KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vé and O. - Call me maybe...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2015 5:08 pm

Ville beereszkedik mögém a vízbe. Ahogy leül, kicsit hátrébb csúszok az ölébe a combjai közt, és lassan a hasára dőlök. A fejem a mellkasán pihen az álla alatt.
Egyszerre sóhajtok fel vele. A szinkronicitás újabb mosolyt csal az arcomra, de igazából még az előbbi sem párolgott el onnan.
Nem tudom mit mondhatnék. Valójában nincs is mondanivalóm, csak élvezem a helyzetet, a közelségét, a csöndet, a rajtam hullámzó melegséget, és a habból áradó egzotikus illatot.
Szórakozottan pancsikolni kezdek az egyik kezemmel előttem a vízben. Játszadozom, lögybölgetem az ujjaim hegyével, köröket, formákat rajzolgatok bele.
Emlékszem a legelső közös fürdőzésünkre. Már ami megmaradt a pipának köszönhető homályból.
Tudom, Ville beígért egy hátmosásos kényeztetést, de hagyom, hadd ejtőzzön. Nem akarom macerálni. Éppenséggel így is tökéletes minden. Ilyen lehet a mennyország. Érzem őt mögöttem, körülöttem, a rezdüléseit, a teste megnyugvó ernyedését, miközben hallom a lélegzését.
A kezem egyszer csak megáll, és abbamarad a halk csobogás. Leeresztem az ölembe. A könyököm Ville két combját érinti a víz alatt.
Jól eső kimerültségtől nehezek a pilláim. Engedek a csábításnak, és behunyom őket. Könnyű, tiszta érzés jár át. Mintha lebegne a testem. Perceken belül, hacsak Ville hangja nem töri meg a bársonyos csendet, elszenderedem az ölében.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2015 12:15 am

TÖKÉLETES! Ez a szó kever fel a fejemben és hogy a pillanat e az vagy a helyzet, azt nem tudnám megmondani. Talán a kettő együtt, és ahogy lágyan fekszik a testemen, a plafon felé figyelő arcomon, a csukott szemeimen túl is megjelenik az a mosoly.
A tökéletesség mosolya...

A véletlenszerű pancsolásra figyelek fel. Nem számít az idő, és nem számít a jelen, a fejem csak lassan tér vissza ebbe a valóságba.
Mégsem kényszeríti vissza valahogy távoltartani magát!
Szeretem...
Itt.. vele.. valahogy jótékonyan hat az érzés, és még mindig a plafonnak emelkedve lassan megnyitom a szemeimet.
Nincs benne semmi különös. Csak hófehér.. és figyelem...
A csap nem csöpög, és valahogy hiányzik az érzés. De kitölti ezt az űrt a lélegzése mellettem és újra mosolyra rándul a szám. De csak rándul. Nem teljesedik ki egészében, inkább egy mélyről jövő sóhajt hallatok, és lassan engedem ki a levegőt teljesen. Éveket is képes lennék itt eltölteni...

Aztán a csobogás elül.. valamikor. Két könyék jelenik meg a lábamban én meg csak ekkor veszem a fáradságot, emelem meg a fejem és fölé hajolva a csatakos hajára egy hosszú csókot nyomok.

- Csendben vagy.. - a hangom csak egész nyugodt. - Ritkaság.. - mosolyodom el, habáár.. nem biztos hogy fognám ha szövegelne, ha sokat.. ha előhúzna most nem ide illő szóképeket, vagy ha..
valahogy ez most így a tökéletes!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2015 12:31 am

Érzem, ahogy lágyan ring körülöttem a folyékony melegség, nyakig elmerülve pihenek benne, és csak hagyom, hogy átjárjon a mennyei nyugalom. Valami leírhatatlanul kellemes most így. Sosem volt még ehhez fogható élményben részem. Teljesen új. Határozottan szeretem.
Egyszer csak Ville mellkasa mozdul alattam, mire enyhe, kedveskedő nyomást érzékelek a fejem búbján. Még így végtelenül elpilledve is, közel az álomvilághoz. Mégis… valahol felfogom mi történik körülöttem.
Ville baritonja halkan beledönög a fülembe. A szavai hallatán lágy mosolyra húzódik a szám.
- Akkor élvezd ki… – suttogom magam elé, a pilláimat még mindig behunyva tartom.
A karja még engem ölel. Kiemelem a bal kezemet a vízből és ráfektetem az alkarjára, hogy ujjvégeimmel komótosan cirógassam a bőrét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2015 12:52 am

Hogy élvezzem... Lehet ezt nem élvezni?? Elmosolyodom, de akkor a karja lendül támadásba. Figyelem. Még akkor is, amikor lassan végigsimít a kezemen, és teljesen elvarázsol az érzés.
Mosolygok... Már megint??
Valahogy önkéntelenül engedem és csak később.. beletelve vagy néhány hosszú percbe emelkedik meg az általa simított kezem, ki a vízből, és a szemeit nem érzékelem, de a mutatóujjam valahogy kellemesen végigsimít a tenyere vonalán. Le... aztán még mindig szemeimmel követve lassan indul fel, hogy az ujjai tövét elérve az enyéim lassan fűződjenek az ujjai közé.
Rászorítok.. Csak óvatosan és érzéssel, hogy miért!?? Nem tudom, egyszerűen csak jóó így játszadozni vele, élvezem.
Ahogy épp az előbb mondta... Hagyom hogy az érzés valami teljesen mást elégítsen ki.
Olyat ami most tombol bennem.
Valami teljesen ismeretlen...


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 22, 2015 4:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2015 1:14 am

Csiklandoz, ahogy Ville megcirógatja a tenyeremet, aztán hagyom, hadd bújjanak az ujjai az enyémek közé. Apró, egyszerű érintések, mégis felbecsülhetetlen az értékük számomra.
A másik, szabad kezem is kiemelkedik a víz felszínén úszkáló habpamacsok közül, mire a tenyerem rásimul Ville kézfejére, amivel a balomat fogja.
A kezét a mellkasomra vonom, a szívem fölé, hogy gyengéden ott marasztaljam. Ujjaim hegyével szórakozottan, játékosan babrálgatom az ő ujjait az enyémek közt, miközben képtelen vagyok engedni a mosolyom kényszerítő erejének.
- Mágikus… ujjaid vannak. Tudtad? – fordítom részint felfelé az arcomat, hogy már cinkosan vigyorogva nézhessek Ville szemébe. - Különösen csábítóak... Szépek. – döngöm, miközben ismét előrefordulok. A tekintetemmel tovább fürkészem az ujjait, ahogy piszkálgatom őket.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2015 1:35 am

És akkor ellentétesen támad!
Már-már elmosolygom, a másik oldalról előbukkanót, de ahogy érzékeny erővel a testére vonja a kezem, én egyszerűen.. engedem.

Sóhajtok, csak mert kell. Nem kicsit és nem is nagyot, de ahogy lassan játszadozni kezd, az ééén másik kezem még mindig lágyan tartja a dereka körül a testemen.

- Talán zongoristának kellett volna mennem.. - kontrázok rá amikor beszél, felém fordul, félig, de ami a szórakozásról árulkodik, csak a szemem. Az arcom néma csendben tartja a szórakoztatásra szánt szerepet! Merthogy komoly vagyok?? Egy cseppet sem, ismerem én a billentyűket, SŐT! Tudok is játszani egy-két ütemet mégis a lényegi kérdéseket meghagyom inkább a Zsindelyesnek. Neki is meg kell élni valamiből!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2015 1:50 am

Nem akarom Ville kezét elengedni, és nem akarom, hogy reggel legyen.
A zongorista megjegyzésen felnevetek. Érezheti a karja alatt, ahogy enyhén megrázkódik a mellkasom.
- Benned egy egész banda veszett el... – fűzöm hozzá döngve. Csakhogy simogassam kicsit az egóját. Tudom, hogy szereti. Meg aztán... tisztában vagyok Ville értékével, mint egy élőlényéével, emberével, és mint egy zenei multitalentuméval.
Mielőtt előrefordulnék, még elcsípem azt a szórakozottan komoly ábrázatát. A szemei csibészesen mosolyognak.
Felsóhajtok.
- Félelmetesen sokoldalú vagy. Hogy az már gömb. - heherészek magamban az orrom alatt. Kihallhatja azt a szikrányi kis gúnyt, ami megfűszerezi a hangomat. Hogy szórakozom vele? Naná! Legfeljebb lenyom a víz alá. Hehehe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2015 2:15 am

Tetszik ahogy nevet... Mert azért csináltam vagy nem!?
Dehogynem, valahol tisztában vagyok vele, mégis mosolyra rántja a szájszélemet. De egyébként nem mozdulok.

