KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Amos Goodwin

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Lucas Metz
Lucas Metz

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 24
◮ join date : 2015. Aug. 30.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2015 6:45 pm

Nem szeretek otthon lenni. Otthon, cöh..
Elég szép kifejezés! Lakhely inkább. Csak aludni, enni és...csak ezekért járok "haza". Megöl az unalom, ezért ha lehetséges nem is vagyok a ház közelében. A munkahelyemen is szívesebben tengetem unalmas napjaim, a sok hülye kis munkakereső egyetemista mellett.
Bár az ősz beköszöntével ők is eltűnnek. A rádió állomáson immáron körülbelül öten leszünk. Én még mindig a CD-ket válogatom és ellenőrzöm, hogy minden oké-e. Tudjátok mi a legjobb ebben a munkában?
A kurva nagy csend! Az bassza meg! Na meg a pénz...
A legutóbbi fizuból végre tellett egy egész jó kis kabátra, így a leopárd mintást szépen elraktam és helyette egy sötét bőrkabátot szerváltam.
És ma is, meló után abban flangálok. A számban egy cigi virítt, a dzseki lazán ellóg rajtam, a kezemben pedig egy üveg ásványvízzel járkálok. Utóbbi talán az egyetlen ami nem illik bele a képbe, de kit érdekel?
Az egyik bolt kirakata előtt megállva, a szegény ember tükrét használva méregetem a saját képemet. A kócos fekete haj alatt, sápadt fehér arc virítt. A vékony metszésű, zöldes-barnás szemek a zavart kölyök fényét tükrözik. A vékony testet a bőrkabát és az alatta lévő sötétzöld póló jól rejti.
Totál lököttnek tűnök ahogy magamat bámulom a kirakatba, mert páran megbámulnak. De kit érdekel? Egy kicsit mind őrültek vagyunk nem, bassza meg?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Elizabeth Jensen
Elizabeth Jensen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 26
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 37
◮ join date : 2015. Jan. 01.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2015 8:24 pm

Újra itt vagyok, újra Las Vegas csillivilli utcáit koptatom. égcsak macskám sincs, hogy otthon maradjak... Pedig mennyire szeretem a kis pamacsokat. Még az is lehet, hogy beszerzek ma valamit, s már előre látom kedves testvérem fejét, amikor szembesül vele, hogy igen... a kedves, csinos, okos, aranyos, elbűvölő, bájos, utánozhatatlan, fantasztikus és überelhettlen kishugocskája megint állatkertet csinál a házból. Szóval csak úgy bolyongok. Abból általában nem szoktam szarul kijönni.
Persze azért, hogy biztos legyek a dologban, otthon, indulás előtt eltoltam egy joyát, csak hogy biztos ne unatkozzak út közben. Persze szigorúan csak napszemüvegben. Farmer, tornacsuka, trikó, bőrjakó, fekete kalap na meg persze két doboz cigi. Az kelleni fog.

Már egynéhány helyen megfordultam, és már a fű hatása is kiment a szervezetemből, így a séta sem volt már olyan mókás. A néha felbukkanó, cilinderüket megemelő, valószínűleg nem ebben a században elhunyt mukikat leszámítva, azok jópofák voltak.
Újra a cigimért nyúlok, majd a gyújtómért.
- Bassza meg! - nyilvánulok meg újfent igen nőies stílusomban, amikor realizálódik bennem, hogy kurvára kirántottam valahol azt a szart. Jó, Vegasban vagyok, emberek mindenfelé, de én nem megyek oda akárkihez. Hülyén hangzik, de ez van. Napszemüvegem mögött lassú séta közben eléggé erőteljesen zoomolok, hogy ki lesz az áldozatom. Vagy két sarkot caplattam és semmi. Már majdnem a földhöz vágtam az egész doboz cigit, meg magamat is, amikor megláttam egy kirakat előtt álldogáló, nem mindennapinak kinéző fazont.

