KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lucita & Eveline Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lucita & Eveline Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lucita & Eveline Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lucita & Eveline Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lucita & Eveline Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lucita & Eveline Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lucita & Eveline Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lucita & Eveline Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lucita & Eveline Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lucita & Eveline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lucita & Eveline Empty
TémanyitásTárgy: Lucita & Eveline   Lucita & Eveline Icon_minitimePént. Május 03, 2013 8:53 am

Egy mozgalmas éjszakát tudhatok magam mögé. Nem bírtam sokáig aludni, így inkább felkeltem, s a konyha felé vettem az irányt.Még félhomály volt kint, s zuhogott az eső. Elég jól kerestem az éjjel. Ott álltam a konyhában, s megfőztem magamnak egy jó erős kávét.A mai napomon talán kinézek valamerre. Úgy is rég voltam shoppingolni. Kortyolgattam a megfőzött erőt adó italt,s vártam, hogy kivilágosodjon.
Megittam a kávém, majd a fürdő felé vettem az irányt, hogy rendbe szedjem magam, A forró víz érintése ellazított, s elterelte gondolataim a tegnapi hosszú éjszakáról.Csak álltam a zuhany alatt, s gondolkodtam az élet nagy kérdéseiről. Pontosabban, hogy mi lesz a mai este fénypontja.Megmostam a hajam is, s kiszálltam a kádból,majd egy törölközőt csavartam magam kőré. Hajam megszárítottam, s hagytam hullámosan. Sminkem enyhe volt, hisz erősebb sminket inkább éjjelre szoktam fel tenni.
Ettem valamit,majd elindultam a ruhás szekrényem felé. Mivel kint nem épp nyárias az idő, ezért egy szűk, szaggatott farmert vettem fel egy csipkés blúzzal. Lábamon természetesen egy 12 cm-es magassarkú volt. Felvettem a fehér bőr kabátom,majd még egy kis parfüm magamra és indulásra készen álltam. Még egy utolsó pillantás a tükörbe, hogy meg tudjam minden a helyén van-e.Tökéletes voltam. Felkaptam a táskám, és kiindultam.
Mikor leértem az utcára, hirtelen egy hideg szél csapott meg. Nem is volt baj, hogy nincsen kánikula, hisz nem szerettem a nagyon nagy melegeket. Pár ember téblábolt csak az utcán, s először megállok egy jó ismerősnél a helyi kávézóban. Csak úgy beköszönök neki. Be lépek a kávézóba, s a pult felé veszem az irányt, hogy köszönjek a kiszolgáló fiúnak. Leül egy bárszékre, s megrendelem a kedvenc italom. Épp kortyolnák belőle,mikor meghallom a csengőt, ami jelzett ha kinyitja valaki az ajtót. Egy szemre való kis nő jött be. Ha férfi lennék,talán már meghívtam volna egy italra,mert eléggé kihívó volt.
Vissza fordultam a pincérhez és az italomhoz, majd megköszöntem. Fizetnem nem kellett,hisz a srác állta.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lucita & Eveline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucita & Eveline   Lucita & Eveline Icon_minitimePént. Május 03, 2013 12:38 pm

A lágy, kellemesen meleg szellő a narancsfák illatát hozza be a házba. A fákat én kértem, hogy mediterrán hangulatot teremtsenek és vissza idézze a nagyapám cadízi birtokán töltött fiatalkoromat. A sangria ízét, a mediterrán lányok hevességét, az ében színű hajukat, a forró csókjaikat, az átmulatott vággyal teli éjszakákat.

