KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Veszély, nők és minden más Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Veszély, nők és minden más Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Veszély, nők és minden más Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Veszély, nők és minden más Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Veszély, nők és minden más Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Veszély, nők és minden más Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Veszély, nők és minden más Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Veszély, nők és minden más Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Veszély, nők és minden más Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Veszély, nők és minden más

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2015 12:40 pm

Este van, azonban nem bír aludni. Veszi a fáradtságot és felöltözik. Ruházata az időre tekintettel egy kellemesen dekoltált kék top, ami a kebleinek felső részéből mutat egy picit. Alul egy fekete farmernadrág a legdivatosabb márkából, s a lábán egy fehér sportcipő és egy cicás zokni. Imádja a cicás dolgokat, azzal teljesen le lehet őt kenyerezni, mondhatni a gyenge pontja. Fehérneműjének szíve a mai este zöld. A felső réteget egy kellemes meleg kabát zárja, ami szintén zöld és sok zsebe van. Berak magának egy lámpát, majd az iratait szintén magához veszi. Megnézi magát a tükörben, majd elindul otthonról. Nem foglalkozik az uticéljával, csupán mozgásban van. Szemeivel elnézi az éjszakai életet élőket, azonban nem tudja őket sajnálni. Nem veszi észre, hogy olyan területre lép be, aki valakihez tartozik. Nem lát alakokat, csak élvezi a nyugalmat és a csendet. Mikor kezd elfáradni a sok gyaloglásban, akkor megtámasztja magát az egyik ház sarkánál. Gondolatok folyamatosan zudulnak rá, amik elsősorban arról fantáziál, hogy keresni kellene egy áldozatot vagy egy megcsapolható személyt, ami édes színt hozna az életébe. Valami izgalmat, amit az utóbbi időben messze elkerülte. Felsóhajt, s a benne levő gyilkost hagyja munkálkodni. Így jut el ahhoz, hogy a következő személyt ki kellene kötözni, s jól elverni a port rajta. Szórakozni rajta, mint ha csak valami rabszolga lenne. A benne levő őrült gyilkos erre izgul fel, meg a női testekre. Ha ölni kell, akkor csakis férfiakat teszi el láb alól, mert csalódott bennük. Talán van egy-két érdemes férfi, aki megér egy vagy több éjszakát, de azok kihaló félben vannak. Második sóhajtás után újra elindul, mikor maga előtt egy sötétebb konturt vesz észre. Nem ijed meg, mert amilyen csinos, ugyanolyan veszélyes. Közelebb sétál, de megáll féluton. Talán húsz méter távolság van közöttük. Nekidől megint egy falnak, mert így nem tudják hátulról meglepni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Héctor
Héctor "Hero" Perez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Vegas mocska (külterület)
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2013. Sep. 28.

Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2015 4:45 pm

- Száz.. kétszáz.. háromszáz.. - számolom a ma esti bevételt, jó nap volt a mai, a sok kis retek mind csúszómászó féreg, de ha van belőlük elég, van mit a tejbe aprítani.
Irány haza. Az én kis madárkámnak lassan szüksége van már egy újabb adagra, holnapra vár rá egy-két fizetős menet, muszáj hogy jól teljesítsen vagy szétkenem a száját.

Az utca, kihalt. Ez, a város lepukkantabb része, erre nem jár épeszű ember csak a mi fajtánk, a csúszómászó férgek, és mindenki jól tudja velem nem jó kezdeni. Viszont arra előrébb.. mozgás. Valami spiné riszál erre teljes erőbedobással megejtve aztán hirtelen a falhoz lapul.
Csak nem beijedtél kicsikém!?? - vigyorom meg, de helyette inkább a zsebembe túrom a pénzemet és előrántva a dobozt a kabátzsebemből egy szálat a számba tömök.
Csak 10 lépéssel már közelebb gyújtom meg.

- Mi van szívi, nem mondták neked hogy ne járj erre éjnek idején? A csúnya bácsik szanaszét lézengenek.. Csak nehogy kinézzen magának az egyik... vacsorára.. - futtatom rajta végig a szemeimet, jó kis bőr meg kell hagyni, talán simán megérne egy menetet.
Bele férne egy vérfrissíííítéééés...




