KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Drink and drunk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2015 5:31 pm

Mick beszól a háttérben, én meg fuldokolva rágom a számat, nehogy elröhögjem magam. VAGY bepisilek a nagy igyekezetben. Pedig szívem szerint felnyerítenék. Mégis muszáj moderálnom a kényszert a hatás kedvéért.
Aztán búg bele az a veszettül ismerős bariton a vonalba. Egyből elkerekedik az arcom a meglepődéstől, majd mégis nevetni kezdek.
- Sziaaa Ville!!! – köszönök élénk, kitörő örömmel a telóba, széles vigyorral a képemen. Teljesen megfeledkezem magamról. Viszlát kínai akcentus.
- Bocs, nem tudtam, hogy te vagy az.
Úúúh… Remélem nem hallotta Mick-et.
Hogy zavar-e? Akkor valamit biztos mégis hallott…
- Nem, dehogy! Örülök, hogy hívtál. – valójában alig vártam, hogy végre rám csörögjön, de ezt nem fogom bevallani. - Hogy ityeg LA-ban? - tudakozódom afelől, hogy hogy van.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2015 6:00 pm

A sikkantására elvigyorodom. Nem, még mindig nem engedem a telefont a kezemben, de szórakoztat ahogy felkiált.

- Személyesen.. - dünnyögöm félhangerővel, nem térve ki a részletre mennyire is.. szórakoztató az az előadás amit lenyomott útközben, ha úgy lenne még röhögnék is. - Hát most már tudod. - mosolygom helyette, de szemem még mindig az előttem változó képen, nem mintha egy percig is érdekelne.
És akkor jön minden részlet..

- Kösz, ityeg... - dünnyögöm, aztán félvigyorral folytatom a következőket - mer' nem vagy itt, különben állna mint a cövek! - már széles a vigyorom. Tapasztalat?? Tapasztalat. Mert senki ne mondja hogy nem ügyesek azok a kezek és már a gondolat is felvillanyoz.

- Társaságod van? - valahonnan a semmiből kérdezem, talán az a hátsó sugallat. Vagy épp egy kellemesnek ígérkező este háttérszele, ha már távolság.. ne adjunk már fel mindent olyan egyszerűen!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2015 6:04 pm

Heh, én csak azért nem röhögök fel saját magamon, na meg persze a kínai Octin, mert nem akarom elrontani a játékot. Kíváncsi vagyok, hogy hány másodperc múlva küldik el a picsába, vagy szakad meg a vonal. Ha fogadnék, nem mondanék tíz másodpercnél többet, de gyorsan kiderül, hogy Dr. Wallow van a másik vonalban. ~ Ó, bazd meg! ~ A vigyorgásomon nem tudok úrrá lenni, de meglepődök egy másik dolgon. October nagyon örül a hívásnak, teljesen kivirul, mint egy újrafestett fal. ~ Még, hogy nagy kérdőjel van köztük, az. Inkább egy nagy egyenes köti őket össze, kis hazudós! ~ Kinyújtanám a nyelvem rá, de csak ingatom a fejem és inkább koncentrálok a sütögetésre. Az enyelgésük nem fog érdekelni, főleg, mert Villéről van szó. Azért Ravint megnézném, hogy mit mondana. Egy újabb sör ciccen és iszom, az a biztos, az nem csal meg ilyenkor, csak velem foglalkozik. Már majdnem féltékeny vagyok, de kíváncsi is - hiába mondtam, hogy nem, hazudtam -, hogy mit szól majd a halott ember. Persze kurvára nem az én dolgom, de azért megnézném Ville pofáját, amikor kiderül, hogy ő az Angyalok Városában telefonálgat, amíg October velem sütöget, meg iszik. Facebook kép lenne, az biztos!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2015 6:32 pm