A narancsillat nyomán felpattannak a szemeim, s a sötétbarna íriszek keresni kezdik a tegnap előre előkészített ruháimat. Amint megtalálom a könnyed kis fekete, csipkés egybe ruhát, lassan húzom le a meztelen testemről a takarót. A sötétítő függönyön beszűrődő fény okozta félhomályban szinte rögvest láthatóvá válinak a vonalaim, a telt kebleim. Ahogyan lassan átlibbenek a szobán egy pillanatra megállok egy tükör előtt és végig simítom a testem két oldalát, majd a kezeim a kebleimen állapodnak meg, lágyan megsimogatom őket, majd azok heves reakciójából nyugtázom magamban, hogy ma este szükségem lesz valakire. Körülbelül egy hete nem voltam már senkivel és meg kell mondjam, hogy a testemnek ez hiányzott. Nagyon is hiányzott. Majdnem annyira, mint ebben a pillanatban egy jó kiadós ébresztő kávé.

Néhány íves mozdulatot követően a fekete kis ruha, tökéletes passzossággal fedi el a testemet. A melleim nagyon hegykén és feszesen állnak, így melltartónak most nem érzem szükségét, ma amúgy sem foglalkozom az üzlettel, csak pihenni és szórakozni szeretnék. Lehet, hogy még egy klubba is elmegyek. A kérdés csak az, hogy: Kivel?

Végül elhatározom, hogy egy kellemes kávét iszom, majd utána telefonálok Cheyennenek, hogy kerítsen nekem estére valakit, akivel jól tudok szórakozni. Egy taxit rendelek a házamhoz, majd azzal sietek a jól megszokott kávézómba.

Ahogyan belibbenek az ajtón, szinte rögtön kiszúrom a pultnál várakozó lányt, hiszen amikor beléptem ő is jól megnézett magának, amit nem tudtam nem észre venni, mégis úgy kezelem a helyzetet, mintha ez fel sem tűnt volna nekem. Arcomon széles mosollyal és a tűsarkú cipőm kopogása mellett, heves csípőmozgással megyek a pulthoz és nem az üreshez, hanem ahhoz, amelyiknél a lány áll. Szemre való teremtés, hát megnézem magamnak, ha már ezt ő is megtette velem. Tudom magamról, hogy jó nő vagyok, hát úgy cselekszem, hogy ez másoknak is egyértelmű legyen. A sminkem lágy, csupán a szemeim vannak hangsúlyosan kihúzva feketére. Nem hagyom, hogy más sminkeljen, ezt magamnak csinálom mindig, ahogyan a ruháimat is magam választom ki, mint a most rajtam lévő Diort is. A lány mellé érve félreérthetetlenül és kihívóan végig mérem őt, majd az elismerésem és a tetszésem jeléül egy kacér mosolyt is küldök felé, aztán rendelek.

- Egy caffé americano fiúka, és borravalót is kapsz, ha nem bámulsz sokáig. -

A hangomból kiszűrődő iróniát már megszokták ezen a helyen, ahol még lehet, hogy sznob picsaként is elkönyveltek, de ez egyáltalán nem érdekel, nem azért vannak itt, hogy engem bíráljanak, amire megjegyzem a megismerésem nélkül még alapjuk sincs.

A lány felé fordulok és követem őt a tekintetemmel, meglepő, de a látványától, a szépségétől előjött belőlem a rég elveszettnek hitt vadász ösztönöm. Még ha csak beszélgetni is, de meg kell fognom őt, hiszen régen éreztem már így. Keresem a tekintetét, hogy az íriszeimet az övéibe fúrva kicsikarhassak egy mosolyt vagy bármilyen jelet arra, hogy odaülhessek hozzá és beszélgessünk egy jót.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lucita & Eveline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucita & Eveline   Lucita & Eveline Icon_minitimePént. Május 03, 2013 1:17 pm

