KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sasha~Agatha~Alexander

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 2:14 am



Sasha & Agatha & Alexander


[You must be registered and logged in to see this image.]
D ühösen sétálok be a szálloda jatón, majd egyenesen a fürdőbe dobom a vizes kabátom. Végre eljutok Rómába erre tessék, az hagyján… na jó nem hagyján, hogy mi az ok, de ez az időjárás, utálom az esőt, undorító dolog. A fürdőszoba tükrébe pillantva csap még mérgesebb leszek, tökéletesen megformált hajam hullámokban omlik a hátam közepére. És amilyen szerencsés vagyok moshatom újra mert biztos bűzölög az esővíztől. Veszek egy mély levegőt, előveszem a hajszárítót és legalább drága hajamat megszárítom, hogy egy kis náthát ne kapjak el. Alexnek nem mondtam, hogy Rómába jövök, vagyis inkább szó nélkül tűntem el. Még Chiara sem tudja, hogy itt vagyok, hogy mi okból vagyok itt. Alejandro azt mondta, hogy mivel az ú kezében van az örökségünk így talán kulturált emberek létére meg is beszélhetnénk. Nagy hülye voltam, csupa, csupa nagy betűkkel. Mégis hogyan gondolhattam, hogy képesek leszünk ezt az egészet megbeszélni ketten?
Veszek egy mély levegőt, majd leveszem a lila felsőmet, és fehér melltartómat, majd a cipőm és a farmerom is. Ezután a bugyim is és úgy döntök itt az ideje egy forró fürdőnek akkor talán átmelegszem és lenyugszom. A forró víz mindig nyugtató hatással van rám, lehetek akár milyen ideges, csak egy óra alatta és egy kis nyugtató zene, mintha elfújták volna a mérgem.
Miután kiáztattam magam, előkeresek egy rózsaszín francia bugyit, egy hozzá illő ugyan ilyen pink színű melltartót, majd egy fehér topot. Majd bele bújok a pink színű, szőrös papucsba, és a konyha felé veszem az irányt. Bele túrok barna tincseimbe, kinyitom a hűtőt és találok egy nagy adag csoki fagyit, kihalászom azt keresek hozzá egy méretes kanalat. Miután ez is meg volt, határozott léptekkel indulok a háló felé, majd feltápászkodom a hatalmas franciaágy kellős közepére, bekapcsolom a tévét és találok egy igen csak unalmas romantikus vígjátékot, a nevét sem tudom. Próbálok nem gondolni arra a veszekedésre amit nagybátyámmal csináltunk, igazából még talán 10 percet sem voltunk képesek kulturáltan eltölteni….
Ekkor kopogtatás hallatszik, ki lehet az? Vegasból senki, még a nővérem sem tudja, hogy itt vagyok… az ajtóhoz lépdelekkel a fagyival a kezemben, és mikor kinyitom, Agatha áll előttem..
-Hát öhm… szia…- nézek nagy szemekkel a barátnőmre, mit kereshet itt?






thx to [You must be registered and logged in to see this link.]



A hozzászólást Sasha Lola Di Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 20, 2013 12:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 7:08 pm

sasha & agatha & alexander
ki hitte volna, hogy egy jótékonysági gálaest ennyire jól is elsülhet? én biztos, hogy nem. el sem akartam menni, mondván, úgysem az én műfajom. nem az én asztalom az adakozás. keresetem nincs is, mert még egyetemre járok. apa pénzét viszont boldogan elköltöm, vagy a jó cél érdekében eladakozom. úgy mint ezen az adománygyűjtőesten. a társaság unalmas volt, a szokásos pucc parádé. mikor elő kellett venni a csekkfüzeteket, bevallom, jó sok nullát írtam a számjegyek mögé. nem szeretem szórni a pénzt, ám aznap este kissé melankolikus hangulatban voltam. csak a rendezvény végén tudtam meg, hogy a legtöbbet adományozó vendég egy olaszországi utat nyer. másnap már összecsomagolva vártam a taxit, mondanom sem kell, hogy én voltam a nyertes. este felszállt a repülőgép és elindult velem róma felé. imádtam már előre is az egészet.
ahogy leszállt a gépem, elfoglaltam a szállásomat. nagyon inkluzív és drága szállodában kaptam szobát. igazán megérte annyi pénzt írni a csekkre. nem mintha nem törődnék az árvaházi gyerekek sorsával. csak most ők is jól járnak meg én is. kényelmesen lezuttyantam az ideiglenes ágyamra. bevallom, nagyon tetszik nekem ez a dőzsölés. felfrissítettem magamat, majd az éjszakába vetettem magamat.
az első utam egy bárba vezetett. kellemes volt. hatalmas tömeg, kedves olaszok, helyes pasik és ingerlő lányok. már most megtetszett a férfiak szakállaik és a nők mély füstös hangjaik. bár azt az elvet vallom, hogy alkohol nélkül is kitűnően lehet szórakozni. most mégis úgy éreztem, hogy meg kell ismerkednem az olasz italkészlettel. jól tettem.
a hangfalból pocsék diszkó zene hallatszik. no nem baj, túl lehet élni. végül is, ahogyan többet hallok a számokból, megszokom. nem is olyan borzalmasak, mintha az első hallásra tűntek. élvezettel hajtom le a poharamban lévő italt, és a pultra teszem érte a pénzt. utána belevetem magam a táncolásba, szinte elveszek a népek között. szinte azonnal kiszúrom a sarokban álldogáló rosszfiús külsejű fickót. nincs mit tenni, bejönnek a vad motoros dzsekis férfiak. főleg borostával rendelkeznek. bennem is munkálkodik az alkohol mámora és úgy látom benne is, ahogyan odaérek hozzá. és hely hiányában kénytelen vagyok szorosan hozzá préselődni. hogy ki szedet fel kit, az nem lényeg.
egyik pillanatban még a bárban, a másikban pedig már a szállodában a szobám felé vezető folyosón. kissé bizonytalan léptekkel célzom meg az ajtót, közben a fickót magam után húzom. bekopogok, bár nem értem magamat. ki is nyitna ajtót, ha én itt kívül vagyok. ám a szoba egyszer csak kinyílik, és én megpillantom az ismerős barna hajzuhatagot.
- oh...- állok meg egy pillanatra majd elmosolyodom, és kérdés nélkül belépek a szobába.- szia, sasha!
magamhoz húzom egy gyors csókra. nem zavartatom magamat, ahhoz túl spicces vagyok. nyilván, el kéne gondolkoznom, hogy ő mit keres itt. miért van az én szobámban? vagy csak én vagyok rossz helyen? mindegy most.
- hoztam még valakit- vigyorodok rá, és kilépek a folyosóra, hogy behúzzam a titokzatos jóképű pasit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 2:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]