Jahm. Hallom, hogy Ő. Le sem tagadhatnám, mennyire vidulok ettől a hívástól. Kislányos vigyor virít az arcomon, és még a hangomon is dob egyet.
Erre Ville valami cöveket emleget, én meg kapásból elvörösödöm. Már csak a hajam nem kap lángra.
- Öhm… Ehhe… – vakarom meg zavartan szabad kezemmel a halántékomat. Aztán felállok a helyemről. Inkább szerencsésebb lesz egy kicsit arrébb araszolni, ha már témázgatunk.
Mick-re nézek, és a mutatóujjamat felemelem, hogy jelezzem, várjon egy kicsit. Ezt a hívást biztosan nem teszem le. Úgyis levette, hogy Ville az, főleg mert sikongattam örömömben. Van ez így. Csak részben fogom a piára.
Pár lépést teszek hátrafelé, majd elfordulok a grillnél sütögető Mick-től. Az lenne a legjobb, ha ő meg sem mukkannak, noha nem tagadom le, hogy vele lógok per pill. Ha Ville rákérdez, tuti színt vallok.
Még mindig zavarban vagyok, nem tudom, hogy mit mondhatnék egy ilyen beszólásra. Nem szoktam telefonkekszelni.
- Lökött vagy. – dünnyögöm vigyorogva, az orrom alatt heherészgetve a legkreatívabbat, amit az ember lánya ilyenkor benyöghet válaszként.
- Haaa… előbb szólsz, elbújok a csomagtartóban. – duruzsolom visszavéve a hangomból. Na, alakul ez. Bár most nem a legalkalmasabb az idő meg a hely az ilyesmire.
Hogy társaságom van-e? Nem fogok hazudni. Ville-nek soha, de azon gondolkodom hogyan mondjam meg neki legfinomabban, mi az ábra. Tudom, hogy Mick nála valamiért rohadt érzékeny pont. Nem akarom, hogy bekattanjon, vagy hogy téves követeztetéseket vonjon le.
- Igen… Sörözgetek egy haverral. – felelem aztán.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2015 7:10 pm

Vigyorognom kell... Csak mert.. kell.

- Tudod hogy nem zavar a nyilvánosság. - vigyorgom még mindig, kiadósat nyújtózva az egészben és félrekapcsolom azt a tetves tv-t, mert idegesít az a tepsiszájú néger. Rombolja a hangulatot! - Deee, hívhatlak akár 10 perccel később is! - ajánlat. Már ha. - Már ha lepasszolnád azt a havert és.. - kell még részletezzem!?? Ha nem kell, hadd halljuk azokat a válaszokat!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2015 7:35 pm

Ahha, nem zavarja a nyilvánosság, én azzal nagyon is tisztában vagyok. Ahogy azzal is, hogy most ettől a fajta nyilvánosságtól eldurranna az agya.
- Tudom, hogy téged nem. – dünnyögöm vigyorogva. - De engem azért egy kicsit igen.
A bokorról, amit épp bámulok, elfordítom a tekintetemet, és Mick-re nézek. Egy bocsánatkérő pillantást címzek neki.
Ville mélyen búgó baritonja közben bekúszik a fülembe a készülékből.
Lepasszolni a havert… Ó, nem. Ezzel a haverral nem játszom ilyet.
- Nem lehet… Nem szeretném megbántani. – felelem lágy hangon, mosolyogva. - Deee… éjfélre már az ágyikómban leszek... egyes egyedül... – teszem hozzá sokat sejtetően döngve. Célzás, hogy akkortól szabad a vásár. Már ha visszahív akkortájt.
- Milyen napod volt? – tudakolom. tényleg érdekel mi van vele odaát. Tök mindegy mit mond, csak halljam a hangját.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2015 8:00 pm

- Necsigázz..!!!  - vigyorgom bele abba a cuccba a fülemen és újabbat nyomok a kapcsolón. Mmmmm.. Ez már jobban tetszik! - bámulom az elnöki lakosztállyal járó különleges ínyencséget!

- Deh.. csak elütöm addig az időt valahogy.. - szemem még mindig a képen, egész... érdekes.. - ráncolom a szemem, egy töredéknyi másodpercig elcsodálkozva az egészben hogy a tökömbe nem törik ketté az a nőő! De aljas részletek..

