KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Hayley and River Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Hayley and River Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Hayley and River Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Hayley and River Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Hayley and River Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Hayley and River Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Hayley and River Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Hayley and River Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Hayley and River Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hayley and River

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Invité

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hayley and River Empty
TémanyitásTárgy: Hayley and River   Hayley and River Icon_minitimeHétf. Jún. 08, 2015 11:48 pm



Finom puszit nyom kedvese meztelen vállára, majd feláll s teljes harci díszben elhagyja a szobát.
Utálja azokat az alkalmakat, mikor úgy kell elmennie otthonról, hogy nem tud szólni Shirleynek... reggel nyolckor még van, hogy menyasszonya az igazak álmát alussza, és nincs szíve felébreszteni épp ezért az esetek nagy részében üzenetet hagy neki a párnáján, amire hamar válasz sms érkezik vagy csak egy kiadós morgás miután hazaért, hogy miért nem várta meg míg felébred vagy miért nem szólt? Ilyenkor csak azt szokta válaszolni, hogy miért keltené fel az egész házat azért, mert ő elmegy? Emellett legbékésebb álmaiból csak nem fogja felriasztani nemde?
Ma reggel tekintettel Molly hiperaktivitására ki is zárta a szobájukból, nehogy felkeltse Shirleyt, inkább Clyde-t boldogítsa aki hangos horkolással durmol még mindig a kanapén. Kezdi egyre kényelmetlenebbül érezni, hogy ikrének csak kanapé jutott, viszont arra nem voltak felkészülve, hogy olyan lakásba költözzenek ahol kapásból két vendégszoba is van. Oké, nem egy rossz kanapé, nem kap az ember gerincsérvet tőle, vagy nyak merevedést, ettől függetlenül megérdemelné azt a franciaágyat ő maga is.
Molly pillanatokon belül a kanapé végébe telepszik ezzel ráfekve Clyde lábára ki látszólag annyira ki van merülve, hogy még arra a bő húsz kilóra se riad fel ami a lábára nehezedik. A biztonság kedvéért még odaáll a vendégszoba ajtajába is, hogy hallgatózzon egy kicsit, Jessel minden rendben van-e, de a szuszogásból ítélve semmi probléma.
Ezzel a békés tudattal hagyja ott az egész famíliát s legközelebb a csak nagyon ritkán látogatott McDonald's-ban láthatjuk, hogy kérjen egy jó nagy adag kávét, ami most rá fog férni. Elég fárasztó éjszakája volt munka téren, és erre még kimerülés céljából rátett egy lapáttal a párjával együtt töltött, izgalmas éjszaka. Ez utóbbit persze tökéletesen eltudná viselni.
Kezében a kávéval sarkon fordul, hogy elhagyja az épületet, ám ekkor egy igen csak ismerős arccal találja szembe magát, aki mellett egy apró fiúcska majszolja a reggelijét.
Rég nem találkozott a nővel, így megengedve magának egy kis késést - amúgy is lenne még bő két órája de még előtte be akart ugrani az irodájába - és megcélozza a párost.
- Hayley? Szia! - köszön rá halvány de annál őszintébb mosollyal a nőre - ezer éve nem láttalak. Hogy vagy? - hozzá intézi a szavakat, de tekintete akaratlanul is a kiskölyökre siklik. Húha..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Hayley Brittany Morgan
Hayley Brittany Morgan

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : xx Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 10
◮ join date : 2015. May. 27.

Hayley and River Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayley and River   Hayley and River Icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 2:54 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
River && Hayley



