KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Andrej D. Bolkonsky Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Andrej D. Bolkonsky Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Andrej D. Bolkonsky Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Andrej D. Bolkonsky Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Andrej D. Bolkonsky Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Andrej D. Bolkonsky Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Andrej D. Bolkonsky Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Andrej D. Bolkonsky Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Andrej D. Bolkonsky Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Andrej D. Bolkonsky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andrej D. Bolkonsky Empty
TémanyitásTárgy: Andrej D. Bolkonsky   Andrej D. Bolkonsky Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 11:18 am

Andrej Dmitri V. Bolkonsky
27· Szentpétervár · Clients · The russian king of the night · Ed Westwick
Személyiség


Jellem szerint azt vallja, hogy róla mintázták a tökéletesség szobrát. Persze, mint ebben a szoborba úgy benne is van hiba. Kissé beképzelt, de ez vele jár évek óta. Tudja, hogy szívdöglesztő a magabiztos félmosolya. Nevetése dallamos és abban a rosszfiús kisugárzásban egy kevés erotika is keveredik az esszencia tökéletes eléréséhez. Ez ellen nem tud semmit se tenni, nem mintha akarna. Fiatal kora ellenére bánni is tud a nőkkel, szereti is őket, főleg elcsavarni a fejüket. Na meg nem szeret behatóbban megismerkedni akárkivel, jobb a játék anélkül, hogy érzelmeket is kötnének hozzá, nem de? Így aztán ne számítson akárki arra, hogy meg akarja majd ismerni. Viszont tudja színlelni azt, hogy valaki nagyon érdekli. Néha túlzott magabiztosság jellemzi. Ám ha valaki ténylegesen felkelti érdeklődését, azzal törődik is.


185 cm magas, szálkás és persze helyes. Elég jóképűnek számít. Barna szemekkel rendelkezik, amiket hosszú szempillák rejtenek és kezdenek kivirulni, ha gazdájuk mosolyogni kezd. Kissé kitűnik családja körében azzal, hogy barna haja van és nem a megszokott szőke esetleg fekete. Szegény édesanyját emiatt vádak is érték, hogy félrekacsingatott, de ez csak alaptalan vádnak bizonyult. Egyszerűen tökéletes kombináció a kinézete, nem? Csupán ráadás az arcán megjelenő kis gödröcske mosolygáskor.
Általában lazán öltözködik. Kifejezetten szereti a nyakkendőket, ebből rendelkezik is egy halommal, amit szeret különböző színű öltönyökkel variálni és lenyűgözni az éppen aktuális partnerét.

◆ egyebek: a szíve felett egy heg van, gyerekkori balesete miatt.
Szerepjátékos példa
Hajnal van, mert a telefonom megszólalt. Káromkodva nyúlok utána mikor leesek a tárgyaló asztalról. Magammal rántva a titkárnőmet, Anneliset. Természetesen én esek alól, ő pedig rám. Komolyan ennek a nőnek még ekkor is szerencséje van.
- Sajnálom. Öltözz fel és menj. -
Segítem fel majd engedném útjára. Túl sokáig dolgoztunk az éjjel. Tényleg dolgoztam, papírokat néztem át, rakosgattam, címkéztem újra. Valamikor 2 óra táján
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down
 

Andrej D. Bolkonsky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-