Éppen a barátjával beszélgetett,akit a bejövő szexi lány megszólított.Meleg volt bent,s levettem a kabátom. Fehér csipkés blúzomon megakadtak a szemek.Lehet hogy kipróbálom a lányt,hisz amint látom,tetszik neki amit lát.
-Menny csak szolgáld ki, én itt leszek. Utasítom a pincért,majd egy kacér mosoly küldök a lány felé.
-A kávéját én állom. Figyelmeztetem a fiút, aki csak bólint egyet,s kiviszi neki a kért italát.
Nagyon csinos volt.Illet neki a tiszta csipke ruha.Alakja valami eszméletlen volt. Észre vettem, hogy ő is végig mért engem. Egy félmosolyt és egy kacsintást küldök felé, jelezve, hogy szívesen elbeszélgetek vele. Mikor a fiú vissza jött hozzám, szóltam neki, hogy majd később felhívom őt, s megfogtam az italom,majd a kabátomhoz nyúltam,s kecses léptekkel oda is sétálok hozzá. Még egyszer végig mérem a csábító teremtést,majd megszólalok.
-Szia. Ide ülhetek hozzád?
Kérdeztem tőle,majd mielőtt válaszolt volna le tettem a poharam az övé mellé. Furcsa érzések kavarogtak bennem. Mintha már láttam volna őt valahol,csak nem tudom pontosan megmondani hogy hol. Nem is nagyon érdekelt. Mély dekoltázsán meg akadt a szemem. Hogy eltereljem piszkos gondolataim hirtelen rá néztem a pincér fiúra, aki épp a poharakat szedte össze. Intettem neki, hogy jöjjön ide.
-Hozz légyszíves nekem egy mojitot. Utasítottam,majd bele kortyoltam a vodka dzsúszomba.
-Khm... Mit keres egy ilyen kihívó lány, egy ilyen lepukkant kávézóban?
Kérdeztem tőle,s libabőrös lettem az illatától. Nagyon jó parfümje volt.Szerintem nem tudja, hogy prosti vagyok, mert még nem igazán volt időnk össze futni, s nem is találkoztunk, csak hasonlított valakire a múltamból.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lucita & Eveline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucita & Eveline   Lucita & Eveline Icon_minitimePént. Május 03, 2013 11:42 pm

A lány rámenőssége igazán imponáló, kifejezetten tetszik, hogy meghívott a kávéra. Nem azért mert jól esik, hogy el vagyok tartva, hanem azért, mert végre érezhetem, hogy nő vagyok. Tetszik, ahogyan méreget, hogy én is bejövök neki, hogy már-már megkívánt engem. Az érzés kölcsönös, nekem is igencsak tetszik a lány, sőt közben elképzelem, hogy mit is tudnék kezdeni vele. Szinte látom a lelki szemeim előtt, amint megszabadítom a kis fehér blúzától aztán szinte felfalom őt.

Amikor odalép az asztalomhoz furcsa, torokba gombócot szorító érzés kerít hatalmába. Amikor nagy nehezen úrrá leszek rajta és a kérdését is a helyére teszem magamban szinte azonnal meg is születik a válasz.

- Nem tudom miért gondolod, hogy egy olyan hely, ahol ilyen szemre való lányka, mint te vagy, iszogatja a kávéját lepukkant volna. Meg kell, hogy mondjam gyakran járok ide, szeretem ezt a helyet, de most nyert először értelmet, hogy ide jöttem. Eddig csak arról szólt ez a hely, hogy egy-egy kávét megigyak, de most, sokkal több értelemmel telt meg ez a hely.
Mond csak édesem - mélyet kortyolok a kávémba, majd amögül sandítok fel a lányra és az ajkaimra ismét kacér mosoly húzódik - nem csak azért jöttél ide hozzám, hogy bájcsevegjünk ugye? Elszomorítana, ha igen, mivel én már láttam a lelki szemeim előtt, hogy mit is kezdhetnénk a közös szabadidőnkkel. -

