KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Wade & Trent Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Wade & Trent Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Wade & Trent Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Wade & Trent Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Wade & Trent Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Wade & Trent Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Wade & Trent Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Wade & Trent Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Wade & Trent Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Wade & Trent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wade & Trent Empty
TémanyitásTárgy: Wade & Trent   Wade & Trent Icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 8:15 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wade & Trent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wade & Trent   Wade & Trent Icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 9:17 pm

Haver, vagy nem haver, akkor sem beszéltem még senkinek sem erről. Az, hogy megvakultam az egy titok, még ha csak ideiglenesen is. Nagyanyám már most úgy tesz, mintha ez végleges lenne. Pedig az orvos azt mondta, ha még időben végre tudják hajtani a műtétet, akkor megmenekülhetek. És én ezt akarom. Nem akarom úgy leélni az életemet. Egyszerűen nem! Hihetetlen arra gondolni, hogy fehér bottal és vakvezető kutyával kell járkálnom. Már most az zavar, hogy semmit sem tudok egyedül elvégezni. Mindig kell mellém a nagyanyám és az ő segítsége. Hát ez lesz a vége, ha valaki profi bokszoló és úgy áll ki a meccsre, hogy nincs agyilag a toppon. Én pontosan így jártam, és nekem bárki elhiheti, hogy egyáltalán nem kellemes. Főleg, mikor felébredtem és láttam a nagy sötétséget. Most, így több hónap után tudok csak nyugodtabban visszagondolni rá. Bár az még mindig rettegéssel tölt el, mi lesz, ha valóban megvakulok? De ez hülyeség, mert most is vak vagyok. Semmit sem látok, egy kisemmizhető kis senki vagyok. Bárki megtámadhat, én pedig védtelen lennék. Hiszen hogyan is készülhetnék fel egy esetleges támadásra.
Komolyan mondom, hogy senki sem tudja mi történt velem csak a nagyanyám. Edzőmnek azt mondtam, hogy muszáj eltűnnöm a színtérről. A sajtó még nem tud semmit, de majd rögtön le fognak csapni rám és a hírre. Aztán ízekre fognak szedni, undorítóak, hogy mindenről tudni akarnak. Apámnak már nem volt lehetőségem elmondani, ugyanis nem rég meghalt. Az apám volt, mégsem érzek semmi lesújtó bánatot. A kapcsolatunk már nem az, amit egy apa- fiú párostól el lehet várni. De a pénze, az örökségem az jól fog jönni. Mert arra most feltétlenül szükségem van.
Mióta visszajöttem nagyanyámmal Las Vegasba, folyton csak arra tudok gondolni, hogy ne fussak össze egy ismerőssel sem. Viszont rég nem jártam már itt, túl régóta nem. És egy haverral azért mindig is jó találkozni egy kis sör társaságában. Természetesen felhívtam régi cimborámat, Wade- t. Tudattam vele, hogy ismét a városban járok. Azonnal megbeszéltünk egy esti sörözés. Arról nem esett szó, hogy most nem látok francot sem. Az majd a meglepetés erejével fogja letaglózni őt.
- Nagyi, most elmegyek- tapogatózom a kanapén a kabátom után.- Majd jövök.
Azonban nem úszom meg ilyen könnyen. Ragaszkodik hozzá, hogy elvigyen a kocsmába. Bekísér, leültet a pulthoz. Szerencsére nem tervezi, hogy itt marad velem. Megszorítja vállamat, majd elmegy. Felteszem a napszemüvegemet, fogalmam sincs, hogyan néz ki. Nem akarom, hogy elrettenjenek az emberek tőlem. Rendelek egy korsó sört, és elmélázva iszogatni kezdem. Csak remélni tudom, hogy a jó helyen vagyok és Wade meg fog érkezni, habár, ha jól emlékszem, sosem a pontosságáról volt híres.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wade & Trent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wade & Trent   Wade & Trent Icon_minitimePént. Május 03, 2013 8:50 pm

