KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
How to survive school Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
How to survive school Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
How to survive school Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
How to survive school Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
How to survive school Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
How to survive school Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
How to survive school Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
How to survive school Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
How to survive school Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 How to survive school

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

How to survive school Empty
TémanyitásTárgy: How to survive school   How to survive school Icon_minitimeKedd Május 26, 2015 10:31 pm

Piros festékkel felfújtam az iskola falára, hogy Minden rockert vár a nyár! Egy egyszerű spray-jel is lehet remek katasztrófákat okozni. Az igi ezen kapta fel a vizet. Nos, én művészi arroganciával élek (a vér nem válik vízzé ugye), de mi is az a szó? Nem rég tanultuk… Jaaa! Megvan! Deviancia. Ezzel bélyegzett meg a kor. Meg az egész tanári kar. Ezért dekkolok most itt a hülye igazgatói irodában.  Ahogy apám mondaná: ha nyakig vagy a szarban, örülj, hogy nem hullámzik. Végülis jah. Engem aztán nem zavar mit pattognak ezek itt nekem. Csak fészkalódom a széken.
Egyébként gáz ez a szék. Nem lehet vele forogni. Az igi meg csak nyomatja a képembe a nyugger szlenget. Annyit hallok az egészből, hogy blablablabla egy károgó vén trotty vagyok, blablablabla.
Különben is!!! Suli? Mia az? A suli klassz. Ha zárva van. Meg aztán… aki sokat tanul, az sokat tud. Aki sokat tud, az sokat felejt. Aki sokat felejt, az keveset tud. Akkor meg mi a frásznak tanulni? Ezeknek mind elmentek hazulról.
Addig izgek-mozgok, míg az igazgatónő megint rám nem pirít. Bónuszként előveszi a leggagyibb nézését, amiről azt hiszi, hogy jakuzát fenyít.
Hátradőlök és felhúzom mindkét térdem, hogy feltegyem a lábam magam alá. Szimpatizálok az íróasztallal, de az még tőlem is pofátlanság lenne, ha oda pakolnám fel a csülkeimet. Majd jövőre megjátszom. Megfordulok még itt párszor, azt hiszem. Szóval lesz bőven alkalmam görénykedni, attól nem félek.
- Ravin! Ravin!... Most meg mit csinálsz?!
Waze… Alkalmas helyet keresek, ahol kinyalhatod a seggem.
Nyugton lecsüccsenek a fenekemre. Ennek a banyának fogalma sincs mekkora erőfeszítésemben van ez.
Ez a nő képes volt berángatni ide a fateromat egy kis festékszórózás miatt. Az agyam megáll!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

How to survive school Empty
TémanyitásTárgy: Re: How to survive school   How to survive school Icon_minitimeCsüt. Május 28, 2015 8:09 pm