A Chanel parfüm, amit magamra fújtam most még erősebben érezhető. A blúzom alól pedig kikandikál a lánytól felizgult állapotomban megkeményedett mellbimbóm. A kebleimen érzem, hogy azok megteltek vérrel, a bugyimban pedig lágy nedvesség lesz úrrá. Szinte már most is leteperném őt, annyira felizgultam, hogy kivinném a vécébe és ott magamévá tenném. Azonban uralkodok magamon, haza akarom vinni őt.
Lassan előre dőlök, no nem annyira, hogy mindenki belásson a dekoltázsomba, de annyira igen, hogy a lánynak lehetősége legyen szemügyre venni a melleimet, hogy érezze komolyak a szándékaim, de mégse tűnjek könnyű vérűnek, habár ez a cselekedet erre enged következtetni bárki mást is. A feszes, bronz barna keblek és az izgalomtól mereven ágaskodó kávé barna mellbimbók, szinte arra csábítják a lányt, hogy most azonnal teperjen le és tegyen velem amit csak akar.

- Amúgy a nevem Lucita és nem mellesleg mojitot nálam is ihatunk, persze csak ha van kedved hozzá. -

Az utolsó mondatot nyitva hagyom, hogy ő fejezhesse be azt a válaszával. Persze számítok rá, hogy nemet mond, de azért szinte bizonyos vagyok abban, hogy a lány csatlakozik hozzám az otthonomba, egy kis játékra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lucita & Eveline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucita & Eveline   Lucita & Eveline Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 8:23 am

Végig hallgattam a lány mondandóját. Arcomon egy kisebb mosoly lett úrrá, majd még megittam a maradék kortyot az előző vodka dzsúszomból, s vártam, hogy a pincér végre kihozza a kért italom. Nos igen. Minek is jöttél ide Eveline? Csak nem azért, hogy az időjárásról beszélgessetek.Behunytam a szemeim,majd pár másodpercen belül ki is nyitottam azt, egy kacér mosoly kíséretében.
- Hát nem éppen az időjárásról akartam veled beszélni. Csak tudod, jó néha ismerősöket szerezni,édes.
Válaszoltam neki egy kisebb,ám mindent elmondó mondattal, s erre egy kis kacsintás volt a biztosíték. Kezdtem rá mozdulni a lányra. De mi történt velem? Hisz délelőtt nem igazán szoktam megkívánni valakit. Hisz kurva vagyok.. Ezt inkább éjjelre kellene hagynom. Megcsapta az orrom kellemes illatú parfümje. Éreztem, hogy a bugyim nedves lett. Ekkor szemeim elkerekedtek, mint aki szellemet lát. Most azonnal neki esnék, persze csak akkor, ha ő is akarná.
Viszont a kivillantott dekoltázsnak nem tudtam ellenállni. Ez volt az utolsó csepp a pohárban. Most vagy ő visz haza, vagy én őt, de a vásárlásnak lőttek. Nem igazán tudtam reagálni a lány bemutatkozására, hisz még mindig a csábító keblei rabja voltam. Pár percbe bele telt, mire képes voltam válaszolni neki.
- Ő. Igen. A nevem Eveline, de hívj csak Eve-nek. Hát rendben van. Ha ragaszkodsz hozzá, akkor folytathatjuk nálad is az italozást.
Jelentettem ki, bár nem igazán voltam biztos benne, hogy helyesen döntöttem. Intettem a felszolgáló fiúnak, hogy szeretném rendezni a számlám, s az azonnal ki is jött hozzánk.
- Ezt írd a számlámhoz.
Adtam ki neki prancsba, s ő teljesítette is. Majd felvettem a kis fehér bőr kabátot, s a lányra néztem.
-Majd még hívlak, Tom.
Figyelmeztettem a fiót, hisz ideje volt már a nevén szólítanom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lucita & Eveline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucita & Eveline   Lucita & Eveline Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 11:48 am

Eve nagyon rámenős, ami nekem igazán tetszik, sőt csak még jobban fokozza a vágyamat, amikor aztán kimondja a szavakat, amikre már olyan régen vártam, hogy menjünk hozzánk, nos akkor teljesen elragad a kéj. Türtőztetem magam, de már alig várom, hogy ledönthessem a lábáról.
Egy telefont veszek elő a zsebemből, majd egy rövid tárcsázást követően egyszerű parancs szavak hagyják el a számat.