- Persze! - helyeselek - Mondtam is Gridnek hogy szórjon ki mindenkit majd én viszem a prímet. - elbeszélő hangsúly. Mesteri vagyok benne! - Kevesebb fizetés, több lét költhet fiatal pipikre! - már vigyorgom. Hogy nem bírom tovább, vagy itt veszik a dolog szentsége azt nem tudom.
Nincs most kedvem felemlegetni Gridet..
Még rontaná a pillanatot!
Ezért...

- De a gömb haverodnak most elzsibbadt a segge.. - engedem el, már a derekát, helyezkedem, csakmert.. hát csakmert HÁT!
De így már sokkal kellemesebb. Ezért..
Ha nem mozdult visszafűzöm rá a kezemet. De ha igen, hát akkor csak kell keressünk valami kényelmesnek tűnő pozíciót!
Neki is...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2015 10:58 am

Némán somolygom Ville szövegén, de amikor mocorogni kezd, mondván, hogy elzsibbadt a hátsója, előrébb csúszom a kádban. Hagyom, hadd rendezkedjen kényelembe.
- Ha mindenkit kiszórtok, a női vokált hogyan oldjátok meg?... Áh! Igaz… Nem is kell az. – bazsalygom gunyorosan vigyorogva, mire ültő helyemben fordulok meg a lábai közt.  A mozdulat óvatos, véletlenül sem akarnám megrúgni, vagy megütni az érzékenyebb és nemesebb részeit.
Szembefordulok Ville-vel, és a térdeimet magam alá húzom, hogy rácsüccsenhessek a sarkaimra.
Ville arcára meredek. Rezzenéstelenül tapad rá a tekintetem. Lassan visszakúszom hozzá.
Két tenyerem egy-egy combján támaszkodnak meg a víz alatt.
- Jól gondold meg, mert női vokál nélkül nincs ilyen... – döngöm lágyan mély altomon, és odahajolok hozzá, hogy egy apró, lopott, szerelmesen gyengéd csókot préseljek az ajkaira.
- …És ilyen sem. – dünnyögöm tovább, ahogy lejjebb ereszkedik a fejem az álla alá.  Leheletnyire finoman érintik az ajkaim a mellkasán a bőrt. Újabb kedveskedő csók, aztán még egy. És még egy. Lassan haladok lefelé a mellei közt a hasára, amíg a felsőtestét el nem lepi a víz. Amikor az állam beleér, csak ekkor nézek fel Ville szemeibe. Rafinált fény csillog az enyémekben a pimasz mosolyom társaságában. Végül ráfektetem az államat a mellkasára, hogy innen vizslassam a „gömb haveromat”.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2015 5:38 pm

- Deeeeeee..de-de-de-de-de... - kapok utána ahogy menekülne, vaggy.. nem menekül egyszerűen csak hagyja hogy rendezzem a helyzetet, de azért én nem engedem túl messzire. - Kell az, már hogyne kéne! - vigyorgom közben, de hogy most ez.. vagy egy egyszerű hirtelen döntés, nem lényeges, a lényeg az hogy megfordul. Szemközt nézek vele és máris jobban tetszik ez az érzés. MÉÉÉÉG.. jobban...
Hát még amikor a szemeimet nem eresztve kúszni kezd, egy pillantás a lábamon, ahol véletlenszerűen beletenyerel a keze, de aztán vissza rá. Ki nem hagynám a pillanatot ahogy közeledik a teste és a szám.. igen, már rohadtul nem ellenőrzöm azt a vigyor keltette mosolygást, ami...

- Igen.. azt hiszem.. meggyőztél.. - suttogom ahogy közeledik - teljesen.. - és itt a vége, ahogy a szája az enyémre tapad.
Nem tépem meg. Nem is erőszakoskodom vele, hogy csak győzködés?? Abból is a LEGJOBB!!
Csak kiélvezem... Élvezem ahogy az ajkai érintenek.. ahogy önállósodik, és a nyelve...
Megadón emelkedik a fejem ahogy a következő csókja a nyakamon érint. Nyelek, ez biztos. De nem teszek felelőtlen lépéseket, vagggy..
Halad.. egyre lejjebb, én meg... a kezeim simogatón csúsznak fel a karjain és a hátára.
Mikor megtelepedik, még akkor sem hagyom abba. Csak lágyan érintem, minden... szeretetemmel, és talán kicsit többel is.

- Azt tudod hogy gyűlöltem volna ha nem ismerlek meg... - ragadok a szemeibe, a hangom.. fogalmam sincs róla honnan menekülhetett, hogy miért pont ezt.. és hogy miért pont ezekkel a szavakkal. De így van. Ezt most már egyre biztosabban érzem, és ahogy lassan megállapodik az oldalán a kezem, csak lassan, semmit nem tervezve simul le a csípőjére. Bármelyik pillanatban kész vagyok rá hogy megcsókoljam. Nem számít semmi, még a fáradtság sem!
Este.. reggel.. minden tökéletesen mindegy, az egyetlen tény, hogy el ne engedjem. Mert örökké szeretnék vele lenni.
És a legnagyobb baj hogy ez nem ijeszt meg.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2015 6:35 pm

Ville tiltakozik, és a karomért nyúl, De én közben már fordulok is felé. Halkan kuncogok.
- Hát igen… – sóhajtok. - A magas Cé-t csak egyféleképpen tudnátok megoldani, de azt viszont egyikőtök sem vállalná be szerintem. – cukkolom Ville-t, mielőtt odahajolnék hozzá.
Nem akartam sokáig időzni az ajkain, csak egy futó csókot szerettem volna adni rájuk, de ha már Ville kissé tovább marasztal, nem ellenkezem. Csak aztán csókolom meg a nyakát és a mellkasát. Szeretem a testét; szeretem kényeztetni és becézgetni. Szeretgetni.
Érzem, ahogy meleg marka végigsimít a felkaromon. Sajnálom, hogy a hátamon már nem érzek semmit, hála a szétégett idegeknek, de elképzelem milyen lehet, amikor ott érint.
A mellkasa alatt hever az állam, felfelé pislogok rá. Nincs bennem egy csíra szaftos gondolat sem, nem tervezek rámászni Ville-re, hogy szexeljünk. Egyszerűen csak… vele akarok lenni úgy, mint most.
A vallomása meglep. Szelíd , kedves mosolyra fakaszt.
- Most már tudom. – döngöm lágy hangon. A szemeim a szemeiben nyugodnak.
Hogy sokat jelentenek-e a szavai? Mindenképp. Nem arra vágyom, hogy ajnározzon, nem akarom, hogy ódákat zengjen, és ragozza az érzéseit, de jól esik a tudat, hogy számítok neki. Hogy talán annyira fontos vagyok a számára, mint amennyire ő nekem.
- …Ezek szerint hasonló cipőben evezünk. – fűzöm még hozzá. A lényeget meg már úgyis tudja. Csoda, hogy képes voltam kibökni, hogy oda vagyok érte. A vallomásosdit nem tartom egy lányos tevékenységnek. Elsőnek legalábbis. De az az iménti kikívánkozott belőlem.
- Talán lefeküdhetnénk pihenni… Hm? – vetem fel. - Hamar itt a reggel, és neked még sok dolgod lesz. – nem szeretném Ville kedvét elvenni azzal, hogy emlékeztetem a rút valóságra, de pár óra alvás ráférne mindkettőnkre. Én tényleg már a végét járom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2015 7:07 pm

Csak vigyorgok. Csak egész röviden, mert a szemei viszont leintenek, valami.. egész másvalamire készül. Hogy meggyőzzön..
Sanszos, mert ahogy lassan közeledni kezd, valahogy eláll az egészben minden szavam. De nem bánom.
Győzzön meg!
És ahogy elnézem, egész remekül is megy neki...

Már a mellkasomon pihen meg, egész közel, amikor kiengedi magát az a néhány szó. Nem tudom miért, és nem is tudom honnan de nem állok ellen. Ezen az estén semminek sem, eldöntöttem, és ahogy az ő szavai is utat törnek, valahogy véletlenszerű mosoly villan fel a képemen.
Nem szólok bele. Úgy igazán semmit se szólok, csak tartom a szemem a szemeiben ahogy jobb kezem eltépi magát a csípőjéről és kiemelkedve a vízből úgy, vizesen, a füle mögé simítja a haját végérvényesen.
Egyszerűen tetszik ez az érzés..
Szívesen belefeledkezem.