A & Sasha & Alex




Remélem megpuhulsz Cicuska Razz





*Olaszország! Nem először járok itt, szeretem az olaszokat. Jó temperamentumos nép! És tele van szegény, árva kislányokkal, akik szeretnének könnyen, nagyon sok pénzt keresni. Mint általában a kisebb európai országok. Jó nem mindegyikre igaz, de Olaszországra pont. És a prostik nem kurválkodnak örökké. Legalábbis a luxus lányok nem, csak valamire gyűjtenek. Meg úgy őszintén. Kinek kéne egy kiégett, öreg, nő? Hát nem?
Úgy, hogy ez egyfajta üzleti út is.
A napjaim, pontosabban éjszakáim nem teltek mással, mint a klubok bejárásával, potenciális alanyokat keresve. De igazából így nehezebb, vannak ismerőseim és ők hozzák majd az igazi üzletet. Csak, hogy velük meg kell állapodni, itt meg ingyen jönnek a lányok. Csak kevesebb, nem kell fizetni közvetítőnek. Így is akad néha egy-két bátor jelentkező!
A mai éjszaka sem indult tehát másképpen, a piámat iszogatva ácsorogtam egy sarokban. Már nem az első whisky csúszott le. Az este teljesen unalmasnak ígérkezett, a zene szar volt, a csajok unalmasak, vagy éppen kövérek, nem volt túl jó a felhozatal... Vagy csak én keltem fel bal lábbal...
Aztán egy pillanat alatt megváltozik minden, ahogyan a táncparketten megpillantok egy bombázó szőkét. Pillantásunk hamarosan összeakad, és innentől már gördülnek is előre az események. Megindul felém, s ferde férfias mosollyal fogadom. Nem vagyok elrontója semmi rossznak, a dögös szőkéknek annál inkább. Bár azt hiszem A-t már megrontotta valaki előttem.
Hamarosan már egy hotel szoba felé tartottunk. Nem voltam józan, de azért nála egy kicsit jobban éreztem magam. Vigyorogva figyeltem kacsázó lépteit, ahogyan igyekezett megtalálni a lakosztályát.
Kopogás... Felhúzom a szemöldököm, de nem teszek megjegyzést a gesztusra. Elvégre minek kopog valaki be a saját szobájába... hacsak... egy pillanatra megfeszülök. Mi van ha pasija van? Nos, két eset lehetséges az egyik a verekedés, a másik meg a hármas... két pasi egy nő. Hááát nem tudom... Viszont ha a barátnőjével van itt... két csaj egy pasi: annál inkább nyerő ötlet. Ahogyan kinyílik az ajtó először nem látom, hogy ki ácsorog bent, de a névre azonnal felvonom a szemöldököm. Pont elkapom, ahogyan beljebb lépek, a röpke csókot, amit váltanak. Majd Agatha beránt az ajtón.Beképzelt, ferde mosoly terül el az arcomon s az egyik szemöldökömet felhúzva pillantok végig Sashán.
- Nocsak! Nocsak, Cicuska! Hát megvagy...- Vigyorodok el, miközben egyik kezemmel átkarolom A-t. Sasha arca nem éppen arról árulkodik, hogy jó kedvében van. Így nagy a kockázat, ha akkora barátnők, hogy a numerámnak annyi. Nem, hogy két nő, de egy sem jut ma éjszakára. A gondolat eléggé lehangoló és reménykedek benne, hogy Agatha elég részeg, és eléggé fel van ahhoz ajzva, hogy Sasha hisztijét tudja kezelni. Mert azt hiszem én ebben sosem voltam elég jó. Meg ugye állandóan hajtogatja, hogy nem akarja a munkát a magánélettel keverni, és a többi és a többi... nyilván nem éppen akkor gondolja meg magát, amikor rossz kedve van. Jó kérdés, hogy miattam, vagy rosszkor rontottunk rá, de szinte mindegy is...
Végigsimítok A arcán, hogy felém forduljon. Bizalmas helyzet volt ez, ahogyan lehajoltam hozzá a derekát átkarolva, de mivel már közelebb is kerültünk ezen az este, és szexet terveztünk, egyikünket sem zavarhatta a helyzet.
- Úgy tűnik Cicuskának nincs jó kedve. Elmenjek?- Kivételesen jó fej akarok lenni. Ritka alkalom, na és persze ha most nagy ívben kirugdos innen Sasha, akkor elcseszi az egész kedvemet az éjszakára. Ha viszont elmegyek, talán még van esélyem megdugni valakit. Jobb esetben Agathát, mert nem marad itt, rosszabb esetben kerítenem kell valaki mást. Ennek az eshetőségnek nem örülnék annyira...






word count: 553    ||    Remélem tetszik nektek


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 1:12 am



Sasha & Agatha & Alexander


[You must be registered and logged in to see this image.]
P ár órával korábban***


Keresztbe font lábakkal ülök nagybátyám előtt, ujjaim mérgesen tördelem az asztal alatt. Próbálok nem arra gondolni, hogy mindjárt tökön rúgom. Mellettem egy negyvenes fickó ül, kedves arccal, őszintén szólva, mikor azt mondták, hogy vele megnyerhetem ezt a képtelen tárgyalást…. nem hittem benne, sőt még most sem hiszem, hogy megnyerheti. Alejandro természetesen egy elég méreg drága ügyvéddel érkezett. Persze a mi kis örökségünkből nem igen volt nehéz dolga. Össze szűkült szemekkel nézek vele farkas szemet, mire ő elkapja a kezét. Szólásra nyitom az ajkaim, hogy jól be olvassak neki, az ügyvédemnek ez feltűnik, azon nyomban megszorítja a csuklóm, jelezve, hogy fogjam be, bármit is akarnék mondani neki. Veszek egy mély levegőt, mérgesen zárom össze ajkaimat, majd össze szűkült szemekkel méregetem nagybátyám ügyészét amint szóra nyitja ajkait. Elképedve hallgatom amint közli halál nyugodt fejjel és arccal, hogy ő szívesen megosztozik az örökség felén. Azon az örökségen amit elvileg én és Chiara örökölünk ketten…. nem pedig hárman. Na és ne menjen fel bennem a pumpa? Komolyan?
-Na ide figyelj de hülye pö…- kezdek bele indulatosan, erre az ő kutyája megszólal, hogy fékezzem a nyelvem mivel az úr sem volt tiszteletlen velem. Ja és még azt is hozzá teszi, hogy ez csak egy sima megbeszélés. Egy barátságos forma, hátha nem kell a bíróságot ilyennel zargatni. Már majdnem mondtam neki, hogy nyugodtan dugja fel a seggébe a hülye egyezségét a nagybátyám ocsmány képével egyetemben. De erőt veszek magamon, és bűbájos mosollyal az arcomon szólalok meg:
-Óh igen feltűnt, hogy mennyire volt tisztelettudó. Bár… gondolom akkor is az volt, mikor évekkel ezelőtt, mikor alig töltöttem be a húgommal együtt a tizenkettedik évet, bele akart nyúlni a bugyimba, ja meg a testvéremébe is. Szóval kérdem én, hogy mennyire is tisztelettudó és bűncselekmény ilyet tenni valakivel. – felvont szemöldökkel várom a válaszuk és miután nem érkezik csapot papot ott hagyva állok fel.
***