A hozzászólást Héctor "Hero" Perez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 12, 2015 12:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2015 8:11 am

Anissa előtt hól látható a mozgás, azonban nem jut el hozzá, hogy férfiről van szó avagy nőről. A sötétség egyik hátránya, hogy este az alakok felismerhetetlenné válnak. Ezen a helyen főként igaz, ahol csak a parányi beszűrődő fény a segítség. Végül újra megáll egy háznál, hogy a hátát a ház falának döntse. Innen kezd el nézelődni, azonban hamarosan kiszúrja, majd meghallja a közeledő helyi hímet. Magában jó mosolyog a szövegén, azonban nem vág vissza ilyen keményen.
- Eltévedtem, s azt sem tudom, hogy hol vagyok. – hazudja édesen a szavakat, játssza el a ma született édes báránykát. A sötétség arra elegendő, hogy a finomabb rezdüléseket az arcán eltakarja.
- Esetleg nincs kedved nekem kitalálni innen? Nem vagyok hálátlan. – szól hozzá, s ezuttal felkészül magában, hogy a férfi éppenséggel melyik utat fogja választani. A barátságos módszert, vagy éppenséggel a fájdalmasat? Érzi magán a tekintetét, de nincs annyira közel, hogy a leheletét érezze. Reméli, hogy kellően jól játssza a szerepét, ami leginkább beetetés, majd csak azután érkezik az ő furcsaságai. A női megérzése súgja neki közben, hogy ez egy nagyon izgalmas játék lesz a mai éjszaka, amit kiélvezhet. Megnyalja felső ajkait, aztán várakozik, hogy mit tesz vagy mond a férfi. Nemsokára megérzi a dohány, de nem szól hozzá semmit.
- Esetleg bemutatkoznál? Tudod két személy azt szokta. – indítja meg végül a beszélgetés fonalát, hogy ne csak álldogáljanak és néha szólaljanak meg. Fogalma sincs, hogy a férfi kinézte magának szexpartnernek. Anissa nem rendelkezik igazán nagy keblekkel, de kicsinek sem mondható. Valahol a kettő között van. Az alakja formás, fitt, mert állandóan csúcsformában tartja az egészségét.
- Talán netalántán te szintén eltévedtél? – teszi fel a kérdését, mert fogalma sincs róla, hogy ki lehet a másik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Héctor
Héctor "Hero" Perez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Vegas mocska (külterület)
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2013. Sep. 28.

Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2015 1:50 pm

A homlokomra ugrik a szemöldököm. Mintegy érdeklődőn.

- Eltévedtél?? - nem tudom eldönteni hogy csodálkozzak e vagy ez a szerencsenapom. De ki akarna ellentmondani Fortunának! Csodás egy kis szajha az a nő...- Ó, hát a legjobb emberbe botlottál bele, anyukám. - húzom a cigit a kezembe, csak mert jól esik és mert adjunk rendesen hangot az egésznek. - Már csak az a kérdés, hogy mit jelent nálad a "KI"! - tartom még mindig az érdeklődő tekintetet, mert ahhoz van kedvem és mert komolyan érdekel, mire számított, majd kézenfogva sétálunk kettecskén a hold fényében vagy, tényleg ennyire ostoba.

- Hát peeersze, hogyne szívikém, Gróf Széchenyi István vagyok... - lépek egyet hátrébb és hajolok meg mélyen, mint ahogy azt uraknál szokás, vagy legalábbis láttam ezt valahol a tv-ben, valami faszom.. ismeretterjesztő műsor vagy mi a tök. Különben se tudom ki a tag. - személyesen.. - emelkedem fel, újabb slukk a cigibe, és mert tetszik a kis bige, még sokmindenre hajlandó vagyok. Szórakozzunk nyuszikám, de rendesen!

