KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Orhid Baver ×× ready Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Orhid Baver ×× ready Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Orhid Baver ×× ready Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Orhid Baver ×× ready Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Orhid Baver ×× ready Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Orhid Baver ×× ready Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Orhid Baver ×× ready Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Orhid Baver ×× ready Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Orhid Baver ×× ready Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Orhid Baver ×× ready

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Orhid Baver
Orhid Baver

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : ×× viva las vegas
◮ hozzászólások száma : 3
◮ join date : 2015. Jun. 09.

Orhid Baver ×× ready Empty
TémanyitásTárgy: Orhid Baver ×× ready   Orhid Baver ×× ready Icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:41 pm

Orhid Angelina Baver
Vegas, 1988. 01. 01.Orhid Baver ×× ready AdjFBUjL
27
Személyi edző
Prostituált
Taylor Marie Hill
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: intelligens, magabiztos, csábító, jó helyzet felismerő, tökéletes emberismerő, gyerekbarát, őszinte.


◆ negatív tulajdonságok: makacs, akaratos, hiperaktív néha, nagy szájú, hirtelenharagú, önfejű, őszinte.


◆ egyebek: -

Történet vagy szerepes példa
Billegek jobbra-balra, a lábaimon helyezgetem a súlyt, mert ebben a pillanatban jobb nem jut az eszembe. Mivel jelen helyzetben nincs egyetlen kliensem sem, csak várhatok a csodára, vagy kitáthatom a számat is, hogy belerepüljön a sült galamb. Az én szakmámban nem az szokott a szánkba kerülni, de sebaj, ez csak egy szófordulat volt részemről. Amikor ilyen nyugodt minden, akkor mindig egy kicsit magamba szállok és elgondolkozom azon, hogy mit is keresek itt, egy ilyen helyen, ilyen emberek között. Hogy miért keresem meg a mindennapi betevőt azzal, hogy másokkal csinálok lepedő akrobatikát az ágyban. Pont én, aki megvetette ezeket a nőket, aki lenézett rájuk, mert nem tudta milyen az, ha valaki ilyen válságos helyzetbe kerül. Mindig azt hittem, hogy ezért csinálják ezt, mert élvezik, mert nimfománok, és igazából orvoshoz kellene fordulniuk a bajaikkal, mert ezt kezeltetni kellene. De nem. Erről szó sincs, egyik sem élvezi, vagy talán az elején, hiszen nem is nagyon kell megdolgozni a pénzért. Egy bizonyos idő után unalmas lesz, aztán az ember hányna saját magától, ha csak arra gondol, hogy megint valami vén kéjenc, vagy egy 3 gyerekes családapa fogja megérinteni, a szingli negyven éves anyukámmal élek és veled fogom elveszteni a szüzességem csoportról ne is beszéljünk.
Ha lehet ezt mondani, ők még talán gusztustalanabbak, mint mi, mert ők megoldhatnák máshogy is, de nem érdekli őket, jobban vonzza őket a gyors megoldás. Emiatt is undorodom magamtól, csak egy könnyű és gyors megoldás vagyok a férfiak számára, és azt is hiszik, hogy a pénzükért megkaphatnak mindent. Azért mindent mégsem, hiszen szabályok vannak, különben lehet még ennél is veszélyesebb lenne a munkánk. Nem egy prostituált haláláról hallottunk már, akit szex közben öltek meg. Kicsit beteg szadomazo eszközöket használt a drága kliens és ez rosszul sült el, nem úgy, ahogy tervezték.
Gondolataimból egy hang ránt ki, és akihez tartozik a hang meglep engem, vagyis csak azért mert törzsvendég és nem ilyenkor szokott jönni. Persze nem bánom, mert hozzám jön, és talán ő az egyetlen, akivel szívesen bújok ágyba bármikor bárhol és még bárhogyan is. Ő is tudja ezt, így csak int nekem, én pedig gondolkodás nélkül követem, a szokásos helyünkre. Mindig ugyanoda megyünk, így van, hogy én már ott várom, hiszen nagyjából mindig ugyanaz a menetrend. Péntekenként mindig 7-kor találkozunk, aminek a végén elég jól megdolgozunk azért amit kapunk mindketten, aztán távozunk. Mint valami kutyaséta, ami megszokott időhöz van kötve és nem lehet máskor tenni, különben vége a dolognak. Ezért is lep meg igazán, hogy itt van, most amikor csak a hét közepe van, messze vagyunk még a kis találkánktól.
Odalibbenek hozzá, fenekem ringatva és tenyerem mellkasára simítva, mint valami normális pár, pedig mi nem vagyunk normálisak, én nem vagyok normális, egy család és jövő nélküli prosti vagyok, aki egyetlen vendégével akar olyan igazán emberien bánni. Rossz ember vagyok emiatt? Nem hiszem.
Viszont nem akarok ezen gondolkozni, azt sem akarom, hogy a férfi mellettem megszólaljon, így ruhám cipzárjával kezdek bíbelődni, ami a hátamon van, ő pedig teszi amit tennie kell. Segít nekem levenni, innentől forrósodik fel a helyzet, és egészen a tetőpontig meg sem áll, úgy, ahogy máskor sem.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

Orhid Baver ×× ready Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orhid Baver ×× ready   Orhid Baver ×× ready Icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 9:44 pm

Elfogadva!
Üdvözletem!
Fél év után vééééégre egy újabb piroska! *_* És milyen szép nevű!

  Hiába a szabályok, sokan nem ismerik azokat...vagy csupán heccből szeretik megszegni azokat, mit számít miféle módon. A beteg elméken pedig nem lehet segíteni, hiába próbálkoznak az okosok.

  Tudod, van ebből az életből kiút...még ha nehezen is megy. Leginkább akarat kérdése az egész. Sőt, nem kizárt, hogy ez a titokzatos idegen lesz az, aki miatt száznyolcvan fokos fordulatot vesz majd az életed! Wink Valami egyébként is azt súgja, hogy hamarosan fény derül a fickó mivoltára...

  Nincs más hátra, mint a foglalás...eztán már Tied is a játéktér!

Vissza az elejére Go down
 

Orhid Baver ×× ready

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-