Még mindig meglepődve állok, a csokis fagyimmal a kezemben, ahogy Agatha beröppen a szobába, sőt egyenesen felém sétál és nyom egy csókot a számra. Még ebből a meglepetésből sem eszmélek fel, mikor közli, hogy hozott magával valakit. Elkerekedett szemekkel bámulom, ahogy Alex sétál be azon az ajtón. De a meglepetéseknek még koránt sincs vége. Mikor azt hittem, hogy ez a nap, ez az este ennél rosszabb már nem lehet…
-Hogy a rohadt életbe kerülsz ide?- csúszik ki a meggondolatlan és dühös kérdés ajkaimon, próbálom vissza fogni magam, vagy emlékeztetni, hogy szépen viselkedjek… mert hát ez egy szálloda. De amikor azt látom, hogy átkarolja a barátnőm. Különös érzés kerít hatalmába, nem tudom megmagyarázni sehogy sem… de zavar! Igen zavar, hogy Alex keze helyettem A derekán pihen.
Amikor kezét végig húzza Agatha arcán, megrándul az enyém, másik kezem ökölbe szorul a méregtől… nem is a barátnőmre vagyok féltékeny, hanem a mozdulatra, hogy Alex mindezt nem velem teszi, hanem vele.
Összeszűkült szemekkel méregetem, azt latolgatva, hogy mit mondjak, végül csak megvonom a vállam:
-Felőlem maradj,- azzal a fagylaltommal a kezemben, indulok el a hálószoba felé, folytatva eredeti unalmas tervem.







thx to [You must be registered and logged in to see this link.]



A hozzászólást Sasha Lola Di Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 18, 2013 12:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeKedd Május 07, 2013 9:14 am

sasha & agatha & alexander

Fogalmam sincs, hogy Sasha miért ódzkodik ennyire az ötlettől. Hiszen párosban is szép az élet, de őszintén hát nem jobb hármasban? Ráadásul az egyik kedvenc felállásom, két lány és egy férfi. Ki ne akarhatna többet? Sőt, tudom, hogy Sash- nak sem lenne ellenére. Nem is értem, miért indul el az ellentétes irányba. Őt nem villanyozza fel ez az eset? Mert én már bizsergek, bár lehet, hogy ezt a bor teszi. Nem, nemcsak a bor teszi ezt velem, hanem ez az ismeretlen férfi. Hm, igazán kellemes társaság.
És úgy tűnik, hogy ismeri is Sashát. Valószínűleg, nem valami jó kapcsolatot ápolhatnak. Majd akkor én teszek róla, hogy ez megváltozzon. Különben is a szex mindenen segít, és rossz kapcsolatokat is előrelendíti. Én már csak tudom. Így volt ez velem és a mostohaanyámmal, aztán kiderült, milyen jól passzolunk egymáshoz. Nem lehet ez másképp Sash- sal sem meg a rejtélyes idegennel sem.
Mikor a férfi magához húz, belesimulok. Valamit elkezdtünk a szoba előtt, fejezzük is be. Most már nemcsak őt akarom, hanem Sashát is szeretném köztünk tudni. Mikor az arcomra helyezi kezét, felé fordulok. Egy vágytól túlfűtött éjszakát akarok felesleges feszültségek nélkül.
- Ne, szerintem nem kell elmenned- felelem vigyorogva.
A frász akarja, hogy elmenjen és itt hagyjon engem felspannolva. Érezni akarok valamit a lábaim között, valami hosszút és keményet. Sőt külön öröm lenne, ha ez a valami a férfié lenne. Sasha pedig bele fog menni, meggyőzöm. Valahogyan csak meg lehet, mert ki tudna ellenállni egy jóleső szexnek?
- Látod, Sasha sem akarja, hogy elmenj- vigyorgok mindkettőre.
Majd Sash után nyúlva kibontakozom a rejtélyes férfi karjaiból. Kedvem lenne a falhoz nyomni ezt a lányt. Igen, valószínű, hogy erősen becsiccsentettem. No, nem baj.
- Na, Sash- nézek rá kérlelően.- Gyere velünk, és ne menj be a szobádba.
Csak idő kérdése és be fogja adni a derekát. Sasha minden őrültségbe benne van, ebben is benne kell, hogy legyen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 11:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]



A & Sasha & Alex




Cool





*A hisztikirálynő előlépett. Persze már megjelenésem pillanatában láttam rajta, hogy nincs jó kedve, amin a felbukkanásom nyilván még többet rontott. Nem lehet a véletlen műve, hogy egy árva szó nélkül lépett le. Nem hagyta meg, hogy hova megy sem pedig azt, hogy mikor jön. Be kell, hogy valljam először pipa voltam miatta, mert azt gondoltam, hogy felszívódott és nem fog visszajönni. Aztán rájöttem, hogy mivel az ikre Amerikában maradt, ő sem lesz sokáig távol. Csak kellett neki egy kis levegő, vagy a fene se tudja. Igazából tökéletesen hidegen is hagy a dolog, az ő baja... elég sok ügyfelét más vette át, erre az időre legalábbis biztos. Ő nem kap pénzt én továbbra is...
- Nekem is hiányoztál Cicuska.- Vigyorgok a kifakadását hallva. A tökéletes üdvözlés, Sasha mindig is értett ahhoz, hogy megnyerje az embereket a választékos, és rendkívül kedves szóhasználatával.
Nem lát szívesen, és be kell, hogy valljam nem akarom, hogy elbassza az estémet a szokásos hisztijeinek egyikével. Éppen ezért húzom magamhoz Agathát, és ajánlom fel, hogy lelépek. Bevallom őszintén reménykedtem benne, hogy nem olyan jó barátnők, és, hogy akkor velem fog távozni és legalább egy dögös buksza meg lesz az este. Sashának persze erre is van egy csattanós hangú válasza.
- Hisztikirálynő...- Mormogom, miközben Sasha elfordul, s olyan halkan, hogy azt csak Agatha hallhatja. - Az ágyhoz kéne kötözni...- Inkább csak magamnak morgok, és nem a két lánynak. De végül bólintok Agatha szavaira. Rendben ha azt akarja akkor maradok. Csak a végén ne az legyen, hogy ők ketten elszórakoztatják egymást én meg hoppon maradok. Nos, nem ezt egyszerűen nem fogom megengedni. Én azért jöttem a szöszke után, mert úgy tűnt, hogy eléggé bevállalós, és egy rohadt jót fogunk szexelni. És nem utolsó sorba, a ritka dögös nők közé tartozik és már elképzeltem, hogy jó keményen megdugom.
Figyelem a két nőt. Igen, eléggé jó viszonyban lehetnek, túlságosan is jóba... Van bennem féltékenység bőven. Mert bár úgy nézünk ki, mint akik utálják egymást, főleg Sasha részéről van ez így... ez nem igaz. Tudom, hogy kíván, hogy szeretné ha a lábai között mozognék... Csak leplezi, és jobb hisztizni, sem mint engedni az egyértelmű és elemi vágyainak.
Végül Agatha mögé lépek, hogy legalább neki ne menjen el a kedve, amíg Cicuskát győzködi. Elsöpröm szőke fürtjeit az útból, s a nyakát kezdem csókolgatni, miközben hátulról átkarolom. Pillantásomat Sasha szemeibe fúrom, s hagyom, hogy lássa, mennyire kívánom őt is, hagyom, hogy kiolvassa a szemeimből, hogy mi mindent csinálnék vele, ha végre nem makacskodna hanem csak élvezné a pillanatot.
Ujjaim lesiklanak Agatha hasán, be a lábai közé, s elkezdem dörzsölni a ruhán keresztül.*






