KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dexter B. Boone Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dexter B. Boone Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dexter B. Boone Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dexter B. Boone Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dexter B. Boone Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dexter B. Boone Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dexter B. Boone Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dexter B. Boone Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dexter B. Boone Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dexter B. Boone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dexter B. Boone Empty
TémanyitásTárgy: Dexter B. Boone   Dexter B. Boone Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 10:52 pm

Dexter Barry Boone
24 · UK, Manchester · Fanatic · Jekyll and Hyde · Iwan Rheon
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: Barry szemszögéből: élettel teli, kedves, jófiú, célirányos, ragaszkodó (habár hajlamos átesni a ló túloldalára...). Dexter szemszögéből pozitív: könyörtelen, határozott, ugyanúgy célirányos, képes lazítani, az élet apró örömeit kiélvezi.

◆ negatív tulajdonságok: Barry: gyenge akaratú, feszült, megszállott, szorongó, könnyen bepánikol/kiakad, Dexter lénye. Dexter: arrogáns, szarkasztikus, az üzleten kívül szinte semmit se vesz komolyan, meggondolatlan, kerüli a következményeket.

◆ egyebek: Skizofrén, de bogyókkal viszonylag normális életet él. Viszonylag...
Történet vagy szerepjátékos példa
Én vagyok Barry. Én voltam mindig az a gyerek, akiről Oscar-díjas hollywood-i filmek készülnek, akivel azonosulhatnak a szerencsétlen tinédzserek, akiket elnyomnak a középiskola focistái. Állandó piszkálásnak kitéve, lehetőleg az utolsó padban kukán meghúzva töltöttem legalább 4 évet az életemből. Csodálkozik az ember, ha szorongási problémákkal küzdök. Gimi előtt nem volt olyan vészes a helyzet, mert minden gyerekben volt valami fura. Mondhatni, hozzám hasonlókkal voltam összezárva. Hetedikes lehettem, mikor kiderült, hogy skizofréniában szenvedek, így a pszichiátrián éltem egy ideig. Otthonos volt, de mivel jobban lettem, így kikerültem a zajos nagyvilágba. Nem érzem, hogy jót tett nekem; kilökve a komfortzónából, bekebelezve az emberi kegyetlenség által. Mintha az élet belém rúgott volna még kettőt. Belém, a földön fekvőbe. De elnézem nekik, mert mindig van ellenpélda. Nem általánosíthatunk, hiszen ott van Sera. Seraphina Munez egy olyan csodálatos lány, akit első találkozásunk óta nem tudok kiverni a fejemből. Ő hozott fényt az életembe. Amennyi időm és pénzem van, azt szívem szerint rááldozom. Romantikus, szánalmas, mindenki maga dönti el. Én annyit tudok, hogy nem kell senki más. Rajta kívül már csak egy kis közösségi csoport nem űzött belőlem gúnyt, de azt a mesét más narrátornak hagyom...
Én vagyok Dexter. Én vagyok a kellemetlen élősködő. Legalábbis a doktorok szerint. Míg neki a pszichiátria a nyugalom szigete volt, egy kis lazítás néhány kellemetlenséggel, számomra a Survivor. Mindenki azt várta, hogy elhulljak,de ha gyenge lennék, fel se bukkantam volna. Egy kicsit keserítem az életét, de mindent összevetve eddig is ott voltam, a része vagyok, csak kinevelték belőle a keménységet... Én azt mondom csak, hogy segítek a kis Elfnek. Ahol ő megbukik, ott lépek színre. Lerendezem, amit ő nem tud. Segítség vagyok, nem egy féreg. Lényegesen kevesebb ideje vagyok jelen, mint a "gazdatestem", mégis én viszem őt előre. Ő az elvei miatt csupán egy pénztáros a hipermarketben. Meg se élne belőle, ha nem lennék neki. Egy középkategóriás üzletember vagyok. Drogokra és fegyverekre szakosodtam. Nem tudom, hogy fogom-e többre vinni. Ahhoz az kellene, hogy Barry megemberelje magát, vagy hogy ne nyomjon el. Komolyan, szörnyen nyuszi tud lenni. Én vagyok az ő gonosz őrangyala, s akármennyire is idegesítő, vitázzunk bármennyit, én megvédem, a szárnyaim alá veszem. Végigmehet éjszaka az utcán úgy, hogy senki nem bántja, mert Dexterrel nem szarakodnak az alvilág suttyói, az Achilles-inamat meg nem adom ki senkinek se.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dexter B. Boone Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dexter B. Boone   Dexter B. Boone Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 5:28 pm

ELFOGADVA
engem már a pb-d elvarázsolt, naná, hogy őt javasoltam és külön öröm, hogy tudathasadással küzdesz... valamiért vonzódom hozzájuk. xD
huss foglalózni és csak annyit kérek, annyira ne ijessz meg. (:

Vissza az elejére Go down
 

Dexter B. Boone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dexter & Connie
» Sera & Barry (Dexter)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-