KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink! Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink! Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink! Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink! Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink! Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink! Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Théo Samuel Gore
Théo Samuel Gore

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 42
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 7
◮ join date : 2015. Jun. 12.

Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink! Empty
TémanyitásTárgy: Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink!   Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink! Icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 8:03 am

Mikor Lauren közölte a számomra rossznak mondható jó hírt, majdnem belefejeltem Mr.Conroy felnyitott mellkasába, azon belül is sötét nikotin foltokkal cicomázott, oedemás tüdejébe.
Hogy a faszba eshetett teherbe? Mármint, nem arról van szó, hogy nem tudom, hogy hogy megy végbe az az egész folyamat, aminek nem szabadott volna soha bekövetkeznie, na de bassza meg az ég, azt mondta, hogy védekezik! Van valami spirálja, vagy mi a tököm -nem értek hozzá, és azt hiszem jobb, ha továbbra is homály fedi számomra a sztorit-, és szentül állítom, hogy az én fiaim pedig megtanultak visszafele úszni, szóval teljességgel lehetetlen, hogy én legyek annak a kis ebihalnak az apja. A rohadt életbe, szörnyű fater lennék! Ha elvinném a hétvégére, és a játszóházba leállnék egy csinos, fiatal anyucival, biztos, hogy elfeledkeznék a gyerekről, és helyette a facér mamit vinném haza. Apasági tesztet követeltem, de ami még a terhesség gondolatánál is elborzasztóbb... csak akkor csinálnak DNS tesztet, amikor már megszületett a kölyök. Kilenc hónap vívódás, és idegeskedés, tehetetlenség jön, ami egy örökkévalóság lesz. Ez olyan, mint amikor hónapokat vársz a HIV teszted eredményére. Na, nem mintha már kellet volna ilyet csináltatnom, csak sejtem, hogy az is hasonló lehet...
Túl sok az, ami mostanában a nyakamba zúdult. Jordin továbbra is hajthatatlan, és levakarhatatlan, Laurent felcsinálták, és én is a lehetségesek listáján szerepelek... Muszáj volt kivennem egy hét szabit. Még így is fennáll az agyvérzés veszélye.
A legjobb elfoglaltságnak azt tartottam ma estére, ha jól a pohár valagára nézek, és persze ezt sem egymagamban. Moriss velem van. Muszáj valakinek a nyomomban loholnia, és megakadályoznia, hogy összefeküdjek valami csajjal. Nekem rohadtul nem kell az eddigieknél még több nyűg a nyakamba.
-Azt mondtad olcsó hely. Melegen ajánlom, hogy így legyen, haver! - Lököm oldalba vállammal a jobbomon sétáló Morisst, akinél őrültebb embert a büdös életben nem láttam még.
-Ember, ez a legjobb hely Vegasban, ezt elhiheted nekem! A pultos csajok itt olyan könnyűvérűek, mint a hivatásos kurvák. A whisky mellé a felszolgálót ingyen kapod! - Bár csábítóak raszta barátom szavai, de isten óvjon engem még több felelőtlen "durr bele a közepébe" dugástól! A pubban csak úgy hemzsegnek az emberek. Alig találunk szabad ülőhelyet a pultnál.
-Két whisky lesz jéggel. - Adom le a rendelést, és csak ekkor tűnik fel, hogy Moriss már gőzerővel fűzi a csajt. Megrázva a fejem elvigyorodom.
-Ő lehet az enyém haver?! - Öblösen felnevetek.
-Nekem nem az esetem... - Rántok vállat. Festett vörös haj, piercing az orrban, szájban, nyelvben, és valami rendkívül természetellenes kontaktlencse. Nem vagyok valami válogatós, ha nőkről van szó, de ezt még bottal sem piszkálnám meg!
Vissza az elejére Go down
 

Evelyn&Sam ~ Hey, this is MY drink!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Welcome drink
» Saul & Evelyn
» Drink the cyanide - Finley & Whip & Cat
» Trace & Evelyn
» Mr. Crusader and Evelyn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-