KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
River&Jamie Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
River&Jamie Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
River&Jamie Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
River&Jamie Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
River&Jamie Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
River&Jamie Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
River&Jamie Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
River&Jamie Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
River&Jamie Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 River&Jamie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Jamie Elisabeth Hayes
Jamie Elisabeth Hayes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 39
◮ tartózkodási hely : LA
◮ hozzászólások száma : 4
◮ join date : 2015. May. 25.

River&Jamie Empty
TémanyitásTárgy: River&Jamie   River&Jamie Icon_minitimeCsüt. Május 28, 2015 12:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
River & Jamie
I don't wanna lie but I don't wanna tell you the truth

Holdfény, csillogás, szép emberek… általában ez szokta jellemezni ezeket a gálákat, amiket én kifejezetten gyűlölök, de hát mindent a hazáért, ugyebár.
Kezemben egy pohár pezsgővel, talpig puccosan sétálok a tömegben, próbálom kiszúrni a keresett személyt, de túl sok ugyanolyan, öltönyös, kinyalt barom van itt, akikkel összetéveszthetném és a kijelölt segítségem se valami nagy segítség. Brynes óta nem sikerült még olyan embert találnom, aki normális segítség lett volna számomra. Lehúzom a pohár tartalmát, tudjátok, finoman és elegánsan, nehogy kitűnjek a tömegből, aztán elindulok egy újabb kört tenni, hátha kiszúrom a pasast, aki remélhetőleg egyedül jött. Nincs kedvem még versengeni is érte valami pénzhajhász, ostoba szőkével.
Alig teszek két lépést, bele is botlok az illetőbe, igazából teljesen véletlenül, de hát ki ne szeretné az ilyen véletleneket, ugyebár.
- Elnézést uram… esetleg valamivel jóvátehetem ballépésemet? – Rebegő szempilla, finoman megsimítom karját, egyenesen szemeibe nézek. Van már gyakorlatom a dologban… csak várjuk ki a pillanatot édes, amikor a kezemet a torkodnak szorítom.

***

Természetesen ezeket a nyamvadt cipőket nem a rohanásra találták ki. Még úgy is piszok nehéz ez, hogy már volt hozzá szerencsém párszor. Kifejezetten utálom őket ilyenkor és kedvem lenne levenni és beledöfni valaki fejébe a tűsarkakat. De így is alulöltözött vagyok az időjárást elnézve. Szakad a hó, én pedig egy nyamvadt estélyiben mászok éppen kifelé az ablakon. Ideális helyzet, ugye? Fene gondolta volna, hogy ez a szerencsétlen számít arra, hogy itt leszünk és egyből egy hadseregnyi csatlósával bújik el velem egy rejtett sarokba?
Reccsenést hallok, egy pillanatra érzem, hogy ruhám megakad, majd el is szakad, de nem túlzottan érdekel, ahogy jelenleg az se, hogy lábamat is megvágtam. Az ilyesmivel nem nagyon tudok foglalkozni, mikor azt hallom, hogy kivágódik mögöttem az ajtó.
Mikor végre sikerül kiszabadulnom az épületből, a hófúvás ellenére indulok el az utca felé, bár eléggé kitűnnék egy tömegből, még is jelenleg ez az egyetlen menekülési útvonalam, még jelenteni se tudom, hogy segítségre van szükségem, mert megfosztottak minden segédeszközömtől, kivéve a combfixemhez erősített fegyvertől, ha odanyúlt volna bárki, eltöröm a kezét még úgy is, hogy hátra van fogva az enyém.
Hátrapillantok és három pasast is látok, aki mögöttem mászik ki, természetesen fegyverrel a kezükben. Csodás, na hát akkor jöjjön ismét a futás…
Amint kiérek az utcára, szomorúan veszem tudomásul, hogy bizony az általam várt tömeg csak pár ember… ennyit a menekülési tervről. Kreatívnak kell lenned Jamie…
Ahogy oldalra pillantok, kiszúrok egy férfit, aki egyedül van, pár lépésre tőlem és felém halad éppen. Magyarázkodás később, inkább, mintsem meghaljak…
Egy pillanat alatt lépek ki elé, egy röpke pillanatra a szemébe nézek, majd közelebb lépek hozzá és megcsókolom. Nyilván mentálisan zavartnak fog tekinteni, de azzal jelen pillanatban nem törődök, sőt, el sem engedem, amíg nem hallom meg, hogy a három pasasból legalább kettő elrohan mellettünk, utána is csak óvatosan nézek ki a válla fölött, hogy lássam, a harmadik a másik irányba indult el. Tökéletes.
Egy egészen picit megnyugodva lépek távolabb, hogy felmérjem a károkat és hogy milyen reakciót sikerült kihoznom az idegenből.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Invité