Az egyik általam legjobban utált dolog, mikor késésben vagyok valahonnan, és még mindig rohannom kell, hogy odaérjek. Igazság szerint utálom a pontatlanságot, és a késéseket, szeretek mindig időben odaérni a megbeszélt találkozóimra, hiszen elismert üzletemberként fontos dolog, hogy a befektetők lássák az ember elkötelezettségét az adott munka mellett, és ennek a késés pontosan az ellenkezőjéről ad tanúbizonyságot. Ami pedig könnyen lehet, hogy hamar a csőd szélére sorolja az embert. Szóval a híres mondás kicsit átértelmezve:” Szégyen a futás, de hasznos, ha nem akarsz sokat bukni legyen szó pénzről, hírnévről, presztízsről, vagy bármiről.” Most is késében vagyok, ám ezúttal egy az üzleti ügytől teljesen eltérő dologról van szó. Sokkal inkább olyan, mint mikor egy régi ismerősöd akit már régen láttál, hiszen teljesen máshol él felhív, hogy ugyan fussatok már össze egy sörre megbeszélni a régi szép időket. Hiába vagyok az utóbbi időben elfoglalt, és ért váratlanul Trent hívására, mégis igent mondtam, hiszen sosem árt egy kis kikapcsolódás, ráadásul az utóbbi időben nem nagyon volt alkalmam lazítani egy sort, főleg nem egy olyan cimborával, akivel már lassan másfél évtizedes távolságra nyúlik vissza a barátságunk. Nem véletlen tehát, hogy őrült sebességgel száguldozok keresztül a városon, miközben szokásomtól eltérően folyamatosan szitkozódom. Minden a tervek szerint alakult sokáig, aztán jött egy hívás, ami felborította a napirendet, a dolgok csúszni kezdtek, ráadásul a telefonom is sikeresen bedöglött, így még szólni sem tudtam, hogy késni fogok. Szerencsémre ezekben az esti órákban már nincsen nagy forgalom, így vad ámokfutásom semmiféle gondot nem okoz, és a járókelők sem esnek áldozatul, ami valljuk be nagy dolog egy ilyen hatalmas, ráadásul túristavárosban ahol naponta több százezer ember fordul meg, és az utcák tömve vannak túristákkal. A legnagyobb dolog az egészben mégis az, hogy sikerül minden gond nélkül elérnem a célomhoz, úgy hogy mindössze tízenöt percet kések, és még szabad parkoló is akad az amúgy kívülről eléggé zsúfoltnak tűnő pub közelében. Mielőtt kiszállnék, még gyorsan megigazítom a szokásos öltöny nyakkendő kombómbat, a hajamba is beletúrok, hogy úgy álljon mintha a szél minden irányból megfújta volna. Nem vagyok egy nagy piperkőc, de szeretem ha a hajam ilyen összevisszaságban áll. Amint belépek a helyiségbe rögtön megpillantom öreg barátom, amint a bárpultnál ücsörög egymagában, és társasága csak egy korsó sörből áll. Egyből egy szeretetteljes mosoly ül az arcomra, ahogy megközelítem, és mivel nem vett észre, egy nagyot a vállára csapok.
- Szervusz öreg cimbora régen láttalak, hogy vagy manapság?- Foglalok helyet a mellette lévő üres széken, miközben intek a csaposnak, és rendelek egy korsó sört én is. Igaz hogy kocsival vagyok, de a régi szép időket stílusosan kell megünnepelni, meg maximum hazataxizok a kocsit meg elhozom holnap. Amint megkapom minden figyelmem Trentre szegezem, és alaposan végigmérem. Megváltozott az utolsó találkozásunk óta, és valami nyomasztja, bár nem tudom hogy micsoda. Mindenesetre majd elmondja ha akarja.
- Ne haragudj hogy késtem, telefonált egy japán befektetőcsoport, és miattuk felborult az egész napirendem- Nézek rá bűnbánó arccal, de remélhetőleg nem haragszik túlságosan.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wade & Trent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wade & Trent   Wade & Trent Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 1:49 pm

Elképzelésem sincs, hogy az emberek milyennek látnak. Lerí rólam, hogy semmit sem látok? Vagy a napszemüveg olyan jól eltakarja azt? Ebben az egészben az a legborzasztóbb, sosem tudom, jó helyen vagyok- e. Sebezhető vagyok, akár elfogadom akár nem. Átverhetnek, és én nem tudok ellene semmit sem tenni. Áh, a frász akart megvakulni! Ha egyszer elkaphatnám Alejandrot, akkor ott nem maradna semmi sem szárazon.
Hogy még annyi vér sincs a pucájában... Felháborító! Ha nem tudott a menetben megverni, akkor ne a gong után tegye. Bár sejtenem kellett volna, hogy ez lesz a vége. Hallottam már róla nem éppen fényes pletykákat. És lám beigazolódtak a titkon elsuttogott szavak, óriási csaló. Nem bírta elviselni, hogy nem egyből tudott kiütni. Nem is értem, mi volt a baja. Hiszen így is, úgy is győzött volna. Még pontozásban is megvert engem, egészen biztos, hogy a menetek az ő javára voltak írva. Tapló, paraszt. Alaposan megszívta, ha jól tudom, tíz évre eltiltották. Bár ez nekem sovány vigasz, azért jó tudni, hogy mellém állt a bizottság. Még akkor is, ha örökre megvakulhatok. Mondjuk engem nem igazán érdekel az eltiltása, sokkal jobban örülnék annak, ha most elgyepálhatnám. Ő is érezze ugyanazt a fájdalmat és tehetetlenséget.