Aztán a hangja az ami újra visszarántja a fejem, ja hogy a NAP!

- Áuőő.. csak a szokásos. Grid egy faszfej.  - fintorodom meg  - Újat nem mondhatok. - torpanok meg az egészben, de a figyelmem már nem a tv-é. Egyelőre. - Idecsődítette a fél világot, a kis taknyosok meg szinte lógnak az erkélyen!  - újabb fintort villantok, még mázli hogy repülni nem repülnek.

- Nálad??
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2015 8:15 pm

- Itt semmi különös. – vonom meg a vállam, bár Ville nem látja. Csak sörözgetek, pájinkázgatok Mick-kel, a sráccal, akit rühellsz.
- Minden oké, csakkk… - felsóhajtok, és egy újabb vigyor kúszik a szám szögletébe. – …jobb lenne, ha… nem ott lennél, hanem itt. – jajaja, a gagyik így fejezik ki, hogy ha valaki hiánycikk.
- Figyu. Visszahívsz éjfélkor? – beharapom egy röpke pillanatra az alsó ajkamat, majd folytatom. – Sokkal jobb lenne akkor dumálni. Még pizsis szelfit is lövök neked. – nevetem el a végét. Húúú de izgató egy dolog ez. Ville tutira a pizsis hamupipőkékre gerjed.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2015 10:40 pm

- Csakkk..?? - kérdezek vissza a rövid szünetben, valami itt sántít nekem.
Mégis tetszik ahogy folytatja. Tetszik a szövege, és muszáj hogy megint újabb vigyorra rántsa az orromat.
Mégse szólok bele. Nem kezdek.. hülye fejtegetésekbe, hogy..

- Na jah.. - vagy mégis. Egy fasza nap, faszán végződő beszélgetése.
Mert hogy a következőkben máris rázna le!

- Na mi az, csak nem már leráznál!?? - és felnevetek. Nem tudom miért.. hogy hogyan, vagy hogy egyáltalán minek, mikor itt ülök mint egy balfék, nézem ahogy a tv-ben keresztben meg hosszában dugják a legjobb nőket, én meg.. - De jólvan.. - BAAALFAAASZ! - akkor két óra múlva készüljél! - bámulom már megint a szemközti falat, csak a lassan kattogó órát figyelem, ahol lassan vánszorognak a másodpercek. - És azt a cuccot, tuti behajtom! - újra vigyorgok. De csak mert megtehetem! - ..és még annál sokkal többet is.. - dünnyögöm el a végét, és ha leépít, ha nem szól közbe vagy történik valami a háttérben, egyetlen vigyorral elengedem.
Lesz még itt egy kellemesnek ígérkező este!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 02, 2015 11:13 pm

Hogy lerázni? Belenevetek a telefonba.
- Nem! Dehogy! – vágom rá azonnal. Hová gondol? - De most tényleg nem tudok…  olyanokat beszélni.
Széles vigyor ül az arcomon. Eszemben sincs lerázni, de Ville a lehető legjobbkor csörgött rám. Esküszöm ráérzett az egészre.
- Jól van... – döngöm szélesen mosolyogva, amint belemegy a későbbi visszahívásba. - Készülök! Készülök!... Akkor éjfélkor.
Nyugodtabban fogunk dumálni. Vagy legalábbis én. Mick füle hallatára azért nem alakítanék be. Hehehe. Meg aztán nem hiszem, hogy pont a mi működésünkre lenne kíváncsi.
- Oké, hajtsad. Addig is… – sunyi somolygás jelenik meg az ajkaimon, amit ő nem lát, legfeljebb kihallja a mélyen búgó hangomból. - …Puszi a hasad alá. Sziaaa! – búcsúzom el Ville-től igen víg hangulatban, és bontom a vonalat, miután vártam néhány másodpercet. Lehet ő is elköszön, vagy mondana még valamit. Ha nem, ha nagy a csend odaátról, akkor leteszem.
Még elvigyorgok egy darabig magamban, aztán visszasétálok Mick-hez.
- Bocs. Ezt muszáj volt felvennem. – magyarázom. A szám fültől fülig ér, de igyekszem megregulázni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 03, 2015 12:29 am

Nem, mi!?? - de ez már csak a fejemben játszik fel. Az a kibaszott vigyor rendre odaragadt a képemre, mégis megakadok a következő szavakon..