Éééés igen, visszatértem! A tömeg tombol, én pedig fürdök a dicsőségben! Mickey Vallejo újra a színpadon, yeah! Megforgatom a sörényemet, mint egy oroszlán és a közönség felüvölt!
- Mick, Miiiick keljél fel már! Elkésel! – felriadok, Carol rázogat, mintha össze akarna valamit keverni a gyomromban.
- Mi van? Nincs ma semmi! Haggyá’ má’ Carrrr, áááá! – ebből mindjárt kitalálhatjuk, hogy rohadtul nem hagyott. Pedig milyen jó kis álom volt, teltházas koncert. De még mindig nem tudom, hogy hova kéne menni.
- Behívattak az iskolába Ravin miatt, te idióta – vágja hozzám a párnámat. Ácsi, hogy került az a kezébe, az előbb még rajta feküdtem. Mármint a párnán, természetesen. Nézzük csak: Ravin, Iskola, Iskola, Mákvirág. Mi van vele? Oda jár, jók a jegyei, legalábbis azt mondja, én meg elhiszem. Nem fogom ellenőrizgetni a metálhegedű-hercegnő jegyeit, és még sosem volt baj vele. Biztos nem ez lehet, hanem ki szeretnék tüntetni, mert ilyen királyul vereti azt a nyivákolós sza… hangszert. De baszod Carol, még 5 percet adhattál volna.
- Jól van, megyek már! – tápászkodok fel, és magam elé nézek. Hát egy fürdés rám férne, meg egy kis öltözködés. Gondolom nem díjazák, ha kisgatyában szambázik be a híres Mick Vallejo. Őrjöngenének érte a kis tökik és Mákvirág lenne a sztár. Aki meg nem így hiszi, annak beverné a képét.
- Kivasaltam az inged, fél órád van még, igyekezzél. És Mick, normálisan! – mondja elég zaklatottan Carol, nem tudom, mi baja van. Ő szokott Mákvirággal többet bratyizni, meg anyja helyett is anya. Mondjuk Octival már két anyja van, oszt egyik sem a feleségem. Fasza, mi?
- Jól van anya – de mire már kimondom, rég bevágta a lakókocsiajtót. Gondolom nem kíváncsi rám, pedig hát jól nézek ki így is. Elindulok a zuhanyzóba, természetesen meleg víz ma sincs, még jó, hogy nem hideg, mert akkor most üvöltenék. Így csak halkan anyázok, sokkal jobb. Felöltözöm. Boxer, bőrgatyó, ing, bőrkabát. Felveszem a bakancsom is, szerintem, rohadt jól nézek ki. A tükör is ezt mutatja, még borotválkoznom sem kell, hát nem kemény? De.
Bepréselem magam a kocsiba és nyomkodni kezdem a GPS-t. Termlészetesen van egy ilyen, hogy „Iskola”, Mákvirág megcsinálta nekem. Remélem, hogy az övé lesz az, különben elverem a s*ggét. A GPS alapján elérem az iskolát, beállok valakinek a parkolójába és bemegyek.
- Jó napot, az igazgatót keresem – mondom a portásnak.
- Egy pillanat, a nevét megmondaná? – felvonom a szemöldököm. Hova jár ez a gyerek?
- Mákvirág apja vagyok, időpontra jöttem – vigyorgok rá, az pedig ránéz az órára, majd a paírjára.
- Mickey Vallejo?
- Nem, Mickey egér, öreg. Na, megmutatod, merre van az irodája a dirinek, vagy kérdezzek meg egy gyereket? – kezd elegem lenni a portásból, pedig biztos a protokol szerint jár el. Na, ez a baj.
- Az első emeleten van, balra a második ajtó – mint valami dalban, vagy mi.
- Köszi – kacsintok rá, majd feltrappolok a diridába. Lepacsizok egy idősebb gyerekkel, aki felismer, aztán bekopogok. Amint beengednek, belépek. Ja, nem, hanem egyből. Nem érek rá, az idő pénz.
- Csőváz – eszembe jut Carol arca, úgyhogy gyorsan megmentem a helyzetet. - …Mákvirág. Jó napot! – vigyorodok el, majd közelebb megyek. Ravint leültették a székre, de látszik, hogy nem kényelmes neki. Na, mégis mit csinált már a kis csibetojás?
- Foglaljon helyet Mr. Vallejo – szól az igazgató, meg valami titkárnő. Baszod, már úgy érzem magam, mint suhanc koromban. Azért remélem, hogy a diri nem fogja úgy érezni magát, mint a sajátom, höhö.
- Miről van szó? – kérdezem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

How to survive school Empty
TémanyitásTárgy: Re: How to survive school   How to survive school Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 3:51 pm

