KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
john smith Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
john smith Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
john smith Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
john smith Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
john smith Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
john smith Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
john smith Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
john smith Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
john smith Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 john smith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


john smith Empty
TémanyitásTárgy: john smith   john smith Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 5:05 pm

John Smith
24 • London • Civilians • twist & shout • brendon urie
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: poénos, spontán, karakán, nyílt, becsületes, impulzív

◆ negatív tulajdonságok: szerencsétlen, enyhén kleptomán, türelmetlen, szeszélyes, kiszámíthatatlan

◆ egyebek: Van egy ikrem. Nincs közöttünk ellentét, az egyetlen akire az életemet és a titkaimat bízom, és viszont. A legjobb barátom.
Nem John Smith vagyok. Eredetileg Benedict Hamish Flower-nek hívnak, de érthető okokból nem dicsekszem vele.
Hatalmas Beatles bolond vagyok.
Történet vagy szerepjátékos példa

Well, shake it up baby now
Twist and shout
Come on, come on, come, come on baby now
Come on and work it on out
Well work it on out, honey

John Lennon, mesterségesen rekedt hangja, egy tűszúrás erejével robbantotta szét a félhomályba borult szoba éjszakai csöndjét.
Ehhez, halk mellékzöngeként betársult elgyötört nyöszörgésem, a váza csattanása, amit félvakon a telefonom után kutatva vertem le, majd a finom kaparászásom a parkettán, aztán az én csattanásom a földön…
A szemem még mindig nem nyitottam ki.
Mert minek?
Inkább lerombolok magam körül mindent, csak ne kelljen kitennem a retinám alacsony tűrőképességét a kijelző, robbanásszerű, maga körül mindent felégető fényének.
Tehát dünnyögve, a hívó félt nem is merve, mégis a pokol hetedik bugyrába kívánva vettem fel.
- Mi va’?
Hangom gombócos az álomtól, meggyötört a másnaposságtól, reszketeg az idegtől. Ha a zsernyákok azok?
- Öcsi…
- Áh, bratyó! Mi a stájsz?
- Erin eltűnt…
Gyászos hanglejtés, kicsit ideges, de nem vészes. De azért mégis. Erin eltűnt? Nyugtalanul ültem fel, és néztem körbe a szobámban. Tekintetem megállapodott a kicsi szuszogó testen, az ágy másik felén. Huh.
- Nocsak…
Csak ennyit mondtam. Remélem nem szűri ki a hangomból, hogy történetesen nem ért meglepetésként a bejelentése…
- Ben…
Már láttam magam előtt. Orrnyergét masszírozva, a legrosszabbat sejtve, a legnagyobb hülyeségre számítva ücsörög a konyhában, egy pohár bor és egy füstölgő cigarettaszál mellett. Még a legkényesebb időkben is borozott, meg cigizett. Ő szoktatott rá voltaképen.
- Harry?
Tudja. Tudtam, hogy tudja, hogy az én mancsom is benne van az egészben… és megint méteres szarba kevertem magam.
- Mit csináltál?
- Ja hát… elraboltam Erint. – válaszoltam egyszerűen, mint aki semmi kivetnivalót nem talál az egészben. Elloptam egy embert na. Megesik az ilyen.
- Mi a francért?
És ingerült. Aj-aj ez nem jó. De tudom, hogy megérti. Tuti, hogy megérti, hiszen szereti Erint. Akárcsak én…de erről nem muszáj tudnia senkinek. Tehát csak a legjobbat akarjuk neki… én is, ő is. És a legjobbat nem a kórházban kapja.
Ezt szóvá is tettem. Oltári lecseszést kaptam, de végül csak engedett szóhoz jutni, és elmagyarázni, hogy igenis, Erinnek szüksége van erre. Ha meg hal, ha nem, a műtét előtt nem katéter cső, branül, és csipogó gépzaj kell neki. Hanem friss levegő, szabadság és élet.
- Hol vagytok?
Beletörődő sóhaj. Huh…
- Nevadában.
- Neva…hogy jutottatok el Nevadába?
- Feltörtem a malacperselyt. Jössz te is?
[Folytatása következik]
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


john smith Empty
TémanyitásTárgy: Re: john smith   john smith Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 5:13 pm

ELFOGADVA
Hát ez aztán.. nem jutok szóhoz! Lenyűgöző? Naná! Nagyon tetszik ahogy írsz, tetszett ez az egész, és várom a folytatást. Kár, hogy van szerelmed, mert Jade szíve darabokra tört, de nem baj, nyomás foglalózni, és ilyen szép játékokat akarok látni tőled!

Vissza az elejére Go down
 

john smith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-