- .. olyanokat.. - dünnyögöm, még mindig vigyorgom, de nem várom el hogy válaszoljon, lényegtelen lényegi kérdés.
De aztán feladom! Egyszerűen mert nem érzem szükségét tovább gyötörni ha nem kér belőle, másodszor meg mert.. Nem. Nincs második tippem, egyszerűen adom a derekam és kész! Beleegyezek.

- De be ne aludj nekem, mert hazamegyek és kikötlek! - már nevetem, mondjuk... nem is olyan rossz ötlet, mégis.. Talán nem kéne semmit elkapkodni méég.

- Neked meg.. - némi fáziskéséssel válaszolom, de nem kapok mást csak a vonalhangot, amire muszáj magam elé rántanom a kagylót.

- Neked is. - vigyorgom, de amikor rájövök mit is művelek, gyorsban tolom a helyére a cuccot. NABAZDMEG!
Erre tuti be kell húzzak minimum egy felest!
Azzal feltolom magam hogy becélozzam a helyi bárpultot..
Még szerencse hogy beépített!


OUT!


(Az ember tervez.. Very Happy
Köszöntem! Laughing )


Next.. episode..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2015 3:04 pm

Félrevonul, hogy ne hallgassam az enyelgést. Nos, ezt egy bölcs gondolat volt, olyannyira mint a ez a sör, amit ezért iszok meg. Egyrészt tényleg nem vagyok rá kíváncsi, hogy miféle beszélgetés folyik, másrészt, azért meg is hallgatnám, hátha tudnám vele piszkálni egy kicsit Octit. Mondjuk, azt tudom, hogy ezt nem sokáig hagyná, de megérne egy próbát. Viszont itt vannak a húsok, amiket addig kéne jól megsütni, amíg nem iszom túl sokat. Meg jó lenne érezni az ízeket, állítólag. Jól sütök, de most nagyon jót tett a pálinka és kissé nehezebben mennek az arányok, meg ilyesmik. October végül visszatér, fel van derülve, mint kisgyerek a születésnapján, de azért elnézést kér.
- Kibírtam nagy nehezen – vetem oda félvállról, de azért bazsalygok az orrom alatt. Na, de azért nem úszhatja meg ennyire egyszerűen, mégiscsak mi van má’, nem?
- Szóval, meddig szól a kimenőd? Elég sok kaja van, majd csomagolok – röhögcsélek, és végzek az első adag kisütésével. A húsfogóval szépen kiteszem a nagy tányérra a szeleteket. A kis kolbászokat is szépen egymás mellé helyezem, már ami tőlem telik, tényleg egészen gusztusosan sikerült kitennem a kaját.
- És még azt mondod, hogy kérdőjel, meg mittomén, amikor majd elrohannál, és itt hagynád szegény Mick bácsit. Gondolom, messze van, csak azért nem - nyújtom ki a nyelvem Ravinosan, már majdhogynem féltékenyen. Keresek egy tányért, meg evőeszközt, és a kezébe adom.
- Nos, mit parancsol hölgyem? – csattogtatom a húsfogó ollót. Épp ideje belecsapni a zabába, mert már szétmegy a gyomrom a pálinkától, és nem lesz jó vége annak, hogy ennyit iszik Octi. még a végén nem megy haza és kikapok Deadmantől…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2015 3:56 pm