word count: 428    ||    Remélem tetszik nektek


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeSzomb. Május 18, 2013 12:36 am



Sasha  & Agatha  & Alexander


[You must be registered and logged in to see this image.]
Alessandroval való találkozásom így is nagyon felidegesített, főleg, hogy a beképzelt majom még mindig azt hiszi, hogy megkaphatja azt amit akar. Engem…. és Chiarat, persze, az olasz maffia vezérének azt hiszem ez nem jelenthet különösebb gondot. Csak nem is tudom…. legalább találnék valakit aki tudna segíteni. De nem hinném, hogy valaki szembe merne szállni a nagybátyámmal, rajtam, Chiaran és a feleségén kívül…. habár a felesége is tart tőle, én nem. Csak egy beképzelt hólyag aki azt hiszi, hogy azt csinálhat az emberekkel amit akar, és azt kap meg amit akar…. még ha a saját unokahúgai is a cél….  A saját unokahúgain azt értem, hogy biztos vagyok abban, hogy nem fog nyugodni… míg meg nem kapja a testünket…. egy beteges, perverz majom. És hogy miért teheti ezt meg ennyire gondtalanul? Ja igen… azt elfelejtettem közölni Alexxel, sőt még Caleb sem tudd róla, pedig ő tényleg végig kíséri az életem, mindig ott volt, ha bajba kevertem magam. De arról még ő sem tudd, hogy Alessandro bácsi az olasz maffia élén áll…. És az még semmi, de a tetejébe még olyan dolgokat is képes irányítani, mint az olasz parlament, vagy a legelőkelőbb rendezvények… sőt azt hiszem a mi családunk is ide tartozik. Cöhh… csak azért mert egy paraszt gyilkos és drogterjesztő…
Először csak pár másod percig bámulom a közjátékot a legjobb barátnőm és a „főnököm” között, ahogy Agatha bele simul Alex érintésébe, összerezzenek…. én akarok lenni akivel ezt teszi. Aki simogat, akit becézz, akit kényeztet…. nem mást, és akármilyen durva is a felismerés, de be kell valljam, legalább saját magamnak, hogy igen is, nem csak, hogy zavar ahogy Agathat fogdossa, de féltékeny is vagyok miatta. Mármint nem Agatha személyére, hanem inkább arra, hogy egy másik nőt fogdoss. Ez miért is van így?
De nem érek rá tovább morfondírozni magamban, mert ahogy elindulok a szoba felé hirtelen Agatha elkapja a csuklom,  a bőröm felhevül az érintése nyomán. Ne, A…. csak most ne, csak itt ne, csak Alex előtt ne. Agatha az a nő, akinek soha az életben semmire nem tudok nemet mondani, kívánom… legalább annyira, mint Alexandert. Nem tudom, hogy egyáltalán biszexuális vagyok-e, de nem is fontos. Az hogy Agathaval milyen is  a barátságunk nem tudom… megmagyarázni, egy egy szexualítással átszőtt barátság. Tetszik, hogy mindenbe bele visz, hogy olyan dolgokra vesz rá amitől magamtól sose tennék, meg…
Ahogy maga felé fordít a hátam neki ütközik a falnak, csak azért nem érzem hidegnek, mert a rózsaszín, szőrös köntösöm rajtam van, habár eszembe jut, hogy talán be kéne kötnöm, az elég védelmet nyújtana A támadásai ellen. persze tudom, hogy ez hatalmas nagy baromság.
Már épp válaszolnék rá, amikor Alex lép Agatha háta mögé, egy röpke pillanatra teljesen elfeledkeztem róla.  Agatha teste szinte az enyémhez ér.. ami felér egy újabb szexuális zaklatásért tőle… igen legalább magamnak valljam be, hogy szívesen markolnék a feszes fenekébe, miközben  megnyalnám a tökéletes melleit. De ez igaz Alexre is…. szívesen hozzá dörgölném a hátsóm… azt akarom… hogy ujjai becsússzanak a bugyim… ahhj, igen, de együtt…. na az felér egy szexuális bombával.
Nyelek egy nagyot, apró kezeim ökölbe szorulnak, körmeim a tenyerembe vájom, a fájdalmat arra használva, hogy legalább ne Alexet bámuljam… semmit sem használ. Mivel szinte össze ér  a testünk A-vel, így ahogy be nyúl a szőke lány lába közé…. érzem. Az ajkamba harapok, ahogy Alex bele fúrja a pillantását az enyémbe. Libabőr kúszik fel  a gerincemen keresztül látom a vágyat, a kéjt, hogy velem is azt tenné. szeretném, de nem tudom elkapni a pillantását róla, csak bámulom ahogy a barátnőm nyakát csókolgatja. vegyes érzések kerítenek hatalmukba. Egyszerre érzek irigységet, félelmet,zavart, féltékenységet, szexuális feszültséget, kéjt, ami a lábam között egyre jobban feszít, egyre erősebb. Kissé szét nyílnak ajkaim, hogy mondjanak valamit, vagy hogy könyörögjenek hagyják abba… de egy hang sem hagyja el a szám.







thx to [You must be registered and logged in to see this link.]


