KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Reggel, s kapásból két hülye…

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Simon A. Wade
Simon A. Wade

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Betondzsungel
◮ hozzászólások száma : 8
◮ join date : 2015. Apr. 29.

Reggel, s kapásból két hülye… Empty
TémanyitásTárgy: Reggel, s kapásból két hülye…   Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeSzomb. Jún. 27, 2015 4:47 pm

Szentnek látszom az ördög szemében.
Shakespeare



Egész kibaszott éjjel baszakodtam a cuccal, hogy fasza legyen, első osztályú! Majd kibasztam az Indiánoknak, vigyék, tegyék dohánnyá Nekem!
Shaunt, a kishavert is már be kéne vinni rendesen ebbe a buliba, mert esküszöm, egyedül nem bírom ezt csinálni, ezek az Indiánok fasz hülyék! A kishaver simán lenyomná ezeket agyban is, az biztos...
Abba a kurva egy életbe, ha eszembe jut már rég baszottul meg kellett volna szednem magam, de a kurva egy élet, hogy valami mindig a végén betesz és jó, hogy kivergődöm a szarból ééés a nullán vagyok…!!!
Közben a verdaajtó sem taknyon csúszik, bebaszom magam után és hajtok vissza, na igen, ahova kell. Közel hat, de ennek a lepukkant verdának a rádióján ez kivehetetlen a törött kijelzőjéről nem lehet leolvasni sok mindent.
Marha egy kurva nap! Már megint, szar csomagokat kell kibaszogatni a faszpofáknak, fasza!!! Sietek, verda- és gúnya váltás szükségeltetik, konstatálom a kecóban: hogy nézel ki, basszus?! Ez nem Te vagy! – mondja a tükör. Akár normális utcai viselet is lehetne a postafutár-szerelés, de a vezetőség nem ezt akarja, mert ez gáz. A farmer és a piros céges póló még elmenne, de ehhez az idétlen baseball sapka már kurva kínos. Ezért ezt csak bebaszom a kocsiba. Még részegen vagy belőve sem jutna eszembe felvenni. Nemrég volt imidzs-váltás és visszasírom a régit. Sötét lencsés szemüvegem az orromra tolom és mehetek ismét be a melóba. Ott a „főnök” papol, leveszem mért a hegyi beszéd: késtem. A kávé sem segít felébredni rendesen. Fáradt vagyok, fáj a fejem, nem hiányoznak a Paprika Jancsik, illetve Popcorn Johnny-k.
– Szar napom van, tesó, hagyj ma békén! – mondom ennek a fontoskodó pacsulibüdös öltönyös csicskaniggernek, de az csak a beosztásomat pofázza: ki van a hierarchia alján, ki a tetején?! Dehogy vagy a tetején csak pár fokkal állsz fölöttem! Kisszerű, modoroskodó fószer a stílusról dumál nekem, kiselőadás a pontosságról, mert mi urak vagyunk, nem bugrisok! Hehh, valaki mondja meg, hol vagyok! Néha nem tudom, mikor ide jövök.
Aláfirkantom az átvételi levelet, meg amit még elém tolnak, s cammogok vissza a verdához miközben utánam szalad Lucy az én itteni szövetségesem. Ő az agya a főnöknek az adminisztráción dolgozik, akár helyes is lehetne, ha nem lenne terhes. Na mindegy, Lucy a levendula parfüm felhő közepén elmondja intelmeit és szól, hogy a növények és romlandó jellegű csomagok elsőbbséget élveznek. Nem is értem mért jön ezzel, igazán csak mikor beszállok, látom a gazokat, meg egy amorf szarság kerül a kezembe. Egy mi is? Egy becsomagolt elsőbbségivel Lucy által jelzett kacat, a feladóhoz ÉNt ragasztott fel újságból kivágott betűkből egy feltehetően krimiken szocializálódott amerikai szellemi fogyatékos, alatta szerepelne a cím, de az nincs,  helyette emlékezz!!!, így vissza a feladónak opció sajnos nem lehetséges. A címzett Fabrice (családnév persze nincs), alatta egy pontos egyetemi cím szobaszámmal, kóteros ez a tag. Azért megnézem nem bomba-e, súlyra könnyű, hmm… nagyon könnyű! Szaga, pedig nincs, nem érezni ketyegés-t, semmit nem hallani. Bontáskor robban. Vagy bomba formájú, barna papírba csomagolt kacat, valószínű valami ugratás lesz. De azért nem árt figyelni, mert van itt Vegasban néhány robbantgató barom, ne hogy ám én legyek itt a következő áldozat! Ebbe a maskarába, ne ebbe és ne má’ így nyírjanak ki! De ez nem lehet ilyen durranó szar, inkább egy fontoskodó dilettáns barom küldözget szarságot egy másiknak. Vagy így ijesztgetnek egy omega állatott.
Mobillal lekapom ezt a trógerságot, gyújtásra kapcsolok, indulok, hogy leadjam ezt a… csomagot és megnézzem ennek a bohóc duónak a feltehetően okosabbik tagját. Basszus, Vegas ezekkel van tele: paranoid, színes bohócokkal.

