KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Blaine Njord Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Blaine Njord Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Blaine Njord Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Blaine Njord Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Blaine Njord Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Blaine Njord Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Blaine Njord Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Blaine Njord Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Blaine Njord Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Blaine Njord

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Blaine Njord
Blaine Njord

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : » Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 2
◮ join date : 2015. Jun. 17.

Blaine Njord Empty
TémanyitásTárgy: Blaine Njord   Blaine Njord Icon_minitimeSzer. Jún. 17, 2015 11:21 pm

Blaine 'Adam' Njord
Svédország, 1992. Május 16.-án.Blaine Njord Criss11
23.
Újságíró, író, és énekes.
Média.
Mr. Darren Criss.
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Elsősorban bonyolult személyiség, így minden lehetséges módon összetett egyednek számít. Határozott a legtöbb esetben, hisz tudja, hogy mit is szeretne elérni az életében. Megfontolt, és ezzel egy arányban teljes mértékben átgondolja, hogy mi a következő lépése. Kitartó, tehát tipikusan az a személy, aki sosem adja fel, még annak ellenére sem, hogy rengetegszer padlóra kerül a törékeny lelke miatt.  Nagyon barátságos, de hát a külső formátuma csak a látszat.


◆ negatív tulajdonságok: Nagyon mélyen érzelmes, ami az egyik lehető legnagyobb hátránya az élete kapcsán. Kötekedős típus, tehát, ha valamiben lát fantáziát, akkor előveszi a kritikai érzékét, és kifogásolni kezd szinte mindent. Kiismerhetetlen személyiség, így nem csoda, hogy az emberek legtöbbször nem értik a hangulatingadozásait, avagy őt magát. Ezzel szemben ugyanakkor hirtelen haragú, így jobb nem kihúzni azt a bizonyos gyufát. Néha talán egoista is egy kicsikét, míg ugyanakkor makacs, így a saját feje után megy, és nem hallgat másokra.


◆ egyebek: Néha talán túl naiv egyed, és épp ezért sokszor ki is használják őt emiatt. Az éneklést csak hobbiként folytatja, míg az írásra az életét is feltenné mindenképpen. Nyilvánosság előtt sosem mutatná ki a fájdalmát, így legtöbbször hazudik magával kapcsolatban erről, és azt mutatja jól van, így az emberek mosolygosnak ismerik többnyire. Utálja, ha hazudnak neki, és ha valakiben egyszer csalódik utána soha többé nem szól az illetőhöz.

Történet vagy szerepes példa
Elsuttogott szavak sokaságának kellege, néma megmozdulások jele, meghátrálások ezernyi zálog köve.. Az élet elveszendő érték, az élet kegyetlen lét maga, hisz ahelyett, hogy adna, csak romba dönt minden ez eddig felépített jelentéstartalmat, avagy boldognak hit percek kellemes sorozatát. A sors maga egy egész életre szóló lecke folyamatának zátonya, ahogy mindig újabb, és újabb próbákat állít fel, határokat mutat meg, és olyan dolgokat biztosít, hogy attól a padlóra kerülj, ha gyenge vagy ott maradsz, ha erős vagy felkelsz, de egy idő után mindez megtör, felemészt, s belülről eléget.. Tisztán emlékszem mindarra, ami ez eddig élt engem, mint ama sokkoló élmény, mint amolyan fájdalom. Mégis úgy értékelem nem jelentős az életem sorait firtatni szóról szóra, s lépésről lépésre. Történtek velem fájdalmas, és egyaránt jó pillanatok, de ez nem jelentős.. úgy érzem nem kell regényt írnom magamról, s arról, mi oly annyi ember szájából elhangzana, hisz egy-egy esemény mások életében is bekövetkezhetett, ezáltal ezzel nem vagyok egyedül.

