KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Hotel Raynau~Wade&Love Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Hotel Raynau~Wade&Love Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Hotel Raynau~Wade&Love Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Hotel Raynau~Wade&Love Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Hotel Raynau~Wade&Love Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Hotel Raynau~Wade&Love Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Hotel Raynau~Wade&Love Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Hotel Raynau~Wade&Love Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Hotel Raynau~Wade&Love Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hotel Raynau~Wade&Love

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hotel Raynau~Wade&Love Empty
TémanyitásTárgy: Hotel Raynau~Wade&Love   Hotel Raynau~Wade&Love Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 11:21 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Wade & Love

Nos, Párizs szép. Nincs róla több mondanivalóm, amúgy sem nyaralni jöttem és amúgy is ez az otthonom. Én már láttam jó és rossz oldalát is, kevés újjal szolgálhat számomra. Pontosan eggyel; az újonnan megnyitott Raynau hotel láncolat Francia épülete. Nagyon szép, rengeteg képet készítettem, kívül vörös homokkő falak, belül szemgyönyörködtetően letisztult bézs, feketével, szürkével és bordóval keverve. Stílusos. Konkrétan Maryé-Laun stílusos. Egyébként Maryé is itt lesz a megnyitón, sok más nagy névvel egyetemben. Alig várom, hogy kikérdezzek mindenkit, mindenről.
Az egész délelőttöm elmegy arra, hogy infókat, kérdéseket írok össze az estére. Nehéz munka, ráadásul nem is erre vagyok szakosodva és az, hogy igazából ez egy szépen csomagolt büntetés, csak tetézi a munkamorálom mínuszait. Meg egyhelyben ülni is utálok.
Száz szónak is egy a vége; életemben először örülök annak, hogy egy puccos eseményre készülök. Bármi jobb az asztali munkánál. Szóval még azt is élvezem, hogy belebújhatok a vadi új designer ruhába, amit természetesen az állam fizet. Köszönöm drága adófizetők, hogy ily csodásan gusztustalan ruhát húzhatok! Amúgy tuti szép a szerelésem, csak alapból utálom a szoknyás dolgokat. Na, mindegy. A lényeg úgyis a név, ami a címkén szerepel.
A délelőtti huzavona után egy sokkal rokonszenvesebb feladat elé nézek: evés, ivás, elvegyülés a vacsorán. A vacsora előtti álló fogadáson felmérem a terepet: mint újságíró, és mint nő is. S mint mondjak? Az egyik jobb, mint a másik! Kielégítően alakulnak a dolgok. Egészen addig, amíg meg nem látom Ewerett-et. Az a csávó… brr. Két éve üldöz azzal, hogy ugyan legyek már a felesége. Az nem érdekli, hogy van köztünk vagy 40 év! Eltörpül szerelme mellett állítólag…
Az este nagy részében előle menekülök. Aztán egyszer csak jön az isteni szikra, egy lift formájában.
- Tartsa, kérem! – pár óriási lépéssel oda érek és volt Ewerett, nincs Ewerett! – Köszönöm. – sóhajtok.
- A Rochett testvérek egyikéhez van szerencsém? – kérdezem újságírósan, amikor megismerem utazótársam. – Örvendek Love Overcrown vagyok. – nyújtom neki kezemet mosolyogva. Kezet fogunk, majd kiszállunk a liftből. Egy szinten vagyunk. Elmegy a szobájáig és meg távolabb lennék, a folyosó vége felé, de meghallom a másik lift csilingelését. A reakcióidőm a fénysebesség és a villámgyors közé esik, miközben szinte belököm a kaszinótulajdonost saját szobájába és beesek én is, aztán becsukom magam mögött az ajtót.
Lenyugodva sóhajtok. Végre. Kinyitom a szemem és észbe kapok. Basszus! – Izé… csak szerettem volna még pár szót váltani magával. Illetve egy riportot is készítenék, ha nem bánja! – rögtönzés mester fokon. Azt csak nem mondhatom, hogy menekülök ugye!?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hotel Raynau~Wade&Love Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Raynau~Wade&Love   Hotel Raynau~Wade&Love Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 10:27 pm

