KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
camilla eva munez Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
camilla eva munez Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
camilla eva munez Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
camilla eva munez Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
camilla eva munez Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
camilla eva munez Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
camilla eva munez Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
camilla eva munez Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
camilla eva munez Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 camilla eva munez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


camilla eva munez Empty
TémanyitásTárgy: camilla eva munez   camilla eva munez Icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 7:43 pm

Camilla Eva Munez
24 · cancún, mexikó · civils · national anthem · jessica lowndes
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok:
- ha szeret valakit, akkor azt tényleg és szívből - remek séf - csodás memóriával rendelkezik - mindent kibír sírás nélkül - pontos, precíz - remek emberismerő -

◆ negatív tulajdonságok:

- törtető - néha hisztis - akaratos - egoista - munkamániás - nehezen ismeri be, ha nincs igaza - rosszul - aljas - bunkó -

◆ egyebek: - semmi pénzért sem vallanám be, hogy nem bírom az alkoholt -
Történet vagy szerepjátékos példa
Csend. A légy a szárnyát se meri megrebbenti, mintha tudná, hogy valami nincs rendjén. Még egyszer végigpillantok a tükörképemen. Beszívom vérvörös ajkaimat, majd hosszan kifújom a levegőt. Az égszínkék szemek üresen tekintenek vissza rám. Átvirrasztott éjszakák vannak mögöttem, rémes, magányos esték egy hatalmas házban, ahol az ember még akkor is egyedül van, ha az összes alkalmazott éppen valamelyik szobában dolgozik. Lesimítom a fekete ruha szoknyarészét, habár egyetlen gyűrődés sincs rajta, Martha gondosan kivasalta. Óvatosan visszaparancsolok egy elszabadult tincset a fülem mögé, és magamra veszem a megbánás álarcát, a gyászét. Az órámra pillantok, ideje lenne már megjelennem a gyászolók között.
A lépteim visszhangzanak az üres folyosón. Elhaladok az esküvői fénykép mellett, rá se pillantok, nem akarom látni azt a műmosolyt, amit olyan gondosan begyakoroltam a nagy napra. Azt mondják, hogy az esküvő, a legszebb nap egy nő életében. Az enyém nem az volt. Nem szerettem Jonathant, de ez nyílt titok volt. Mindenki tudta, hogy a pénz is közrejátszott a házasságban, de senki se merte hangosan kimondani. Kivétel a húgomat, de ő teljesen külön dolog. Egyedül Jonathan nem sejtett semmit se, vagyis nem akarta kimutatni, hogy tud róla. Elvégre mi tehetne boldogabbá egy hatvanhat éves férfit, minthogy feleségül vesz egy nála jóval fiatalabb nőt, aki most éli élete virágkorát. Mindenféle pletyka keringett a párosunkról és mindben volt egy kis igazság. Azonban teljesen senki sem találta el a történetet.
Érzem a tekintetét a tarkómon. Nyelek egyet, nem akarok, nem merek megfordulni. A végén még ott állna a bársony köntösében, azzal a furcsa csillogással a szemében, amivel minden nála harminc évvel fiatalabb nőre nézett az utóbbi időben. Két év, ennyit bírtam ki mellette. A lépcsőhöz érve ügyelek arra, hogy véletlenül se érintsem meg a korlátot, amibe mindig belekapaszkodott, amikor lebicegett az emeletről. Nem tudott rendesen járni, egy tenisztornán megsérült a térde és azóta nehezére esett a séta és minden egyéb testmozgás.
Fellélegzek, amikor kilépek a teraszra. Valamiért úgy érzem, hogy a ház fojtogat. Mintha tudná, hogy mi történt pontosan. Mintha minden egyes fal mögött lapulna valaki, aki figyelné minden egyes lépésemet, mozdulatomat. Gyűlölök itt lenni, gyűlölök minden egyes kavicsot, minden egyes virágot, amit valaha is megérintett.
- Camille – a nevem hallatán összerezzenek. Nem számítottam arra, hogy valaki mögöttem van. Vagyis, azt az abszurd képzetemet leszámítva, hogy a volt férjem szelleme vagy még rosszabb, maga a volt férjem áll mögöttem. Nem törődve azzal a ténnyel, hogy meghalt. Hogy megöltem.
- Igen? – gyorsan pördülök meg, talán túl gyorsan is. Szembetalálom magam az ügyvédemmel, nahát micsoda meglepetés.
- Csak szerettem volna személyesen közölni a jó hírt: Jonathan valóban a vagyona több mint felét Rád íratta. Hétfőn alá kell még írnod pár papírt és onnantól minden a tiéd, beleértve ezt a csodálatos birtokot -
Próbáltam egy kis szomorúságot is belecsempészni a mosolyomba, ami hirtelen kiült az arcomra. Több-kevesebb sikerrel, de egyszerűen képtelen voltam nem örülni. Legszívesebben kiabáltam volna, hogy megszabadultam ettől a mániákus öregembertől, aki rám erőltette a házasságot, akitől csak úgy tudtam megszabadulni, hogy mogyorót kevertem a süteményébe, nem törődve azzal, hogy allergiás rá. Nem rohantam a segítségére, amikor az injekciójáért küldött, végignéztem ahogy az allergiás roham szép lassan végez vele. A kezemben az egyetlen dologgal, ami megmenthette volna az életét. Én azonban a halálát választottam. Most pedig szabad vagyok, egy milliárdos özvegy. Mi lehetne ennél jobb?
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.




Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


camilla eva munez Empty
TémanyitásTárgy: Re: camilla eva munez   camilla eva munez Icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 7:51 pm

ELFOGADVA
Camilla, mindig is különböztünk egymástól és ez így is marad. Pontosan ilyennek képzeltelek el, mint amilyennek bemutattad magad az ET-ben. Nagyon tetszett, sajnálom egy kicsit szegény párát, de milliárdos lettél és ami azt illeti, már én is. De ne akard azt, ami az enyém.
Huff foglalózni sis. *-*

Vissza az elejére Go down
 

camilla eva munez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-