KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Kime Elaste Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Kime Elaste Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Kime Elaste Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Kime Elaste Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Kime Elaste Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Kime Elaste Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Kime Elaste Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Kime Elaste Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Kime Elaste Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kime Elaste

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kime Elaste Empty
TémanyitásTárgy: Kime Elaste   Kime Elaste Icon_minitimeSzomb. Jún. 13, 2015 10:15 am

Kime Elaste
Írország – Dublin, 1987.01.10[You must be registered and logged in to see this image.]
28
Pc játékos, Ero Cosplay modell
Prostitutes
Sigrid Agren
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Kitartó, Gyönyörű, Határozott, Kreatív, Bátor, Babaarcú


◆ negatív tulajdonságok: Nagyon zavarba ejtő, Őszinte, Szórakozott, Pimasz, Birtokló


◆ egyebek:Sok tetoválásom van

Történet vagy szerepes példa
Reggel öt óra van, amikor felébredek. Első dolgom, hogy lustán körülnézek a saját szobámban, ami a saját lakásomban van. Sóhajtok egyet, mert tudom egy újabb nehéz nap áll előttem. Kikelek az ágyamból, aztán bekapcsolom a számítógépet, hogy átnézzem a napi teendőmet. Mikor megtudom, hogy ma szupergirl jelmezben kell lennem, akkor elmosolyodok. 8 óra munka egy szex cosplay boltban, ami egyben klub is. Azután következik egy szünet, majd három óra szórakozás, amit pc játékosként a saját otthonomban szoktam végezni. Én úgy vallom magamról, hogy csupán beleragadtam ebbe a kényelmes életformába, de mások véleménye szerint nem vagyok különb az utcán vagy a rangosabb helyen élőkétől. Totálra nem érdekel, legtöbbször a középső ujjam mutatom feléjük. Lemosdok, aztán felöltöm magamra a cosplay jelmezem. Mikor teljesen elkészülök, akkor elindulok dolgozni. Már reggel megnéznek az utcán az emberek, ám én nem zavartatom magam emiatt. Dirty cosplay szexbolthoz megérkezem, ahol vár a főnököm, így köszönök neki.
- Hello Rhodasz! – hallatom a hangom, amire ő fütyül egy jó nagyot elismerésképpen. Úgy tűnik elég dögös lehetek.
- Ejha Kime, igazán jól festesz ebben a jelmezben – mondja elismerően, aztán arra kér, hogy forogjak körbe párszor. Megteszem neki, mert ő az, aki a feladatokat kiosztja. A helyről annyit, hogy mindenki jelmezben van, hogy ezáltal reklámozzuk a termékeket. Ez csupán a felszín, mert ettől sokkal sötétebb a hely. Itt bárki, megfelelő összeg esetén egy-két menetet fizethet, ha beindult a cosplayezőre, esetleg szexoktatást kérni. Szóval elég sok lehetőség van, így nem csoda, hogy egy részt kliensek jönnek ide, de vannak itt civilek és már érdeklődök. Mikor alaposan megnézett Rhodasz, akkor mosolyogva megyek a helyemre, ahol mindig szoktam feszíteni. Én szoktam kezdeni a sort, hogy három órát a kirakatban ácsorogjak, különböző pózokat felvéve, aztán az idő többi részére bekerülök az üzletbe. Ekkor már lecsaphatnak rám egy menetre.
- Ma kik lesznek még Főnök? – teszem fel a kérdést, miközben látom rajta, hogy gondolkozik kicsit, de aztán válaszol.
- Lesz egy férfi pikachunk, egy póknőnk, egy thorunk, egy aladdinunk és egy darth vader nőnk és sokan mások. – meséli nekem, hogy mi lesz a mai felhozatal az ide érkezők számára. Bálintok egyet, majd ezt követően  felveszem az első szexy pózt nyálcsorgatásképpen. Elvileg én vagyok Rhodasz szerint a legdögösebb, így kiválóan alkalmas vagyok arra, hogy becsalogassam az érdeklődőket.  Megérkezik közben a két biztonsági ember az ajtóhoz, majd szépen fokozatosan begyűrűznek az emberek. Fél óránként váltok új beállásra, így 6szor teszem meg a három óra során. Kapok 10 perc szünetet a kirakat ácsorgása után, majd besétálok az üzletbe, hogy segítsek az embereknek kiválasztani a számukra megfelelő jelmezt. Én most kifogok egy leszbi lányt, akin rögtön látom, hogy megakad a szeme rajtam. Szóba elegyedek vele, miközben ő jó pár tapizással jelez nekem, hogy bejövök neki. Sikerül kiválasztani a jelmezt, ami nem más mint a Pokemonból Mistyé. Megy fizetni, én pedig elkísérem. Ott viszont látom és hallom, hogy nem csak a jelmezért fizet, hanem egy szexre is. Mikor kedves előadónőnk letudja, én a leszbi lány kezét megfogom, majd a bolt azon részébe vezetem, ahol megejthetjük a légyottot, de vannak olyanok, akik szeretnek mások előtt szeretkezni a boltban. Egy óra múlva mindketten kielégülve jelenünk meg, majd ő távozik, míg én vissza a boltba dolgozni. Letelik a 8órám, így hazamegyek és zuhanyzok egyet. Kifejezetten jól esik a felfrissülés, ezután jöhet a Játék és az ejtőzés. Pc játékokkal szeretek nyomulni, van egy saját oldalam és hivatalos játék nevem. HoneyXfun-nak neveznek, s gyakran írnak rám és kérik ki a véleményem egyes játékokról. Olykor Pc játék tesztelői feladatokat is ellátok. Este 8kor befejezem a játszást, majd ezután este tízig jönnek az extra dolgok. Így telnek el a mindennapjaim, kalandosan.



A hozzászólást Kime Elaste összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 28, 2015 3:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

Kime Elaste Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kime Elaste   Kime Elaste Icon_minitimeSzomb. Jún. 13, 2015 5:07 pm

Elfogadva!
Üdv!

  Örülök, hogy ismét egy pirossal bővülünk!
Hmmm. Tény, hogy különleges a foglalkozásod, viszont ami azt illeti, azt hiszem az ero cosplay modell a ,,hivatalos” megnevezése.  
Az avialanyhoz meglehetősen passzol ezafajta életvitel. Wink

  Férfi Pikachu!Very Happy Nagyon tetszik ez az egész cosplayes bagázs, s ezt a klubot akár a bordélyházak legújabb generációjának lehetne nevezni. Very Happy Kíváncsi vagyok hány ember fantáziáját birizgálja mindez.  és mennyire fog itt virágozni az örömkör.

 Nyomás foglalózni, eztán már magadénak is tudhatod ezt a játékteret is!Wink

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Kime Elaste

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-