KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Brieta&Jared Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Brieta&Jared Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Brieta&Jared Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Brieta&Jared Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Brieta&Jared Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Brieta&Jared Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Brieta&Jared Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Brieta&Jared Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Brieta&Jared Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Brieta&Jared

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta&Jared Empty
TémanyitásTárgy: Brieta&Jared   Brieta&Jared Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 10:49 pm

Mégis hol vagyok? Oké, azt még tudom, hogy Párizsban. Annyira még nem vagyok zakkant, hogy ezt ne tudjam, de..sose jártam még itt. És nem is azért jöttem mert hú de rohadtul szeretem ezt a szép, romantikus várost. A reggelem úgy kezdődött, hogy teljesen feldúlva indultam el a reptérre anyám házából. Megint balhéztunk, én pedig nem bírtam már több időt eltölteni abban a putriban. El kellett jönnöm. Az első repülő járat ide szólt. Nem is igazán érdekelt, hogy hova megyek, csak az, hogy tűnjek el Las Vegasból. Ez sikerült is. A baj ott kezdődik, hogy a visszaútra nincs lóvém. Bár ki mondta, hogy vissza akarok menni? Én nem.
Ha észreveszik a hiányomat még akkor sem biztos, hogy tudni fogják hova tűntem. Nem olyan okosak. Na jó apám talán kideríthetné valahogy, de szerintem lesz fontosabb dolga is annál, minthogy engem keresgéljen. Anyám meg..áhh ő inkább pasizik és azt hiszi a haveroknál vagyok. Na nembaj, majd csak lesz valami.
Most itt ülök egy viszonylag kihalt utcában, egy padon a bőrdzsekimben és egy farmerban amit csak kikaptam a szekrényből. Ami nálam van az csak az útlevelem, és az ideútra szóló repülőjegy amit már darabokra téptem szét.
Sóhajtottam egyet és a zsebemhez nyúltam. Nem volt nálam cigi.
- Basszus. -
Félre ne értse senki, én nem vagyok cigi függő! A cigi..nos..csak egy kis kiegészítő, arra az esetre ha nincs nálam semmi alkohol. De ez vészhelyzet. Nemhogy piám, de még cigim sincs!
Legalább nem jelentkeztek az elvonási tüneteim mint például a remegés. Remélhetőleg a zsaruknak se fogok feltűnni. Ezért szívás kiskorúnak lenni. Nem vehetnék elvileg alkoholt, és a zsaruk meg bármikor lekapcsolhatnak, hogy mégis mi az istent keresek itt egyedül.
Ha itt balhéba keveredek akkor..frankón be fognak zárni valahová. Ígyis össze-vissza hazudok mindenkinek, hogy mikor hol vagyok és mit csinálok. Ha ez kitudódik, akkor a szüleim biztosan sztereóban fogják nyomni nekem a prédikálást.
Sajnos nem értik meg, hogy azt csinálok amit akarok. Ez igaz a tanárjaimra is. Ohh vagyis a volt tanárjaimra.
Annyira szívás minden. De most tényleg. Azt se tudom hol vagyok, elfogyott a pénzem, itt ragadtam, a mobilom meg mindjárt lemerül. Ja és franciául nem tudok. Fasza, mi?
Persze én is okos vagyok. Ahelyett, hogy valami élettel telibb helyre mennék bejövök ide az isten háta mögé. Még a végén meggyilkolnak.
Inkább fel is pattantam és elindultam a hangok felé. Mármint az emberi hangok felé. Pár perc múlva már egy sétányon voltam ami tele volt mindenfére figurákkal. A franciák rondák. Kifejezetten azok. A francia nyelv meg határozottan röhejes. Jó, jó csak nyugalom. A szám teljesen ki volt száradva, a szívem pedig kezdett hevesebben verni. Alkohol kell. Gyorsan. Nagyon gyorsan. Persze próbáltam tartani magam és menni előre. De hova is megyek? Fogalmam sincs. Nem rabolhatok ki senkit sem, szóval kell valami megoldást találni. Nem fogok felhívni senkit Lesz Vigaszból, még akkor sem ha az lenne az utolsó esélyem. A-a. Inkább szomjan halok itt, mintsem, hogy onnan kérjek segítséget bárkitől is.
Mi is a fontosabb? Az, hogy hazajussak, vagy az, hogy alkoholt igyak? Ez egy nagyon jó kérdés.
Szerény véleményem szerint, ha nincs pénzem akkor oltárira mindegy, hogy mit akarok. Helyesbítek, annyi pénzem van, hogy tudjak venni két csokit.
Az óra ketyeg, versenyt futok az idővel, hogy mikor fogok kikészülni. Nem az a bajom, hogy nem jutok haza a drága pihe-puha meleg lakásocskába, hanem az, hogy niiincs semmi pia. Se vodka, se bor, se whiskey. Még egy sör sem.
De én csak megyek előre. Mintha valami csodát várnék, ami úgysem fog bekövetkezni. Azért mégis jobb sétálni, minthogy ücsörögjek és bámuljak bele a nagyvilágba.