* * *

Az egyetem kampuszához érve leteszem a verdát, megnézem a szállítási szaron kiknek miket, aztán megy a telefon az illetékeseknek jöjjenek ki, vegyék át, s perkáljon már akinek kell. Nincs sok név, csak három. Két csaj és az amorf csomagos ütődött.
A csajok mindegyike kövér és az étel lobbynak hála: egyre rondábbak. Az egyik beszéli, ismeri Fabrice-t, egy pszichó órára járnak, de csak ennyi, mindig lopják a kajáját, ezt is elkesergi, – mondom én hogy sok a bohóc – hallgatom, illetve nem, mert a méterekkel arrébb álló utcai szemetes, azt súgja: gyerünk dobj má’ egy három pontost és menj tovább, innen el! De szép is lenne, de azzal kikosaraznám magam a meló helyről ééés még kell ez a szar. Hát akkor:
– Mit mondtál, csajszi, hol a UCC? – Vágok a víziló szavába, az elmondja, hogy az a másik épület a sárgára vakolt mellett szembe, a zöld mögött. – Igen basszus ez egy egyetemista! Ronda is, seggbuta is, valamint egyetemista is! – És a zöld mögötti lesz. De nem a görög betűs, hanem a másik. Meg fogom ismerni, lúzerek ülnek a lépcsőn sorban, el se lehet téveszteni. Mondana még mást is, hogy vannak lóti-futik, aki kiviszi, de nem, én nem veszek igénybe ilyen szolgáltatásokat, kísérő holdak sem kellenek szal, fogom a kacatot és elindulok, ehhez a taghoz. Erre a szarságra legalább a szobaszám fel van nyalva a kivágott számokból. Fejembe az a gondolat tolakodik ekkor, hogy ezt a faszságot, hogy tudta feladni ez a hülye egyáltalán.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fabrice Laurent Mercer
Fabrice Laurent Mercer

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : Bárhol ahol a kedvem tartja, a méltóságom engedi és a vagyonom lehetővé teszi.
◮ hozzászólások száma : 121
◮ join date : 2014. Oct. 05.

Reggel, s kapásból két hülye… Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reggel, s kapásból két hülye…   Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 10:49 pm