A következő szavak azok amik visszatérésre intenek. Vissza, ebbe a valóságba, a való életbe, és a ténybe, hogy igen, igaza van. Nem tölthetünk itt el éveket.
Pedig milyen jó is lenne..

- Jólvan.. - a hangom még mindig mosolyog, ahogy ha nekiáll, én is emelkedem, csak lassan, egy percig sem lökdösve előre, csak követem a tempót, amit.. ha nem is szívesen, de ő diktál, én meg..
Minden szó nélkül követek.
Ritkán van ilyen alkalom.
És ez a második meglepő jelenet...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2015 2:32 am

Ville gyengéd kézmozdulata újabb mosolyra késztet, ahogy a fülem mögé tűri a hajamat. Nem húzódom el, hagyom, és megvárom aztán a választ is. Nem mintha meg akarnám mondani mit tegyen. Ez áll tőlem a legtávolabb.
Amint belegyezik, aprót biccentek a szemeibe.
- Oké. – döngöm, és ezzel lassan kiemelkedem a vízből, hogy a következő pillanatban kilépjek a kádból.
Törülközőért nyúlok, amit aztán magam köré tekerek. Ha Ville nem előzött meg, máris kézbe kapok egy másikat. Visszalépek vele a kádhoz, Szétnyitva magam elé tartom, és várom, hogy bebagyulálhassam vele Ville meztelen derekát. A szemeim mindvégig az arcát pásztázzák. Megtehetném, hogy pofátlanul végigmustrálom és jól megbámulom magamnak a porcikáit, de nincs bennem ilyen szándék. Tisztelem a testét is, akárcsak a lelkét.
Ha hagyja, a karjaim körbeölelik, és végül rákötözöm a puha törölközőt. Szeretek vele törődni.
Újabb mosolyt vetítek rá, s felrámolom a padlóról a takarót. Azzal a karjaimban masírozok kifelé, vissza a hálószobába.
Az ágyra dobom, és csendesen eligazgatom.
A lábamnál heverő ruháimat gyorsan felkapkodom, nem szeretem, ha szét vannak szórva a motyóim. A bugyimra ráadásul még szükség van. Ville-t talán meglepi, de magamra rántom, majd kimegyek a táskámhoz, a cuccaimat leteszem a puffra, és a tatyómból előkerül „A HEAVY METAL KIRÁLY” feliratú fekete pólóm. Igazából a nagy rohanásban elfelejtettem pizsit pakolni, de ez is bőven megteszi.
Gyorsan végigtörölgetem magam, mielőtt felhúzom, aztán már megszárítkozva, de nedves hajjal térek vissza Ville-hez a hálóba, ha ott van. Bebújok mellé az ágyba, és ha nincs ellene kifogása, betakargatom magunkat a paplannal.
Elhelyezkedem Ville mellett; szembefordulok vele és elheveredek az oldalamon.
Odahajolok hozzá egy apró „jóéjt” puszira. Az ajkán cuppan.
- Nem sokára látlak. – suttogom mosolyogva, a tekintetébe fonva a sajátomat, miközben kényelmes csecsemőpózba húzom a térdeimet, és a fejemet a párnára döntöm.
Szörnyen kimerült vagyok. Amint behunyom a pilláimat egy újabb jóleső sóhaj kíséretében, szinte azonnal elalszom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimePént. Szept. 25, 2015 3:27 am

Meglep. Az ahogy bánik velem, amilyen.. gondoskodó, mégis...
Egy véletlenszerű mosoly parkol ki a képemen, bele a szemeibe és a törölközőért nyúlok.

- Kösz..! - szövegelem, de miután úgy néz ki nem enged nekem, hát kénytelen leszek rábízni magam.

- Ezt is! - már vigyor feszít a képemen ahogy átölel, és újra gyereknek érzem magam. Olyaaaan...
De nem is pazarlok tovább hülyeségekre, egyszerűen csak megszívom az orromat ahogy magamra hagyott, és megigazítom a törölköző végét.
Ha nem adott volna az se jelentett volna gondot.

Csak onnan figyelem ahogy kicaplat a szobába. Nem látom, csak hallom ahogy mocorogni kezd, én meg vigyorogva megrázom a fejemet, hogy a fenébe fogom én ezt megszokni??
Kilépek a kádból, irány az ágy. Közel fél 6 lehet, némi alvás azért rám is rámfér, és vizes lábnyomokat hagyva a padlón, megközelítem a hálószobát.

Csak csendben figyelem ahogy száguldozni kezd. Fel és alá, a szélvész se csinálhatná szebben, én meg eldobva magam úgy ahogy vagyok az ágyon, a matrac nagyot rugózva alattam, csak a fejem alá tűrt jobb karral figyelem, amit művel.
Sose láttam még ilyen részletesen..

- Dögös! - lököm csak oda szélesre húzott fogsorral a pólóra, és ahogy megindul, kapok csak észbe.

Ő az aki bevágja magát az ágyba. Ééén csak őt követve rántom le a törölközőmet, és úgy.. csak úgy félig még vizesen rántom magamra a takaró szélét, hogy én is szembefeküdjek vele.
Nem várt puszi fogad a számon.

- Eeezt soha nem fogom megszokni... - már vigyorgom, és ahogy lassan.. már a gyenge szinte horkantását hallom, akkor fordulok csak a hátamra.
Vissza, a fejem alá tűröm a kezemet.
Igen, a plafont figyelem. Már megint. Mégse mondom azt hogy képtelen vagyok betelni vele.
Amivel nem tudok betelni az itt fekszik mellettem.
És még mindig eszméletlen egy érzés!



---


A másnapi kopogás ébreszt. Aztán dörömbölés, nem hagyja abba, és ahogy a korábbi sötét szürkeség valahogy életerőbe léptet, lassan fogni is kezdem a dolgokat.
Nem kell tippelnem ki lesz az.

Felemelem a fejem. October még alszik, és talán nem is lenne baj ha ez így is marad. Kimerült.
Aztán a falon figyelő órára nézek, és azt mondja:

- Fél 10... Bassza meg..! - jön utána könnyedén ahogy a csipáim keresztbe köpnek, és rájövök, valamikor fél 8 körül volt az a találkozó.
És megintdörömbölés...

- Megyek már.. - suttogom, a lányt figyelem közben, nem mozdul, úgy alszik mint egy halott, de.. de nem az, ugye!??
Nem kell hogy megnézzem hamar kiverem a fejemből a gondolatot. Pláne mert Grid tovább üti az ajtót, én meg kurvára nem akarom hogy felébredjen!

- Megyek már.. - már valamivel erősebb a hangnem, de rohadtul nem annyi hogy a lány bármit is észrevegyen, viszont kicaplatok az ajtón. Lassan hajtom be a hálószoba ajtaját mögöttem.

- A kurva életbe VILLE! - hallom magát az ördög szavát, ráncba fintorodik az orrom, de nem foglalkozom vele. Kezem a kilincsen és..
..kinyitom.

- Az isten basszon meg, azt mondtam fél 8-kor lesz a találka nem fél 10-kor!!! - a hangja erélyes, már lökne félre én meg elé, a falnak támasztom a kezemet.
Megtorpan.

- Na mi van.. - bámul rám mint egy köcsög. - Nem engedsz be?? - értetlen. Hát legyél is faszfej, mert ide be nem teszed a seggedet!

- Nem érdekel ha megkúrtad valamelyik szobalányt. Vagy mindegyiket, de ne felejtsd el hogy én fizetem! - most meghatott! Semmi nem változik.

- Jól van.. - lép csak vissza a helyére és ekkor néz csak végig. - Mondtam már hogy ne kibaszott egy szál tökben nyiss ajtót ha valami mocskos firkász kiszagol és betör a hotelbe..

- Nem ezért vagyunk itt?? - a hangom kimért... unalmas. Nem érdekel. Rövid a csönd.

- De. - vágja rá - De azért hogy az erkélyről vigyorogjál és mutogasd magad, ne hogy százaknak lóbáld a pöcsödet! - adja fel és tér inkább a lényegre. - Kurva gyorsan ránts valamit magadra, indulnunk kell!! Már így is késésben vagyunk, előtte még beszélni akartam veled. De majd megejtjük a limóban! - intézi el, vagy legalábbis beszéli meg önmagával a részleteket, én meg végig asszisztálok.

- Majd kajálsz valamit útközben! - fordul el, én meg csak bámulok utána. De aztán visszafordul. - Valami normális cuccot húzz, küldetek inkább fel valamit, ne a szokásos.. - de már nem mondja tovább. Csak a szemeimbe néz. Nem kell.
Nem fogom én hájas geciknek kinyalni magam!  

