KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Rock with U! Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Rock with U! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Rock with U! Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Rock with U! Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Rock with U! Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Rock with U! Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Rock with U! Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Rock with U! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Rock with U! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rock with U!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ricky L. Spencer
Ricky L. Spencer

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 9
◮ join date : 2015. Sep. 02.

Rock with U! Empty
TémanyitásTárgy: Rock with U!   Rock with U! Icon_minitimeSzomb. Szept. 26, 2015 5:44 pm



A zenével együtt énekelek, néha ütögetem a kormányt is, persze, nem állatul, csak meglegyen a ritmus. Jó ideje már a földútról is letértem, és nagyon vagány fotókat készítettem már. Csúcs hely, a napfény változásai állat. Otthon csak két fajtát tudok készíteni: a rét ködös időben, a rét esős időben. Ja, néha besikkad egy-egy napos is, de akkor Kánaán van. Itt már voltam éjszakai égbolt fotózáson is, és tervezek újabbat is, azt viszont tapasztalt túrázóval. Nappal már eligazodok egyedül is.
A műszerfalra tekintek, egy pillanat után megakad rajta a szemem.
- Most már tudom, hogy nem azért tekertem le az ablakot. – a dög melegben a kondit nem tekertem annyira le, elvégre ki-kimászok fotózni a kocsi tetejére állva. Kézifékkel állok meg és kiszállok, kiszedem a csomagtartóból a fék olajat. A motorház tető előtt azonban megállok. Nem stimmel, a hűtővíz előbb döglene be. Add, hogy nem ...
Letérdepelek, majd letenyerelek és lenézek a kocsi alá.
- Hogy a rohadt büdös állat. – ezzel semerre se megyek, a kézifék is elég necces volt.
Visszavágom a cuccot a csomagtartóba és kiveszem a hátizsákom, majd kiveszem a kocsi kulcsot és a kamerát, a széles karimájú kalapot is kikapom. Kiválóan árnyékol fotózáshoz.
Körbenézek, majd visszafelé indulok. Minden épeszű ezt tenné.
Pár órával később már nem gondolom logikusnak, pedig tudom, hogy jó irányba mentem. Az elején még élveztem, hogy milyen király képeket készítettem. Kezd kiütni a meleg, de az út mentén emlékeztem egy kis bodegára, ahol lehetett kajálni és inni. Inni. Lekapom a hátizsákot és kinyitom, a korábban kezemben fogott italt már megittam és a hátizsákba tettem egy nagy palackkal. Vagy nem? Mi az, hogy nem?! A bódéban vettem és.... nem raktam be, ott maradt a pulton.
- A jó, büdös életbeee!
Na, sietni is kéne, hogy minél előbb ihassak. De az utolsó kortyot már egy órája ittam és rohadt dög meleg van. Így a sietés nagyjából olyan formát öltött már negyedórája, amiben egy csiga is lehagy. Lehagyna, de még az is kiszáradna folyadék nélkül, vagyis még mindig leelőzöm a csigát. A telefont próbáltam korábban is, de ahogy a rádió se akart működni, ezért ment albumzene, úgy a mobil is bemondta az unalmast. És ahogy látom, az iránytű. Meg egy nagy rakás kaki a katonai iránytű, direkt olyat vettem. Hol tartottam?
A gondolkodás már nem megy olyan gördülékenyen, az üresjáratok hossza egyre növekszik, végül a rikító sárga környék, elfehéredik, tompa zúgássá változik minden, és olyan kellemesen elcsöndesedik minden, ahogy vízszintesbe kerül a fejem a sziklás-homokos talajon. Annyira, hogy még én sem mozdulok. Nem, mintha menne, elvégre aki ájult, az legfeljebb akkor mozog, ha mások mozgatják.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fenrir Vidarr
Fenrir Vidarr

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : A vegas-i sivatag
◮ hozzászólások száma : 6
◮ join date : 2014. Nov. 08.

Rock with U! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rock with U!   Rock with U! Icon_minitimePént. Okt. 02, 2015 12:27 am

Az alig két nappal ezelőtti ritka esőzés elérkezettnek hozta az időt újabb vadászatra. Nem, nem Isten teremtményeit tervezem fektetni kétvállra, sokkal inkább a munka az ami szükségessé tette az alapanyag vadászatot. Hogy miért pont Vegas? Miért a Mojave-sivatag homokká szikkadt földje? Mert itt találod a legjobb alapanyagot. A kő.. ami a legkészségesebb, ami a legbarátságtelibben simul a kézbe, és ami önálló életet él. Nem, nem az orvosok ismérve volt az elsődleges cél... Száraz a klíma, ez igaz. Mégis inkább a Mennyország elérhetősége, a megszabhatatlan határok és szabadság vonzott a letelepedésre, a háborítatlan és a többség által intolerált földrész, ahol önmagát adja az élet. Igen, én hittem benne. És mindmáig nem csalódtam..