Jé, befutott a fater. Tuti Carol rugdosta ki az ágyból.
- Szia apaaa! – erőltetek magamba némi lelkesedést. Örülök, hogy látom, meg minden, de legalább ne itt az irodában ütköznénk. Bááár… Még a végén hálás leszek az iginéninek, amiért elintézte, hogy láthassam apám búráját. Mostanában rendesen hanyagolt az öregem.
Az igazgatónő meg kenetteljesen fújja a magáét. Most jön az a rész, hogy íííígy meg úúúúgy rossz vagyok, egy kétlábonjáró veszélyfaktor blablabla.
- A lényegre térnék. Minden bizonnyal látta az iskola bejárata fölötti mázolmányt. Az egész falat piros festék borítja. A lánya és két másik gyerek műve. De főleg a lányáé.
Na, nem megmondtam?
A vén szipirtyó hangja színtelen, az arca morózus, ahogy ecseteli a tényállást. Merőn bámulja apámat, szinte felnyársalja a puszta pillantásával. Ez a rideg, gyilkos nézés felér egy vérkomoly váddal; Maga a világra szabadította az Antikrisztust! Ezért halállal fog meglakolni!
Igen, tényleg besegítettek kicsit a haverok. Nem is értem mit kell ezen kiakadni. Ilyen ez. Éljen a baráti kapcsolatok dinamikája!
A diri folytatja, nekem meg nyomni kezdi a seggemet a szék. Sóhajtva dobom a hátam a támlának, és leteszem vissza a földre a lábaimat. Az erős lélegzet, amit kifújok, fellebbenti a szemembe lógó hajtincset.
- Nos, nem köntörfalazok, Mr. Vallejo. Ravin nagyon rossz hatással van a többi gyerekre itt az intézményben. Másik iskolát javasolnék neki. Egy olyat, ahol…. hogy is mondjam, hogy megértse… Kellőképpen kibontakoztathatja és fejlesztheti a művészi képességeit.
Óóóóóóóó! Milyen finoman és burkoltan fogalmazott.
Vadul csücsörítek a számmal, miközben apámra sandítok. A nyanya sérteget minket. Ehhez mekkora arc kell már. Ez vért kíván! Nem is az a WTF, hogy engem ki akar rúgni (ennek én csak örülök, ez egy tagadhatatlanul szar hely, fel kéne gyújtani), de a fateromat ne hülyézze már le. Ez neki a pedagógiai módszer???
Hümmm… Hogy jövőre mégsem pakolhatom fel a lábaimat az asztalára? Milyen kár. Meg másik suli? Sirály! Remélem apám megfogadja a tanácsát. Ha nem, majd én magam teszek ez irányban javaslatot, de a fejemen szétterülő elégedett vigyorból sejtheti, hogy semmi ellenvetésem egy másik suli ellen.
Még nem érzem elérkezettnek az időt arra, hogy bealakítsak. Megvárom apám reakcióját. Már ha szóhoz tud jutni az igitől.
- Nem egyszer figyelmeztettem már, hogy a lánya viselkedési problémákkal küzd. Ez az iskola egy nívós, konszolidált intézmény, ahol nem toleráljuk a rendbontókat.
Mi van? Konszo mi?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

How to survive school Empty
TémanyitásTárgy: Re: How to survive school   How to survive school Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 10:48 pm