Áh, veszett ügy ez. Elgondolkozva vakarom meg tarkómat és iszok még kortyot a sörömből. Fogalmam sincs, mennyi az idő. Lehet, hogy meg kéne kérdeznem. De még azt sem tudom, hogy a pultnál hol áll a csapos. Reménytelen a helyzetem. Várakozóan dobolok a fapulton. Wade netán az év készülődő menyasszonya címre hajt? Ki tudja, lehetséges, nem is késik annyit. Bárcsak meg tudnám állapítani, mennyi az idő.
Nagyot ugrok, mikor hirtelen valaki hátba csap. Már épp idegesen ugatnám le az idegen fejét, hogy mégis mit képzel magáról. Aztán megszólal a csapkodó ember, mire féloldalas mosoly húzódik végig az arcomon.
- Csak, hogy ide értél, öregem- nézek abba az irányba, ahonnan jön a hangja.
Megvakargatom a tarkómat, most jön a kínosabb rész. Megvárom, amíg rendel magának. Ellenőrzöm, hogy a napszemüvegem még mindig rajtam van- e.
- Japán befektető? Ilyen jól megy neked, haver?- vigyorodom el.
Örülök neki, hogy nála fut a szekér. A baj inkább az, hogy én mit fogok csinálni. Na igen, ez egy kitűnő kérdés.
- Voltam már jobban is- mormogom és a korsóm felé tapogatózom, remélem, alig feltűnően.
Majd mikor sikerül megtalálnom a pulton, lassan kortyolok egyet. Kezd már kihűlni, nem is várok tovább, egy hajtásra megiszom a maradék folyadékot.
- Az igazság, hogy rohadtul vagyok- vallom be vállat vonva.- Na, de hagyjunk engem. Mi a pálya mostanság itt Vegasban?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wade & Trent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wade & Trent   Wade & Trent Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 8:23 pm

Bármennyire is várom, hogy úgy történjen, Trent szavaiból még egy csöppnyi neheztelést sem sikerül kihallanom, pedig már rákészültem, hogy megvédjem magam, de úgy látszik nem különösebben érdekli az a tény, hogy ő már itt ül egy ideje, én meg még csak most toppantam be úgy mintha Kanadából jönnék. Bár kit tudja hány sört levert mióta itt ült, és most hogy csatlakoztam hozzá biztos el fog fogyni jópár korsóval, ha másra nem legalább a régi szép idők emlékére.
- Na igen sikerült befutnom, még ha nem is ilyen későn terveztem azt.- Vigyorgok egyet megjegyzésére, miközben helyet foglalok mellette. Közben a csapos is teljesíti első körös rendelésem, és elém tol egy korsó aranybarna, tökéletesen habzó búzasört. Megragadom a korsó fülét, és egy húzással lehajtom rögtön körülbelül a korsó tartalmának felét. Közben a pult mellett álló lemezjátszó beindul és valami lassú bluest kezd játszani, mely meg kell hagyni tökéletesen megfelel a hely állapotának. Az viszont meglep, mikor lényegében elkerekednek a szemei a mesélőkém hallatán. Ember… most úgy tesz, mintha nem tudná, hogy nekem akkor is jól megy a sorsom, ha nem csinálok semmi különlegeset, csak otthon ülök és mondjuk verem a brét. - Igen japán befektető, egyenesen a Japán szigetekről.- nevetem el magam, és egy újabbat kortyolok a folyékony kenyérből. - igen cimbora nekem már csak ilyen jól megy, hát elfelejtetted volt.- Tényleg nem tudom, hogy elfelejtette-e vagy csak direkt szivat ezzel, hiszen elvileg már ismert jóideje, és mindent tud rólam. Éppen ezért a másodikra tippelek, ezzel próbál „bosszút állni” amiért késtem. Kérdésemet azonban hamar egy gyors válasszal letudja, ami igencsak meglepő hiszen nem ezt szoktam meg tőle, most azonban mégis így válaszol. De egyelőre figyelmen kívül hagyom, ha nem szeretne róla beszélni akkor felesleges erőltetnem mert semmi jó nem fog kisülni belőle. Ha szeretne akkor majd beszél róla akkor amikor jónak érzi. Addig pedig másról értekezünk. - Hogy Vegasban mi a pálya? Nos nagyjából semmi olyan ami eddig ne lett volna. A kaszinó fut rendesen, az élet a szokásos, az emberek verik a pénzt meg ilyenek.- Vonom meg a vállam miközben intek a csaposnak, hogy töltsön mindkettőnknek egy újabb kört.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Wade & Trent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wade & Trent   Wade & Trent Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Wade & Trent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-