Ma.. kigyalogoltam. Nem először történt már ilyen, még ha nem is mentem messze, csak alig néhány óra keletre, csupán hogy újabb kincsre leljek, kőre.. a megfelelőre, hogy életre keltsem a legújabb ötletem.
És nem, nem vagyok ostoba hogy a nyakamban cipeljem, de először mindig gyalog tartottam vizitet.
Napközben őrjítő a hőség, már kellemetlen, de én megszoktam már idekinn a kietlen messzeségben és egy széles karimájú kalap is a segítségemre volt.
Nem játszunk a napsütéssel.. ezt már megtanultam régen, víz.. kés.. tűz, ha netán az éjszaka itt lelne, és mindenre felkészültem. A természet nem volt ellenség többé.. A barátja vagy ha nem ér felkészületlen és áldozat, ha vadul, minden szabályt megtörve törsz be a sűrűbe, és azt hiszed örökké uralhatod.
Meglep.. amikor valaki hirtelen csatlakozik mellettem.

- Caspian.. hiába settenkedsz, úgyis tudom hogy itt vagy. - beszéltem a coyote-nak mögöttem, hisz tudhattam volna hogy úgyis követ. Van egy.. testőröm.. - villant meg fejben nem képesen ellenállni egy feltörekvő mosolynak, ahogy felrémlett a tudat hogyan is szelídült meg napról napra mellettem.
Alapjába véve a saját életét élte. Hol itt-hol ott, szabad bejárással az épületbe – Megint nem bírtad tovább nélkülem? – vigyorodtam el a képre, amikor nem totojázva tovább ott termett a lábamnál és rendületlenül figyelt. - Jól van, akkor tartsd szemmel a terepet. - simítottam rajta végig egyet, de aztán a levegőbe szimatolt és rohanni kezdett.

- Hát ez meg mit talált már megint.. - ráncoltam a szemeimet, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, hol szöcskére vadászott, hol a mongúzokat kergette, hol meg az éjjelente lehúzódó néhány hiúz szaga hagyott nyomot a homokban, és sora azokat fürkészte, most mégis valami más volt a célpont. Egy szikla mögött állt és morgott, és mivel nem volt olyan messze, én is megkerültem hogy lássam mit is rejt az előlem elfedett része.
Nem mondom azt, hogy nem lepődtem meg azon amit láttam..
De elég volt egyetlen perc amíg cselekedni kezdtem.

- Caspian.. menj innen! - utasítottam a nem is annyira ebet, de az meg nemigen engedelmeskedett hisz a hús szaga hús. Ez a vadon törvénye. - Menj innen!! - dobáltam meg néhány kővel, de nem volt okom elgondolkozni rajta a szívére vette e, nem egészen voltam olyan helyzetben.
Kitartó.. De én meg kitartóbb vagyok, ezért amikor sikerült elkergetnem, a még sértetlen férfi elé térdeltem és a válla alá nyúlva fordítottam rajta egyet. Még élt... De alig. - ráncoltam a szemeimet, mire elő a víz a hátizsákból és pofozgatni kezdtem.

- Hé... HÉ! Itt a segítség.. - csorgattam az arcába az üveget, de csak a szükséges néhány cseppet, ez a sivatag, itt nem pazarolhatsz. - Megjött a segítség! - élesztgettem tovább, még két ütést mérve a fejére, de hogy segítség?? Hát azt majd meglátjuk mire is megy velem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ricky L. Spencer
Ricky L. Spencer

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 9
◮ join date : 2015. Sep. 02.

Rock with U! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rock with U!   Rock with U! Icon_minitimePént. Okt. 23, 2015 11:34 pm

Áááhh... vízszintes. De baromi forró a talaj... azt hiszem. Ha csak egy kicsit becsukom a szemem és pihenek, utána már jobb lesz. Árnyék kell. Hallottam már, hogy több napig ki lehet bírni, persze nekem már az első nap ki kell...
Az időérzékelés elveszett, a zúgó sötétségbe furcsa zaj és bökdösés szól bele. Kutttyaaaa!!!! De miért vinnyog fel? Ne menjeeeelll... gazdi! Van gazdija is.... biztos...
Megfordul a világ körülöttem, még csukott szemmel is érzem. Nyűgös leszek hirtelenjében, olyan jó volt úgy! Miért nem hagy békén? Újra csend lesz és nyugalom, visszasüppedek a pihenésbe. Annál inkább sokként ér, ahogy pofozgatni kezdenek, még ha azonnal nem is tudok reagálni, de legalább megrándulok, mintha el szeretném hárítani.  