- Kávézó, sürgősen! Oliviat kérem! -

A limuzin 2-3 perc múlva gurul oda a kávézó elé. Amikor észlelem, hogy megérkezett szinte rögtön megfogom Eve kezét és húzni kezdem magammal az ajtó felé. Nem is köszönök, sietve távozok.
A limuzinba ajtaja automatán működik, s mire odalépek az ajtóhoz már nyitva is van. Beszállok, majd a kezemmel intek Evenek is, hogy csatlakozzon hozzám. A limuzin hangszigetelt és a zárófal is fel van húzva, így szinte egyértelmű, hogy már a limuzinban ízelítőt akarok.
Ahogy a lány beszáll mellém rögön bezáródik az ajtó és ennek nyomán meg is csókolom őt. Hosszan, szenvedélyesen csókolom, hogy érezze a kéjt, ami magával ragadott engem. A csók közben a kezem elkalandozik a lány testén, majd megállapodik a jobb kézfején. Megragadom azt, majd lassan húzni kezdem a testemen, mikor aztán a melleimhez ér a másik kezemmel lassan lecsúsztatom a ruhám pántjait, így a kebleim fedetlenül maradnak, gyorsan rá is vezetem a kezét, majd abbahagyom a csókot is. Hátra dőlök és várom, hogy mit tesz, hiszen azt tudja, hogy felizgatott, a keze pedig a tüzes, telt kebleimen pihen. A továbbiakban az ő döntése, hogy mit szeretne.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lucita & Eveline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucita & Eveline   Lucita & Eveline Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 9:28 am

Én abban a hitben voltam, hogy gyalog, vagy taxival megyünk Lucita házához. Mire kiértünk egy puccos limuzin fogadott bennünket. Csak mosolyogtam a lányra, majd mikor húzni kezdett a luxusautó felé, kicsit meghátráltam, bár beszálltam.
A kocsi ajtaja bezárult, s a nő egyből megcsókolt. Tetszett, hogy ő kezdeményezi ezt a egészet. Levettem a kabátom, s magam mellé dobtam, miközben nyelvem a másikéval játszadozott. Én is egyre vadabbul és szenvedélyesen csókoltam őt. Elég hosszú és forró volt a két száj játéka, viszont mire észhez kaptam kezem a kis hölgy telt keblén pihent, s csak rám várt.
Egy pillanatot hátrálok. Nem tudok uralkodni magamon, ezért a hátradőlt lányra mászom, kezem a mellét markolja, s ajkam az övéhez ér ismét, s még több szenvedéllyel csókolom mint az előbb. Szinte érezni lehetett a forróságot a levegőben, hallottam a másik heves szívdobogását, s mélyen a barna szemekbe néztem, majd kicsit hátráltam, hogy ki tudjam gombolni a falatnyi csipke blúzom.
Mivel még nem kezdődött el a munkaidőm, ezért a kis hancúrozásért nem fogok semmit sem követelni tőle. Semmilyen összegben nem állapodtunk meg, bár nem is tudja a foglalkozásom. Nem is baj ez. Elég ha én tudom miféle kis nőcske vagyok. Elmondhatnám, de ez most nem az a pillanat, ahol az életemről kellene dumálnom. Akarom őt itt és most. Nem érdekelt hogy épp egy kocsiban vagyunk. Egy kis ízelítőt igazán kaphatok belőle, s ő is belőlem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Lucita & Eveline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucita & Eveline   Lucita & Eveline Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lucita & Eveline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lola&Lucita
» Lucita Maysonet (kész)
» Eveline Goldberg
» Eveline & Tyrell
» Lindsay & Eveline

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-