A hozzászólást Francesca Di Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 25, 2013 3:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2013 7:25 pm

sasha & agatha & alexander

Akár akarja, akár nem, én meghallom a férfi orra alatt eldörmögött mondatát. Hm, Francesca kikötözve... Igazán izgató kép. Ennek a fickónak igazán kellemes fantáziája van, nekem tetsző. Ma este igazán meg fogjuk érteni egymást.
- Ez nem is olyan rossz ötlet- mosolyodom el, majd Francesca elé lépek.
Meggyőzni őt talán hosszú lesz, de mindenképpen sikeres lesz. Nem hinném, hogy egy ennyire jó helyzetnek ellen tudna állni. Egy ismeretlen ismerős roppantul jóképű fickó és én. Plusz még ő. Szerintem tökéletes párosítás. És amúgy a meggyőző képességem nem ismer határokat.
Tetszik, ahogyan a lány a falhoz szorul. Így legalább nem tud hova menekülni. Helyes, közém és a fal közé szorul. Köntöse nincs összekötve, mire rögtön felcsillan a szemem és pajkosan nézek rá. Fran, Fran ez talán nem volt egy jó ötlet a részedről, ha ellen akarsz állni nekem, nekünk.
Nagyot sóhajtva billentem egy kissé oldalra a fejemet, és élvezem a csókokat a nyakamon. Jól eső borzongás fut rajtam végig. Nemcsak a csókáradat miatt, hanem Fran meleg testétől is. Szinte összes ponton érintkezünk, mindenhol érzem. Ráadásul hála a bekötetlen köpenynek még közelebb vagyunk egymáshoz.
- Ah- halkan egy elfojtott nyögés szalad ki az ajkaim közül, mikor ismeretlen ujjak végigszántanak a hasamon egyenesen az ölem felé.
Magamban bizakodom, menjen még lejjebb. Szerencsére nem okoz csalódás. Az ujjak pillanatokon belül a lábaim közé tévednek. Testem várakozóan megfeszül, ahogyan dörzsölni kezdi legféltettebb pontomat. Egyből elkezdek átnedvesedni. Mormogva hátrahajtom a fejemet, ezzel a férfi mellkasára téve a hátamat. Majd csípőmet előre nyomva Fran-t még jobban a falhoz nyomom.
- Ugye, hogy jobb itt- súgom, és ökölbe szorított kezeit megfogva az ajkamhoz emelem őket.
Az ujjait egyenként csókolom meg.
- Nem is akarsz már bemenni a szobába, igaz?- simítok végig a köntösén és egy egyszerű mozdulattal széttárom azt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 7:33 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]



A & Fran & Alex




Cool





*Az Olaszországi utam teljesen eseménytelennek, de annál unalmasabbnak indult. Szükségem volt tehát a kikapcsolódásra. De a sok szőrös és ronda nő még arra sem érdemes, hogy megkeféljem őket. Csak egy jó dugásra vágytam... és mit ad isten, megláttam a kis szöszi Agathát. És innen már pörögtek az események. Az első pillanattól imádom buja és erkölcstelen hozzáállását. Hiszen azonnal összeakadt a tekintetünk, már a bárban hozzám dörgölőzött tánc közben, s pucsitott a formás fenekével, én meg elképzeltem, hogy fogom hátulról megdugni!
Bevallom nem terveztem, hogy Fran is az étlapon lesz ma. Hiszen azt sem tudtam, hogy merre kószál éppen a világban. És erre tessék, mit ad isten. Nyilván valóan ezt a sors akarta így. Két dögös nő társaságában tölthetem az éjszakát. Persze csak akkor ha Fran nem rendezi meg a szokásos hisztijeinek egyikét. Amit abban a pillanatban meg is kezdet, ahogyan beléptünk az ajtón.
Agatha helyeslésére összevonom a szemöldököm. Nem szándékoztam hangosan mondani, és nem is céloztam senkinek a kikötözős mondatot, de ahogyan komolyabban belegondolok... ferde mosoly kerül az arcomra. Fran kikötözve... hmm... kellemes látvány lenne.
Figyelem, ahogyan A közelebb lép a falhoz szorítja. Szinte már mókás, hogy mennyivel másképpen reagál mindenkire aki nem én vagyok. Ha én toltam volna neki így a falnak már régen sipákolna, most meg egy vakkantás sem hagyja el az ajkait... Csak pislog azokkal a nagy kék szemeivel, mint egy ártatlan, rémült macska. Igen, cicuska.
Pillantásom Agatha formás fenekére siklik, nem állhatom meg, hogy mögé ne lépve, a hátának simulva még közelebb toljam Franhez.
Ujjaim végigsiklanak A hasán miközben a nyakát csókolgatom. Kezem a lábai közé siklik, de olyan közel van Franhez a teste, hogy így Cicuska lábai között is siklanak az ujjaim. S ahogyan Agatha szétnyitja a köntösét, megérzem ujjaimmal a puha bőrét.
Éppen, hogy csak nem fájdalmasan megcsípem a fogaimmal Agatha bőrét. Megkeresem a ruhájának cipzárját szabad kezemmel, s elkezdem kibújtatni a szoros anyagból. Franhez tudatosan nem érek hozzá, eltekintve persze a lábai közét éppen, hogy csak simogató kezeimet. Majd A meggyőzi, én viszont hagyom neki, hogy eldöntse mit is akar. Igen, azt akarom elérni, hogy vágyjon rá, hogy megérintsem, s nem pedig azt, hogy nagy nehezen rábólintson.
Egy kézzel bár, de pillanatok alatt megszabadítom A-t a ruhájától. Az így szabaddá vált kezem a mellére siklik, benyúlok a melltartóba.
Sosem gondoltam volna, hogy Frant egyszer egy másik nő társaságában kaphatom meg. Ahogyan azt sem, hogy Agatha ismerő át. És persze jó a véletlen egybeesés is. Túl sok a véletlen, de most mind az én malmomra hajtja a vizet. Hiszen egy dögös nő feneke nyomódik éppen, a már kemény ágyékomnak, és éppen egy másik dögös nőt szorít a falnak. Kell ennél több?