Néhány fontosabb információ az életemből:
- Szeretem a családomat, és értük bármire képes lennék. Az életemet is odadobnám, ha ezzel segítenék.
- Damien Njord a bátyám. Szerintem a többit meg nem is kell részleteznem.
- A munkámat űzöm egész álló nap, és van, hogy napokig nem is alszom emiatt. Ugyanakkor precíz, és pontos vagyok a szakma terén, hisz a főnököm igencsak szigorú egy típus, szóval.. muszáj vagyok dolgozni teljes beleadással.
- Az emberek néha szeretnek engem hülyére venni, s én magam pedig könnyedén belesétálok eme csapdába. Így rengeteg csalódásban volt már részem, s nem kevés árulásban, aminek a vége a fájdalom megélése volt.
- Tíz éves koromban öngyilkossági kísérletet merényeltem meg, mivel az iskolában előszeretettel kifogtak. Kihasználtak, és idegileg tönkretettek, azóta sem jöttem helyre, így a hangulatom kilengő típusú, de ezzel együttvéve megtanultam eljátszani azt, hogy minden rendben, és kifejezetten jól vagyok.
- A nevem eredetileg Adam lenne, de a második nevemmel élek, hisz az, aki Adamként voltam már nem él bennem.
- Tizennégy évesen kezdett elfoglalkoztatni az írás, és annak az irányzata, így lettem voltaképpen művész.

Egy írásom részlete:
"Egyetlen szó, egyetlen gondolat, és életérzés az, mely át fut az agyadon egy pillanat alatt; a gyilkosság gondolata. Előtted hever a kés, és már épp készen állsz arra, hogy megtedd, de ekkor hirtelen valami visszahúz.. valami igazán váratlan tett. Belegondolsz abba, hogy mi lenne veled, és hogy mi lenne azokkal, akiket csak úgy itt hagynál.. megérné? Nem, nem érné meg a halál, hisz ez csak a sátán egyfajta őrült gondolata. Főhősünk túl esett a próbán, és kiesett kezéből a kés, mely mindez idáig meghatározta az életét, de immár döntött, és élni szeretne, mert tudja, hogy a családi vér kötelez.. kötelez, mert sohasem tagadhatjuk meg az ereinkben folyó vért, és ez benne is tudatosult. Eddig egyetlen egy családtagja sem adta fel sosem, és innentől kezdve ő sem fogja, mert megtanulta, hogy a küzdés után jönnek a legnagyobb boldogságot hozó élmények. A küzdés meghozza a várva várt eredményt, avagy jutalmat, melyet mindenki jogosan megérdemel.. tehát így ér véget egy ifjú srác története, aki megtanulta, hogy az akarata a legerősebb, és ő mélyen hit benne, hogy a dolgok jó irányba is fordulhatnak, de amikor kést ragadt; egy eszközt, amellyel megölhette volna magát, akkor elgondolkozva kétségbe esett, hogy vajon mit is tehetne.. de végül minden jóra fordult, és élete immár boldogság. Az élete telésével lett egy szerelme, akitől négy gyermeke született, és boldogan élnek még most is.. örökké, amíg az életük fénye tart.. Többet ér egy gondolat, egy eszme, egy akarat, mint az, hogy eldobd egy jelentéktelen kudarc miatt az életed; állj fel tehát, hisz megtehetted; Nyomatékosítom, hogy Mindenki Megteheti!"

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

Blaine Njord Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blaine Njord   Blaine Njord Icon_minitimeCsüt. Jún. 18, 2015 12:30 am

Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon!

  Köszönet a tömör, mégis részletes jellemért! :)
Volt egy-két olyan részlet, amiben magamra ismertem, juj! O_O

  Nem mondom, hogy nem lepődtem meg, mikor több helyről kacsintgattak vissza a dőlt betűs részek... ennek ellenére be kell valljam; teljesen lenyűgöztek. Remekül megfogalmazott írások lettek, szuperül bánsz a szavakkal. :)
Ezen kívül tetszett még az, hogy a történet részhez írtál még vázlatszerűen infókat a karakterről - a ,,neves" rész is ötletes! :)

  Huss foglalózni, eztán már Tied is a játéktér!

Vissza az elejére Go down
 

Blaine Njord

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Damien Njord

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-