- Megvagy! - mormogom magamnak, s hosszúra nyúlt léptekkel közeledem a faszi felé. Legalábbis én faszinak gondolom. Aztán ki tudja, mit rejteget a kabátkája alatt. Mosolyogva mellészökkenek, s felteszem neki az évezred kérdését, ami nyilvánvaló volt a szájából kifityegő cigit látva:

- Szia kedves idegen, aki egy fehérnemű üzlet kirakatában stíröli magát mint valami ratyi suhanc! Tudsz nekem adni tüzet? - Most jó fej voltam, nem? Vagy nem? Pedig én ilyenkor jó fej vagyok.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lucas Metz
Lucas Metz

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 24
◮ join date : 2015. Aug. 30.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2015 8:48 pm

Mióta festek ilyen szarul? Rééémes!
Azt hittem kölyök pofám van, de már enyhe borosta lengedezik az államon. Na jó, ez pont tetszik.
De atyaég!
Vegasban vagyok és ilyen sápadt pofával élek? Barlang lakó kretén, kimozdulatlan állat...van ilyen szó? Nem érdekel. Borzasztóan festek!
Mellettem csivitelő hangot hallok és egy pillanatra magam mellé bámulok.
Áh, azok a rohadt madarak! Ja nem!
Egy lány áll mellettem. Na, még mázli, hogy nem hallotta a gondolataim.
Rövid ideig méregetem majd feltartottam a mutatóujjam.
- Egy pillanat... - dünnyögöm.
Hol is tartottam? Ja megvan! Milyen szarul festek! Baszkikám! Elképesztő! Mint valami elcseszett ecset.
Mikor megunom a saját méregetésemet, odafordulok a lányhoz és a zsebemből előkapva adom oda a gyújtómat. De nem akárhogy. A kezét lassan megfogom (már ha engedi) és a tenyerébe adom az apró tárgyat.
- Parancsolj, kedves idegen! Amúgy udvariatlanság napszemüvegben beszélgetni, legalább is nekem így tanították!
Árgh, mit baszogatod Luc? Hisz, te magad is néha képes vagy betépve beszélgetni mással! Már amikor nagy ritkán unalmadban betépsz.
Apropó betépés!
Mintha gyenge fű illat csapná meg az orrom, ami miatt akaratlanul széles mosoly ül ki a képemre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Elizabeth Jensen
Elizabeth Jensen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 26
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 37
◮ join date : 2015. Jan. 01.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2015 9:13 pm

Komolyan mondom, azt hittem, kiborulok, amikor végre rám nézve dünnyögött valamit, majd pofátlanul visszafordult a tükörképéhez. Mégiscsak rossz embert csíptem nyakon? De nem, ennyire nem romolhattam el. Én nem értem. Aztán amikor már tényleg kezdeném elveszteni az emberiségbe vetett utolsó morzsatöredéknyi kis hitemet is megfogta a kezem. Na jó, mégiscsak furcsa pofát találtam magamnak - nyugodtam meg. Persze a lassú, kimért mozdulata azt hittem az őrületbe kerget... Add már ide azt a nyomorult gyújtót!

- Köszönöm! - törik ki belőlem a hála. Aaah, nikotin, NIKOTIN! Nem mintha nem ezelőtt úgy 20 perccel történt volna az az eset, hogy eldobtam az előzőt. De mindegy, ez továbbra is családi ártalom.
- Tudod, kedves idegen, ha leveszem a napszemüvegem és belenézel a szemembe, elájulsz gyönyörűséges fényétől. De bocs, hogy meg akarlak óvni az ilyesfajta dolgoktól - ejtek meg egy bájos mosolyt is.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lucas Metz
Lucas Metz

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 24
◮ join date : 2015. Aug. 30.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2015 6:20 am

Na most már biztos lököttnek tűnök. Pedig ez esetben csak teszem az eszem, kicsit jó húzni a lány agyát. Még egy röhögés is kis híján kitör belőlem, de ezt nyugodt mosollyal elmorzsolom.
Ne szívasd már szegényt!
...
De még egy picit! Hadd higgye, hogy lökött vagyok! Bár elnézve a reakcióit, jól tűri! Ez tetszik! Nagyon!
- Hát szívesen. - motyogom.
Ennyire örülni egy nyamvadt öngyuszinak! Hogy is mondta az a figura a tévében?
"A dohányzás rossz, érteeem?"
A függőség rosszabb. Márpedig mikor az előttem álló lány meggyújtja abban a kis csinos szájában lévő cigit, magam is a nikotin után vágyódom. Alig dobtam el az első csikket, mindjárt kész a második. A zsebemből előkapok egy magam gyártotta cigit majd a jobb kabátzsebemből előhúzok egy gyújtóst.
- Egy tartalék mindig kell. - jelentem ki csak úgy.
Ez a gyuszi jobban tetszik. Fémből van, súlya van és aranyszínű. Csiini!
A mondatra, ami azon a csini szájon keresztül jött, rögtön felkapom a fejem és akaratlanul is elnevetem magam. A cigit jóhiszeműen előtte kiveszem majd egy széles mosoly követően, kicsit lejjebb hajolok, hogy egy szinten legyek vele.
Kicsit elszomorít a tény, hogy nem kell sokat hajolnom. Épp csak előrébb hajolok.
- Tégy próbára, Szépszemű!
Ha valóban olyan szép a szeme, ajánlom az ájulás biztos százalékát!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Elizabeth Jensen
Elizabeth Jensen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 26
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 37
◮ join date : 2015. Jan. 01.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2015 8:17 pm