word count: 429    ||    Cicuskáim Cool


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 3:40 pm



Sasha  & Agatha  & Alexander

Kezdem lassan úgy érezni magam, mint egy vadonban élő gazella, akit csapdába szorítanak a vadon őrei. Először menekülni próbálok, vagyis… akarok én menekülni, nagyon is, de valahogy mégis képtelen vagyok mozdulni, hiába tudom, hogy itt van Alex is, hogy ez így nem jó, hogy nem akarom látni Alexet, hogy a legjobb barátnőmet simogatja. Nem, ez az érzés nem Agatha ellen irányul, vagyis nem a személye ellen, inkább csak a tudat, hogy egy másik nőt fogdoss helyettem elég zavaró… ami már az fusztrál, hogy egyáltalán zavar a tudat engem, holott nem érdekel, nem így van? És ha nem érdekel, akkor ugyan miért zavar az, hogy másokat simogat…?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gyanúsan kezdem méregetni barátnőmet, ahogy elkezd felém közelíteni, ahogy ő jön felém, én úgy hátrálok, azt hiszem, hogy ez kurva jó ötlet, hát nagyon nem volt az. Ugyan is csak addig sikerült hátrálnom, míg a falba nem ütközöm, elképzelem ahogy bele olvadok és így sikerülnöm… eltűnni, Agatha támadásai ellen, tudom, hogy nem is kell oly sok és elvesztem az eszem. Nem tudom, hogy miért…. mitől van rám ilyen hatással, hiszen…  sosem vágytam egy nő érintésére, jó lehet még fiatal vagyok… de akkor sem értem, és mégis képes elérni, hogy 5 perc alatt elveszítsem a fejem. Lassan rá kell jönnöm, hogy ő olyan számomra, mint Alex… csak nőbe, nem tudom, hogy melyik rosszabb.
Látom, ahogy szeme csillogva nézegeti a be nem kötött köntösömet, és tetszik neki… naná, hogy tetszik, nem is ő lenne, ha nem tetszene.
Na persze Alex sem bírja sokáig tétlenül, Agatha mögé lép, ezzel is közelebb tolva őt nekem, pontosabban, engem egészen a falnak szorítanak. Körbe pillantok, hátha találok valami menekülő útvonalat mielőtt teljes mértékben nem kezdenek el ostromolni és vége nem lesz, vége az ellenállásomnak, vége annak, hogy nemet tudjak mondani, hogy emelt fővel tudjak távozni, és ne nyögdécseljek az érintésük alatt… mert érzem, hogy ha nem szaladok el, akkor nagyon hamar be fog ez következni.
Nagyot nyelek és nem bírom levenni a szemem Alexről, ahogy A nyakát csókolgatja, és hirtelen azt kívánnom, hogy bárcsak engem csókolgatna úgy, azt akarom, hogy engem becézzen, úgy ahogy őt.
Mielőtt bármit tehetnék, Agatha még jobban szét nyitja  a rajtam lévő köntöst, ahogy Alex ujjai elindulnak barátnőm két lába közé én is érzem, és bizsergető hatással van rám, az ajkamba harapok, kezem ökölbe szorul, fájdalmasan és görcsösen. A hatást csak fokozza, hogy szinte minden ponton össze ér a lánnyal a testünk, én is vágyom rá, görcsösen, azt akarom, hogy ne csak futólag érintsen, hanem valóban…
Kék íriszeim Agathaéba fúrom ahogy megérinti ujjaim, majd végig csókol rajtuk, az ellenállásom , az önuralmam, minden egyes perccel és érintéssel csak csökken…
-Nem… nem tudom…- nyelek egy hatalmasat, majd egyik kezem elindul Agatha szőke tincsei felé, ahol bele túr, lassan közelebb hajolok, s ajkammal megérintem az övét. 







thx to [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 11:02 pm

frannie & agatha & alexander


Egyre jobban tetszik nekem ez a pasas. Kitűnően választottam még a bárban. Ketteskén is elszórakozhattunk volna, de így hármasban! Ez azért mégis más. Egy ennivaló, borostás férfi, egy falnak nyomódott, köntösben lévő Frannie és én. Hm, ez aztán a trió, de még micsoda trió is! Látszik, hogy a fickóval közös hullámhosszon vagyunk. Frannie kikötözése megmozgatja lerészegült fantáziámat. Ha nagyon ellenkezik kikötözzük az ágyra. Még tetszene is neki, mindegyikünknek tetszene. Kissé zavaros aggyal nyomom a lányt a falhoz. Mindenem bizsereg. Nehéz lesz engem leállítani. De valami az súgja, hogy Frannie nem is akar ellenkezni. Kezdetben mindig ellenkezik, nem tetszik neki a dolog. Viszont csak kellő ösztökélés szükséges, és máris eszét veszti. Utána bármiben benne van, bármire rá lehet venni. Ezt nagyon kedvelem benne, és nagyon kívánatossá teszi őt. Érzem, már nem sokáig bírja, várom mikor kezd nyögdécselni, vagy legalábbis összefüggéstelenül beszélni nem kezd.
Teste nagyon kívánatos, nincs mit tagadnom és nem is fogom. A nyitott köntösön át is jól látható. No meg az is nyilvánvaló, hogy jó ideje már ismerem. Ismerem minden rezdülését, minden kis erogén zónáját.
A kettős élvezeti mámor, ami a pasiból és a lányból árad, kikészít. A dörzsölés csak fokozza az örömömet, főleg, mert érzem Frannie is érzi azt. Olyan közel vagyunk egymáshoz, mint három szendvics darab. Egy izgalmas szendvics vagyunk, ami szinte már hullámzik. Felnyögök, mikor harapást érzek magamon, hm ezt élvezem. Elcsodálkozom a hapsi ügyes egy kezes ruhám levételén.
- Oh, ügyes- sóhajtok elismerően és nézek mögém egy pillanatra.
Elveszek az érzésben, amit a mellem fogdosása vált ki. Első osztályú hímegyed. Közben újra Frannievel kezdek foglalkozni, és felteszem a kérdést. Mikor meghallom a tétovázó válaszát, már tudom. Nyertem, nyertünk. Ha lehet, akkor még nagyobb lesz a mosolyom, mikor beletúr a hajamba. Ha eredetileg csak egy puszit akart volna nyomni az ajkaimra, akkor én én elmélyítem a csókot rendesen.
- Na ugye, hogy jobb itt, mint a szobába- nyögöm, ahogyan hátsómat a hapsi meredező farkához nyomom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 7:34 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]



A & Fran & Alex




Cool





*A helyzet egyre jobban alakul. Franni is lassan, de biztosan elengedi magát. Hallom, ahogyan Agatha lélegzete elakad, amikor a nyakába csípek. Frann pillantása pedig homályossá válik, ahogyan ujjaim újra és újra végigsiklanak a lábai között.
Ügyesen kibújtatom a ruhájából A-t, legalábbis derékig lehúzom róla az anyagot, hogy a melleihez férjek. Dícséretére ferde mosoly kúszik az ajkamra. Igen, tudom, hogy az vagyok. És rendkívül gyakorlott. Tehát mind a kettőnek nagyon jó éjszakája lesz. Ujjaim közé morzsolgatom finoman Agatha mellbimbóit. Miközben a két lány ágyéka között mozgatott kezem, most elindul felfelé, végigsimítva a két nő hasán. Aztán immáron szabaddá vált ujjaim végigsiklanak A kecses derekán. Élvezem a puha bőrének tapintását, cseppet sem volt rossz döntés a bárban megszólítani.
Felhördülök, ahogyan formás feneke az ágyékomnak nyomódik, s szinte reflexből csapok rá a kerek popsira. Kezem ott marad, s erőszakosan belemarkolok a formás húsba.
Azonban elérkezettnek látom az időt, hogy Franni közénk kerüljön. Ezer éve nem fogdostam már azt a formás kis testét.
Ujjaim Agatha hajába vesznek, s  finoman hátrahúzom a fejét egy csókra. Pillantásom előtte megtalálja Franniét. Oh cicuska! Micsoda élményben lesz részed! Garantálhatom.
Elkapom Franni csuklóját és magam felé húzom, miközben Agathát elengedem és a fal felé tolom. Az utolsó pillanatban megpörgetem cicuskát, hogy Agathával szembe kerüljön így fordítva a helyzeten. Az eddigiekből kiindulva A-nak kicsit sem lesz ellenére, hogy most Franni legyen a szendvics közepén, hogy maradék ellenállását is letörjük.
Kezem azonnal Franni hasára siklik, s most ugyan olyan közel préselődik A-hoz, ahogyan az előbb A préselődött hozzá. Elsimítom barna fürjeit az útból, s ajkaim a nyakán siklanak végig.
- Hmm... cicuska...- Dorombolom a fülébe, s fogaim a fülcimpáját karistolják. Közben szabad kezemmel átnyúlok Agathához, s kezem végighúzom az oldalán, le a fenekére. Tetszik a formás hátsója, nagyon is, kedvem támad belemélyeszteni a fogamat. De egyenlőre még csak az ujjaimmal teszek így, ezzel is közelebb rántva egy pillanatra az előtte álló barnasághoz.*