Apának szólított, beszarás. Nem is tudom mikor hívott így utoljára, ezért kissé össze is szűkítem a szemeimet, jelezve, hogy viselkedjen. Remélem nem nagy a baj. Azért köszönök, meg leülök, ilyesmi. Rohadt kényelmetlen ez a szék, biztos az iskola igazgatója miatt. Komolyan mondom nincs szépérzékük ezeknek, meg legalább kényelmesen halna meg benn a diák, akit felcitálnak ide.
- Nem láttam. Tudja nem nézelődni jöttem, és kevés olyan iskolafalat láttam, amin nem lennének rajzok… oda nem illő rajzok, gondolom. Szóval ő volt. – fújok egyet. – Bizonyíték van rá? – kérdezem, mert azért alaptalanul senki ne vádolja be Mákvirágot, mert kénytelen leszek egy sallerral jutalmazni, bármilyen öreg is legyen. Amúgy sem néz ki nőnek, egy igazgató pedig megérdemli. Vagy nem? Mindegy.
- Apropó, a többi gyereknek is be lett hívva a szülője? Meg mi az, hogy főleg az ő firkálmánya? Lemérték a festékmennyiséget, vagy mi? – persze ezt így, hogy fingom sincs, mit kellett volna látnom, kissé merész kijelentés, de azért érezze, hogy nem úgy van ám, ahogy azt Móricka elkérdezi.
A dirinő belekezd ezután Ravin szapulásába és ki akarja tessékelni. oké, talán nem a legszentebb a gyerek, de hogy rossz hatással lenne rájuk? Na, neee. Álljon már meg benned az ütő, asszonyom! Emellett finoman lehülyéz, kár, hogy nem ismer, akkor nem tette volna.
- Először is beperelem becsületsértésért, amit volt kedves irányomba intézni – lám Mickey Vallejo sem egy tudatlan, persze a szart perelem be, hamarabb kirúgom alóla széket, minthogy üldögéljek egy koszos teremben, mert lehülyéznek. Napi szinten kapok ennél rosszabbakat is, nem ügy.
- Másodszor az iskola nem kap pénzt tőlem a teljes renovációra. Harmadszor pedig nem kell javasolgatnia semmit, majd én megteszem a lépéseket, ha szükségesnek vélem. Negyedszer Ravin már művész, a büdös életben nem lesz ilyen hegedűse ennek az iskolának még egyszer, de gondolom fingjuk sincs erről sem – már félig emelkedni kezdtem, mert dühített. De megszólalt bennem Carol – Mick, nyomd vissza a segged -, és szépen visszahelyezkedtem. Azonban a nő még nem fejezte be és csak a magáét hajtotta.
- Ez konszolidált? Még egy rohadt székre sem telik maguktól, amiben kényelmesen végig lehet hallgatni a süketelését. Ne röhögtessen, de tényleg – csak csóválom a fejem, gondolom ő is, de magában biztos. Mondjuk, nem érdekel rohadtul, hogy mit gondol, mert Mákvirág kisujja már most többet ér, mint az ő egész pályafutása.
- Szóval, kezdjük előröl. Mit javasol, hogyan tehetné jóvá Ravin ezt a kis félreértést? És akkor még elgondolkodom az első két ponton is – hangom immár újra nyugodt, bár tény, hogy nem vigyorgok rá. Nem szeretem az okoskodókat.
- Mákvirág, veled este még számolunk, csak, hogy tudd, és tedd le a lábad a székről – mondom neki apásan. El kell játszani, hogy az igazgatónő végre magához kapjon és úgy viselkedjen mint egy felelős intézményvezető. Az más kérdés, hogy Ravinnal valóban esz egy kis beszélgetésem. Utálom kidobni a pénzem ugyanis.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

How to survive school Empty
TémanyitásTárgy: Re: How to survive school   How to survive school Icon_minitimeCsüt. Jún. 04, 2015 5:27 pm

Érkezésekor csak azért nem papusoztam le drága jó atyámat, mert számítok a támogatására. Még így is, nyakig csücsülve a kaksziban.
Az meg annyira lázba hoz, amit ez a pápaszemes nyanya állít rólam, hogy épp csak nem túrom az orrom és pöccintgetem a taknyomat unalmamban. Amekkora mákom van, még betalálom egy adaggal. Az lenne az utolsó csepp… galacsin a pohárban.
Hogy bizonyíték van-e a gonosztettre? Naná!!! Fater! Hová gondolsz? Majd bujkálok, nem??? Az iginő meg is erősít ebben egy bólintással.
- Több diák látta, a térfigyelő kameráról nem beszélve…
Tessék! Ennyi. Egy Vallejo büszkén vállalja a tettét. Még ki is húzom magam a székben ülve. Épp csak nem döngetem a mellkasomat ököllel.
Ez az apus! Jól nyomod. Kiböffen belőlem egy visszafogott röhögés, amikor a festékmennyiség méricskélését hozza fel. Meg a többi osztás sem kutya, apám nyelve éles és vág mellé az esze.
Elsőszámú szabály, ha Vallejokkal kell együtt létezned: sose ints be nekik, hacsak nem akarsz ketrecharcot.
Aaaazt nem kötöm apám orrára, hogy büszke vagyok rá. Egyszer így is egómérgezésben dobja el a kanalat.
Azért le a kalappal a mami előtt, fél lábbal már a sírban, de hősiesen állja az intenzív verbális offenzívát. Hidegvérű spiné.
- Természetesen, Mr. Vallejo, a többi gyerek szüleivel már megvitattam a problémát, de ez Ravin esetében sokkal súlyosabb.
Apám úgy ossza az igét, mint Rambó az özvegyi pótlékot. Az igazgatónő viszont rendíthetetlen sziklaszilárdsággal ül a székben, maró tekintete hideg, akár a jég. Az íróasztalán könyököl, két kezének ujjait tudálékosan összeteszi, így mered apámra. Ritka szaratós, komor képet vág. Már a néni.
Egyelőre csöndesen hallgatok, a szemeim meg gúvadnak. Hogy jóvátenni??? Apám!!! Hol élsz? Én ebben az iskolának nevezett trágyadombon tuti nem maradok. Felejtsd el! Előbb teszek kárt magamban. Igen, igen, szerintem is megejtünk egy velős dumapartit este. Ez látod, egy marhajó ötlet, díjjazom. Itt elnyomnak, nem hagynak kibontakozni, ezek itt mind csak a korlátokban hisznek, egy olyan társadalmat erősítenek, ami eltemeti önmagát. Ez a hely nem egy Vallejo-nak való. Nekem szárnyaim vannak! A bennem élő zseninek térre van szüksége.
Szerencsére az igi sem osztja a maradásom opcióját.
- Mr. Vallejo… - sóhajt a pápaszemes mammer. - Szükségtelen gondolkodnia… - ezt olyan színtelen hangon mondja, mintha efféle képességet ki sem nézne apámból. - Túl sokszor figyelmeztettük már a lánya kihágásai és rongálásai miatt. Nap, mint nap rengeteg panasz érkezik rá a tanáraitól. Attól tartok, Ravin-nak könnyes búcsút kell vennie szerény intézményünktől…
Ó, de szívesen letörölném azt a sunyi, megátalkodott mosolyt a képéről. Csak még indulás előtt.
A megfelelő pillanatra várok, hogy én is szóhoz juthassak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