Jogos a fütty. Teljes mértékig igaza van, amikor ő is rágyújtva közli velem ezt a tartalék dolgot. És szokott is nálam lenni. A táskámban. Ami persze most miért is lenne nálam?! Na meg abban is megtalálni bármit. Pff.

Tüdőm mélyén szövődő kis rákocskáim megmentőjét eddig viszont még nem sikerült igazándiból megvizsgálnom. Ellenben most, ahogy azt a fémgyújtót forgatta hosszú ujjai között... Az öltözködése és a kacsója alapján bizton állítanám, hogy zenészbe botlottam. Azok ennyire eszehagyottak. Bár mindenkinek van valami tikkje. Neki ezek szerint a külseje. Ami egyébként számomra roppant szimpatikus így elsőre. Nem szeretem a tucatembereket.

- Tehát nem féled a halált, kedves idegen... - veszek egy mély lélegzetet, majd szinte teljesen az arcába fújom a füstöt. Ez még akár egy elcseszett film jelenetébe is beillene.
- Akkor legyen meg a Te akaratod, csak úgy mint az imádságokban az Úré - azzal igazítok egy cseppet a kalpagomon, csak úgy egy hangyányit, mintha ez oly sokat számítana, s lassan, megfontolt mozdulattal leemelem a szemüvegemet, s igyekszem elővenni a legcukibb tekintetemet. És most én érzem magamat idiótának, hisz általában az utálok mindenkit és te is jobb lenne ha megdöglenél a picsába nézésem van aktiválva. Ez tőlem kicsit távol áll.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lucas Metz
Lucas Metz

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 24
◮ join date : 2015. Aug. 30.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2015 8:29 pm

Drámaian a mellkasomra csapom az öklömet.
- Vérem és halálom, a hölgy szeméért! - jelentem ki amolyan Sir Lancelott hangon.
Egy pillanat! Milyen az a Lancelot hang? Egyszerű a válasz: mind egy köcsögé! Zengő, köcsög hangon szólalok meg egyszóval.
Márpedig nekem nem szokásom ilyet csinálnom.
A füst ami az arcomba csapódik, nem dermeszt meg. Válaszképen egy karikát fújok a lány feje fölé. Én nem akarom az arcába, hadd maradjon meg csak nekem a tökös csávó szerepe! Az atrakció után a legcsábosabb (amicsoda???) vigyoromat veszem elő és még rá is kaccsintok.
Kíváncsian lesem a két szempárt ami előbújik a sötét lencsék mögül. Az enyéim belefúródnak az övébe. Akaratlanul is kicsúszik belőlem egy sóhaj.
Rövid csend után elismerően bólintok.
- Akkor most elájulhatok?
Egy kicsit tényleg elgyengül egy pillanatra a lábam. A percnyi zavaromat végül egy egyszerű mondattal oldom meg.
- Ahonnan én származom, ott szokás is bemutatkozni egy lánynak, akinek a szemeitől el kell ájulnom.
Szép lassan megfogom a kezét és bemutatkozok.
- Lucas vagyok, Szépszemű!
Ha én nő lennék, most beájulnék a saját szövegemtől az biztos! Dr. Egó már kopogtat a koponyámban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Elizabeth Jensen
Elizabeth Jensen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 26
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 37
◮ join date : 2015. Jan. 01.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2015 9:03 pm

Akkor most én egy angyal vagyok! - közlöm magammal gondolatban, ahogy a füstkarika a fejem fölé tekergőzött. Csak mondjuk kicsit vízszintben kéne feküdnie, na mindegy. Nem vethetem a szemére, ő legalább ilyet is tud, én meg lófaszt se. De azért vicces pofa.

