KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Bob Smith Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Bob Smith Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Bob Smith Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Bob Smith Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Bob Smith Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Bob Smith Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Bob Smith Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Bob Smith Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Bob Smith Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bob Smith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Bob Smith Empty
TémanyitásTárgy: Bob Smith   Bob Smith Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 7:00 pm

Harison Flower
24 · London, Anglia· civil · brendon urie
· i promise to be your rockstar ·
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: kedves, laza, kreatív, okos, jó sofőr

◆ negatív tulajdonságok: aggodalmaskodó, indiszkrét, tiszteletlen, felelőtlen, lusta

◆ egyebek:
Bob Smith álnéven éldegél Vegas-ban ikertestvérével Ben-nel (aka John Smith) és barátjukkal, valamennyire biztosan titkos szerelmével, Irina-val (aka Erin Taylor) (további infót láss erről az említettek ET-jében).
Otthagyta a londoni orvosi egyetemet, hogy az imént említett két jó madár után jöhessen Nevadába.
Történet vagy szerepjátékos példa
Telefonon beszélgetni mindig is rémes volt. Egy levélnél várhatsz napokat is, ha szemtől szembe állsz valakivel, válasz előtt mindig van pár lényeges másodperced arra, hogy rágyújts egy cigarettára, vagy megigazítsd a hajad, ruhád, csinálhatsz bármit, míg összeszeded annyira magadat, hogy felelni tudj, van időd gondolkodni. De mikor telefonálsz, az a baj, hogy egyből mondanod kell valamit. Nem lehet csend a vonal egyik végén sem. És tudod mit? Seggbe fogom rúgni. Oda megyek, és kibaszottul seggbe fogom rúgni. Utána felkoncolom és eladom az épen maradt szerveit, és az összes Beatles-ös hülyeségét neten.
- Nyugodjak meg? Mert szerinted ideges vagyok? – oké, jó, tényleg ideges voltam. – Elrabolsz egy embert, eltűnsz Londonból és NYUGODJAK MEG?
Nem, egyáltalán nem akartam kiabálni (brit akcentussal a kiakadás amúgy is inkább vicces, semmint drámai). Viszont mindig is pocsék voltam problémakezelésben. A fő baj nem is abban volt, hogy se szó, se beszéd, egyik pillanatról a másikra elmegy, hanem az, ahogyan tette ezt. Vagy éppenséggel akivel tette ezt. Önző és gyerekes dolog, és azt hiszem, a legjobban az zavar benne, hogy nem én csináltam. Uram atyám, miről is beszélek? Irina-nak orvosra van szüksége, nem egy idiótára, aki… aki… Ah. Ben, Ben, Ben, rohadt nagy mázlid van, hogy egy óceán választ el minket most, ugye tudod?


Azt meséltem már, hogy csak Irina miatt mentem orvosira? Amikor először diagnosztizáltak nála rákot, akkor döntöttem el, hogy embereket fogok gyógyítani, bár azt hiszem, akkor leginkább őt akartam meggyógyítani. Nos, tizenhat évesen éppen ezért erősen vonzott az onkológia, mára már feltett szándékom gyermekorvosként végezni.
Most életem legnagyobb hülyeségére készülök. Itt hagyom az egyetemet. Itt hagyom anyáékat. Itt hagyom Londont. Itt hagyok mindent. Mégiscsak egyszerűbb részt venni Ben ostobaságaiban, semmint falazni neki. Amúgy is, ezen a kis buta szigeten rajta és Irina-n kívül nincs is semmi, ami nekem fontos lenne.



- Robert Smith. De te hívj csak nyugodtan Bob-nak. – szélesen rávigyorogtam, majd a szájamba pöccintettem egy szál cigarettát, ezzel egy időben a zakóm zsebébe nyúltam az öngyújtómért. Új személyazonosságom minden porcikáját igyekeztem kiélvezni. Egész jól haladtam.
- Robert Smith? Mint az a csávó a Cure-ból? – kérdezte bizonytalanul, majd szintén cigi után kezdett kutatni feneketlen zsebeiben, amikről, hogy őszinte legyek, utoljára azt feltételeztem volna, hogy csakugyan tartalmaznak bármiféle dohányárut, ellenben embercsempészetre, kisebb droglabor vámmentes szállítására, esetleg éjszakára hálózsáknak tökéletesen megfelelt volna.
- Még ismerik azt a zenekart? Durva. Azt hittem, az öcséménél ósdibb zenei ízlése senkinek sincs. – mondtam tettetett érdeklődéssel, mikor megleltem a tüzemet, és végül boldogan rágyújthattam. Robert Smith. Futott át a név a fejemben. Bob Smith. Bob. Bobbie. Lehetek őszinte? Ben álnévválasztásra tökéletesen alkalmatlan.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Bob Smith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bob Smith   Bob Smith Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 11:24 pm

ELFOGADVA
Perfect. Tényleg, minden klappolt drága BOB (:'D), semmibe sem tudok belekötni, szóval irány foglalózni, aztán játszani Wink

Vissza az elejére Go down
 

Bob Smith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-