Mivel ma csak tízre kellett be mennem a suliba, ezért úgy gondoltam, hogy Matt-et elviszem reggelizni a Mc'Donald's-ba. Nem igazán vagyok oda az ilyen gyors kajákért jó magam sem, de néha napján azért nem árt egy kis bűnbeesés, én ezt az elvet vallom. És habár úgy tűnik koránt sem kényeztetem el a fiamat. Mármint szerintem, anyám ezzel nem nagyon értene egyet, Ő biztos benne, hogy túl sokat megengedek neki, nem mintha ő nem tenne így vele, egyszerűen imádja az unokáját, el sem tudnám szakítani tőle, ha akarnám sem. Nem mintha akarnám, mert nem akarom megtenni, amikor Matt-el foglalkozik olyankor teljesen más emberré változik, Mintha elfújná a szél azt a bizonyos házsártos vénasszonyt, aki amúgy lenni szokott. És nem, nem tudok megszabadulni  a zsörtölődéseitől, na meg az én megmondtam kezdetű mondataitól. Nem tudom, hogyan csinálja, de minden alkalommal amikor eljön hozzám, talál módot hogy a képembe dörgölje azt ami Clyde-al történt, lehet hogy van ilyen különleges képessége ehhez, nem tudom, de talál rá az egyszer biztos. Sőt, mi több legtöbbször, még ha éppen nem is arról van szó, hát ő azt is megoldja, hogy legyen, ilyenen nem szokott szarozni. Kedvesen minden egyes nap sikerül oda szúrnia nekem, hogy bizony egy valami volt az ami jó dolog volt Clyde-ban. És pedig ez a gyönyörű gyermek, még ha a férfi nem is tud a saját fiáról. És anyám soha nem is bírta a léha életmódja miatt, meg amiért képes volt megcsalni, Sőt, igazából egy idiótának tartott amiért még így egyedülálló anyaként is képes vagyok vállalni a fiamat. És abban teljesen biztos volt, hogy jobb lenne őszintének lennem vele, hiszen azért nem valami apró dologról van szó, egy gyerek azért mégis csak gyerek. És ahogyan a fiúnak jogában áll tudnia, hogy van egy apja, úgy az apjának is jogában áll, az hogy tisztába legyen hogy valahol a világban totyog egy csemetéje, anyám szerint.
Viszont én egyáltalán nem osztottam ezt, és a mai napig hajthatatlan vagyok. Semmi köze ehhez a gyerekhez, ha nem csalt volna meg akkor most tudna róla, és a fiamnak lenne apja. Tudom szüksége van egy férfira is aki majd férfias dolgokra fogja megtanítani őt, mint például a foci, meg ehhez hasonló dolgok, de ugyanakkor próbálok egy személyben lenni az anyja is és apja is, mindent megadni amire csak szüksége van. A világ legjobb anyja leszek a számára, még csak eszébe sem fog jutni az édesapja. Legalábbis reménykedem benne, hogy én egyedül elég leszek, ugyan is egyelőre halvány lila gőzöm sincs arról, hogy mit fogok mondani ha róla fog kérdezősködni. Idáig még nem gondolkodtam előre, de szerencsére nincs is szükségem rá, ugyan is, még nem fogja fel annyira a dolgokat, ez az én egyetlen szerencsém. Talán egyszer az életben anyámra kellene hallgatnom, de nem, ebben a kérdésben hajthatatlan vagyok, és igen talán kicsit kicsinyes tőlem, de az egyszer már biztos, hogy ha meg is bocsájtottam a férfinek, Még mindig, két év elmúltával is haragszom rá emiatt, de az is igaz, hogy annak ellenére, hogy összetörte a szívemet, még mindig ugyan úgy érzek, iránta, még szerencse, hogy nincs a közelemben.
Matthew mellett foglalok helyett, miután nagy nehezen sikerül kiszednem apró ujjacskái közül a fagyi tölcsért és ajkai közé nyomnom a cumisüvegét, először nem kellett neki, hangosan elkezdett gügyögni, hogy nem tetszését ki nyilvánítsa.
-Ne csináld ezt velem, kérlek, - próbálkozom meg vele újból, egy kósza tincset kisöprök az arcomból, majd majdnem elejtem a kezemben lévő kólás poharat. Jajj ne… Meglepődve pillantok a hang irányába, River, a francba, elnyomok egy káromkodást magamban.
-River,- pislogok rá mosolyogva, habár nem tudom nem észrevenni, hogy pillantása a fiamra siklik, aki kíváncsi, hatalma,s méregzöld íriszeit a másikéba fúrja.
-Igen, konkrétan két éve,- felelem neki semleges hangon, még csak emlékezni sem akarok arra az időszakra, vagy bárkivel találkozni aki emlékeztet, esetleg úgy néz ki, mint az a szemét láda.
-Én… öhhm meg vagyok, egy iskolában tanítok, és… te hogy vagy? - kérdezek vissza, miközben szándékosan nem mutatom be a kisfiút, ahh remélem nem kérdezz rá, nem tudhatja meg….  