- Teljesen nyugodt szívvel, de előre szólok, hogy kemény a beton és rám esni pedig nem ér! - figyelmeztetem őt viccesen, miközben a napszemüvegemet nagy nehezen begyürkézem a kabátom zsebébe. Aztán már valahogy a kezemet fogja. Na persze nem úgy. De én nem finomkodom úgy mint ő. Alapjáraton kiborítanak a nők, amikor kezet fognak. Baszki, nem szart akarok a kezedbe kenni, ne úgy fogd már meg a kezem, mint egy leprást! Szóval ebből kifolyólag én olyan határozottan fogok kezet. Egy kicsit talán pasisan.

- Farrah Elizabeth Jensen, de szólíts csak Effy-nek. Vagy ahogy jól esik - mosolyodom el egy halvány hangyafasznyit. Ha most ő azt hiszi, hogy nagy jampi a bókjaival, akkor higgye. Én nem vagyok az a fajta lány, akinek ez lételem. Soha nem is voltam.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lucas Metz
Lucas Metz

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 24
◮ join date : 2015. Aug. 30.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2015 9:20 pm

Okés, ész érveket hoz fel én pedig rögtön kizökkenek a romantikus stílusból. A képemre újra visszaül a laza vigyor és egyetértően bólintok.
- Oké, akkor ájulás kilőve. Bár ha nehéz nem is, de elég csontos vagyok. Meg parasztság csajokra csak úgy ráesni, nem?
Vajon ezen most hangosan gondolkodok avagy nem? Abból kiindulva, hogy hangokat küldök ki magamból és mozog a szám, illetve látom a lány reakcióit, választ ad a kérdésre.
Nagyon is hangosan mondtam ki a gondolataim.
Mivel látom, hogy a nyálas felemmel nem érek el semmit, ténylegesen visszatérek a laza formámhoz és vissza veszek a nyálgép verzióból.
- Oké, szóval Effy. Nem rossz, legalább is a Lucnál jobb.
Igen, jobban hangzik mint a Luc.
Gyors korty az ásványvízből, a száj kiszáradása nem vicc. Majd újabb tiarát fújok Effy fölé. Aztán visszatérek a lányhoz való beszélgetéshez.
- És mi újság feléd? Mi sodrott Las Vegasba?
Engem a pia. De véletlenül vooo...
Hogy lehet véletlenül?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Elizabeth Jensen
Elizabeth Jensen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 26
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 37
◮ join date : 2015. Jan. 01.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2015 10:03 pm

Meglepődve fogadtam, hogy vééégre van egy ember, aki nem faggatózik, hogy miért pont Effy. Amire persze értelmes választ én sem tudok adni, de a kérdésem általában valami: Miért, mi legyen Lizzie? - szokott lenni. Aztán persze itt meg is történik a lebunkózás és társai aztán huss, vége is a társalgásnak. Na, ez most pont nem így történik!

- Ásványvíz? - lepődöm meg, de nagyjából úgy hangozhatott, mintha azt kérdeztem volna, hogy sósavat iszik-e. Pedig nem vagyok én sem alkoholista, de a víz... a víz fürdésre van! Majd a kezdeti meglepettségem után igyekszem válaszolni is a kérdésére és jól nevelt kislány módjára nem összevissza tekintgetve, hanem valami szemkontaktusszerűt kiépítve, ami igen nehéz volt, mert a karikák mindig el akarták lopni a figyelmemet.