// És íme, az első reagom a tied Razz //
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta&Jared Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta&Jared   Brieta&Jared Icon_minitimeKedd Márc. 26, 2013 8:05 pm

Jared...


Párizs. Minek is a városa? No, de kit érdekel? Végignézem magamat a tükörben. Igen, ez tökéletes lesz mára, azt hiszem. Jim tud néha jó ruhákat készíteni nekem, nyilván benne van szíve minden melegsége - ennél a gondolatnál majd megfojt a röhögés. Magammal hoztam volna ide is, de nem ért rá. Nem akarom tudni, épp mit csinál, miközben én épp a sminket kenem magamra, és az új, épp eleget takaró [You must be registered and logged in to see this link.] gyönyörködöm. Nem is a sétányban, nem is a kirakatokban. Csak abban a bizonyos tükörben. Egomán lennék? Szerintem az egészségessel határos szinten. Egyesek őrültnek is neveznek, de nem hiszem, hogy tehetek bármiről. Talán ha újra mondogatnák nekem mindenféle alkoholista pöcsök különböző partikon, hogy szép vagyok, nem kellene megállapítanom újra és újra saját magamnak ezt a tényt. Helyette megfordulhatok, és leshetem azokat az alakokat, akik az utcán tanyáznak.
Sötét tekintettel méregetem őket, halvány mosollyal nyalom meg tűzvörösre pingált alsó ajkamat. Ez jó. Az ilyen estékért, az ilyen hűvöskés tavaszi estékért megéri Párizsba jönni olykor, Európa szívének egyik kamrájába, és kicsit itt is mutogatni magam. Pénzes ribancnak néznek az itteniek? Cseppet sem zavar. Az én szememben ez inkább királynőien veszi ki magát, és főleg az benne a jó, hogy életművész lelkem kihasználhatja a tényt: senki sem ismer itt. Bárkit megszólíthatok. Bárkit kinevethetek. Megtehetem, ami csak tetszik. Végiglépdelek a macskakövön egy még befagyasztott szökőkútig, leteszem magam az egyik padra. Felszegett fejjel lesek körbe, és egy a közelemben ténfergő srácon esik meg a szemem. Elanyátlanodott? Nem mondanám. Mennyi lehet, talán húsz? Legfeljebb. Ez a balhék kora, nem az elanyátlanodásé. Sátáni mosolyt érzek felvillanni szám sarkában. Tekintetem uralkodói fénnyel pásztázza végig az utcát, és kihívóan tartom pillantásom a kölykön. Már ha kölyöknek illik neveznem, tekintetbe véve, hogy én sem vagyok valami nagy korban. Egyesek az érett nőket kedvelik. Haha.
Mindegy, nem feladatom elgondolkodni azon, hogy érett vagyok-e, amíg nem kell ráncfelvarrás-ötleteket hallgatnom Jimtől. Viszont mosolyoghatok kifejezetten angyali arccal a srácra, hátha idejön hozzám. Miért? Nem tudom. Mert megtehetem!


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta&Jared Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta&Jared   Brieta&Jared Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 1:12 pm