Víz! Legalábbis csöpög valami az arcomra, a szám felett. Mohón nyalom meg a számat, ráébredt a szervezetem, hogy erre van szüksége, elfeledve az iménti arccsapkodást. Vagy volt egyáltalán? Víz! Még! Kezemmel a víz után kapok, legalábbis amerre sejtem, hogy lehet a forrása. A kereső mozdulatot megakasztja az első ütés, a másodikra vissza, kiterülök, egy időre elsötétítve előttem a világot.
Nagyon rövid idő telik el, mire megint kezdek magamhoz térni és végre kinyitom a szemem.
- Nn...m... történt.. – száraz a szám, beszélni érdekes. – Vizet. – na, ezt még ki tudom nyögni.
Hirtelen ülök fel, azt hiszem, hogy megy és megy, bár meg kell támaszkodnom, mert forogni kezd a világ és zúgni a fejem.
- Vizet! – érthetőbben mondom ki és keresem azt... ő volt aki vizet adott? Meg... a fejemre teszem a kezem, ahová a kokit kaptam. Mindegy, hogy fájt volna-e, úgyis úgy szédülök, mint a fene.
Lassan forognak azok a kerekek, a lassú beindulás után is. A takaréklángon égés már kész supernova-kitörés ehhez képest.
Ha kapok vizet, mohón iszom, amíg el nem veszik tőlem, és remélem, hogy van, mert a pár csepp víz érzete elég erősen bedobta nálam a szomjúság érzetet, elfeledkezve arról, hogy hirtelen sem jó sokat inni. Vagy jó. Nem is tudom. A víz tulajdonosát keresem a résnyire nyitott szemeimen keresztül, nem törődve azzal, hogy saras homokos az arcom, a hajam és a ruhám is, a szám kicserepesedett és a bőröm vörös a forróságtól.

- Teh... ki vagy? Köszi. – de mit is csináltam? A hajamba túrok ösztönösen, ami már poros-kócos, arra áll, amerre neki jó, és nem foglalkozom vele. Megint eltűnik a világ egy pár másodpercre.
- A gépem... – riadok megint a valóságra, tapogatózni kezdek. – Murisan nézel ki. – vigyorodom el, ahogy ránézek, majd újabb filmszakadás, pár percre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fenrir Vidarr
Fenrir Vidarr

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : A vegas-i sivatag
◮ hozzászólások száma : 6
◮ join date : 2014. Nov. 08.

Rock with U! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rock with U!   Rock with U! Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2015 1:35 am

És ÉL! Ez a biztosíték, a keze kapkodóba kezd, nem kell mondania jól tudom hogy inná a vizet, de előbb észhez kell térítenem!
És sikerül is..! Legalábbis motyog valamelyest, én meg ahogy felül, csak egy félmozdulatnyit hátrálok lejjebb, csak mielőtt véletlenszerűen lefejel.

- Tessék! - nyújtom át a palackot ha biztos vagyok benne hogy tökéletesen figyel, és..
.. és várok.
Jórészt arra hogy magába szívja, néma csendben, és amikor megszólal, engedek el csak egy figyelő mosolyt.

- Fenrir vagyok. - részletezem, de még mindig zavart. Összevissza beszél, ezt tökéletesen érzem, és biztos vagyok.. - És talán jobb lenne árnyékba húzódnunk. - emelkedem fel, de csak annyi időre amíg kiderül képes e talpra állni magától, vagy segítsem, de ott az a szikla, nem messze, és ha tökéletesen átnéztem, és nem vár minket megbújt csörgőkígyó a kövek rejtekében, ott talán valami bővebbet is kiszedhetek. Belőle. Az első pont hogy ne hagyjam kétségbeesni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ricky L. Spencer
Ricky L. Spencer

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 9
◮ join date : 2015. Sep. 02.