- A sodrás enyhe kifejezés, ha azt nézem, hogy Brit honból kerültem ide - nevetek fel. - Amúgy a bátyámmal jöttem, mert ez jó hely, ez jó nekem, és ez jó neki is és az egész világ működésének, hogy mi itt vagyunk. De legfőképpen a Vegasban élő hangyák szaporodására van nagy hatással. - zárom le mondókámat. Azt mégsem mondhatom, hogy anyám félrekúrt és most a bátyám apját jöttünk felkutatni és azért ketten, mert engem nem mert otthon hagyni, mert skizo vagyok.
- És te honnan vándoroltál ide, Lucas? Mert bocsáss meg nekem, de nem pont úgy nézel ki, mint akit ez a város szült. - kíváncsiskodom én is.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lucas Metz
Lucas Metz

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 24
◮ join date : 2015. Aug. 30.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimePént. Szept. 11, 2015 6:57 am

Meglepődve vonom fel a szemöldökömet majd bámulok rá az üvegemre.
- Öhmm... igen? Mi baj vele?
Az üditőtől gyorsan kiszárad a pofám, szóval kösz kihagynám. Vagy pia legyen nálam vagy...tea. Igazi angol (francokat vagyok angol!) létemre imádom a teát. De nem azt a tejszínnel kevert lónyálat, hanem egy igazi normális teát.
De most igazán nem a teáról kéne gondolatmenetet folytatnom, mert a kutyát nem érdekli az efféle értelmetlen baromság.
Szóval vissza Effyhez.
Széles vigyor ül a pofámra.
- Isten Áldja A Királynőt, mi? Ez esetben közös cipőben járunk, mert magam is Angliából jöttem. Csak nem ott születtem.
De lassan szülőhazámnak tekinthetem. Magyarországon csak néhányszor jártam és egyszer voltam átutazóba. Szépnek szép ország, de hosszútávon nem akartam maradni. Bár ehhez talán csak a személyiségemnek van közé, mivel nem tudok megülni a picsámon.
Az hogy a bátyjával utazott ide jól hangzik. Széles vigyorral biccentek.
- Ez jól hangzik. Ketten a világ a ellen!
Én személy szerint egyke vagyok, szóval nincs bátyám akivel eljöhettem ide. Ha lenne, bizonyára azt mondaná:"Luc, te paraszt! Vonszold vissza a ványadt valagadat Angliába vagy legalább Hollywoodba!!"
- Legutóbb Hollywoodban laktam, de aztáán...
Bebasztál mint az állat, valld csak be.
-...egy-két okból ide jöttem. Ha nem is volt betervezve, azért kellemes csalódás itt lenni.
Végtében is tényleg az.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Elizabeth Jensen
Elizabeth Jensen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 26
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 37
◮ join date : 2015. Jan. 01.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimePént. Szept. 11, 2015 9:44 am

A vizes kérdésre inkább nem adtam választ, végül is nem az én dolgom, ki mit iszik. Csak nem szoktam meg ezt a látványt. Ám királynős hozzásfűznivalója újra mosolyra fakasztott.

- Valahogy úgy! - nevetek, s a csikkemben maradt parázzsal meggyújtok egy következő szál cigit. Tudtam én, hogy két dobozra lesz szükségem

- Ó az a csodás takony időjárás... Na, az nem igazán hiányzik - jelentem ki futógondolataimat. - Áhh, nehogy azt hidd, hogy olyan jó buli. Napok óta fingom sincs merre van kedves testvérkém. Bár ez mindig így volt. Hol ő szívódik fel, hol én... De csak ketten vagyunk egymásnak - vonok vállat, majd ha érdekli őt a dolog, akkor úgyis kérdezősködik. Nem kell mindent egyből az orrára kötnöm, csak azért mert adott tüzet.

Beszélgetésünk közben azonban borzasztó módon kellett Lucasra koncentrálnom, mert igen sűrűn jelentek meg szemeim előtt alakok, akiknek persze muszáj volt vagy hozzám érni, vagy valamit szólni. Miért nem hoztam magammal egy kis füvet, vagy valami tabit... hülye picsa!
- Számomra Hollywoodnak sincsen jobb csengése, mint Vegasnak. Nekem ez túl... nem is tudom mi. Idegen tőlem ez az egész amerikás dolog. Vaníliás kóla meg otthon is van... - mondtam, bár az utóbbit fingom nincs, hogy miért mondtam ki, de már mindegy, kint volt. És egyébként meg imádom azt a szart.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lucas Metz
Lucas Metz

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 24
◮ join date : 2015. Aug. 30.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimePént. Szept. 11, 2015 7:20 pm