Utálom Párizst. Nem érdekel ha megköveznek érte, de akkor is utálom. Lehet, hogy szép meg minden, de engem ez hidegen hagy. Mondjuk az is közrejátszhat a dologban, hogy nem azért jöttem ide mert annyira de utazgatni akartam. Kéne szereznem nemsokára egy kocsit. Mármint venni. Csak nemtudom, hogy miből. Voltak már balhéim abból, amikor valakitől kölcsön kértem pénzt. Szerencsére nem rontott nekem senki még késsel a kezében, hogy adjam vissza a lóvéját, mert én mindig törlesztek. Csak nem mindig időben. Az iskolánál egy dolgot rühellek csak jobban. A munkát. Nem vagyok lusta, de nekem nincs időm dolgozni. Vannak fontosabb dolgaim is az ilyesminél. Példát nem mondok. Mindegy, előszőr haza kell valahogy..keverednem. Remélem senki sem fog rájönni, hogy én hol vagyok, bár úgyse tudnának megtalálni. Nem olyan okosak. Oké, én sem voltam az mikor pénz nélkül ugrottam egy olyan városba amit nem ismerek. Az a gáz, hogy itt még ismerőseim sincsenek, akik tudnának bármit is segíteni. Ez szívás. Azzal meg nem fogok előrébb jutni ha céltalanul kóválygok, de mást nem tudok tenni.
Nem is nézek igazán az emberekre, de az egyik csajon aki a padon ült megakadt a szemem. Főleg azért mert engem bámult. Mármint nézett.
Megálltam, és én is rámosolyogtam. Nem is ismerem, de hátha tud segíteni. Áh, de mégis miben? Hacsak nincs egy magángépe akkor nem veszem sok hasznát.
De..hmm..olyan dögös. Legalább beszélgethetnék vele. Talán van piája..na jó erre igencsak kevés az esély.
- Szia. -
Odamentem hozzá, aztán leültem mellé. Ez az udvariasság dolog, hogy megvárjam míg megengedi, hogy leüljek nem az én asztalom. Ez van.
- Meg tudnád mondani mennyi az idő? Lemerült a mobilom... -
Ha csajozni akarnék biztosan nem ezzel kezdeném, de az igazság az, hogy tényleg lemerült .
Elő is kaptam gyorsan a telefont, hogy nehogy azt higyje ki akarom rabolni.
A kezem persze remegett mint az állat, mivel már nagyon régen ittam utoljára.
- Meg ha lenne valami alkoholod az is jó lenne, de gondolom nincs...-
Egy ilyen ruhában nem is tarthatna ilyesmit. De a csajok tudnak meglepetéseket okozni. Már tapasztaltam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta&Jared Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta&Jared   Brieta&Jared Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 1:53 pm

Jared...


Lassan jön felém. Most úgy teszek, mintha észre sem venném, leszek préda a kedvéért ma este, ez csak egy kissrác, nyilván valami ártatlan kérdéssel jön majd ide. Egyrészt nem vagyok óvó néni, másrészt jobb szeretem az érett férfiakat, de miért is mindig erre menjen ki a játék? Mókásnak találom, hogy megnézzem, kinél hol a határ, amíg valami őrületesen jó, és később őrületbe kergetően rosszá válik. Félelmetessé.
Szelíd mosollyal fogadom a köszönését.
- Neked is szia- pillantok rá csak a szemem sarkából. Meg sem kérdezi, leülhet-e, ez tetszik. Nem, nem mosolygok szélesebben. Még szégyenletesen egyszerű kérdésére sem, de egye fene, azért nem örülnék én sem, ha akkumulátor nélkül maradnék éjszakára.
- Alig van még este, fél tizenegy. A legjobb bulik ilyenkor kezdődnek- nézek rá. Annyival azért nem lehet fiatalabb, mint én! Vállamat finoman megvonom. Mikor voltam utoljára ilyen jótékony? Nem is tudom!
- Nos, a nem létező zsebeimben nem tárolok alkoholt, és vélhetően a bugyimban és a melltartómban sem lenne neki hely- mondom meglehetősen közvetlenül. - De a szállodában megkínálhatlak valamivel. Öt perc séta csak, és ne félj, nem vagyok cukros néni- kacagok fel. Semmilyen néni sem vagyok. Miért lennék néni huszonpár évesen? - Megengedhetetlen, hogy a legszebb éveinkben ne igyunk, amennyit csak lehet, hát nincs így?- kérdem. Közben azon töprengek, miért beszéltem neki egyáltalán olyan ruhadarabokról, amiket nem igazán hordok. A meztelenség egy őrültnél teljesen normális, mert egy őrültnél minden egyformán normális és pontosan ugyanannyira nem az. Megvárom, mit felel. Felelsz vagy mersz? Akár ezt is kérdezhetném, de nem akarom elrémiszteni. Én egyedül is tudok inni. Nyilván ő is, de ha kettőnk közül csak én szolgálhatok alkohollal, az alighanem perdöntő bizonyíték.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Brieta&Jared Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta&Jared   Brieta&Jared Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Brieta&Jared

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-