- Ville azt üzeni „peace and love”. – magyarázom röhögcsélve. Persze nem is, csak szórakozom. Ilyen duma sosem hagyná el őfelsége száját.
Megválaszolom Mick kérdését.
- Hát… Hamupipőke éjfélre hazabringáz. – vallom be megvonva a vállam, miközben hatalmas, bűnbánó bociszemeket meresztek.
Odaállok mellé a grillhez, és figyelem mit ügyködik a húsokkal a rácsokon. Igazán mennyei illat terjeng a kertben. A szomszédok nyála is tuti csorog.
A ropogva sülő vacsiról Mick felé fordulok.
- Teee, Mick! – bokszolok finom játékossággal a felkarjába. - Mikor lettél ilyen puhapöcs? Az ember minimum azt várná, hogy megszívatod az előbbi nyáladzásért. Pláne mert Ville-ről van szó. – vihogok. Meglep, hogy nem szekál halálra. Pont Mick… Öregszel öregem. Olyan kis szolid és visszafogott lett. Nem tudom hova tenni ezt a változást.
- Már bocs, deee… a lányodnak igaza van. Szerintem is kéne neked egy csaj. Mármint úgy… rendszeres használatra. Egy barátnő. – jahm. Lehet felrázná. Majd mindjárt megkapom, hogy Ravin engem is agymosott.
Na, azért Mick bácsi csak odaszólongat. Tiltakoznék, mert egyikőjüket sem hanyagolom el. Ville miatt ráadásul dupla meló az egész, keményen kussolnom kell arról, hogy olykor az ellenségével lazítok. Falnak is menne.
- Jaaajmár! – forgatom meg a szemeimet vigyorogva. - Kiváncsi vagyok, TE mit választanál, ha úgy adódna; egy jó numerát, vagy szerény személyemet? – méregetem Mickey-t gunyoros somolygással. Nem sértődnék meg, ha az első opcióra szavazna.
Én is kiöltöm rá a nyelvemet. Erre a kezembe nyom egy tányért.
- Kösz. – veszem el tőle. - Lécci, vágj meg egy kis hazaival. Biztosan istenire sikeredett a rénszarvashús a’la Mick bácsi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2015 11:12 am