word count: 304    ||    Cicuskáim Cool


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 4:19 am

Nem tudom, hogy mi az amit éreznem kéne, nem tudom, hogy mi az ami helyes lenne. De ha Alex a közelemben van akkor a racionális gondolkodásmód csődöt mond, képtelen vagyok rá, és Agathaval ugyan ez a helyzet. Sose jutott volna eszembe, hogy valaha lesz részem ilyenben, A és Alex egy helyiségben velem. Túl nagy a túlerő, külön sem tudok nekik ellenállni, hát még együtt.... teljesen elveszettnek tűnik a dolog. Össze vagyok zavarodva, egyrészről... élvezem a helyzetet, élvezem Agatha érintését, miközben zavaró a tény, hogy Alex más nőt fogdos, az én jelenlétemben, és ez a kettő össze mosódik. És nem tudom, hogy mit kéne tennem... vagyis igen, tudom, hogy mit kéne, de a testem nem hajlandó azt cselekedni, inkább élvezi a pillanatot. Gyűlölöm amikor a tulajdon testem árulja el az agyamat. Összeesküvés. Agatha... ha Alex tudná, hogy milyen hatással van rám ez a szőke démon, nem hiszem, hogy ennyire élvezné a helyzetet, még nem tűnt fel neki, de félek hamarosan fel fog. Nem akarom, hogy észrevegye, de már most nem bírok ellenállni neki... valahogy az a nő tudja, hogy mi az amitől elgyengülök és felforrósodom, még azokat a vágyaim is tudja, amiről még én sem.
Agatha ismeri a testem minden négyzetcentiméterét, tudja a testem mikor hogyan reagál, és mégis... minden alkalommal tud újat mutatni, azt hiszem ő az a nő akinek sose tudnék nemet mondani, habár... nem tudom, hogy biszexnek mondhatom-e magam, sose tudtam, de azt igen, hogy nem bírnék lemondani róla.
Féltékenységet kéne éreznem amiért Alex a barátnőmet fogdossa, de a másik érzés, ami elnyomja a sárga irigységet és birtoklási vágyat az más, jobb, erősebb, intenzívebb, sőt kínzón vágyom rá, hogy engem is úgy kényeztessen, mint őt. Mikor ujjaim önfeledten kalandoznak a méz színű tincsekben, azzal közelebb húzva őt magamhoz, nem volt semmi hátsó szándékom, csupán egy puszit akartam nyomni telt ívű ajkaira. De mire szánk találkozik, Agatha nyelve már az enyémmel érintkezik. De mielőtt jobban belefeledkezhetnék azokba az ajkakba, Alex elkapja csuklóm, és fordít a helyzetünkön... így én kerülök középre, tudom, hogy mi a célja, de ellenállásom gyenge lábakon áll.
-Nem... nem tudom, talán,- pillantok barátnőmre. Ahogy megérzem Alex kezét a hasamon, lehunyom a szemem, alig hallható nyögés szakad fel félig szét nyílt ajkaim közül. Miközben ajka a nyakamon simít végig, gyorsabban kezdem szedni a levegőt, pillantásom A fedetlen melleire siklik, számmal megérinteném, de egyelőre nem teszek semmit, csak próbálom legyőzni ezeket a vágyakat.
Nem sokáig sikerül, fejem oldalra billentem, hogy Alex jobban a nyakamhoz férjen.
-Ahh...- nyögöm fenn hangon, ahogy egyik kezem Alex fekete tincseibe markol, miközben, a másik Agatha mellére siklik és keményen markol bele, utána el is kezdem masszírozni azt.
-Ez... ez nem helyes...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 2:08 pm

frannie & agatha & alexander


Olyan jóérzés hozzá nyomni magamat az erősen meredező férfiasságához. Döbbenten és élvezettel hagyom, hadd szálljon a hangom. Hadd tudják meg mások is, mennyire tetszik nekem, ahogyan keze a fenekemen landol, majd durván a fenekembe mar. A húzásra engedek és kissé megszédült aggyal hátrahajtom a fejemet. Élvezem a csókját, bizsereg tőle az egész testem, de nem tudom sokáig élvezni, mert hirtelen a falnak nyomva találom magamat. Immár nem középen vagyok, hanem a szendvics egyik kis bucija vagyok. Seggem nekinyomódik a langyos falnak, amit Frannie már előtt úgy látszik felmelegített. Megvetem a lábaimat terpeszbe, nehogy elessek. Majd Alexre kacsintok cinkosan, értem én ám, mire gondol. Frannie még mindig nem engedelmeskedik nekünk, le kell rombolnunk a maradék ellenállás falát.
- Talán még nem elég- jegyzem meg mormogva. Nem is értem, miért kelleti itt magát nekünk. Egyszerűbb lenne rögtön megadnia nekünk azt, ami jár; saját magát.
Olyan közel préselődünk egymáshoz, hogy én is érzem a fickó simogató mozdulatait, amitől még jobban repdesnek a szexéhes pillangók a hasamban. Élvezem a pasi érintését, nem is tagadom. Pláne kezeit, ahogyan végigfutnak az oldalamon le egészen a seggemig. Úgy tűnik, elnyerte az a testrészem a tetszését. Dagad is tőle a mellem a büszkeségtől. Mikor Frannie oldalra hajtja a fejét, lehull az utolsó ellenálló fal is. Felkínálom neki szabadon ringó melleimet, hadd markolássza kedvére. Győzedelmes pillantást váltok Alexszel, mindjárt... mindjárt.. meg lesz.
- Dehogyisnem- duruzsolom Frannienek, ahogyan közelebb hajolok felé, közben Alex kezére teszem kezemet, és biztatom munkára, ha már a fenekemen van a keze.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimeSzomb. Jan. 11, 2014 8:15 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]