- Ezt majd én intézem. - szólok inkább bele. - Te inkább.. - fogom még mindig az ajtót, és fordítom hátra a fejemet. Ott van az! - Inkább szerezz nekem egy telefont! - köpöm oda neki, az meg.. tudja hogy nem éri meg leállni velem hisztiznie, ezért egy szemforgatás után kapcsol.

- Oké.- egyezik bele - De max 15 perced van, ha egyet is késel, KIHERÉLLEK!! - és mutogat.

- HA..-HA... - fejezem ki jókívánságaimat és nem veszem az energiát hogy bemutassak. Úgyis tudja azt nagyon jól!

- Akkor a Hallban! - ez már csak visszhangzik. A pirosszőnyegű, hosszú folyosóról, ahol megtéve két lépést elindult közben és már csak a lift elől hallom a további motyogást. Csakhogy engem nem érdekel...

Csapódik az ajtó, még mindig nem olyan hogy felébredjen. Telefon.. a nappaliban is fekszik egy, és alig.. összvissz alig 5 percbe telt mire magamra rántom azt az esti gatyát, a póló.. ami jobb napokat is megélt már, de jó lesz ez, és már rántom is fel.

A tükör.. a mosdó fölött, a következő jelenet. És az a néma perc, amíg a tükörképemet nézem. Valami megváltozott. Nem látom, de nagyon meg. Egyszerűen érzem.
És ahogy idővel az ajtó csukódik a hátam mögött, még ott virít a fejemben a kép, ahogy csendben aludt még ott az ágyon. Pont mielőtt kiléptem.
És épp ezért álltam meg még a recepción...




(Ha felébredsz terített asztal fog várni némi reggelivel, és legyünk jófejek, egy vörös rózsával is! Very Happy (kajakra Vé-nél elmentek otthonról!   Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 1370357794  )
Kapsz hozzá némi szöveget!
Egy rongyszalvétára felírva, eská, az olvasatát elküldöm PM-ben! Very Happy )



u.u.i.: Azér kifilézném már Gridet! Very Happy
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimePént. Szept. 25, 2015 4:06 pm

Úgy alszom, mint akit fejbe vertek. Az ágy istenien puha alattam, és betakar a paplan jóleső melege. Semmit sem hallok abból, ahogy Ville távozik a lakosztályból, majd az azt követő óvatos zörgésből sem a nappaliban. Felőlem aztán ki is rabolhatják a kéglit.
Viszont arra megesküdnék, hogy mintha Grid-del álmodtam volna…
Mikor lassacskán kezdek magamhoz térni az ólomsúllyal hívogató alvásból, még javában húz az ágy. Nem nyitom ki a szemeimet, csak élvezem a párna kényelmét az arcomban.  Fülelek; nagy a csönd körülöttem, a légy sem pisszen. Kezdem kapiskálni, hogy Ville már elment, és tök egyedül vagyok.
Legkorábban délután kerül elő, úgyhogy még punnyadhatok. Nem vagyok hajlandó megmozdulni, olyan jó így hason heverészni. Most semmit sem akarok jobban, mint ezt.
Sóhajtva belevigyorgom a párnába, miközben aládugom a kezeimet. Alig élvezem ki a döglődés gondolatát, amikor a fülembe mászik a mobilom csengőhangja a táskám mélyéből.

We don't need no education,
We don’t need no thought control,
No dark sarcasm in the classroom,
Teachers leave them kids alone!
Hey! Teachers! Leave them kids alone!


Azonnal felpattannak a szemeim, és ülőhelyzetbe tornázom magam.
Basszus! Jaana! Úúú!!! Elfelejtettem!!!
Az éjjeliszekrényen világító rádiós órára lesek; 10 óra múlt. 10-kor landolt a gépe Vegas-ban…
- Afenébe!Afenébe!Afenébe! – motyogom sűrűn, miközben kikászálódom az ágyból, és kirobogok a nappaliba.
A táskám felé félúton megtorpanok. Megállít a reggelivel megterített asztal látványa. Erre nem számítottam.
- Óóóh! – csodálkozok rá elvigyorodva, de a telefon türelmetlen zenebonálása véget vet a pillanatnyi bámészkodásnak, és annak, hogy elmerengjek azon, Ville milyen figyelmes.
Odafutok a tatyómhoz és villámgyors kézmozdulatokkal kaparom elő a készüléket.
- Sziaaa! – veszem fel rögvest, arcomon vegytiszta, 1000%-os bűnbánattal, amit az unokanővérem nem láthat.
- Szia, Octi! Itt vagyok a reptéren, már felvettem a csomagjaimat is. Merre vagy? – a hangja roppant lelkesen cseng, én meg elhúzom a számat, és közben jobbommal megvakarom a tarkómat.
- Az az igazság, Jaana, hogggy… – fordulok az asztal felé, hogy odasétáljak. Letelepszem az egyik székre, a lábaimat pedig törökülésbe rendezem rajta. - …Sürgősen LA-ba kellett utaznom, és még itt vagyok. Elfelejtettem szólni… Hirtelen jött a… dolog. – magyarázom, miközben megakad a tekintetem az előttem vöröslő rózsán. Egy karcsú üvegvázába van beleállítva.
Nahát! Mik nem rejlenek Ville-ben! Elérzékenyülve mosolygok az illatos virágra. Szörnyen jól esik, hogy gondolt rám.
- Te most ugratsz, ugye? – nevet a vonal másik végén Jaana.
- Sajnos nem. De ha fogsz egy taxit, és elmész a címemre, most azonnal felhívom Jason-t, tudod, a szomszédsrácot, akiről már meséltem, ő majd beenged. Hozzám is betud. Viszont a módszereit ne kérdőjelezd meg… – teszem hozzá sokat sejtetve.
- Jól van. És mikor jössz haza?
- Holnap délután… A szobád már el van készítve, a frigó tele van kajával, a lakás pótkulcsát a konyhaszekrény első fiókjában találod, és ha bármi gáz van, nyugodtan szaladj fel Jason-hoz. De ezt majd ő is úgyis mondja… Tényleg ne haragudj! Szörnyen sajnálom, hogy nem mentem ki eléd.
- Nyugi, hugi, semmi gond. Majd holnap látlak! Addig meg feltalálom magam.
- Amúgy jól utaztál? – tudakolom.
- Igen, kösz, minden rendben volt.
- Szuper! – felelem széles mosolyra görbülő szájjal, mire felemelem az asztal közepén lévő fémtálca fedelét. Alatta kis tálkákba kiporciózott vaj, lekvár, méz, illetve barnakenyér- és fonott kalács szeletek lapulnak. Összefut a nyál a számban.
- Wow…! Köszi, Ville… – sutyorgom automatikusan, alig hallhatóan az orrom alatt, Jaana talán nem is hallja meg.
A szemem a jókora pohár narancslére vándorol, ahogy sorra felfedezem mi minden finomság van előttem.
A rózsáért nyúlok, és két ujjam közé csippentve kiveszem a vázából, hogy aztán beleszippanthassak a szirmai közé.
Közben mintha utcai zajokat hallanék a Jaana hátterében zúgni. Biztosan kilépett a reptér épületéből, hogy leintsen egy taxit.
- Jól van, Octikám, ezennel becuccolok hozzád.
- Rendben! – kuncogok a készülékbe, az arcom előtt a rózsával. - Rácsörgök Jason-re, tuti otthon van. Szerintem mire odaérsz, a bejárat előtt fog várni. Hosszú hajú, helyes srác, meg fogod ismerni.
- Óh, milyen gáláns szomszédjaid vannak!
- Nem is hinnéd mennyire. – heherészek, aztán a rózsát visszateszem a vízbe.
- Oksa, hugi. Holnap bepótolunk mindent.
- Be ám! Már alig várom! Addig is vigyázz magadra! Szeretlek!
- Jaja, képzelem mennyire várod… - dünnyögi gúnyosan. Hallom, hogy vigyorog. Szerintem nem fogja egyhamar elfelejteni az esetet. - Én is téged, Octi! Ciao!
Ezzel mindketten bontjuk a vonalat, és én már tárcsázom is Jason-t, hogy lebonyolítsam vele a Jaana-nak ígért korrigálást.
Pár perc múlva egy SMS röppen Jaana-nak, hogy minden el van sikálva, nem lesz hajléktalan. Jason egy olyan készséges barát, akire bármikor lehet számítani.
A mobilt az asztal szélére fektetem, és ismét részletesen szemügyre veszem a reggelit. Annyi minden van, azt sem tudom mihez nyúljak először. Több mint valószínű, hogy mindent elpusztítok.
Mielőtt bármit a hotel logójával ellátott tányérra rámolnék, fél könyökkel megtámaszkodom az asztalon. Elmélázok; vajon Ville most mit csinálhat? Újabb mosoly ül ki az arcomra. Hatalmasat sóhajtok. Ha nála lenne a mobilja, megköszönném ezt a csodás reggeli figyelmességet egy SMS-ben. De persze a ketyere a fal tövében hever, és ki tudja működik-e még.