Én magam is jót nevetek a királynős szövegen és akaratlanul is Rotten szavai jutnak eszembe, abban a bizonyos Sex Pistols számból:
You have no future! You have no future!
Valóban nincs jövőm. Senkinek nincs jövője, mind vakon bolyongunk ebben a kurva világban és zombiként sétálunk a nem létező holnap után.
- Én ez után az igazán nagy meleg után szívesen lennék az esős, cipő beázós és taknyom-nyálom összefolyósan szar idő.
Soha nem volt bajom a hideggel és az esővel. A barátom annak ellenére, hogy durván víz iszonyom van. De az eső az más tészta. Az eső jó.
- Legalább veled van valaki, Effy! Én tök egyedül vagyok Las Vegasba és egy kurva barátom nincsen. - motyogom.
Se testvérek bassza meg, se barátok bassza meg, se bármilyen rokon bassza meg.
Egyedül a világ ellen.
Ez annyira elfancsalítja a pofámat, hogy a saját bagómhoz nyúlok és kihúzom az elsőt. Ha nem szippantok bele egy pillanatra a levegőbe simán elszívom a nyílt utcán az egyetlen füves cigit amit direkt pakoltam félre.
- Hétszentségit! - nyögöm fel. - Ezt későbbre tartogattam!
Azzal gyorsan visszadugom a dobozba és egy saját gyártmányú cigit húzok elő. Gyors klikk-klikk és már szívom is a bagót. Gyors tisztázást azért rendezem Effyvel.
- Te most az előbb nem láttál semmit, oké?
Azzal arc rezzdülés nélkül folytatom vele a beszélgetést.
- Amerika az Amerika. Vagy ahogy a Rammstein énekli:" Mind Amerikában élünk, Amerika csodálatos!"
We're all living in Amerika Amerika ist wunderbar!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Elizabeth Jensen
Elizabeth Jensen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 26
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 37
◮ join date : 2015. Jan. 01.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2015 8:57 am

Hát igen, amikor még a bugyimból is csavarni lehet a vizet, én is gyakran felemlegetem, hogy bezzeg otthon! Bár... nem is tudom. Itt legalább nincsenek olyan ismerősök, akik Tate-re emlékeztetnek, csak persze Tate. Ha olyanja van, hogy megjelenik nekem. Nem is értem, hogy most hol van... Meg itt legalább nem a szegény szerencsétlen Effy vagyok, akinek a pasija öngyilkos lett amíg kómában feküdtem.
nem kicsit kenődöm el a gondolatokra, még egy kisebb gombóc is elkezd alakulni a torkomban, de sikerül legyőzni. Ne nyavajogj Eff! Gondolj a kisnyuszikra meg a zöld fűre...

- Ugyan, Luc! - próbálkozom némi vigasztalással. Annyira elkámpicsorodott az arca csórikámnak. Pedig én nem értem. Egy teljesen normális, jópofa csávóka. Jó, tény és való, Vegas nem feltétlenül a mi fajtánk lelőhelye. - És ne kamuzz, már van egy valami barátszerűséged, ha úgy vesszük, mert csak tűzért jöttem, erre már vagy egy fél órája biztosan itt csacsorászunk mindenféléről. - mutatok rá a dologra.

- Hét persze, hogy nem! Miért, történt valami? - nevetek az eseten. Ő legalább felkészült, nem úgy mint most én. Ma abszolút szét vagyok esve, pedig nálam is szokott lenni mindenféle jóság. Hirtelen egyébként összefutott a nyál a számban, de csöndben maradtam. Ó azok a szép emlékek... Iskolai második emelet, fiú wc... gomolygó füst,hirtelen mosolygós arcok, összeszűkült pirosas szemek... Egyből jobban teltek az unalmas órák. Hiányzik.

Gondolataimból újfent Lucas pajkos hangja ébreszt, mikor a zenéről kezd el beszélni. Helyben vagyunk! Ebben otthon vagyok!
- Nos igen, a jó öreg Rammsteinék nótája amióta idejöttem mindig a fülemben cseng - mosolyodom el, s hirtelen eszembe jutott, hogy mennyire kibaszott módon vágyódom már egy jó kis zúzós koncertre. Az a légkör! Édes faszom, na az! Az az én világom, szex drog pia és rock n roll!
- Tényleg, nem tudsz valami faszányos koncertről a környéken, vagy úgy általánosságban most esedékes rocker összeröffenésről?