How to survive school Empty
TémanyitásTárgy: Re: How to survive school   How to survive school Icon_minitimeVas. Jún. 07, 2015 3:26 pm

- A több diák nem lenne mérvadó… szóval a konszolidált iskolában megfigyelik a gyerekeket. Szép kis dolog, mondhatom – na, ezzel már nehéz lenne vitatkozni, ezek szerint meg kell fizetni majd a kárt is. Persze ha Marknak szólnék, biztos eltávolítaná a helyéről a vén nőt, aki mellett eléggé elment a világ, csak nem vette észre.
Utána muszáj vagyok leoltani a vén csirkét, mert nehogy már beszóljon. Nem azért, mert híresebb vagyok a sok naplopónál, hanem mert a rohadt anyját már! Nem bírom az ilyen tudálékos okoskákat.
- Á, értem. Szóval a másik gyerek kisebbet firkált, az még nem olyan nagy probléma – nyugtázom az ítéletet és látom a dirinőn, hogy rendíthetetlen. Valami más is lehet a dologban, persze kaptam már meghívást, de nem értem rá bejönni. Amíg rendben vannak a jegyek, kit érdekel, hogy mit csinál? Az, hogy Ravin egy őstehetség, az sem hatja meg az öreget. Hát ez nem normális. Persze gondolom volt már pár kedvesebb szülővel dolga, mint én, de mint egy FASZobor üldögél ott és bírja az ekézést.
Mivel kurva rendes ember vagyok, felajánlom, hogy előröl kezdhetjük a beszélgetést, és persze Ravinnal el lesz beszélgetve. Tudok neki olyat mondani, aminek nem örülne, például a következő koncerten nem léphet majd fel, vagy nem lóghat Sonjánál, illetve Octobernél.
- Ezt azért nem mondanám, és még egy ilyen kénytelen leszek komolyabb szavakat használni – anyádnak szóljál be hülyegyerek. Komolyan, nekem is ilyen tanáraim voltak? Mondjuk, valószínűleg megváltás lenne Ravinnak, ha elvinném innen. Ez rövidesen teljesül is, mert gyakorlatilag kirúgják Mákvirágot, csak ironizálni próbál a vén nyanya.
- Ó, hát nagyon sajnálom, hogy a tanári kár ilyen érzékeny, vagy fatökű, hogy egy kislányt képtelenek megnevelni. Otthon nincsenek ilyen – mutatok neki két macskakörmöt a kezeimmel – gondok. Nem mondom, hogy tökéletes egy angyal, de ő egy eleven kislány. Úgy látszik, hogy az önök – hogy is mondta? – konszolidált intézményére ráférne egy kis tapasztalatcsere komolyabb iskoláktól. De ez nem az én dolgom – viszont megértettem a célzást, ahelyett, hogy egyszerűen csak kirúgták volna, kellett a hülyeség, meg a körmondatok.
- Kétlem, hogy sírna önök után, én sem tenném. A papírokért majd bejövök, szóljanak. Mákvirág, szedd össze a cuccaid, elmegyünk innen. Örökre – felpattanok a székről és kedvesen mosolyogva kezet nyújtok a dirinőnek. Ha ő is kezet nyújt, akkor megfogom neki és nem engedem el.
- Nem szeretném, ha bármilyen hátránnyal indulna a következő iskolájában. Különben kénytelen leszek intézkedéseket tenni – mosolygok tovább, majd elengedem a kezét. Intek a fejemmel Ravinnak, remélem már felszedte a virgácsait és már alig várja, hogy elhagyjuk a termet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