A hozzászólást October Soininen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 25, 2015 5:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimePént. Szept. 25, 2015 5:02 pm

Csak ott állok. Állok és nézek ki a fejemből. Grid hátát már látom, újra smúzol valami pénzesnek kinéző seggfejjel, nagy kézfogások meg körbenyalások, kis híján ölelkezések, de nem látom mégis lefogadok minden reakciót, szélesre húz a fogsora. Pénzt lát az egészben.

Visszafordulok a pulthoz. A recepción, előttem a szalvéta, tudom, hogy csak másodperceim vannak. A kezemben a filc, nyelek egyet, mégse tudom hol kezdjem el. Ráfog ez egyáltalán férni egy szalvétára?? Kötve hiszem, most mégis ott kell legyek fejben. Nagyot nyelek, megint, a filc az anyagon, már-már magába szívta a festéket, mégis alig két rövid másodperc után indulok meg.

"Köszönöm az éjszakát.." Megtorpanok. Más gondolatot veszek, vissza előre, az egészet áthúzom, és eggyel lejjebb folytatom. Vagy kezdem elölről.

"Köszönöm hogy itt voltál velem... Hogy itt vagy, és köszönöm azt hogy.. " - itt megint megáll a tudat, szavak..szavak.. szavak.. Mennyivel könnyebb ennél összedobni egy dalszöveget!
Nyelnem kell, a sokadik, a háttérből már hallom hogy Grid búcsúzkodik. Másodpercek..másodpercek.. másodpercek..

"köszönöm azt hogy vagy nekem. " És pont. Jóóól, kajakból megnyomva, de még valami hiányzik.

"Sietek!"

Azzal fogom magam, kupak vissza a tollra, a recepciósgyereknek meg áttolom, rábólintva a korábbi instrukciókra.
Némi lét is mellékelek, de így megy ez, ez egy modern világ, és mire Grid odaér a hátam mögé egy nagy levegővel fordulok meg.

- Mehetünk?? - kérdezi én meg egyszerűen bólintok a szemeibe.

- Ha nincs jobb ajánlatod..  - dünnyögöm aztán minden további szó nélkül követem. Az ajtón túl vár a való világ. A vakuk, a tömeg és a hiénák...
És én jól tudtam hogy nem kerülhetem el.  



---


A limóban már csendes. Nem tudom képes leszek e valaha megszokni ezt a fényűzést, most mégis hálás voltam a sötétített ablakokért.

- Na VÉGRE! - hallom Grid hangját egyenesen mellettem. - Ezzel is megvagyunk. - lelkendezik - Láttad a tömeget?? - bámul rám, nem nézek rá, de tudom hogy bámul. - Na eeeeez kell nekem! - örvendezik, kis híján csak a kezeit nem csapja össze. - Ez kell a sok büdös gecinek, hogy elhiggyék, még mindig te vagy a legjobb befektetés! - és vigyorog. Csak ekkor nézek rá. Ez most komoly??
De szemernyi kétségem sincs, hogy kurvára komolyan gondolja.

- Kifelé menet nem lesz ekkora por, ott már nem kell ilyen beszart pofát vágnod! - figyel engem, az én szemeim meg.. eljátszom a gondolattal hogy mi lenne ha itt, helyben hasbaszúrnám.
Elégedetté tenne.

- Neeee csináld már Ville, csak hülyítelek! - és vigyorog. És már a hátamat is csapkodja, én meg nem teszek semmit, egyszerűen csak nézem. Talán jól tudom hogy ha egyszer valami elszabadul.. ott elszabadul minden!

Most vagy rájön hogy nem kéne, vagy csak kiörömködte magát. Újra előre a menet, én az ablakon bámulok kifele, nem mintha Los Angels egy percig is érdekelne, semmivel nem jobb, vagy szebb, mint Vegas gyomorforgató sűrűsége.
Az idő lassan telik.. Túúl lassan, Grid szinte végig pofázik, de nem figyelek. Néha megragad egy egy részlet, tervekről.. valami négy koncertes turné, aztán a közös kis akció az Instict-el, és bár még mindig föláll már a gondolattól is a szőr a hátamon, Mick említése már nem tölt el olyan nagy hányingerrel. Mondjuk hogy valamivel csökkent..
A kocsi talán 20 perc múlva lassít. Valahogy szellősebbé vállnak az épületek, és ahogy megállunk.. se villogó vakuk, se emberek, mégse nézek szívesebben a mellettünk húzódó épület felé.

- Azt mondtam valami normális cuccot húzz! - esik be aztán közben Grid hangja - Nem is tudom mibe lennél ha azt mondom leszarhatod. - kis híján fintorog. Én meg nem érdekel, veszem a fáradtságot és ekkor felé fordulok.

- Leszarnám. - síknyugodtan a szemeibe - De TELIBE! - emelkedik a szemöldököm, de nem várom hogy kötözködni kezdene, helyette megrázza a fejét, az a szokásos lesajnáló tekintet és már nyílik az oldalán az ajtó.
A sofőr! Természetesen...

- Ha ezt elbaszod nekem, nem vicceltem amikor azt mondtam kinyírlak. - még visszakézből pofáz - És jól tudod hogy nem szoktam a levegőbe beszélni. - még néhány kontra.. aztán csak felköltözik a fejére az a mindenkit lenyűgöző (befűző) mosoly, és kilöki magát az ajtón.
Nem sok kedvem van hogy utána menjek.
Mégis megteszem...


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 25, 2015 6:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimePént. Szept. 25, 2015 6:07 pm

Mielőtt a reggelihez nyúlnék, a pillantásom a tányérom mellett heverő szalvétára siklik. A figyelmemet a rajta díszelgő szöveg ragadja meg. Ville művészi kézírása:

Köszönöm az éjszakát.
Köszönöm hogy itt voltál velem... Hogy itt vagy, és köszönöm azt, hogy vagy nekem.
Sietek!