Simon & Fabrice




H
ajnali negyed nyolc és Fabrice álmos képpel lép ki a zuhany alól, s nyúlkál a törölközője után, hogy megtörölje az arcát, majd a derekára tekerje a rongydarabot…
Mégsem szabad tovább növelni Dorfmann kisebbségi komplexusát! – Igen. Ma ilyen nagyon rendes Őmárkisága… ezt azért illene díjaznia a szobatársnak is, aki a valamelyik zh-jára készülve valószínű pár órája aludt rá az egyik vaskos jegyzetére.
Fabrice ezt látva megcsóválja a fejét – mert a sok tanulással elpazarolja az ifjúságát ez a kölyök –, aztán nekilát felöltözni. Ez a művelet kb. most csigatempóban halad (nem mintha annyira nehéz lenne a feketét a feketével – időnként a fehérrel – összeválogatni), a szekrényen kívüli tiszta1 ruhát a szennyestől szétválasztani azonban annyira nem egyszerű.
A baj csak az, hogy már alig van mit felvennie → El kell menni a kampusz területén lévő mosodába! Avagy! Be kell tanítani Dorfmannt háziszolgának, mert szegény márki az efféle pórias dolgokat igazán szívesen kihagyná. De sajnos amit nem lehet halogatni, azt nem lehet halogatni. Kiveszi a szekrényből az utolsó még viselhető gönceit, szép komótosan magára ölti azokat, majd a tükörben gyorsan ellenőrzi, miként fest, s mivel a tükör jó barát, Fabrice ezen a reggelen is elégedetten mosolyog vissza a benne megszemlélt önmagára. Hosszú ujjú fekete pólót, fekete farmernadrágot, bakancsot visel – csak a szokásos kombót, de a nagy meleg miatt a sapka ezúttal elmarad.
Nagyjából ekkor kezd éledezni Dorfmann is a lakrészében2, aki valamit motyorászva bedől az ágyába (ez jól halható a már említett motyorászsból, valamint abból, hogy a srác ágyának rugói sírva felnyekkennek, majd csend lesz).
Fabrice rövid ideig még fülel, majd nekilát megfésülködni, s az okostelefonján megnézi mennyi idő. Rögtön konstatálja, hogy fél nyolc, tehát van még ideje az órára menni, ami kilenckor kezdődik, ahogy arra is, hogy mindent előkészítsen, amire szüksége lesz. Kajája nincs, se kajajegye, így lemenni az étkezdébe ugyancsak felesleges önsanyargatás volna. Ma valahogy nincs kedve senkivel sem meghívatni magát. Ilyen korán legalábbis nincs. Majd a pszichóóra után! Ebben az esetben pedig nincs más teendője, mint magához venni egy szál cigit és az öngyújtót, kimenni az erkélyre és rágyújtani…
Lazán felpattan a második emeleti szobájuk erkélykorlátjára, s hátát a falnak döntve bámulja a zöld gyepet felosztó járda gyér forgalmát, s füstölgés közben a figyelmét erről az érdekfeszítő témáról időnként elvonják a közeli McCarran Reptér felől elhúzó gépmadarak.
Hiába! Csodás dolog az UNLV kampuszán élni!    



______________________
1 Max. egyszer már viselt.
2 A kollégiumi szoba egy válaszfallal két helységre van osztva. KLIKK!



– 2 –
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Simon A. Wade
Simon A. Wade

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Betondzsungel
◮ hozzászólások száma : 8
◮ join date : 2015. Apr. 29.

Reggel, s kapásból két hülye… Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reggel, s kapásból két hülye…   Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 1:38 pm