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lucas Metz
Lucas Metz

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 24
◮ join date : 2015. Aug. 30.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2015 6:08 pm

- Fél órája beszélgetünk és már barátodnak tekintesz? - nézek rá döbbenten aztán szélesen elvigyorodok. - Akkor köszönöm.
.Erős túlzás, hogy nincsenek barátaim, mert végül is ott vannak Wyldék és a többiek. Bár ők csak alkalmi zenész társak. Meg azt hiszem October Soininent is annak tekinthetem, tekintve a tőle kapott gitáromat. Persze ezt is azután kaptam meg, miután segítettem neki visszaszerezni az övét.
- Lásd, hogy milyen jó fej vagyok a barátaimmal, talán az az előző "dolog" amit nem láttál, nem hallottál, talán már nem fogja sokáig nehezíteni a zsebemet.
Ha elkezd ellenkezni, hogy:"Ugyan, Luc! Én nem olyan lány vagyok!" Akkor tuti kiröhögöm. Az enyhe fű illat akkor meglebbentette az orromat, mikor a közelembe ért. És haljak meg, marha kellemes volt. Körülbelül olyan izgalommal töltött el egy pillanatra, mikor belekajáltam egy LSD-s műzlibe.
Csak ne kérdezzetek semmit. Bele volt keverve a cucc.
Megszívom a cigit majd egyetértően bólintok.
- Hát Rammstein az Rammstein. Egyszer olvastam a New Yorkba Postba egy fickó cikkét, ami ekképen írt az énekesről:"Mr.Lindemannak olyan férfias hangja van, hogy a tömegből kiválaszt egy embert és a puszta hangjának erejével szétloccsantja a fejét." Van benne valami igazság.
Az én esetemben nem kellett a hangját használni. Ez esetben rossz értelemben. Az egyik koncertjükön amin voltam, a díszlet egy része lángra kapott és bedőlt a közönség elé. Az az égő szar majdnem agyonütött.
A kérdésre zavartan vakarom meg a fejem.
- Hááát...ha adsz egy gitárt tartok neked koncertet. - nevetem el magam kínomban. - Amúgy sajna nem. Van egy nemrég épült romkocsma itt a környéken ott néha ilyen amatőr bandák fellépnek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Elizabeth Jensen
Elizabeth Jensen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 26
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 37
◮ join date : 2015. Jan. 01.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2015 5:55 pm

Kérdése teljesen jogos, hisz csak fél óra. Bár az oviban, suliban, munkahelyen sem kell több idő ahhoz, hogy eldöntsük, valaki szimpatikus avagy sem.

- Hátt... sok barátom nekem sincs a környéken és te elég lököttnek nézel ki ahhoz, hogy valami olyasmi legyél - rántok vállat mosolyogva. Idióta vagyok, nagyszájú és bunkó. Soha nem volt sok barátom. - Ó... hát... szíved joga kivel mit osztasz meg - lepődöm meg egyből kijelentésén. Na nem mintha én olyan smucig ember lennék. Általában ha van nálam, mindig megkínálom a másikat.

Újabb nevetés hagyja el számat, ahogy hallgatom a kis sztoriját. Szó mi szó, elég szerencsétlen flótásnak tűnik ahhoz, hogy ne ez legyen az egyetlen ilyen sztorija. Persze inkább nem firtattam a dolgot. Nem mintha nekem olyan hatalmas mázlim lenne az élettel.

- Jó, de az mégsem ugyan az. Nekem a tömeg hiányzik, a hangzavar, az extázis - magyarázom áhítattal. - A pogó, a torokszakadásig üvöltés, amikor már érzed, hogy dülled a szemed és dagadnak az ereid a nyakadon, a fájdalom, a kék-zöld foltok - folytatom átéléssel. Ó hogy bassza meg, mennyire imádom én azt. Pedig tömegiszonyom van. Tudom, tudom, szarul vagyok összerakva, ez már nem meglepő.