A & Fran & Alex




Egy igazán perverz reag a hölgyek részére! 18+++





*Azt hiszem nekem van jelenleg a legjobb dolgom a világon. Egy szőke és egy barna nővel készülök egy eszeveszett kefélésre. Mind a kettő gyönyörű és buja, hát kell ennél több? Először Agatha teste simul nekem hátulról, majd pedig fordítok a helyzetünkön és egy Frenni lesz a szendvics közepe. De azt hiszem, hogy nagyon rá is fér a dolog. Ellenállása gyenge lábakon mozog és már csak egy apró lökésre van szüksége ahhoz, hogy beadja a derekát. S úgy tűnik, drága barátnője Agatha is hasonlóan vélekedik mint én... Frenni remekül mutatna az ágyon kettőnk között, de a kanapén is, sőt még így a falnál állva is. Férfiasságom megkeményedik szinte szétfeszítve a nadrágomat. Egyik kezem Agatha fenekébe markol, így közelebb húzva Frannihez, de szinte egyidejűleg a másik lányt meg Agatha felé tolom, így a két lány szinte egymásnak ütközve préselődik a falhoz. Kezem Agatha fenekéről, felsiklik az oldalán a mellére, amit éppen Frennie dédelget. Tenyerem a cicuska kezére teszem így együtt mozgatva a kezemet az övével.
- Ugyan, hogy lehetne valami helytelen ami ennyire élvezetes?- Kérdem buján a fülébe dorombolva. De pont itt van az ideje, hogy kicsit keményítsünk a dolgon, nem kell ez a finomkodás mindannyian tudjuk. Ujjaim Franni hajába markolnak, s hátrahúzom a fejét. Ajkamat végigvezetem nyakának megfeszülő ívén, a vállától felfelé, egészen az ajkaiig. Eközben szabad kezem Agatha combjai közé csúsznak megtalálva nedves rését, finoman ingerelve a remegő húst. Legalábbis egyenlőre.
Durván csókoltam meg, ahogyan azt tőlem megszokhatta, követelőzve furakodva a szájába, majd fogaimat az ajkába mélyesztve.
Elengedtem Frannie haját, s ujjaim az előbbi durvasághoz képest meglepően finoman simítottak végig az oldalán. Az ujjaimat amik eddig Agatha résén kalandoztak most felemeltem s Frannie ajkaihoz emeltem mintegy jelezve, hogy kapja be.
- Szopd!-Doromboltam a fülébe ha elsőre nem is esett volna le neki, hogy most mi a teendő. Közben pillantásom Agatháéba fúrtam, s gonosz ferde mosollyal az ajkamon öleltem át a másik lányt végigsimítva annak mellei között. Szinte már incselkedve, bizonyosan pazar látványban volt része, ahogyan a barátnője őt ízlelgette. Most rajta volt a sor, hogy egy kicsit csak a szemének éljen és vágyakozzon, ahogyan az imént a cicuska is.
Az a kezem ami lesiklott Franni mellei között, most a lábai közén simított végig, fogaim pedig ezzel egyidejűleg a nyakába mélyedtek. Bár a kezemet ezúttal Franni figyelmemet most igazából Agatha birtokolta. Az ő reakciója nem akartam elszalasztani egy rezdülést se. Azt akartam látni, hogy a vágytól megvonaglik az arca, hogy kicsit feszüljön nála is az a bizonyos kötél és ne csak a másik lánynál. Még mindig gondolataimban játszott Cicuska kikötözése, de akár Agatha is lehetne az áldozatom egyszer egy ilyen játékban most jobban belegondolva...*





word count: 304    ||    Cicuskáim Cool


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2014 12:12 am

Frannie arcára igen csak kiül a meglepetés, amikor az egyik percben még a falnak támasztva találja magát, míg a másikban már középen van. Halványlila gőze sincs hogy a fenébe került oda, de ott van. Olyan, mintha egy egy igazán fura, erotikus és még furább álomba került volna a főnökével.... akivel nem kellene, illetve a legjobb barátnőjével.... akivel a kapcsolatát úgy lehetne kategóriázni, hogy barátság.... extrákkal. Olyan, mintha kilépett volna a testéből, és kívülről látná az eseményeket, valahol a ködös agyában tudja, hogy el kellene őket küldje.... mondjuk a most, azonnal is késő lenne, így hát... nem tesz semmit, csak élvezi a pillanatot, amit nem kellene élveznie, nagyon nem.
Alex még közelebb rántja Agathat Franni-hez, már ha ez egyáltalán lehetséges. A lány keze önálló életre kell, mintha nem is tudná irányítani... talán azért, mert úgy döntött, most azt csinálja, amit éppen szeretne. Kezeibe fogja a tökéletes halmot, először gyengédebben, majd egyre keményebben masszírozza, gyúrja barátnője tökéletes keblét.
-Éppen attól helytelen, hogy élvezetes...- köti az ebet a karóhoz a lány, habár az tény, hogy hangja nem hangzik olyan határozottan, mint szeretné, sokkal inkább egy kutya vinnyogására hasonlít, aki szeretné megkapni a csontot, és ezért bármibe hajlandó lenne beleegyezni.
Ahogy Alexander ujjai Fran csokoládé színű tincseibe markolnak, hátra feszítve a fejét, habár a mozdulat sokkal inkább volt erőszakos, mintsem erotikus, mégis sokkal inkább kelt benne olyan érzéseket, mint a vad, nyers vágy, mint a félelem. Halk nyögés hagyja el ajkait, ahogy a férfi szája végig szalad kecses ívű nyakán, egészen ajkáig. Igaz, hogy felkészülhetett volna a vad, nyers férfiasságra ami amúgy sugárzik Alexből, mégis meglepi, légzése felgyorsul, szenvedélyesen válaszol, halkan felszisszen amikor Alex foga a szájába mélyed. Közben kezével határozottan kényezteti szőke barátnője kebleit, picit körmeit is bele vájja az elefántcsont színű bőrbe, nyomott hagyva rajta.
Meglepős sóhaj szalad ki félig szét nyílt, húsos ajkai közül, minden porcikája elkezd bizseregni attól a finomságtól, ahogyan a férfi hozzá ér a bőréhez, ez nem hozzá való, ő nem ilyen. Sosem volt az az ölelgetős.... romantikus alkat, habár néhanapján előtörhetnek belőle ezek a megnyilvánulások, olyanok, mint a fehér holló, ritkák.
Nagy szemekkel bámulja az előtte termő ujjat, Alex pikáns szavai hallatán fülig pirul, de azért lassan közelít vele, először csak a nyelve hegyével, majd lassan cuppantja be ajkai közé, ahol tovább játszik a nyelvével.
Megremeg a férfi érintése alatt, ahogy egyre lejjebb közeledik a kezével, légzése egyre szaporább lesz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Sasha~Agatha~Alexander Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sasha~Agatha~Alexander   Sasha~Agatha~Alexander Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sasha~Agatha~Alexander

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-