Szentnek látszom az ördög szemében.
Shakespeare




Nem volt bonyodalmas megtalálni ezt a UCC-t, közben még egy Boeing 747-est – amennyire sikerült megállapítani – is láttam. Fú, imádom ezeket az acélmadarakat! Ha valami mégis ért valamit Columbiában az a pilóta meló volt, a repülés! De mindegy is ennek semmi köze ahhoz, hogy azért beértem ebbe a kóterba.
Hmm, ez a kóceráj semmiben nem különbözik más kollégiumtól, mostanság az építészek az ilyen intézményeket babaházra emlékeztető rózsaszín förtelemmé tervezik, mindegy. Nekem a porta kell. Basszus ez a meló! Hehh! Baromira, mint egy vicc, egy kibaszott vicc! Azt mondják egy futárnak a „természetes ellensége” a kutya, de én ezt cáfolom. Nem a kutya, hanem a lehetetlen alakok, melyek hierarchiájának csúcsán a fontoskodó házmester, meg portás ül. (Mert állni ezek nem hajlandóak!) A bejáraton túl itt sem kell keresni a portát.
– Hé, ember! – megkocogtatom az üveget, ébredjen fel a fülkében alvó.
– Mondja a szobaszámot…! – válaszol egy öreg pasas, meglehetősen elnyúzott hangon. Igen, ránézésre sem lehetett soha normális ez a fószer, ilyeneket vesznek fel gondnoknak. Ez itt csak az lehet, mit keresne itt favágó ingben és kertész gatyában? A portás meg hol? Vagy az is ez lenne, kettő az egyben? Fasza! Az ilyenek szokták elbaszni az időmet, főleg amikor sietek, akkor körülményeskednek és ez itt a fülkében is egy lehet a káoszcsinálás nagymesterei közül, ahogy látom.
Részemről is elhangzik, hogy csomagot hoztam egy úgymond diákjuknak, és mondom a számot is. Erre a kujon kijelenti: nincs itt a kulcs, tehát fönt vannak és kér igazolványt, meg minden kutyafaszát, meg beszél a rendről és azonnal összekever egy diákkal akit az igazgató vár. Bassza meg! Ezzel úgy hozakodik elő, mint akibe a felismerés szikrája gyúlt, s most hogy felébredt egyből fontoskodó és kötelességtudó lett. Persze nem úgy, ahogy azt a munkaköri leírása megkövetelné, dehogy! Hanem úgy, hogy bebizonyítsa: ebben az intézményben ő az úr!
Leveszem, ennél ma nincsenek otthon. Rövid vita ezzel a fontoskodó seggel, ismételhetem a szobaszámot, meg a nevet, ami ezen az idétlen csomagon áll, valamint megtoldom azzal, hogy:
– Szal, csörögjön fel a csávónak, hogy dülöngéljen le a csomagjáért, mert alá kellene firkálnia az átvételi papír, de be is mehetek az igazgatóhoz, akár – apám, ez a tag annyira lehet itt képben, hogy feltehetően szabad a jövés-menés még a hivatalos takarodó után is. De jó lenne, ha ez mégis bomba lenne, csak odaadom ennek a tagnak, mennék, s ez meg durranhatna.
– Vegye át akkor maga – vetem fel, de megkapom, hogy ő nincs meghatalmazva ilyenek átvételére, mert ez itt a legújabb szabály. Nagy nehezen, de végül a papa végre felveszi a telefont, sokra azonban nem megyek vele, mert közben két lakó leadja a kulcsot, amiket az öreg nagy lelki nyugalommal felakasztgat a számokkal ellátott táblára a megfelelő helyre, de úgy, mintha ezt életében először csinálná! Aztán jön egy nevelőtanárféle is, akinek kiad egy kulcsot, amit vagy öt percig keres. Én meg várhatok, míg ez intézkedik…!!!
– Hívja már ezt a Fabrice-t, vagy nincs bent?! Van jobb dolgom is, mint itt dekkoljak! – Vetem oda, mert óráknak tűnnek a pecek, s vagy negyed órája, hogy itt koptatom a szám ennek.
– Órára kell menni…
– Nekem?! Jah.
– Akkor siessen, nehogy elkéssen.
A fejemet fogom, ez tesz engem tönkre, ez a sok bohóc! De legalább beszél valamit a telefonba, perszehogy nem azt, amit kellene. Hallom, nagy baromságokat szövegel, de legalább a megfelelő szobaszámot hívta. Mindegy, eltávolodok ettől a portásfülkétől a kávéautomatáig. Nos, lássuk a kínálatot.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fabrice Laurent Mercer
Fabrice Laurent Mercer

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : Bárhol ahol a kedvem tartja, a méltóságom engedi és a vagyonom lehetővé teszi.
◮ hozzászólások száma : 121
◮ join date : 2014. Oct. 05.

Reggel, s kapásból két hülye… Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reggel, s kapásból két hülye…   Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 3:15 pm