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


River&Jamie Empty
TémanyitásTárgy: Re: River&Jamie   River&Jamie Icon_minitimeVas. Május 31, 2015 1:28 pm

Hirtelen megmondani se tudná, hogy mikor volt utoljára olyan hideg Vegasban, mint most. Azt pedig a vak is látja, hogy nem hülyül ha tényleg azt mondja, hogy hideg van, elvégre a hó is úgy szakad, mintha legalábbis kötelező lenne. Las Vegasban nagyon keveset havazik, baromi ritka alkalom, most viszont tessék... egy a kevésből, mikor szenvednie kell. Nem tervezte, hogy nagykabátban kell rohangálnia ott, ami alapjáraton.... sivatag város.
- Ne rohanj már ennyire - morog a kutyának aki elég jó kislány már ahhoz, hogy tudja, póráz nélkül nagyobb a mozgásszabadsága, viszont ha elkóborol akkor csúnyán ki lesz porolva a segge. Így a zebránál leteszi a hátsóját és a fejét tekergetve keresi gazdáját. River nincs oda a túl nagy mozgásigényű kutyákért tekintettel arra, hogy sima emeletes házban élnek, ami bár elég nagy alapterületű, ennek ellenére még se elég egy juhász kutyának. Shirley viszont oda volt érte és mikor meglátta a hirdetést, hogy eladó, rögtön ölre ment érte. Nem meglepő hát, hogy másnap River volt olyan jó fej, hogy megjelent a szőrgombóccal akit a nő végül Peppernek nevezett el.
- Na gyerünk! - int a zebra felé jelezve a kutyának, hogy mehet, ő pedig nagy kegyesen megemeli a hátsóját, és a labdájával együtt amit magával hozott útnak is ered.
Legnagyobb meglepetésére viszont ahogy átér az úton, egy ismeretlen nőszemély támadja meg... mármint amennyire ezt támadásnak lehet venni. Ajkai a férfi szájára tapadnak, ki elkerekedett szemekkel, értetlenül áll a dolog előtt, majd a homlokát ráncolva csak hagyja, hogy történjen aminek kell.
Nem hülye gyerek, csak hamar rájön arra, hogy mégis miért csinálja azt amit. Mellettük hangos dobogással rohanó férfiakra figyel fel, s mikor elhúzódik tőle a nő, még mindig a jól ismert meglepett szemekkel figyeli őt.
Molly hűségesen ücsörög a lábánál, egykoron piros labdája az ő lábánál s kíváncsi szemekkel csavargatja a fejét, hogy láthassa, mi is történik a gazdája környékén.
- Öhm... ez... ez meglepett - köszörüli a torkát, zöldes tekintete pedig felméri a nőt. Igazán szemre való, bár ruházatának lengesége és karjának libabőrössége arra utal, hogy ő sincs hozzászokva a hóhoz és hideghez.


A hozzászólást River Nathaniel Johnson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 03, 2015 11:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Jamie Elisabeth Hayes
Jamie Elisabeth Hayes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 39
◮ tartózkodási hely : LA
◮ hozzászólások száma : 4
◮ join date : 2015. May. 25.

River&Jamie Empty
TémanyitásTárgy: Re: River&Jamie   River&Jamie Icon_minitimeVas. Május 31, 2015 3:41 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
River & Jamie
I don't wanna lie but I don't wanna tell you the truth