Hosszú másodpercekig csak bámulom a puha szövetet. Aztán újraolvasom. Mintha memorizálni akarnám a szavakat, amiktől furán csikaró, de határozottan kellemes érzéssel rándul össze a gyomrom. Már elsőre is széles mosolyt varázsolt a vonásaim közé, hát még a sokadik olvasásra.
Már ezért megérte ideutaznom.
Ezt a szalvétát elteszem emlékbe. Csakhogy legyen mivel cinkelnem Ville-t aaa… nyugdíjas éveiben. Hehe.
Ábrándos pillantással, és egy sóhaj kíséretében fektetem le a szalvétát a közelbe. Szöveggel felfelé, hogy lássam.
Úgy érzem, mintha a gyomrom teljesen összezsugorodott volna. A szemeim a kalácsra és társaira vándorolnak. Hirtelen most valahogy már nem is vagyok éhes. Valamiféle izgatottság és jóleső forróság árasztott el belülről az imént. Az arcom lángol. Az üzenet hatása, úgy érzem magam, mint egy kis hülye bakfis, akit életében először randira hívott az álompasi.
Képtelen vagyok elszakítani a tekintetemet a sorokról.
- Azt hiszem… ezt én sem mondhattam volna szebben. – dünnyögöm mosolyogva, miközben jobbommal még mindig az asztalon könyöklöm.
Akárhogy nézem, ez a gesztus nagyon betalált. Kár tagadni, nem is tudnám, mennyire boldoggá tett. Hogy őszinte legyek, nem néztem volna ki Ville-ből, hogy ilyesmire vetemedik. Tiszta meglepetés ez a srác.
Újabb ábrándos sóhajt engedek el. A gyomrom tüntetőleg kordul egyet. Valamit mégiscsak jó lesz magamba tuszkolni. Fogok egy szelet kalácsot, megkenem vajjal és mézzel. Nagyot harapok bele. Lassan rágom. Közben is gondolkodom. Az éjszaka emlékeit játszom le újra és újra, aztán megint az üzenet kerül elém. Szebben nem is indulhatna egy nap.
A következő falaton kezdek rágódni, de közben a nyelvem hegyével lenyalintom a mézet a szám sarkából. Ráérősen güzmölődök, és ahogy elfogy a kalács, a frissen facsart narancslevet húzóra utána küldöm.
Felkelek az asztaltól, és besétálok a fürdőszobába, hogy megmossam az arcomat és megfésülködjek. Visszatérve a hallba magamra rántom a fekete farmernadrágomat. Sosem lehet tudni ki akar betoppanni – esetleg Grid – ne már egyszál bugyiban villogjak előtte.
Bemasírozok a hálóba, elhúzom a nehéz sötételő függönyt, azonnal elárasztja a helyiséget a fény. Kinyitom az ablakot, mire kintről betódul a frissnek mondható városi levegő.
A következő, hogy bekapcsolom a hatalmas TV-t. Addig nyomkodom a távkapcsolót, míg nem találok valami Music Channel-félét. Hadd szóljon, míg nekiveselkedem beágyazni. Valamivel el kell ütnöm az időt, míg Ville visszaér. Azt mondta siet. De akkor is. Lehet addig megöl az unalom. Szar, de most mintha megállt volna az idő. Körülbelül percenként lesek az órára.
Az ágy mellé lépek és fellebbentem a paplant, hogy megrázzam, és visszaterítsem. De ahogy felrántom, a kis zacskó, ami az ágy sarkán hevert még az éjjel, most a földön csattan, és… naná, hogy nyitva volt a szája. A fehér por meg kidől belőle és eteríti a lábam előtt a padlót.
Azonnal lever a víz.
- Baszki! Ezért ki fog nyírni! – kapok ijedtem a számhoz. Hirtelen azt sem tudom mit csináljak. Tisztában vagyok vele, hogy:
1. Az ilyesmi kurvára nem olcsó buli
2. Ville-nek rohadt fontos
Ráadásul azt fogja hinni, hogy direkt szabotáltam a hobbiját. Pedig szó sincs róla, tök véletlen volt, egy baleset. El is felejtettem, hogy ott van ez az izé az ágy végén.
Gyorsan négykézlábra ereszkedem, a hajamat meg a fülem mögé tűröm.
- Úristen, most mi a szart csináljak??? – dünnyögök a cucc fölött, mire két tenyérrel próbálom összesöpörni egy kupacba.
Csakhogy jah… Fúúú, ez már sehogy se lesz tiszta! Mindegy…
Továbbfötröm az anyagot az arcom előtt, igyekszem egy kupacba terelni. Erre valami megcsavarja az orromat és élesen eltüsszentem magam. Még a szemeimet is behunyom. Azonnal az orromhoz kapok, hogy megdörzsöljem. Annyira reflexszerű a mozdulat, hogy először nem is gondolom végig. Csak aztán esik le, hogy már összefehéreztem a képemet.
- PFÚÚÚJ! BLEEEEE...! BASSZA!!! – szaporán el kezdem az ujjaimmal letakarítani a számról, az orromról a kokót. Szerintem még az ízét is érzem! ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimePént. Szept. 25, 2015 7:22 pm

Ajtó..ajtó.. ablak... Egymás után ahogy lépkedek, Grid megy elől, az égbe emelt orral mint egy milliárdos herceg, én meg utána lépdelek.
Kedvem lenne egy cigire. Már a fogaim közt érzem az ízét, a kezem már taperol is a farzsebemben, de rá kell jöjjek otthagytam az asztalon.
BASSZA MEG..
És ekkor jön csak a nagyobb pofáncsapás...

A helyiségbe lépve, nem lep meg a sok, gülüszemű seggfej. Volt már hozzájuk szerencsétlenségem, báár csak egyszer és már nagyon régen. Olyan tíz éve ha lehetett, mégis simán megmondom melyik szedett magára vagy 2 tonnányi plusz löketet, nem mintha érdekelne. Nagyjából mindegyik.

- Óóó.. Mr. Cain! Már azt hittük nem is érkeznek. - az a nyájas mosoly, az a.. "jól tudom hogy a markomban vagy most kiheréllek", mégse tudott egy percig is meghatni.

- Nem, dehogy...! Szíves elnézésüket kérem tisztelt uraim, egy kis problémánk adódott.. aaa.. - kicsit sem feltűnésmentesen néz körbe - a RAJONGÓKKAL! - nagyszerű ötlet!

- Az egyik rávette magát Deadman-re és három testőr próbálta meg letépni.. - és vigyorog. - Azért is ilyen szedett vedett... - közben az én szemembe fordul helyeslek e, az én szemöldököm meg emelkedik helyette. - Alig tudtuk megfékezni a többit, szinte.. SZÉTSZEDTÉK ezt az embert!! - és már megint vigyorog. Én meg egy nagyot sóhajtok.. panaszosan, de cseppet sem jókedvűen és inkább elindulva a szék felé helyet foglalok.  

- Értem. - jön föntről az isteni válasz. - Nos.. legközelebb kérem tájékoztassanak. - micsoda leoltás! - Már haaa.. még igényt tartanak a további együttműködésünkre. - és megint az a nyájas mosoly. Ezeket kéne a Grand Kanyonba lógatni fejjel lefelé, KIKÖTÖZVE!

Második sóhaj, de innen már nem érdekel a smúzolás. Továbbra sem. Grid szövegel, előjönnek itt adatok meg felmérések, valamiféle kutatási eredmény a tinik népszerűségi körében és a várható hozamok. "Befektetés.." Ez a szó is tutira elhangzott, de amikor elmúlik egy óra, vagy kettő.. én már csak nagyot ásítok és kurvára nem tudom mi az ami lekösse a figyelmemet. Talán az a kurva légy! Ott az ablaküvegen, ahogy tutira veszem hogy most szarja össze épp.
És ekkor üt valami szöget a fejembe.

Előre nézek, Grid elől valamit nagyon magyaráz. Kimutatások és részvételek, kiadások és bekerülési költségek, egy tábla, rajta lapozható iratok, én meg véletlen egyenest véve, felemelem a seggemet, csak hogy a zsebembe csúsztatva a kezemet, kihalásszam azt a tökúj mobilt.
Grid még a folyosón juttatta át nekem. Vagy inkább vágta hozzám, valamiféle.. "Ha már annyi nincs benned hogy ébresztést kérj, legalább ezt a szart állítsd be!" szöveggel.
Nem hat meg. Ahogy semmi se, viszont egy dolog helyette meghat.
A mobil nem prüntyög. Az az első hogy lecsendesítem, és már szorgalmas ujjakkal gépelem is bele a következőket.

"Ha két órán belül nem érek vissza, kidöglöttem." és pont. Vigyorgó fejecske, a számot memorizáltam még az este, az enyém meg.. tökugyanaz mint ami ott fekszik a fal mellett. Mert ez egy szééép-úúúj-vilááág...

És KÜLDÉS!

Egy kóbor mosollyal is megküldve...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimePént. Szept. 25, 2015 7:44 pm