Simon & Fabrice




F
abrice kiélvezi a kátrányos füst letüdőzésének minden pillanatát, s közben azon mereng, hogy a tegnap este a könyvtárszobában megismert Sandyt közvetlenül a pszichóóra után hívja-e fel, vagy ráér du. négy körül, miután a csajszi kijön matekról. (Hiába, néha bizony érdemes elkeveredni a könyvtárba is!)
Van valami egészen titokzatos a természettudományos szakokra járó csirkékben. Úgy beszélnek neked érthetetlen dolgokról, hogy tudod, hogy okosabbak nálad, még se érteszt szart se a szövegükből. Kb. mintha egy pompon lánnyal beszélne az ember fia, csak ezeknek nehezebben kibontható a csomagolásuk…
Míg eme roppantul mély gondolatot végigfuttatja őmárkisága az elméjén, kéjesen elmosolyodik, s immár az se számít, hogy Sandynek kicsit egérképe van…
…ahogy az sem számít, hogy már vagy másfél perce csörög a telefon, amit ugyan ő nem, de Dorfmann ingerülten vesz fel, s álmos hangon hallózik bele… Éppen idejében. Fabrice már mondani akarta neki, hogyha bent van, akkor kapja fel az a cseszett telefont!
– Na mi van, ki az? – kiált be a srác a szobába, nem törődve azzal, hogy a közeli helyiségekben talán még aludnának, de válasz nem jön, ezért lecsusszan a korlátról, a falon elnyomja a csikket, majd elpeckeli a pázsitra, megannyi kis eldobott társa mellé.
– …de tényleg nem én vagyok Fabrice, Mr. Norin, de megmondom neki… – majd levágja a telefont és szúrós szemmel néz a márkira. – Csomagod jött, menj le érte! És mondd meg, hogy nem veled beszélt. Elegem van abból, hogy folyton engem szúrnak le a te balhéid miatt.
– Ugyan, Pete! – húzza szélesre a vigyorát Fabrice – Nehogy a szívedre vedd! Nem is neked szólt!
De úgy tűnik Dorfmann-nek túl sok hozzáfűznivalója nincs, legalábbis nem túl hangosan, mert valamit ugyan morgolódik, mielőtt visszamászna az ágyába.
Fabrice vállat von, magához veszi a telefonját, majd elhagyja a szobát. A tervei szerint igyekszik le, nem vár a liftre sem, egyenesen a lépcső felé veszi az irányt. Útközben találkozik Britney-vel, aki az egyik futójátékos szobájából osont ki éppen, s úgy tűnik, nem felhőtlenül boldog a márkival való találkozástól, de ahogy már említésre került egyszer, Fabrice ma reggel rendes, nem szól be neki (se), így miután váltottak pár szót, azzal válnak el az útjaik, hogy a napokban összefuthatnának egy kávéra.
Hát persze, még mit nem?!
A földszintre érve Fabrice egyből megáll a porta előtt, s a tőle telhető legudvariasabb ábrázattal köszön a portásnak és érdeklődik a csomagja felől. A portás – mivel ma úgy tűnik, hogy neki is olyan napja van, amelyen rendes kíván lenni a márkival – elmondja neki, hogy most nem ismétli meg, hogy mennyire nem örül Fabrice viselkedésének, de amennyiben a srác megígéri, hogy az efféle magatartást hanyagolja, úgy rendben lesznek.
Fabcrice bólint, s mivel ő olyan családból származik, amely a történelem során nem egyszer felelőtlenül ígérgetett mindenféle lelkifurdalás nélkül, hát nem esik nehezére ezt újra megtenni.
Ez után mutat rá az öreg a talán még most is a kávéautomatával barátkozó Simonra.
– Üdv! – köszön oda neki már félúton a srác. – Úgy hallom, csomagot hoztál nekem – s megáll Simontól mintegy két lépésnyire.



– 4 –
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Simon A. Wade
Simon A. Wade

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Betondzsungel
◮ hozzászólások száma : 8
◮ join date : 2015. Apr. 29.

Reggel, s kapásból két hülye… Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reggel, s kapásból két hülye…   Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:19 pm

Szentnek látszom az ördög szemében.
Shakespeare



Hmm, ez az automata mindent ad csak presszót nem, de ha valaki egyebek mellett koffeinfüggő, akkor ideiglenesen ezzel is beéri és én most inni akarok valamit, más meg itt nincs… A csomag és a szállítólevél a kaszni tetejére kerül, míg aprót keresek. A kínálatot skubizva végül az olasz cappuccino mellett döntök, ez jó lesz. Dobálom be az érméket a cuccba közben kagylózok, a hátam mögött megy a műsor. Belém vág a felismerés: vétek volt ezt a bohócot felébreszteni! Ez a portások gyöngye csinálja itt a hangulatot annak, akinek nem lenne reggelente. Beesik egy villanyszerelő, akit kijelenti erélyesen – látszik nem most beszél az öreggel először –, kell neki a 312-es, adja ki és már megy is. De ez a salabakter itt nekiáll egzecíroztatni a fickót, mint a katonaságnál az őrmester a kopasz újoncot, s elzavarja a gépházba, de kulcsot nem ad neki. Beszarás!
Az egyik elsprintel, jön a másik szerencsétlen, akit kiokosíthat.
Hehhe, erre most mit mondjak? Nem is nézek hátra, csak hallgatom ezt a bolond vénembert, s benyomom az olasz cappuccino felirat melletti gombot. A gép nem reagál, csak miután kap egy kimért ütést az oldalára, dob egy poharat és tölt bele végül abból a kávéból(?) vagy mosogatóvízből, amit kértem.
Pár korty ebből a lőréből, s fordulok a hang irányába. A megszólítóm egy ránézésre rocker, de inkább mondanám egy divatrockernek, nem látom rajta azt a leéltséget, ami az ilyeneket jellemzi. Kénytelen-kelletlen lehúzom a kávé végét – szenvedés –, a poharat a szemetesbe vágom, majd leveszem a szállítólevelet a gép tetejéről. Előbb aláíratom ezt, majd mehet a tag csomaggal. Ez a sorrend nem cserélődhet fel, mert volt már bolond, aki megkapta a cuccot, perkálni se kellett neki, csak alá kellett volna írnia egy kurva papírt, de nem, helyette negyed óráig kellett kergetni, mire alávéste a rothad itatott. Az egy ritka nagy idióta volt, és még könyvelő is, nem valami diliházi dilettáns szökevény! Én meg már azt hittem mindent láttam, vagy legalább is ilyen faszságot nem élek meg.
– Jah, a nevednél dobj egy elnöki aláírást, két helyen és mi már végeztünk is. A cuccot meg viheted. Dilettáns haverodnak meg megtaníthatnád a neved, mert ez alapján nem tudja. – Egye fene, jószívű leszek és nem ragozom tovább, én is voltam már beállva lehet ennél a srácnál is csak ez a téma. Mindegy a gyerek már kapja is kézbe az aláírandót, remélhetőleg a toll is fog.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fabrice Laurent Mercer
Fabrice Laurent Mercer