- És ha már kérdezed bogárkám, nem, én, veled ellentétben tökéletesen tudom hogy hol vagyok. Hogy kik vesznek körbe, és ki az akiben bízhatok, de halljuk, mi a te mentséged!?? - érdeklődve figyelem, mert bár.. szeretem én a játékot, de ugyan ne kapkodjunk már el semmit sem, hát hova lenne az élvezet!??
Csapjunk bele keményen!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2015 8:38 pm

- Igen, talán elülted a füled, hogy visszakérdezel? – szól neki kicsit be, mert körülöttük olyan csend van, hogy a férfi suttogását is meghallaná. Szerencsésnek mondhatja magát a férfi, azonban mit sem sejthet a nő kilétéről, hogy valójában egy gyilkos, aki rosszabb napjain embereket tüntet el. Ki nézné ki belőle? Senki, mert talán túl bájos hozzá, hogy sötét személynek lehessen mondani. Mikor meghallja a férfit, hogy anyukámozza, akkor nem tud csendben maradni.
- Szerintem nem vagyok az anyukád, szóval hagyd abba, ezt az értelmetlen becézgetést. – szól rá határozottan, mert nem nyuszi, aki az első veszélynél riadót fúj. Szóval a testhelyzete nem változik, csak az egyik lábáról a másikra áll, miközben szemmel tartja a másik felet. A társasága bemutatkozását csupán egy gúnyos nevetéssel díjazza, mert egyáltalán nem tudja elhinni, hogy az a személy lenne. Természetesen továbbra sem szereti, hogy összevissza becézgeti, mert egyszerűen idegesítő és undorító. Ebben az ügyben azonban nem szólal fel, inkább a következő beszédre összpontosít.
- Ha tudod, hogy hol vagyunk, akkor ki tudsz vezetni nem igaz? De gondolom nem áll szándékodban ezt tenni venni. Akkor viszont, viszont de nem látásra. – mondja ki kerek perec, sőt ne csak ígérgetősnek vélje a férfi, akkor megindul a másik irányba, ahol nem futhat össze vele. Úgy véli, hogy biztosan ki fog innen jutni, csak át kell gondolnia az egészet. Vajon a másik miként fog erre tenni? Utána jön és elkapja? Vajmi kevés esélye van egy mindig fitten tartott nő ellen, bár lehet rövid távon a férfi a gyorsabb és elkaphatja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Héctor
Héctor "Hero" Perez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Vegas mocska (külterület)
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2013. Sep. 28.

Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitimePént. Nov. 13, 2015 7:34 pm

Ééés a kiscsaj felkapta a vizet! Nem tudom hogy ezen sírjak e vagy örüljek, mégis egy széles fogsoros vigyorra rántja szét a szám.
Persze akkor jön még csak az a bemutatkozás! Az a becsületes, mert ugyan ki értékelné errefelé a becstelenséget és mert ez a játék pont ííígy kellemes, ezért senki ne mondja hogy nem vetek be mindent.

A következő percekben viszont.. a lány olyan hirtelen indul meg, hogy één egy percre tuti lefagyok, talán az állam veri a földet, de aztán azonnal észbekapok, gyorsak azok a léptek és nem nagyon kell sietnem mire teljesen beérem, elvileg mellette lépkedek, ha közben nem lép meg, aztán hátraarcot veszek, egy kicsit előrébb, neki szembe és ugyanúgy tartva az iramot, elvigyorodva beszélek a szemeibe.

- Várj-várj-várj, hát hova sietsz így, galambom!?? Hát nem arról volt szó hogy vigyelek.. KI!?? - rövid a szünet - Csak azt még mindig nem mondtad meg hogy hol van az a.. KI... - egy hirtelen fordulat, mert azért nem vagyok hülye, félig a hátam mögé is figyelek, és ott egy kurva postaláda, HOPP! Egy fordulat körbe, de aztán újra vissza háttal gyalogolva előre és várom a további reakciót.
Áááálombaillő egy ilyen gyönyörű préda maestére...
Hát még mit hozhatnak a következők!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2015 12:05 pm