- Nálad az anyag, mádörfákör… Yeah. Nálad meg a lóvé… Biccs! Höhöhöhö! – egész jól elbeszélgetek magammal az anyag fölött, mint díler és vevője.
Valamiért már nem érdekel hogyan fogom kidumálni Ville előtt, hogy belebasztam a cuccába. Belapátolom a kokót a zacsiba. Nincs kedvem kivadászni belőle a szöszöket meg a hajszálakat. Lehet, hogy Ville észre sem veszi.
Felkelek a padlóról, és két tenyeremet beletörlöm a fekete gatyámba. A combomon fehér foltok maradnak. Húúú! Bűnöző lettem! Egy törvényen kívüli! Azért arra van még eszem, hogy ilyenkor parázni illik.
A zacskót az éjjeliszekrényre dobom, aztán sietve visszacimbálom a sötételőfüggönyt az ablakra. Bárki beláthat és felnyomhat a rendőröknek. Azt mondják, a sitten pocsék a koszt. Tényleg csak ez aggaszt.
Hopp! Kaja! Erről jut eszembe…
Kirobogok a nappaliba, ahol a reggelimet hagytam. Erre csipogni kezd a telóm az asztal szélén. Felkapom, és már nézem is, hogy mi az, ki az. SMS. És azt írja Ville-től. Gondolkodóba esek. De hát ez hogy??? Gyanakodva hátrapillantok a vállam fölött. A telója még mindig ott lapít a földön. Valaki tuti szivat. Azért elolvasom mit ír: "Ha két órán belül nem érek vissza, kidöglöttem."
Hoppálé! Ez tényleg Ville lesz! De még mindig nem vágom hogyan csinálja. Megvakargatom a szemöldökömet. Hogy 2 óra??? Ne mááár! Nekiállok választ pötyögni.
„Tettttudtad,hogy ezua hintőpor a zacsiban egészjúó? Haggyak nekeddis főnök? Cuppcupp nyallifalli piszipuszi”
Küldés.
És most, hogy ezzel megvagyok, várom, csipogjon mögöttem a telefon a földön, de kussol.
Erre a hátsózsebembe süllyesztem a készülékem, majd fogok két szelet kalácsot, jóóól megkenem vajjal és eper jam-mel, aztán visszaporzok a hálóba. Felszökkenek az ágy tetejére a TV-vel szembe. Valami csajos klipet nyomatnak. Vadul ugrálni kezdek a zene ritmusára, mindkét kezemben kaja. Hol az egyiket tömöm a bucimba, hol a másikat, miközben teli szájjal éneklem a dalszöveget a travikkal.
Bitch didn’t care less. (Boop, Boop, Boop) Bath salts for breakfast. (Boop, Boop, Boop) What rhymes with breakfast… (Boop, Boop) aaahaaahaaaa I don’t know (That’s fucked up)
A matrac rugózva dobál, a hajam meg viharosan lobog az arcom körül. Ha nem a levegőben gyűröm a kaját a képembe, akkor az ágyon széles terpeszben nyomatom a seggriszát, és úgy falom közben a lekváros kalácsomat. Valószínűleg teljesen összekentem vele az arcomat, és úgy festhetek, mint az a hasított vigyorú Joker.
Amikor felszabadul az egyik kezem, feltornázom a hangerőt a TV-én, csakhogy jobb legyen a hangulat. A távkapcsolót az összeugrált paplan gyűrődései közé vágom. Az is röpköd, ahogy pattogok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimePént. Szept. 25, 2015 8:11 pm

Várok. Kitartóan, és mert nem tehetek mást. A kezemben szorongatom a mobilt, szigorúan az asztal alatt, és a beeső időközben ezeket a férgeket figyelem. Pénzemberek... Mindegyik ugyanolyan, mintha copy-paste-el illesztették volna be.
Unott pofa, kattogó fogaskerekek. Ez látszik a szemeikben, ahogy Grid-nél is, csak neki sokkal erősebbek azok a dollárjelek...
Megszívom az orromat, de máris érkezik a válaszom.
Legalábbis a telefonom rezeg, én meg mindjárt nyomkodok, olvasom a szöveget és...

...ráncolom a szemöldököm, először nem értem. Elsőre. Aztáááán... valahogy hirtelen kattan a dolog, két.. számadat között, ahogy megintcsak elhangzik a nevem és érzem hogy mindenki engem néz.
De nem érdekel.

- Ön is osztja ezt a nézetet, Mr. Wallow!?? - egy idegen hang szól be. Néma csönd, én meg csak másodpercek után vigyorogva kapom oda a fejem.

- Nemtudom! - vigyorgom tovább - És asszem nem is érdekel.... - közlöm mert így van, és hiába a néma csönd, a még mindig figyelő tekintetek, ugyanúgy vigyorogva nyomkodni kezdek.

"Vigyázz azzal Nyuszi, erős anyag!" - és vigyorgom! Még mindig. Képtelen vagyok abbahagyni a vigyorgásomat és egyre inkább húz az az érzés.
EZTDEMEGNÉZNÉM!!!

És KÜLDÉS!

És hogy Grid és a falka mikor koptak le rólam?? Nem érdekel. Őszintén.. az égvilágon semmi nem érdekel, csak az érzés hogy én is ottlegyek vele!
Kurvára odaadnám érte a fél életem!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimePént. Szept. 25, 2015 8:25 pm

Épp bemelegszem a nótázásba, erre zizegni kezd a farom. Azonnal megpördülök a saját tengelyem körül, mert olyan, mintha valaki hátulról csikizne. De nincs ott senki. Mire rájövök, hogy csak a telefonom az. Megint ugyanaz a szám. Ville-é. Nyilván osztódással szaporodik a kütyüje, vagy mi. Azt írja: "Vigyázz azzal Nyuszi, erős anyag!"
Jajnemááár! Ő nem látja de lebiggyed a szám. De csak mert rám tör a heveny bűnbánat. Az ágy tetején állva pötyögök választ, a TV a képembe bömböl.
Jobb lesz színt vallani.
„Véletln kidőt é az islehet, hogy véllletlen beleköptem. Azértösszeszedtem. De nem akartaaam, eskűűű! Ne hariii.”
Mert így betűnként rátapadva a billentyűzetre hatásosabb a kálváriám…
Küldés.
Remélem nem fog rám haragudni. Még nem késő elpucolni a tett helyszínéről. Komolyan megfordul a fejemben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimePént. Szept. 25, 2015 8:48 pm

A röviden beállt csöndet Grid hangja töri meg. Menti a helyzetet, vagy tökömtudja, valahogy pont így fogalmazna, valami olyasmi sejlik fel a háttérben hogy ".. elnézésüket kérem Mr. Wallow nagyon fáradt, kimerítő éjszakája volt, mert.. blablabla..." Ha te azt tudnád te féreg!
Vigyorognék, de nem mert ez jár a fejemben. Sokkal inkább az.. az este amikor egy kis fűtől.. Jajj, remélem nem fog kiugrani az ablakon! Az egész hirtelen csap fejbe. Egyedül.. felügyelet nélkül, gyakorlatlanul.. Pláne nem is tudja hol húzódnak a határok, ezért nagyot nyelve mozdulok meg a székemen.
Szinte leizzadok mire jön a következő üzenet, és úgy nyitom meg mintha az életem múlna rajta!

„Véletln kidőt é az islehet, hogy véllletlen beleköptem. Azértösszeszedtem. De nem akartaaam, eskűűű! Ne hariii.”

Egy újabb vigyor kezdeménye köpi ki magát a képemre, de még idejében korrigálom. Nem a seggfejek érdekelnek.

"FIGYELJ! Csak arra vigyázz hogy ne menj az ablak közelébe..! Oké!?? Megígéred nekem??" - az ujjaim veszettül resztázni kezdenek, de nem mert félek, egyszerűen nem tudom hogyan tovább. Aztán mégis megy tovább a szöveg: "cserébe ha visszaérek valami ISTENIT kapsz!! Oké..?? Valami olyat amitől elalélsz!" hogy kamuzok e?? Valljuk be, elég kreatív vagyok ha arról van szó, de nem árt meg ha egy kis túlzással élek! Csak a biztonság kedvéért. - "Szóval csak ne felejtsd el.. NE!!!.. menj az ablak vagy az erkély közelébe!" - bólintok rá pedig semmit nem láthat belőle. - "És ha rámhallgatsz az ajtónkívülre se, de a rácsmögé max majd utánadmegyek! " - már megintvigyorgok. Az ujjaim úgy járnak mint a gép, a végén meg nagyot sóhajtok, pont mielőtt felrántanám a képemet, ránézni az előtérre arrafelé mi a helyzet.
Nem olyan rózsás mint szeretném..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimePént. Szept. 25, 2015 9:24 pm

Megint zizizik a mobilom. Azonnal előkapom. Amíg Ville-vel sms-ezgetek, addig sem arra gondolok, hogy hiánycikk errefelé. A TV-ben szóló zene már nem érdekel.
Hű! Milyen hosszú üzit dobott! Elképedve vonul feljebb mindkét szemöldököm a homlokomra. Nehezen, de fogom a lényeget. Azt hiszem. Meg kell ígérnem, hogy nem megyek sehova…
Már pötyögnek is az ujjaim.
„Nemmegyek. Itt dekkol a rendőrségi helikopter az ablak előtt. O.o Beszarásmilyenhamarrájöttek!”
Majd tisztán valszeg leesik, hogy az csak a Nap, és nem reflektorfény.
A következő sorban Ville lefizetne. Felcsillan a szemem. Naná, hogy lecsapok az ajánlkozására, elvégre kajáról van szó. Az én olvasatom szerint legalábbis.
„ÚÚÚ GYROSZOS GIANT PIZZA RULZ! JÖHET!”
Upsz, erre beugrik az érzés, mintha elfelejtettem volna valamit… Megállnak az ujjaim a kijelzőn. Erősen gondolkodom, mit kellene még írnom. Tudom, hogy valamit akartam… Áh! Megvan!
„Köszönöma reggelit! LUV U :amor:
Tisztán is őszinte lélek vagyok, hát még betépve.
Ezzel katt a küldés gombra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 26, 2015 1:40 am

Nem is tudom mit érzek ezzel kapcsolatban. Olyan rohadtul vegyes minden! Aggódás?? Még soha.. senkiért nem idegeskedtem és ez most valami olyanszerű érzés.
Türelmetlenül kopog öt ujjam az asztalon. A mobil a másik kezemben, forog az ujjaim között az asztallap alatt, aztán az állam a tenyerembe terpesztem és úgy engedem el azt a sóhajt.
És ekkor rezeg már harmadszor is az a szar!