How to survive school Empty
TémanyitásTárgy: Re: How to survive school   How to survive school Icon_minitimeVas. Jún. 07, 2015 6:11 pm

Az iginő nem perlekedik, hideg, sötét mosollyal viseli az észosztást. Lelketlen vén banyája. Én meg dagadok a büszkeségtől és a boldogságtól, hogy apám ilyen vehemensen kiáll értem.
Hogy sírni ezért a suliért? Höhöhö! Attól ugorjon el ez a nyomoronc bagázs.
És apám száját elhagyja a mágikus szó, amit szinte nyálcsorgatva várok. Nem is az, hogy lelécelünk, hanem, hogy örökreeeee.
Mikor fater felpattan, és kezet lendít a mamus felé, először arra gondolok, hogy megfejeli. De sajna nem. Csak lekezelnek. Az iginő elfogadja még utoljára a gesztust, szerintem alig várja, hogy lelépjünk, és kitörölhesse a nevem a naplóból, sőt, az egész életéből, a papírjaimat meg eltüntethesse a fiókokból.
- Rendben, Mr. Vallejo. – feleli érzelmetlen, de elégedett hangon. – Megegyeztünk…
A fejére van írva mit gondol valójában: …csak vigye innen ezt a kis anyaszomorító istenverését.
- A viszont... látásra. - teszi hozzá a bajsza (tényleg ott fityeg neki) alatt somolyogva. Tudja, hogy már csak a hivatalos dokumentumok miatt kell még egyszer elviselnie apám kivételes látványát.
A végszóra felugrom a helyemről, mint akit puskából lőnek ki, és felszökkenek a szék tetejére. A magasba lendítem az öklömet, mint valami élharcos aktivista.
- FREEDOOOM! FUCK YEAH! – rikkantom diadalmasan, szinte a mammer képébe. Még utoljára kell a műsor, illendően kell távozni.
Aztán leugrom a földre, és felkapom a szék lábánál heverő dizájnos oldaltatyómat, amit Octi, meg még az a félsüket Ville bá is dedikált. Octi elintézte nekem.
A kijárat felé iparkodva intek egy teli pofával vigyorgós búcsút.
- Csőváz kiscserkészek! – ezzel hagyom el az igazgatói irodát és lépek ki az iskola széles folyosójára.
Ha apám ott van mellettem, akkor lelkes nyüzsgéssel fordulok felé. Közben is vígan szökdécselek kifelé az épületből.
- Giga alakítást nyújtottál, papus. Jól odamondtad neki!... Remélem a következő iskolának látszó helyet, ahova beíratsz, jobban megnézed. Ööö… Nem lehetnék én is olyan diák, akihez házhoz jár a tanci?
Habár, ha végiggondolom, lehet rossz ötlet. Még a végén felvesz valami csini mucit, akire aztán rázummol.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

How to survive school Empty
TémanyitásTárgy: Re: How to survive school   How to survive school Icon_minitimeKedd Jún. 30, 2015 8:04 pm