• words: xxx •  Megjegyzés: xxx  •


A hozzászólást Hayley Brittany Morgan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 13, 2015 1:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Invité

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hayley and River Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayley and River   Hayley and River Icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 4:58 pm

Általában szereti a kellemes meglepetéseket noha nem mindegy, hogy mikor és milyen alkalomból érkezik az. Van, hogy a háza közepére se kívánja és bár jelenleg nincsenek ilyen gondjai, mégis rengeteg kérdés fogalmazódik meg benne mikor meglátja a csinos, ismerős arcot. Először fel se tűnik neki a kicsit gyerek mellette, szinte eltűnik az asztal mögött, ettől függetlenül látja a kis szöszi mocorgó fejbúbot.
Nem szokása csak úgy odamenni senkihez, most viszont nem érzi úgy, hogy ez kellene, hogy fejfájást okozzon neki. Ismeri a nőt, nagyon is jól, tudja, hogy soha nem volt semmi problémájuk és attól függetlenül, hogy Clyde-val már nincs együtt, attól ő még beszélgethet vele úgy, mint egykoron nem? Nyugodtan, személyesen és minden fejfájás nélkül. Nem szabadna, hogy a gondolat, miszerint az ikre egykori párja volt akivel elég csúnya véget ért a kapcsolatuk, elrontson mindent. Ő még mindig ugyan azt a nőt látja maga előtt kivétel, hogy... ott ül egy kisgyerek is mellette aki igen csak hasonlít gyerekkori énjükre. Ettől függetlenül nem kezdheti azzal, hogy "jé, a te gyereked?". Nem mellesleg elég hülyén venné ki magát a dolog, mert ami nyilvánvaló az nyilvánvaló.
- Őszintén szólva az se most volt - vágja rá vidáman miközben a nővel szemben lévő szék felé biccent ezzel jelezve kérdését, hogy leülhet e. Igenleges válasz esetén rögtön helyet is foglal. Nem akar sokáig maradni, ki tudja, hogy mennyire akarja őt látni Hayley, ettől függetlenül szeretne vele váltani néhány szót tekintettel arra, hogy már rég nem volt erre lehetőségük.
Látja a tekintetében, hogy nincs oda a társaságáért, amit meg is tud érteni. Ettől függetlenül nem szeretné, ha úgy könyvelné el mint egy "Clyde hasonmás aki nem jó semmire csak, hogy bosszantsa őt."
- Figyelj Hayle - sóhajt miközben megvakargatja a tarkóját és leteszi maga elé a kávét.
- Tudom jól, hogy kire emlékeztetlek és, hogy nem szívesen beszélsz velem. De én nem szeretném, ha megint ilyen sokáig megszakadna a kapcsolatunk. Tudod... nekem fontos voltál és fontos is vagy, úgyhogy örülnék neki ha barátok maradhatnánk - hangja őszinte és komoly, kellemesen búg reszelős mélysége viszont tekintete az ami tényleg elhitetheti vele, hogy komoly is gondolja amit mond.  Nem szereti hirtelenjében megszakítani a kapcsolatot senkivel mások hibája miatt, és bár tényleg elég furán venné ki magát a dolog, hogy míg Clyde nem beszél a nővel addig ő teszem azt, igen. Viszont soha nem szerette csak úgy megszakítani senkivel a kapcsolatot akivel az előtt jóban volt.
- Iskolában?! Melyikben? - tudja jól, hogy van egy két iskola Vegasban ami nagyon jó, erős és ha egyszer lesz gyereke akkor biztos oda fogja járatni, viszont akadnak olyanok is melyek említésre se méltóak.
- Én... én jól vagyok köszönöm. Kicsit felgyorsult az élet katonaságból ki, vállalatba be, esküvőt szervezünk - vonja meg a vállát mintha teljes mértékben átlagos, unalmas témákról lenne szó. Viszont az nem tudja elkerülni a figyelmét, hogy a Hayley mellett ücsörgő gyerek kire emlékezteti.
- És ő?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Hayley Brittany Morgan
Hayley Brittany Morgan

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : xx Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 10
◮ join date : 2015. May. 27.

Hayley and River Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayley and River   Hayley and River Icon_minitimeSzomb. Jún. 13, 2015 1:40 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
River && Hayley