Nyilván, Deadman ilyeneket beszél. Peace and Love. Nem is biztos, hogy benne vannak a szótárába a szavak, bár az utóbbit, talán October most akarja felírni bele. Nagyon úgy néz ki, hogy a finn csaj szerelmes. Különben nem viselkedne ilyen tini módon, de hát ez van. Senki sem tökéletes.
- Minden bizonnyal ezt üzeni. Hiszen megmondtad, hogy velem bulizol – felröhögök, mert biztos vagyok benne, hogy ezt elfelejtette említeni. Nem hallottam olyat, hogy csitítgatja, vagy beszól neki, hogy az ő dolga. Csak szerelmetes csivitelés ütötte meg a fülem, habár a szavakat nem hallottam, de a hanghordozás igazán így volt.
Na, tessék, éjfélre hazamegy, beszarok.
- Fellőtték a pizsit, te lány? Akkor igyekeznünk kell, mert ha késel, félő, hogy el leszel seggelve. Ha pedig a házit sem csináltad meg, nem is tudom mi lesz! – kikerekedett szemekkel, és szigorúságot mímelve nézek rá, mintha Ravinra néznék. Igaz, ő is kiröhög, ahogy Octi is vélhetően ki fog. Mondjuk, hasonlítanak is valamennyire egymásra, simán lehetnének testvérek. Most persze biztos megy a durca Mákvirág részéről, hogy Octi nem velem jár. Na, az lenne a szép, a fejemre nőnének… Nyilván nem óckodnám tőle, de na. Talán jobb ez így, túl szép lenne, hogy igaz legyen. De, hogy Ville? Hát nem tudom…
- Az a baj, hogy Villéről nem nagyon tudnék poénkodni, és nem akarom, hogy megsértődjél. Ahhoz túl jó a hangulat. De, hogy egy hullával kefélsz, az még nekem is perverz – kacsintok vissza. Még, hogy puhapöcs. Csak jó barát vagyok, már az is baj? Hová megy ez a világ, kérem. Jól van, amúgy csak baszogatnám, hogy Ville ilyen, meg olyan, és különben is, mivel drogozta be, hogy együtt vannak?
- Na, akkor meséljed, hogy mi olyan jó benne. Hátha megértem – vonom meg a vállam és tovább forgatom, a húsokat. Előjön, hogy nekem nincs senkim és Ravin ezzel baszogat állandóan. Pedig ott volt Amber, milyen kis édes volt.
- Nekem barátnő? Szerinted lakna itt velem valaki? Meg amúgy is, nem lehet ám akárki, elvárásaim vannak – bizony, mintha tényleg lennének. De sokkal egyszerűbb vagyok annál, mint bárki gondolná. Ha lenne egy csaj, aki elvisel, meg hajlandó velem lakni, meg fekete haja van, Ravin bírja és nem emlékeztetne a volt nejemre… meg lenne valami szikra, akkor talán. Megszoktam már ezt a szabadságot, amit Carol enged, hehe. Á, nem, de tényleg, nem találkozom mostanában olyannal, aki jó lenne, vagy van valakije. Talán a rádiós csajjal kéne kezdenem, ő nagyon örült nekem. Mindegy, majd lesz valahogy, eddig is volt.
- Persze, hogy téged. Egy jó numera bármikor adódhatna. Meg milyen összehasonlítás már, hogy én vagyok egy jó numera? Hát megterítettem, bazdmeg – felröhögök, mert amúgy, ha csak a többiek lennének, nem lenne ennyire puccba vágva az egész. Jó, hát nincs túlerőltetve, de azért megadtam a módját valamennyire.
- Na, csak mert kurva jó fej vagyok, neked meg jó a hangod, meg a melled – nevetgélek tovább, kezdenek hatni az italok is, úgy néz ki. Adok neki mindenfélét, még köretet is viszonylag szépen szervírozok, és persze a rénszarvashús az első. Aztán magamnak is, és feldobom a következő adagot, aminek van jó néhány perce.
- Te kezdesz, kíváncsi vagyok, ízlik-e – várom az első falatokat, majd én is belekezdek. Előveszem még a saját készítésű barbecue szószom is, hátha kér. Szerintem rohadt jó lett az egész.
- Ki lesz a tanúd? Hány gyereket szeretnél? A vőlegény személyét figyelmen kívül hagyva, szóval csak úgy általánosságban kérdezem – érdekel, hogy válallna-e gyereket, mondjuk feladva a karrierjét. Bár lehet csinálni párhuzamosan is, ugye, ahogy én.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2015 2:37 pm

