KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
EMILY ADAMS Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
EMILY ADAMS Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
EMILY ADAMS Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
EMILY ADAMS Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
EMILY ADAMS Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
EMILY ADAMS Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
EMILY ADAMS Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
EMILY ADAMS Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
EMILY ADAMS Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 EMILY ADAMS

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


EMILY ADAMS Empty
TémanyitásTárgy: EMILY ADAMS   EMILY ADAMS Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 9:13 pm

Emily Adams
24 · Törökország, Isztambul· Civilians· Turkish girl · Beren Saat
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: Kedves, szorgalmas, okos, barátságos, jószivű
◆ negatív tulajdonságok: Naiv, arogáns, féltékeny, szókimondó, haragtartó

◆ egyebek: Amit még tudni kell rólam, hogy nem igazán szeretem, ha a szemembe jót mondanak, s a hátam mögött meg kibeszélnek. Makacsságom anyámtól örököltem, s hideg vérem apámtól. Minden helyzetben képes vagyok józanul gondolkodni.Viszont, ha féltékeny vagyok, nem ismerek határokat.
Történet vagy szerepjátékos példa
1988. Az év, mely megváltoztatta szüleim eddigi életét. Igaz, második gyermek vagyok, de ezzel is felborul a család eddigi napi rendje. Egy nővérem van. Törökországban jöttem a világra, viszont szüleim nem igazán akartak nekem túl törökös nevet adni, ezért lettem Emily. Apám, egy építkezői cég vezetője, anyám pedig a cégnél dolgozik. Pontosabban apám titkárnője. Nem kell említenem, hogy gazdag, jómódú családból származom. Már kiskoromban is akaratos voltam. Apámat mindig is jobban szerettem, mint az anyámat. Valahogy jobban közel állt hozzám. Őt nem csak a pénz érdekelte. Meg volt mindenünk. Szép családi villánk, luxus autó, cselédek, s a legdrágább ruhákban jártunk. Mikor nagyobbak lettünk, a nővéremmel egy egyetemre jártunk. Ő befejezte az iskolát, viszont én a magam feje után mentem mindig is, s kiléptem. Ezzel kihúztam anyámnál azt a bizonyos gyufát. Apám, természetesen mindenben támogatott engem. Későbbiekben a nővérem férjez ment, s én egyedül maradtam a házban szüleimmel. Kezdtem elhidegülni a szüleimtől. Végül apám egy agyvérzésben meghalt, s a családi vállalatunk is csődbe ment. Rajtunk maradt a ház, s a pénz is elfogyott. A házunkat elárverezték, s mi egy időre anyám ismerőséhez költöztünk. Itt megismerkedtem egy férfival. Szerelmes lettem belé, bár ezt még magamnak sem szerettem volna beismerni. Együtt is voltunk egy ideig, de a pasi félre lépett. Jól megvoltunk. Minden szabadidőnket együtt töltöttük. A férfi, akinél laktunk özvegy volt, s anyám leszeretett volna rá csapni. Két gyermekes özvegy férfi. S ami a legfontosabb anyámnak, az, hogy gazdag. Nagyon gazdag. Befolyásos ember Isztambulban. Ezt a hírt, hogy mi odaköltöztünk, a média sem hagyhatta ki. Cikkek jelentek meg az újságokban. De térjünk is vissza rám és a szerelmemre. Félre dobott engem, egy kis ribancért. Ezt nem tudom, hogy el fogom-e felejteni neki. Ez jó lett volna anyámnak is, ha összeházasodunk, hisz akkor ismét lett volna pénze, s költhette volna a luxus dolgokra.  Ekkor végleg elegem lett Isztambulból. Külföldön szerettem volna új életet kezdeni.  Hát, így került ide, Las Vegasba. Hátra hagyva az anyámat, s a hűtlen szerelmem. Bár a fiú még keres engem, nem adok neki életjelet magamról. Sem neki, sem az anyámnak. Felejteni jöttem ide, s teljesen új életet kezdeni. Egy kisebb lakást bérlek itt, hisz nem szeretnék letelepedni itt. Csak átutazóban vagyok. Munkám jelenleg nincs, de egyenlőre nem is kell, hisz pénzem az van. Törökországba eszem ágában sincs vissza menni. Minél távolabb szeretnék lenni anyámtól. Bár bevallom, a nővérem hiányzik. Vele tartom telefonon a kapcsolatot. Hogy meg-e fogok bízni a férfiakban? Nos, egyenlőre biztos hogy nem, de majd csak kiheverem őt. Ahogy ismerem, úgy is felkeres. Nos, jelenleg élem az életem itt, a Bűn városában, s várom, mit hoz nekem az élet.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


EMILY ADAMS Empty
TémanyitásTárgy: Re: EMILY ADAMS   EMILY ADAMS Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 11:29 am

ELFOGADVA
Érdekes kari, nem kötök bele semmibe, menj, foglalj és játssz! (:

Vissza az elejére Go down
 

EMILY ADAMS

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emily VanCamp
» Emily Ratajkowski
» Emily & Beck
» Tiffany Emily O'Donell
» Clouds ~ George & Emily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-