Mindig is úgy tartottam, hogy Vegas baromi nagy város, itt nőttem fel, itt születtem, nem hinném, hogy bárhová is el akarnék költözni, szeretem Vegast, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy máshova költözzek, komolyan. Éppen ezért, mert a szülővárosom, olyan nagy, egy pillanatig sem hittem, hogy valaha össze fogok futni Clyde-al, vagy mondjuk a bátyával, Riverrel. És hogy miért? Mert két évig még nem sikerült, abban a hitben voltam, hogy sikeresen kerültem őket, na meg… lássuk be River semmiképpen sem az a gyors kajáldában járó fickó. Nem is amiatt mert tudtommal még neki nincs gyereke… velem ellentétben, hanem sokkal inkább azért mert ő mindig is az egészséges életmód híve volt. Nem is tudom láttam-e valaha hamburgert vagy pizzát enni. Nem valószínű, legalábbis most nem tudnám felidézni, az egyszer biztos. Ezért is lepődtem meg amikor megláttam, hogy felénk közelít, és igazából nem is tudom, hogy honnan sikerült eltalálnom, hogy az exem ikertesójával állok szemben, nem pedig ő magával. Nem tudom megfogalmazni, hiába olyanok kívülről, mint két tojás, annyira egyformák, mégis valahogy mindig is különbséget tudtam tenni. Talán annak köszönhető az egész, hogy River kiállása egészen más, katonás, csak a vak nem venné észre rajta azt az elkötelezettséget amit a seregnél belé neveltek, míg az öccsével ellentétben látszik rajta milyen léhűtő is. Arról már nem is beszélve, hogy ha Clyde közelébe kerülök akkor akarva akaratlanul, annak ellenére is hogy eltelt két év, és annak dacára hogy mennyire megbántott, de mégis még mindig dobban a szívem, sőt ha rá gondolok már a puszta gondolattólé is elkezd száguldozni az ereimben a vér. Hogy normális vagyok? Kötve hiszem, amikor valaki azt a baromságot szajkózza, hogy az idő gyógyír mindenféle sebre, nos az egy hatalmas nagy idióta. Mert az idő, ha valóban szeretsz valakit, akkor nem változtat rajta, mindegy, hogy megcsalt, megbántott, úgy játszott a szíveddel, mint az óvodás kisgyerek a pillangó szárnyaival. Vagy pedig elhunyt, az idő egy baromság…
-Ja, nem most volt,- válaszolom neki, miközben ő helyet foglal velem… illetve velünk szemben, és nem kerüli el a figyelmemet, hogy River figyelmét a kiskölyök foglalja le. Hmm, vajon mennyire hasonlíthat az apjára? Remélem a szemein és a szőke fürtjein kívül mást nem örökölt tőle, még csak az hiányozna, hogy a fülébe jusson, nem soha nem tudhatja meg azt hiszem.
Oldalra billentett fejjel hallgatja a mondandóját, és habár valamilyen szinten a férfinek… illetve hazudok, teljesen tisztába vagyok azzal, hogy totálisan igaza van a fickónak, annak idején barátok voltak, és nem is csak haver, hanem tényleg jó barátjának mondhatta a férfit. De amikor megtudta, hogy mit tett az öccse, nos akkor, nem gondolkodott egyszerűen csak megszakított minden létező kapcsolatot ami Clyde-hoz kötheti. A sors útjai kifürkészhetetlenek, azt mondják.
-Én… én is örülnék neki azt, hiszem, hiányzott a barátságod, a jó tanácsaid, csak egyszerűen, nem tudtam mit kellene tennem, ezért azt tettem amiről úgy gondoltam, hogy jobb lesz nekem, de szeretném, ha tényleg azok maradnánk,- próbálok egy őszinte mosolyt kicsikarni magamból, nem tudom mennyire sikerült, de szavaimat tényleg komolyan gondoltam.
-A John F. Mendozában, Vegas külvárosában, egy állami suli, hátrányos helyzetű diákokból áll, javarészt színes bőrükből,- felelem neki szintén mosolyogva, majd Wesley kezd el mocorogni, és miközben hatalmas, zöld íriszeit a férfira függeszti kíváncsian, érdeklődve, felém nyújtózik. Leteszem az asztalra a cumis üvegét, majd a hóna alá nyúlva emelem az ölembe, és adom vissza neki a tölcsért, hogy rágcsálja, gügyögve teszi, miközben még mindig a nagybátyját bámulja.
-Óh, hát ennek szívből örülök, sok boldogságot kívánok nektek, mikor lesz a nagy nap? - pillantok rá, miközben Wesley elkapja az egyik ujjamat és azt kezdi el szorongatni.
- Hogy ő? …- kérdezek vissza igazán frappánsan, ez az Hay, csak így tovább,- nos ő az új szerelmem, Wesnek hívják, nem a világ legcukibb pasija? - nyomok egy puszit az arcocskájára,- egy… barátnőm fia.- vágom rá gyorsan.


• words: xxx •  Megjegyzés: xxx  •
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Hayley and River Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayley and River   Hayley and River Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hayley and River

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» River&Jamie
» Clyde & Hayley
» Clyde & Hayley
» Shirley & River
» Charon and River

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-