Természetes, hogy mindközül pont azt a napot kell választani a nyamvadt hóesésnek, amikor nekem balul sülnek el a dolgok és így kell menekülőre vennem a figurát. Hát… ez az én szerencsém, ugyebár. De ez az aprócska dolog nem fog persze visszatartani. Voltam én már kényelmetlenebb helyzetekben is, ahol nem volt ilyen… nos kellemes a menekülési terv, mint most. Mert azért lássuk be, úgy álcázni magam, hogy egy nem túlságosan taszító férfi karjaiba vetem magam, hogy úgy mondjam, nos, nem a legrosszabb út.
Persze lehet az illető nem pont így véli a dolgot, engem ez a része most nem igazán izgat.
Meglepő mondjuk, hogy nem lök el magától azonnal, amit mondjuk hasonló esetben én tennék, bár amekkora én vagyok, nem hiszem, hogy bárkinek is jó álca lennék.
Kilesek oldalra, hogy tényleg biztos legyek abban, hogy szabad a terep és csak akkor lépek egy kicsit hátrébb.
- Sajnálom… nem volt más választásom. – Próbálom azért megjátszani a kicsit elesettebbet, mert ha túl magabiztos vagyok még egy ilyen szituációban is, nos az gyanús lehet, úgy gondolom.
Lepillantok a négylábúra mellettünk, majd ahogy felnézek, majdnem sikerül farkasszemet néznem azzal a taggal, aki a másik irányba indult el.
- Francba… - Morgom az orrom alatt, majd megragadom az idegen kabátját és a mellettünk lévő épület felé hátrálok.
- Takarj el! – Szólok rá, kicsit túlságosan is határozottan és remélem, hogy veszi a lapot és meg is teszi. Nincs kedvem a nyílt utcán, magas sarkúban és estélyiben szétrúgni senki seggét.
Egészen neki húzódok a falnak és bár annak érdessége súrolja a bőrömet, ezzel most nem igazán törődök, az úgyis jobban foglalkoztatja a testem jelenleg, hogy lassan kezdek megfagyni.
Nem merek oldalra nézni, mert ha ránézek, azzal vonzani fogom a szemkontaktust, és ha találkozik tekintetünk, nem csak magamat sodrom bajba… hanem azt is, aki velem szemben áll. Bár nem tűnik egy puhány embernek, azért nem akarom belerángatni az ügybe. Jelenleg csak magamat akarom kirángatni onnan, ha már a küldetés megbukott.
Felnézek az illető szemébe és tényleg látszik, hogy sajnálom a dolgot, de rossz időben volt rossz helyen… számára… számomra pont tökéletes volt az időzítése.
- Az exem… kicsit nehezen enged el… és kicsit veszélyes ember… - Pattan ki hirtelen a fejemből a magyarázkodás. Bár nem kérdezte, úgy érzem, hogy ennyivel tartozok neki, hogy valami hazugságot kitalálok neki.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Invité

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


River&Jamie Empty
TémanyitásTárgy: Re: River&Jamie   River&Jamie Icon_minitimeCsüt. Jún. 04, 2015 12:00 am

Számtalanszor keveredett már olyan kellemetlen szituációkba, mint például... leöntötte egy lány ruháját kávéval. Rálépett a metrón egy olyan hölgyemény lábára aki szandálban tipegett egész nap, így nem a cipő orrát hanem a lábujját taposta meg. De volt már, hogy kis híján fellökött egy mankós öregembert vagy egy kisgyereket akit nem vett észre, hogy a lába körül sertepertélt. Olyannal viszont még nem volt dolga, mint a mostani, hogy egy teljesen ismeretlen látszólag elmebeteg nőszemély csak úgy lekapja.
Oké, hogy a hóesés romantikus hangulatot tud okozni de, hogy ennyire?
Viszont hamar rá kell jönnie arra, hogy nem adják olyan könnyen ezt, hisz a cipők hangos dobogása és egyre inkább közeledése magához téríti és lássanak csodát, tényleg üldözi valaki a lányt.
Némiképp van ideje arra, hogy eldadogja, gyakorlatilag meglepte a dolog és már folytatná, hogy neki sajnos mennie kell most, máris folytatódik a rémálom.
Meglepetten indul a nő után ki a kabátját fogva húzza maga után. Halkan füttyent egyet a kutyának jelezve, hogy ő is jöjjön, így az állat máris felkapja a földről a labdáját, hogy kövesse a furcsa kis párosunkat.
A kérésre persze gond nélkül reagál, s elég közel lép hozzá ahhoz, hogy ne legyen túl feltűnő. Mikor úgy érzi, hogy nincs a közelükben - jelenleg - senki, aki veszélyt jelentene, elhúzódik a nőtől de csak úgy, hogy az iménti utcán ahol sétáltak a kérdéses alakok, ne tudják kiszúrni maguknak.
- Szuper, de most már akkor megkérdezem. Mi a gond? Üldözik? - nem tudja, hogy mikor bújt elő belőle a nőket megszánó és megmentő akcióhős, de lévén katona, sokkal lelkiismeretesebb és segítőkészebb mint a legtöbb hím aki a 21. században él.
A válasz hallatán viszont elfintorodik.
- Bocsásson meg de ez... aligha tűnik túl őszinte válasznak - aztán ki tudja? Lehet, hogy igazat mond noha nem túl sok köze van hozzá. Ettől függetlenül most per pillanat ő is nyakig benne van.
- Bújjon ebbe bele - veszi le magáról a fekete szövetkabátot, hogy aztán jelezze a másiknak, hogy vegye fel. Lovagiasan tartja neki a sötét darabot, elvégre... ha már estélyiben - vagy mi a szöszben - van akkor illik úgy is viselkedni, hogy ahhoz méltó legyen nem? Noha az előbbi kis közjáték kicsit meglepte.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



River&Jamie Empty
TémanyitásTárgy: Re: River&Jamie   River&Jamie Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

River&Jamie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» River & Evelyn
» Shirley & River
» Charon and River
» Hayley and River
» Lillie and River

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-