Oh Love
Oh love
Won't you rain on me tonight

~Lovley Love~




A kérdés, hogy megéri-e végigülni a több tíz órás repülőutat Párizsig, csak azért, hogy részt vehessek egy unalmas megnyitón. Nos a válasz: nem, nem éri meg. Még abban az esetben sem, hogy ha te is érdekelt vagy a szállodában, hála a Raynau csoporttal kötött megállapodásunknak, mely által a francia szálloda tulajdonjogának ötven százaléka hozzánk került. Az utóbbi időben a Rochett Co. Nagymértékű terjeszkedésbe kezdett a kontinens határain belül, és kívül. Bár még mindig szükséges apánk jóváhagyása, az üzletkötés nagyrészét ketten bonyolítjuk le Bentleyvel. Bár inkább úgy fogalmaznék, ha helyesen szeretnék, hogy én elintézek mindent, ő pedig csak aláfirkantja a nevét. Szóval hozza a szokásos formáját, ahogy tette azt a repülőn is. Nem bírta ki, hogy ne másszon rá az egyik utaskísérő légikisasszonyra, és el is tűntek pár órára kettesben. Na persze nem volt nehéz kitalálni, hogy mit csinálnak merre, utána azt mondta, hogy még a pilótafülkében is jártak, és az egyik pilótát is bevonták egy kis édeshármasra. Persze ez nem tudom mennyire igaz, de ahogy a testvérem ismerem… ráadásul miért hazudott volna? Hiszen ismerem mint a tenyerem, előttem nem kell hamisat állítania, csak azért, hogy bevágódjon, azért, hogy ő legyen az alfahím. Köztünk nincsenek ilyen problémák, melyek más „kapcsolatokban” elő szoktak fordulni. Én tudok mindenről, ami vele történik, és fordítva is igaz. Például tudom, hogy most is éppen egy hölggyel van, valamelyik emelet női vécéjében. Rögtön a megnyitó után rácuppant, és azóta le se száll róla. Úgy érzem egy babát fog itt hagyni maga után távozásakor, mely majd kilenc hónap múlva megérkezik a gólya által. De nem nagyon érdekli szerintem a dolog, hiszen a gyerektartást tudja fizetni. Akkor meg engem minek foglalkoztasson? A fogadás lényegi része már véget ért, úgyhogy rövid gondolkodás után a szobám felé veszem az irányt. Nincs sok kedvem maradni, és bájcsevegni mindenféle emberekkel, akiket nem is ismerek. Ráadásul a franciám sem az igazi és nem akarok azon aggódni, hogy valamit félrehallanak, és ezért baj lesz. Persze kereshetnék egy hölgyet, és rávehetném, hogy franciázzon velem, de az Bentley szakterülete inkább. Lassú mozdulatokkal lépek a liftbe, és nyomom meg az emeletem gombját. Már záródna az ajtó, mikor egy hangos kiáltás ébreszt fel merengésemből. Gyorsan a záródó ajtóra tapasztom tenyerem, és megtartom míg új útitársam beér mellém. Alaposan végigmérem míg kifújja magát, megcsodálom ruháját, biztosan kényelmetlenül érzi magát, de a sminkje miatt a korát nem tudom megállapítani. Mindenesetre nem hinném, hogy 25-nél több lenne.
- Kézcsók hölgyem – apró kacsóját ajkaimhoz emelem, és gyengéd csókot nyomok rá. - Igen Rochett vagyok. Wade Rochett. Örülök, hogy megismerhettem. – Míg kinyílik az ajtó, többet nem szólunk egymáshoz. Előre engedem, és biztosra veszem, hogy rövidke ismertségünk itt ér véget. Zsebeimben turkálva keresem a szoba kulcsát, és lassú mozdulattal nyitok be, azonban a következő pillanatban egy lökés ér hátulról, és a fizika törvényének engedelmeskedve esek be a szobámba, miközben a hátamon puha mellek érintését érzem. Bár az is lehet, hogy az csak a ruha volt, nem tudom.
- Hát… ez egy hatásos belépő volt. – Állok fel mosolyogva, és egy apró fintor kíséretében masszírozom meg fájós csuklóm, ami felfogta a landolásomkor keletkező energiát. - Persze azért legközelebb csak mondd azt, hogy be szeretnél jönni. Az egyszerűbb lesz.- A bárszekrényhez lépek és töltök magamnak valami töményet. - Ön is kér hölgyem? Jól fog jönni a kérdések közben, amikbe természetesen beleegyezek, már csak az esés miatt. Egyébként jól láttam, hogy Ewerett elől menekült? Én is ismerem. – Leülök az egyik fotelbe, és egy apró kézmozdulattal invitálom a szemben állóhoz, közben minden mozdulatát követem tekintetemmel.
Vissza az elejére Go down
 

Hotel Raynau~Wade&Love

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-