Elvigyorodom.
- Hát perrrsze, hogy elmondtam neki, hogy veled lógok! – mondom ezt olyan hangnemben, mint aki persze, hogy elsumákolta a lényeget. - … Khm… Minimum két kurvát érő beszólás lett volna. – fűzöm még hozzá az orrom alatt dünnyögve.
Merthogy biztos; Ville azonnal levágja a telefont, jól betép és keres pár lyukat. Vagy mindezt egyszerre. Mintha zavarna. Nem tudom… Zavar?
Mick belemelegszik. Seggelés meg házi? Meg az az arc, amit mellékel hozzá.
- Te… – sandítok rá gyanakodva. - Ez Ravin-nál bejön? – kiböffen belőlem egy kurta, hitetlenkedő nevetés. Kétlem.
Hosszan felsóhajtok.
- Túl jófej vagy ahhoz, hogy komolyan vegyelek.
Mick rendes, jól nevelt srác. Nem akarja Ville-t fikázni. Miattam.
- Most komolyan. – nézek a szemeibe somolyogva. - Azt hiszed ilyen könnyen meg lehet bántani? – már majdnem elkönyvelem felnőttnek, amikor benyögi a következőt és megkérdőjelezi a szexuális érdeklődésemet. Abban a szent pillanatban visítozós-térdcsapkodós röhögésben török ki.
- Júúúj! Erre nem is gondoltam! – magán a nekrofília gondolatán röhögök, de úgy, hogy majd megpusztulok. A könnyeim is csorogni kezdenek. – Mocsok… Egy-null oda. – röhögcsélem. Ha tudnád, milyen jó azzal a hullával kefélni...
Mick tovább sütögeti a rácson a húsokat, és megkérdezi mi olyan jó az egészben.
Hirtelen elkomolyodom, ahogy gondolkodóba esem, aztán egy apró rándítással megvonom a vállam.
- A világ csak egy depresszív szexszimbólumot lát Ville-ben, de… fogalmatok sincs róla, mennyi minden rejlik benne. Egyszerűen jól kijövünk egymással. Vele tökéletesen biztonságban érzem magam, és nem várom, hogy ezt bárki megértse. – még ragozhatnám, főleg, hogy ennek a dolognak több mélysége is van, de igazából nem akarom Mickey-t untatni. Így is biztosan vágja a lényeget.
Ééés végre Mick magánélete kerül terítékre, ne csak az enyémet boncolgassuk. A kérdésre, hogy szerintem lakna-e bárki itt vele, határozottan bólintok.
- Igen, miért ne? De ehhez nem egy szilikonszájú műkörmös díszpicsát kell kifogni. Óóó, tudom, hogy válogatós vagy. Mesélj csak azokról az elvárásokról! Csupa fül vagyok. – Mick simán jó parti. Szerintem, ha egy nő komolyabban elkapja a tökeit, az megfogja vele az Isten… ööööööö lábát. Teljesen rendben van a srác, minden megvan benne, amit egy nő kívánhat; humor, komolyság, kreativitás, szenvedély, őszinteség, és szerintem még hűséges típus is.
Szöget üt a fejembe valami mocsokság. A képemre felgörbül a hagyományos Grincs-mosolyom.
- Van egggy… nagyon közeli ismerősöm. – neeem mondjuk meg, hogy valójában az unokanővérem. Még nem szabad. ennek is oka van. Főleg szemét oka, hehehe. - A napokban érkezik Vegas-ba, és úgy fest sokáig marad. Okos, dögös, fekete és finn. Majd bemutatlak neki. – lövellek cinkos pillantást Mick-re.
Ezen a „Megterítettem, bazdmeg”-en muszáj megint felröhögnöm. Na meg, hogy engem választana egy numera helyett. Ilyen egy igazi barát!
Lábujjhegyre ágaskodom Mick mellett, hogy felérjem és az arcára nyomjak egy hatalmas, cuppanós puszit.
- Ugye tudod, hogy imádlak? – dünnyögöm a fülébe vigyorogva, aztán visszahúzódom a helyemre.
Na, tessék! A hangom, meg a mellem…
- Szééép! Legalább kiderül, hogy más nem is érdekel belőlem. - az iménti széles vigyor ott ragad a fejemen. - Annyit röhögtetsz, hogy be fogok pisilni.
Mick tálal.
- Kösz! Egy isten vagy. – kacsintok rá, miközben elveszem a felém kínált tányért és visszatelepszem az asztalhoz.
Eleget teszek a kérésnek, belenyesek a húsba, aztán a számba tolom a falatot.
- Mmm! Ez is valami mennyei! – magyarázom, mialatt veszek a villára a köretből is. - Jaa… – ehh, gyorsan korrigálom a „nyelvbotlást”, mihelyst észbe kapok. Nem köpünk a haditervbe. - …Júliánál elhintem, hogy remekül főzöl. Tudod, a finn ismimnek, akiről az előbb beszéltem.
Mick meg csak nem szakad le a témáról. Felnézek a kajáról, és a szemeibe fúrom a pillantásomat.
- Az én tanúm Vespa lesz, te pedig legyél Ville-é. És gyerek meg annyi kell, hogy kijöjjön belőlük még egy metálbanda. – válaszolom fapofával. De! Lagzi, meg kölykök! Minden vágyam! Megint rémálmaim lesznek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Drink and drunk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drink and drunk   Drink and drunk - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Drink and drunk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Welcome drink
» Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink!
» Drink the cyanide - Finley & Whip & Cat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Belváros :: Lakóterületek-