Úgy látszik, még ha ilyen konszolidált, és úrinő valaki, akkor is megérti az egyszerű és egyenes beszédet. Csak kell némi él, és máris helyén vannak a dolgok. Nem kellett messzire mennem, hogy közös nevezőre jussunk, és lehetőleg úgy, hogy Ravin ne jöjjön ki belőle túl rosszul. Az már egyértelmű volt, hogy nem maradhat egyrészt azért, mert túl sok fa volt a tüzén, ugye. Másrészt pedig ha hagyják, tovább folytatja a dolgait és az senkinek nem tesz jót, főleg nekem nem. Meg ki tudja, hogy ezek a vérszívók hogyan tudnak kibabrálni vele, pedig még milyen kicsi. Máris elrontanák a lehetőségeit, ha egyáltalán vannak más álmai a rock sztárságnál. Nem lennék azon sem meglepve, ha lennének, sem azon, ha nem. A kézfogás közben megerősítést kapok, hogy minden oké lesz, és Mákvirág arcán is látom az elégedettséget, hogy többet nem kell ide bejönnie. Két embernek is örömet szereztem egyszerre, ez még az ágyban sem egyszerű, nem pedig egy ilyen szituációnál.
- Viszlát! – fordulok ki én is, amikor Ravin előadja a performanszát.
- Na húzzál kifelé, mint a vadliba – morranok rá, de ez nyilván nem szegi kedvét az én drágalátos művész lányomnak. Alig hogy kiérünk, máris elbúcsúzik a pajtásitól… Ha ezt lehet annak nevezni. Szóval ennyit a naaagy sírásos búcsúzkodásról. Nem vártam, hogy túl sok barátja van, de nem úgy tűnik most, hogy egy is akadna. Az is lehet, hogy büntetésben vannak miatta. Nos, ezzel sem lesz már több gondunk.
- Fejezd már be ezt a papusozást! – ripakodom rá egy kicsivel emeltebb hangon. Nemhogy örülne, hogy kihoztam a topsec börtönből, még odaszúrogat, beszarás.
- Csak azért, hogy mentsem a bőrödet és a jövődet, kis szaros – ingatom meg a fejem, és bosszankodva nézem a vidám kis pofiját. Az a baj, hogy két perc múlva kenyérre fog kenni. Nem nekem való ez az egész.
- Na meg a nagy fenéket! De most választunk valami… jobbat, ahol jobban a körmödre néznek, és elismerik a tehetséged. Van két napod, hogy kitaláld, mit szeretnél csinálni a velem való lógáson kívül – megfogom és megállítom, komolyan a szemébe nézek. Olyan komolyan, mint, ahogy még talán soha sem. Vagy csak én hiszem azt, hogy mennyire kurva komoly vagyok.
- Jól gondold át kölyök. Felőlem trombita iskolába is beíratlak, de ott jól kell szerepelned és vissza kell fognod magad. Nem biztos, hogy a következő esetben ilyen könnyedén megússzuk. Szóval két nap – engedem el, és átkarolom a vállánál, majd magamhoz húzom. Az arcom megváltozik, féloldalas mosoly ül ki a komorabb tekintetemre, és szokás szerint összeborzolom a haját.
- Freedom, fuck yeah – fújok egyet halkan és elindulunk a kocsiba, hogy meghozhassa a nagy döntését.
*** Köszi a játékot Mákvirág! Very Happy  cheers ***
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

How to survive school Empty
TémanyitásTárgy: Re: How to survive school   How to survive school Icon_minitimeKedd Jún. 30, 2015 10:06 pm