Hirtelen kapok érte! Olyan hirtelen, hogy kis híján kiesik a földre, de még időben korrigálok. Gombok..gombok..gombok.. és OTTVAN!

„Nemmegyek. Itt dekkol a rendőrségi helikopter az ablak előtt. O.o Beszarásmilyenhamarrájöttek!
ÚÚÚ GYROSZOS GIANT PIZZA RULZ! JÖHET!
Köszönöma reggelit! LUV U :amor:


A szöveg kissé értelmetlen, deee....
Rendőrségi helikopter!?? A dolog felvillan a fejemben, de ezzel nemigen jutok dűlőre, viszont ami a tuti, hogy nem terrorista, nem lőnek, szóval ezzel nem lesz gond. A pizza említése már sokkal tényszerűbben hat, szóval lehet belőle valami a jövőre nézve, a reggeli meg...
Elmosolyodok, de nem is igazán tudom a kaja említése vagy az ami utána jön. Elgondolkozok. Talán kéne valamit reagálnom, de mégis mit!??
Felsóhajtok és ekkor emelem fel újra a fejem. A hájas seggfejek némelyike néha rám néz, szinte fintorgó pofával méregetnek, de bekaphatod a faszomat hapsikám!
Vagy inkább mégse.
Az öt ujjam újra megindul az asztalon. Mennék már.. a retekbe, nem is igazán számít az hogy ittvagyok, mégis felállni, és szótlanul itthagyni az egészet, valami azt súgja nem kéne.
És nem biztos hogy Grid az ami megakadályoz benne.

"A pizzát vedd elintézettnek, a reggeli meg remélem ízlett! :)" pötyögöm be a gépbe, és már csúsztatom is a mobilt vissza a helyére, nagyon a seggemben már a mehetnék!

Majd húsz perc telik el. Lehet kevesebb, csak nekem túl hosszúak a várakozással töltött percek, amikor végre úgy tűnik, megszólal az az elbocsájtó szép kis üzenet.

- Rendben van, Mr. Cain. Az előterjesztését elfogadtuk, a véleményeket összesítjük és amint lehet értesítjük az álláspontunkról. - az a vastag tokás biccent rá. Talán pont ő a főnök. - Köszönjük hogy eljöttek, a részleteket megfontoljuk.- az az álszent bájgúnár tekintet és az újabb kényszerű mosoly amivel rám néz. Köpni lenne kedvem. Mégse teszem, egyszerűen csak pattanó az eddigi helyről és irány ki, a szabadság íze!
Még egy ilyenre nem vesz rá!

A folyósora érve már automatikusan rántom újra a mobilt.
Tervem van vele, pizzériát keresek, áldás a net, amikor hirtelen repül meg a mobilom.

Felnézek... először nem fogom mi történt. Grid néz farkasszemet velem, egyenest bele a képembe, nem vidám, nem is szimplán csak mérges, inkább mocskosul dühösen fest!

- Ez most mégis mia.. FASZ!!? - tárom szét a két kezem, értetlenül, az új mobil valahol a földön hever, de eszemben sincs érte menni.

- Csak annyit kértem tőled, hogy EGGY(!!)... kibaszott órára légy normális, hogy ne légy az aki vagy! És még ezt is sikerült elbaszni!! - rövid a szünet, de simán lefogadom hogy van még. És nem is tévedek sokat. - Hát még mindig nem fogtad fel!!? A kurva-kibaszott életbe, a jövőnk múlik ezen, te meg úgy viselkedsz mint egy kibaszott hároméves KÖLYÖK!?? - már üvölt. Engem meg nem hat meg. - Ha egy rohadt.. ÓÓVÓDÁST akartam volna idehozni, elhozom azt a húgyagyú Vespát, de NEM..! Neeeeeem, azt hittem neked több eszed van ennél, azt hittem te legalább már végre réég túlvagy ezen a sok faszságon, erre meg... ! - áll meg végül a szemeimben én meg csak összehúzott pupillákkal figyelem. Ezúttal kurvára igaza van.

- 3 perc múlva kibaszottul legyél a limóban.. - a hangja enged, aztán elindul előre. Én meg.. egy kurva szót se szólok, csak ott állok, még akkor is amikor eltűnik a liftben. Kurvára nincs kedvem utánamenni.

Alig percekkel később Grid már a limuzinban dekkol. Útközben.. csak kiszagolta néhány visítozó csitri merre is a menet, ezért egy újabb sóhajjal karöltve, Simon segítségét kérem, tartsa már vissza ezeket, még ha azért néhány felkarcolt autogram még bele is fér.
Nyílik az ajtó, beszállok és csukódik mögöttem. Nagy a csönd. Grid nem szólal meg, én meg kurvára nem fogok úgy viselkedni mint egy megsértődött gyerek.

- Elbasztam.. Boccs érte. - köpöm előre, de ne várja hogy egy kibaszott percig is a szemébe nézzek.
Mégis úgy néz ki ez elégtétel.

- Baszd meg, Ville, jó lenne ha gondolkoznál végre! - néz felém, én meg még mindig nem nézek a szemeibe. - Ezt az egészet.. kibaszottul értetek csinálom! Van róla fogalmad mi minden van a háttérben amíg te csak lazán feltolod a segged a színpadon?? - költői kérdések. Mégse megyek bele. - Ezt az egészet.. kibaszottul nem értem csinálod, ÉRTÜK(!!) csinálod! Fogtad!?? - fordulok ekkor felé, de csak félerővel - Gregért! A Zsindelyesért és a kölykéért! Té-ért és még azért a seggfej Vespáért is! - talál bele a szemeimbe - Nem beszélve a lányról.. - tér ki az érzékeny részletre - Azt akarod hogy kibaszottul lehúzzuk a rolókat és visszahúzzon a saját földjére?? - ezt kibaszottul nem akarom.

- Szóval úgy gondold meg mikor mit lépsz.. - halkul el a vége és vagy rájött hogy fogtam a lényeget, vagy egyszerűen csak kifogyott belőle, de a következő szavak már a sofőrnek szólnak.

- A Season street-i Virgin Megastore-ba megyünk! - köpi előre, aztán fordul csak vissza hozzám. - Most pedig préselj fel valami mosolyfélét a fejedre. Vagy legalábbis csinálj úgy mint aki életben van! - szövegel és visszafordul előre.

Én meg.. kurvára megteszem. Még akkor is amikor befordulunk a környékre és egy kurvanagy óriásplakát hirdeti, itt.. ma.. Ville Deadman Wallow fog dedikálni.
A lényeg hogy én is tudtam róla...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Szept. 26, 2015 11:57 am

Két perc múlva jön a válasz: "A pizzát szállítom, a reggelit meg egészségedre!"
Elvigyorodom; Oké!
Ha Ville azt mondja szerez egy gyroszos óriáspizzát, az úgy is lesz.
Nem tudom…. Valami azt súgja hátulról, hogy erre már nem kéne válaszolnom. De ugyanakkor az is megfordul a fejemben, hogy felhívjam Ville-t, és megkérdezem hogy van, biztosan örülne neki. Hezitálok a ketyere fölött, lázasan elmélkedek, csörögjek rá, ne csörögjek rá. Végül inkább mégsem tárcsázok, megbeszélem magammal, hogy Ville-nek fontos dolga van. Úgyis nem sokára visszaér. Remélem. A mobilom a paplanon landol.
Odaugrándozok az ágy szélére, leszökkenek róla. A minibárt célzom meg. Kinyitom az ajtaját, és kirámolom belőle a két zacsi sósmogyit. Velük mászok vissza az ágyra, hasra vágódom a TV-vel szemben, aztán megint nyomkodni kezdem a távkapcsolót. Az egyik gyerekcsatornán leragadok Spongyabobnál, miközben tömöm magamba a rágcsát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vé and O. - Call me maybe...    Vé and O. - Call me maybe...  - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Vé and O. - Call me maybe...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» elodie aurora calloway || please call me by my name
» Call me master - James and Minho

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-