A férfi csupán egy fogsoros vigyorral válaszol a beszédére, amiért csúnyán néz vissza. Fura játékba kezdtek bele, de nem lehet tudni, hogy a végén kellemesen, vagy éppenséggel kellemetlenül fognak csalódni a másikban, ha kiderül egy-egy dolog. Fogja magát Anissa, s egy pillanat alatt meg akar lépni az idegesítő tényező elől. Az első két másodpercben vagy talán többen is megízleli a győzelem ízét, hogy aztán a férfi elrontson mindent. Természetesen beéri, sőt elé vág felvágva. Nem zavartatja magát vele, hanem kisebb tempóra vált. Megszólal a férfi, s érzi, hogy nagyon zavarja a stílusa. Egyszerűen kirázza a hideg tőle, hogy miket meg nem enged magának.
- Most meg madárnak nézel? Ha ennyire állat mániás vagy, akkor beszélj azokhoz. De, arról volt szó, azonban meggondoltam magam, mert egy becstelen lusta disznó vagy. – ejti ki dallamosan, amiben egyáltalán nincs semmi rosszalló dolog. Inkább felfedezés, s talán a férfi szemszögéből, még bóknak is vélheti. Majdnem nekimegy egy postaládának, aminek örült volna. Hitelen megáll, hogy szembenézzen újra félelmetes ellenfelével, gróf Széchényi Istvánnal.
- A ki, azt jelenti, hogy ki innen ebből az épület labirintusból. Nem az én otthonom, s szeretnék hazamenni. Vár otthon a család, s ha nem megyek, akkor felhívják a rendőrséget és biztosan keresni fognak. Ha el akarod kerülni, hogy molesztálónak nézzenek, akkor legyés szíves viselkedni. Talán ha jól viselkedsz, akkor hozzáérhetsz a hátsómhoz, de semmi több – húzza fel az édes állát, mint ha igényes királykisasszony lenne.
- Legrosszabb esetben pedig megfoghatod a kezem – nyelvet ölt a férfinak. Azután pisztolyt formál a jobb kezéből, hogy látványosan egy vicces hang kíséretében lelője.
- Fogadjunk, hogy még nem lőttek le szerelem pisztollyal. – kezd bele a hülyeségébe. Ha már a férfi fárassza őt, akkor kölcsönt visszafizeti.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Héctor
Héctor "Hero" Perez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Vegas mocska (külterület)
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2013. Sep. 28.

Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitimeHétf. Nov. 30, 2015 10:51 pm

Erősen fullaszt a röhögés. Azt még nem döntöttem el hogy a kis csitri hőbörgése vagy a felém húzott megjegyzés, mégis csak egy hosszú és teli vigyorba húzza szét a fejemet.
De akkor jön az a POSTALÁDA!
Még idejében intézem, ezúttal nem lesz pofáraesés ami abszolút nem egy hátrányos helyzet, pláne ha tényleg be akarom cserkészni ezt a mesés kis madarat ma estére.
Lényegében akárhogy.

De akkor megáll. És én se trappolok tovább háttal, megállok vele. Kérdőn a szemeibe nézek, hogy 'add elő kislány, ne tartsd meg a lényeget..!' és nem is kell nagyon noszogatni.
Na ekkor fog csak el igazán a röhögés!
Úgy telibe és az utca visszhangzik bele, nem erőltetem csak úgy jön magától az egész, és aztán...

- És mi van akkor.. - hirtelen lépek, a kiscsaj vagy tud reagálni vagy nem mielőtt a falhoz préselem, teljes erőbedobással nyomva bele, és le.. igen lenézek azokba a cuki kis szemeibe és széles vigyor feszül meg az arcomon. - Mi van ha nem az a legrosszabb eset! - két kezem felfeszül a falon mellette és hogy a kisss.. tündér próbálkozna e!??Értek én a lényeghez, a kislány lehet vagy 45 kiló.. Minden ami az ő javára szólna a kitartása és az igyekezete!
Meglássuk akar e vele valamit kezdeni...
De a legfőképp hogy TUD!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitimeKedd Dec. 01, 2015 7:37 pm

A férfi majdnem nekimegy egy postaládának, amiért biztosan nevetett volna. Megáll hirtelen, de viszont a férfi szintén egy tapodtat sem mozdul. A másik kérdő nézése után előadja a dolgot, amivel a partnerének egy kiadós nevetést okoz. Végighallgatja azt a házrengető nevetését, s most rajta a sor, hogy furán nézzen rá. Mikor a társa megszólal, majd hirtelen lép, akkor nem tesz semmit. Teljes erőbedobással a falhoz nyomja, mire csak szándékosan nyög egyet édesen. Lenéz rá a férfi, míg a nő felfelé. Találkoznak a szemeik, de jól érezhető, hogy a testük szintén találkozik egymással. A két puhasága nekifeszül a pasi mellkasának.
- Ha feleséget keresel magadnak, akkor nem így kell udvarolni – válaszolja undok módon, de szándékosan. Mivel mindkét keze le van fogva, s ilyen erőbedobással akarja a férfi a falba belepasszírozni, akkor nem csak ennyi szava van.
- S nem így szokás felszedni csajokat se, mert túlságosan durva vagy. Ebből csupán azt vontam le, hogy bizony...hmm nem árulom el. – gonoszkodik vele, mert jelen pillanatban nincs más eszköz a kezében, mint szavakkal bántalmazni a férfit, aki vagy állja a kemény szavak hadát, vagy sem. Vajon a férfinek vannak ellenlépései ez ellen? Mit fog csinálni ezzel a csinos nővel?
- Minden csajnál ezt csinálod? Komolyan mondom unalmas vagy. Miért nekem azzal kezdted, hogy szeretsz, s van e kedvem szórakozni. – ingerlésképpen rálehel a férfi arcára, majd fújkálja, mint ha csak forró lenne. Ajkain egy természetes mosoly látható.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Héctor
Héctor "Hero" Perez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Vegas mocska (külterület)
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2013. Sep. 28.

Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitimeKedd Dec. 08, 2015 2:24 am

Kerget a röhögés, de mégse engedem szabadon. Elönt a késztetés, hogy feldolgozzam, tényleg ekkora szerencsém lenne?? Tényleg ilyen ostoba ez a vékonycsontú puha lány!??
És a tény, a fejembe próbál kergetni egy lehetőséget.
Igen, talán bővíteni kéne a szolgáltatási köröket!

- És te miért nem azzal kezdted galambom, hogy potenciális áldozat!?? - vigyorgom a szemeibe, a nyálam fröcsög, de szám ízében már felsorolt vagy ezernyi csodás lehetőséget hogyan is kamatoztathatnám ezt is, az én csodás kis madárkám mellett. Végül is.. két nő csak többet hozz mint egy, és a helyi rendőrségek...
Aztán ugyanolyan hirtelen engedem el.

Hátrébb lépek, de csak alig egy fél métert, hogy tökéletesen szemügyre vehessem. Mindene megvan. Zabálnák a népek!

- Mondd csak szépségem, hová indultál?? - veszem a negédes élt a szemeibe, a pofám mosolyra áll, mégiscsak sokkal könnyebb ha nem visítja végig az egész környéket, pláne ha még magától is követ!
Itt az idő, szórd ki a kenyérmorzsa csalétkeket!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitimeKedd Dec. 08, 2015 7:35 pm

A helyzet nem igazán kedvező számára, főleg mikor a férfi lefogja őt és a falnak nyomja. Hagyja a férfinek, hogy azt tegyen, amit szeretne. Ha megrészegedik eme jelenttől, akkor csakis a nő malmára hajtja a fizet, mert mindenért megfizet az egyszer biztos. Mikor a férfi fröcsögve felteszi a kérdését, akkor megrándítja a vállát, miközben próbál visszavágni szöveggel.
- Talán mert nem az én stílusom, csak hogy tudd – szól hozzá, mint ha valami nagyon eget rengető fontos árult volna el vele. Fogalma sincs, hogy milyen dolgokról fantáziál róla a másik, de jobb ha nem tudja. Hirtelen elengedi őt a partnere, ám nem hagyja olyan könnyedén elszaladni a másikat. Közelebb lép hozzá, s ha a férfi nem figyel a lábára, akkor elindít egy térdelést, hogy gyenge ponton találja el. Ha sikerül, ha nem akkor utána futva indul el, hogy találomra kijusson erről a helyről. Válaszolni nem szándékozik, azonban mikor beér egy sikátorba, akkor fogalma sincs róla, hogy ez egy zsákutca. Akkor jön rá, mikor kezével tapogatja ki a hideg falat. Visszafordul, ahonnan jött, majd abban reménykedik, hogy nem veszi észre a másik a nagy sötétségben. Próbál mozdulatlan maradni, s beleolvadni az éjszakába.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Héctor
Héctor "Hero" Perez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Vegas mocska (külterület)
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2013. Sep. 28.

Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitimeKedd Dec. 08, 2015 11:32 pm

Azér' kössz hogy szóltál! Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Veszély, nők és minden más Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veszély, nők és minden más   Veszély, nők és minden más Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Veszély, nők és minden más

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» "Minden alku megfelezett nyereség."
» Minden, ami egy sivatagi lerobbanáshoz kell
» Egy tökéletesen semleges szituáció, ami már minden, csak nem semleges...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-