Rock with U! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rock with U!   Rock with U! Icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2015 10:09 pm

A hirtelen felülés nem sok jót tett, a megkapaszkodás nem megy, ezért félig esésben támasztom meg magam. Eléggé mozog a táj és az alak is. De mintha ember lenne az az alak. Hunyorítok, de a vízigényem felülír mindent.
Mondhatnám, hogy pukkadásig teleiszom magam, de a kiszáradás egyik hátulütője, hogy kis mennyiségű folyadék hirtelen bevitele is tud meglepetést okozni a gyomornak, így amikor érzem, hogy nem kéne többet inni, majdnem úgy adom vissza a palackot, mint akinek visszakívánkozik, amit éppen megivott.
- Fenrir.... – ráfókuszálok, keresve valami viking fegyvert, mert ugye, az olyan név? Vagy milyen...
A pár perces kiiktatás után úgy folytatom, mintha nem is történt volna meg a kiesés.
- Ja, árnyék. – az előbb ültem...
Oldalt forogva megpróbálok feltérdepelni, mire a négylábú képen nyal.
- Én is szeretlek haver, de rágót bevehetnél néhanapján. – csukom be grimasszal a szemem, ahogy érzem a nyelvet. Megvan a gép szíja, összecsukódnak rajtam az ujjaim, aztán megpróbálok feltápászkodni, ami... neeemmmeeeggy.
- Ér a négykézláb mászás? – még billegek, mint aki lakodalmas kutyát akar játszani, végül, ha kapok segítséget, csak felállok, és mázsásnak nem mondható súlyommal, vagy mégis, az éltető árnyékba jutunk, ha kell, akkor ölelgetem a sziklát állva, míg Fenrir átnézi a helybéli lakosság kínálatát.
- Ha fürdik, akkor kérj vizet tőle. A sampont megtarthatja. Kell a gyíknak.
Valamit kihagytam.
- Rick. – máris jobb, hogy nem égeti a Nap a fejem, de kell egy kis idő, mire a kerekek a helyükre ugranak.
- A kocsim lerobbant, a telefon meg szart se ér. – még kéne víz. – Kösz a vizet, meg... mindent. Ha nem jössz, - támasztom a fejem a sziklának. – ropi leszek estére. Csak úgy... beugrottál sivatagozni?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fenrir Vidarr
Fenrir Vidarr

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : A vegas-i sivatag
◮ hozzászólások száma : 6
◮ join date : 2014. Nov. 08.

Rock with U! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rock with U!   Rock with U! Icon_minitimeHétf. Nov. 23, 2015 5:35 pm

Caspian.. csak előkerül. Úgy tűnik nem vette a szívére az előbbi esetet.. nagyon, viszont az amiben teljesen biztos vagyok, hogy az a nyalogatás jót nem jelenthet. Vajon én nyernék e, ha harcra kerül a sor!??
Elhessegetem az előbbi gondolatot, csak mert úgy néz ki a fiú csak éledezik, ha és ahol kell, segítem, de az első fontos szempont hogy valami árnyékot találjunk. Engem megvéd a kalapom.

Természet anyánk ismét készséges.. vagy nevezzük szerencsének, kinek-mi, de főként a fiúnak lehet örülni, elvégre elég valószínű hogy csak alig késlekedek és neki máris vége. Ő mégis csak egy fényképezőgépet szorongat. Nem vagyok bíráló, inkább csak segítőn alákapok és behúzom.. vonom a szikla árnyékába. Amint átvizsgálom, jelenleg nincsenek veszélyek segítek neki leülni, bele a homokba, a hátát már ő tudja hol támasztja meg és egy elnyomott sóhajjal felé fordulok.

- Sokkal hamarabb kivégzett volna a nap. - koncentrálok az egyetlen lényegesre, még összevissza beszél, megesik, de reméljük komolyabb baja nem esett. A büszkeségén kívül. - Oktalan dolog délben egyedül kinn a sivatagban. - térek a lényeges részletre - Még ha a városiak azt is gondolják az autó a minden. - teszem csípőre a kezeimet és fél fordulattal a körbenézek. A messzibe bámulok.

- Pár órára lakom innen. - térek vissza a fiú kérdésére, na meg jó lenne a hogyan tovább-ot is eldönteni. - De nem hiszem hogy kibírod addig kétlábon. - ez tényszerű megállapítás. Egy darabig nézem, de aztán ha néma a csönd, leoldom a hátizsákom, megnyitom a befűzött kapcsomat és előveszek egy újabb palack vizet. Felé nyújtom, de a nyakát még szorítom, nem engedem hogy belékapva elvegye. Legalábbis amíg be nem fejezem. - Oszd be, ez az utolsó. Nem két emberre készültem. - csak egy halvány bólintás, aztán ha látom rajta hogy megértett, ha a kezeiben van, elengedem a vizet.
Hogy őrültség?? Talán. Hisz most adtam át neki az utolsó vizemet, egy csepp sem maradt, nekem sem, de a bizalom az életben.. Nem hagyhattam magára.
Még ha ezzel kockára is teszem a saját életem.
Isten útjai kiszámíthatatlanok!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Rock with U! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rock with U!   Rock with U! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Rock with U!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Külváros-