- Szóval érted, miről beszélek... Nem maga a zene hiányzik, mert teli van a lakás hangszerrel, mindketten zenélünk... de az más.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lucas Metz
Lucas Metz

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 24
◮ join date : 2015. Aug. 30.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2015 7:49 pm

- Ez bájos. - vigyorodok el mikor kijelenti, hogy lökött vagyok. - És még csak nem is erőlködtem.
Ha igazán bedobom magam akkor tudok aztán igazán marha lenni. Az egyik pillanatban még nyugisan sétálok, aztán hozzám hasonló idióták közé kerülök és a következő percben a karjaimat széttárva üvöltöm, hogy:"Szellem vagyok, Sze-sze szellem!"
Bár ez inkább tudható be a fűnek.
- Mivel ritkán szokásom egy ilyen blázt egyedül elszívnom, visszautasíthatatlan ajánlatot tettem, Effy! Egy magamfajta jóképű..khmm...szóval egy magamfajta illedelmesen udvariasan negédes faszinak, nem ajánlott nemet mondani.
A fogalmazásom olyan mint egy lyukas koton körülbelül, de sokan vevők az ilyen dumára. Kicsodák? A magamfajták például.
- Az utolsó ilyen bulim, Rudy Romkocsmájában volt. Nemrég nyílt a hely, innen körülbelül két-három sarokra. Amatőr bandák szoktak fellépni, ezáltal egész fasza kis hangulatot teremtenek.
Na igen, a legutolsó buli is jó volt. Aztán egy repülő ackás bakancs betaláta a jobb oldali bordáim. Pár sípoló levegővétel után aztán leültem az egyik asztalnál, ahol viszont nagyon lelkesen tomboltam...nagyjából sehogy. A saját tüdőmet se találtam meg, nemhogy a buli kedvem. Mentségére szóljon a bakancsnak, hogy a gazdája pár perccel később megjelent (egy baszomnagy medve volt az ürge) és sürő bocsánatkérés után meghívott egy sörre.
- Ja, értem. Otthon nekem se szokásom széttörni a Gibsonomat. - vigyorodok el.
Ez utóbbi izom mozgatás fájdalmasan érint. Az ajkaim lassan cserepesek, az ásványvizem pedig elfogyott.
- Figyelj, Effy! Meg mondom a frankót, hogy lassan porrá sülök itt az utcán. Nem bánod, ha meghívlak valami lőrére?
Igen, Luc, így szokás egy csajt meginvitálni valami...lőrére?
Hmm...
Ja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Elizabeth Jensen
Elizabeth Jensen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 26
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 37
◮ join date : 2015. Jan. 01.

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2015 8:13 pm

Mosolyogva hallgatom Lucast, de a szellemes elszólásánál igencsak kellett uralkodnom az arcomon meg úgy általánosságban mindenemen, hogy ne legyen gubanc a dologból. Nem akarom az orrára kötni. Egyébként is, milyen szar ismerkedős duma lenne már: Hali, Effy vagyok, skizofrén, látom a szellemeket, akarsz a játszópajtim lenni?

-Nem utasítalak én vissza, nem olyan családból származom - nevetek már újra a hülyeségén. - És egyébként is tiltja a vallásom, hogy az ilyen dolgokra nemet mondjak - fűzöm még hozzá hirtelen komoly arccal. Persze nyilván ő sem hülye, az enyhén vöröskés szemeim az első pillanatban elárultak, ha az engem körüllengő szag nem lett volna nyilvánvaló.

Kedvességem és együttérzésem újfent megnyilvánult, amikor sztorija hallatán röhögésben törtem ki.
- Oké, most már bátran kijelentem, nem csak lökött vagy, hanem oltári szerencsétlen is, gratulálok! - igyekszem némileg normalizálni magam, s nem megfulladni a röhögéstől. Bár én csak fogjam be a számat, engem egy kibaszott erősítő sütött ki majdnem végleg.- Viszont akkor köszi a tippet, igazán felizgattál e téren most - mondom a kocsmával kapcsolatban, majd egy éles váltás és az agyamnak kell pár másodperc bootolási idő, mire képes vagyok válaszolni.

- Persze, igyunk valami lónyálat, ha már ilyen szépen invitáltál, meg ha már így egymáshoz kerültünk... vagy mi. - Effy és a kommunikáció. Nem megy ez a mondatalkotás nekem. Válaszom után pedig úgy döntöttem, rábízom magam, elvégre ő hívott meg, menjünk ahová ő akar. - Esetleg valami konkrét úticél? Vagy csak induljunk meg és beesünk valami szipiszupi pont nekünk való helyre?



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth   Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dead Memories In My Heart - Luc&Elizabeth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elizabeth Wang
» Elizabeth O'Brien
» Deep in your...heart.
» Heart of Europe
» • • Winter Elizabeth Wythe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Belváros-