Kifelé szökdécselek a folyosón, erre apám rám szól.
Húhúúú, de pipa valaki…
Nem tehetek róla, a „papus” megszólítás már tökre belém van kondicionálva. Több éves gyakorlás eredménye. Olyan, mint a bagózás meg a pia – gondolom én -, nehéz róla leszokni.
- Jól van naaa… – dünnyögöm, aztán kifújom a szememből azt a rakoncátlan tincset, ami belóg a látómezőmbe.
Apropó!
- És Te lekisszarosozhatsz??? – fordulok még vissza felé, mielőtt nekifeszülnék és kilökném az üvegezett bejárati ajtót. - Egyébként örök hála az életmentésért. Már úgyis azon gondolkodtam, hogy fel kéne gyújtani ezt a rakat sssssszaaa...l érted.. – vonom meg a vállam, de csak tovább csacsogok. - Biztosan szép nagy lánggal égne. – ezt olyan lazán közlöm, mintha csak az időjárásról beszélgetnénk. Fantáziálgatni még szabad, nem?
Amit hallok, meglep. Élénken felcsillan a szemem a lelkesedéstől, és apámra kapom a pillantásomat.
Trombitalsuli... Ez azért elég felelőtlen kijelentés volt. Hehe.
- Tényleg? Most ÉN választhatok? Két nap bőven elég lesz. – bólogatok hevesen, mire apám elém lép, és megállít a kocsi felé menet félúton.
Apu nem csak jófej, de tud nagyon komoly is lenni. Olyan igazi apukásan, hogy még én is kénytelen vagyok magamba nézni kicsit. Nem mintha súlyos önismereti problémát okozna a dolog, de azért na.
Tudom, hogy csak jót akar. A szülők mindig csak azt akarnak a gyereküknek, de egyedül én tudom, hogy mi az igazán jó nekem. Nem kéne betegre aggódnia magát. Hiszen még életben vagyok.
Nem szakítom félbe, végighallgatom mit mond, végül egy lendületeset bólint a fejem.
- Megígérem, nem robbantom fel a következő sulit. – banditamosolyra görbül a szám. - Kalóz becsszó! – ha én választom az új helyet, rossz nem lehet. Majd jól rárepülök este a netre. Most a fater nem zavarhat el aludni, a lehető legjobb ürüggyel rendelkezem, hogy miért gépezzek 8 után. Ő adta ki az ukázt, hogy találjak másik sulit.
Mikor magához húz, és átkulcsolja a vállam, szorosan viszontölelem a derekát.
- Szeretlek apu. – dünnyögöm bele a pólójába tőlem szokatlanul érzelmesen. A ritka alkalmak egyike, amikor ilyen hangnemben ilyen vallomásokat teszek.
Néhány röpke másodpercnyi családi meghittség után felemelem az arcom, és hatalmas boci szemekkel pislogok rá odalentről. Valami ott cseng a fülemben, ami mellett nem tudok csak úgy elsétálni.
- Mintha azt mondtad volna, hogy együtt lógunk… Hová megyünk? Mit csinálunk? Beülünk előtte a Szendvics Mekkába? – elengedem apu derekát, és továbbmegyünk a kocsihoz.
Nem az a fajta emberke vagyok, aki egykönnyen befogja a lepénylesőjét. Ez van…
- Te apu, igazán elhívhatnád Octit randira. A vak is látja, hogy totál bír téged. Azt meg ne mondd, hogy nem jön be, mert úgysem veszem be. Ahogy a mikulásos sztorit sem. Na, mindegy. Még az előtt rámozdulhatnál, hogy teljes agymosás áldozatául esne... Mindenki vágja, Ville bá mekkora kókler! Veled hozzá képest Octi főnyereményt ütne meg. Ráadásul itt vagyok neki én is. – mondom a végét már duzzogósan csücsörítve. Komoly érv, hogy miért legyen egy nő apámmal. Vagy épp miért ne…
Láttam a nyálcserés képüket a facén. Pfúúújjj!!! Ki érti ezt? A vége az lesz, hogy az a műmájer felcsinálja Octit és szarik majd az arcába.
DE! Az csak egy smár volt. Még nincs veszve minden.
- Szóval… Miért is nem hívod? – faggatózom, miközben odaérünk a kocsihoz és beülök hátra.
Jelenleg ez a legnagyobb problémám. Hogy ki lesz a majdani muterom. Az, hogy most tették ki a szűrömet a suliból, ki a fenét izgat. Inkább az, apám nehogy valami görcs macát szedjen össze. Oké, hogy ez Vegas, meg minden. Az is rendben van, hogy a melegek házasodhatnak, de nehogy már egy béna botfülű antitalentum tyúk legyen az anyám!

/ Én is köszönöm a játékot, apu!  How to survive school 229747637 /
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



How to survive school Empty
TémanyitásTárgy: Re: How to survive school   How to survive school Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

How to survive school

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mysterious School
» Chronos School

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-