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : Bárhol ahol a kedvem tartja, a méltóságom engedi és a vagyonom lehetővé teszi.
◮ hozzászólások száma : 121
◮ join date : 2014. Oct. 05.

Reggel, s kapásból két hülye… Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reggel, s kapásból két hülye…   Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 11:41 pm

Simon & Fabrice




L
elkesen nyúl a csomagért, és a mosoly is ott figyel még az arcán, de Simon szavait hallva a kezei megállnak a levegőben, s a jókedve is lehervad.
Hogy az ő haverja dilettáns lenne? Miért is?!
Mégiscsak nyúl a papírért, majd megnézi a nevét, ami nem áll másból, mint a keresztneve. Gondolatban elkerekednek a szemei és baromi gyorsan számba veszi ama emberek listáját, akik nekik így küldhetnek csomagot. Akik tudják a címét, a szobaszámát. Valahol az egész hátborzongató.
De kit érdekel? – ha magára robbantja a koleszt, legalább lesz egy jó kis diplomáciai balhé belőle, Philipe pedig örülhet, hogy Plessis XXXIX. márkija lehet. – Csessze meg!
Ugyanakkor ő egy márki, egy főnemes! Idejekorán megtanulta, hogy a rosszalláson és a pórnép lekicsinylésén, valamint a királyok felé való hajbókoláson kívül ne nagyon mutogasson ki érzelmeket mindenfelé… – nah, eme állítás logikáját még át kell gondolni. De akkor is igaza van. Biztos igaza van!
Elegáns betűkkel odakanyarintja a Fabrice L. Mercer nevet a rubrikába/vonalra, majd unott képpel visszaadja a papírt a küldöncnek. Ezt követően nyújtja a tenyerét a csomagért, amit, ha megkap, azonnal körbeforgatja, majd enyhén megnyomkodja, végül megnézi a feladót, ahol az ÉN és az emlékezz! szerepel. Addig nem mer véleményt mondani, amíg a csomagot fel nem bontja, amelynek azonnal nekikezd, s nem érdekli, hogy bárki erre járó láthatja, mit kap… ha másból nem is, legalább a tartalmából rá fog jönni, hogy ki az a titokzatos ÉN. (Remélhetőleg arra is, hogy miért ragasztgat újságból kivágott betűkből feliratot.) Aztán, ahogy a barna csomagolópapír lekerül, s feltűnik az alatta lapító frissentartó fólia, amibe pedig egy sonkás-uborkás-tojásos-sajtos szendvicset csomagolt Őmárkisága nagy barátja, Fabrice azonnal rájön, hogy ki lehet az!
– Oh! Az én legjobb haverom! Hát mégis gondolt rám? – mondja meghatott hangon, majd megbontja a fóliát és megszaglássza a cuccot. – És még csak nem is romlott! Boldogság!
Azzal beleharap a szendvicsbe, csak eztán néz szigorú szemekkel Simonra – feltéve, hogy a srác még nem lépett le. Addig azonban, míg le nem nyeli az első falatot, semmiképpen se fogja helyreigazítani a futárt, hogy márpedig az ő haverját ne dilettánsozza le!



– 6 –
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Reggel, s kapásból két hülye… Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reggel, s kapásból két hülye…   Reggel, s kapásból két hülye… Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Reggel, s kapásból két hülye…

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Külváros-