. A drogokra mondtam egy nemet, ez is családi örökség. A fater leszögezte, hogy letöri a derekamat, ha csak füvezésről is hall és ugyanezt a bratyó is megtenné. Ráadásul a volt csajom egy dílerért dobott, szóval értheted... Apropó nők, odavagyok értük, de csak felületesen. Egyszer megégettem magam, nagyon és nem tudom, minek kell történnie ahhoz, hogy újra közel engedjek valakit úgy igazán.


◆ negatív tulajdonságok:
Vidám természet vagyok és ha elkap a nevetés, akkor kitart fél óráig, se kép, se hang. Nem tudom, ez mennyire rossz tulajdonság. A forgatásokon például nem szokták nagyon értékelni. Sokat tudok szöszmötölni a tükör előtt. Majdnem mint a nők. Megszoktam, hogy jól kell kinéznem és ha nem úgy áll egy tincs, akkor addig gyötröm, amíg megkapja a formáját. Tökölés a ruhásszekrény előtt, az is idegesítő. Gyakran elkések. Nem sztárallűr, csak...nem is tudom, mi történik olyankor. Mindig van valami, ami még fontos és a végén ránézek a Rolexre, aztán úristen! És pokolian sokat tudok enni, mindenfélét.


Történet vagy szerepes példa

Kis pihenő, ásványvíz, aprósütemény és lenyugszanak a kedélyek. Nagyot röhögtünk, mikor a fényezők előadtak egy Lady Gaga-számot poénból, le is kellett állni. A móka jó, de senki nem akar itt éjszakázni az ipartelepen, amit kijelöltünk forgatásra, úgyhogy végül összeszedtem magam. Sikerül belőnöm a kellő arcot. Gyorsan lekattintják azt a pár felvételt,  A fotóscsajt, Nora-t nézem. Milyen egyszerű munkája van látszólag! Csak jön és nyomja a gombot. Persze ennél sokkal többről van szó, tudom, már dolgoztam vele és közelebbi kapcsolatban is voltunk egy darabig. Ha nem lenne ilyen profi, hiába állnék be és adnám a szépfiút, nem lenne olyan a kép, amit beraknának az újságba és ki az óriásplakátokra. Örök hálám az övé, meg a többieké, akikkel melózok. A hülyülés után mindig megemberelik magukat és mindig akad köztük, akivel később is összejárunk. Jó barátságok születnek, bírjuk egymás társaságát a stábokkal. Tisztelet a kivételnek, akik már belefásultak vagy irigykedősek...
Amúgy sok munkám van abban, hogy ilyen lányok, mint Nore is szóba álljanak velem. Apai örökség az alkat és a rendszeres úszással tartom fenn, különben én is elhíznék, mint a bátyám. Rendőrnél nem gáz, de én a testemből élek. Nem úgy, mint sokan itt Vegas-ban, hanem engem fotóznak, filmeznek, interjúkat kell adnom, jól kell kinéznem, na! A fater most már baromi büszke, pedig először hogy fújt rám, hogy nem vettem fel a jelvényt, mint James! Azt akarta, hogy az öreg zsaru fiai is ugyanolyan jó zsaruk legyenek és nekem is be kellett iratkoznom a rendőrtisztire. A tanulmányaim nem voltak fényesek és kellett a pénz, így vállaltam el egy-két fotós munkát. Színvonalas ellátás, jó hangulat, szép és intelligens csajok. Aztán valahogy benne maradtam és most már meg tudok ebből élni, így a főiskolát abbahagytam.
Az alkat mellett a másik apai örökség, hogy egyetlen nő volt mellettem sokáig és miután kitört a háború köztünk, nem tudtam már megállapodni. Pedig az kéne, egyetlen egy, aki mindent megad és akinek én is szívesen hozok áldozatot, ha kell. Nem nagyon találom. Nem merek újra megbízni még egyben. Lizzel 3 évig voltunk együtt, sülve-főve, egy suliban, egy fősulin és utána dobott egy négerért. Nem vagyok rasszista, de az a fickó egy gyökér, megverte már és sötét ügyei vannak. Sötét ügyek, csak túl messzire nyúlnak, úgyhogy a fater meg a bátyám se tudta lekapcsolni. Mikor ráálltak, Apát elhelyezték vissza Oregonba, ahonnan jöttünk, a bratyót meg elverték hazafelé ismeretlen tettesek. Ezek után hogy bízzak meg újra egy nőben? Apa is így járt anyánkkal, aki korán elhagyott minket. Nem is emlékszem rá, annyira korán, ő meg nem mesélte el, hogy ne legyen annyira rossz az anyaképünk. Néha gondolok rá, hogy megkeresem. Mit mondanék neki? "Én vagyok a fiad, akitől leléptél, azt se tudom, miért. Apa miattad lett munkamániás és majdnem belerokkant." Nem tudom, nem hiányzik ez a kötözködés. Egyszer majd szembe kell néznem vele, de csak halasztom mindig.
Ahogy a fater, én is a munkába menekülök és megmaradok a felszínnél, de valójában remélem, hogy majd túllépek ezen egyszer. Örökké nem lehet modellkedni se és előbb-utóbb kéne tanulnom valamit, de most kitölti a napjaimat ez az életforma, Las Vegas csillogása. Eleinte féltem ettől, mikor felköltöztünk Apa akkori áthelyezése miatt. Egyáltalán az a hirtelen városváltás. Én is sokat utazom, mert Florida-tól Shanghai-ig mindenfelé vannak melók, oké, de hogy csak úgy átrakják az embert Oregonból ide? Aztán rájöttem, hogy nem is olyan rémes hely ez, nem veszik el benne az ember, még gyerekként se. Azóta pedig felnőttem. Vagy mégsem? Néha nem tudom, de nem is baj. Valahol mindenkiben megmarad a kisgyerek és szerintem ez így is van rendjén.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Biff Lombardo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Biff Lombardo   Biff Lombardo Icon_minitimeSzomb. Május 23, 2015 1:35 am

Elfogadva!
Mr. Dávid szobra!

A modell élet nem csupa öröm és tejfel, neked mégis úgy néz ki sikerült elkapni azt a nyúllábat! Szorítsd is erősen, ameddig csak lehet, mert az idő nem a barátod, és nem is a partnered, és a NŐK..! Mindig a nők rontanak el mindent, ezt vésd az eszedbe, de ha egyszer előkerül az az igazi, az az ártatlan és szende - oké, 2015-öt írunk! Suspect - vagy maga a megtestesült végzet ereje, asszem megtanulod majd mit jelent tényleg elveszteni az eszed!
Hát addig is... tarts ki és élvezd az életet!


Értsd: El vagy fogadva, stempli a homlokodon, irány az avifoglalás onnan meg VEGAS!
Sok szerencsét az éterben! Very Happy


[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

Biff Lombardo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sweet dreams - Emily & Biff

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-